Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Go down 
+20
LeRoi10
CsT
sneco7
s4tch
.bb.
rakkenroll
simoon
exchaby
mbence
EsztéNégy
tjunior
Krisz
kilopo
Tuszek
baggiofan
cortamelasombra
DartagnanX
_Tyler
zetterberg40
juve 1974
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-10-10, 16:14

szerintem leali, sturaro, rugani és berardi is simán az a kaliber, akiből lehet valaki a juventusnál.
- ruganit barza sérülése miatt lehet, hogy már a télen visszahozzuk; az empoliból bekerülni a válogatottba nem rossz ajánlólevél,
- lealit évek óta buffon-utódnak nevelik, és folyamatos a fejlődése,
- sturaro 20-21 évesen ért 5,5 millát marottának, pedig azon a poszton játszik, ahol vidal, pogba, pirlo, marchisio, asamoah, pereyra, nem is beszélve a mighty padoinról,
- berardi meg sikerre van ítélve, tökéletes adottságai vannak, csak egy normális csapat és egy olyan edző kell neki, aki tudja, mit akar tőle.

ja, és gabbiadini sem teljesen reménytelen, rajta tényleg látszik a fejlődés. komolyodik, felelősséget vállal, egyre jobban rúgja a szabikat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-10-10, 15:54

s4tch írta:
a tuttosport összerakott egy best of csapatot a kölcsönben szereplő, ill. közös tulajdonú játékosokból:

nem rossz banda, egy jó edzővel lazán bent tudnának maradni.

én kicsit azért szkeptikus vagyok a fiatalokkal kapcsolatban. az elmúlt években gyakorlatilag senkit sem sikerült beépíteni, Marrone járt a legközelebb.

Sorensen már a Veronában sem játszik ezek szerint, F. Rossi már öreg, Berardi meg rúg 4 gólt egy meccsen utána csendben marad jó ideig vagy rosszabb esetben kap egy piros lapot. én meglepődnék ha a lenti képről akár csak egy ember is hozna a Juveban egy 20+ meccses szezont.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-10-10, 15:09

a tuttosport összerakott egy best of csapatot a kölcsönben szereplő, ill. közös tulajdonú játékosokból:

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 10482392_10152821830821532_7736633450050526690_n

nem rossz banda, egy jó edzővel lazán bent tudnának maradni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-09-20, 19:49

Talán Ruganira is érdemes lesz odafigyelni. 20 éves, bármi lehet még belőle.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-09-10, 08:09

s4tch írta:
zazára visszavásárlási opciónk van, ha jól emlékszem, valami 10 milla körüli összegért. szerintem hatalmas tehetség, az egyik legjobb secunda punta lehet belőle a mai olasz mezőnyben. az sem véletlen, hogy conte inkább őt, mint berardit hívja a válogatottba. egyébként remélem, pár éven belül mindketten a juventusban kötnek ki.

Én inkább prima puntanak nevelgetnem, a fizikai adottságai inkább ahhoz passzolnak. Már nem tudom hol olvastam, de ha idén visszavesszük akkor alles zusammen a deal valami 4 millióba faj nekünk összesen (ha Zazara szűkítjük a bevetel/kiadas számokat, nyilván a könyvelésben -15 milla jelenik majd meg a következő szezonban). Ha így belegondolok nem is olyan rossz üzlet, Giovincoert pl sokkal jobban lehuztak minket.

Remelem csomagban érkezik majd Berardival és Lealival.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-09-08, 18:36

Digby írása Zazaról:

http://iltifosi.tumblr.com/post/96865851969/serie-a-analysis-juventus-owned-simone-zaza
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-09-01, 10:45

zazára visszavásárlási opciónk van, ha jól emlékszem, valami 10 milla körüli összegért. szerintem hatalmas tehetség, az egyik legjobb secunda punta lehet belőle a mai olasz mezőnyben. az sem véletlen, hogy conte inkább őt, mint berardit hívja a válogatottba. egyébként remélem, pár éven belül mindketten a juventusban kötnek ki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-08-31, 23:30

Sassuolo - Cagliari, Zaza

Berardi beadta, Zaza bebaszta. Én tavaly is sunáztam nem értem miért szálltunk ki belőle...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-06-20, 22:29

Krisz írta:
Most Di Marzio azt írja, hogy Berardi közös tulajdonát meghosszabbítottuk és marad még egy évet a Sassuoloban. Ha tényleg jegeljük és leigazoljuk Moratat, akkor biztosan megmarom magam...

A Morata vonal teljesen érthetetlen, pedig már 12 milliós hivatalos ajánlatot is tett érte Marotta. A Real által kért 30 millió is vicc-kategória, de remélhetőleg ragaszkodnak ehhez. Ne jöjjön.

Hivatalos már, hogy Berardi és Marrone maradnak közös tulajdonban. Mint ahogy az is, hogy Zaza általunk birtokolt felét eladtuk a Sassuolonak 7.5 millióért. Di Marzio szerint viszont 15 milliós opciónk lesz a visszavásárlására.

Isla Udinese által birtokolt felét 4.5 millióért vettük meg.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-06-20, 17:41

Most Di Marzio azt írja, hogy Berardi közös tulajdonát meghosszabbítottuk és marad még egy évet a Sassuoloban. Ha tényleg jegeljük és leigazoljuk Moratat, akkor biztosan megmarom magam...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-06-20, 12:58

Gabbiadini továbbra is marad közös tulajdonban a Sampdoriaval, ellenben Sörensen játékjogának másik felét megvettük a Bolognatól.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-06-19, 17:41

http://www.vecchiasignora.com/topic/269653-juventus-tutto-sulle-comproprieta-2-giorni-alla-chiusura-delle-trattative-poi-si-apriranno-le-buste-qui-tutte-le-news/

érdekes szavazás, még érdekesebb eredményekkel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-05-09, 11:53

állítólag 19+bónuszok lenne immobile ára. szinte mindegy, mennyit kapunk érte, a könyvekben úgy emlékszem, elenyésző értékkel szerepel, a könyveket kozmetikázni marha jó lesz. nálunk úgysem játszott volna, amúgy is egy ellenszenves pöcs, a toro sokkal gyengébb lesz nélküle, úgyhogy ha elviszi a borussia, az nekünk csupa-csupa win.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-05-09, 10:36

Nem kötelező a két feléért ugyanannyit fizetni, a Toronál lévő játékjog kevesebb, mint fele annyiért lehet a Dortmundé, ott az is jó pénznek számít érte.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-05-08, 22:56

EsztéNégy írta:
Állítólag Immobile a Dortmundban folytatja, kb. 15 milliót érhet a nálunk lévő fele. Nem tudom, hogy mit gondoljak amúgy az ügyletről, el tudom képzelni azt is, hogy nagy király lesz a fiú, meg azt is, hogy nagyot bukik Németországban (utóbbit amúgy inkább).

Szerintem pont illik a Dortmundba. Ő egy tipikus kontra csatár, jó a befejezésben, a gyors döntésben, nem botlik el a labdában, fizikálisan jól felépített és jók az adottságai. Az az érzésem, hogy egy labdatartásra apelláló csapatban, mint a mostani Juve nem tudna kellőképp érvényesülni. 15 milla nem rossz érte, viszont nehezen tudom elhinni, hogy Serie A gólkirály ide vagy oda 30 milliót érne ebben a pillanatban.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-05-08, 22:36

Állítólag Immobile a Dortmundban folytatja, kb. 15 milliót érhet a nálunk lévő fele. Nem tudom, hogy mit gondoljak amúgy az ügyletről, el tudom képzelni azt is, hogy nagy király lesz a fiú, meg azt is, hogy nagyot bukik Németországban (utóbbit amúgy inkább).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-05-06, 21:50

zetterberg40 írta:
Berardi egy félidő alatt hintett egy mesterhármast Firenzében.

És ezzel 16 gólnál tart. Elég komoly, mondjuk ebből 7et 2 meccsen lőtt. Aki egy meccsen lő 4et, aztán 10 meccsig semmi majd megint lő 3at, az még nagyon nyers. Neki kéne egy olyan év, mint Immobilenek volt a mostani. Kicsit tisztulna a játéka, fegyelmezettebb lenne, konzisztensebb lenne. Ilyen Torino, Parma, Atalanta jól összerakott játékú csapatban töltött év után akár lazán kezdőjátékosként húzhatná fel a mezünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-05-06, 20:24

Berardi egy félidő alatt hintett egy mesterhármast Firenzében.

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-04-28, 20:25

Szegény De Ceglienek ennyi volt a szezon, nagyon szerencsétlen játékos
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-04-27, 23:01

s4tch írta:
az megvan, ki a genoa bal szélsője 3-4-3-ban?

de ceglie  cyclops affraid Basketball 

Ha (a Napolinak lőtt gólja után) Pepe a szegény ember Messije, akkor De Cegliet képtelen vagyok definiálni Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-04-27, 22:24

az megvan, ki a genoa bal szélsője 3-4-3-ban?

de ceglie  cyclops affraid Basketball 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-04-19, 16:55

immobile az utolsó 4 meccsén 6 gólt lőtt, közte egy mesterhármast. impresszív a kis buzi.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-04-08, 10:35

Lealival amúgy mi van? Azt látom, hogy rendszeresen véd a Speziaban, de milyen a teljesítménye?
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-03-25, 22:20

bezony, megörvendeztetett a lájvszkór, csíra immobile a torinó első kapuralövésével egyenlitett

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-03-25, 22:03

kis geci immobile mekkora gólt vágott a romának  affraid 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-03-22, 21:57

nemt'om miért, de szerintem sosem lesz juve játékos
szerintem bevonjuk majd valami csereügyletbe
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-03-22, 19:58

igen, ezzel a hármassal megelőzte tevezt a góllövőlistán. mondjuk én továbbra sem látom benne az összjátékba bekapcsolódó, védekezni visszalépő, kreatív modern csatárt, akármilyen gólérzékeny a fiú.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-03-22, 19:31

Immobile egyre nagyobb problémát okoz, most visszahívjuk vagy ne hívjuk vissza?
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-02-10, 08:29

Krisz írta:
Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 46586de4ce807b953e05e2f60872bd47f207649b53351fddf897e364f1fc5647_large

Immobile azért elég szép szétszopatós gólt lőtt. Még végén focista lesz belőle!

ciro emlékeztet a parmai giora. jelen formájában követelem őt a csapatba, csak fosok, hogy giovincozik. mondom ezt úgy, hogy imádom a kicsi törpét. szerintem 4-3-3-ban gio és berardi a szélekről befelé húzva mocskosjók lennének

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-02-10, 08:26

s4tch írta:
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=241833&part=sports

marrone és berardi is játszik az Ellenség ellen

marrone baromi gyenge volt, kétlem, hogy következő meccsen kezdene, berardi pedig kissé súlytalan. viszont a lövései, beadásai és keresztpasszai élményszámba mennek, ezt be is bizonyította.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime2014-02-09, 21:05

http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=241833&part=sports

marrone és berardi is játszik az Ellenség ellen
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Korábbi játékosok
» Közös merch rendelések
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: