Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 09:24

tjunior írta:

Hát azért nem fogadnék nagy tétben arra hogy a Gollam-Stróman kettősből mindkettő a Róma játékosa lesz a mercato végén, azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyikőjük sem. Gonalons meg meglepő módon elég nagy flop lett, nem tudom miért, nem nagyon nézek lóma meccset. De Rossi vén mint az országút.
Ha komolyabb terveik vannak Coriccsal (aki Paratici nagy szerelme egyébként) akkor a mostani 433 amúgy se fog működni, kb marad a 4231 vagy a 4312. Tehát a kérdés hogy középpályást adnak el vagy szélsőt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 09:21

CsT írta:

Nekem az tetszik a legjobban náluk hogy Jún 7-re már 3 igazolást lezongoráztak, mi meg Cant meg Perint várjuk 2 hete.

Világbajnokság éve van, az érdemi erősítések (ha lesznek) úgyis csak a torna után lesznek véglegesítve.

A Can, Perin kettős hogy éppen mikor esik át orvosin, nekem kb mindegy, fix mindkettő érkezése.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 09:20

Nagyon langyi eddig a mercato. Mennek a SMS hírek és ennyi gyakorlatilag. Oké, VB lesz de hogy eddig egy transfer sincs tető alatt.... Can majd talán jövőhéten vagy azután, vagy július közepén vagy amikor úri kedve tartja. Perin, kedden kijött a szállodából Péntekre talán megtalálja a klubközpontot.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 09:15

CsT írta:
De Rossi,Gólam,Stróman,Pellegrini,Gonalons és Cristante elég bivaly kp....Eközben nálunk Stuani ügynöke szerint ügyfele nem fog távozni....félek megvan az új Amauri, Iaquinta, magyarul az a középkategóriás szar, akinek olyan fizut adtunk, hogy a büdös életben nem távozik innen.
Hát azért nem fogadnék nagy tétben arra hogy a Gollam-Stróman kettősből mindkettő a Róma játékosa lesz a mercato végén, azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyikőjük sem. Gonalons meg meglepő módon elég nagy flop lett, nem tudom miért, nem nagyon nézek lóma meccset. De Rossi vén mint az országút.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 08:02

zetterberg40 írta:


Szerintem a Roma építkezési fázisát, anyagi helyzetét figyelembe véve ez egy jó igazolás. Monchi jól szedi az olcsó, rutinosabb lepattanókat, mellé pedig szintén ügyesen válogat azok közül a fiatalok közül, akikre reálisan esélyük van. Az elmúlt szezonra építkezve folytatja a fiatalítást, biztosítja a rutint jó áron, és mélyíti a keretet. Nekem szimpi, amit csinálnak.
Nekem az tetszik a legjobban náluk hogy Jún 7-re már 3 igazolást lezongoráztak, mi meg Cant meg Perint várjuk 2 hete.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 07:03

Petike007 írta:


Lehet ő is a maffia tagja, mint Jaki, inkább nem adják el, mert a halakkal aludna Beppe.

A Hallal nem Khedira alszik??!!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-07, 06:23

Petike007 írta:


Lehet ő is a maffia tagja, mint Jaki, inkább nem adják el, mert a halakkal aludna Beppe.
Elképzelem, ahogy a sok hal között forgatja a szemeit. Mint egy kaméleon.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 22:32

CsT írta:
De Rossi,Gólam,Stróman,Pellegrini,Gonalons és Cristante elég bivaly kp....Eközben nálunk Stuani ügynöke szerint ügyfele nem fog távozni....félek megvan az új Amauri, Iaquinta, magyarul az a középkategóriás szar, akinek olyan fizut adtunk, hogy a büdös életben nem távozik innen.

Lehet ő is a maffia tagja, mint Jaki, inkább nem adják el, mert a halakkal aludna Beppe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 22:16

De Rossi,Gólam,Stróman,Pellegrini,Gonalons és Cristante elég bivaly kp....Eközben nálunk Stuani ügynöke szerint ügyfele nem fog távozni....félek megvan az új Amauri, Iaquinta, magyarul az a középkategóriás szar, akinek olyan fizut adtunk, hogy a büdös életben nem távozik innen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 21:59

LeRoi10 írta:
Cristante a Romába kerül 5+25 millióért. Hála az égnek!

Szerintem a Roma építkezési fázisát, anyagi helyzetét figyelembe véve ez egy jó igazolás. Monchi jól szedi az olcsó, rutinosabb lepattanókat, mellé pedig szintén ügyesen válogat azok közül a fiatalok közül, akikre reálisan esélyük van. Az elmúlt szezonra építkezve folytatja a fiatalítást, biztosítja a rutint jó áron, és mélyíti a keretet. Nekem szimpi, amit csinálnak.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 19:46

Cristante a Romába kerül 5+25 millióért. Hála az égnek!
Darmianért a Napoli kifizetné a 18 milliót, amit a MU kér. Annyiért ide ne is jöjjön. Akkor inkább legyen Arias, aki elég nagy fekete ló még mindig nekem. De utánaolvasás alapján akár nagyon jó vétel is lehet.
Vagy Allegri tanítsa meg fodballozni Bruno Perest. A Torinonak 8 misiért adja a Lóma.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 10:36

CsT írta:
Bár csak közvetve érint(het) minket, de a Manjuhok megveszik Fred-et a Szatyortól cirka 60 milláért, szerintem ezzel ők az SMS vonalból kiszálltak.

Tegnap SMS ügynöke is megerősítette azt, amit Lotito. 
Szerinte szürreális elképzelés, hogy hozzánk igazol SMS, és Pogba sem fog jönni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 09:05

Bár csak közvetve érint(het) minket, de a Manjuhok megveszik Fred-et a Szatyortól cirka 60 milláért, szerintem ezzel ők az SMS vonalból kiszálltak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-06, 06:49

s4tch írta:


aztán nem Very Happy

hihetetlen, mennyire nincsenek nyomon az olasz firkászok. emre can érkezésére is már vagy 4-5 fix dátumot lehetett olvasni.
Pedig már Live is volt
-Perin elhagyta a szállodát

Aztán ennyi   lol!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 21:41

zetterberg40 írta:
Perin a zsákban. Elvileg még ma délután pózol a hálós pólóban.

aztán nem Very Happy

hihetetlen, mennyire nincsenek nyomon az olasz firkászok. emre can érkezésére is már vagy 4-5 fix dátumot lehetett olvasni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 18:11

Lischteinerberger arsenal!!!!Hál'Isten!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 12:54

Perin a zsákban. Elvileg még ma délután pózol a hálós pólóban.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 12:09

tjunior írta:

Rugani 1 Spina 2 évet játszott az utánpótlás rendszerünkben, lehet hogy ez kevés az UEFA szabályozás szerint.

Igen,mert 3 év kell hozzá,nem néztem utána az éveiknek,de mintha folyamatosan ezt olvastam volna mindenhol,hogy Spina saját nevelés.
Amúgy,ha belegondolok elég érthetetlen ebben a formában ez a szabály számomra. Pl,ha van egy tehetséges játékos,aki kinőtte az ifit,de azért nem egy Messi,hogy 16 évesen nálunk játszon és kölcsönadogatjuk pár évig,akkor szépen ki is lőjük a saját nevelések közül, mert ugye az uefa 15-21 éves kor között nézi azt a 3 évet. Hiába játszott akár 10 éves korától nálunk.
Na pont emiatt is lehet nagyon jó,hogy végre bevezetik a tarcsi csapatot.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 09:44

CsT írta:
Tegnap egész nyugodt nap volt, azt hiszem csak De Ligt-et és Chiesát akartuk leigazolni. Very Happy

Az ügynökök sajnos olyanok mint az FFP....túl nagy pénzek forognak ott, hogy igazából bele merjen nyúlni az  Uefa.
A lényeget kihagytad, Allegri megy a Realba és Zidane lesz az edzőnk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 09:43

CsT írta:
Tegnap egész nyugodt nap volt, azt hiszem csak De Ligt-et és Chiesát akartuk leigazolni. Very Happy

Az ügynökök sajnos olyanok mint az FFP....túl nagy pénzek forognak ott, hogy igazából bele merjen nyúlni az  Uefa.

Mindkettő egészen zseniális igazolás lenne, de baromi drágák, másrészt még nem ártana máshol pallérozódniuk 2-3 évig.

Chiesara mondjuk több az esély pár év múlva, De Ligt-re gyakorlatilag nulla. Utóbbit a legnagyobb halak közül viszi majd valamelyik, szerintem ő a legnagyobb középhátvéd reménység, és már most is magas színvonal a korához képest.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 09:38

Tegnap egész nyugodt nap volt, azt hiszem csak De Ligt-et és Chiesát akartuk leigazolni. Very Happy

Az ügynökök sajnos olyanok mint az FFP....túl nagy pénzek forognak ott, hogy igazából bele merjen nyúlni az  Uefa.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 09:30

zetterberg40 írta:
Június 15-én érkezik orvosira Emre Can.

Szerk: Nézzétek meg Mendest, mármint az ügynököt. Az izé nem tudja véglegesíteni, erre úgy fest elviszi a Wolverhamptonhoz.

Ránéztem transfermarkton, a fél Wolverhampton (edzővél együtt) az övé...
A FIFA/UEFA kezdhetne valamit az ügynökökkel, többet ártanak a focinak mint bármi más.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 09:16

zetterberg40 írta:
Június 15-én érkezik orvosira Emre Can.

Szerk: Nézzétek meg Mendest, mármint az ügynököt. Az izé nem tudja véglegesíteni, erre úgy fest elviszi a Wolverhamptonhoz.
Wazze gyalog jön, hogy ilyen sokára ér ide? Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-05, 09:11

Június 15-én érkezik orvosira Emre Can.

Szerk: Nézzétek meg Mendest, mármint az ügynököt. Az izé nem tudja véglegesíteni Cancelot, erre úgy fest elviszi a Wolverhamptonhoz.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-05, 09:33-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 15:46

sneco7 írta:


Sem Rugani,sem Spina nem számít saját nevelésnek az uefa szerint? Nem úgy volt,hogy többek között emiatt is számítunk Spinára?
Rugani 1 Spina 2 évet játszott az utánpótlás rendszerünkben, lehet hogy ez kevés az UEFA szabályozás szerint.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 15:10

s4tch írta:
benne vagyok néhány igazán mókás fb csoportban, és gyakran látok olyanokat, hogy pl. ha a malacot 90 milláért vettük, akkor már 80 millás eladási árral is mekkora kurvanagy bukó lenne megszabadulni tőle. hát nem.

https://twitter.com/Andreank91/status/1003317015908667394

itt a 'residuo' oszlopot kell nézni, annyi a játékosok könyv szerinti értéke. ha annál többet kapnánk bárkiért, az máris plusvalenza lenne.

az is érdekes, ki mennyibe kerül a klubnak évente (costo annuo). ez az éves amortizációból, a bruttó bérköltségből és az esetleges egyéb költségekből áll össze. így piggy magasan a legdrágább évi 34m körüli költséggel. rajta kívül dybala és costa vannak évi 20m fölött. az utolsó két oszlop is érdekes, abban az szerepel, hogy ki milyen státuszt kap a bl-listán, illetve a bajnokságban. nem számoltam össze, de a bl-re megint ki kell majd hagyni néhány embert.

annyit tennék hozzá, hogy szerintem piggynél egy évet elszámolt a twittelő, még nem írtuk le 36 millára, 54 körül van az aktuális könyv szerinti értéke, illetve caldara nettó bérét nyilván elgépelte a csávó. amúgy fasza.

Sem Rugani,sem Spina nem számít saját nevelésnek az uefa szerint? Nem úgy volt,hogy többek között emiatt is számítunk Spinára?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 14:40

s4tch írta:
benne vagyok néhány igazán mókás fb csoportban, és gyakran látok olyanokat, hogy pl. ha a malacot 90 milláért vettük, akkor már 80 millás eladási árral is mekkora kurvanagy bukó lenne megszabadulni tőle. hát nem.

https://twitter.com/Andreank91/status/1003317015908667394

itt a 'residuo' oszlopot kell nézni, annyi a játékosok könyv szerinti értéke. ha annál többet kapnánk bárkiért, az máris plusvalenza lenne.

az is érdekes, ki mennyibe kerül a klubnak évente (costo annuo). ez az éves amortizációból, a bruttó bérköltségből és az esetleges egyéb költségekből áll össze. így piggy magasan a legdrágább évi 34m körüli költséggel. rajta kívül dybala és costa vannak évi 20m fölött. az utolsó két oszlop is érdekes, abban az szerepel, hogy ki milyen státuszt kap a bl-listán, illetve a bajnokságban. nem számoltam össze, de a bl-re megint ki kell majd hagyni néhány embert.

annyit tennék hozzá, hogy szerintem piggynél egy évet elszámolt a twittelő, még nem írtuk le 36 millára, 54 körül van az aktuális könyv szerinti értéke, illetve caldara nettó bérét nyilván elgépelte a csávó. amúgy fasza.
Can évi 6 millája azért szíven basz minden egyes alkalommal. Tudom, ez az ingyenjövetel hozadéka de akkor is....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 13:45

benne vagyok néhány igazán mókás fb csoportban, és gyakran látok olyanokat, hogy pl. ha a malacot 90 milláért vettük, akkor már 80 millás eladási árral is mekkora kurvanagy bukó lenne megszabadulni tőle. hát nem.

https://twitter.com/Andreank91/status/1003317015908667394

itt a 'residuo' oszlopot kell nézni, annyi a játékosok könyv szerinti értéke. ha annál többet kapnánk bárkiért, az máris plusvalenza lenne.

az is érdekes, ki mennyibe kerül a klubnak évente (costo annuo). ez az éves amortizációból, a bruttó bérköltségből és az esetleges egyéb költségekből áll össze. így piggy magasan a legdrágább évi 34m körüli költséggel. rajta kívül dybala és costa vannak évi 20m fölött. az utolsó két oszlop is érdekes, abban az szerepel, hogy ki milyen státuszt kap a bl-listán, illetve a bajnokságban. nem számoltam össze, de a bl-re megint ki kell majd hagyni néhány embert.

annyit tennék hozzá, hogy szerintem piggynél egy évet elszámolt a twittelő, még nem írtuk le 36 millára, 54 körül van az aktuális könyv szerinti értéke, illetve caldara nettó bérét nyilván elgépelte a csávó. amúgy fasza.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 06:50

_DREAM_ írta:
Ma Lewa nevét dobták be. Hosszú lesz ez a nyár is..

Buffonnal mi van? Nem kéne már Psg mezben pózolnia?
Állítólag kedden kapja meg a büntit a kiállításáért, gondolom megvárják az arabok nem-e kap 10 meccset.! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 06:48

bombahoppa írta:

Ennek meg mi értelme van? Egy hónap hátrányt adunk magunknak Európából képest?
Én úgy tudom, a bajnokság kezdése előtti napig tart, azaz aug 17.-ig. Én örülök neki, 2 héttel kevesebb ideig kell faszságokat olvasnom! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2018-06-04, 05:52

Petike007 írta:


Edző pedig Zidane. Nem hagytam volna ki.

Egyébként nem úgy van, hogy olaszba csak július végéig lehet igazolni, az új szabályok miatt?
Ennek meg mi értelme van? Egy hónap hátrányt adunk magunknak Európából képest?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: