Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Korábbi játékosok

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-07-10, 17:16

@simoon wrote:
Neto a katalányoknál
13-as mez

csórikám
Az olaszoknál a 13as szerencseszám, tudtommal nekik a 17es jelenti a viciousbadevildevilmayhemfilthysatanic badluck csillagzatot.

A brazilspanyolportugálkatalán babonakör és számmisztika számomra ismeretlen.

simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-07-10, 12:37

Neto a katalányoknál
13-as mez

csórikám
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-06-06, 11:44

@s4tch wrote:

második számú kapusnak igen.

kár, hogy ő pont azért utasíthatta vissza a psg ajánlatát, vélhetően azért, mert első számú kapus szeretne lenni. tehát nem.

Lehet, hogy neki is csak az olasz kaja hiányzott Very Happy
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-06-06, 11:26

@Téjlor89 wrote:
...Második számú kapusnak visszavennétek?

második számú kapusnak igen.

kár, hogy ő pont azért utasíthatta vissza a psg ajánlatát, vélhetően azért, mert első számú kapus szeretne lenni. tehát nem.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-06-06, 10:41

@Téjlor89 wrote:

Most mondta az ügynöke, hogy tuti nem vonul vissza :O

Mi értelme van ennek a bohóckodásnak, őszintén? Mindenképp le akarja dönteni a saját sobrát? Miért nem érzi, hogy mikor kell méltóságteljesen abbahagyni? Bár lehet, hogy a ManU meccs után ez a vonat már elment...

Az ügynöke a Juventust, a Genoat és a Laziot emlegeti lehetséges következő állomásként. Második számú kapusnak visszavennétek?
Menjen vissza a Parmaba védeni, az még stílusos is lenne, minden más értelmetlen.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-06-06, 10:26

@EsztéNégy wrote:

Megérte leigazolni horror fizuért, kiestek miatta egy hulladék ManU ellen.

Most mondta az ügynöke, hogy tuti nem vonul vissza :O

Mi értelme van ennek a bohóckodásnak, őszintén? Mindenképp le akarja dönteni a saját sobrát? Miért nem érzi, hogy mikor kell méltóságteljesen abbahagyni? Bár lehet, hogy a ManU meccs után ez a vonat már elment...

Az ügynöke a Juventust, a Genoat és a Laziot emlegeti lehetséges következő állomásként. Második számú kapusnak visszavennétek?
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-06-05, 19:42

@s4tch wrote:
buffontól elköszöntek párizsban:

https://twitter.com/PSG_English/status/1136294858061205505

Megérte leigazolni horror fizuért, kiestek miatta egy hulladék ManU ellen.

s4tch
Admin
s4tch

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-06-05, 17:46

buffontól elköszöntek párizsban:

https://twitter.com/PSG_English/status/1136294858061205505
Back to top Go down
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 21:09

@bombahoppa wrote:

Reggel óta filózok. Valamikor napközben érett meg a gondolat, hogy nem írom alá. Nem Conte miatt, hanem a Juventus miatt. A múltat végképp eltörölni nem stílus. De nem az ellen vagyok aki aláírta, hanem a Conte képviselte "szomjan halok a forrás vize mellett" filozófia ellen. Ikonból zsoldos.

Ne szeptemberben, és ne is decemberben dobják ki. Dobják ki február közepén, amikor kiesnek az EL-ből, a coppa már a feledés homályába vész, és a scudettót végleg elveszítették. Álruhában meneküljön Velencébe, a karnevál legyen egyetlen vigasza, ott egyen 10 Eurós pizzaszeletet a sikátorokban.

Mindaddig persze tiszta szívből kívánom, hogy ezer Belzebub fűtse alatta a kispadot a pokolfajzat-lator stadionban. A kénköves tűz pörkölje le a haját, és rojtosra ordított hangszálai egyenként pattanjanak el a februári zimankóban. Milánó városára telepedjen örök tél, és sűrű szmog eméssze el a szépfiút. Kövesse sötét árnyék szerte Itáliában és verekedjen össze a Nyál Gólemmel, Icardi csábítsa el a nejét, és Marotta vonja meg a borravalóját.

Én kiírtam magamból, remélem nem terheltelek túl Titeket.
én se írom, de megértem
én nem feledem amit a juventusért tett
én a jelenét (a jellemét) siratom
nostredamus legyen veled
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 21:01

Nem tudom miért, de nekem nem érte el az ingerküszöböm. Egyszerűen legyintettem, még egy ember aki eladta a lelkét.
Nem kell vele foglalkozni! Helyette inkább még jobban meg kell becsülni azokat akiknek még emberi érték a becsület.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 20:54

@Téjlor89 wrote:
Én aláírtam. Jól esett Smile
Reggel óta filózok. Valamikor napközben érett meg a gondolat, hogy nem írom alá. Nem Conte miatt, hanem a Juventus miatt. A múltat végképp eltörölni nem stílus. De nem az ellen vagyok aki aláírta, hanem a Conte képviselte "szomjan halok a forrás vize mellett" filozófia ellen. Ikonból zsoldos.

Ne szeptemberben, és ne is decemberben dobják ki. Dobják ki február közepén, amikor kiesnek az EL-ből, a coppa már a feledés homályába vész, és a scudettót végleg elveszítették. Álruhában meneküljön Velencébe, a karnevál legyen egyetlen vigasza, ott egyen 10 Eurós pizzaszeletet a sikátorokban.

Mindaddig persze tiszta szívből kívánom, hogy ezer Belzebub fűtse alatta a kispadot a pokolfajzat-lator stadionban. A kénköves tűz pörkölje le a haját, és rojtosra ordított hangszálai egyenként pattanjanak el a februári zimankóban. Milánó városára telepedjen örök tél, és sűrű szmog eméssze el a szépfiút. Kövesse sötét árnyék szerte Itáliában és verekedjen össze a Nyál Gólemmel, Icardi csábítsa el a nejét, és Marotta vonja meg a borravalóját.

Én kiírtam magamból, remélem nem terheltelek túl Titeket.

simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 20:22

@exchaby wrote:
remélem is hogy sikerült tartania a szavát és visszavezeti őket... a harmadik helyre
C-be inkàbb

ha megteszi, újra imádni fogom

ill. kívánom neki, hogy akkorát bukjon, decembert se élje meg a padon
kibaszott gáz ez az ember
Back to top Go down
exchaby
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
exchaby

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 19:20

remélem is hogy sikerült tartania a szavát és visszavezeti őket... a harmadik helyre

Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 18:20

"Azért választottam a Zintert, mert egy nagyon ambíciózus projektet vázoltak elém, illetve lenyűgöző a csapat történelme, és hihetetlenül motivál, hogy visszahelyezzem oda ezt a csapatot, ahová való."
Ahová való? A Calciopoli utáni éveket megelőzően 1989-ben nyertek bajnokságot, és azért na, a Mancini-Mourinho éra elsősorban a zöldasztalnál tönkre vágott bajnokság megnyerését jelentette... Nekik szigorúan a történelmük alapján a 2-3. hely bőven megfelelő, oda visszavezetheti őket. Ha a Milannál nyilatkozik ilyet, akkor annyira nem lehetne belekötni, plusz nem is bántam volna, ha a Milant szedi össze, nekem régebben is szimpatikusak voltak, és a Juve-Milan csatákat sokkal szívesebben nézném, mint ezt.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 15:58

@Téjlor89 wrote:

Hm. Érdekes, köszi az infót. Nem tudtam, hogy ebben a témában megszólalt.

Akkor viszont a következő kérdésem az lenne, hogy ennek az oka az volt, hogy:
A.) Agnelli haragudott rá a távozása körülményei miatt és azért nem kellett neki Conte?
B.) Már rég óta le van zsírozva a következő edző?
C.) Nem ilyen profilú edzőt szeretne Agnelli, hanem olyat, aki fogyasztóbarátabb focit játszik?
Az interjú alapján nincsenek rosszban Agnellivel. Ez még ugye Maxi kicsapása előtt volt.

"Úgy érzem, hogy adósa vagyok Agnellinek. Ígéretet tettem neki, s azt mondtam, hogy ugyan időre lesz hozzá szükség, de az a cél, hogy a Juventust visszavezessem a világ csúcsára. Azonban ezt nem tudtam beteljesíteni.
Visszatérni a Juventushoz, hogy beváltsam az ígéretemet? Egy házassághoz mindkét fél belegyezése szükséges. Úgy gondolom, hogy a Juventus elindult egy úton, s szerintem nagyon elégedettek Allegrivel, aki kétségkívül folytatta a munkámat, s nagyon jó teljesítményt nyújt. Az ember soha sem tudhatja, hogy mit hoz a holnap."
Illetve:

"Ha ma hív valaki, tudom, hogy ragaszkodnom kell a labdarúgásról alkotott elképzeléseimhez és a módszereimhez, mert nagyon szigorú vagyok magammal szemben. Nem végzek mikromenedzselést, ahogyan nem gondolom azt sem, hogy az edzőnek az a dolga, hogy a lehető legkevesebb kárt okozza. Amennyiben egy klub így gondolkodik, nem érdemes engem hívniuk. Ezen túl van egy problémám: a győzelem. Ez a munkám célja. Ez vonatkozik bármelyik csapatra, nem csak az Interre és a Milanra. Roma? A feltételek nem adottak."
Ebből az jön le, hogy nagyobb beleszólást akar, amit nálunk nem biztos, hogy megkapna (kérdés, hogy Beppe mennyire hanyagolja majd miatta a fillérbaszást) A lapok szerint Dzeko az első kívánság.
Valamint Conte eddigi munkássága inkább a bajnokságban volt sikeres, nem a nemzetközi színtéren, tehát nekünk itt és most szerintem nem rá van szükségünk.

Szóval én szerintem ezekért nem.
Persze ha mégis Sarri lesz, akkor visszavonok mindent, mert ő a bajnokságokban sem hozott extrákat! Smile
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 14:48

@CsT wrote:

A múltkori gazettás(?) mélyinterjúban volt egy olyan mondata, hogy ő csak ott lehet edző, ahová hívják. Abból nagyon az jött le, hogy ő visszajönne, de Agnellinek nem kell, pedig állítólag Nedved nek ő volt az első számú jelöltje.

Hm. Érdekes, köszi az infót. Nem tudtam, hogy ebben a témában megszólalt.

Akkor viszont a következő kérdésem az lenne, hogy ennek az oka az volt, hogy:
A.) Agnelli haragudott rá a távozása körülményei miatt és azért nem kellett neki Conte?
B.) Már rég óta le van zsírozva a következő edző?
C.) Nem ilyen profilú edzőt szeretne Agnelli, hanem olyat, aki fogyasztóbarátabb focit játszik?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 14:30

@Téjlor89 wrote:
Csak az érdekelne engem, hogy vissza akart-e jönni a Juventushoz és Agnelli nem tartott esetleg igényt a szolgálataira?

Nem mintha ez felmentő tényező lenne az árulására. Inkább csak érdekelne.
A múltkori gazettás(?) mélyinterjúban volt egy olyan mondata, hogy ő csak ott lehet edző, ahová hívják. Abból nagyon az jött le, hogy ő visszajönne, de Agnellinek nem kell, pedig állítólag Nedved nek ő volt az első számú jelöltje.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 14:16

Csak az érdekelne engem, hogy vissza akart-e jönni a Juventushoz és Agnelli nem tartott esetleg igényt a szolgálataira?

Nem mintha ez felmentő tényező lenne az árulására. Inkább csak érdekelne.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 14:03

Kedves Antonio, ha azt mondod hogy hazatérsz, az nálad hol van..?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 12:27

Most jövök varratszedésről, azt hittem ott fogok hányni, nem itthon a képernyő előtt.

Én edzőként jobban kedveltem mint játékosként.

Az elveim ugyanazok, bárhová csak mordorba ne, aki oda megy számomra halott ember.

Kevés sikert teneuroman!
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 09:57

@tjunior wrote:
Én nem sírok, amikor anno a felkészülés első napján otthagyta szarban a csapatot én elengedtem a csávót.

Ugyanez. Én sose szerettem különösebben, FIFA 99ben is cseréltem lefelé azonnal ha esetleg a csapatba került. Aztán amikor edzőként visszahozta a grintat leborultam elé, de az éttermes dolog után totál semleges lett. A putriban amúgy jól választottak, pont erre van szükségük, hogy a lúzerségből valaki kiragadja őket. Kemény szezon lesz az tuti.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 09:45

Hát ez kurva jó Very Happy
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
exchaby

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 09:39

Korábbi játékosok Con_te10

simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 09:16

@tjunior wrote:
Én nem sírok, amikor anno a felkészülés első napján otthagyta szarban a csapatot én elengedtem a csávót.
ez okés, csak nekem már játékosként is kedvencem volt -nagyon nagy kedvencem- 
így rettenetesen fáj, hogy ilyen egy gyökér

bonucci -ra már talán nem is jó ez: bonucci
közel nem ekkora csalódás

conte milyen emot kap?
ötletem sincs
Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 08:35

Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 07:23

@s4tch wrote:
https://www.Ellenség.it/en/news/67905/antonio-conte-will-be-Ellenség-s-new-coach

broáf
sírok
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-31, 06:53

https://www.Ellenség.it/en/news/67905/antonio-conte-will-be-Ellenség-s-new-coach

broáf
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-30, 23:44

én is. közben megkorbácsoltam magam, imádtam contét.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-30, 22:16

Én aláírtam. Jól esett Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime2019-05-30, 22:08

https://www.football-italia.net/138733/juve-fans-sign-conte-petition
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

Korábbi játékosok Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok I_icon_minitime

Back to top Go down

Korábbi játékosok
Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next