Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 16:29

A Napolinak kulcsposzt a kapus az idei mercaton, ezért eltérő  a két igazolás, de szerintem Perin nagyobb fogás 12-ért mint Meret 22-ért. 5 évvel fiatalabb Meret, potenciálra simán benne van, hogy a legjobbak között lesz már féltávnál, de hozzá kell tenni, hogy Meret fél szezonon át sérült volt. Karrierje során össz-vissz 13 Serie A meccse van és csak 30 B-s meccse. Persze az ilyesféle spekuláció miatt buktuk annó Verrattit 15 millióért, de szerintem Marottáék nagyobb bizniszt csináltak. Perin térde rizikós ugyan, de Csecs miatt ezt a kockázatot tudjuk vállalni a Napolival ellentétben. 

Már évek óta téma a rohamnéger vadászás. Most, hogy a Lóma 5 millióért igazolt 18 éves U21-es francia válogatott védőt, megint felmerült bennem a kérdés, hogy miért nem igazolunk mi is egy fiatal, jó fizikumú francia csikót, úgyis annyira bejönnek mostanában. Csak úgy a móka kedvéért. Elkezdtem keresgélni, és megtaláltam Ibrahim Sangarét a Toulouseban. 20 éves, 191 cm magas, hivatalosan 80 kg. A Touluse kis híján kiesett a másodosztályba, de Mandragora példáján is láthatjuk, hogy attól még nem minden játékos használhatatlan. A passzpontosságán kívül elég fasza minden statja

összedobtam egy squawkás összehasonlítást a juvés Matuidivel és az utolsó éves PSG-s Matyival, valamint az idei Mandragorával. Viccből Khedirát is beraktam. Sajnos elzárt passzsávokra nem lehet szűrni Sad
https://goo.gl/gh97VF

Itt pedig  a whoscored-os adatlapja:

https://www.whoscored.com/Players/328075/Show/Ibrahim-Sangaré

Persze ez most semmin nem változtat, de ha valaki napi szinten beszél Paraticivel dobja be ezt a nevet, hátha. Jó taktika, hogy a minőségre megyünk nem a mennyiségre, de egy-két ifjú francia srác simán beleférne pár évente.

Edit: Most, hogy jobban rákerestem a srácra, kiderült, hogy az Atalanta a hírek szerint 8 milliót ajánlott érte, valahol 10-15 milli között lesz várhatóan az ára.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 12:58

Jövőre megnézhetjük, hogy a korábban emlegetett Meret mire képes magasabb szinten. Az afrikaiak szerződtetik Karnezisszel együtt csomagban 24,5+3 millióért (Meret 22 millióra értékelve a bizniszben).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 12:45

Ruganival szerintem sincs különösebb gond, a batárok elleni harcot meg a passzpontosságot kell még gyakorolni neki, Caldara párharcokban szerintem már most jobb tőle, persze neki meg a "nagycsapatosságot" kell megszokni, hogy itt nem igazán baszunk bele csak úgy a labdába.

Bár szeretném hinni, hogy tudunk ilyen mercatot komoly veszteség nélkül...de nem hiszem. Én Jancsi maradásában bízok viszont szerintem Szandi (szerintem ha akart volna akkor már hosszabbított volna) vagy Maxi nyilatkozatából kiindulva a malac távozni fog. Szandi helyére valami "középszer igazolásra" számítok ilyen Bernat/Darmian kaliberűre. A malac helyére lehet nem is veszünk senkit (mondjuk ebben az esetben Pjacát itt kell tartani, ha mégis menne akkor viszont kell valaki, ha 4-2-3-1-ben gondolkodik a hal, akkor ez a valaki akár lehet Golovin is, bár akkor meg a kp-n leszünk sokan....

Martialt állitólag jövőre hozná a kobra, ingyen! cheers
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 12:19

EsztéNégy írta:
Amúgy én veletek ellentétben nem látom a klasszist Ruganiban, szerintem a 35m is elég jó deal lenne egy olyan középső védőért, aki komoly csapatban még nem tudott igazán bizonyítani. Egyszerűen nem egy vezéralkat a csávó, és hogy őszinte legyek én inkább adnám a játékperceket jövőre Caldarának helyette. Az meg a másik, hogy a játékospolitikánk szerint elvileg ő akar menni, ami nálam eget jelent azzal, hogy nem akar megküzdeni a többiekkel a kezdő pozícióért, akkor meg inkább tényleg lépjen le a kékekhez, kiváló párt fognak alkotni a zokniárussal.

Amit szerintem hajlamosak vagyunk elfelejteni Ruganival kapcsolatban, hogy 20 évesen atomkezdő volt a Serie B-ből feljutó Empoliban (40 meccs), majd a Serie A-ban is a debütáló évében (38 meccs). Végig nagyon jó volt, és úgy emlékszem a szezon háromnegyed részében jól tartották magukat a középmezőnyben, a végére eresztettek le és így a 15. helyen végezve. 21 évesen került a Juventusba, túl van 3 teljes szezonon, és igazából minden évben egyre több játékpercet kapott. Az elején a konkurenciája egészen brutális volt, ami erre a szezonra gyengült, úgyhogy összességében nézve szerintem teljesen rendben van. Nekem annyi belekötni valóm van, hogy a fontosabb meccseken még nem kapott az én ízlésemnek elegendő/megfelelő játéklehetőséget.

Vele szemben Caldara (aki szvsz szuper lesz és amúgy 2 hónappal öregebb Ruganál) a 2014/15 és a 2015/16-os szezont a Serie B-ben tolta le 20 ill 27 meccsel, utána került az Atalantaba, ahol ugye két évadot húzott le. 

A lényeg: Ruga sokkal többet (és mindezt magasabb szinten) tett le az asztalra, mégis Caldarat reflexből többre értékeljük. Nagyon nem ugyanaz a Juventusban és az Atalantaban vitézkedni. Teljesen más a nyomás súlya és az elvárások is. Én mindkettejüket nagyon bírom, világos hogy teljesen más karakterek, személyiségek, de azt mondani, hogy jelen pillanatban Caldara jobb lenne, az szerintem igazságtalan. Úgy tippelem, Caldara hasonló bánásmódban részesül majd Allegritől mint Ruga (értsd: fokozatosan terhelve és növelve a játékperceit). Fontos lenne megtartani mindkettőt hosszútávon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 12:06

tjunior írta:

Khedira+40. Deal  afro
Én abba is belemennék ha csak 20-at fizetnek Khedira mellé! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 11:37

CsT írta:
Na indul az újabb agymenés Smile A PSG megválna Verrattitól és TERMÉSZETESEN a Juve őt szeretné már SMS helyett. Smile))) Gec de jó móka lehet tuttosportnál dolgozni :DDD
Khedira+40. Deal  afro
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 11:36

Szerintem sem lesz már nagy mozgás. Golovinnel is csak hergelik a népet. Ha ő jönne már 8 CM lenne a keretben. Oké Stuani elmegy, marad 7. Khedira szeret itt, elüdülget még 1 évet a padon vagy a pályán, szinte mindegy, megmondta hogy marad, majd jövőre eligazol ingyen valahová. Marcit felesleges lenne elküldeni, mert a helyére nem tudunk senkit nevezni a BLben. 
Persze ez a csendes mercato akkor igaz ha valaki nem akar lelépni. Remélem nem, ez eddig nagyon rendben van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 11:29

Na indul az újabb agymenés Smile A PSG megválna Verrattitól és TERMÉSZETESEN a Juve őt szeretné már SMS helyett. Smile))) Gec de jó móka lehet tuttosportnál dolgozni :DDD
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 11:06

CsT írta:
Godín ha jól tudom jelenleg annyit keres mint a malac, szóval nem hiszem, hogy reális cél lenne idehozni egy 32 éves játékost csúcsfizuért.
Szerintem a koncepcióba se illene, hiába lenne még pár jó éve a legmagasabb szinten. Ahhoz hogy a kvótarendszernek megfeleljünk, olaszok kellenek meg saját nevelések, a csapat mostani összetétele mellett inkább lefelé kellene építeni a külföldieket és fiatalítani.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 10:14

Godín ha jól tudom jelenleg annyit keres mint a malac, szóval nem hiszem, hogy reális cél lenne idehozni egy 32 éves játékost csúcsfizuért.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 09:29

szerintem legfeljebb benatiából fogunk kiszállni, rugani marad, az eladások meg inkább azokat fogják érinteni, akik tavaly sem voltak a keretben (mandragora, cerri, pjaca, audero, stb). az első csapatnál én már nem számítok őrületes mozgásra. lehet, hogy stu megy, meg piggy távozása és martial érkezése is benne van a pakliban. remélem, a pjanic távozásával kapcsolatos pletykák elülnek.

most így állunk:

Bevásárlóközpont - Page 5 DgsJgrCW4AAQZOo
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 08:56

tjunior írta:

Hát nem tudom, nekem ez a Rugani sztori furcsa. Eddig minden hivatalos személy a klubnál azt nyilatkozta, hogy Rugani nem megy sehová. A mérleg egyik oldalán ez van , a másikon meg a firkászok fantáziája. Rugany lehet a végén eligazol de jelenleg nyaral, ha visszatér leülnek a vezetőséggel és megbeszélik a dolgokat. Lehet az lesz a vége, hogy eladjuk, de jelenleg ez az egész a firkászok kavarásának tűnik nekem.
'-Sarri lehet megy a Chelseabe, kellene pár hír arról kiket vihet magával.
-De még az se biztos, hogy ő lesz az edző!
-Lényegtelen.
-Oké, kire gondolsz?
-Olyan játékos akivel már dolgozott együtt, ismert név mindenképpen, az generálja a kattintásokat, legyen Higuain.
-Oké, szerintem Ruganit is írjuk, még mindig nem kezdő a Juvéban, biztos elégedetlen a helyzetével.
-Remek, kezdjed gyártani a híreket"

És elindul a dilivonat. Naponta 20 cikk a témában, egymást licitálják túl. Szerintem 3 nap alatt a Chelsea vagy 5 ajánlatot tett nekünk egyre magasabb összeggel és már meg is egyeztek Ruganival 3-féle variációban.
Igazából ezt azért vettem komoly(abb)an mert elvileg az ügynöke mondta. Nyilván ettől még lehet kamu, nem láttam ahogy leadja a drótot.

Hiba lenne kiszállni belőle, 22 meccset végigtolt idén, a szezon végefelé voltak MoM meccsei ahol hiba nelkül tolta God módban (asszem pont a Roma ellen). Egyébként ha egyben nézzük a Juvés karrierjét akkor szerintem totál átlagos a játékperc görbéje, valahogy így képzelem el egy fiatal játékos csapatba építését egy komolyabb csapatnál.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 06:46

LeRoi10 írta:

Szerintem ezek az igazolások inkább azért mennek, hogy az eddigi érkezők miatt ne kelljen eladni nagyobb nevet. Ugyan részletfizetések vannak: Perin, Cancelo és DC árát is több részletben fizetjük, azonban  szigorúan véve jó sok pénzt elköltöttünk  már a nyáron: 
DC (40) + Cancelo (40,4) + Emre (16) + Perin (12) + Favilli (7,5). Az ha jól számolom akkor már 116 millió. Az eladási oldalon pedig csak Rincon és Leali szerepel, összesen 8 millióval. 

Legyen áldozat, és az legyen Higany és max Rugani. 

További hír, hogy Cuadrado 2020-ig érvényes szerződését megújítanák Beppéék. Kapna egy kis fizuemelést és +2 évet hozzácsapnának. Imádom Pumuklit, úgy, hogy csak hajrá! Ha majd kopik a sebessége, akkor helyet cserélnek Józsival.
Hát nem tudom, nekem ez a Rugani sztori furcsa. Eddig minden hivatalos személy a klubnál azt nyilatkozta, hogy Rugani nem megy sehová. A mérleg egyik oldalán ez van , a másikon meg a firkászok fantáziája. Rugany lehet a végén eligazol de jelenleg nyaral, ha visszatér leülnek a vezetőséggel és megbeszélik a dolgokat. Lehet az lesz a vége, hogy eladjuk, de jelenleg ez az egész a firkászok kavarásának tűnik nekem.
'-Sarri lehet megy a Chelseabe, kellene pár hír arról kiket vihet magával.
-De még az se biztos, hogy ő lesz az edző!
-Lényegtelen.
-Oké, kire gondolsz?
-Olyan játékos akivel már dolgozott együtt, ismert név mindenképpen, az generálja a kattintásokat, legyen Higuain.
-Oké, szerintem Ruganit is írjuk, még mindig nem kezdő a Juvéban, biztos elégedetlen a helyzetével.
-Remek, kezdjed gyártani a híreket"

És elindul a dilivonat. Naponta 20 cikk a témában, egymást licitálják túl. Szerintem 3 nap alatt a Chelsea vagy 5 ajánlatot tett nekünk egyre magasabb összeggel és már meg is egyeztek Ruganival 3-féle variációban.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 00:48

Tankcsapda írta:
[..] Biztos, hogy nem fogunk még valakit bezsákolni vezéráldozat nélkül?
Szerintem ezek az igazolások inkább azért mennek, hogy az eddigi érkezők miatt ne kelljen eladni nagyobb nevet. Ugyan részletfizetések vannak: Perin, Cancelo és DC árát is több részletben fizetjük, azonban  szigorúan véve jó sok pénzt elköltöttünk  már a nyáron: 
DC (40) + Cancelo (40,4) + Emre (16) + Perin (12) + Favilli (7,5). Az ha jól számolom akkor már 116 millió. Az eladási oldalon pedig csak Rincon és Leali szerepel, összesen 8 millióval. 

Legyen áldozat, és az legyen Higany és max Rugani. 

További hír, hogy Cuadrado 2020-ig érvényes szerződését megújítanák Beppéék. Kapna egy kis fizuemelést és +2 évet hozzácsapnának. Imádom Pumuklit, úgy, hogy csak hajrá! Ha majd kopik a sebessége, akkor helyet cserélnek Józsival.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 00:45

EsztéNégy írta:
Még ha esetleg menni is fog valaki, abban mindenképp fejlődött a Kobra, hogy a nyár elején jönnek az új emberek és így talán elkerülhető lesz, hogy zs-terveket húzzunk elő a kalapból a mercato vége előtt két nappal. Cancelonak én egyelőre nem tudok teljesen örülni, szerintem kicsit túl van árazva és nem vagyok meggyőzve róla, hogy ő ennyire jó, de cáfoljon rám. 

Amúgy én veletek ellentétben nem látom a klasszist Ruganiban, szerintem a 35m is elég jó deal lenne egy olyan középső védőért, aki komoly csapatban még nem tudott igazán bizonyítani. Egyszerűen nem egy vezéralkat a csávó, és hogy őszinte legyek én inkább adnám a játékperceket jövőre Caldarának helyette. Az meg a másik, hogy a játékospolitikánk szerint elvileg ő akar menni, ami nálam eget jelent azzal, hogy nem akar megküzdeni a többiekkel a kezdő pozícióért, akkor meg inkább tényleg lépjen le a kékekhez, kiváló párt fognak alkotni a zokniárussal.

Nem tudom, mi lehet a tervünk még erre a nyárra, ha megszabadulunk a pad végén ücsörgőktől (Sztyuani) akkor ez egy egész parádés átigazolási ablak. Csak Pjanics maradjon, de ha lehet, Sandro is.

Tényleg, a távozókról nem is nagyon szoktunk beszélni. Azt vágom, hogy Licht a csúzliba ment, a többiekkel mi van? Asa pózolt már okádék mezben?

Rugani nagyobb eséllyel nem fog berobbanni nálunk, mint igen, legalábbis nagyon, de nagyon sokat várunk már erre. Én egyvalami miatt nem adnám el: fiatal. A középhátvédeink elég idősek, hárman 30 felett, ez kicsit soknak tűnik. Én reménykedem abban, hogy Godínt elhozzuk, vele együtt brutális védelmünk lenne. Ha Rugani távozni akar, akkor nem érdemes tartóztatni, de ha újra megpróbál bekerülni, akkor szerintem nem lenne érdemes belemenni az eladásába. Ettől függetlenül abban igazad van, hogy én is inkább Caldaranak adnék lehetőséget bizonyítani, mert az Atalantaban egyértelműen bizonyította rátermettségét, és szerintem megérik arra, hogy 2-3 éven belül a kezdőcsapat tagja legyen. Rugani ennyi idő alatt nem tudta megoldani, de nekem ez a 35 millió kicsit karcsúnak tűnik (32+3).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 00:30

LeRoi10 írta:
na, meg is van a Mendes-faktor. Di Marzio szerint Favillit vinné a Wolverhampton. Az ára 15-20 millió ojró között lehet. Ha ő érte kifizet egy angol csapat ennyit, akkor Stuani is megéri a pénzét. 

Marottáék idáig is császárok voltak, de ha a Favilli, Mandragora, Sturaro, Cerri kvartettből tényleg 60 millió euró körül profitálunk, úgy, hogy Rolandot 4 milliós "nevelési költségért" visszahozhatjuk, akkor még egy szintet ugranak a szememben. Legyen mondjuk istencsászár szint.  Audero szintén visszavásárlási opcióval kerülhet Bolognába, Pipponak megtetszett a veneziánál. Ő érte is befolyhat még 5-8 misi. 

Asamoaht hivatalosan nem mutatta be még az inda, de az állítólagos orvosi több hírportál szerint is valós volt május végén. A transfermarkt mindenesetre már bejegyezte, hogy júli 1-től Kwadcsi Inda játékos lesz.

A Wolwes kínai tulajdonú, hemzsegnek a portugáloktól, és az a Nuno Espirito Santo az edzője, aki történetesen baráti viszonyt ápol Mendessel. Nem csodálkoznék, ha benne lenne a keze. Sturarot most szinte biztosan el fogjuk tudni adni, jó lenne 20 közelében kapni érte a PL-klubok érdeklődésére tekintettel, de 15-nél sem szólhatunk egy rossz szót.

Ha ezeket tényleg összehoznák Marrottaék, akkor ritka lenyűgöző dolgot vinnének véghez, egy elvileg utolsó csere, plusz 3 nem A-kerethez tartozó játékos eladásából hoznák össze ezt a tekintélyes összeget, kimondva is hihetetlen. Biztos, hogy nem fogunk még valakit bezsákolni vezéráldozat nélkül?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-28, 00:11

na, meg is van a Mendes-faktor. Di Marzio szerint Favillit vinné a Wolverhampton. Az ára 15-20 millió ojró között lehet. Ha ő érte kifizet egy angol csapat ennyit, akkor Stuani is megéri a pénzét. 

Marottáék idáig is császárok voltak, de ha a Favilli, Mandragora, Sturaro, Cerri kvartettből tényleg 60 millió euró körül profitálunk, úgy, hogy Rolandot 4 milliós "nevelési költségért" visszahozhatjuk, akkor még egy szintet ugranak a szememben. Legyen mondjuk istencsászár szint.  Audero szintén visszavásárlási opcióval kerülhet Bolognába, Pipponak megtetszett a veneziánál. Ő érte is befolyhat még 5-8 misi. 

Asamoaht hivatalosan nem mutatta be még az inda, de az állítólagos orvosi több hírportál szerint is valós volt május végén. A transfermarkt mindenesetre már bejegyezte, hogy júli 1-től Kwadcsi Inda játékos lesz.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 23:51

Még ha esetleg menni is fog valaki, abban mindenképp fejlődött a Kobra, hogy a nyár elején jönnek az új emberek és így talán elkerülhető lesz, hogy zs-terveket húzzunk elő a kalapból a mercato vége előtt két nappal. Cancelonak én egyelőre nem tudok teljesen örülni, szerintem kicsit túl van árazva és nem vagyok meggyőzve róla, hogy ő ennyire jó, de cáfoljon rám. 

Amúgy én veletek ellentétben nem látom a klasszist Ruganiban, szerintem a 35m is elég jó deal lenne egy olyan középső védőért, aki komoly csapatban még nem tudott igazán bizonyítani. Egyszerűen nem egy vezéralkat a csávó, és hogy őszinte legyek én inkább adnám a játékperceket jövőre Caldarának helyette. Az meg a másik, hogy a játékospolitikánk szerint elvileg ő akar menni, ami nálam eget jelent azzal, hogy nem akar megküzdeni a többiekkel a kezdő pozícióért, akkor meg inkább tényleg lépjen le a kékekhez, kiváló párt fognak alkotni a zokniárussal.

Nem tudom, mi lehet a tervünk még erre a nyárra, ha megszabadulunk a pad végén ücsörgőktől (Sztyuani) akkor ez egy egész parádés átigazolási ablak. Csak Pjanics maradjon, de ha lehet, Sandro is.

Tényleg, a távozókról nem is nagyon szoktunk beszélni. Azt vágom, hogy Licht a csúzliba ment, a többiekkel mi van? Asa pózolt már okádék mezben?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 22:20

Valahogy az az érzésem, hogy még mindig egy lépéssel a riválisok előtt járunk azon kívül is, hogy eleve erősebbek vagyunk. Alakítjuk a keretet folyamatosan, bővítjük a repertoárt, és bár nem igazolunk nagy csinnadrattával, de olyanok jönnek ide, akik rövid és hosszú távon is tényezők lehetnek a klubnál. Cancelo leigazolásának körülbelül annyira örülök, mint amikor Pjanicot vagy Sandrot megszereztük. Ha most befejeződne a mercato, már akkor elmondhatnánk, hogy erősíteni tudtunk, fiatalítás megvan, és tulajdonképpen minden posztra van két használható játékosunk. Ha Marchisio marad, akkor a középpályához inkább ne nyúljunk szerintem, mert mivel Khedira és Matuidi eladása valószínűleg nincs terítéken, Pjanic lenne az áldozat, ez meg csak normális pótlással lenne értelmes, de az ilyen lehetőségeket az elérhetetlen kategóriával együtt is egy kezemen meg tudnám számolni. Egy Benatia-Godín cserével még tudnánk erősödni (Cancelo-Godín-Chiellini-Sandro négyes milyen jól hangzana), illetve ha elől Higuaínt lecserélnénk egy gyorsabb, BL-kompatibilis támadóra, azt el tudnám fogadni, de ez a két változtatás már csak az én kívánságom...ami éppen össze is jöhetne, de ne legyek telhetetlen.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 19:01

Cancelo hivatalos

http://www.juventus.com/en/news/news/2018/joao-cancelo-joins-juventus.php

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 18:14

zetterberg40 írta:
Ott a hálós kép:
https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1011989506344538112/photo/1

25-ös csőkar befigyel. Kéne rápattintani egy 10 kiló izmot, és helyben is volnánk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 17:43

Ott a hálós kép:
https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1011989506344538112/photo/1
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 15:48

Petike007 írta:


Fura, hogy nem értek veled egyet, mert ilyen még nem volt.

Szerintem Cancelo totális előrelépést jelent, és az is, hogy Mendessel kapcsolatba kerültünk. Lehet még CR is itt köt ki a végén. BL-ben jól megy,  veszik a mezét, mint  a cukrot, meleg ikon, mi baj lehet?

Az ügynökök jelenleg nagyobb urak, mint bármelyik klub, konkrétan semmi nem köti őket, a játékosok jelentős része buta és befolyásolható, így sajnos, vagy nem sajnos az ügynök a kulcs.

Az, hogy ide jött, azt mutatja, hogy a Top3 közelében vagyunk. 

Idén a mercaton eddig hatalmasat megyünk. Minőségben és korban is jelentőset lépünk előre.

Ha közben a hecsedli elmegy vezéráldozatra nincsen szükség. Bravo Beppe.

Ja és Pogesz távozása, a világ egyik leg túlértékeltebb átékosa jelenleg, nem úgy tűnik, mintha mi vesztettünk volna belőle. A gond az volt, hogy egy az egyben malacra cseréltük, ami nem volt túl jó üzlet. De az eladás ennyiért zseniális volt.

Arról volt szó, hogy az hogy Mendes idehozta Cancelot az azt jelenti, hogy eloreleptunk. Ami szerintem nem igaz, legalabbis ha o hozta ide, akkor nem azért mert junius 12en atleptuk a realbarsza szintet. Egyszerűen csak meg tudjuk adni neki azt a lehetoseget hogy olasz bajnok legyen, sokaig menjen a BLben, a fizeteset, Mendes sarcát, illetve hogy ha akarja - akarcsak Raiola - egy benyavogasra barmikor atpakolhatja mashova. Ezek a dolgok megvoltak 3 eve is.

Amugy en is nagyon örülök neki, olyan szintu igazolas mint Szandi volt pár eve.

Pogba problemaja hogy nem ott es ugy jatszatjak ahol igazan jo, nem az a Kante fele labdaszerzo, abban a pozicioban soha nem lesz vilagklasszis. Ő Khedira helyén lenne istencsaszar, vastagon hozzáad a vedekezeshez es a tamadashoz es jol erkezik a kapu ele (meg zarja a passzsavokat) + sok mezt ad el.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 15:26

LeRoi10 írta:

Zseniális transzfer lenne. Ezeknek a visszavásárlásos bizniszeknek ezerszer több értelme van mint a kölcsönöknek.
Közben előrehaladott tárgyalások folynak Cerriért is. A Genoában köthet ki 15 millióért. 
Ha még Sturarot elpasszolnánk Angliába 15-20 misiért, az lenne Beppéék csúcsa. 
Rincon és Leali eladásából most jön be 8 millió, ami Perin két éves törlesztőrészlete. 

Lényegében Cerri eladása fedezi Emre Can érkezését, Mandragora és Sturaro pedig Canceloét. Azért ez elég jól hangzik. Benátiát letudnánk 1 az 1-ben cserélni Godinra. Ha Higany marad, akkor ezek után el tudom viselni, hogy Rugani legyen a beáldozható ember egy középpályás megszerzése érdekében. Évek óta nem voltam ilyen izgatott egy mercaton. Csak nehogy Szandi/Dybala/Pjanic távozásával záródjon.

Dybala jövőre távozik, és ezt Allegri nyilatkozta le a hetekben, úgyhogy ennek lehet is realitása. Arra viszont van esély, hogy a Pjanic-Sandro duó egyike távozik. Pjanic kapcsán mondjuk nagy utódlásokról nem beszélnek, és Sandronál is csak Ghoulamot kapták elő megint - aki történetesen szintén Mendes ügyfele. Ha egyiküket be kell áldozni, akkor elsőre Sandrot mondanám, mert azért Pjanic a csapat mozgatórugója, de ha belegondolunk, hogy hova lehetne egyszerűbben pótlást találni...áh, nem egyszerű, legjobb lenne, ha elől a malacot eladnánk, és hoznánk valakit helyette.

A Cerri-Mandragora transzferek tetszenek. Mandragoraban nyilván látnak fantáziát, és szerintem őt majd Marchisio helyett fogják visszahozni, ezekkel a feltételekkel zseniális.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 15:22

CsT írta:
Én is azt mondom ha Ruganit is visszavásárlásival tudnánk eladni, ám legyen, lehet jól is jönne neki egy kis angol keménység. Plusz itt van még Favilli is, akit szerintem eladni vettünk meg, bár mostanában nem számolgattam, hogy hogyan áll az a saját nevelés/olasz létszám illetve azt se vágom, hogy rá lehet-e húzni a saját nevelés pólót.
Azért az elég érdekes lenne, ha egy Chelsea méretű klubot "becsicskítanánk"  visszaigazolással. A Real megcsinálta velünk, de ez tényleg érdekes lenne. Én nem nagyon hiszek benne. 

Szerintem továbbra is a legnagyobb húzás lenne ha Higanyt eladnánk és nem vennénk a helyére senkit. Mandzu marad vészmegoldásnak, de alapvetően a szélen Berni, Costa és Cuadcsi mellett, Dybala felugrana centernek, Keant meg itt hagynánk második opciónak. Ha nem válik be, akkor sincs tragédia. Higany 60 millióját meg faszán be lehetne fektetni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 15:19

LeRoi10 írta:

Zseniális transzfer lenne. Ezeknek a visszavásárlásos bizniszeknek ezerszer több értelme van mint a kölcsönöknek.
Közben előrehaladott tárgyalások folynak Cerriért is. A Genoában köthet ki 15 millióért. 
Ha még Sturarot elpasszolnánk Angliába 15-20 misiért, az lenne Beppéék csúcsa. 
Rincon és Leali eladásából most jön be 8 millió, ami Perin két éves törlesztőrészlete. 

Lényegében Cerri eladása fedezi Emre Can érkezését, Mandragora és Sturaro pedig Canceloét. Azért ez elég jól hangzik. Benátiát letudnánk 1 az 1-ben cserélni Godinra. Ha Higany marad, akkor ezek után el tudom viselni, hogy Rugani legyen a beáldozható ember egy középpályás megszerzése érdekében. Évek óta nem voltam ilyen izgatott egy mercaton. Csak nehogy Szandi/Dybala/Pjanic távozásával záródjon.

A Mandragora biznisz tetszik, a pénzügyi része is. Ha a Crotoneban kezdő volt, akkor szerintem az Udineseben sem lesz gondja a csapatba kerüléssel. Az Atalantanak csak azért örültem volna jobban, mert Gasperini gyakorlatilag garancia arra, hogy megfelelően felépíti a srácot, de így sem panaszkodhatunk.

Cerri üzlet szintén rendben van, ha nyélbe ütik.

Pjaca úgy néz ki, hogy a Fioban köt ki, de belőle a hírek szerint végleg kiszállna a klub. Kölcsön+20 millió környéki kötelező véglegesítést írtak több helyen, visszavásárlási opció nélkül.

Ha Ruga megy a Chelseabe, akkor szerintem garantáltan visszavásárlási opció nélkül. A Chelsea egyszerűen nem fog ilyesmibe belemenni.

Eddig minden túl szép, szerintem a vb után jön a feketeleves: Pjanics-SMS csere, és nagyon bús panda leszek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 15:07

LeRoi10 írta:

Zseniális transzfer lenne. Ezeknek a visszavásárlásos bizniszeknek ezerszer több értelme van mint a kölcsönöknek.
Közben előrehaladott tárgyalások folynak Cerriért is. A Genoában köthet ki 15 millióért. 
Ha még Sturarot elpasszolnánk Angliába 15-20 misiért, az lenne Beppéék csúcsa. 
Rincon és Leali eladásából most jön be 8 millió, ami Perin két éves törlesztőrészlete. 

Lényegében Cerri eladása fedezi Emre Can érkezését, Mandragora és Sturaro pedig Canceloét. Azért ez elég jól hangzik. Benátiát letudnánk 1 az 1-ben cserélni Godinra. Ha Higany marad, akkor ezek után el tudom viselni, hogy Rugani legyen a beáldozható ember egy középpályás megszerzése érdekében. Évek óta nem voltam ilyen izgatott egy mercaton. Csak nehogy Szandi/Dybala/Pjanic távozásával záródjon.
Én is azt mondom ha Ruganit is visszavásárlásival tudnánk eladni, ám legyen, lehet jól is jönne neki egy kis angol keménység. Plusz itt van még Favilli is, akit szerintem eladni vettünk meg, bár mostanában nem számolgattam, hogy hogyan áll az a saját nevelés/olasz létszám illetve azt se vágom, hogy rá lehet-e húzni a saját nevelés pólót.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 14:49

CsT írta:
[..]
Agresti szerint közel az egyezség az Udinesevel Mandragora ügyben, 20M-ért mehet 24-ért vehetjük vissza.
Zseniális transzfer lenne. Ezeknek a visszavásárlásos bizniszeknek ezerszer több értelme van mint a kölcsönöknek.
Közben előrehaladott tárgyalások folynak Cerriért is. A Genoában köthet ki 15 millióért. 
Ha még Sturarot elpasszolnánk Angliába 15-20 misiért, az lenne Beppéék csúcsa. 
Rincon és Leali eladásából most jön be 8 millió, ami Perin két éves törlesztőrészlete. 

Lényegében Cerri eladása fedezi Emre Can érkezését, Mandragora és Sturaro pedig Canceloét. Azért ez elég jól hangzik. Benátiát letudnánk 1 az 1-ben cserélni Godinra. Ha Higany marad, akkor ezek után el tudom viselni, hogy Rugani legyen a beáldozható ember egy középpályás megszerzése érdekében. Évek óta nem voltam ilyen izgatott egy mercaton. Csak nehogy Szandi/Dybala/Pjanic távozásával záródjon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 14:22

Valahogy én sem látom pozitívnak, hogy kapcsolatba kerülünk Mendessel.

Úgy tűnik a Rugani-Chelsea szál valós....ez azért nem jó hír.

Agresti szerint közel az egyezség az Udinesevel Mandragora ügyben, 20M-ért mehet 24-ért vehetjük vissza.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 14:18

Krisz írta:


Szerintem ennek semmi köze akármilyen előrelépéshez, különben a Mendes lerakat (=Wolverhampton) is előrébb járna (akárcsak az ínter). Egyszerűen a játékos pillanatnyi profilja (fizetési igény, versenyképesség otthon illetve a BLben, stb) megegyezik azzal amit nyújtani tudunk. De akárcsak Raiola az ő kliensei között is van mindenféle jatekos.
Pozitív hatása tuti nem lesz, majd torokra engedjük a brét mint mikor Raiola elvitte Pogbat.

Fura, hogy nem értek veled egyet, mert ilyen még nem volt.

Szerintem Cancelo totális előrelépést jelent, és az is, hogy Mendessel kapcsolatba kerültünk. Lehet még CR is itt köt ki a végén. BL-ben jól megy,  veszik a mezét, mint  a cukrot, meleg ikon, mi baj lehet?

Az ügynökök jelenleg nagyobb urak, mint bármelyik klub, konkrétan semmi nem köti őket, a játékosok jelentős része buta és befolyásolható, így sajnos, vagy nem sajnos az ügynök a kulcs.

Az, hogy ide jött, azt mutatja, hogy a Top3 közelében vagyunk. 

Idén a mercaton eddig hatalmasat megyünk. Minőségben és korban is jelentőset lépünk előre.

Ha közben a hecsedli elmegy vezéráldozatra nincsen szükség. Bravo Beppe.

Ja és Pogesz távozása, a világ egyik leg túlértékeltebb átékosa jelenleg, nem úgy tűnik, mintha mi vesztettünk volna belőle. A gond az volt, hogy egy az egyben malacra cseréltük, ami nem volt túl jó üzlet. De az eladás ennyiért zseniális volt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 13:24

Tankcsapda írta:
Ez is valamiféle előrelépést sugall, mert ezzel kontaktot teremtünk a világ legjobb ügynökével, kíváncsi vagyok, lesz-e valamilyen pozitív hatása ránk nézve a későbbiekben.

Szerintem ennek semmi köze akármilyen előrelépéshez, különben a Mendes lerakat (=Wolverhampton) is előrébb járna (akárcsak az ínter). Egyszerűen a játékos pillanatnyi profilja (fizetési igény, versenyképesség otthon illetve a BLben, stb) megegyezik azzal amit nyújtani tudunk. De akárcsak Raiola az ő kliensei között is van mindenféle jatekos.
Pozitív hatása tuti nem lesz, majd torokra engedjük a brét mint mikor Raiola elvitte Pogbat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: