Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AuthorMessage
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2019-01-27, 16:36

Nézi valaki az Atalanta meccset?

cyclops 

lol!
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2019-01-25, 01:01

@LeRoi10 wrote:

Félig-meddig követem a brigádot, de eléggé lesújtó amit eddig produkálnak, de szerintem nem csak a pályán mutatott teljesítmény a probléma. Azzal nincs gond, hogy van pár 'túlkoros": 4-en vannak 23 év felett: Nocchi (28) cserekapus, Alcibiade (28)  350 percet játszott ősszel, Del Prete (33) alapember, Emmanuelle pedig csak 24 éves. A többiek legfeljebb 22 évesek. A csapat átlaga: 21,9 év.
Az egyik nagy probléma (szerintem), hogy a legjobb góllövőnk 22 évesen ilyen karrierrel áll:
Azt hinné az ember, hogy ez a 2. csapat pont ennek megakadályozására lenne jó. Erre tegnap a B-be kölcsönadott 20 éves Vogliaccot visszarendeltük, mert keveset játszott, majd kölcsön is adtuk egy másik Serie C-s csapatnak. Miért?

Jelenleg 18 játékosunk van kölcsönben 25 év alatt, akik nem az Audero, Cerri, Pjaca, Favilli, stb. minőséget képviselik. Köztük páran Serie B-s csapatok között váltanak fél évente, majd kerülnek egy másik C-s csapathoz. Nem sok infót adtak Agnelliék erről a csapatról és még kiforratlan is a dolog, de ennek az össze-vissza pakolásnak én nem látom értelmét. Szerintem sokkal célravezetőbb lenne egy akár idősebb brigád is, ami képes a B-ben középcsapat lenni és képviselne valamiféle állandóságot, ahol aztán pallérozódna 1-2-3-4 darab igazi tehetség, akinek van is esélye felkerülni az elsőcsapatba. A calciopoli kényszere óta nem voklt sajátnevelésű játékosunk, aki legalább 2 szezont elbírt volna a csapattal azért ez szégyen.Talán majd Moise.

Nagyon új ez a csapat még, nem most kell még minősíteni a kivitelezést, de ha továbbra is ez az össze-visszaság jellemzi az utánpótlást, akkor nekem nagy csalódás lesz ez az egész.

A cél ugye hogy legyen egy Barca B szintű játékoskeltetőnk. Na most ehhez rengeteg idő kell. A B csapat mostani pozíciója tökéletesen mutatja, hogy #1 jelenleg milyen minősége van az utánpótlásunknak és #2 mennyire nehéz megítélni a primaveras játékosok valós képességét/potenciálját. Ugye arról beszélünk, hogy kölyök játékosok százai mennek végig a kereten és tesztelődnek egy valós környezetben. Annak mi értelme lenne, hogy feltöltjük a keretet Auderokkal meg Favillikkel akik 5-10 millás játékosok már most? Lehet ez a top nekik, lehet jobban befutnak, de ez nem a C-ben fog kiderülni, illetve a fejlődésüket hátráltatná. Nekünk arra van szükségünk, hogy a 15-20 éves kölykök akik megfordultak a Primaveraban illetve lebizniszeljük őket más ificsapatokból átmenjenek a rendszeren és kiderüljön mit is érnek. Ezeknek a kölyköknek kell feljuttatni a B-be a csapatot, nem a 25 éves középszernek. Annak semmi értelmét nem látom, hogy fenntartsuk a csapatot ennek a típusnak. Viszont a 15 éves tehetségeinket oda kell irányítani, aztán elválik az ocsú a búzától. Kézzel fogható eredménye ennek legjobb esetben is 3+ év múlva lesz. Első körben ki kell alakítani a csapat gerincét, amire fel lehet dobálni random kölyköket, ehhez meg kiinduló pontnak jó Del Prete és társai.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2019-01-24, 15:03

Méghogy nincs utánpótlás nevelésünk! Smile

http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/bejelentes-a-juventus-18-eves-neveltje-alairt-klubunkhoz-/20190124/c/23021
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2019-01-24, 13:18

@CsT wrote:
Most nézem a "B" csapat 13. helyen áll a bajnokságban. Ebből nem nagyon lesz feljutás. Pedig Agnelli mennyit siránkozott, hogy lehessen második csapat.

Ráadásul olyanok játszanak benne mint Haladást is megjárt 28 éves Alcibialde vagy a 33 éves Del Prete....
Félig-meddig követem a brigádot, de eléggé lesújtó amit eddig produkálnak, de szerintem nem csak a pályán mutatott teljesítmény a probléma. Azzal nincs gond, hogy van pár 'túlkoros": 4-en vannak 23 év felett: Nocchi (28) cserekapus, Alcibiade (28)  350 percet játszott ősszel, Del Prete (33) alapember, Emmanuelle pedig csak 24 éves. A többiek legfeljebb 22 évesek. A csapat átlaga: 21,9 év.
Az egyik nagy probléma (szerintem), hogy a legjobb góllövőnk 22 évesen ilyen karrierrel áll:

Azt hinné az ember, hogy ez a 2. csapat pont ennek megakadályozására lenne jó. Erre tegnap a B-be kölcsönadott 20 éves Vogliaccot visszarendeltük, mert keveset játszott, majd kölcsön is adtuk egy másik Serie C-s csapatnak. Miért?

Jelenleg 18 játékosunk van kölcsönben 25 év alatt, akik nem az Audero, Cerri, Pjaca, Favilli, stb. minőséget képviselik. Köztük páran Serie B-s csapatok között váltanak fél évente, majd kerülnek egy másik C-s csapathoz. Nem sok infót adtak Agnelliék erről a csapatról és még kiforratlan is a dolog, de ennek az össze-vissza pakolásnak én nem látom értelmét. Szerintem sokkal célravezetőbb lenne egy akár idősebb brigád is, ami képes a B-ben középcsapat lenni és képviselne valamiféle állandóságot, ahol aztán pallérozódna 1-2-3-4 darab igazi tehetség, akinek van is esélye felkerülni az elsőcsapatba. A calciopoli kényszere óta nem voklt sajátnevelésű játékosunk, aki legalább 2 szezont elbírt volna a csapattal azért ez szégyen.Talán majd Moise.

Nagyon új ez a csapat még, nem most kell még minősíteni a kivitelezést, de ha továbbra is ez az össze-visszaság jellemzi az utánpótlást, akkor nekem nagy csalódás lesz ez az egész.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2019-01-23, 21:38

Most nézem a "B" csapat 13. helyen áll a bajnokságban. Ebből nem nagyon lesz feljutás. Pedig Agnelli mennyit siránkozott, hogy lehessen második csapat.

Ráadásul olyanok játszanak benne mint Haladást is megjárt 28 éves Alcibialde vagy a 33 éves Del Prete....
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2019-01-01, 09:23

buék, buzikáim!

olvastam egy érdekes felvetést: túlteljesítünk. biztos mindenki vágja az expected statokat, ezek alapján kb 12 ponttal többet szereztünk, mint amennyit a játék képe alapján kellett volna.

https://understat.com/league/Serie_A
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-31, 20:54

@Tankcsapda wrote:
Az UEFA-féle Serie A őszi álomcsapat:

Cragno - Cancelo, Koulibaly, Chiellini, Kolarov - Pjanic, Brozovic, Allan - Ronaldo, Icardi, Insigne.

Nálam Pjanic helyett Bentancur simán elférne, egyébként egész korrekt kis tizenegy, bár kapusposztról nem igazán tudok nyilatkozni.
Pjanics Smile))

Elől meg sokkal inkább Q és Piatek mint a törpe afrikai vagy az indás kis csicska! Smile
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-31, 18:41

Az UEFA-féle Serie A őszi álomcsapat:

Cragno - Cancelo, Koulibaly, Chiellini, Kolarov - Pjanic, Brozovic, Allan - Ronaldo, Icardi, Insigne.

Nálam Pjanic helyett Bentancur simán elférne, egyébként egész korrekt kis tizenegy, bár kapusposztról nem igazán tudok nyilatkozni.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-27, 10:00

Kedvenc kis cigónk Q megint micsoda gólt lőtt  I love you Félelmetes formában nyomja.

Nyáron írtam, hogy a Roma csúnyán lerántotta az izét a 9golan üzlettel. Lassan bebizonyosodik. És akkor még ezt a Zaniolo gyereket is odaajándékozták a Romanak, aki tegnap is atom pimasz gólt lőtt a Sassol ellen.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-27, 07:53

Azé' malacpofa 4-4-2-je is megérne egy misét, ahol általában Insigne a csúcsék, két alapvetően belső kp van a szélen és egy belső védő (vagy most épp Callejón) a jobb bekk, a tavalyi szezon egyik legjobban teljesítő Rb-je (Hysaj) meg ül padon. Láttam pár napoli meccset, hát a játékukkal még a miénk mögé is nyugodtan elbújhatnának. Smile
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 23:50

De Laurentiis csak a szokásos formáját hozza, de azért rohadt idegesítő tud lenni, valaki mennyire nem képes méltósággal viselni a kudarcot. Volt lehetőségük a zárkózásra, de kikaptak, 9 pont a hátrányuk. Nem szoktam előre eldöntöttnek titulálni féltávnál (annak közelében) egy bajnokságot, de jó úton haladunk a 8. felé. Ha a Napoli a félévzárót nyeri, lesz 44 pontja. Csak érdekességképpen, ha arányosítanánk, és lenne a végén 88 pontja (úgysem így lesz), akkor a 2014-15-ös szezonig kell visszamenni, amikor ezzel a pontszámmal megvert volna valaki minket. De a Napoli egyébként nem megy rossz őszt, volt egy Chievo elleni x, valamint a Samp elleni vereség idegenben, amik nagyon fájhatnak, csak egyszerűen ez nem elég, mert mi precízebbek vagyunk, és van egy Ronaldonk, egy Mandzukicunk, egy Pjanicunk pl., akik simán eldönthetik a meccseket. De a keret jelentős része a kezdőjükbe beférne, most kb. Perin (?), De Sciglio, Spinazzola, Barzagli, akik eszembe jutnak, és esetleg csak padoznának.
Kíváncsi vagyok, Allegri mikor fogja bedobni matematikajóslati szuperképességét, és kijelenti, hány pont kell a scudettohoz, féltávnál előfordulhat.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 23:27

https://www.facebook.com/107074546038864/posts/2002745336471766/
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 22:48

Nápolyi 0 pont, -Hamsik -Kulabá -Insigne, jó volt ez így Basketball

s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 22:32

https://www.football-italia.net/132467/adl-%E2%80%98worried-mazzoleni%E2%80%99

adl nagyot fog menni a holnapi sajtóban santa
Back to top Go down
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 22:26

Kwadcsi mekkorat mentett
jó ügynök
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 22:00

Nézem az Izé Napoli meccset, hát nem csak mi vagyunk formán kívül...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-26, 14:38

A milány közben lejátszotta sorozatban a negyedik gólképtelen meccsét a bajnokságban, pedig van egy 100 millás csatáruk! Smile Smile
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-22, 19:55

izé meg, muhahaaa
@Malloy wrote:
Atalantából 2 védő is pirossal távozott a pályáról! Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
Malloy
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-22, 17:28

Atalantából 2 védő is pirossal távozott a pályáról! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-22, 17:20

@Malloy wrote:
Csöves Milan. Ilyen kilátástalan játékot... szegény malacot egyre jobban sajnálom. Ha lehetőség lesz őt kimenteni innen, akkor meg kell tennünk. Nem ezt érdemli.
Hattyúzónál is elgurult a gyógyszer a második félidőben már csak védők és támadók alkották a csapatot Smile

Nekem öröm a Milan vergődése is, Donna legörbült száját kifejezetten szeretem nézni, de őszintén szólva a malccal se tudok empatikus lenni, miért nem ment máshová, akkor legalább kiszálltunk volna nullszaldóval belőle, nem hiszem, hogy ezek a nyomorultak le fogják igazolni Smile

Csóri Maldinit is visszarángatták, aki minden meccsen "kérlek ölj meg" arccal ül a VIP-ben! Smile
Back to top Go down
View user profile
Malloy
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-22, 16:39

Csöves Milan. Ilyen kilátástalan játékot... szegény malacot egyre jobban sajnálom. Ha lehetőség lesz őt kimenteni innen, akkor meg kell tennünk. Nem ezt érdemli.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-19, 14:54

@s4tch wrote:
nézi valaki a bologna - milant? szerintem ez nagy ádám első kimondottan jó meccse, amióta ott játszik.

Amíg el nem aludtam rajta addig tényleg jól tolta. A malac viszont nagyon frusztrált! Smile
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-18, 22:04

nézi valaki a bologna - milant? szerintem ez nagy ádám első kimondottan jó meccse, amióta ott játszik.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-09, 16:42

@Tankcsapda wrote:
Annyira azért nem meglepő a bukdácsolásuk. N'Zonzi, Pastore, Kluivert, Santon, Olsen, Coric, Cristante, Zaniolo, Mirante, Marcano, nem egy veretes névsor, kb. N'Zonzi az egyetlen kifejezetten ütős név. Elengedték Alissont, Nainggolant és Strootmant egyetlen nyár alatt, három alapembert, az ő helyettesítésük nem fél szezon alatt oldódik meg. Ha türelmesen építkeznek, akkor 3-4 év múlva elérhetnek egy elég minőségi szintet, feltéve persze, hogy a kulcsembereket képesek lesznek megtartani. Jó, Monchinak van érzéke az olcsó vételekhez, de közben meg a csapat gyengült. Sikeres lehet éppen a projekt, de ahhoz be kell vállalniuk 1-2 év gyengélkedést. Szezon előtt az volt a kérdés, hogy ki lesz a negyedik BL-résztvevő a Milan-Roma-Lazio trió közül, és egyelőre nem a Roma a befutó.

Ez egy generáció váltás első lépése (papíron mindegyikben nagy potenciál van, más kérdés, hogy ez mennyire reális illetve mennyire realizálható - sok változós függvény), de azért a mostaninál mindenképp több van bennük. Hozzá kell tenni, hogy #1 a transitionhöz türelem kell #2 sok a sérülés #3 mennyire alkalmas erre EDF - ebben a sorrendben. Én még mindig nem mondanám veszett ügynek az egészet. Pl a Fior ennél sokkal nagyobb átszervezést csinált, sokkal kisebb neveket vett sokkal kevesebbért, mostanra viszonylag masszív a csapat, jónéhány játékos "fel lett futtatva", tavaly a szezon első felében inkább a kiesőzónához konvergáltak, most meg középmezőny - EL dzsumbujban vannak egy stabil, masszív csapattal. A Roma ennek a folyamatnak a felénél se jár egy sokkal jobb matériával és ennek megfelelően nagyobb célkitűzéssel (jobb eredmény, hamarabb, azaz BL/EL idén). Azt nem tudom felmérni EDF mennyire alkalmas ezt lezongorázni, de ezen a ponton még mindenképp feltétlen türelmet kapna tőlem.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-09, 15:10

Annyira azért nem meglepő a bukdácsolásuk. N'Zonzi, Pastore, Kluivert, Santon, Olsen, Coric, Cristante, Zaniolo, Mirante, Marcano, nem egy veretes névsor, kb. N'Zonzi az egyetlen kifejezetten ütős név. Elengedték Alissont, Nainggolant és Strootmant egyetlen nyár alatt, három alapembert, az ő helyettesítésük nem fél szezon alatt oldódik meg. Ha türelmesen építkeznek, akkor 3-4 év múlva elérhetnek egy elég minőségi szintet, feltéve persze, hogy a kulcsembereket képesek lesznek megtartani. Jó, Monchinak van érzéke az olcsó vételekhez, de közben meg a csapat gyengült. Sikeres lehet éppen a projekt, de ahhoz be kell vállalniuk 1-2 év gyengélkedést. Szezon előtt az volt a kérdés, hogy ki lesz a negyedik BL-résztvevő a Milan-Roma-Lazio trió közül, és egyelőre nem a Roma a befutó.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-09, 14:55

@bombahoppa wrote:
Matri még mindig jóképű.  flower

Saponara is csatlakozna a szerkesztőségi orgiához, íme a nevezési fotó:

Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-09, 14:34

A Sassuolo is csubakkázott két gólos előnyről, a Fior csak hozta a szokásos idei döntetlenjét.  Twisted Evil

Matri még mindig jóképű.  flower

_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-09, 12:16

@CsT wrote:

Semmi extra, "Ellómázták". Kaptak egy kontragólt egy 9 emberrel játszó kiscsapattól, mondjuk a Lazio se kutya 95.percben szerezték meg a vezető gólt, mégse nyertek! Very Happy

K.ott lúzerek.. Smile  mindjárt rákeresek, hadd röhögjek egy kicsit.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-09, 11:59

@_DREAM_ wrote:
A Roma mi a jo istent művelt? Nem láttam a meccset csak a statot nézem...jocolor
Semmi extra, "Ellómázták". Kaptak egy kontragólt egy 9 emberrel játszó kiscsapattól, mondjuk a Lazio se kutya 95.percben szerezték meg a vezető gólt, mégse nyertek! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-08, 20:44

A Roma mi a jo istent művelt? Nem láttam a meccset csak a statot nézem...jocolor
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-12-06, 21:13

https://www.eredmenyek.com/merkozes/nJVpon5M/#osszefoglalas
Elég metál egy meccs volt
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs