Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-12, 15:03

Berardiról még annyit, hogy nagyon féltem az olyan testalkatú csatárokat, mint ő. Jó, annyira nem magas, mint Nándi, de igen nyurga srác, nyalni való izomzattal. Emiatt azonban a robbanékonysága matriéhoz konvergál. Egy kedves ismerősöm azt mondta, ha megerőszakolná egy éjfekete szerecsen, akkor megörökölné a robbanékonyságát.

Olyan, hogy magas, izmos és lábbal hasznos(abb) csatár, nem létezik. kivéve a svéd húskombinát, de kevés esélye van annak, hogy a mi berardinkban testet öltene egy svédbosnyák kombó.

kicsit magam ellen szólva: http://www.fourfourtwo.com/statszone/21-2013/matches/717642/player-stats/19760/OVERALL_02#tabs-wrapper-anchor

Lóri -szerintem- egyik legjobb meccse zebramezben. fejjel-lábbal pro -szerintem ő megfogadta az ismerősöm tanácsát.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-12, 13:28

marrone helyét valóban nem egyszerű megtalálni. annyira nem tehetséges, mint pogba, és önbizalma sincs, nála sokkal többet fog számítani a meccsrutin (ezért is örülök, hogy olyan csapatot találtak neki, ahol kezdő) és egy nagyon precízen definiált szerepkör. utóbbit onnan sejtem, hogy ő maga támadó középpályásnak tartja magát, de a szabadabb szerepben - a többlet-felelősség miatt - rosszabbul teljesített, mint egy nagyon kötött feladatokat kapó középső védőként.

berardit adom, ezt meg kár, hogy a tuttosport szellőztette meg, különben örülnék is neki:
http://www.football-italia.net/41680/berardi-join-juventus-2014-15
amúgy tuttosport nélkül is lehet borítékolni, hogy vuc és/vagy q helyére a nyáron ő lesz az egyik érkező.

boakye nem egy kreatív játékos (ez a buta néger eufemizmusa), nála ugyanaz a helyzet, mint mondjuk matrinál: ki kell szolgálni. néztem elche meccseket, leszegett fejjel megy előre, 16-oson kívül szinte teljesen használhatatlan. érdekes, hogy nándiról is ezt gondoltuk előre, aztán tessék.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-12, 12:51

két sassuolo meccset láttam idén (vs parma, samp), di francesco mindkét esetben nagyon elbaszott 3-5-2-t játszatott, ami támadásban a karácsonyfa és a 3-5-2 torzszülöttje volt, vagyis három védő, két wingback, középen a kurtic-marrone-magnanelli hármasból kettő, előttük a marrone-magnanelli kettősből az egyik játszotta a hamsikot és a két csatár. marrone a hamsik pozícióban játszotta a pirlot ( http://www.fourfourtwo.com/statszone/21-2013/matches/717677/player-stats/60017/OVERALL_02#tabs-wrapper-anchor ). talán ebből is kitűnik az, ami a legjobban fájt nekem, míg nálunk zsugázott: semmilyen komoly szerepvállalásra nem képes vagy nem hajlandó, ami a támadásokat illeti.

Berardi egész egyszerűen jobban illik Conte stílusába, vagyis, hogy több funkciót tudjon betölteni. Az előző statban remekül látszik, ahogy a pálya egész jobb oldalát bejátszotta. két labdaszerzés a saját térfélen? hello, cavani.
sajnos nagyon szentimentális tudok lenni, ha ilyen fiatal tehetséget látok gusztustalanul jól játszani. szerintem is a sassban van a legjobb helye, aztán ha még hozzácsap legalább ennyi gólt (gólpassz bazdki 3!??+!!"') illene kipróbálni. aztán lehet, hogy csak egy új icardi lesz.

Boakye ugyanitt (tavaly!+!) 11 gól, 0 assziszt, de hihetetlen fizikuma van. viszont fekete, ami abszolút mellette szól.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-12, 11:53

benvenuto! pár hete már arról cikkeztek az olaszok, hogy akár télen visszahozhatjuk a fiút, de ez az ügynöke szerint korai lenne. ésszerűbb lenne hagyni, hogy kezdőként végignyomja a szezont a sassuolóban, aztán nyáron nekiállni alkudozni a másik feléről. (utálom a közös tulajdont.) hatalmas tehetségnek tűnik a srác, nem fog megrekedni immobile vagy gabbiadini szintjén.

amúgy a sass meccseit érdemes nézni, újabban juve-kompatibilis szerkezetben (3-5-2) szoktak játszani, marrone játssza a pirlósdit, berardi és zaza (vagy floro flores, akit nyilván leszarunk) a tevez-llorentéset, és amióta marrone felépült a sérüléséből, az eredmények is elkezdtek csöndben jönni. marronéval 4 meccsen 2-1-1, a felépülése előtt 8 meccsen 0-3-5 a mérlegük.
Back to top Go down
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-12, 11:00

sziasztok,

s4tch ötletének engedve regisztráltam hozzátok, hogy bemutassam az jobb oldali támadónkat 4-3-3-ban:

http://www.fourfourtwo.com/statszone/21-2013/matches/717677/player-stats/116796/OVERALL_02#tabs-wrapper-anchor

bár gyanítom mostanában elcsépelt Berardiról hősi eposzokat írni, de na! csak annyi gólnál jár, mint radó tévez. mit gondoltok a fiúról, lesz belőle szekszi fekete?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-10, 17:08

Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-03, 21:20

marrone sérülésből épült fel, az utolsó 4 meccsből hármat végig is tolt a középpálya közepén. az e heti 3 meccsből egyiken pihent, egyébként úgy néz ki, simán kezdő lesz. amúgy az udinétől emberhátrányban kikaptak, a másik kettőt nyerték, marrone mind3 meccsen a jobbak között volt, egy gólpasszt már adott.

zaza és berardi 8 gólnál tartanak. nyilván nem mondom, hogy jobbak, mint tevez és llorente (6+1), de egy újonc csapat újonc játékosaitól ez eddig csillagos ötös.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-03, 17:37

Egészen jól nyomják a kölkeink a Sassuoloban. Zaza is lövögeti a gólokat, Berardi is, Marroneről tud valaki valamit?
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-11-03, 17:07

@s4tch wrote:
Berardi megszerezte a második gólját, ezt is tiziből.
Ma délután pedig mesterhármast lőtt a Sampdoria ellen, amiből kettő tizi volt.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-10-20, 16:06

Berardi megszerezte a második gólját, ezt is tiziből.
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-09-26, 08:03

Boakye gólja a Real ellen:

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-09-19, 23:49

A Canale Juve visszatérő sorozatban, szezon közben heti rendszerességgel foglalkozik a kölcsönben, közös tulajdonban szereplőkkel. A legfrissebb rész ma jött ki, íme az összes kapcsolódó bejegyzésük:
http://www.canalejuve.it/categorie/blob/bianconeri-fuori-sede
Back to top Go down
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-09-15, 16:09

A WhoScored szerint Szőri és Marrone is sérült, ezért egyikőjük sincs a nevezettek között sem a mai meccseken.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-08-31, 15:31

Óriási lesgól Very Happy Örülök amúgy neki, remélem ő egyszer még nagy játékosként húzza magára a zebramezt!
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-08-31, 13:39

Első meccsén, csereként pályára lépve:

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-08-28, 21:30

Appelt => Spezia
Boakye => Elche
Fausto Rossi => Valladolid

Mindhárom esetben kölcsönről van szó, de Rossira opciót is szereztek a spanyolok, egy év múlva ilyenkor megvehetik végleg.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-08-05, 20:17

Leali után Magnusson is a Speziahoz került (ő közös tulajdonba).
Kabashi pedig a Pescarahoz kölcsönbe.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-13, 16:36

Immobile játékjogának fele a Genoatól a Torinohoz került. Jövőre a városi riválisnál játszik majd. Én mindig is szurkoltam neki, remélem jó éve lesz, illetve hogy kinövi még magát egyszer.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-10, 09:45

@zetterberg40 wrote:
A tegnapi nap folyamán hivatalossá vált a napok óta emlegetett transzfer Gabbiadini és Zaza ügyében.
Gabbiadini játékjogának Atalantanál levő részét megvettük 5.5 millióért, majd ugyanennyiért el is adtuk a felét a Sampdorianak.
Zazát megvettük a Sampdoriatól 3.5 millióért, majd a játékjogának felét eladtuk 2.5 millióért a Serie A-újonc Sassuolonak.

Zaza tavaly 18 gólt lőtt az Ascoliban, ezért több nagycsapat is vitte volna. Kíváncsi leszek mindkettőre, remélhetőleg rendszeres játéklehetőséget kapnak majd.

Eredetileg Berardi is a történet része volt, remélem azért nem felejtettük el a srácot.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-10, 08:43

A tegnapi nap folyamán hivatalossá vált a napok óta emlegetett transzfer Gabbiadini és Zaza ügyében.
Gabbiadini játékjogának Atalantanál levő részét megvettük 5.5 millióért, majd ugyanennyiért el is adtuk a felét a Sampdorianak.
Zazát megvettük a Sampdoriatól 3.5 millióért, majd a játékjogának felét eladtuk 2.5 millióért a Serie A-újonc Sassuolonak.

Zaza tavaly 18 gólt lőtt az Ascoliban, ezért több nagycsapat is vitte volna. Kíváncsi leszek mindkettőre, remélhetőleg rendszeres játéklehetőséget kapnak majd.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-04, 17:04

Franchise playert nehéz lesz találni a kapuba. Jelenleg legfeljebb Casillas tekinthető annak.

Amikor van egy Buffon, Storari első keret, és egy óriási tehetségnek tartott Leali a csapat közelében, és 20 gól körül kap a csapat a bajnokságban, hármat a Bayern előtt a BL-ben, akkor nem hiszem, hogy hatalmas gondok lennének. Nyilván a kapott gólok számában benne van a védelem, sőt, a középpálya is, de egy Koszta Janival nem itt tartanánk.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-04, 15:59

@s4tch wrote:
Azért azt nem lehet mondani, hogy nem készül a klub a Buffon utáni életre. Leali megvásárlása (3,8 millió egy 19 éves, rutintalan kapusért komoly befektetés), Branescu ill. egy kalapnyi, más kluboknál fejlődő kapus (Nocchi, Constantino, korábban Kirev, Pinsoglio, Novembre, stb) megtartása azt bizonyítja, hogy keresi a lehetőségeket a Juve ezen a poszton is.

Az, hogy van egy rakás primavera korosztályú kapusunk a tarcsiban vagy kölcsönadogatva az nem jelenti azt, hogy készült volna a klub a post-Buffon érára. Pl. egy rakás csatárunk is volt kölcsönadva illetve a tarcsiban mégsem volt normálisan kidolgozott terv Alex pótlására. Ha már ennél a példánál tartunk akkor hasonlítási alapként jó párhuzam Zlatan, akit egyértelműen Alex helyére szánt Moggi, mind a csapatban mind marketing szinten. Én valami ilyesmire gondoltam. Úgy gondolom, hogy ez Buffon esetében még könnyebben megoldható lenne, tekintve hogy ő eleve 1 éves szerződést akart annak idején és látszólag alárendeli a hátralévő karrierjét a csapatnak.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-04, 15:46

Azért azt nem lehet mondani, hogy nem készül a klub a Buffon utáni életre. Leali megvásárlása (3,8 millió egy 19 éves, rutintalan kapusért komoly befektetés), Branescu ill. egy kalapnyi, más kluboknál fejlődő kapus (Nocchi, Constantino, korábban Kirev, Pinsoglio, Novembre, stb) megtartása azt bizonyítja, hogy keresi a lehetőségeket a Juve ezen a poszton is. Picit eltúlzottnak érzem a Buffonnal kapcsolatos, friss kritikákat, ennyi.

Ja, és gyorsan szögezzük le, nem vagyok szerelmes Buffonba. Még az indexen többször leírtam, amikor pár éve el lehetett volna adni bő 20 millióért Fergusonnak, én elengedtem volna. Nem tartom nélkülözhetetlennek, csak nem értem a mostani hype-ot körülötte. Simán előfordulhat, hogy igazatok van, tényleg rosszabb, mint tavaly volt; nekem nem tűnt föl.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-04, 10:38

@s4tch wrote:
A banántorna után akarta mindenki hirtelen visszavonultatni.

Én nem akartam visszavonultatni és végképp nem a nyári bohóckodás kapcsán formáltam véleményt (viszont ez a dolog ott is tettenérhető volt). Az idei szezonban nyújtott teljesítménye alapján mondom ezt (és mondtam korábban is) és úgy gondolom kár lenne homokba dugni a fejünket. Azt is szeretném leszögezni, hogy a Buffon saját maga által felállított mércéhez képest kritizálom. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban mint Kahnnal volt és ebben jackienek lehet igaza van. Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha nem hirtelen kéne helyettest találni és méltánytalanul bánni Gigivel, hanem kidolgozni egy tervet a helyettes fokozatos beépítésére. Ez esetben Storarit nyugodtan el lehet küldeni, Leali védene a kupában, sörmeccseken (értsd: a továbbjutásunk/bajnoki címünk után tétnélkülivé vált meccseken), plusz kaphatna néhány éles meccset is.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-04, 09:04

@jackie_d wrote:
@kilopo wrote:

Ha nem koncentrál eléggé (mind a meccs előtt, mind közben), akkor szerintem van banántorna. Ha úgy készül az egész meccsre, hogy 'ehh, megint meccs lesz, jóvan' megnézek egy youtube videót', akkor már nehéz elkapni a fonalat, még ha a himnusz oda is tesz egy kicsit. (gondolom Very Happy)

ugyanazt mondjuk: a kapusok még egy banántornán sem lazíthatnak úgy mint a mezőnyjátékosok
ergo, buffon gyengélkedése sem csak a légkörnek tudható be

Buffon azért elsősorban ember és csak utána kapus, ergo lehet ugyanolyan dekoncentrált mint bárki. Egy kapus dekoncentráltsága meg sokkal látványosabb mint egy mezőnyjátékosé.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-03, 23:01

@kilopo wrote:
@jackie_d wrote:

amúgy a kapuban nincs banántorna

Ha nem koncentrál eléggé (mind a meccs előtt, mind közben), akkor szerintem van banántorna. Ha úgy készül az egész meccsre, hogy 'ehh, megint meccs lesz, jóvan' megnézek egy youtube videót', akkor már nehéz elkapni a fonalat, még ha a himnusz oda is tesz egy kicsit. (gondolom Very Happy)

ugyanazt mondjuk: a kapusok még egy banántornán sem lazíthatnak úgy mint a mezőnyjátékosok
ergo, buffon gyengélkedése sem csak a légkörnek tudható be
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-03, 21:07

@jackie_d wrote:

amúgy a kapuban nincs banántorna

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-03, 17:28

@kilopo wrote:
Én sem értem igazán, most miért jött elő ennyire ez a buffon téma. Question 
Tény, nem néztem a konf kupát, de azért abból nem kéne ilyen következtetést levonni.
Majd az első BL meccsen kell megnézni a fejét, amikor a bl himnuszt játszák. Ott majd látjátok, hogy van még benne motiváció. Razz 

konkrétan azért mert gigi szar volt Wink
(pedig a pózolás most is mindig megvolt a himnusz alatt)

amúgy a kapuban nincs banántorna, vagy ha mégis, akkor az úgy néz ki mint a samp meccs
sz'al a confcup igenis mérvadó

a tavalyi idény tényleg szép volt, viszont buffon egyre nyilvánvalóbban öregszik
dinamika nulla, minden kijön róla, egyre többet hibázik
ettől persze még mindig az egyik legjobb, de önmagához képest szerintem sokat romlott
elég két rossz meccs zsinórban és simán belekerülhet egy negatív spirálba
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-03, 16:39

Én sem értem igazán, most miért jött elő ennyire ez a buffon téma. Question 
Tény, nem néztem a konf kupát, de azért abból nem kéne ilyen következtetést levonni.
Majd az első BL meccsen kell megnézni a fejét, amikor a bl himnuszt játszák. Ott majd látjátok, hogy van még benne motiváció. Razz 
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-03, 15:50

Májusig csak a Samp ellen basztatta bárki Buffont (mondjuk akkor teljes joggal), meg a Bayern elleni első gólt kenték rá. Ez azért nem annyira gáz egy hosszú évadban.

A banántorna után akarta mindenki hirtelen visszavonultatni.
Back to top Go down
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2013-07-03, 15:21

@s4tch wrote:
Lealival kapcsolatban az utolsó érdemi hír az, hogy a Sassuolohoz kerülhet, ahol első számú kapusként számítanának rá. Egy szezon Serie A kezdőként egy várhatóan relatíve gyenge védelmű csapatban elég jó iskola lenne.

Amúgy meg tudjuk, milyenek az olaszok: akkor teszik oda igazán magukat, ha van tét. Buffont nem kell leírni, pláne nem a banántorna miatt, amit kurva melegben játszottak egy hosszú és fárasztó szezon után. Őszre összekapja magát.

buffon látványosan öregszik, szemmel láthatóan romlik a technikája
pl. ezt sem igazán így tanítják:

szerintem az idei lesz az utoló éve, jó lenne bl győzelemmel búcsúztatni
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   

Back to top Go down

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
Back to top 
Page 8 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next