Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AuthorMessage
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 09:03

@s4tch wrote:

ez a lényeg.

el lehet menni riválishoz a versenyszférában is, de ha van az emberben némi tisztesség, akkor nem azt választja, amelyik éveken keresztül krumplikat dugdosott a mi kamionjaink kipufogóiba.
pirlo is tisztességtelen?
malac?
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 09:01

@_Tyler wrote:
Asamoah ahhoz a klubhoz megy el, akik tönkre akarták tenni a Juventust, és a lúzermentalitásuk egyik alapja, hogy mi csalunk. Persze, ettől még dönthet úgy, hogy a férgekhez igazol, de én meg azt gondolom, hogy rohadjon meg.
na szerintem, pont ez az egybites verziója a sztorinak
figyelembe véve a nálunk eltöltött éveket, a képességeit és a lehetőségeit is úgy gondolod hogy rohadjon meg?
vagy ezek a szempontok nem számítanak?
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 08:57

@rakkenroll wrote:
Lanyok, lanyok, hat az eszetekbe sem jutott, hogy Asa lesz a beepitett emberunk? Belulrol bomlasztjuk az ellenseget, plusz nemi szabotazs, 1-2 ev, es a B-ben lesznek, mert megerdemlik! jackie_d, most oszinten, te szandekosan provokalod itt a jonepet... vagy ha nem, akkor csak azt tudom elkepzelni, hogy Morcit bizony te is nagyon megkedvelted mig itt volt (l. Buffi), es ezert csapott ez at gyuloletbe (patkanyozod, mikor csak teljesitette azt, ami a szerzodeseben volt), amikor tavozott.
igen, szeretek kissé(?) provokatívan fogalmazni, mert az (általában) gondolkodásra és vitára késztet, de ettől még azt gondolom amit írok
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 08:51

@tjunior wrote:

Valami általam ismeretlen ok miatt nagyon küzdesz egy flame war-ért. Máshol talán még meg is kapnád tőlem, de itt nem. Így ennek a beszélgetésnek itt és most vége. Kellemes estét.
akar a faszom... te személyeskedtél érvelés helyett, cicus, de igazad van inkább hagyjuk  I love you
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 08:43

@s4tch wrote:

ez a lényeg.

el lehet menni riválishoz a versenyszférában is, de ha van az emberben némi tisztesség, akkor nem azt választja, amelyik éveken keresztül krumplikat dugdosott a mi kamionjaink kipufogóiba.
Azért (legalábbis én nagyon szeretném hinni, hogy még így van) van különbség, hogy egy mérnök átmegy az egyik multitól a másikhoz illetve aközött, hogy egy fodbalista átigazol a riválishoz. A sport nagyrészt érzelmi kérdés is ellentétben a "munkával", szurkolók százezrei imádnak v gyűlölnek. Az Inda-Juve ellentét pedig a calciopoli óta szerintem olyan szinten van ami vállalhatatlan. Ha a Genoa-ba menne Asa semmi gondom nem lenne vele, ha Nápolyba v Milanba, akkor picit húznám a számat de azt még elfogadnám.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 07:50

@_Tyler wrote:
Asamoah ahhoz a klubhoz megy el, akik tönkre akarták tenni a Juventust, és a lúzermentalitásuk egyik alapja, hogy mi csalunk. Persze, ettől még dönthet úgy, hogy a férgekhez igazol, de én meg azt gondolom, hogy rohadjon meg.

ez a lényeg.

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 06:56

Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-20, 06:11

@tjunior wrote:

Jó azért ne mondjuk azt hogy Asa egy sokkal rosszabb ajánlatot kapott a klubtól mert ez ha lehet hinni lehet a híreknek mint az izétől.  Ha már a saját tapasztalatunkról beszélünk, pár hónapja kaptam egy elég jó ajánlatot egy másik cégtől. Elmondtam a főnökömnek ő is lépett az ügyben. Barátok vagyunk, soha nem mondott még nemet egy kérésemre sem és jó pár olyan gesztust is tett felém az évek alatt amit én nem tudok elfelejteni neki. Nyilván én is pénzből élek ha nem pakol elém valami korrekt ajánlatot megyek, de erről mint Asa esetében szó sem volt. Nagy szavak de a pénz nem minden. Ezzel együtt ha Asa menni akar menjen csak miért az interbe? Az rossz szájízt hagy na. A lojalitás nem intelligencia hanem jellem kérdése, nekem fontos van akinek kevésbé de én akkor is csak magamból tudok kiindulni  Cool
Skacok,  45 éves középvezető (odabent buzi főnök) vagyok.  8 munkahely, abból 6 vezető. 
1 - visszafele sose köpködünk. 
2 - felmondási időt letöltjük, korrekten elszámolunk (ha sikerül  ) 
3 - konkurrenciához,  szomszédba nem megyünk

Én viszont sosem alkudoztam,  ha nem kaptam meg az elvárt lóvét, nem tetszett vmi hosszabb távon,  váltottam,  hol könnyen, hol nehezen. Hol jól,  hol rosszul. Van egy fejvadász aki már négyszer helyezett el (nem Raiola).  Sosem kevesebb pénzért mentem. 
Volt hely,  ahova visszahívtak 2 év múlva. És hogy legyen egy kis Juventus is,  van véleményem Asáról is,  de nem rosszabb,  mint Moratáról akivel szintén nincs bajom.  A klub amikor kölcsönvette már tudta,  hogy szopás.  Vagy közben,  vagy a végén. 

A szeptemberi tvitter-vadászati idény után ítélkezzünk Asáról. Vagy amikor meglövi Torinóban az ex-gólt.

tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 20:36

@Krisz wrote:

Értelek én, csak szerintem ez a focin kívül sem így működik. Én nem várnám el a saját alkalmazottamtól sem, hogy inkább egy sokkal gyengébb ajánlatot fogadjon el, mint hogy a riválisomhoz menjen több pénzért és magasabb pozícióért mint amit én nyújtok neki, ha már eldőlt hogy elmegy. Gyakorlatilag mindkét fél üzletember ebben az egyenletben és arról van szó, hogy az én cégemnél egyre kevésbé lesz fontos szerepe illetve kevesebb pénzt akarok adni neki mint amit most keres. Én nem hiszem, hogy a klubnál nagyságrendekkel különben kalkulálnának Asamoahval mint Padoinnal. Olasz csapatot nem hagyunk minket lerabolni (nincsenek is olyan pozícióban), ha szükségünk lett volna Asamoahra akkor már rég meghosszabbítottuk volna a szerződését.
Ami Pogbat illeti, ő írta alá a szerződését a MUval, nem Raiola, a döntés végül az ő kezében van, Hamsik is elküldte a francba amikor el akarta vinni a kukásoktól. Lehet hogy nem egy okos gyerek, de a lojalitás intelligencia függvénye? Ha kell is hozzá valamennyi, nem hiszem, hogy Pogba a kellő szint alatt lenne. De akkor egyezzünk ki Bonucciban.
Jó azért ne mondjuk azt hogy Asa egy sokkal rosszabb ajánlatot kapott a klubtól mert ez ha lehet hinni lehet a híreknek mint az izétől.  Ha már a saját tapasztalatunkról beszélünk, pár hónapja kaptam egy elég jó ajánlatot egy másik cégtől. Elmondtam a főnökömnek ő is lépett az ügyben. Barátok vagyunk, soha nem mondott még nemet egy kérésemre sem és jó pár olyan gesztust is tett felém az évek alatt amit én nem tudok elfelejteni neki. Nyilván én is pénzből élek ha nem pakol elém valami korrekt ajánlatot megyek, de erről mint Asa esetében szó sem volt. Nagy szavak de a pénz nem minden. Ezzel együtt ha Asa menni akar menjen csak miért az interbe? Az rossz szájízt hagy na. A lojalitás nem intelligencia hanem jellem kérdése, nekem fontos van akinek kevésbé de én akkor is csak magamból tudok kiindulni  Cool
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 19:32

Lanyok, lanyok, hat az eszetekbe sem jutott, hogy Asa lesz a beepitett emberunk? Belulrol bomlasztjuk az ellenseget, plusz nemi szabotazs, 1-2 ev, es a B-ben lesznek, mert megerdemlik! jackie_d, most oszinten, te szandekosan provokalod itt a jonepet... vagy ha nem, akkor csak azt tudom elkepzelni, hogy Morcit bizony te is nagyon megkedvelted mig itt volt (l. Buffi), es ezert csapott ez at gyuloletbe (patkanyozod, mikor csak teljesitette azt, ami a szerzodeseben volt), amikor tavozott.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 19:04

@tjunior wrote:

Padoin nem riválishoz ment el ( nem mintha esélye lett volna rá). Amúgy rendkívül egyszerű a dolog, kölcsönös tisztelet, mind a két fél sokat tett és kapott a másiktól. Így talán nem ördögtől való gondolod ha az egyik lelép akkor nem a másik riválisát akarja már erősíteni. Lehet ódivatú vagyok vagy nemtom, szerintem így korrekt a sztori vége. Pogbát annyiból felmentem, hogy ő csak Raiola kesztyűbábja, oda ment ahova a dagadt mondta, amikor a Juveba mondta oda ment, amikor a MUba vissza akkor oda. Igazából ebből az egész sztoriból Raiola kivételével mindenki rosszul jött ki. A MU 100 millióért kapott egy celebet, mi pénzügyileg jól jártunk de azóta se tudtuk pótolni, Pogba meg lehet hülyére keresi magát  de fogja azt a karriert befutni amit jósoltak neki (lehet naiv vagyok és azt gondolom ez utóbbi számít neki).

Értelek én, csak szerintem ez a focin kívül sem így működik. Én nem várnám el a saját alkalmazottamtól sem, hogy inkább egy sokkal gyengébb ajánlatot fogadjon el, mint hogy a riválisomhoz menjen több pénzért és magasabb pozícióért mint amit én nyújtok neki, ha már eldőlt hogy elmegy. Gyakorlatilag mindkét fél üzletember ebben az egyenletben és arról van szó, hogy az én cégemnél egyre kevésbé lesz fontos szerepe illetve kevesebb pénzt akarok adni neki mint amit most keres. Én nem hiszem, hogy a klubnál nagyságrendekkel különben kalkulálnának Asamoahval mint Padoinnal. Olasz csapatot nem hagyunk minket lerabolni (nincsenek is olyan pozícióban), ha szükségünk lett volna Asamoahra akkor már rég meghosszabbítottuk volna a szerződését.
Ami Pogbat illeti, ő írta alá a szerződését a MUval, nem Raiola, a döntés végül az ő kezében van, Hamsik is elküldte a francba amikor el akarta vinni a kukásoktól. Lehet hogy nem egy okos gyerek, de a lojalitás intelligencia függvénye? Ha kell is hozzá valamennyi, nem hiszem, hogy Pogba a kellő szint alatt lenne. De akkor egyezzünk ki Bonucciban.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 18:31

@Krisz wrote:

Ezt a munkaviszony dolgot annyira nem értem. Ez kb olyan mintha Padoin fel lenne háborodva, hogy elengedtük - közben ő nyert 5? bajnoki címet a csapattal, gólokat lőtt, és a tőle telhető maximálisat nyújtotta. Csak azért mert kinőttük kiegészítő játékos szintjén is meg kellene tartanunk mert mindig jófej volt? Kitöltött egy szerződést mi fizettünk, ő meg becsületesen megdolgozott a pénzért.
Ezzel a példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy ez biznisz, nem jótékonysági szervezet. Megszűnő szerződéssel meg mindenki arra megy amerre lát, azaz ami a rövid/hosszú távú terveinek megfelel.

A morális értékeket inkább Pogba kapcsán tudnám belekeverni, azaz a MU nem értékelte helyén, eljött hozzánk, mi sztárt faragtunk belőle, majd visszautasított egy nagyságrendekkel nem rosszabb ajánlatot tőlünk, hogy visszamehessen abba a csapatba amelyik nem értékelte igazán. Na ő az akire a szívem azt mondja hogy dögöljön meg, még ha az eszem vissza is fogadná.
Padoin nem riválishoz ment el ( nem mintha esélye lett volna rá). Amúgy rendkívül egyszerű a dolog, kölcsönös tisztelet, mind a két fél sokat tett és kapott a másiktól. Így talán nem ördögtől való gondolod ha az egyik lelép akkor nem a másik riválisát akarja már erősíteni. Lehet ódivatú vagyok vagy nemtom, szerintem így korrekt a sztori vége. Pogbát annyiból felmentem, hogy ő csak Raiola kesztyűbábja, oda ment ahova a dagadt mondta, amikor a Juveba mondta oda ment, amikor a MUba vissza akkor oda. Igazából ebből az egész sztoriból Raiola kivételével mindenki rosszul jött ki. A MU 100 millióért kapott egy celebet, mi pénzügyileg jól jártunk de azóta se tudtuk pótolni, Pogba meg lehet hülyére keresi magát  de fogja azt a karriert befutni amit jósoltak neki (lehet naiv vagyok és azt gondolom ez utóbbi számít neki).
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 18:24

@jackie_d wrote:

ezt így mind egyedül, vagy segített valaki?
sértődöttnek tűnsz. szerintem ne légy az, felesleges tongue
Valami általam ismeretlen ok miatt nagyon küzdesz egy flame war-ért. Máshol talán még meg is kapnád tőlem, de itt nem. Így ennek a beszélgetésnek itt és most vége. Kellemes estét.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 16:54

@tjunior wrote:

Hát talán ha te megkezded a kitörést talán, de így hogy fényes elméd nem vezetet nem ment, itt lenn a porban...

Ezt a munkaviszony dolgot annyira nem értem. Ez kb olyan mintha Padoin fel lenne háborodva, hogy elengedtük - közben ő nyert 5? bajnoki címet a csapattal, gólokat lőtt, és a tőle telhető maximálisat nyújtotta. Csak azért mert kinőttük kiegészítő játékos szintjén is meg kellene tartanunk mert mindig jófej volt? Kitöltött egy szerződést mi fizettünk, ő meg becsületesen megdolgozott a pénzért.
Ezzel a példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy ez biznisz, nem jótékonysági szervezet. Megszűnő szerződéssel meg mindenki arra megy amerre lát, azaz ami a rövid/hosszú távú terveinek megfelel.

A morális értékeket inkább Pogba kapcsán tudnám belekeverni, azaz a MU nem értékelte helyén, eljött hozzánk, mi sztárt faragtunk belőle, majd visszautasított egy nagyságrendekkel nem rosszabb ajánlatot tőlünk, hogy visszamehessen abba a csapatba amelyik nem értékelte igazán. Na ő az akire a szívem azt mondja hogy dögöljön meg, még ha az eszem vissza is fogadná.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 16:25

Annyit pofáztunk Morcikáról, hogy Beppe (újabb bizonyíték, hogy olvassa a fórumot) is megszólalt az ügyben, szerinte just illusion a visszatérése, ja és Darmiant se akarjuk.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 15:59

@tjunior wrote:

Hát talán ha te megkezded a kitörést talán, de így hogy fényes elméd nem vezetet nem ment, itt lenn a porban...
ezt így mind egyedül, vagy segített valaki?
sértődöttnek tűnsz. szerintem ne légy az, felesleges tongue
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 13:54

@jackie_d wrote:

pedig lehetett volna sokkal érdekesebb is ha sikerült volna kitörni az egybites gondolatok világából...
de hát nem sikerült, az internetes fórumok már csak ilyenek, sajnos még ez is itt Crying or Very sad

legalább tanultunk valamit a korrekt munkakapcsolatokról...  Laughing
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 11:27

@_Tyler wrote:

Dicséretes önkritika Razz
Laughing

ez azért elég magas labda volt, mi tartott ilyen sokáig?  geek
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 10:33

@jackie_d wrote:

pedig lehetett volna sokkal érdekesebb is ha sikerült volna kitörni az egybites gondolatok világából...

Dicséretes önkritika Razz
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-19, 08:43

@bombahoppa wrote:

Pedig már kezdtem élvezni a diszkussziót.
de hát nem sikerült, az internetes fórumok már csak ilyenek, sajnos még ez is itt Crying or Very sad

legalább tanultunk valamit a korrekt munkakapcsolatokról...  Laughing
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 23:32

@bombahoppa wrote:

Majdnem olyan szép volt,  mint amikor a Fiat Multipla fórumon két hétig azon agyaltunk,  hogy az első sor középső ülésén szabályos-e a gyerekülés. És ha tehergépjárműről van szó egy sor,  három ülés,  akkor mi van? 

Végem van  Laughing 10
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 21:15

@jackie_d wrote:

végre egy értelmes hozzászólás valakitől I love you
Pedig már kezdtem élvezni a diszkussziót. 

Majdnem olyan szép volt,  mint amikor a Fiat Multipla fórumon két hétig azon agyaltunk,  hogy az első sor középső ülésén szabályos-e a gyerekülés. És ha tehergépjárműről van szó egy sor,  három ülés,  akkor mi van?  Mielőtt szóltok,  hogy off,  jelzem hogy vastagon torinói a téma, mint a lepel. 

BTW hová tűnt Damon Hill  monkey

jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 21:00

@Petike007 wrote:

Ez a topic a football manager játék kiterjesztett valósága, nem pedig, hogy kinek jön be jobban Morci vagy Asa. JAvaslom egy kia a legnagyobb áruló topic indítását, és ott mehet tovább a cicaharc. 

Amúgy Asa a nagyobb áruló, ha az izéba megy. Ezt csak úgy a végére, mert kellett.
végre egy értelmes hozzászólás valakitől I love you
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 17:22

@jackie_d wrote:

zavar a kulturált vita? geek

Ez a topic a football manager játék kiterjesztett valósága, nem pedig, hogy kinek jön be jobban Morci vagy Asa. JAvaslom egy kia a legnagyobb áruló topic indítását, és ott mehet tovább a cicaharc. 

Amúgy Asa a nagyobb áruló, ha az izéba megy. Ezt csak úgy a végére, mert kellett.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 16:50

@s4tch wrote:
kb minden elhangzott, ugorjunk sunny
zavar a kulturált vita? geek
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 16:43

@tjunior wrote:

Ne kérlek ne nézzük már egymást hülyének. Te is tudod miről van szó. Mindakét játékos eligazol, de az egyik rohadjon meg ott ahol van a másikat meg értsük már meg hogy semmi más lehetősége nem volt és tartsuk tiszteletben a döntését. 
Asamoah korrekt ajánlatot kapott, a patkányok többet ajánlottak neki mert nekik égető szükségek van egy épkézláb emberre a baloldalon ennyi a sztori. Innentől rajta áll és mint említettem el tudod fogadni Asa választását. Az a visszatetszó, hogy a nagy megértésed és észszerüséged után köpködöd Moratát, mert micsoda egy júdás, hogy elment. Igazából ott a baj, hogy úgy tűnik fogalmad nincs arról milyen ha egy munkaadó és egy munkáltató között korrekt, baráti a viszony, valószíűleg ezért tartod faszságnak amit írok. (má bocs de vegyél vissza)
mi a gond cicus, elfogytak az érvek??? mi a francból vegyek vissza???  scratch
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 16:15

kb minden elhangzott, ugorjunk sunny
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 15:13

@jackie_d wrote:

lejjebb azt írod hogy tök más a két eset, utána meg reklamálsz hogy kettős mércét alkalmazok, ezt így hogy???
(kettős mérce = "...azonos helyzeteket különbözőképpen, néha ellentétesen ítél meg..." - wikipedia)

jézus mária...
miért a játékos a genyó ha nem fogadja el amit a klub ajánl? 
az nem inkorrekt hogy 6 év után nem match-eljük legalább az ellenség ajánlatát?
és akkor a klub sem igazolhat a helyére senkit, mert az 6 év után nem korrekt kwadcsival szemben, vagy mi?

szerintem ha a szerződésed érvényessége alatt a legjobb tudásod szerint teszed a dolgod, akkor korrekt vagy
ami előtte/utána volt/van az irreleváns, ilyeneket belemagyarázni szerintem (má' bocs, de) ordas nagy faszság
Ne kérlek ne nézzük már egymást hülyének. Te is tudod miről van szó. Mindakét játékos eligazol, de az egyik rohadjon meg ott ahol van a másikat meg értsük már meg hogy semmi más lehetősége nem volt és tartsuk tiszteletben a döntését. 
Asamoah korrekt ajánlatot kapott, a patkányok többet ajánlottak neki mert nekik égető szükségek van egy épkézláb emberre a baloldalon ennyi a sztori. Innentől rajta áll és mint említettem el tudod fogadni Asa választását. Az a visszatetszó, hogy a nagy megértésed és észszerüséged után köpködöd Moratát, mert micsoda egy júdás, hogy elment. Igazából ott a baj, hogy úgy tűnik fogalmad nincs arról milyen ha egy munkaadó és egy munkáltató között korrekt, baráti a viszony, valószíűleg ezért tartod faszságnak amit írok. (má bocs de vegyél vissza)
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 09:40

Egy kicsit megszakítom a vitát. 
Di Marzio szerint:

• A bocának ki akarjuk fizetni Be'kúr szerződésének azt a pontját, miszerint eladása esetén a vételár 50%-a (igen, 50) a Bocát illeti. Zseniális, már most azon vagyunk, hogy minél drágábban adjuk el, pedig még csak be sem futott Very Happy Persze, egyébként érthető, de NA.... Arról nem is beszélve, hogy egy prime Tevezért micsoda ellenértékeket kaptunk.. De ez már lerágott csont.
  • A Barca eladásra kínálja Dinnyét.Di Marzio szerint minket érdekel is a buli. 18-25 millió közötti vételárról beszélnek. A Barca 20 misiért vette a PSG-től, szóval gondolom annyi a céljuk, hogy ne jöjjenek ki mínusba.
  • Szerinte SándorSándor és Mandzukic maradására sincs sok esély.
  • Martial ÉS Morata is érdekel minket.
  • Emre Can válasza csak azért késik, mert a 'Pool még versenyben van a BL-ben, de szerinte még mindig a Juve a befutó.

A Digne, Darmian, DS, Spinazzola védőnégyes elég komoly visszaesés lenne, de ugyanakkor fantázia is van benne. A fasz se tudja. A Cuadrado, Dybala, Douglas, Martial, Berni, Higany támadó szekció viszont brutális lenne. Kérdés, hogy Pjacával mi lesz. Allegri a sérülése alatt többször beszélt arról, hogy Pjaca középcsatárként is nagyon fasza lenne, de a Schalkéban sem tudott alapember lenni. Martial pedig teljesen ugyanaz a típusú játékos mint ő. Kár, hogy a középpályáról Emrén kívül semmi hír. Bár Higany óta tudjuk, hogy bármikor igazolhatunk bárkit. SMS kurva jó lenne. De egy Mandragora-Sturaro cserének is tudnék örülni.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 09:29

@s4tch wrote:

öregedő játékos miért kapna ugyanazért a teljesítményért dupla pénzt ugyanott?

a lejáró szerződés a játékos számára jelent jó alkupozíciót, de csak másik klubnál. kwadcsi a pénzt és a 4. helyért folyó kínkeserves harcot választotta a világ legmélyebb pöcegödrében, ám legyen.
szerintem sem kell neki megadni, arra próbáltam utalni hogy a korrekt/inkorrekt jelzők használata ebben a kontextusban faszság...

amúgy hogy jön ki a dupla?
google szerint €2.3M a fizuja és a zinteres pletykát €2.5M - €3M-ról szóltak
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-18, 09:26

@Tankcsapda wrote:
Szerintem Morata eligazolásán nem érdemes vitatkozni. ...
szerintem mindenen érdemes vitatkozni, a bólogató jános-oknál nincs rosszabb...  Wink

csak annyi volt az egész, hogy nem értettem ezt a fene nagy rajongást morci iránt és leírtam hogy ha el akart menni akkor menjen (a picsába) és tőlem megdögölhet ott ahol van
amúgy a vita igazából arról szól hogy akart-e egyáltalán maradni, illetve hogy mennyire lehetett volna beleszólása a visszahívásba

szerintem nem akart, és ezt így mindössze két év után, épp csak pelyhedző farokkal és "buffon az apukám"-szerű megnyilvánulásokkal patkány dolognak tartom
pogba és buzividal legalább komoly performance-t tettek le a négy év alatt amit nálunk töltöttek, ez a pöcs meg egyből elhúz "magasabb osztályba" ahogy egy kicsit is elkezd neki menni a játék
"kapbe gyíkok én lelépek"...  Evil or Very Mad

kwadcsi-val kapcsolatban szinte 100%-ban egyetértek

ja, amúgy ez a "szerződések kőbe vésett dolgok" tévhit is megérne egy misét...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 10 of 14Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next