Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Korábbi játékosok

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

Korábbi játékosok - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 12:01

@rakkenroll wrote:

Dehát teljesen korrektül reagált, és hál' istennek így is tesz. Eddig pengék Dzsordzsóval, pont amire számítottam, vagy reméltem. Szerintem mindent belead majd az idei szezonban, és ha így folytatja, előbb-utóbb abbamarad a fütyülgetés.
szerintem is korrekt volt az hq-s beszólás, vagy legalábbis nem volt durva. a pályán is jól reagál
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 12:00

jackie_d wrote:

nem, nem így volt. mindkettő kapott egy-egy ajánlatot amit nem fogadtak el
ez a lényeg, a többi csak belemagyarázás

a számítás azt mutatja hogy én hogyan látom, ergo így nem lehet rossz
(kivéve ha létezik valamilyen abszolút igazság, de nem)
Igazából aki kettős mércét használ az te vagy. Buffonnak sokkal kisebb a "bűne" mégis mindenáron egyenlőség jelet akarsz Asamoah meg közé rakni.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:57

@rakkenroll wrote:
Azt azért bírom, hogy mindenki rohadtul dolgozik ma délelőtt!4 !!    Cool
bocsi mindenkitől és mindenki főnökétől!  Laughing
majd számlázzátok ki az elmaradt melót és küldjétek át!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:56

@CsT wrote:
Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy
ezt próbáltam az előbb "kiszámolni":

ha ikon/sztár megy az izébe, akkor bassza meg
ha "töltelék" akkor leszarom
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:55

@CsT wrote:

Én valahogy nem láttam meccset befolyásoló hibákat Gigitől, az, hogy a földöntúli bravúrjait már nem hozta egy ideje az jogos, Csecsnyi jó kapus, de azért nem sok meccset tudnék mondani amit egyértelműen miatta nyertünk meg. Nem hiszem, hogy Allegri csak érzelmi alapon döntene 1 játékos mellett (meg pl az olasz szöv kapitányok se)Persze a kapusposzt más mint a többi, ott mindig van első számú, akit nehéz kitúrni, kicsit olyan mint a boksz ahol a világbajnokot a saját országában pontozással nem lehet legyőzni csak ha kiütöd.
bőven voltak hibák, de ezt most a bérelt hely szempontjából lényegtelen
ha ezen a szinten valaki a versenyhelyzet elől így megfutamodik az nem túl szimpatikus

vegyük pl. sándort: ő becsülettel padozott (nem is keveset) mielőtt végleg kibasztuk, ő az igazi hős
gigi meg lelépett az első alkalommal, amikor veszélybe került a bérelt helye
remélem érzékelhető a különbség
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:50

@rakkenroll wrote:

Én azt hittem erre inkább alkalmas a szpiho..., pszilo.., pszihológia. Mert ha logikával próbálod például megmagyarázni a gyűlöletet, akkor az olyan racionalitáshoz vezethet, mint a boszorkányos jelenetben a Gyaloggaloppban.
a p...lógia is egy tudomány, így az is logiákra épül tongue
csak azt próbáltam szemléltetni hogy miért nem haragszom jobban asa-ra, mint buffon-ra
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:47

@Krisz wrote:

Szerintem ez nem annyira a külföld, ez céges kultúra. A multiknál meg ugye a droidok érzelmeivel mennek a dolgok. Egy kisebb cégnél mindenki ismer mindenkit, sokkal családiasabb az egész, nyilvánvalóan több érzelem cserél gazdát. Nekem pl fogalmam sincs hogy mi van a céggel ahol dolgozom, azon az irodán kívül ahol vagyok, kb ha linkedinen szembe jön valami hír vagy valamilyen oknál fogva megnyitok egy hírlevelet. Lehet mondani, hogy azért focistaként ez kicsit máshogy megy, azonosulsz valamennyire a klubbal, viszont a nap végén továbbra is arról szól az egész hogy te az alkalmazottja vagy egy cégnek.
A főnököm pl élvezi ezt a droid közeget (én hányok tőle), lelkiismeretesen oda is teszi magát, hálás a cégnek, büszkén osztja meg ha a cég nyer valami bullshit nemzetközi díjat, szem előtt tartja a cég érdekeit (és prioritásként a beosztottakkal szemben), viszont hogy ha a saját érdekei (család, pénz, karrier) azt diktálja, szemvillanás alatt elmenne a konkurenciához. Asamoah + Juve ill. a főnököm+a multi esete között annyi a különbség hogy az ő esetét nem bírálják külső szemlélők, miközben a profizmus ugyanaz mindkét párnál (és sértődés nincs senkinél, mert ez így működik).
oké legyen Smile

csak kíváncsiságból: van it valaki aki multinál dolgozik itthon és valamennyire egyetért velünk?
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:46

@tjunior wrote:

Te amúgy tényleg nem érted mi a különbség? Egy klublegenda a vezetőséggel egyeztetve (mond hogy nem így volt) elhagyja a klubot AZTÁN kap egy ajánlatot, nem a leggyűlöltebb riválishoz megy országon belül hanem külföldre. Illetve Asamoah aki ELUTASÍTOTTA a klub szerződését a leggyűlöltebb klub kedvéért.
Valamiért nem tudod ezt a sztorit elengedni. A számításod rossz, inkább folyamatábrát rajzolj.
nem, nem így volt. mindkettő kapott egy-egy ajánlatot amit nem fogadtak el
ez a lényeg, a többi csak belemagyarázás

a számítás azt mutatja hogy én hogyan látom, ergo így nem lehet rossz
(kivéve ha létezik valamilyen abszolút igazság, de nem)
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:01

jackie_d wrote:
a logikát/következetességet hiányolom, nem az érzelmek hiányát

ilyen szempontból viszont pont magadat kéne elsőre kiherélned, mert olyan szinten rühelled buffont, amire kevés magyarázat létezhet, miközben asamoah-nak tapsikolsz, hogy milyen jó döntést hozott.
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 11:00

@rakkenroll wrote:

Dehát teljesen korrektül reagált, és hál' istennek így is tesz. Eddig pengék Dzsordzsóval, pont amire számítottam, vagy reméltem. Szerintem mindent belead majd az idei szezonban, és ha így folytatja, előbb-utóbb abbamarad a fütyülgetés.

Az ő szituációjában indokolt lett volna ha nem oda fröcsög valamit arrogánsan, hanem elengedi vagy elismeri a hibáját, elnézést kér és megígéri, hogy a pályán bizonyít.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:57

jackie_d wrote:

kebab "bérelt helye" teljesítmény-alapú, míg gigi-é aszkriptív (csak azért mert ő gigi), sz'al nem teljesítmény-alapú
amint teljesítmény-alapúvá akarjuk tenni lelép...

de, szerintem ők a buzik... innen már csak egy kis lépés hogy a saját csapatuk ellen szurkoljanak, mint anno a lazio drukkerek

Én máshogy látom, szerintem legalább annyira volt bérelt helye, mert a keretben nem volt jobb játékos, mint azért mert ő Gigi (Csecst az éhsége kb arra a szintre emelte ahol Gigi volt, de skillekben illetve hibák számában sem múlta felül Gigit). Khediraval is ez volt a helyzet eddig nagyjából azaz nem volt a posztjára jobb (talán tavaly jobban is lehetett volna nyomni Matuidit, de tavasszal elég fogalmatlan volt, Beni meg szertelen), idén viszont Cannak ki kell szorítania őt (Benit meglátjuk, a VBn nem volt rossz). Egyelőre viszont még ott tartunk, hogy Khedira beton kezdő, ami remélem nagyon hamar meg fog változni.
Back to top Go down
rakkenroll
Gyúró
Gyúró
rakkenroll

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:48

@Krisz wrote:

Ez így van, a szurkolóknak vagy a klubnak szól (leginkább a szurkolóknak, a klubnál a bottom linet nézik, esetleg a munkavállaló motivációjának megítélésében van szerepe). A gólöröm a katarzis szabadon megélése, ha valaki ennek gátat szab az olyan mint amikor csendben kell szexelni, nehogy a szülők/gyerekek bolti eladók meghallják. Ettől függetlenül meg lehet érteni bizonyos helyzetekben amikor az egyén érdekeit szolgálják (ne vigyenek ki bilincsben a rendőrök a próbafülkéből - a klub amihez vissza akarsz/fogsz kerülni ne rágjon be).

Bonuccinak beszóltak valamit az HQnál amikor aláírásokat osztogatott és mérgesen azt vágta vissza, hogy nem szavakkal fog válaszolni hanem a pályán nyújtott teljesítményével. Egy jobb diplomata ezt vagy hagyja elsiklani vagy nem arrogánsan reagál.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:47

@CsT wrote:

Persze, de én sem azért háborgok mert Asa elment, hanem azért hogy pont oda.

más, le kell cserélnem ezt az avatart, mert elképesztő de felmegy a vérnyomásom Kebab puszta látványától is Smile

Pont ez az. Hol érdekel hogy mit csinál valaki a szemetemmel? A kulcsszó az, hogy nekünk nem kellett mert kevés volt már. Persze nem jó hogy pont Mordorba ment, de ettől még hozzánk kevés volt. Nem Asamoahn fog múlni hogy az ínter megelőz-e minket a végén.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:42

jackie_d wrote:

szerintem ez egy mesterségesen generált fals érzelem...

a közönség basztatása teljsen korrekt, sőt kifejezetten élvezetes, egészen addig amíg meg nem kergetnek meccs alatt/után (velem megesett Laughing)

milyen odaszólásra gondolsz? lehet lemaradtam valamiről

Ez így van, a szurkolóknak vagy a klubnak szól (leginkább a szurkolóknak, a klubnál a bottom linet nézik, esetleg a munkavállaló motivációjának megítélésében van szerepe). A gólöröm a katarzis szabadon megélése, ha valaki ennek gátat szab az olyan mint amikor csendben kell szexelni, nehogy a szülők/gyerekek bolti eladók meghallják. Ettől függetlenül meg lehet érteni bizonyos helyzetekben amikor az egyén érdekeit szolgálják (ne vigyenek ki bilincsben a rendőrök a próbafülkéből - a klub amihez vissza akarsz/fogsz kerülni ne rágjon be).

Bonuccinak beszóltak valamit az HQnál amikor aláírásokat osztogatott és mérgesen azt vágta vissza, hogy nem szavakkal fog válaszolni hanem a pályán nyújtott teljesítményével. Egy jobb diplomata ezt vagy hagyja elsiklani vagy nem arrogánsan reagál.
Back to top Go down
rakkenroll
Gyúró
Gyúró
rakkenroll

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:39

Azt azért bírom, hogy mindenki rohadtul dolgozik ma délelőtt!4 !!    Cool
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:35

@Krisz wrote:

Biztosan nem a levetett ruháim miatt fogok háborogni hanem azért mert le akart szúrni.
Persze, de én sem azért háborgok mert Asa elment, hanem azért hogy pont oda.

más, le kell cserélnem ezt az avatart, mert elképesztő de felmegy a vérnyomásom Kebab puszta látványától is Smile
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:32

Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:29

@CsT wrote:

Maga a hasonlat nagyon jó hbang , de ha egy olyan csövesen látod meg aki mondjuk tegnap le akart szúrni akkor azért háborogsz, nem? Smile

Biztosan nem a levetett ruháim miatt fogok háborogni hanem azért mert le akart szúrni.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:23

jackie_d wrote:

kebab "bérelt helye" teljesítmény-alapú, míg gigi-é aszkriptív (csak azért mert ő gigi), sz'al nem teljesítmény-alapú

de, szerintem ők a buzik... innen már csak egy kis lépés hogy a saját csapatuk ellen szurkoljanak, mint anno a lazio drukkerek
Én valahogy nem láttam meccset befolyásoló hibákat Gigitől, az, hogy a földöntúli bravúrjait már nem hozta egy ideje az jogos, Csecsnyi jó kapus, de azért nem sok meccset tudnék mondani amit egyértelműen miatta nyertünk meg. Nem hiszem, hogy Allegri csak érzelmi alapon döntene 1 játékos mellett (meg pl az olasz szöv kapitányok se)Persze a kapusposzt más mint a többi, ott mindig van első számú, akit nehéz kitúrni, kicsit olyan mint a boksz ahol a világbajnokot a saját országában pontozással nem lehet legyőzni csak ha kiütöd.
Back to top Go down
rakkenroll
Gyúró
Gyúró
rakkenroll

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:21

jackie_d wrote:

és azt a valamit pont a matematika, racionalitás és logika segít elmagyarázni... tongue
Én azt hittem erre inkább alkalmas a szpiho..., pszilo.., pszihológia. Mert ha logikával próbálod például megmagyarázni a gyűlöletet, akkor az olyan racionalitáshoz vezethet, mint a boszorkányos jelenetben a Gyaloggaloppban.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:21

jackie_d wrote:

úgy értem: mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot a JUVE-tól, de inkább lelépett
mindkettőtől elvártuk volna (szurkolóként) hogy maradjon, de mégsem, inkább leléptek

az hogy utána hova mentek az nekem majdnem mindegy (persze az izé azért rosszabb)
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű
Te amúgy tényleg nem érted mi a különbség? Egy klublegenda a vezetőséggel egyeztetve (mond hogy nem így volt) elhagyja a klubot AZTÁN kap egy ajánlatot, nem a leggyűlöltebb riválishoz megy országon belül hanem külföldre. Illetve Asamoah aki ELUTASÍTOTTA a klub szerződését a leggyűlöltebb klub kedvéért.
Valamiért nem tudod ezt a sztorit elengedni. A számításod rossz, inkább folyamatábrát rajzolj.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:13

jackie_d wrote:

az ugrott be, hogy ennek lehet valamiféle kultúrális háttere
külföldön talán jobban szétválik a szakma és az érzemlem mint itthon, emiatt lehetünk mi (te+én) "megengedőbbek"
de lehet hogy csak hülye vagyok és túlgondolkodom  jocolor

Szerintem ez nem annyira a külföld, ez céges kultúra. A multiknál meg ugye a droidok érzelmeivel mennek a dolgok. Egy kisebb cégnél mindenki ismer mindenkit, sokkal családiasabb az egész, nyilvánvalóan több érzelem cserél gazdát. Nekem pl fogalmam sincs hogy mi van a céggel ahol dolgozom, azon az irodán kívül ahol vagyok, kb ha linkedinen szembe jön valami hír vagy valamilyen oknál fogva megnyitok egy hírlevelet. Lehet mondani, hogy azért focistaként ez kicsit máshogy megy, azonosulsz valamennyire a klubbal, viszont a nap végén továbbra is arról szól az egész hogy te az alkalmazottja vagy egy cégnek.
A főnököm pl élvezi ezt a droid közeget (én hányok tőle), lelkiismeretesen oda is teszi magát, hálás a cégnek, büszkén osztja meg ha a cég nyer valami bullshit nemzetközi díjat, szem előtt tartja a cég érdekeit (és prioritásként a beosztottakkal szemben), viszont hogy ha a saját érdekei (család, pénz, karrier) azt diktálja, szemvillanás alatt elmenne a konkurenciához. Asamoah + Juve ill. a főnököm+a multi esete között annyi a különbség hogy az ő esetét nem bírálják külső szemlélők, miközben a profizmus ugyanaz mindkét párnál (és sértődés nincs senkinél, mert ez így működik).
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:10

Amúgy ha már korábbi játékosok topik, Gabriel Appelt Pires neve ismerősen cseng még? Most igazolta le a Benfica 10M-ért, anno hatalmas tehetségnek volt kikiáltva nálunk, legalább akkorának mint Daud és Lanzafame. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:08

@rakkenroll wrote:

A kulcsszó azon van, hogy : számomra. Mert szerintem nem kell ide matematika, sem racionalitás, sem logika. Buffit valmiért nem csíped, Asát meg igen. Ez csupán érzelmi kérdés.
és azt a valamit pont a matematika, racionalitás és logika segít elmagyarázni... tongue
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:04

@CsT wrote:

Ez nekem már nagyon magas.....

A klubikon bérelt helye zavart téged viszont akiket Kebab bérelt helye zavar azokat nem érted, sőt buzik! Smile

A bonucci -nak azért volt előélete az ultrákkal, többször közöttük szurkolt ....stb, szóval ha ünnepli is a gólját talán nem ilyen látványosan kellett volna, ha meg igen, akkor ne azok legyenek már a buzik akiknek ez nem tetszett és kifütyülik.

Valahol minden ilyen foci-munkahely(cég) összehasonlítás sántít, mert a sport nagyon szerves része az érzelem és a kötődés még a gazdaságnak abszolút nem. Azért nem ugyanaz a Juvéból az indába igazolni mint a Sony-tól a Samsunghoz.

Back to top Go down
rakkenroll
Gyúró
Gyúró
rakkenroll

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 10:03

jackie_d wrote:

úgy értem: mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot a JUVE-tól, de inkább lelépett
mindkettőtől elvártuk volna (szurkolóként) hogy maradjon, de mégsem, inkább leléptek

az hogy utána hova mentek az nekem majdnem mindegy (persze az izé azért rosszabb)
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű
A kulcsszó azon van, hogy : számomra. Mert szerintem nem kell ide matematika, sem racionalitás, sem logika. Buffit valmiért nem csíped, Asát meg igen. Ez csupán érzelmi kérdés.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 09:58

@Krisz wrote:

Asamoah nem volt klublegenda, sőt alapvetően peremember volt, aki sanszosan még hátrébb szorul ha Spinazzola magához tér. Nekem ez olyan mintha a kidobott ruháidat meglátnád egy csövesen és elkezdesz háborogni.
Maga a hasonlat nagyon jó hbang , de ha egy olyan csövesen látod meg aki mondjuk tegnap le akart szúrni akkor azért háborogsz, nem? Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 09:57

@Krisz wrote:

Szerintem meg meg lehet érteni, esetleg becsülni a gesztust, de számon kérni hogy elmaradt... na az a faszság.

Én amúgy azt is megértem, ha valaki kicsit odavág a gólörömben a közönségnek ha egész meccsen szapulták (pl a Malac, Bonuccinál ilyenre nem emlékszem). 
Egyébként is Bonucci járja a kanosszát, szóval nem lehet panasz a köcsögre. Én amúgy sokkal jobban megenyhültem volna vele kapcsolatban a szezon kezdetére ha tényleg abszolút fülét farkát behúzva jön vissza és eltűri a beszólásokat, nem pedig odaszól a fanoknak az HQban rettentő fellengzős módon egy bohózat szezon után. Meg amúgy is inkább Caldara fáj, mint hogy ő visszajött - én nem tudom félretenni a hosszabb távú következményeket.
szerintem ez egy mesterségesen generált fals érzelem...

a közönség basztatása teljsen korrekt, sőt kifejezetten élvezetes, egészen addig amíg meg nem kergetnek meccs alatt/után (velem megesett Laughing)

milyen odaszólásra gondolsz? lehet lemaradtam valamiről
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 09:57

jackie_d wrote:

na ez az amit soha nem fogok megérteni: nem örülni a gólnak
létezik ilyen más sportágban? én még nem láttam...

szerintem valami ostoba focista az újítási kényszerérzetében nem bírt mást kitalálni csak ezt
a többi barom meg elkezdte majmolni, nehogy lemaradjon...

nálam ha valaki látványosan nem örülne a közösen elért eredménynek, ráadásul nyíltan egy konkurrens céghez fűződő érzelmei miatt, akkor azt úgy basznám ki mint a macskát szarni...
Ez nekem már nagyon magas.....

A klubikon bérelt helye zavart téged viszont akiket Kebab bérelt helye zavar azokat nem érted, sőt buzik! Smile

A bonucci -nak azért volt előélete az ultrákkal, többször közöttük szurkolt ....stb, szóval ha ünnepli is a gólját talán nem ilyen látványosan kellett volna, ha meg igen, akkor ne azok legyenek már a buzik akiknek ez nem tetszett és kifütyülik.

Valahol minden ilyen foci-munkahely(cég) összehasonlítás sántít, mert a sport nagyon szerves része az érzelem és a kötődés még a gazdaságnak abszolút nem. Azért nem ugyanaz a Juvéból az indába igazolni mint a Sony-tól a Samsunghoz.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 09:53

@Krisz wrote:

Az én véleményem például, hogy profi játékosok klubváltását nem szabad érzelmi alapon értékelni még ha Mordorba is mennek. Szerintem Asamoah esete elég tiszta, lejárt a szerződése, többet ajánlottak neki (mind pénzben, mind szerepkörben) és azt választotta, ha minket érdekelt volna különösebben, akkor nem hagyjuk, hogy lepörögjön a szerződése. Én is simán átmennék egy konkurens céghez ahol ilyen lehetőséget kapnék (most amúgy egy szívtelen amerikai multiról beszélek, egy olasz top klub sincs túl messze ettől).
az ugrott be, hogy ennek lehet valamiféle kultúrális háttere
külföldön talán jobban szétválik a szakma és az érzemlem mint itthon, emiatt lehetünk mi (te+én) "megengedőbbek"
de lehet hogy csak hülye vagyok és túlgondolkodom  jocolor
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime2018-08-29, 09:47

jackie_d wrote:

na ez az amit soha nem fogok megérteni: nem örülni a gólnak
létezik ilyen más sportágban? én még nem láttam...

szerintem valami ostoba focista az újítási kényszerérzetében nem bírt mást kitalálni csak ezt
a többi barom meg elkezdte majmolni, nehogy lemaradjon...

nálam ha valaki látványosan nem örülne a közösen elért eredménynek, ráadásul nyíltan egy konkurrens céghez fűződő érzelmei miatt, akkor azt úgy basznám ki mint a macskát szarni...

Szerintem meg meg lehet érteni, esetleg becsülni a gesztust, de számon kérni hogy elmaradt... na az a faszság.

Én amúgy azt is megértem, ha valaki kicsit odavág a gólörömben a közönségnek ha egész meccsen szapulták (pl a Malac, Bonuccinál ilyenre nem emlékszem). 
Egyébként is Bonucci járja a kanosszát, szóval nem lehet panasz a köcsögre. Én amúgy sokkal jobban megenyhültem volna vele kapcsolatban a szezon kezdetére ha tényleg abszolút fülét farkát behúzva jön vissza és eltűri a beszólásokat, nem pedig odaszól a fanoknak az HQban rettentő fellengzős módon egy bohózat szezon után. Meg amúgy is inkább Caldara fáj, mint hogy ő visszajött - én nem tudom félretenni a hosszabb távú következményeket.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 7 I_icon_minitime

Back to top Go down

Korábbi játékosok
Back to top 
Page 7 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next