Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-12, 15:01

@Krisz wrote:

Rendben van ez, de pont az ilyen nyuszikák nem bírják elviselni a terhet. Rugani egyertelmuen klasszis material, aztan fel evig melegitette a padot mig nem osszehozott egy ínteres borzalmat. Spinazzola aligha klasszis tehetség en jobban orulnek ha nagyobb arca tobb onbizalma lenne.

Amiért nem arcoskodik, egyből nyuszi? Szerintem sem klasszis, ettől én még hiszem, hogy sokkal fontosabbak az ilyen ténylegesen Juve-pizsis arcok egy klub életében, mint azt gondolnánk. A Juventusban szerintem örök életben fontos iránymutatók voltak még a nem klasszis, de jó hozzáállású olasz játékosok is. Ők érzik át elsősorban a klub értékeit, hagyományait és képviselik azt. Én most is azt mondom, hogy a jelenlegi csapat olasz magja >>>>> többiek. Ugyanakkor nem vitatom és aláírom: nincs jó csapat a Pogba, Vidal, Tevez félék nélkül, tehát a kettő együtt jár. De utóbbiak végső soron mindig csak zsoldosok maradnak.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-12, 01:09

@zetterberg40 wrote:
Nekem leginkább az tetszik benne, hogy mennyire a földön jár. A nyilatkozatai alapján alázatos, jó hozzáállású gyerek.

Rendben van ez, de pont az ilyen nyuszikák nem bírják elviselni a terhet. Rugani egyertelmuen klasszis material, aztan fel evig melegitette a padot mig nem osszehozott egy ínteres borzalmat. Spinazzola aligha klasszis tehetség en jobban orulnek ha nagyobb arca tobb onbizalma lenne.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-11, 23:15

@CsT wrote:
Nyilván nem értékmérő egy luxemburg elleni meccs, de Spinazzola ma is jól tolta. Osztott két asszisztot is. cheers

Nekem leginkább az tetszik benne, hogy mennyire a földön jár. A nyilatkozatai alapján alázatos, jó hozzáállású gyerek.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-11, 22:45

Nyilván nem értékmérő egy luxemburg elleni meccs, de Spinazzola ma is jól tolta. Osztott két asszisztot is. cheers
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-09, 16:19

@s4tch wrote:
conti - ha tényleg a milanhoz megy - számomra hasonló elszalasztott lehetőség lesz, mint verratti vagy gagliardini. nem terem minden bokorban juve-szintű olasz játékos.

Sajnos fel sem merül a neve a hírekben, ami beszédes - függetlenül a "transzfer-guruk" megbízhatóságától. Nagyon úgy fest, hogy Allegri kívánságára DS-t nézték ki, és szerintem amint bedől a Conti-dominó, bejelentik DS-t.

Ráadásul a Milan papíron okosan vásárol eddig, már-már emlékeztet Marottaek 2011-es tevékenységére. Jó korban levő, hasznos játékosokat húznak be (a még szóban forgó nevek szintén azok), méghozzá jó áron. Szerintem még a 31 éves Biglia sem lenne rossz igazolás nekik, tekintve a fázist, ahol tartanak, illetve a bl-helyek megcélozásához.

---

A kapuscsávó meg... Shocked
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-09, 09:15

hát igen. és papíron ds sem rossz választás: allegri ismeri, nyilván kúrtak is a milannál (azóta, mióta allegri eljött onnan, ds szomorú és rosszul játszik), ds olcsóbb, talán alig egy évvel idősebb, van tapasztalata, stb - csak épp conti juventino és gecire tehetséges.

----------

ha már kapusokról is beszélgetünk, ezt most láttam a 'tuzon, beszarás:

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-09, 09:00

@s4tch wrote:
conti - ha tényleg a milanhoz megy - számomra hasonló elszalasztott lehetőség lesz, mint verratti vagy gagliardini. nem terem minden bokorban juve-szintű olasz játékos.

Ráadásul olyan posztra jönne ahol két 33+-os játékos van, akik közül az egyikkel már tavaly sem nagyon számoltunk....ráadásul nála nem áll fenn az sem, hogy olyan csapatban játszik ahonnan nem szívesen engednék ide mint pl Bernanrdeschinél....kurva ideges leszek ha helyette majd kukázunk egy De Scigliot.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-09, 08:30

Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 19:20

Mondjuk én ennyit se vártam az U20-októl. Gyakorlatilag Pezzellán és Dimarco-n (ők meg két kiesett csapatban se számítottak alapembernek) kívül mindenki serie B-ben nyomja + Mandragora aki gyakorlatilag ebben az évben sehol sem játszott. Orsolinit 2 meccsen láttam, Paraguay ellen nagyon felejthető volt, Zimbabwe ellen viszont a mezőny legjobbja (Zaccagno) mellett. Szerintem elképzelhető, hogy Paca sérülése miatt, ő amolyan vésztartalékként itt kezdi az őszt. Aztán ha mutat valamit akkor maradhat tavaszra is, ha nem akkor meg irány Perugia.

Közben feljutott a Benevento! cheers cheers Nekik elég komoly táboruk van, sokkal jobb mint a színtelen szagtalan szurkolók nélküli Carpi jött volna vissza. Azért kemény, hogy a Hellas mellett két olyan csapat jutott fel akik tavaly még a Serie C-ben voltak! Smile
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 18:33

@tjunior wrote:
Azért az királyság, hogy az U20as VB-elődöntőben az olaszok 5 Juve játékossal állnak ki, Favilli, Orsolini, Vitale, Mandragora, Romagna. Csak végre a Juve első csapata is profitálva már ebből.

Plusz még Bentancur is elődöntős csapat színeiben játszott. Egyébként igaz, amit írsz, jó lenne 1-2 olasz fiatalt a keretben tudni, aki kiugrásra készen várja a lehetőséget az első csapatban. Nem kell sok, de pl. Romagna 5. számú hátvédnek bőven elférne. Benatiaért bejelentkezett a Lyon, még talán egy kis profitra is szert tehetünk az eladásából, de ha a 20 milliós vételára megvan, már akkor is örülnék. Előre van 5 minőségi játékosunk, és éppen Orsolini lehetne egy hatodik játékos, de a Schick-üzlet gyanánt kölcsönadhatnánk a Sampnak. Mandragoranak is kellene találni egy Serie A-klubot, a Sassuolo tökéletes lenne neki.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 18:17

@zetterberg40 wrote:
Nem vagyok benne biztos, hogy Favilli még mindig a klub tulajdona.

Bajban az olaszok, fordítottak az angolok, abszolút dominálják a második félidőt. Szűk negyed óra van hátra.

Szerk: Maradt a bronzmeccs, ami visszavágó az uruk ellen, a döntőben pedig Venezuela-Anglia. 
Amúgy egyre inkább egyetértek azzal az állásponttal, hogy mind az olasz klubcsapatok, mind a válogatott legnagyobb baja a kulcsfontosságú meccseken (döntők, elődöntők) a reaktív hozzáállás. Ezzel egy ideig ki lehet húzni, de a döntők végeredményei nagyrészt azt bizonyítják, hogy a proaktív hozzáállás ami leginkább sikerre vezet.

Bennem is hasonló fogalmazódott meg a BL döntő után. Az olaszokat klub és válogatott szinten is mindig a fegyelem, taktika, kiszámíthatóság jellemezte. Csak minél fontosabb egy meccs annál nehezebb fejben végig 100%-osan koncentrálni, láthatóan mi sem voltunk felkészülve arra, hogy 65 perc alatt annyit kapunk mint az egész BL szezonban összesen. Egy olasz típusú csapatnál például kizárt, hogy egy döntőben döntetlen állásnál mindent egy lapra feltéve támadjon és sajnos a mai dinamikus fociban ez már inkább hátrány. Tavaly pl a Müncheni meccs volt ugyanilyen , ott is nyeregben voltunk és ahelyett, hogy bevittük volna a végső ütést, hagytuk feltámadni az ellenfelet.
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 18:08

@zetterberg40 wrote:

Bajban az olaszok, fordítottak az angolok, abszolút dominálják a második félidőt. Szűk negyed óra van hátra.

Szerk: Maradt a bronzmeccs, ami visszavágó az uruk ellen, a döntőben pedig Venezuela-Anglia. 
Amúgy egyre inkább egyetértek azzal az állásponttal, hogy mind az olasz klubcsapatok, mind a válogatott legnagyobb baja a kulcsfontosságú meccseken (döntők, elődöntők) a reaktív hozzáállás. Ezzel egy ideig ki lehet húzni, de a döntők végeredményei nagyrészt azt bizonyítják, hogy a proaktív hozzáállás ami leginkább sikerre vezet.

Favilli nem a Juventusé: eleve kölcsönben volt itt, és tavaly nyáron 1 millió euróért opciónk volt rá, amivel nem éltünk. Most a Roma is akarja, és nagyjából 3 millió körül lehet az ára.
A reaktív hozzáállással mint problémával egyetértek, én elég régóta így gondolom, és az elmúlt évek fejlődési iránya a nemzetközi fociban még inkább megerősített ebben. egyébként Allegri is igyekszik proaktívabb irányba mozdítani a Juventust
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 14:35

Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 13:13

Azért az királyság, hogy az U20as VB-elődöntőben az olaszok 5 Juve játékossal állnak ki, Favilli, Orsolini, Vitale, Mandragora, Romagna. Csak végre a Juve első csapata is profitálva már ebből.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 13:10

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 13:07

@zetterberg40 wrote:
Orsolini gól a 2. percben  cheers

Favilli gólpassz.
Úgy tűnik a srác komolyan gondolja, hogy itt akarja kezdeni az őszt! Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 13:03

Orsolini gól a 2. percben  cheers

Favilli gólpassz.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-08, 11:55

Az U20-as Uruguay-Venezuela meccset nézte valaki az elejétől? Én csak most kapcsolódtam be és Bentancur miatt kérdezem.
Venezuela a 91. percben egyenlített szabadrúgásgóllal, jön a hosszabbítás. Amúgy Venezuelanak zsinórban ez lesz a harmadik hosszabbításos meccse itt az egyenes kieséses szakaszban. Durva.

Egy óra múlva kezdenek az olaszok.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-07, 08:16

@CsT wrote:

Biztos ez? Ez a keret tele van 23 évesekkel. Very Happy
Én is csodálkoztam, rá is kerestem a szabályzatra és 1994.01.01-től lehetett nevezni. És bizony, ők már 23 évesek Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-07, 07:12

@LeRoi10 wrote:

Ők az U21-es EB-re készülnek. Ma kihírdették a végleges keretet. ELég ütős, sokat várnak ettől a generációtól.

Portieri: 17 Alessio Cragno (Benevento), 1 Gianluigi Donnarumma (Milan), 19 Simone Scuffet (Udinese);
Difensori: 3 Antonio Barreca (Torino), 14 Davide Biraschi (Genoa), 2 Davide Calabria (Milan), 13 Mattia Caldara (Atalanta), 12 Andrea Conti (Atalanta), 22 Alex Ferrari (Verona), 23 Nicola Murru (Cagliari), 4 Daniele Rugani (Juventus);
Centrocampisti: 15 Marco Benassi (Torino), 5 Danilo Cataldi (Genoa), 18 Roberto Gagliardini (Ellenség), 8 Alberto Grassi (Atalanta), 21 Manuel Locatelli (Milan), 6 Lorenzo Pellegrini (Sassuolo);
Attaccanti: 7 Domenico Berardi (Sassuolo), 10 Federico Bernardeschi (Fiorentina), 9 Alberto Cerri (Pescara), 20 Federico Chiesa (Fiorentina), 16 Luca Garritano (Cesena), 11 Andrea Petagna (Atalanta);

Gigio - Conti, Caldara, Rugani, Barreca (Calabria) - Benassi, Gagliardini, Pellegrini (Locatelli) - Berardi, Petagna, Bernardeschi. Megkockáztatom ez a csapat a Serie A-ban is az első 6-7 hely egyikén végezne. Abból a szempontból érdekes torna lesz, hogy hogyan jön ki Caldara Ruganival. Mondanám, hogy Gigioval kiegészülve, de én még most sem merem még álmomban sem elképzelni őt  a Juvében. Főleg a Csecsni pletykák/hírek után.

Biztos ez? Ez a keret tele van 23 évesekkel. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-07, 00:17

@CsT wrote:

Szerintem a kora alapján mehetett volna, viszont a torna előbb kezdődött mint, hogy a SPAL feljutott volna, gondolom ezért nem vitték. Bár ez lehet csak én hülyeségem. Wink Mondjuk kor alapján Chiesa vagy Locatelli is beférne még pl....meg ugye Donna Smile
Ők az U21-es EB-re készülnek. Ma kihírdették a végleges keretet. ELég ütős, sokat várnak ettől a generációtól.

Portieri: 17 Alessio Cragno (Benevento), 1 Gianluigi Donnarumma (Milan), 19 Simone Scuffet (Udinese);
Difensori: 3 Antonio Barreca (Torino), 14 Davide Biraschi (Genoa), 2 Davide Calabria (Milan), 13 Mattia Caldara (Atalanta), 12 Andrea Conti (Atalanta), 22 Alex Ferrari (Verona), 23 Nicola Murru (Cagliari), 4 Daniele Rugani (Juventus);
Centrocampisti: 15 Marco Benassi (Torino), 5 Danilo Cataldi (Genoa), 18 Roberto Gagliardini (Ellenség), 8 Alberto Grassi (Atalanta), 21 Manuel Locatelli (Milan), 6 Lorenzo Pellegrini (Sassuolo);
Attaccanti: 7 Domenico Berardi (Sassuolo), 10 Federico Bernardeschi (Fiorentina), 9 Alberto Cerri (Pescara), 20 Federico Chiesa (Fiorentina), 16 Luca Garritano (Cesena), 11 Andrea Petagna (Atalanta);

Gigio - Conti, Caldara, Rugani, Barreca (Calabria) - Benassi, Gagliardini, Pellegrini (Locatelli) - Berardi, Petagna, Bernardeschi. Megkockáztatom ez a csapat a Serie A-ban is az első 6-7 hely egyikén végezne. Abból a szempontból érdekes torna lesz, hogy hogyan jön ki Caldara Ruganival. Mondanám, hogy Gigioval kiegészülve, de én még most sem merem még álmomban sem elképzelni őt  a Juvében. Főleg a Csecsni pletykák/hírek után.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-06, 14:54

@zetterberg40 wrote:

Vajon Meret erre a tornára már nem mehetett?

Szerintem a kora alapján mehetett volna, viszont a torna előbb kezdődött mint, hogy a SPAL feljutott volna, gondolom ezért nem vitték. Bár ez lehet csak én hülyeségem. Wink Mondjuk kor alapján Chiesa vagy Locatelli is beférne még pl....meg ugye Donna Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-06, 14:41

@CsT wrote:
Én is tegnap néztem rá a profiljára. A Pro Vercellinek van kölcsönadva, de csak 2 serie B meccsen védett....

Vajon Meret erre a tornára már nem mehetett?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-06, 14:29

@zetterberg40 wrote:
Az olasz fiatalok a négy közé jutottak (ráadásul nem akármilyen meccsen), ami történelmi tett, ebben a korosztályban sosem jutott még ilyen messzire a válogatott. 
Orsolini már 4 gólnál jár, holtversenyben vezeti a góllövőlistát. 
Az angolok elleni elődöntő csütörtökön 13 órakor lesz.

Amúgy megnéztem, ez a Zaccagno gyerek a Torino tulajdonában van.
Én is tegnap néztem rá a profiljára. A Pro Vercellinek van kölcsönadva, de csak 2 serie B meccsen védett....
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-06-06, 14:20

Az olasz fiatalok a négy közé jutottak (ráadásul nem akármilyen meccsen), ami történelmi tett, ebben a korosztályban sosem jutott még ilyen messzire a válogatott. 
Orsolini már 4 gólnál jár, holtversenyben vezeti a góllövőlistát. 
Az angolok elleni elődöntő csütörtökön 13 órakor lesz.

Amúgy megnéztem, ez a Zaccagno gyerek a Torino tulajdonában van.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-05-27, 15:38

@zetterberg40 wrote:

Mandragora-Favilli-Orsolini a labda útja, Orsolini góllal a végén japán ellen.
A második gólpasszt pedig az egyik személyes kedvencem, Cassata adta. Szép összjáték volt! 
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-05-27, 13:09

@s4tch wrote:
orsolini tizije az u20-as vébén:

https://streamable.com/u446p

Mandragora-Favilli-Orsolini a labda útja, Orsolini góllal a végén japán ellen.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-05-24, 11:23

orsolini tizije az u20-as vébén:

https://streamable.com/u446p
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2017-05-09, 11:34

na nézd már, egy Pires

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2016-09-15, 22:16

Mondom, hogy érdemes lesz rá figyelni.

Egyébként a Sassuolo a lehető legjobb hely a számára, ott sokat fejlődhet. Ha jól emlékszem 2 évre adtuk kölcsön, aminek a végén opciója lesz a Sasolnak, ugyanakkor Marottáéknak meg visszavásárlási opciójuk lesz. 2-3 év múlva lesz is neki hely itt, ha tényleg jól fejlődik majd.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2016-09-15, 20:22

@Krisz wrote:
Meg is van Lirola első EL gólja.

Nem volt csúnya, elég labdabiztos a srác.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   

Back to top Go down

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next