Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Minden ami nem Juve meccs

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AuthorMessage
Malloy
Gyúró
Gyúró

Minden ami nem Juve meccs - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 15:18

Jól olvastam, hogy ezt a bírót 3 meccsre eltiltották, illetve nem vezethet idén több Ellenség meccset???
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 15:11

Köszi a linket!

Az szvsz nem kérdés hogy a mellkasát érte először, viszont továbbra is véleményes hogy utána hozzáért-e a felkarjához a labda stb.

Nem mennék bele mélyebben, engem csak az érdekelt hogy tényleg egyértelműen hibázott-e a bíró, de szvsz nem, legalábbis nem annyira hogy emiatt eltiltsák(persze lehet hogy nem is konkrétan ez volt az ok, csak a footballitalia erre hegyezte ki a szenzációhajhász címet)

s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 14:53

így is csalók vagyunk geek adók, halál, rubentus.

egyébként nekem is úgy tűnik, hogy d'ambrosio mellkasát, vállát érte érte a labda. én az izé tizijét se fújtam volna be, ezek nem szándékos kezezések.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 14:08

@s4tch wrote:

https://twitter.com/InterYaSkrinYa/status/1099791216722538496

szerintem sem volt tizi. viszont aki szisztematikus csalást emleget, az beverte a fejét. a spori a meccs során vagy 3 kényes esetben is az izé javára döntött, lásd az izé tizije, biraghi elvett gólja, vagy az, hogy skriniart a pályán hagyta egy erősen narancssárga fault után. ha el akarta volna csalni a meccset, lett volna több lehetősége is.
Nagyon sok hasonló esetért adtak mostanában tizit, de csak ezek a tetvek nyüszögtek érte. Még jó, hogy 100 pontra vannak tőlünk, különben már csalók lennénk! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 12:48

@exchaby wrote:
van valami kikockázott értelmes felvétel erről a Fio-Ellenség esetről? YT videó alapján kéznek tűnik(vitatható persze hogy kéz test mellé szorítva stb), viszont most olvasom hogy bannolták a bírót. Most akkor mi van?

https://twitter.com/InterYaSkrinYa/status/1099791216722538496

szerintem sem volt tizi. viszont aki szisztematikus csalást emleget, az beverte a fejét. a spori a meccs során vagy 3 kényes esetben is az izé javára döntött, lásd az izé tizije, biraghi elvett gólja, vagy az, hogy skriniart a pályán hagyta egy erősen narancssárga fault után. ha el akarta volna csalni a meccset, lett volna több lehetősége is.
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 10:24

van valami kikockázott értelmes felvétel erről a Fio-Ellenség esetről? YT videó alapján kéznek tűnik(vitatható persze hogy kéz test mellé szorítva stb), viszont most olvasom hogy bannolták a bírót. Most akkor mi van?

CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-26, 07:04

@tjunior wrote:

Genius Loci pro és kontra.
Nekem abszolút az jön le, hogy a kobrában van egy nagyon erős sértődöttség bár elég röhejes, hogy mordorból a -22 fokból próbál Godínos meg VAR-os beszólásokkal operálni. Gyorsan beletanult a lúzerségbe! Smile
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-25, 21:07

@_Tyler wrote:

eléggé feltűnő, hogy minden edzővel szétesnek egy idő után, nem ismerem a Chelsea belügyeit, de laikusként egyértelműnek tűnik, hogy van pár bomlasztó az öltözőben, akiket ki kellene vágni, mert bármelyik edzőt tönkreteszik. lehet, hogy Sarrinak annyi a Chelsea élén, de ha nem az lesz a vezetés első lépése, hogy kibassza a keretből egy időre Kepát, akkor nehéz lesz rendet csinálniuk. nehezíti a helyzetet, hogy a világ legdrágább kapusa (mondjuk ez no comment...), mert amúgy simán el kellene zavarni a klubtól

Csak felreértés volt - a cselszi a PL íntere
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-25, 20:45

@Krisz wrote:

Egyébként az megvan, hogy Marotta hosszan rinyált a VAR miatt és hogy mekkora kárt okozott ez a csürhének?
Innen lehet tudni, hogy mi a policy nálunk. Itt soha de soha nem volt bírózás, egyedül a madridi nevetséges tizi után szólalt fel a komplett felső vezetés. Talán Marotta is a Juve közegben volt csak az a vérprofi gentleman, ahogy mi elkönyveltük. A csürhében vagy a csürhe hatására elkezdett a piti lúzerség felé konvergálni.
Genius Loci pro és kontra.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-25, 20:15

@Krisz wrote:

A Milan 2 pontra, a Roma 3ra. Ha lecsúsznának a BLről, annak jobban örülnék mint a scudettonak.

Sarri iszonyat lúzer, a Chelsea meg egy szemétdomb.

Egyébként az megvan, hogy Marotta hosszan rinyált a VAR miatt és hogy mekkora kárt okozott ez a csürhének?
Innen lehet tudni, hogy mi a policy nálunk. Itt soha de soha nem volt bírózás, egyedül a madridi nevetséges tizi után szólalt fel a komplett felső vezetés. Talán Marotta is a Juve közegben volt csak az a vérprofi gentleman, ahogy mi elkönyveltük. A csürhében vagy a csürhe hatására elkezdett a piti lúzerség felé konvergálni.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-25, 00:35

@CsT wrote:

Na basszus én meg 1-3-nál kilőttem a tv-t Smile inda wub
A Milan 2 pontra, a Roma 3ra. Ha lecsúsznának a BLről, annak jobban örülnék mint a scudettonak.

Sarri iszonyat lúzer, a Chelsea meg egy szemétdomb.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 23:10

Quote :

Ez a Kepa sztori brutál volt, én ilyet még nem láttam.
öreg vagyok, én már láttam
sőt, valami angol vagy holland meccsen csávokám beintett az edzőnek, aztán vágott két gólt
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 22:51

@bombahoppa wrote:

Sarrit adom. 

Amúgy 3-1ről a lúzerbanda majdnem elfiorentinázta  lol!
Na basszus én meg 1-3-nál kilőttem a tv-t Smile inda wub
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 22:37

@CsT wrote:
17 másodperc kellett az izének, hogy gólt kapjon! Smile Inda wub

Basszus most én is megsajnáltam Sarrit, pedig ezt lehetetlennek tartottam volna mondjuk 20 perce Very Happy
Sarrit adom. 

Amúgy 3-1ről a lúzerbanda majdnem elfiorentinázta  lol!

s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 21:35

https://mobile.twitter.com/AdamoMancino/status/1099721358311866368

sepe Very Happy (ha valaki már félig alszik, annak emlékeztető: sepe a napoli játékosa)
Back to top Go down
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 21:26

Én legalább március végéig nem játszatnám Kepat ezek után, de ha a szezon végéig mellőzi Sarri, az is érthető lenne. Ilyet nem csinálhat egy játékos sem, még Ronaldo vagy Messi sem. Pedig ők azért le is tettek valamit az asztalra, és tény, nem rossz kapusról van szó, de Kepa még semmilyen eredményt nem tudott felmutatni. Nem mondom, Sarri tekintélyének ez durván betett, de vissza csak akkor nyeri, ha példát statuál.
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 20:48

@Téjlor89 wrote:

Nagyon szét van esve valami a Chelseanél. És nem hiszem, hogy az edzőkkel van a probléma. Conte és Sarri is nagyon jó edző, mégis becsődöltek a Chelseanél. Nem gondolom, hogy velük van a baj. 

eléggé feltűnő, hogy minden edzővel szétesnek egy idő után, nem ismerem a Chelsea belügyeit, de laikusként egyértelműnek tűnik, hogy van pár bomlasztó az öltözőben, akiket ki kellene vágni, mert bármelyik edzőt tönkreteszik. lehet, hogy Sarrinak annyi a Chelsea élén, de ha nem az lesz a vezetés első lépése, hogy kibassza a keretből egy időre Kepát, akkor nehéz lesz rendet csinálniuk. nehezíti a helyzetet, hogy a világ legdrágább kapusa (mondjuk ez no comment...), mert amúgy simán el kellene zavarni a klubtól
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 20:36

17 másodperc kellett az izének, hogy gólt kapjon! Smile Inda wub

Basszus most én is megsajnáltam Sarrit, pedig ezt lehetetlennek tartottam volna mondjuk 20 perce Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 20:21

@Malloy wrote:
Undorító példa nélküli! Kis taknyos hülyegyerek. Mondom ezt úgy, hogy sarrit utálom, de játékos ilyet nem csinálhat.

Nagyon szét van esve valami a Chelseanél. És nem hiszem, hogy az edzőkkel van a probléma. Conte és Sarri is nagyon jó edző, mégis becsődöltek a Chelseanél. Nem gondolom, hogy velük van a baj. 

Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 20:19

@Malloy wrote:
Undorító példa nélküli! Kis taknyos hülyegyerek. Mondom ezt úgy, hogy sarrit utálom, de játékos ilyet nem csinálhat.
egyértelmű
ám jelzi is, hogy sarri helye afrikában van, esetleg az izében
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 20:10

Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-24, 20:07

sarri mekkora alázást kapott a kapusától
semmi respektje nincs
Back to top Go down
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-17, 22:52

Most már 5 meccses előnyünk van az afrikaiakkal szemben. Erre a bajnoki szezonra most már csak 2 kívánságom maradt:
1) győzni menjünk a San Paoloba és győzzünk is. (Előtte 1 héttel Bolognában nyomjuk, utána pedig 6 nap múlva otthon az Udinesével. Az ATMA elleni visszavágó csak ezek után jön.)
2) Süllyessze el őket a Vezúv!
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-17, 09:54

@LeRoi10 wrote:

Piatek újabb gólja megvan? Szerintem már kezdik nyugaton is jobban felkapni rá a fejüket. Véletlenül vagy egy szezonos csodagyerekek nem szoktak rendszeres így érkezni középen. A 16-oson belül úgy mozog mint a legnagyobbak.

Szimpatikus srác, Milánó kevésbé rossz felén tolja, csak szurkolni tudok neki.

Edit: Közben szöglet után megfejelte a 17. gólját a szezonban.

Szerintem nagyon nem a Belotti vonal és jól alapozott a Milan. Az viszont nevetséges hogy télen költenek 70 millát és a FFP police nem bassza rájuk az ajtót.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-16, 21:47

Piatek újabb gólja megvan? Szerintem már kezdik nyugaton is jobban felkapni rá a fejüket. Véletlenül vagy egy szezonos csodagyerekek nem szoktak rendszeres így érkezni középen. A 16-oson belül úgy mozog mint a legnagyobbak.

Szimpatikus srác, Milánó kevésbé rossz felén tolja, csak szurkolni tudok neki.

Edit: Közben szöglet után megfejelte a 17. gólját a szezonban.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-13, 13:20

@LeRoi10 wrote:
Ha minden igaz a hétvégétől már nem Icardi az Inda CSK-ja, hanem Handanovic. Megnyugtató, hogy amikor kezdhetnének épülni mindig tökön lövik magukat. Sok sikert Beppe!

Goal.com cikk

Vele mi lesz? Real? Benzemanal klasszisokkal jobb, az biztos.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-13, 13:13

Ha minden igaz a hétvégétől már nem Icardi az Inda CSK-ja, hanem Handanovic. Megnyugtató, hogy amikor kezdhetnének épülni mindig tökön lövik magukat. Sok sikert Beppe!

Goal.com cikk
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-11, 12:57

Jamie Carragher: "The worst thing I can say about Sarri is that he looks like he's turned Chelsea into Arsenal."

Szerintem ez a mondat adta meg a kegyelemdöfést. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-11, 09:21

@Malloy wrote:
Sarri a meccs végén simán elsétált a vele kezet fogni igyekvő jóbarátja mellett. A stúdióban meg azt ecsetelik, hogy Sarri nem szokott ilyen lenni.... Micsoda úriember volt mindig is!  jocolor
Állítólag sietett mert indult a gépe Firenzébe tovább keresni a scudettót! Smile

Back to top Go down
View user profile
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-10, 19:00

Sarri a meccs végén simán elsétált a vele kezet fogni igyekvő jóbarátja mellett. A stúdióban meg azt ecsetelik, hogy Sarri nem szokott ilyen lenni.... Micsoda úriember volt mindig is!  jocolor
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime2019-02-10, 18:41

@CsT wrote:
City - Cselzi 4-0 24.perc...néha megnézhetnénk egy-egy ilyen meccset  azért, hogy lássuk "hogyan nem kell buzizni 1-0 után' Smile

Közben egy laza 6-osba van a Cselszkíj. Az a gond, hogy Sarri holnap szerintem már nem kell, hogy menjen dolgozni. Így viszont dagi rajtunk marad. Sad
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down

Minden ami nem Juve meccs
Back to top 
Page 3 of 16Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next