Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 17:15

@CsT wrote:

Ebben azért szerepet játszik az is, hogy nem nagyon vannak olyan olaszok, akik beférnének a kezdőnkbe. Az inda legerősebbnek vélt kezdőjében 1 olasz van (az is Candreva), egyszer lehet mi is felállunk majd egy kisebb csapat ellen mondjuk egy De Sciglio- Ruga,Bonu,Cselló, Spina védelemmel, elől meg játszhat Bernát és Kean.
+Perin
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 15:42

@s4tch wrote:
amúgy az a szégyen is előfordul, hogy az izé olaszabb lesz, mint a juve. a hétvégén az első 3 góljukat 3 különböző olasz játékos szerezte; ilyen sem történt velük vagy 20-30 éve... ettől még ránk nézve kellemetlen, hogy nálunk sem lesz ilyen egy darabig.
Ebben azért szerepet játszik az is, hogy nem nagyon vannak olyan olaszok, akik beférnének a kezdőnkbe. Az inda legerősebbnek vélt kezdőjében 1 olasz van (az is Candreva), egyszer lehet mi is felállunk majd egy kisebb csapat ellen mondjuk egy De Sciglio- Ruga,Bonu,Cselló, Spina védelemmel, elől meg játszhat Bernát és Kean.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 15:07

amúgy az a szégyen is előfordul, hogy az izé olaszabb lesz, mint a juve. a hétvégén az első 3 góljukat 3 különböző olasz játékos szerezte; ilyen sem történt velük vagy 20-30 éve... ettől még ránk nézve kellemetlen, hogy nálunk sem lesz ilyen egy darabig.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 14:28

@s4tch wrote:

így-így. ha lehet választani, akkor az izé essen ki a 20. helyen, a milan lehet akár 18. is. santa

hülyeséget félretéve, attól tartok, az olasz foci felemelkedésében muszáj lesz a két milánói szemétdombnak is kiemelt szerepet játszani. ez van. amíg verjük őket, addig felőlem beoszthatják mögöttünk a helyeket.

Nekem elég ha a Milan visszatér arra a helyre ahol Berlusconi hanyatlása előtt volt. Az ínter akkor se volt tele olaszokkal amikor még rengeteg kiemelkedő olasz játékos volt, nem hiszem hogy sokat veszít velük az olasz foci, ami a nemzetközi eredményeket illeti, arra alkalmas a Roma is.

Az ínter meg kieshet vagy lúzerkedhet mögöttünk, nekem mindegy, megszüntetni nem lehet őket. Az olasz foci megfelelő képviselésére a Milan, Napoli és a Roma is alkalmas, ehhez nem kell feltétlenül a csürhe.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 10:10

@CsT wrote:
Én jobban szeretném ha kiesnének a picsába! Smile Smile mert semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni milánóiaknak Very Happy

így-így. ha lehet választani, akkor az izé essen ki a 20. helyen, a milan lehet akár 18. is. santa

hülyeséget félretéve, attól tartok, az olasz foci felemelkedésében muszáj lesz a két milánói szemétdombnak is kiemelt szerepet játszani. ez van. amíg verjük őket, addig felőlem beoszthatják mögöttünk a helyeket.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 09:18

@Krisz wrote:

Ránk is ezt mondta mindenki, mi meg csak annyit hogy Spirito e Grinta.
Én amúgy egyáltalán nem bánom. A Lazionak az EL való, a Roma se elveszett még, a nyár bajnokai meg bármikor összezuhanhatnak hogy beteljesítsék a lúzer sorsukat. Én szeretnék egy olyan Milan derbit mit régen, amikor valódi riválisok voltak és ez volt az év meccse, ahhoz meg vissza kell építeniük magukat.
Én jobban szeretném ha kiesnének a picsába! Smile Smile mert semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni milánóiaknak Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 08:42

@CsT wrote:

És mint volt juventino, nyilván gólt is lő ellenünk Very Happy amúgy hihetetlen mekkora mákja volt megint ennek a retek milánnak...

Ránk is ezt mondta mindenki, mi meg csak annyit hogy Spirito e Grinta.
Én amúgy egyáltalán nem bánom. A Lazionak az EL való, a Roma se elveszett még, a nyár bajnokai meg bármikor összezuhanhatnak hogy beteljesítsék a lúzer sorsukat. Én szeretnék egy olyan Milan derbit mit régen, amikor valódi riválisok voltak és ez volt az év meccse, ahhoz meg vissza kell építeniük magukat.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-05, 06:54

@s4tch wrote:
zlatan még ma is le tudna nyomni egy bolognát izomból, de nem tartom már komoly játékosnak.

amúgy piggy sérülése nem súlyos, játszani fog hétvégén.
És mint volt juventino, nyilván gólt is lő ellenünk Very Happy amúgy hihetetlen mekkora mákja volt megint ennek a retek milánnak...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-04, 23:36

zlatan még ma is le tudna nyomni egy bolognát izomból, de nem tartom már komoly játékosnak.

amúgy piggy sérülése nem súlyos, játszani fog hétvégén.
Back to top Go down
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-04, 22:57

@s4tch wrote:
higuain cserét kért az udinese ellen. cutrone majd megoldja geek

Vagy Ibra, állítólag nagyon komolyan puhatolóznak nála a piros-feketék.

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-04, 21:34

higuain cserét kért az udinese ellen. cutrone majd megoldja geek
Back to top Go down
Malloy
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-01, 18:06

@s4tch wrote:
biglia megsérült, olasz híroldalak alapján kb egy hónap lehet, mire visszatér. ez csak azért érdekes, mert jövő vasárnap játszunk velük.

Bakayoko majd megoldja!  Very Happy
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-11-01, 17:31

biglia megsérült, olasz híroldalak alapján kb egy hónap lehet, mire visszatér. ez csak azért érdekes, mert jövő vasárnap játszunk velük.
Back to top Go down
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 20:59

@Krisz wrote:

Szerintem tavaly óta a töke tele van az egésszel, váltania kéne. Én 110% biztos vagyok benne hogy ha egy top csapatba igazolna (akár hozzánk), kijönne belőle az állat.

Donnat Buffon mögé kellett volna elhozni, azóta két kapusunk is lett, akik harcolhatnak a kezdőért, így azért vajmi kevés esély van az ő leigazolására. A PSG-re nagyobb esélye lenne kb. 2 év múlva.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 20:07

@s4tch wrote:
...illetve 2 éve megbízhatóbb kapus volt, mint most - pedig akkor is egy gyenge milanban játszott.

Szerintem tavaly óta a töke tele van az egésszel, váltania kéne. Én 110% biztos vagyok benne hogy ha egy top csapatba igazolna (akár hozzánk), kijönne belőle az állat.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 17:45

...illetve 2 éve megbízhatóbb kapus volt, mint most - pedig akkor is egy gyenge milanban játszott.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 10:33

Ezek a meccseket eldöntő sorozatos hibák azért egy milánban sem sokáig fognak beleférni. Lehet, hogy fiatal, de korához képest csúcsfizuért csinálja.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-22, 02:32

@s4tch wrote:
és mi is ezt a donnarummát akartuk buffon utódjának...

A mai Milanban nem csoda ha valaki elfelejt focizni, erre Bonucci is remek példa. Én továbbra is odaadnám érte Csecset meg Perint. 19 évesen belefér ha nem egyenletes a teljesítmény, ebben a hígfos Milanban meg az lenne a meglepő ha nem lennének ilyen hibák.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-21, 23:10

és mi is ezt a donnarummát akartuk buffon utódjának...
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-21, 19:19

Ventura visszatért! Very Happy

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-20, 17:28

A "Nem hiányzik Ronaldó" Fc is kiszopott otthon a veretes Levantétól, gyanítom előbb-utóbb megcsörren Conte mobilja.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-20, 16:40

nézi valaki a roma - spalt? az a piros, baszki... ha ezt a juve ellenfele kapja, megölik a bírót. így csak fogyatékosnak fogják tartani.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-13, 13:36

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-07, 18:19

@EsztéNégy wrote:
A Liverpool otthon fogadja a ManCityt, felrakták középre a Milner-Henderson-Wijnaldum középpályát. Mi nem értünk hozzá ennyire, vagy a körbemaszturbált Fabinho-Naby Keita páros ennyit ér?
Keita megsérült és ő állat, Fabinhoval van valami
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-07, 17:44

@EsztéNégy wrote:
A Liverpool otthon fogadja a ManCityt, felrakták középre a Milner-Henderson-Wijnaldum középpályát. Mi nem értünk hozzá ennyire, vagy a körbemaszturbált Fabinho-Naby Keita páros ennyit ér?
Fanatik. A csapatokat még ismerem, de a játékosokat, még ha ismerem is a felét, meg nem mondom, hol játszanak. Joó Gábor, aki az Indexen újságírónak nevezi magát, talán, igen.

Végzetesen leragadtam Padoinnál, és sajnálom, hogy Peluso nem futott be hasonló ívű karriert, mert ez utóbbi sármosabb.

EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-10-07, 17:32

Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-09-30, 21:57

Chiesa azért egy olyan lehetőség, amit hiba lenne kihagyni. Olasz, hatalmas tehetség, legalább akkora, mint Bernardeschi volt 3-4 szezonnal ezelőtt. Annyi, hogy Chiesa fizikálisan gyengébb, de ezt tegyük félre, mert bár talán most elindulhat egy olyan úton a klub, hogy a játékosok ne akarjanak továbblépni, de az olaszok esetében így is sokkal nagyobb erre az esély. Plusz nagyon kevés minőségi olasz van, és nagyon nem lenne jó (Chiesanak sem), ha helyettünk végül a Zinterben kötne ki, vagy Nápolyban (ott egyébként simán el lehetne képzelni, passzolna a jobb oldalra). Mondjuk szerintem ő vagy Costa, vagy Cuadrado helyére jönne, esetleg Dybala, de tényleg más poszt, csak kérdés, hogy Ronaldo mellett meg akarják-e tartani, akire talán a portugál érkezése előtt építeni akarták a csapatot, és akinél keresni kell a megfelelő hadrendet, annyira korlátozottak a lehetőségek.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-09-30, 19:07

@CsT wrote:

Mondjuk ha Dybi (ezt én biztosra veszem) megy akkor tényleg lesz helye.
Nem ugyanaz a poszt. Dybala nem szélre való. Mandzukic 2 év múlva aligha fog már a szélen szaladgálni, vagy legalábbis a mostani workratet aligha tudja majd nyújtani, a játék többi elemében meg nem kiemelkedő. Cuadrado is inkább a fizikumából él nem az eszéből, marad Costa és Bernát (akiből lehet hogy mezz'ala lesz) szóval szerintem elférne. Szerintem Dybala nem fog transzfert kérni, mi meg nem fogjuk egyébként eladni. Egyedül valami olyan opció jöhet szóba mint a Ronci - Malac eset, viszont nem tudom kit vennénk meg. SMS? Most nem tudom hosszabbít-e mindenesetre őt elképzelhető hogy vezéráldozat nélkül is meg tudnánk szerezni. Pogba? Én nem tudom, valahogy nem hiszem hogy visszajönne. Más spílert nem tudok mondani, mondjuk egy Verratti/Kante-Pjanic-Can kpt megnéznék Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-09-30, 18:32

@Krisz wrote:

Azért elfér. 20 éves, a mi szélsőink fele meg 30+. Pjaca sanszosan sosem érheti el azt a szintet amit a sérülése előtti potenciálja vetített elő.
Mondjuk ha Dybi (ezt én biztosra veszem) megy akkor tényleg lesz helye.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-09-30, 18:24

@CsT wrote:

Chiesát amúgy muszáj lesz leigazolni, nem azért mert kell, hanem, hogy ne legyen az indáé....
Azért elfér. 20 éves, a mi szélsőink fele meg 30+. Pjaca sanszosan sosem érheti el azt a szintet amit a sérülése előtti potenciálja vetített elő.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   2018-09-30, 17:27

@s4tch wrote:

egy hétig se élt a rekord, bár a lilák tizije annyiban volt más, hogy ezt meg se nézték utólag, csak simán benyelte valeri chiesa műesését.
Chiesát amúgy muszáj lesz leigazolni, nem azért mert kell, hanem, hogy ne legyen az indáé....
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
Back to top 
Page 3 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next