Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 21:37

s4tch írta:
@Krisz "Nekem ez irracionális."

tényleg vannak irracionális elemei a szurkolói magatartásnak? ez nekem új.

Asszem ezzel a témát kiveséztük.  Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 21:07

@Krisz "Nekem ez irracionális."

tényleg vannak irracionális elemei a szurkolói magatartásnak? ez nekem új.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 20:14

Marcsival mi van?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 19:27

s4tch írta:
@Krisz: s4tchynek Asaval "van gondja"

az izével. innentől kapufa.

De most miért neki kéne játszani a fasza gyereket ha már maga a klub is bizniszel a csapattal amelyik majdnem tönkretette? Én ezt nem értem. Sokkal jobban meg tudnám érteni ha a klubot vonnád kérdőre hogy miért állnak szóba az ínterrel. Pedig ők még túlárazott felesleg játékost is megvettek tőlük. Miért kéne pont Asamoahnak bemutatni nekik a 10 évvel ezelőtti sérelmekért? 
Nekem ez irracionális.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 18:46

@Krisz: s4tchynek Asaval "van gondja"

az izével. innentől kapufa.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 18:28

bombahoppa írta:

igen, kis multi is multi ?
Ha a JUVE elém tolna egy 5 éves szerződést nettó 5ezer euróért havonta, +szállás, ingyen orvosi Smile , akkor bizony felhúznám a mezt juve

elüldögélnék a padon Smile 

bónuszokról lemondanék, felmondási opció nincs, ki kell fizetniük, ha még se kellenék nekik, akkor is

kötelező option: persze havonta teljes család repjegy oda-vissza (as usual businnes class) és minden hazai meccsre + BL meccsekre 5 jegy (ebből 2-őt minden hónapban kisorsolnék köztetetek, egyet meg a Biankanéni hónap kommentje kapna)

+MZBZR home/away/third jersey bombahoppa 73 free havonta 2-2 a munkaruhán felül, tetszőleges méretben, ÉS egy évvel előbb felbonthatják a szerződésemet ingyen, ha a FIFA23 borítóján worldwide én szerepelek zebrában

Zseniális 10
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 18:24

bombahoppa írta:

igen, kis multi is multi ?
Ha a JUVE elém tolna egy 5 éves szerződést nettó 5ezer euróért havonta, +szállás, ingyen orvosi Smile , akkor bizony felhúznám a mezt juve

elüldögélnék a padon Smile 

bónuszokról lemondanék, felmondási opció nincs, ki kell fizetniük, ha még se kellenék nekik, akkor is

kötelező option: persze havonta teljes család repjegy oda-vissza (as usual businnes class) és minden hazai meccsre + BL meccsekre 5 jegy (ebből 2-őt minden hónapban kisorsolnék köztetetek, egyet meg a Biankanéni hónap kommentje kapna)

+MZBZR home/away/third jersey bombahoppa 73 free havonta 2-2 a munkaruhán felül, tetszőleges méretben, ÉS egy évvel előbb felbonthatják a szerződésemet ingyen, ha a FIFA23 borítóján worldwide én szerepelek zebrában

Én már most leigazolnálak.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 17:36

jackie_d írta:

oké legyen Smile

csak kíváncsiságból: van it valaki aki multinál dolgozik itthon és valamennyire egyetért velünk?
igen, kis multi is multi ?
Ha a JUVE elém tolna egy 5 éves szerződést nettó 5ezer euróért havonta, +szállás, ingyen orvosi Smile , akkor bizony felhúznám a mezt juve

elüldögélnék a padon Smile 

bónuszokról lemondanék, felmondási opció nincs, ki kell fizetniük, ha még se kellenék nekik, akkor is

kötelező option: persze havonta teljes család repjegy oda-vissza (as usual businnes class) és minden hazai meccsre + BL meccsekre 5 jegy (ebből 2-őt minden hónapban kisorsolnék köztetetek, egyet meg a Biankanéni hónap kommentje kapna)

+MZBZR home/away/third jersey bombahoppa 73 free havonta 2-2 a munkaruhán felül, tetszőleges méretben, ÉS egy évvel előbb felbonthatják a szerződésemet ingyen, ha a FIFA23 borítóján worldwide én szerepelek zebrában

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 17:35

Asszem kiveséztük ezt a témát, bár én speciel okosabb nem lettem, Gigi távozását a P$G-be még mindig sokkal jobban elfogadom mint a kis görbenyakú ellenséghez való szegődését vagy a csicska ünneplését. Very Happy

Ha pedig Gigi miatt nem nyerünk BL-t az egyik szemem sírni fog, a másik pedig nevetni (azokon akik szerint szar kapus és vissza kellett volna vonulnia már 2 éve! Very Happy)


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-29, 17:37-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 17:31

jackie_d írta:

dehogy kezdem, ott volt a smiley, helló Wink

arról volt szó, hogy mekkora asa "bűne"
gigi eligazolása jobban/nagyobb eséllyel árthat a nekünk, sz'al az ő "bűne" akár nagyobb is lehet

Kulcsszó, árthat, még mindig egy hipotetikus eseménnyel akarod alátámasztani a mondandód. A tény meg mindig az hogy Asamoah a leggyűlöltebb riválishoz igazolt Gigi meg nem. Cáfold meg ha tudod.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 17:22

CsT írta:
Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy


Igazad van, Lichti is heteró!

Egyébként a pontozás lehet jó, csak a súlyozás nem stimmel, PSG 1-es, köcsöginterfalva 10-es szorzó.

Megyek is pszichológushoz, hogy ha tudja, tompítsa már bennem ezt a szimpátiát köcsöginterfalva irányában, mert néha szégyellem magam (csak az utcán).

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 17:18

Krisz írta:


"CsT
Maga a hasonlat nagyon jó hbang , de ha egy olyan csövesen látod meg aki mondjuk tegnap le akart szúrni akkor azért háborogsz, nem? Smile"

Biztosan nem a levetett ruháim miatt fogok háborogni hanem azért mert le akart szúrni.

mondjuk én duplán gyűlölném, ha ezen felül heteró

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 16:44

Krisz írta:


+1
Nekem ezért kettős mérce mindkét féltől, csak s4tchynek Asaval "van gondja" neked meg Buffonnal. Közben munkavállalói szempontból maximálisan korrektek voltak.
Szerintem Buffon nem menekül csak máshogy akar visszavonulni (nem egy hanyatló legenda, akinek a 0hoz konvergál a szerepe akármennyire küzd), Asamoah meg a levetett ruhánk, ha meg az ínter a gond, akkor miért neki kellene ezt a rivalizálást magára venni, miközben a két klub vígan üzletel egymással (pl Hernyó).
Aki egy faszkalap köcsög volt az Bonucci, aki szerintem bőven megérdemli a hideget amit kap, úgy érzem hogy kell is, ha már a klub szigorúan üzleti alapokon kezeli a dolgot, az érzelmi rész jogosan a szurkolóké. Szóval a szurkolók hőbörögjék ki magukat (szerintem lassan csitulni fognak a kedélyek) aztán szurkoljanak ennek a köcsögnek - szeretni nem kell, én se fogom már soha de amíg nálunk játszik addig kreténség bármi negatív viselkedés felé.
wub

igazából gigi-vel sincs különösebb gondom, a párhuzamba állítás miatt kevertem bele, oszt' ez lett a vége Laughing
mondjuk bekaphatja mert nem vonult vissza, de igazából leszarom

leo-nak meg szerintem mihamarabb meg kell bocsátani, mert az állandó fütyülés árthat a csapatnak
sz'al jó lenne ha a b-közép gyűlölködő csürhe helyett elkezdene szurkolóként viselkedni
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 16:34

s4tch írta:
...irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val...
a gyűlöletet nem értem (kifejthetnéd hogy miért érzed így), de az erős kriticizmus igaz
val'szeg a kapusposzt jellege és gigi túlhype-olása miatt van, + mert velem is így bántak
azt is aláírom hogy sokaknak gyakran irracionálisnak tűnhet és néha tényleg az is

miért vagyok elfogadó asa-val? azért mert nem zavar hogy az izébe ment? scratch
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 16:15

jackie_d írta:

bocsi ezt lopom mert kurva jó lett:

az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor asa esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett játékos egy riválisnál játszik?

asa szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor bénázzon, ahogy a real ellen is tette.

és ezzel vissza is értünk oda ahonnan indultunk: ez az a kettős mérce amiről beszéltem és amit próbáltam kifejteni a többi szóba hozott dologgal

+1
Nekem ezért kettős mérce mindkét féltől, csak s4tchynek Asaval "van gondja" neked meg Buffonnal. Közben munkavállalói szempontból maximálisan korrektek voltak.
Szerintem Buffon nem menekül csak máshogy akar visszavonulni (nem egy hanyatló legenda, akinek a 0hoz konvergál a szerepe akármennyire küzd), Asamoah meg a levetett ruhánk, ha meg az ínter a gond, akkor miért neki kellene ezt a rivalizálást magára venni, miközben a két klub vígan üzletel egymással (pl Hernyó).
Aki egy faszkalap köcsög volt az Bonucci, aki szerintem bőven megérdemli a hideget amit kap, úgy érzem hogy kell is, ha már a klub szigorúan üzleti alapokon kezeli a dolgot, az érzelmi rész jogosan a szurkolóké. Szóval a szurkolók hőbörögjék ki magukat (szerintem lassan csitulni fognak a kedélyek) aztán szurkoljanak ennek a köcsögnek - szeretni nem kell, én se fogom már soha de amíg nálunk játszik addig kreténség bármi negatív viselkedés felé.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:55

tjunior írta:

A mártírt azér ne kezd el játszani.
Ha jól értem akkor most egy merőben fiktív jövőbeli eseménnyel akarod alátámasztani az érved? És mi van ha nem következik be?
dehogy kezdem, ott volt a smiley, helló Wink

arról volt szó, hogy mekkora asa "bűne"
gigi eligazolása jobban/nagyobb eséllyel árthat a nekünk, sz'al az ő "bűne" akár nagyobb is lehet
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:44

s4tch írta:
az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor buffon esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett kapus egy riválisnál játszik?

buffon szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor potyázzon, ahogy a real ellen is tette.
bocsi ezt lopom mert kurva jó lett:

az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor asa esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett játékos egy riválisnál játszik?

asa szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor bénázzon, ahogy a real ellen is tette.

és ezzel vissza is értünk oda ahonnan indultunk: ez az a kettős mérce amiről beszéltem és amit próbáltam kifejteni a többi szóba hozott dologgal
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:37

CsT írta:


Asa bőven erősítés az indának, ahol eddig Nagatomok meg Dalbertek játszottak a posztján, sőt tavaly Szandi gyér formája miatt még nálunk is az volt néha.

Én itt a logikáját nem értem, mert egyik posztban Gigi már 2 éve kurva gyenge, a következő posztban meg ő fogja kivédeni a szemünket a Bl döntőn. Very Happy

Ez már van sapka - nincs sapka eset. Az egyenletben mindig Gigi buzi....
légyszi' idézd már be hogy hol írtam, hogy kurva gyenge
csakmert nem gondoltam és nem is írtam, mint ahogy azt sem hogy ő fogja kivédeni a szemünket a bl döntőn

az utóbbi egy kérdés volt: ha esetleg így történik akkor mit fogtok szólni?
a'sszem nem kaptam választ
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:33

Krisz írta:


Ahol a kapusok szintje (meg a bajnokság szintje) olyan, ami az ő megkopott skilljeinek megfelel. A másik dolog pedig, hogy abba az öltözőbe pont egy ilyen "family man" bratyizós leader kell, mert Cavani nekimegy Neymarnak ami miatt Dani Alves nekimegy Cavaninak.

Szerintem az belemagyarázás (és itt jön a kettős mérce) hogy ez gáz mert menekül.
Amit én gondolok (és ez ugyanolyan spekuláció mint a tied vagy a tjunioré), hogy ha megnyerjük a BLt, akkor ő diadalmasan visszavonul, így viszont hogy se VB, se BL maradt benne egy űr. Szerintem a PSG nem akkor telefonált amikor lement a búcsú ceremónia, hanem jóval előtte, akár már januárban és az események csak felgyorsultak az elköszönés után.
igen, a psg deal nyilván beindult az első visszavonulós pletykák után

oké, a "menekül" tényleg erős szó, de lényeg ugyanaz: nem kapta meg a bérelt helyét ezért inkább "visszavonult"(lelépett)
ez minimum visszatetsző, pláne egy klubikontól, sándor sokkal szimpatikusabb volt a padozásával
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:28

rakkenroll írta:

Nem éppen: a quantumfizika is egy tudomány, és mégsem épül a logikára, sőt, minden törvény borul... gyűlölte is ezért Einstein, mint a szart. 
Értem én: azért, mert Buffit utálod, Asát meg épp ellenkezőleg.
dehogynem: csak ott quantumlogikának hívják, einstein azért nem szerette mert hagyományos értelemben nem determinisztikus

mégegyszer: nem utálom gigi-t és asa-t sem "ellenkezőleg"
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:26

s4tch írta:


te tényleg nem olvasod, amit írsz. először hiányolod a racionalitást az itteni gondolkodásból, majd mikor rávilágítok, hogy szerintem irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val, akkor személyeskedést kiáltasz.

én azt látom, hogy pont ugyanúgy érzelmi alapon posztolsz, mint itt bárki más. csak azt nem értem, hogy hol a te posztjaidban a ráció, amit mástól annyira hiányolsz, és feltételezem, úgy gondolod, hogy te racionális alapokon posztolsz. pl. buffon miért buzi, hogy jól érzi magát párizsban, és jó viszonyban van a csapattársaival? vagy a következőnek mi a lófasz értelme van?



scratch

értem én, hogy az a baj a magyar közbeszédben, meg a bianconeri blogban, meg a fórumban, meg az emberiségben, hogy nem elég racionális, ellenben te racionálisan posztolsz, csak kár, hogy ebből semmi nem látszik a posztjaidat olvasva. és még ezzel sem lenne semmi baj, ha nem kérnéd máson számon a racionalitást. ezt ebben az együttállásban úgy hívják, hogy következetlenség.
bocs, de abból a fél mondatos behányásból nem jött át, hogy épp rávilágítasz...
(amúgy pont az ilyeneket szoktad nekem felróni, de ez most nem igazán fontos)

most is inkább rólam írsz, ahelyett hogy a érdemben vitatkoznál...
öregszel cicus Sad
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 15:21

CsT írta:

De ha Gigi annyira gyenge évek óta akkor örülni kellene, hogy gyengít egy BL riválist (ahol nyilván ellentétben a Juvéval bérelt helye lesz Areola és Trapp mellett), nem? Smile
egy szóval sem mondtam hogy annyira gyenge, hello...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 13:53

s4tch írta:


az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor buffon esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett kapus egy riválisnál játszik?

buffon szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor potyázzon, ahogy a real ellen is tette.



10

Ezért mondom hogy ez akkor is levezetés, hiába van máshogy beállítva. Az is benne van hogy jövőre már csak az öltözőben lesz komoly szerepe, ha meg megrázza magát és a régi fényében teljesít akkor ez ugyanaz, mint a Pirlo story és csak magunkat okolhatjuk hogy kiraktuk.
Szerintem ez a szitu win-win-win, Gigi levezethet egy top klubban és a nagy lóvéért nem kell a francba elmennie plusz BL és action, mi már tavaly óta Csecsben gondolkodunk akihez csatlakozott Perin (nem zavar Gigi hiánya, a fizetéséből meg van két kapusunk), a PSG meg kap egy leadert és mentort/vetélytársat Areola mellé.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 13:44

jackie_d írta:

persze, én vagyok a hülye, mint mindig geek

mekkora lesz majd gigi "bűne" ha a psg tizikkel kiejt minket a bl-ből?
mennyivel nagyobb ennek az esélye, mint annak hogy asamoah miatt nyeri meg az izé a bajnokságot?
sokkal, ugye?
A mártírt azér ne kezd el játszani.
Ha jól értem akkor most egy merőben fiktív jövőbeli eseménnyel akarod alátámasztani az érved? És mi van ha nem következik be?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 13:09

jackie_d írta:
ez így kurva szép is lenne, ha mondjuk visszavonul, vagy más kontinensre megy
de valahogy csak sikerült neki egy potenciális bl kompetitor-hoz igazolnia

az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor buffon esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett kapus egy riválisnál játszik?

buffon szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor potyázzon, ahogy a real ellen is tette.

CsT írta:
Én itt a logikáját nem értem, mert egyik posztban Gigi már 2 éve kurva gyenge, a következő posztban meg ő fogja kivédeni a szemünket a Bl döntőn. Very Happy

Ez már van sapka - nincs sapka eset. Az egyenletben mindig Gigi buzi....

10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 13:05

Krisz írta:


Ugyanezt felteheted magadnak Asamoahval kapcsolatban is  Very Happy

Asa bőven erősítés az indának, ahol eddig Nagatomok meg Dalbertek játszottak a posztján, sőt tavaly Szandi gyér formája miatt még nálunk is az volt néha.

Én itt a logikáját nem értem, mert egyik posztban Gigi már 2 éve kurva gyenge, a következő posztban meg ő fogja kivédeni a szemünket a Bl döntőn. Very Happy

Ez már van sapka - nincs sapka eset. Az egyenletben mindig Gigi buzi....
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 12:53

Buffi a PSG-nek a presztízs és a tapasztalata miatt kellett szerintem elsősorban, úgy a pályára, mint az öltözőben, mert tele vannak sztárokkal, de csapatuk még nincs. Én egyébként Asára sem haragszok, mint már említettem, ő a beépített emberünk az ellenségnél, és -ahogyan azt az eddigi eredmények bizonyítják- remek munkát végez.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 12:40

CsT írta:

De ha Gigi annyira gyenge évek óta akkor örülni kellene, hogy gyengít egy BL riválist (ahol nyilván ellentétben a Juvéval bérelt helye lesz Areola és Trapp mellett), nem? Smile

Ugyanezt felteheted magadnak Asamoahval kapcsolatban is  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 12:38

jackie_d írta:

ez így kurva szép is lenne, ha mondjuk visszavonul, vagy más kontinensre megy
de valahogy csak sikerült neki egy potenciális bl kompetitor-hoz igazolnia

Ahol a kapusok szintje (meg a bajnokság szintje) olyan, ami az ő megkopott skilljeinek megfelel. A másik dolog pedig, hogy abba az öltözőbe pont egy ilyen "family man" bratyizós leader kell, mert Cavani nekimegy Neymarnak ami miatt Dani Alves nekimegy Cavaninak.

Szerintem az belemagyarázás (és itt jön a kettős mérce) hogy ez gáz mert menekül.
Amit én gondolok (és ez ugyanolyan spekuláció mint a tied vagy a tjunioré), hogy ha megnyerjük a BLt, akkor ő diadalmasan visszavonul, így viszont hogy se VB, se BL maradt benne egy űr. Szerintem a PSG nem akkor telefonált amikor lement a búcsú ceremónia, hanem jóval előtte, akár már januárban és az események csak felgyorsultak az elköszönés után.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 12:35

jackie_d írta:

a p...lógia is egy tudomány, így az is logiákra épül tongue
csak azt próbáltam szemléltetni hogy miért nem haragszom jobban asa-ra, mint buffon-ra
Nem éppen: a quantumfizika is egy tudomány, és mégsem épül a logikára, sőt, minden törvény borul... gyűlölte is ezért Einstein, mint a szart. 
Értem én: azért, mert Buffit utálod, Asát meg épp ellenkezőleg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime2018-08-29, 12:23

jackie_d írta:
jaj cica, ne kezdd már megint a személyeskedést...

te tényleg nem olvasod, amit írsz. először hiányolod a racionalitást az itteni gondolkodásból, majd mikor rávilágítok, hogy szerintem irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val, akkor személyeskedést kiáltasz.

én azt látom, hogy pont ugyanúgy érzelmi alapon posztolsz, mint itt bárki más. csak azt nem értem, hogy hol a te posztjaidban a ráció, amit mástól annyira hiányolsz, és feltételezem, úgy gondolod, hogy te racionális alapokon posztolsz. pl. buffon miért buzi, hogy jól érzi magát párizsban, és jó viszonyban van a csapattársaival? vagy a következőnek mi a lófasz értelme van?

jackie_d írta:
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű

scratch

értem én, hogy az a baj a magyar közbeszédben, meg a bianconeri blogban, meg a fórumban, meg az emberiségben, hogy nem elég racionális, ellenben te racionálisan posztolsz, csak kár, hogy ebből semmi nem látszik a posztjaidat olvasva. és még ezzel sem lenne semmi baj, ha nem kérnéd máson számon a racionalitást. ezt ebben az együttállásban úgy hívják, hogy következetlenség.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
11 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: