Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-14, 06:27

@LeRoi10 wrote:
Davide Nicola lett az Udinese edzője. Azon kívül, hogy jó munkát végzett a Crotone csapatánál, talán Mandragorát is felrázza. Sokat játszik idén is, 888 játékperce van (ezzel kb Pjaniccal és Bonuccival egy szinten), de nem nagyon tud kiemelkedni az Udineseből. Bár gyengén játszó csapatból ez nem egyszerű feladat. Én még kicsit bízok benne, hogy lesz ő még Juve játékos.

A Crotoneból kiemelkedett. Egyébként én is sunázom, bőven van még ideje, ő is csak 21 éves.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-13, 20:33

Davide Nicola lett az Udinese edzője. Azon kívül, hogy jó munkát végzett a Crotone csapatánál, talán Mandragorát is felrázza. Sokat játszik idén is, 888 játékperce van (ezzel kb Pjaniccal és Bonuccival egy szinten), de nem nagyon tud kiemelkedni az Udineseből. Bár gyengén játszó csapatból ez nem egyszerű feladat. Én még kicsit bízok benne, hogy lesz ő még Juve játékos.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-13, 15:01

Közben Ventura 4 meccs után felállt a veronai padról :DDDD Édes istenem és erre bíztak válogatottat! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-11, 15:52

@s4tch wrote:
ez az eredmény az izére nézve hízelgő, és a rúgott góljuk is csak egy kamutizinek köszönhető. csodálatos eddig a nap.

Menetrendszerű. Amikor már elég hangosan verik a mellüket a nagy riválisnak kikiáltva akkor esnek hatalmasat pofára.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-11, 14:43

ez az eredmény az izére nézve hízelgő, és a rúgott góljuk is csak egy kamutizinek köszönhető. csodálatos eddig a nap.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-11, 14:43

Merdainter

lol!

LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-10, 22:35

Ritka fegyelmezetlen csapat a Genoa, de a Napoli is nagyot ment a második félidőben a pálya focira alkalmatlan felén. Le  a kalappal előttük, fejben nagyon ott vannak úgy néz ki. Nem fogom őket irigyelni, de ugyanilyen helyzetben esélytelen, hogy mi fordítottunk volna.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-10, 10:59

@bombahoppa wrote:
Pinamonti mekkorát toszott a Fiornak a 88-ikban Smile

Kurva anyját az interes gyökérnek, már éreztem a zsebemben az újabb 22 ezret silent Very Happy
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-09, 22:19

Pinamonti mekkorát toszott a Fiornak a 88-ikban Smile

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-06, 11:04

@CsT wrote:
Ebben azért szerepet játszik az is, hogy nem nagyon vannak olyan olaszok, akik beférnének a kezdőnkbe. Az inda legerősebbnek vélt kezdőjében 1 olasz van (az is Candreva), egyszer lehet mi is felállunk majd egy kisebb csapat ellen mondjuk egy De Sciglio- Ruga,Bonu,Cselló, Spina védelemmel, elől meg játszhat Bernát és Kean.

részben az olasz foci szégyene is ez, de szerintem az a klubra nézve is kellemetlen, hogy de sciglio nálunk játszik, conti nem; sturaro elfért a keretünkben évekig, gagliardini vagy verratti nem. barella sem nálunk fog kikötni, és _beni biztos felhozná immobilét is.
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-06, 10:47

@LeRoi10 wrote:
2012-ben a Parma ellen 3 különböző olasz  játékos szerzett gólt: Faraoni, Thiago Motta és Pazzini. Most "csak" 2 olasz játékos szerzett 3 gólt. (Gagliardini duplázott)

akkor bedőltem valamelyik hülye buzinak a twitteren. köszi a korrekciót.
Back to top Go down
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 21:00

@s4tch wrote:
amúgy az a szégyen is előfordul, hogy az izé olaszabb lesz, mint a juve. a hétvégén az első 3 góljukat 3 különböző olasz játékos szerezte; ilyen sem történt velük vagy 20-30 éve... ettől még ránk nézve kellemetlen, hogy nálunk sem lesz ilyen egy darabig.
2012-ben a Parma ellen 3 különböző olasz  játékos szerzett gólt: Faraoni, Thiago Motta és Pazzini. Most "csak" 2 olasz játékos szerzett 3 gólt. (Gagliardini duplázott)
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 17:15

@CsT wrote:

Ebben azért szerepet játszik az is, hogy nem nagyon vannak olyan olaszok, akik beférnének a kezdőnkbe. Az inda legerősebbnek vélt kezdőjében 1 olasz van (az is Candreva), egyszer lehet mi is felállunk majd egy kisebb csapat ellen mondjuk egy De Sciglio- Ruga,Bonu,Cselló, Spina védelemmel, elől meg játszhat Bernát és Kean.
+Perin
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 15:42

@s4tch wrote:
amúgy az a szégyen is előfordul, hogy az izé olaszabb lesz, mint a juve. a hétvégén az első 3 góljukat 3 különböző olasz játékos szerezte; ilyen sem történt velük vagy 20-30 éve... ettől még ránk nézve kellemetlen, hogy nálunk sem lesz ilyen egy darabig.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 15:07

Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 14:28

@s4tch wrote:

így-így. ha lehet választani, akkor az izé essen ki a 20. helyen, a milan lehet akár 18. is. santa

hülyeséget félretéve, attól tartok, az olasz foci felemelkedésében muszáj lesz a két milánói szemétdombnak is kiemelt szerepet játszani. ez van. amíg verjük őket, addig felőlem beoszthatják mögöttünk a helyeket.

Nekem elég ha a Milan visszatér arra a helyre ahol Berlusconi hanyatlása előtt volt. Az ínter akkor se volt tele olaszokkal amikor még rengeteg kiemelkedő olasz játékos volt, nem hiszem hogy sokat veszít velük az olasz foci, ami a nemzetközi eredményeket illeti, arra alkalmas a Roma is.

Az ínter meg kieshet vagy lúzerkedhet mögöttünk, nekem mindegy, megszüntetni nem lehet őket. Az olasz foci megfelelő képviselésére a Milan, Napoli és a Roma is alkalmas, ehhez nem kell feltétlenül a csürhe.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 10:10

@CsT wrote:
Én jobban szeretném ha kiesnének a picsába! Smile Smile mert semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni milánóiaknak Very Happy

így-így. ha lehet választani, akkor az izé essen ki a 20. helyen, a milan lehet akár 18. is. santa

hülyeséget félretéve, attól tartok, az olasz foci felemelkedésében muszáj lesz a két milánói szemétdombnak is kiemelt szerepet játszani. ez van. amíg verjük őket, addig felőlem beoszthatják mögöttünk a helyeket.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 09:18

@Krisz wrote:

Ránk is ezt mondta mindenki, mi meg csak annyit hogy Spirito e Grinta.
Én amúgy egyáltalán nem bánom. A Lazionak az EL való, a Roma se elveszett még, a nyár bajnokai meg bármikor összezuhanhatnak hogy beteljesítsék a lúzer sorsukat. Én szeretnék egy olyan Milan derbit mit régen, amikor valódi riválisok voltak és ez volt az év meccse, ahhoz meg vissza kell építeniük magukat.
Én jobban szeretném ha kiesnének a picsába! Smile Smile mert semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni milánóiaknak Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 08:42

@CsT wrote:

És mint volt juventino, nyilván gólt is lő ellenünk Very Happy amúgy hihetetlen mekkora mákja volt megint ennek a retek milánnak...

Ránk is ezt mondta mindenki, mi meg csak annyit hogy Spirito e Grinta.
Én amúgy egyáltalán nem bánom. A Lazionak az EL való, a Roma se elveszett még, a nyár bajnokai meg bármikor összezuhanhatnak hogy beteljesítsék a lúzer sorsukat. Én szeretnék egy olyan Milan derbit mit régen, amikor valódi riválisok voltak és ez volt az év meccse, ahhoz meg vissza kell építeniük magukat.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 06:54

@s4tch wrote:
zlatan még ma is le tudna nyomni egy bolognát izomból, de nem tartom már komoly játékosnak.

amúgy piggy sérülése nem súlyos, játszani fog hétvégén.
És mint volt juventino, nyilván gólt is lő ellenünk Very Happy amúgy hihetetlen mekkora mákja volt megint ennek a retek milánnak...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-04, 23:36

zlatan még ma is le tudna nyomni egy bolognát izomból, de nem tartom már komoly játékosnak.

amúgy piggy sérülése nem súlyos, játszani fog hétvégén.
Back to top Go down
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-04, 22:57

@s4tch wrote:
higuain cserét kért az udinese ellen. cutrone majd megoldja geek

Vagy Ibra, állítólag nagyon komolyan puhatolóznak nála a piros-feketék.

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-04, 21:34

higuain cserét kért az udinese ellen. cutrone majd megoldja geek
Back to top Go down
Malloy
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-01, 18:06

@s4tch wrote:
biglia megsérült, olasz híroldalak alapján kb egy hónap lehet, mire visszatér. ez csak azért érdekes, mert jövő vasárnap játszunk velük.

Bakayoko majd megoldja!  Very Happy
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-01, 17:31

biglia megsérült, olasz híroldalak alapján kb egy hónap lehet, mire visszatér. ez csak azért érdekes, mert jövő vasárnap játszunk velük.
Back to top Go down
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 20:59

@Krisz wrote:

Szerintem tavaly óta a töke tele van az egésszel, váltania kéne. Én 110% biztos vagyok benne hogy ha egy top csapatba igazolna (akár hozzánk), kijönne belőle az állat.

Donnat Buffon mögé kellett volna elhozni, azóta két kapusunk is lett, akik harcolhatnak a kezdőért, így azért vajmi kevés esély van az ő leigazolására. A PSG-re nagyobb esélye lenne kb. 2 év múlva.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 20:07

@s4tch wrote:
...illetve 2 éve megbízhatóbb kapus volt, mint most - pedig akkor is egy gyenge milanban játszott.

Szerintem tavaly óta a töke tele van az egésszel, váltania kéne. Én 110% biztos vagyok benne hogy ha egy top csapatba igazolna (akár hozzánk), kijönne belőle az állat.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 17:45

...illetve 2 éve megbízhatóbb kapus volt, mint most - pedig akkor is egy gyenge milanban játszott.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 10:33

Ezek a meccseket eldöntő sorozatos hibák azért egy milánban sem sokáig fognak beleférni. Lehet, hogy fiatal, de korához képest csúcsfizuért csinálja.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 02:32

@s4tch wrote:
és mi is ezt a donnarummát akartuk buffon utódjának...

A mai Milanban nem csoda ha valaki elfelejt focizni, erre Bonucci is remek példa. Én továbbra is odaadnám érte Csecset meg Perint. 19 évesen belefér ha nem egyenletes a teljesítmény, ebben a hígfos Milanban meg az lenne a meglepő ha nem lennének ilyen hibák.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-21, 23:10

és mi is ezt a donnarummát akartuk buffon utódjának...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
Back to top 
Page 2 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next