Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AuthorMessage
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Minden ami nem Juve meccs Empty
PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-10, 17:49

@Krisz wrote:

Piatekből még fasza spíler lehet ha nem süllyed a középszerűségbe a Milannal. 
Ja, mint a Fáraó  farao , Kína Superliga feat. El Shaarawy!

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-10, 15:20

@CsT wrote:
Én jó pár milány meccset láttam, mert imádom nézni ahogy szenvednek. Very Happy Azt hitték ha beültetik a vezetőségbe a bamba Maldinit akkor majd egyből minden szép és jó lesz, de látszólag neki kb annyi haszna van mint nálunk Pávelnek. Very Happy

Gianpaolo egy tipikus középcsapatos edző, a milan jelenleg egy középcsapat. Hol itt a probléma? Very Happy A szurkolóik kurva nagy álomvilágban élnek, emlékszem tavaly jöttek a megbasszuk a Juventust kommentek amikor leigazolták a tökfejű lengyelt, most meg már hátuk közepére kívánják.

Pioli egyébként Gianpaolo csak más színben, az indáját imádtam, mert iszonyú szar volt, ráadásul minden második meccs után bírózott. Very Happy Jó lesz ez. Very Happy

Piatekből még fasza spíler lehet ha nem süllyed a középszerűségbe a Milannal. Ha esetleg sikerül egy megfelelő edzőt hozni, kitalálni egy koncepciót és hagyni dolgozni, akkor Piatek a Milannal együtt magasba emelkedhet. Olyan tehetség nincs ami csak úgy magától kimaxolja magát, ez Messinek se jött volna össze a megfelelő közeg nélkül.

Amúgy szerintem a Milannak elsősorban egy kis konzisztenciára lenne szüksége. Gasperini nem hiszem hogy sokkal különb edző lenne Giampaolonál, az Atalanta nyilvánvalóan kisebb büdzséből dolgozik, annyi hogy náluk a projekt elején a bennmaradás volt a cél és idővel szépen lépkedtek felfelé, most meg BL főtáblán vannak és bőven elérhetik ezt idén is, elnézve a sok szerencsétlen balfasz csapatot.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-10, 09:01

Én jó pár milány meccset láttam, mert imádom nézni ahogy szenvednek. Very Happy Azt hitték ha beültetik a vezetőségbe a bamba Maldinit akkor majd egyből minden szép és jó lesz, de látszólag neki kb annyi haszna van mint nálunk Pávelnek. Very Happy

Gianpaolo egy tipikus középcsapatos edző, a milan jelenleg egy középcsapat. Hol itt a probléma? Very Happy A szurkolóik kurva nagy álomvilágban élnek, emlékszem tavaly jöttek a megbasszuk a Juventust kommentek amikor leigazolták a tökfejű lengyelt, most meg már hátuk közepére kívánják.

Pioli egyébként Gianpaolo csak más színben, az indáját imádtam, mert iszonyú szar volt, ráadásul minden második meccs után bírózott. Very Happy Jó lesz ez. Very Happy
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-09, 21:19

@Krisz wrote:
A Milan stílusosan egy győzelem után baszta ki Giampaolot. Én nem vagyok híve az ilyen 1.5 hónap utáni edzőváltásnak, főleg hogy alapos jó pár évnyi szarlapátolás kell ott hogy visszatérjenek a dobogóra. Tényleg ennyire reménytelenek voltak, hogy muszáj volt?

Giampaolo úgy tűnik, hogy olyan, mint Gasperini, megvannak a korlátai, még ha Gasperini most már évek óta magas szinten is tartja az Atalantat. A Milannak akkor lenne esélye bármire is, ha szar focival játszva, defenzívebb neutrális focit játszanának. Giampaolo a Sampban ennél jóval támadóbb szellemű focit erőltetett, Milant nem láttam ebben a szezonban, de nem hiszem, hogy a koncepciója jelenleg a Milannak megfelelne. Ettől függetlenül nem nála van a hiba, hanem rossz a Milan igazoláspolitikája. Akiket igazolnak, nem vezérek. Paqueta lehetne esetleg, de hozzá idő kell, illetve Romagnoli, de a játék alakításában neki vajmi kevés szerepe van. A keretük is eléggé fiatal, tapasztalatlan, kb. teljes ellentétben a miénkkel. Nem mintha a miénk lenne a követendő példa, de minden csapatrészbe kell legalább egy tapasztalt játékos, aki előreviszi a többieket is, náluk a védelemtől előrébb nincs senki. Nyáron szerződtetniük kell David Silvat vagy Modricot, és egy kipipálva, más opciójuk nincs, illetve egy Conte-féle mentális bajnok típusú edző, aki a jobbnál jobbat hoz ki a jó, de nem klasszis csapatokból.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-09, 18:23

@Krisz wrote:
A Milan stílusosan egy győzelem után baszta ki Giampaolot. Én nem vagyok híve az ilyen 1.5 hónap utáni edzőváltásnak, főleg hogy alapos jó pár évnyi szarlapátolás kell ott hogy visszatérjenek a dobogóra. Tényleg ennyire reménytelenek voltak, hogy muszáj volt?

A Milannal sokminden el van bszva. Nekem úgy tűnik mintha semmi koncepció nem lenne vagy hosszú távú tervek, ilyen ad-hoc módon igazolnak edzőt-játékost. Így nem lehet.. 

Ezt a szerencsétlent eleve ki se kellett volna nevezni, szerintem hatalmas balfogás volt. Láttam egy pár meccsüket ebben a szezonban, legalábbis próbálkoztam, ennyire nézhetetlen fost rég láttam.  lol!  

Szar lehet Milan szurkernek lenni manapság..
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-09, 18:14

Remélem Contét is kibasszák februárban.

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-09, 17:13

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-10-09, 10:29

Epic story! Wink

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/futball-nem-ment-a-var-mert-felrakta-tolteni-a-telefonjat-2726279
Back to top Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-29, 14:38

@CsT wrote:
Céró közben újabb díjat zsebelt be, ő lett a serie A legrosszabb szabadrúgás lövője! Very Happy Very Happy

Ideigazolása óta 24-szer próbálkozott szabival ebből 0 gól lett és 15-ször találta el a sorfalat! Very Happy Szóval valaki szóljon már neki. Very Happy

Az utóbbi két meccsen Dybala rúghatta bele a sorfalba a szabikat, ha jól emlékeszem Smile

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-27, 11:59

@Petike007 wrote:

Most hogy mondod, kajak olyan a mozgása.

De Ceglie amúgy kurvajól adott be, sajnos minden másban volt pocsék. Matuidi kb pont az ellentéte, én simán kinézek belőle egy balos Lichtsteinert, ami amúgy egyáltalán nem rossz, de azért nem ártana normalizálni a keret fizikai állapotát és a fizikai felkészítést. Sarri hozhatott volna az angolok kokszából.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-27, 09:51

@Krisz wrote:

Matuidi lehet a néger De Ceglie

Most hogy mondod, kajak olyan a mozgása.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-27, 09:44

Céró közben újabb díjat zsebelt be, ő lett a serie A legrosszabb szabadrúgás lövője! Very Happy Very Happy

Ideigazolása óta 24-szer próbálkozott szabival ebből 0 gól lett és 15-ször találta el a sorfalat! Very Happy Szóval valaki szóljon már neki. Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 15:13

@CsT wrote:
Esetleg leigazolhatjuk De Cegliét, aki free player és még a saját nevelés kártya is ráhúzható így bárhová nevezhető! cheers Very Happy Very Happy

Matuidi lehet a néger De Ceglie
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 14:56

Esetleg leigazolhatjuk De Cegliét, aki free player és még a saját nevelés kártya is ráhúzható így bárhová nevezhető! cheers Very Happy Very Happy
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 11:43

@Krisz wrote:

Sensit én már tavaly is nagyon sunáztam, a tavalyi Sassolos statjaival is simán beférne a csapatba. Igen igen Tonali nagyon pöpec, egy intelligens box to box, Sensi szerintem inkább Pjanichoz áll közelebb. Én Matuidire szavazok amúgy. 3 védős témában jön ki szerintem legkevésbé ha valaki gyengébb védekezésben, szerintem nem ördögtől való gondolat, más kérdés, hogy Sarri hogy áll ehhez.
Tavaly a Sass-ból kimagaslott Sensi (mégha ez hülyén hangzik is Smile ), de nem gondoltam volna, hogy a merdából is ennyire ki fog. De abban egyetértek, hogy nálunk Pjanic posztjára való lenne, így picit fölösleges lett volna a megszerzése.

Szerintem a 3 védős rendszerben ha valaki nem vágja, hogy mikor hogy kell helyezkednie azzal nagyon meg lehet szívni, és hát de Ligt lelkem még a 4 védőnél se mindig vágja. Wink
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 11:15

@CsT wrote:

Sensi eddig nagyon megy, de azért még várnék vele, sok ilyen nagy berobbanást láttunk már ködbe veszni. Very Happy Nekem még mindig inkább Barella kellene, de ha Tonalit mi hozzuk el jövőre akkor egyikük se. Very Happy

Isten ments, hogy de Ligt-tel megpróbáljuk a 3 védős rendszert. Very Happy

Akkor jöhetnek a találgatások: ha jól emlékszem anno Matyi játszott balbekket néhányszor még Ligönben, meg mintha Can is lett volna párszor a Pool RB-je, esetleg jöhet Beruatto az U23-ból.

Sensit én már tavaly is nagyon sunáztam, a tavalyi Sassolos statjaival is simán beférne a csapatba. Igen igen Tonali nagyon pöpec, egy intelligens box to box, Sensi szerintem inkább Pjanichoz áll közelebb. Én Matuidire szavazok amúgy. 3 védős témában jön ki szerintem legkevésbé ha valaki gyengébb védekezésben, szerintem nem ördögtől való gondolat, más kérdés, hogy Sarri hogy áll ehhez.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 09:53

@Krisz wrote:

Én Sensit irigylem tőlük, a kukásoktól meg Lozanot. Az hogy lassan nem marad szélső védő a keretben meg azon túl hogy csubakka elég komoly probléma is lehet. Egyrészt mert Sarri játékához nagyon kellenek és aligha fogunk átállni 352re, másrészt mert Szandi október végére le lesz harcolva, Cuadrado meg sérülékeny.

Ja igen, Szandi apja elhunyt így most visszarepült Brazíliába, a Spar ellen nem lesz. F.u.c.k
Sensi eddig nagyon megy, de azért még várnék vele, sok ilyen nagy berobbanást láttunk már ködbe veszni. Very Happy Nekem még mindig inkább Barella kellene, de ha Tonalit mi hozzuk el jövőre akkor egyikük se. Very Happy

Isten ments, hogy de Ligt-tel megpróbáljuk a 3 védős rendszert. Very Happy

Akkor jöhetnek a találgatások: ha jól emlékszem anno Matyi játszott balbekket néhányszor még Ligönben, meg mintha Can is lett volna párszor a Pool RB-je, esetleg jöhet Beruatto az U23-ból.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 08:57

@CsT wrote:

egy dolgot irigylek tőlük, hogy egy kurva sérültjük nincs, nálunk meg táppénzen van a fél csapat szeptemberben.

Én Sensit irigylem tőlük, a kukásoktól meg Lozanot. Az hogy lassan nem marad szélső védő a keretben meg azon túl hogy csubakka elég komoly probléma is lehet. Egyrészt mert Sarri játékához nagyon kellenek és aligha fogunk átállni 352re, másrészt mert Szandi október végére le lesz harcolva, Cuadrado meg sérülékeny.

Ja igen, Szandi apja elhunyt így most visszarepült Brazíliába, a Spar ellen nem lesz. F.u.c.k
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-26, 07:44

@zetterberg40 wrote:
A hullarablók gólt is alig kapnak. Az egymás elleni meccsen egyszerűen nem kaphatunk ki tőlük.
egy dolgot irigylek tőlük, hogy egy kurva sérültjük nincs, nálunk meg táppénzen van a fél csapat szeptemberben.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-25, 23:51

@zetterberg40 wrote:
A hullarablók gólt is alig kapnak. Az egymás elleni meccsen egyszerűen nem kaphatunk ki tőlük.

Megint mi indíthatjuk el a totális összeomlásukat a szezonban. Kezdem elhinni, ha mi nem tesszük meg, akkor senki más nem fogja. Afelől semmi kétségem, hogy bármely más sorozatot beáldoznak majd egy scudettóért.

Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-25, 22:43

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-10, 22:41

Ronci vert egy négyest Lettországnak.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-02, 09:51

@zetterberg40 wrote:
Amúgy a Cagliari szurkolók meddig huhoghatnak még büntetlenül?
Mivel nem ellenünk csinálták valszeg most lesz bünti. Very Happy

A másik, fasza ez a VAR les szisztéma vonalazás, csak  mivel a labdaelrúgás pillanatát nem látod kb lófaszt se ér Very Happy Very Happy
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-09-02, 08:26

Amúgy a Cagliari szurkolók meddig huhoghatnak még büntetlenül?
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-08-28, 05:54

@fktgbr wrote:

Én ezt el is fogadnám, sőt!
Minden forduló után osszák ki a színészkedésért járó büntetéseket! Mindenkinek! >> Fordulóról fordulóra egyre kevesebben próbálkoznának a játékvezető átverésével....
Keblemre!  wub

Ilyen egyszerű lenne.

fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-08-27, 21:38

@Krisz wrote:
Amikor paintben behúzták a vonalat akkor is azt pörgették, hogy "a szabály az szabály"
Én ezt el is fogadnám, sőt!
Minden forduló után osszák ki a színészkedésért járó büntetéseket! Mindenkinek! >> Fordulóról fordulóra egyre kevesebben próbálkoznának a játékvezető átverésével. >> Egyre kevesebb szükség lenne a VAR miatti játékmegszakításokra >> Folyamatos, szórakoztató meccseket nézhetnénk már a karácsonyi fordulóban is.
A lest pedig _mindig_ (a centiméterest is) fújja be leskamerákra kötött szoftver. (...ha romantikus vagyok akkor csak jelezze a sporinak, aki még mindig dönthet úgy, hogy tétlen les volt, ezért mégis szabályos a bajnoki címet jelentő gólunk Smile
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-08-27, 21:14

@fktgbr wrote:

Krasić-on kívül volt bárki, akit eltiltottak egy hasonló színészkedés után? (És ott a sors is azonnal igazságot szolgáltatott, ha jól emlékszem, kimaradt a büntető)

Amikor paintben behúzták a vonalat akkor is azt pörgették, hogy "a szabály az szabály"
Back to top Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-08-27, 20:50

@Krisz wrote:
Mertenst nem tiltották el az ordenáré színészkedésért, játszani fog majd ellenünk. Tehát a szabály csak akkor szabály ha Ronaldo orra lesen van.
Krasić-on kívül volt bárki, akit eltiltottak egy hasonló színészkedés után? (És ott a sors is azonnal igazságot szolgáltatott, ha jól emlékszem, kimaradt a büntető)
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-08-27, 19:05

Mertenst nem tiltották el az ordenáré színészkedésért, játszani fog majd ellenünk. Tehát a szabály csak akkor szabály ha Ronaldo orra lesen van.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2019-08-27, 10:36

@CsT wrote:

Pont ezért lenne jó náluk hagyni a kis patkányt, hátha csinálja a feszkót, mert vagy ő vagy a 80 millás Lukaku a padon fog ülni! Smile

Icardi max a lelátón. Ezt elmondta Marotta és Conte is. Persze nem szabad alábecsülni őket, de eddig ugyanaz a kotta. Elpicsáztak egy kiesőjelölt kiscsapatot és tombol az arc. Meglátjuk hogy muzsikálnak egy értelmesebb csapat ellen.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
Back to top 
Page 1 of 18Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next