Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-03-02, 11:45

az index ilyesmivel foglalkozik?

amúgy itt is azt tippelik, hogy a költségeket a klubnak megfelelően osztották el:
http://www.canalejuve.it/news/lassurdo-caso-di-jorge-martinez-144223

azt nem értem, martinez ebbe miért ment bele. neki nem volt érdeke egy hosszabbítás, inkább az lett volna számára a jobb, ha kifut a szerződés júniusban, és megkapja a csávó a jussát.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-03-02, 11:34

@s4tch wrote:
és emellett az empoli védelme egész jó: 27 gólt kaptak, annyit, mint a lazio. csak a toro, fior, roma, juve négyes kapott kevesebbet. óriási teljesítmény egy újonctól.

viszont az év wtf sztorija: szerződést hosszabbítottunk martinezzel. pig második oldal, utolsó bekezdés:
http://www.juventus.com/juve/it/news/il+cda+approva+i+dati+al+primo+semestre+2014+2015

a nyáron lejárt volna a szerződése, erre kapott egy újat, 2016. júniusig. cheers már rég elfelejtettem a csávót. idén 4 meccsen játszott csereként az uruguayi bajnokság egyik középcsapatában, tavaly egész szezonban fél órát (!!!) kapott a novarában, előtte volt egy so-so éve a cesenában. ennyire jó üzlet lenne kölcsönadni?
Az indexen azt írják, könyvelési trükközgetés. Más oka nem nagyon lehet.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-03-02, 09:51

és emellett az empoli védelme egész jó: 27 gólt kaptak, annyit, mint a lazio. csak a toro, fior, roma, juve négyes kapott kevesebbet. óriási teljesítmény egy újonctól.

viszont az év wtf sztorija: szerződést hosszabbítottunk martinezzel. pig második oldal, utolsó bekezdés:
http://www.juventus.com/juve/it/news/il+cda+approva+i+dati+al+primo+semestre+2014+2015

a nyáron lejárt volna a szerződése, erre kapott egy újat, 2016. júniusig. cheers már rég elfelejtettem a csávót. idén 4 meccsen játszott csereként az uruguayi bajnokság egyik középcsapatában, tavaly egész szezonban fél órát (!!!) kapott a novarában, előtte volt egy so-so éve a cesenában. ennyire jó üzlet lenne kölcsönadni?
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-22, 15:33

Rugani már a szezonbeli harmadik gólját szerezte most a Chievo ellen. 20 évesen középhátvédként az jó ajánlólevél, sőt!
Back to top Go down
View user profile
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-16, 11:22

vászkesz elég nagyon játszott a hétvégén (megint és megint). nagy talány számomra ez a srác, mert az idei statjai baromira meggyőzőek. úgy értem, hogy az udinei allan és ő a pereyra - romulo (ő nálunk játszik, vaze?!) kettős helyett bármikor aláirandó. részemről

View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-15, 19:25

mattiello most állt be a chievóba. sportklub adja a samp elleni meccsüket.
Back to top Go down
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 11:09

Szerintem is inkább kemény, mint tapló, nem tartom sunyinak, ingyen a padra remek választás lenne 2-3 évre, és persze ha enged a fizuból... már csak a Milan szurkerekre gyakorolt hatása miatt is tetszene.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 10:52

+ 30 éves, és nem keres keveset. egyébként az ilyen taplókat szeretni szokták a szurkerek, ahogy mi is imádjuk chiellinit. ez a de jong-féle férfias taplóság azért más, mint lichti tényleg idegesítő hisztijei, vagy diego costa kocsmai arroganciája.

de jongra amúgy nincs égető szükségünk, a kezdőbe nem férne be. viszont 2 év ezen a szinten van benne, és gyakorlatilag a milan egyetlen olyan középpályása, aki bármelyik bajnokságban megállná a helyét. mókás lenne, ha nem tudnák megtartani, attól függetlenül, hogy hol köt ki.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 09:22

@mbence wrote:
@kilopo wrote:
Ő felfele szokott kilógni, ugye?

igen. de nekem ettol fuggetlenul nem hianyzik.
+1
Ő a védekező skillek mellett remekül is passzol, kb olyan mint Felipe Melo hasonloan taplo-kevesbe zakkant valtozata csak a megszerzett labdát nagy pontossággal (~90%) tudja leosztani. Viszont akkora ipari tuskó, hogy nehezen tudnam elviselni a csapatban. Ez a mértékű taplosag kb csak a Zlatan szinten vállalható.
Back to top Go down
View user profile
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 09:08

@kilopo wrote:

igen. de nekem ettol fuggetlenul nem hianyzik.

View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 09:06

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 09:03

az milyen lenne, ha pirlo után de jongot is ingyen hoznánk el a milantól?
Back to top Go down
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-12, 07:01

@rakkenroll wrote:
Kellenek az ilyen bohócok, én többek között ezért is csípem a szerieát, tele van őrült karakterekkel.

+1

View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 20:25

Kellenek az ilyen bohócok, én többek között ezért is csípem a szerieát, tele van őrült karakterekkel.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 19:23

az a pénzsóvár kurafi?

tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 18:40

@s4tch wrote:
@mbence wrote:
sőt, baromi jó lenne. olvastam valahol, hogy zamparini visszanyerte a realitásérzékének a felét, és megelégednek 23 millióval. az is hatalmas kockázat lenne monnyuk

a mai tuttosport közöl vele egy interjút; még nem olvastam, de abban állítólag azt mondja, hogy marotta már érdeklődött a csávó iránt, és 40 milláért nyugodtan vihető. pirat

megnéztem, az utóbbi 20 évben hány palermói játékosért adtunk pénzt: egyedül amaurival rántotta le az ütődött seccót zamparini. úgy látszik, moggi és marotta is úgy gondolja, nem szabad zamparini közelébe menni.
Dybalának 2016ig van szerződése, ha nem Zamparinivel állnánk szembe azt mondanám, hogy a vén marha kényszerhelyzetben van, el kell adnia nyáron. Zampariniból kinézem, hogy ha a kis argentin nem hosszabbít (vagy nem kapja meg érte a remélt pénzt, márpedig nem hiszem, hogy 20 milliókat fizetnek egy kölyöknek amikor hónapokkal később ingyen aláírhat) inkább jegeli 1 évig és bukik milliókat de nem enged.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 17:48

No igen, egy kapust tönkretehet az, ha fiatalon olyan "védelmet" raknak elé, hogy tehetetlen a legtöbb gólnál. Amúgy a Zaza kontra Berardi párharcban én egyértelműen előbbit érzem jobbnak, és szerintem az ő karrierje fog szebben alakulni, de nyilván nem bánnám, ha mindketten világklasszis futballistákká érnének nálunk.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 12:59

@mbence wrote:
Legyen neked igazad Krisz Lealival kapcsi. Én bevallom nem is láttam túl sokszor védeni, a Perin-golycikat sokkal inkább nyálaznám. de mondom, legyen neked igazad

Jövőre valami értelmesebb csapatot kellene neki keresni. Én azóta csípem, hogy feltűnt a Bresciaban, persze a tehetség kiteljesedése korántsem evidens, nyilván ennyi idősen bármi lehet belőle. Viszont az tény, hogy azon a faktoron kívül ami sajat magán múlik (tehetség, gyakorlás, mentális faktor) nagy szerepe van a menedzsmentnek is. Nem akarok direkt párhuzamot vonni, de Buffon egy olyan Parmaban védett takony kölyökként, amelyik minimum masszív kozepcsapat volt olyan vedokkel mint Thuram és Cannavaro.

Fingers crossed.
Back to top Go down
View user profile
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 11:44

Legyen neked igazad Krisz Lealival kapcsi. Én bevallom nem is láttam túl sokszor védeni, a Perin-golycikat sokkal inkább nyálaznám. de mondom, legyen neked igazad

View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 11:13

@mbence wrote:
sőt, baromi jó lenne. olvastam valahol, hogy zamparini visszanyerte a realitásérzékének a felét, és megelégednek 23 millióval. az is hatalmas kockázat lenne monnyuk

a mai tuttosport közöl vele egy interjút; még nem olvastam, de abban állítólag azt mondja, hogy marotta már érdeklődött a csávó iránt, és 40 milláért nyugodtan vihető. pirat

megnéztem, az utóbbi 20 évben hány palermói játékosért adtunk pénzt: egyedül amaurival rántotta le az ütődött seccót zamparini. úgy látszik, moggi és marotta is úgy gondolja, nem szabad zamparini közelébe menni.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 08:04

@mbence wrote:
lealival karöltve, aki szerintem maximum egy erős középcsapat kapusa lehet.

Ezzel nem értek egyet, akárhány meccset láttam/követtem a statisztikát, kb Leali húzta felfelé a csapatot. A Cesena kerete veszelyesen gyenge a Serie A-hoz, Buffon is vedhetne náluk, azzal sem lennenek előrébb. Nehez ilyen kontextusban megitelni a teljesitmenyet. Szegény kölyök legtöbbször olyan gólokat kap, aminél abszolút tehetetlen. Nálam ő hasonló kategória, mint Perin, de szerintem jobbak a reflexei.

@mbence wrote:
amúgy a zaza-berardi párharc nálam egyértelműen az utóbbi sikerével zárul.

Ezzel egyetértek, Berardi sokoldalúbb, és több poszton alkalmazható, Zazabol viszont eleg fasza centert lehetne nevelni, szerintem mindkettőre szükségünk van.
Dybalara kb csak akkor van esélyünk, ha Pogbat eladtuk, 23 milla az angol kluboknak olyan összeg ami mosás előtt kerül elő, miután a farzsebukben (vagy a gatyapőcben) felejtették.
Back to top Go down
View user profile
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-11, 07:19

@s4tch wrote:
állítólag dybala teljesen az ügynökei befolyása alá került, összeveszett zamparinivel, és a nyáron lelép. tevez-utódnak nem lenne baromság megfogni.

View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-10, 15:28

állítólag dybala teljesen az ügynökei befolyása alá került, összeveszett zamparinivel, és a nyáron lelép. tevez-utódnak nem lenne baromság megfogni.
Back to top Go down
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-10, 08:55

buchelt láttam játszani, azon a két meccsen a tehetség legkisebb jelét sem mutatta, sajnos lealival karöltve, aki szerintem maximum egy erős középcsapat kapusa lehet. sörensen kalapkabát, ruganit ha láttam is játszani, nem emlékszem rá, boakye lassú és bár fizikai adottságai nagyon jók, szerintem spanyol másodosztály, a két egyértelműn túl a többiről lófaszt sem tudok.
amúgy a zaza-berardi párharc nálam egyértelműen az utóbbi sikerével zárul.

a mai az egy jó nap lesz, süt a nap úgyhogy élvezze ki mindenki.

View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2015-02-09, 15:56

a calciomercato némi csúsztatással összerántott egy csapatot a juve tulajdonában lévő játékosokból:

zaza a kakukktojás, rá "csak" vételi opciónk van. amúgy fasza banda, szerintem egy jó edzővel simán bent tudnának maradni. a két vkp a gyenge pont.
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-21, 00:45

@s4tch wrote:
hivatalos: buffon és chiellini is hosszabbítottak

mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-20, 17:14

lichtit én is elnézegetném jobb védőként, de olvastam egy nasztaszics-lichti cserét, azt mondjuk adnám.

View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-20, 16:12

hivatalos: buffon és chiellini is hosszabbítottak, 2017-ig, ill. 2018-ig. buffon azt mondta, lehet, hogy ez lesz az utolsó szerződése, amit focistaként ki fog tölteni. (magyarul lehet, hogy 2017-ben visszavonul. nem lenne meglepő, 39 éves lesz akkor.)

tuttosport, ennek megfelelően értékelendő: giovinco és lichtsteiner hosszabbítása is lóg a levegőben, az ügynökök túl sokat akarnak. giovinco ügynöke állítólag 3 évre 3,5 millás fizetést szeretne kicsikarni, vagy aláírnának 4 évet, kevesebbért. licht szintén komoly emelésre számít. marotta szarik az igényekbe, azt mondta, a klub mindkettőnek megtette az ajánlatát, vagy annak megfelelően szerződnek, vagy januárban meglátjuk, mit tehet a klub (=odaadjuk őket a legjobb ajánlatért bárkinek). részemről licth még 2 évet maradhatna, simán a liga egyik legjobbja még most is. giovinco viszont képtelen bizonyítani. neki állandó játéklehetőség kell, azt meg itt nem fogja megkapni, úgyhogy felőlem mehet oda, ahol befér a kezdőbe.
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-20, 00:44

de azért duke nukem se lenne rossz, habár lehet gyakran szedne össze eltiltásokat

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-19, 23:55

paratici tegnap bécsben volt, megnézte az osztrák-brazilt, és állítólag dragovic miatt utazott. ő (mármint dragovic) egy belső védő, 23 éves, szép darab gyerek, szerb származású, bécsben született, nyáron került a baseltől 9 milláért a dinamo kijevbe. olasz források 10 milla körüli árat emlegetnek. barzagli utódja lenne.

Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   2014-11-10, 13:52

ez inkább tőzsdei izé, pl. mint mikor a miniszter asztaltársaságának a kezében megáll a vajazókés.

rugani a nyáron gyön vissza:
http://www.football-italia.net/58454/%E2%80%98rugani-will-return-juventus%E2%80%99

örülök, úgyis kellene védőt venni, ő pedig eddig elég jónak tűnik.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   

Back to top Go down

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next