Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Korábbi játékosok

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Today at 17:26

picsába
@CsT wrote:
Kibaszták Mourinhot....bye bye Palika
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Today at 11:13

Kibaszták Mourinhot....bye bye Palika
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Today at 07:14

Néztem tegnap a Lazio meccsét, SMS egyhangú pontozással nyerte az il peggiore díjat, talán egy jó passza sem volt, ráadásul minden labdaérintésénél füttyszó hallatszott a vendég szektorból. Remélem Marrota Paratici predátorként lesben ül valahol és kimenti a gyereket a putriból ha kell.

Pogbában nem hiszek (főleg télen nem), érte biztos, hogy Dybuszt vagy legalább Szandit fel kellene áldozni és bár szakmailag egy ilyen kp többet érne mint a 60%-os Szandi vagy mint a poszt nélküli Dybala, de azért én még nem felejtettem el, hogy Palika anno lazán elment bulikázni Skóciába, most meg amikor itt lesznek a jobb bulik jönne vissza, persze ha Khediráért jön akkor jöjjön!
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Today at 01:05

hahaha, most képzeld ha elcserélnénk Dybalát Pogbára Laughing

EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Yesterday at 23:54

@s4tch wrote:
quagliarella életében először lőtt zsinórban 6 bajnoki meccsen gólt egy adott évadban. hány éves is a kis cigó?

Ha geci lennék mondhatnám, hogy most volt zsinórban 6 bajnokin egészséges clown

Dybusz és Pogesz nagy spanok, én simán elhiszem hogy vissza is jönne a kameruni de tuti nem fogunk érte annyi pénzt adni, amennyiért a ManU elengedné. Ronci nyomja a könyveket pár évig, én arra számítok hogy minőségi erősítés nem nagyon lesz másfél éven belül.

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Yesterday at 23:28

https://twitter.com/PauDybala_JR/status/1074763240385773568

nocsak
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-12-16, 18:35

quagliarella életében először lőtt zsinórban 6 bajnoki meccsen gólt egy adott évadban. hány éves is a kis cigó?
Back to top Go down
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-12-10, 23:40

Coman Vlagyimir szép lassan visszatér sérüléséből, de most arról beszélt, hogy még egy műtét után ő már feladná: ha a lába nem bírja a fodballt, akkor egy új ismeretlen kihívás felé néz. Csórikám még csak 22 éves de a transfermarkt szerint már 312 napot volt sérült. Az utóbbi 3 évben az NSO szerint 60 bajnokiról hiányzott. Nem teljesen jó hangulatban váltunk meg tőle, a jókora nyereség ellenére sem, de úgy néz ki teljesen jó döntés volt eladni.

Egyébként 22 évesen már olyan vitrinnel rendelkezik, amit sokan megirigyelnének: 3x német bajnok, 2x olasz bajnok, 2 francia bajnok, olasz kupagyőztes, német kupagyőztes, olasz/3x német/ francia szuperkupa-győztes, francia ligakupa győztes és pályára lépett BL és EB döntőn is.
Back to top Go down
View user profile
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-11-01, 11:14

https://index.hu/sport/futball/2018/10/31/vilagbajnok_olasz_futballista_maffiaugyben/
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-30, 22:21

@CsT wrote:

Csakhogy nem 40 millát kaptunk érte hanem egy középkategóriás árulót, akiről folyamatosan kapjuk a gólokat. Smile Smile
Ritkán vétózok itt, mert nem értek a lovakhoz, de most a statisztikát is segítségül hívom és bizony védőbeszédet tartok. Irsai Olivérrel egyetemben.  study

Szóval Bonucci idén 12 meccs/7 kapott gól, ha elfogadjuk, hogy mindet miatta kaptuk, akkor is 154 percenként betlizünk, pedig már nem is a világ legjobb kapusa védi a seggét.

Namármost ceteris paribus a Frosinone ellen nem játszott, és akkor gólt sem kaptunk. Tehát jobb, ha nem játszik. 

Ugyanez Caldara esetében, egy meccset játszott, akkor nem kaptak gólt, a többi 11 meccsen viszont nélküle kaptak 13-at. Ő ezek szerint nélkülözhetetlen, B. viszont véleményes.

Felkérek vmi statisztikai nagyágyút a blogon, hogy a fenti nem reprezentatív felmérést egészítse ki a megfelelő korrekciós tényezőkkel, mert a Frosinone ellen nem játszott  monkey sem, és erős a gyanúm, hogy ezt is figyelembe véve már túl nagy lenne a torzítás az adathalmazban. A szubjektivitás pedig kerülendő!   lol!

LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-30, 21:40

Azért várjuk ki a végét. Caldara egy hosszútávú befektetés, belőle még 10 év múlva is focista lehet, 5 éves szerződése van. Butaság lenne 3 hónap alapján megítélni a transzfert.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-30, 15:00

@s4tch wrote:

ráadásul kidőlt néhány hónapra. ha tényleg ennyire sérülékeny, és ennyire nem érzi a 4 védős felállást, akkor 40 millával jól lerántottuk a milant.
Csakhogy nem 40 millát kaptunk érte hanem egy középkategóriás árulót, akiről folyamatosan kapjuk a gólokat. Smile Smile
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-30, 12:16

@CsT wrote:
Tényleg nem értem minek remegett a milan ennyire Caldaráért...bajnokságban 0 perces, az EL-ben egyedül a andorrai csapat ellen játszott, most is szopik a padon, mert Zapata játszik. Csóri gyerekkel jól kibaszott mindenki. Sad

ráadásul kidőlt néhány hónapra. ha tényleg ennyire sérülékeny, és ennyire nem érzi a 4 védős felállást, akkor 40 millával jól lerántottuk a milant.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-29, 19:02

Hát akkor művelődjünk! Smile

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-26, 02:10

@EsztéNégy wrote:
Nálunk Barza is előbb játszik, mint Rugani, Caldara nálunk is perc nélkül állna. A jelenlegi Milanba még több esélye van bekerülni, ezek szerint nem üti meg azt a szintet se, nagy kár érte.

Hát nem tudom, nehezen tudom elhinni hogy Olaszország legnagyobb védőtehetségei (mert kik ha nem ők) nem ütik meg Zapata szintjét. Valamennyire sárosak az edzők is az biztos.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-26, 00:10

Nálunk Barza is előbb játszik, mint Rugani, Caldara nálunk is perc nélkül állna. A jelenlegi Milanba még több esélye van bekerülni, ezek szerint nem üti meg azt a szintet se, nagy kár érte.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-25, 23:52

@CsT wrote:
Tényleg nem értem minek remegett a milan ennyire Caldaráért...bajnokságban 0 perces, az EL-ben egyedül a andorrai csapat ellen játszott, most is szopik a padon, mert Zapata játszik. Csóri gyerekkel jól kibaszott mindenki. Sad

Olasz faszság ez is...
Zapatánál Pinyő is jobb 50 évesen. Én amúgy nem bánom vegyük vissza nyáron.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-25, 20:01

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-10-01, 07:55

@s4tch wrote:
zaza is betalált, illetve orsolini is győztes gólt lőtt mattiello passzából. jól ment ma az exeknek.
A malac meg lesérült, rúgott is mindjárt a milan 4-et Smile

Last edited by CsT on 2018-10-25, 20:01; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-30, 22:38

zaza is betalált, illetve orsolini is győztes gólt lőtt mattiello passzából. jól ment ma az exeknek.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-30, 19:49

Marcsi közben vert egyet a Zenitben
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-11, 08:45

Tuchel takarodj Very Happy

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-11, 08:40

@s4tch wrote:
https://rmcsport.bfmtv.com/football/thomas-tuchel-dans-breaking-sport-j-ai-dit-a-areola-qu-il-etait-en-pole-position-1520910.html

kb. eddig tartott a "majd buffon kivédi a szemünket a bl-döntőn" történet: tuchel előállt a farbával, areola az első számú kapus.

Amúgy várható volt, ettől még a jelenléte versenyhelyzetet teremt és szerintem fog ő még bőven lehetőséget kapni a szezon során.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-11, 08:33

https://rmcsport.bfmtv.com/football/thomas-tuchel-dans-breaking-sport-j-ai-dit-a-areola-qu-il-etait-en-pole-position-1520910.html

kb. eddig tartott a "majd buffon kivédi a szemünket a bl-döntőn" történet: tuchel előállt a farbával, areola az első számú kapus.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-10, 08:56

@s4tch wrote:
majd megnézem admin alól is, de úgy tűnik, nem lehet júzert törölni. egyszerűen lépj le.

vagy leginkább rántsd meg a vállad, és beszélgess a többiekkel. engem nem fogsz zavarni, amíg belém nem állsz újra.
ok, akkor megoldom máshogy, addig és legalább légyszi' bannolj és fejezd be a hozzászólásaim átírását! köszi
Back to top Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-09, 16:52

affraid
elephant
Calma

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-08, 23:26

Én már sok helyről leléptem, elmentem, kitiltattam magam....higgyétek el nem ez a megoldás Smile Persze én is mindig későn jöttem rá! Smile Love, peace wub
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-08, 21:59

majd megnézem admin alól is, de úgy tűnik, nem lehet júzert törölni. egyszerűen lépj le.

vagy leginkább rántsd meg a vállad, és beszélgess a többiekkel. engem nem fogsz zavarni, amíg belém nem állsz újra.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-08, 21:18

nem találom a delete gombot, légyszi’ töröld a useremet, minden tárolt személyes adattal és lehetőleg az összes hozzászólásommal együtt. köszi!
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-09-07, 22:25

@rakkenroll wrote:
Cicaharc ez a javából, kérem szépen! Kár, hogy sértődés lett belőle...
én is sajnálom. elnézést mindenkitől, beleértve jackie-t is, hogy így alakult. krisznek igaza van, szerencsésebb lett volna privátban rendezni. ez van, már nem tudom visszalapátolni a szart a lóba. sorry még egyszer.

a teátrális kivonulót vagy 2 napig mindenki olvashatta, ezzel lezárva a cirkusz.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   

Back to top Go down

Korábbi játékosok
Back to top 
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next