Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 13:53

LeRoi10 írta:

12-én volt az első mehikói posztja és 6 napja az utolsó. Szerintem simán benne van, hogy ez egy előre tervezett ütemterv volt (részben a Valencia FFP-je miatt) és már a hétvégén Európában volt. Ha pedig tényleg órák kérdése, akkor gondolom annak előkészületei is vannak már. Agresti ezeket láthatta. Remélem végre nem marad el a hálós felső.

Viszont így a világ legveszettebb ügynökével van élő kapcsolata a klubnak.

A pizzás után jött a diszkós portugál. 

Disz iz a begining of???
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 13:11

CsT írta:

Agresti szerint done deal a cancelló ügylet és akár következő órákban is meglehet az orvosi (mondjuk ezt azért kétlem ha nyaralni van Very Happy). Jó lesz hallgatni az indaisták jajveszékelését! Smile
12-én volt az első mehikói posztja és 6 napja az utolsó. Szerintem simán benne van, hogy ez egy előre tervezett ütemterv volt (részben a Valencia FFP-je miatt) és már a hétvégén Európában volt. Ha pedig tényleg órák kérdése, akkor gondolom annak előkészületei is vannak már. Agresti ezeket láthatta. Remélem végre nem marad el a hálós felső.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 12:58

Krisz írta:
Elnézve Cancelo statjait ez egy remek deal, már csak azért is mert megint totál lúzert csinálunk az ínterből, aki kölcsönvette, kifizette ennek a díját, a fizetését, akklimatizálta Italiaba (egy szóval ingyen bejáratta nekünk) - annyi, hogy mielőtt beteszi a lábát Villar Perosaba jó alaposan megfürdetjük, hogy a milanoi mocsok eltűnjön róla és máris mehet a kezdőbe.
hbang
Agresti szerint done deal a cancelló ügylet és akár következő órákban is meglehet az orvosi (mondjuk ezt azért kétlem ha nyaralni van Very Happy). Jó lesz hallgatni az indaisták jajveszékelését! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 12:44

Elnézve Cancelo statjait ez egy remek deal, már csak azért is mert megint totál lúzert csinálunk az ínterből, aki kölcsönvette, kifizette ennek a díját, a fizetését, akklimatizálta Italiaba (egy szóval ingyen bejáratta nekünk) - annyi, hogy mielőtt beteszi a lábát Villar Perosaba jó alaposan megfürdetjük, hogy a milanoi mocsok eltűnjön róla és máris mehet a kezdőbe.
hbang
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 12:22

Az angol lapok szerint 60 millára áraztuk be Sandrót. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 11:57

juventute írta:
Ezt a Szandizást nem értem, vérlázító volt, amit a csávó idén művelt, ha erre kapna magasabb fizetést, az nagyon veszélyes precedens lenne. Alapból semmi szenvedély, spirito a paliban, ráadásul mindez egy vb-évben. Statokat lehet mutogatni, a tény meg az, hogy a hátrapasszok világrekordját minden meccsen megdöntő, kényszerbalhátvéd Asamoah képes volt kiszorítani.

Kulcsjátékost akkor adtunk el, amikor el akart menni vagy már nem volt tartható a helyzete, ezek alapján Pjanic távozásától rettegni bőven alaptalan, ráadásul komolyan vehető forrás nélkül.

Egyfelől igazad van, hogy ezzel a hozzáállással Allegri is inkább Asamoaht játszatta, de még így is megvoltak a szerelései, cselei, beadásai, góljai (nem csak üres statok), hogy a teljesítményével kitűnjön Európában. Nála (amellett hogy komoly eredményt nem lehet elerni ezzel a hozzáállással) inkább az volt a gond, hogy magához képest teljesített alul.
Másfelől meg annyira nincs a piacon semmilyen elérhető alternatíva, hogy nem tudunk mit csinálni. Ha csak a pénz a gondja akkor megadnám neki amit akar (egyébként engem is idegesítene ha az alibikirály Khedira kétszer annyit keresne mint én). Természetesen csak az előző éves Szandi érdemel több pénzt, ha pénzzel nem lehet motiválni akkor inkább adjuk el. Példát statuálni olyan poszton kell ahol tudunk érdemben pótolni. A mostani szintünkön ezt ugyanúgy nem engedhetjük meg magunknak mint a 10+ millás fizeteseket meg a -100millás mercatot.

Pjanicsot én se féltem, amikor az eddig atomjuvés gyerek MU mezben pózolt instan az kicsit megijesztett, de nem a MUt kamuzzák a firkászok sem. Volt egy felháborodott insta storyja is hogy egy kurva like miatt jön a pletykaáradat, kamu. Azt azért hozzátennén, hogy a Romat is pikkpakk hagyta ott, szóval nem hiszem hogy nem mozdulna ha arról van szó, ha egyszer el is igazol én nem számítok majd tőle hosszas nyávogásra/előnyálazásra.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 11:08

@s4tchy: egészen zseniális a Mandzu/Dybab/Mascherano mozgókép, szerintem lökd be ide is.

Mandzu egy legenda 10 afro wub I love you
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 11:02

tjunior írta:
Szerdán jön Cancelo. Reméljük repülővel jön nem gyalog mert akkor nem biztos, hogy ideér holnaputánig.


Pláne Mexikóból húzós a gyalogút. Ott nyaral a srác.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 10:47

Szerdán jön Cancelo. Reméljük repülővel jön nem gyalog mert akkor nem biztos, hogy ideér holnaputánig.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 08:34

Nekem Can is kezd egy kicsit "too much" lenni, ezzel a sok pózolással, kicsit olyan mintha valami filmsztár lenne, gondolom a ninja kezében ott lehet a egy arany marlboro meg egy fél üveg Chivas Smile

Godin szerintem csak valami álomfizuért lépne le Madridból, azt meg nem mi adjuk meg neki. Mellesleg neki akkor lenne értelme ha Benácia menne. Akkor a nagy meccsekre lehetne tartalékolni a Chello-Godin párost, a kisebbekre meg lenne Ruga,Calda.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 08:25

EsztéNégy írta:
Godint elvileg Benatia helyére hoznánk. Beni egész jó volt idén, főleg azokban a hónapokban, amikor nagyon összeállt a védekezésünk, de ez akkor is upgrade lenne szerintem. Veletek ellentétben én nem nagyon bízom benne, hogy Rugani valaha is klasszis középhátvéd lesz, én Caldarában és Romagnoliban is többet látok nála. Plusz felvetődik amúgy a kérdés, hogyha tudtuk előre, hogy Benatia dobbanthat, miért nem mentünk rá a lejáró szerződésű De Vrij-re...

Tényleg nagy kérdés, hogy ki fog dobbantani az alapcsapatunkból. Szerintem Szandi/Pjanics/Dibcsi nagy érvágás lenne, a Malac ki tudja, talán ő is. Nyilván Costa-Bernát duó egyelőre tuti marad, Pjaca kölcsönadásának örülnék még, hátha lesz valami a gyerekből. Középpályára nyilván kéne még valaki, de szerintem ott Can érkezésével befejeződött idén a sztori, Keddit meg nézhetjük még legalább egy évig zebracsíkosban.
Hát azt mondják de szerintem Rugani lenne az áldozata az egésznek. Idén azért már reális esélye van a kezdőre Giorgio mellett. Ha idehozzák a nyakára Godint akkor 2 évig megint nem. Ezt meg már nem fogja elfogani, érthető. Benatia meg 30on túl simán bevállalja a kevesebb játékpercet.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 08:22

Ezt a Szandizást nem értem, vérlázító volt, amit a csávó idén művelt, ha erre kapna magasabb fizetést, az nagyon veszélyes precedens lenne. Alapból semmi szenvedély, spirito a paliban, ráadásul mindez egy vb-évben. Statokat lehet mutogatni, a tény meg az, hogy a hátrapasszok világrekordját minden meccsen megdöntő, kényszerbalhátvéd Asamoah képes volt kiszorítani.

Kulcsjátékost akkor adtunk el, amikor el akart menni vagy már nem volt tartható a helyzete, ezek alapján Pjanic távozásától rettegni bőven alaptalan, ráadásul komolyan vehető forrás nélkül.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 08:22

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36063112_1818967188163554_3559257385518235648_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5108b5d7d3b9bdea24fcf322dc3f40e3&oe=5BB07AA0
Találd meg a különbséget.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 08:15

LeRoi10 írta:
Bevásárlóközpont - Page 7 Cancel10
Most nincs időm elemezgetni a statokat, de mazsolázzatok nyugodtan. Szerintem Cancelo a mai piacon bőven megér 40 milliót. Arról nem is beszélve, hogy tud jobb és bal oldalon is játszani, elől és hátul is. Persze erről Spalletti is tudna mesélni Very Happy Kiemelném DS csodastatjait védekezésben. Nekem szemre is megbízható jó játékosnak tűnt és szerintem kiegészítő spílernek több mint jó lesz a következő években.
Desci statok alapján egy megfiatalított sérülékeny Lichtsteiner. Arra lennék kíváncsi, hogy neki ez a szintű profi focis terhelés sok vagy csak Allegri, ha csak utóbbi akkor azért van remény, Khedira is levetkőzte ezt a sérülékenységet idén - bár lehet hogy ez azért van mert a passzsávokba mozgáson kívül semmi mást nem csinál a meccsen. Cancelot meg meg kell tanítani védekezni legalább azon a szinten mint Szandi, különben ez kevés lesz egy olasz csapatban.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 08:03

s4tch írta:


iniesta lelépett, modric le fog (legkésőbb jövőre; már most 32 éves), meg egyébként is, pjanic nagyjából bárhová beférne.

persze ettől még maradhat, csak hát ismerjük a csapatunkat, valakit tutira be fogunk áldozni idén is. nagyon remélem, nem pjanic lesz az.

sandy motiválatlan volt egész évben. ha nem akar itt játszani, mehet a vérbe. más kérdés, hogy vicces lesz a szalagszakadt spinazzolával vagy egy szem cancelóval pótolni.
Csak kérdés szimpatikus-e a gonosz kis törpének, nem fosik-e, hogy jobban rúgja tőle a szabikat?! Very Happy

Ha Szandi megy, valszeg balra lesz De Sciglio és majd a felépülő Spina, jobbra meg Cancelo, néha Puli, végső esetben meg Barzamaci, ha pedig már mindenki halott akkor lehet Stuani is (Hacsak nem viszi el a PSG). Vagy esetleg újra előkapjuk Darmian aktáját. Mindenesetre ez a Licht,Asa,Szandi <------> Cancelo,(sérült)Spina,Darmian  cserebere max egy döntetlenre hozható ki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 07:58

Én egyenlőre bízok Jancsi maradásában (bár én buziVidal és Pogab maradásában is bíztam), ahogy nekem a doksifilmből lejött ő nem iszik, nem balhézik az edzővel, nem játszik hollywoodi filmsztárt, edzés után elmegy a gyerekért aztán fociznak otthon, szóval neki Torino akár megfelelő hely is lehet(ne). Ha mégis megy akkor legalább egyszer az éltben kérjük érte irreális kurva nagy árat (ha már ilyen Fred-ek 60 millát érnek, akkor ő min 100-at). SMS-t nagyon sunáznám a helyén, de jelenleg vele nagyon el van szállva Lotito, talán a felét éri mint amennyiért el akarja adni a vén buzi, főleg úgy, hogy a vb-n volt eddig egy közepes meg kifejezetten szar meccse. Kovacic opció lehet, bár ahhoz képest, hogy full kiegészítő ember az Atleticoban elég borsos árakat olvasni vele kapcsolatban. Rakitic 30 múlt soha nem játszott a Serie A-ban, 8 millás fizuja van , túl kockázatos lenne. De amitől a legjobban fosok, hogy ilyen Bonaventurával próbálnánk meg pótolni vagy ugye ott van még Golovin is pakliban. Mindenesetre a visszalépés garantált lenne. Szandinál nagy a csend, semmit nem olvasni, tehát még nincs egyezség a folytatásról....(vele kapcsolatban azt érzem menni fog Sad ).
Viszont ha Pjancsi megy, akkor Morcira rá kell ugrani, a malacot levágni. Sajnos amire semmi esélyt nem látok az Kebab távozása, főleg a nyilatkozata után.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-25, 08:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 00:45

Tegyük fel a legrosszabbat, hogy Pjanic lelép. Barca vagy Real, más csapat szóba sem jöhet szerintem nála. Az biztos, hogy szinte lehetetlen a pótlása, egyedül Modric jobb nála a posztján. Nem sok közel hasonló képességű játékost lehet felsorolni, közülük is legfeljebb Thiagora lehet esély, más kérdés, hogy Thiagonak vélhetően a Barca az elsődleges. Én bedobnék még valakit: Rakitic. Nem azon a poszton játszik, de pl. a horvátok játékát nem egyedül Modric szervezi, piszok jó labdái vannak, még gyors, de ez gyorsan kophat, mélységi irányítóként viszont korántsem kellene olyan tempóval közlekednie, mint amit most tud.De mindez csak akkor, ha Pjanic lelép.

Godín: top 3 védő, vezéralkat, Chiellini mellé keresve sem találhatnánk tökéletesebb megoldást. A kora ellenére aktiváljuk a záradékot, ennyi belefér. És remélhetőleg Benatiatól fogunk elköszönni, mert bár szimpatikus volt, ahogy felküzdötte magát tavaly, Godín mellett labdába nem rúghat.

Amúgy Lozanot Raiola elvileg a csapathoz akarja hozni. Én örülnék neki, ha igaz lenne ez a törekvés.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-25, 00:08

LeRoi10 írta:
Szerintem sem a Margitban sem a Barcánál nincs rá szükség...

iniesta lelépett, modric le fog (legkésőbb jövőre; már most 32 éves), meg egyébként is, pjanic nagyjából bárhová beférne.

persze ettől még maradhat, csak hát ismerjük a csapatunkat, valakit tutira be fogunk áldozni idén is. nagyon remélem, nem pjanic lesz az.

sandy motiválatlan volt egész évben. ha nem akar itt játszani, mehet a vérbe. más kérdés, hogy vicces lesz a szalagszakadt spinazzolával vagy egy szem cancelóval pótolni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:55

Szerintem sem a Margitban sem a Barcánál nincs rá szükség. Főleg, hogy Thiago Alcantarának is honvágya lett és a hírek szerint nem szeretne a Cityben focizni. A Barcánál a Busquets-Coutinho-Rakitic, a Realnál a Casemiro-Kroos-Modric trió betonbiztos. Pogba, Vidal és Bonucci is úgy ment el, hogy tudták, hogy köré építik a csapatot/beton biztos lesz a kezdőben a helye. Dani Alves és Tevez egy fasz volt, velük nem számoltunk hosszútávon. Moratának szar volt a szerződése. Természetesen az összes itt felsorolt játékos fizu emelést is kapott nem mellékesen.

Pjanic értelmes játékos. Jól berendezkedett Olaszországban, itt ő az egyik sztárjátéko. szó volt róla, hogy hosszabbítanak is vele 5 milliós fizetéssel. Amikor felvetődött a pletyka indulatosan cáfolta. Én arra tenném a pénzem, hogy marad. Persze azért nem az összeset Very Happy 

Én inkább Sándortól félek. Nagy a csönd. Túl nagy. Pedig már megint ott állunk, hogy ha Cancelo jön, akkor már csak a játékosok megtartására és 1 középpályásra lennénk egy BL top 4-es csapattól. És annak a játékos lehetne akár Kovacic is. A Pjanic SMS csere viszont orbitális nagy faszság lenne. Pjanic nélkül nincs labdakihozatalunk középen. Erre lenne jó egy mélyebbre nevelt Golovin vagy Kovacic. De kizárólag a padra.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:49

Kőkemény veszteség lenne Pjancsi távozása. És nem, SMS sem javítana az összképen.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:42

hát ez az, és akkor megint belelépünk ugyanabba a szájbavert folyóba: eladjuk a legjobb középpályásunkat. mintha nem láttunk volna ilyet, és mintha bármelyik esetből jól jöttünk volna ki. ha emre cantól várjuk a megváltást, akkor nem csak naiv, hanem egyenesen ostoba döntéseket hoznak marottáék.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:31

s4tch írta:
csak én vagyok beszarva attól, hogy eladjuk pjanicot?

Szerintem is rezeg a léc. Nagyobb eséllyel megy mint marad.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:29

csak én vagyok beszarva attól, hogy eladjuk pjanicot?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:24

tjunior írta:

Godint megint elővették a pletykagyárosok. Állítólag kifizetnénk a 20 millás kivásárlási záradékát. Az egyik szemem sír a másik meg nevet. Godin nálam jelenleg a no.1 középső védő, igazi vezér, 2 esetleg 3 szezon van benne ezen a szinten. Viszont ha ez így összejönne Ruganinak reszeltek a Juventusnál.
Godin leigazolása szerintem kifejezetten a BL-re szólna:
1) Chiellini sérülésével mindig megvoltunk lőve az éles szitukban, főleg mióta Barzamaci öregszik. Godin tökéletes Chiellini pótlék lenne. De Vrij nem.
2) Őszintén, ki szeretne belépni egy Chiellini-Godin szendvicsbe? 

Godinnal szerintem Ruganinak is bőven lenne helye a keretben. Chiellini most már csak 30-35 meccses játékos lesz (idén 38 meccse volt) . Allegri rotációjában Godin sem játszana ennél több meccset. Barzamaci remélhetőleg nem kap 38 meccset és 2300 percet mint tavaly. Bízzunk benne, hogy már csak mentornak marad max 10-12 meccsre. Ilyen koncepcióval, 2 belső védős felállással Ruganinak és Caldaranak maradna fejenként 20-25 meccse. 23 és 24 évesen ilyen feltételekkel én simán maradnék. Barzamaci év végén visszavonul, Chiellini 34, Godin 32 éves. Akkor pattannék ha jövőre 2 kezdőbe való 30 körüli védőt is igazolnánk.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:14

Bevásárlóközpont - Page 7 Cancel10
Most nincs időm elemezgetni a statokat, de mazsolázzatok nyugodtan. Szerintem Cancelo a mai piacon bőven megér 40 milliót. Arról nem is beszélve, hogy tud jobb és bal oldalon is játszani, elől és hátul is. Persze erről Spalletti is tudna mesélni Very Happy Kiemelném DS csodastatjait védekezésben. Nekem szemre is megbízható jó játékosnak tűnt és szerintem kiegészítő spílernek több mint jó lesz a következő években.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 23:13

Godint elvileg Benatia helyére hoznánk. Beni egész jó volt idén, főleg azokban a hónapokban, amikor nagyon összeállt a védekezésünk, de ez akkor is upgrade lenne szerintem. Veletek ellentétben én nem nagyon bízom benne, hogy Rugani valaha is klasszis középhátvéd lesz, én Caldarában és Romagnoliban is többet látok nála. Plusz felvetődik amúgy a kérdés, hogyha tudtuk előre, hogy Benatia dobbanthat, miért nem mentünk rá a lejáró szerződésű De Vrij-re...

Tényleg nagy kérdés, hogy ki fog dobbantani az alapcsapatunkból. Szerintem Szandi/Pjanics/Dibcsi nagy érvágás lenne, a Malac ki tudja, talán ő is. Nyilván Costa-Bernát duó egyelőre tuti marad, Pjaca kölcsönadásának örülnék még, hátha lesz valami a gyerekből. Középpályára nyilván kéne még valaki, de szerintem ott Can érkezésével befejeződött idén a sztori, Keddit meg nézhetjük még legalább egy évig zebracsíkosban.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 22:58

Akkor jelenleg így állunk.

Buffon - Perin
Höwedes - Caldara
Asamoah - Spinazzola
Lichtsteiner - Cancelo
Sturaro - Can

Ez eddig rendben van, ha megtartjuk az érdekeinket ez egy nagyon fain mercato lehet.

Godint megint elővették a pletykagyárosok. Állítólag kifizetnénk a 20 millás kivásárlási záradékát. Az egyik szemem sír a másik meg nevet. Godin nálam jelenleg a no.1 középső védő, igazi vezér, 2 esetleg 3 szezon van benne ezen a szinten. Viszont ha ez így összejönne Ruganinak reszeltek a Juventusnál.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 22:07

Tankcsapda írta:


Azért a több, mint korrekt, kicsit erős. 38+2 millió € elég sok Canceloért, ettől függetlenül nem gondolom, hogy hiba lenne. Ha minőségi erősítést akarunk arra a posztra, akkor azt jelentős anyagi áldozatokkal jár, kevés a nagyon jó szélső hátvéd.

Én nem hinném, hogy a Milan "nyomorúságát" kihasználnánk. Egyre inkább tendencia, hogy minden posztra, amire költeni akarunk az adott nyáron, jó előre megvannak azok a nevek, akik közül meríteni fogunk. Cancelo már tavaly is célpont volt, most is már egy ideje képben van. Cant tavaly is szerettük volna megszerezni, most hónapok óta tartó híráradat után sikerült megszerezni - a szerződés feltételei nem a legjobbak, de azért az összegért még mindig nagyon jó játékost lehet szerezni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kijelölt célpontoktól nem feltétlenül térünk el, és nem biztos, hogy felborítjuk a hónapok óta tartó munkákat. Ha már nehéz helyzet, akkor én a Sportingtól távozott William Carvalhot szerződtetném. Arra emlékszem, hogy tavaly nyáron felmerült a neve, szóval ilyen szempontból simán lehet, hogy a VB után gyorsított eljárásban megszerzünk, de úgy gondolom, akik érkezni fognak, azokkal már előrehaladott tárgyalásokat folytatunk, és igencsak kétlem, hogy a felsorolt nevekből bárki ebbe a körbe tartozna.

Ha mégis közülük kellene választani, akkor Cutrone lenne a legjobb igazolás. Romagnolit is szívesen látnám, de az véleményes olyan szempontból, hogy akkor miért van Rugani és Caldara is? Locatelli szintén jó lenne, de van egy Mandragora. Conti fölösleges, pláne, ha Cancelo is jön.

Egyfelől az előre tervezés minden komolyabb klubnál megvan, mindenkinek megvan egy posztokra lebontott shortlistje, másfelől meg szerintem hiba összemosni a firkászok naponta bedobott neveit a valós célpontokkal. Szóval a tavalyi Can, Cancelo érdeklődés nagy valószínűséggel a bullshit kategóriába tartozik.
William Carvalho annyira nem mutatott semmi extrát a Sporting és portugál meccseken amiket láttam, hogy pár hete utána kellett néznem hogy miféle spíler. Rogamnégernek túl light védekezésben, előre még kevesebbet mutat, annyi hogy pontosan passzol. Nálam ő egy fiatalabb Matuidi, akinél talán kevésbé sír a labda - de tényleg nem tudom, mert annyira nem maradt meg. Na ő az akire tényleg semmi szükség.

Romagnolit én is sunázom, de annyira felesleges - aki meg azt mondja hogy magabiztosabb mint Rugani, annak azt tudom mondani, hogy a Milannál akár kényszerből akár nem, megkapta a feltétlen bizalmat és beleszartak ha hibázott és/vagy esetleg rajta ment el a meccs. Ezért tarthat előrébb, bár ez se biztosan igaz, mert ahogy az egyik kolléga előttem leírta, Rugani játékpercekben Giorgio után a második középhátvéd volt idén, egyedül a BLben játszott keveset, de ha már itt tartunk akkor Romagnoli ott még kevesebbet.
Én egyedül Donnára vágytam volna igazán onnan, de így hogy elhoztuk Perint esélytelen.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 20:57

LeRoi10 írta:
Holnap várható végleges döntés, de úgy néz ki, hogy a Milant két évre ki fogják zárni a nemzetközi kupákból. Ha jól olvasom a Milan legnagyobb érvei a döntés ellen kimerülnek a "Ne máááááá'!" és a "  mi vagyunk a Milan, emeljük az EL fényét" mondatokban. Ha ez megtörténik az Atalanta csoportkörös, a Fior meg indulhat a selejtezőben. Július 26-án játszana a második selejtező körben az Atalanta, szóval sokáig nem húzhatják a döntést.
Szép lenne ha az Atalanta ismét bejutna, bár szerintem ők a selejtezőt is megoldanák. Kellenek a stabil EL csapatok is. Főleg így Mandragorát is nyugodtabb szívvel adhatnánk el nekik. Jó lenne valahogy Romagnát is átszervezni nekik Caldara helyére.

A Milannak pedig így komoly gondjai lehetnek, Donnát biztos nem tudják megtartani és szerintem lerabolható csapattá válnak. Óhatatlanul is elkezdenék szaglászni Cutrone, Conti, Romagnoli és Locatelli irányában. 

UPDATE: Cancelo a héten hivatalos lesz. A Valenciának a hónap végéig le kell zárni a bizniszt. 38+2 millió az ára, 3 részletben fizetjük ki, idén 12 millió euróval terheli a kasszát. 5 éves szerződést ír alá, évi 3 milliós fizetéssel. 

Több mint korrekt deal, ismét le a kalappal Paraticiék előtt!

Azért a több, mint korrekt, kicsit erős. 38+2 millió € elég sok Canceloért, ettől függetlenül nem gondolom, hogy hiba lenne. Ha minőségi erősítést akarunk arra a posztra, akkor azt jelentős anyagi áldozatokkal jár, kevés a nagyon jó szélső hátvéd.

Én nem hinném, hogy a Milan "nyomorúságát" kihasználnánk. Egyre inkább tendencia, hogy minden posztra, amire költeni akarunk az adott nyáron, jó előre megvannak azok a nevek, akik közül meríteni fogunk. Cancelo már tavaly is célpont volt, most is már egy ideje képben van. Cant tavaly is szerettük volna megszerezni, most hónapok óta tartó híráradat után sikerült megszerezni - a szerződés feltételei nem a legjobbak, de azért az összegért még mindig nagyon jó játékost lehet szerezni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kijelölt célpontoktól nem feltétlenül térünk el, és nem biztos, hogy felborítjuk a hónapok óta tartó munkákat. Ha már nehéz helyzet, akkor én a Sportingtól távozott William Carvalhot szerződtetném. Arra emlékszem, hogy tavaly nyáron felmerült a neve, szóval ilyen szempontból simán lehet, hogy a VB után gyorsított eljárásban megszerzünk, de úgy gondolom, akik érkezni fognak, azokkal már előrehaladott tárgyalásokat folytatunk, és igencsak kétlem, hogy a felsorolt nevekből bárki ebbe a körbe tartozna.

Ha mégis közülük kellene választani, akkor Cutrone lenne a legjobb igazolás. Romagnolit is szívesen látnám, de az véleményes olyan szempontból, hogy akkor miért van Rugani és Caldara is? Locatelli szintén jó lenne, de van egy Mandragora. Conti fölösleges, pláne, ha Cancelo is jön.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-24, 13:58

Holnap várható végleges döntés, de úgy néz ki, hogy a Milant két évre ki fogják zárni a nemzetközi kupákból. Ha jól olvasom a Milan legnagyobb érvei a döntés ellen kimerülnek a "Ne máááááá'!" és a "  mi vagyunk a Milan, emeljük az EL fényét" mondatokban. Ha ez megtörténik az Atalanta csoportkörös, a Fior meg indulhat a selejtezőben. Július 26-án játszana a második selejtező körben az Atalanta, szóval sokáig nem húzhatják a döntést.
Szép lenne ha az Atalanta ismét bejutna, bár szerintem ők a selejtezőt is megoldanák. Kellenek a stabil EL csapatok is. Főleg így Mandragorát is nyugodtabb szívvel adhatnánk el nekik. Jó lenne valahogy Romagnát is átszervezni nekik Caldara helyére.

A Milannak pedig így komoly gondjai lehetnek, Donnát biztos nem tudják megtartani és szerintem lerabolható csapattá válnak. Óhatatlanul is elkezdenék szaglászni Cutrone, Conti, Romagnoli és Locatelli irányában. 

UPDATE: Cancelo a héten hivatalos lesz. A Valenciának a hónap végéig le kell zárni a bizniszt. 38+2 millió az ára, 3 részletben fizetjük ki, idén 12 millió euróval terheli a kasszát. 5 éves szerződést ír alá, évi 3 milliós fizetéssel. 

Több mint korrekt deal, ismét le a kalappal Paraticiék előtt!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2018-06-23, 17:57

Ruganit én 40 alatt nem adnám el. Ha úgy ítéli meg Allegri, hogy a következő szezonban sem tudja beépíteni a kezdőbe, akkor azt hiszem, egy csereemberért ennyit kapni nem rossz üzlet. Ettől függetlenül szerintem nem elsősorban tőle kellene megválni Caldara érkeztével. Az például jobban tetszett, amikor bedobták, hogy Benatiat eladjuk, helyére jönne Godín. Az uru továbbra is téma, és ő top 3 középhátvéd, szóval a korára is tekintettel 15-20 millió € nem pazarlás érte. Chiellinivel brutálisan erős párost alkotnának.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: