Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 20:13

Az is elképesztő hogy valaki 17 évig tud folyamatosan a csúcson lenni a sportban nemhogy egyetlen csapatban. Igazából ha egy laikusnak be kellene mutatnom, hogy milyen egy igazi sportember azonnal Gigit tenném elé. Nagyon fog hiányozni, remélem a pályán kívüli munkát vállalja el.

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 19:44

Psg lehet belőle két évre? Meglátjuk.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 16:53

Itt van a lelki szemem előtt az a nemzetisportos cikk amiben azt taglalták, hogy a Juventus örült mód elkezdte költeni a pénz, megvette Thuramot, Buffont és napokon belül leigazolja Nedvedet. Mindez azt jelenti, hogy valószínűleg eladják Zidanet a Madridnak. Aztán az is hogy először TELETEXTen olvastam, hogy a Juve leigazolta Gianluigi Buffont, aki így a világ legdrágább kapusa lett. Mintha 100 éve lett volna.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 16:15

Másrészt igen, nagyon fog hiányozni.

Cselló és Marcsi az utolsó két mohikán. Velük fog kihalni a Juve-klubhűség:(((
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 16:12

Csak nekem van olyan érzésem, hogy valós opció lehet egy neves klub valamelyik topbajnokságból? El tudom képzelni a Poolt vagy ilyesmi. Nagy fogás lenne már csak a neve miatt is. Szerintem Gigi komolyan mérlegel, amit nem önzőségből, de piszkosul bánnék. Juve szempontból kétségkívül ez volt e legjobb döntés, hogy jövőre már Csecsé a kapu és Gigi cserének nem marad.

Agresti: a bl döntő után lesz hivatalos bejelentés Emre Can leigazolásáról. 5 éves szerződés, 5 millió+bónuszok fizuval évente.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 16:07

belegondolni is durva, hogy 17 éve buffon az első számú kapusunk. általában egy játékos olyan 3-4 szezont tölt egy csapatnál, aztán lelép egy vaskosabb fizetésért, kiöregszik, belefásul a helybe, vesz a posztjára jobbat a klub, ilyesmi. 17 év felfoghatatlanul sok egy csapatnál, az jóval hosszabb idő, mint egy átlagos karrier.

2001-ben diplomáztam, akkor kezdtem el dolgozni, egy trabanttal jártam, egy szem gitárom és nulla vagyonom volt. sosem akartam gyereket, azt hittem, hogy lemmy halhatatlan, hogy a korrupció kiirtható magyarországról, hogy előbb-utóbb befogadja a buzikat a társadalom, és hogy zidane távozásával vége a juventusnak. kibaszott sokat változott azóta minden, beleértve engem is. buffon meg végig a juve kapujában állt. őrület.

nyilván eljött ennek az ideje, már az idei év is határeset volt helyenként. ettől még baszottul fog hiányozni gigi.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 14:03

@tjunior wrote:
Gigit a csapatnál kell tartani. Találjanak ki neki valami posztot, öltöző-manager vagy valami.
Szerintem az interjúban is elmondta, hogy többek között Agnellitől is kapott már ajánlatot. Valószínűsítem, hogy ezt is fogja majd elfogadni. A Liverpool, Boca Juniors, MLS pletykák szerintem totálisan nagy csubakkák. A Pármába talán lenne értelme levezetnie, régen még a Genoát is emlegette mint számára fontos csapat, de valójában ezekben sem lenne túl sok ráció. Ha komolyan gondolja, hogy futball vezető szeretne lenni, akkor most kell lépnie. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a Juventus szurkolókban is lenne hiányérzet, ha még más csapatban pályára lépne, majd úgy térne vissza a menedzsmentbe. Ilyen szempontból szerintem nem túl szerencsés, hogy szombaton csak búcsúztatás lesz, stratégiailag jobb lett volna ha ma a visszavonulását jelentette volna be. Persze nem kell mindig logikus döntéseket hozni, Buffon hallgathat a szívére is, megteheti.  
Érdekes volt az egész interjú, mert Agnelli Alex búcsújánál sem volt ennyire érzelmes, pedig ők ketten gyakorlatilag együtt nőttek fel.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 13:17

Gigit a csapatnál kell tartani. Találjanak ki neki valami posztot, öltöző-manager vagy valami.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 13:06

@zetterberg40 wrote:
Akkor tehát vége. Én azért bízom benne, befejezi a pályafutását. Szerintem úgy lenne kerek.

Én is remélem,hogy nem kezd el olyan csapatokhoz menni mint Alex, inkább zárja le most kvázi a csúcson.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-17, 12:02

Akkor tehát vége. Én azért bízom benne, befejezi a pályafutását. Szerintem úgy lenne kerek.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 18:14

A szélsővédő kérdést tovább bonyolítja, hogy Spina térdét a legújabb hírek szerint műteni kell. Nemcsak meniscus, hanem valszeg elülső keresztszalag is (mint nekem), ami kb fél év. Valószínűleg De Sciglio marad egyedüliként mint nem újonc.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 16:01

@Petike007 wrote:

Mandzu Pojáca csere annyira nem lenne rossz. Mandzu egy kényszer megoldás szélen. Leginkább a nemlétező középpályánk miatt van kulcsszerepe. Ékben nem képes arra teljesítményre, amit elvárnánk.

Cserébe 32 éves és bár nagy kedvencem, de fiatalabb nem lesz, és a fizikális játékából fakadóan benne van a sérülés. 

Pojáca tehetséges, egy nagyon szar sérülés után jön vissza. A srácban bőven van fantázia, a fizikális felépítése nagyon jó. Kérdés mennyire reked meg a fejlődésben, és mennyire lesz sérülékeny a jövőben.

Cserébe óriási potenciál van benne.

Mandzsu csak lefelé megy már, Pjaca még bőven mehet felfelé. 

Darmian-Sándor viszont nagyon gáz. Sándor még így is az egyik legjobbunk volt, hogy félseggel volt idén a csapatban.
Az a bajom az ifjabb horváttal, hogy eddig semmit sem mutatott. Tehetséges, nem vitatotom de akkor is 23 éves valamit már villantania kellett volna. A sérülése nagyon rosszkor jött, viszont egy Schalkéban nem tudta fél év alatt beverekedni magát a kezdőbe. Szerintem akkor járnánk a legjobban ha eladnánk valahova visszavásárlási opcióval.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 15:48

@tjunior wrote:
 Mandzut Pjacaval helyettesíteni az nálam legalább akkora leépítés lenne mint egy Sándor-Darmian csere.

Mandzu Pojáca csere annyira nem lenne rossz. Mandzu egy kényszer megoldás szélen. Leginkább a nemlétező középpályánk miatt van kulcsszerepe. Ékben nem képes arra teljesítményre, amit elvárnánk.

Cserébe 32 éves és bár nagy kedvencem, de fiatalabb nem lesz, és a fizikális játékából fakadóan benne van a sérülés. 

Pojáca tehetséges, egy nagyon szar sérülés után jön vissza. A srácban bőven van fantázia, a fizikális felépítése nagyon jó. Kérdés mennyire reked meg a fejlődésben, és mennyire lesz sérülékeny a jövőben.

Cserébe óriási potenciál van benne.

Mandzsu csak lefelé megy már, Pjaca még bőven mehet felfelé. 

Darmian-Sándor viszont nagyon gáz. Sándor még így is az egyik legjobbunk volt, hogy félseggel volt idén a csapatban.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 15:35

@CsT wrote:

Hát kibaszott bús panda leszek ha így leépítjük a széleinket. Az idei mercatónak erről kellene szólni: 2 fasza fullback meg egy DMF + Can és kész is lennénk. Minden más (ra ott a mastercard) házon belülről pótolható (Asa-Spian, Höwe(Barza?)-Caldara, Mandzu-Pjaca, Stuani-Mandragora). De ha ilyen középkategóriás rejectekkel erősítünk akkor be lesz baszva...
Ha jobbra lenyúlnánk Kanszelót azért az sokat javítana a közérzetemen. Mondjuk Mandzut Pjacaval helyettesíteni az nálam legalább akkora leépítés lenne mint egy Sándor-Darmian csere.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 15:08

@CsT wrote:
Hát kibaszott bús panda leszek ha így leépítjük a széleinket. Az idei mercatónak erről kellene szólni: 2 fasza fullback meg egy DMF + Can és kész is lennénk. Minden más (ra ott a mastercard) házon belülről pótolható (Asa-Spian, Höwe(Barza?)-Caldara, Mandzu-Pjaca, Stuani-Mandragora). De ha ilyen középkategóriás rejectekkel erősítünk akkor be lesz baszva...

Ha lenne 10.000 Forintom megtanítanám Beppét posztra igazolni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 14:58

@tjunior wrote:

Darmian jobb bekk elsősorban, persze baloldal sem idegen számára. Aztán, hogy itt hova szánná a vezetőség az egy jó kérdés. Szerintem balra Bernat lesz a befutó.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 14:38

@CsT wrote:

Ez akkor is szar csere lenne ha az 50 milla mellé ingyen adnák Darmiant, mert az még annak a lehetőségét is kizárja, hogy vegyünk egy rendes balbunkót.
Darmian jobb bekk elsősorban, persze baloldal sem idegen számára. Aztán, hogy itt hova szánná a vezetőség az egy jó kérdés. Szerintem balra Bernat lesz a befutó.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 12:31

@zetterberg40 wrote:
Ez a Szandi-Darmain sztori gyakorlatilag a Bonucci-De Sciglio történet második felvonásának ígérkezik. Nem ránk nézve lesz hízelgő a két játékos transzferdíjának különbözete. Én nagyjából 50 millió eurót saccolok Szandira, 20-at Darmianra.
Ez akkor is szar csere lenne ha az 50 milla mellé ingyen adnák Darmiant, mert az még annak a lehetőségét is kizárja, hogy vegyünk egy rendes balbunkót.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 11:29

Ez a Szandi-Darmain sztori gyakorlatilag a Bonucci-De Sciglio történet második felvonásának ígérkezik. Nem ránk nézve lesz hízelgő a két játékos transzferdíjának különbözete. Én nagyjából 50 millió eurót saccolok Szandira, 20-at Darmianra.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-16, 09:07

@tjunior wrote:

Ez utóbbiról én nem vagyok meggyőződve. Lehet az internél köt ki, sőt, de hogy ma orvosin volt...
Viszont ha ezek után tényleg ott köt ki, az még cinkesebb lesz az ő szemszögéből.

Ez is kemény: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/sporting-betortek-az-oltozobe-es-a-jatekosokra-tamadtak-a-drukkerek-2635757

William Carvalhora akár rá is mozdulhatnánk.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 22:46

@s4tch wrote:
persze, mit is mondjon, amíg nincs aláírt szerződése, és amíg megy a szezon.

ekkorát azért az olasz lapok sem szoktak bakizni.
Ez utóbbiról én nem vagyok meggyőződve. Lehet az internél köt ki, sőt, de hogy ma orvosin volt...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 21:44

persze, mit is mondjon, amíg nincs aláírt szerződése, és amíg megy a szezon.

ekkorát azért az olasz lapok sem szoktak bakizni.
Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 21:27

Kvadcsi közben azt nyilatkozta, hogy még azt sem döntötte el távozik-e, nemhogy az internél járt volna orvosin.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 17:53

@Krisz wrote:
Fabinho Alves sérülése ellenére is kimaradt a brazil keretből, a Monaco sem villantott semmi érdekeset, szóval nem lesz a középpontban. Remélem lecsapunk rá.

Ez meglepett, pedig a whoscored szerint benne volt a szezon csapatában a bajnokságban. A brazilok ennyire jól állnak belső középpályás szintjén? De szerintem a jobbhátvédeknél is jobb választás lenne a Danilo, Fagner kettősnél.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 17:19

Fabinho Alves sérülése ellenére is kimaradt a brazil keretből, a Monaco sem villantott semmi érdekeset, szóval nem lesz a középpontban. Remélem lecsapunk rá.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 16:20

Spinazzola térde március óta nincs rendben. Csütörtökön vizsgálják meg újra, műtét lehet a vége. Meniscus, ha minden igaz.

Az új mez most már hivatalos, a Verona ellen elvileg ebben játszik a csapat.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 15:49

Asának én már a Verona meccs után sem adnék érmet, hogy szokja! Smile
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 15:26

@sneco7 wrote:

Tudtommal ingyen távozik tőlünk,ha pedig a fizura gondoltál,akkor valami 3,5 millióról lehetett olvasni korábban.

Ah, ez nem volt meg hogy ingyer megy, köszi.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 15:24

@_DREAM_ wrote:
Asa mennyibe fáj az Internek? Fura lesz őt ott látni.. :/

Tudtommal ingyen távozik tőlünk,ha pedig a fizura gondoltál,akkor valami 3,5 millióról lehetett olvasni korábban.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-15, 15:06

Asa mennyibe fáj az Internek? Fura lesz őt ott látni.. :/
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-05-13, 23:25

@_Tyler wrote:
...Higuain eladása a kora miatt még 50 millióért sem lenne rossz üzlet...

nem csak a kora miatt nem lenne rossz üzlet 50 milla: a könyv szerinti értéke valahol 54 körül lesz, ha leírjuk az idei értékcsökkenését, úgyhogy 50 körül nagyjából árában szállnánk ki belőle.

más kérdés, hogy ennyiért nem nagyon dobálják a 20+ gólos csatárokat.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 2 of 14Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next