Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-19, 20:57

Beppe szerint Can-al kapcsolatban optimisták lehetünk, Morata leigazolása viszont túl drága lenne a Juventusnak (bezzeg a malac nem volt az, mi? No )
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-19, 14:32

izgatottan várjuk a következő pénzügyi jelentést.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-19, 14:11

Nem nevezik meg az összeget, de Emre Can aláírásáért állítólag megint valami bődületes jutalékot fizet a klub az ügynökének. Gondolom így lehetett megszerezni, ha már transzferdíj nincs.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 16:22

cat -val az a baj csak mi emlegetjük, a sajtó nem. monkey
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 15:12

LeRoi10 írta:
Azért csak ránéznék Marottáék helyében Hysaj szerződésére. Di Marzio 2017-es bejegyzése szerint 1,4 millió eurót keres, 50 milliós kivásárlási árral, ami csak külföldi kluboknak érvényes. Nálunk simán megkaphatná a 3-4 milliót, Olaszországban több mint bevált játékosról beszélünk, ha őt meggyőzzük akkor csak mozdítható 30-40 millió körül. Inkább érte perkáljunk, mint Bellerin félékért. 

Sandit én nem marasztalnám. Bassza meg, az idei nem volt egy túl profi hozzáállás. Értem én, hogy így is jobb mint a legtöbb lehetőség, meg elég meredek ha az 5 szélsővédő opcióból 4 távozik, de nekünk erre a szarunk bele hozzáállásra semmi szükségünk. Idén bebizonyította, hogy Marottáék filozófiája nem teljesen baromság. Darmian 13 milliójával a padra tökéletes választás lenne.

Első opciónak pedig lehetne rizikózni valami ügyeslábú brazillal:
Wendell (24, Bayer), Alex "AzInterbenmármegbukott" Telles (25, Porto), Jorge (22, Monaco). De átmeneti megoldásnak ott lehet Filipe Luis is. Vagy a Benfica Barca nevelt spanyolja, Grimaldo (22).
ADL tuti hogy csak akkor adja el nekünk ha más lehetősége nincs, én nem adnék 40-50 millát egy olyan jobbhátvédért aki nem tud beadni. Szerintem Bellerín jó lenne amúgy, de a jobb oldal nekem annyira nem prioritás, egy Cuadrado/Descivel ki tudok egyezni. Spinazzola térde miatt viszont vagy egy szem motiválatlan Szandink lesz vagy ha eladjuk akkor senki, inkább arra koncentrálnék.
Azt se lenne rossz tudni, hogy meg lehet-e gyógyítani Höwedest vagy vissza lehet-e a ragasztani ezt a porcelánláb szindrómát Khedirára, mert amúgy azon a pár meccsen szerintem jó volt.
Meg Fabinho. Őt kb úgy ismételgetjük mint Khedirát (nyilván ellenkező okkal), szóval neki is indítványozom a saját emojit.  cat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 14:36

Petike007 írta:


Az a baj, ha lelkesedést akar az ember nézni, arra ott van Stuani. Lelkes de sír a labda a közelében annyira rossz játékos.

Sándor az a játékos, akit nem fogunk tudni pótolni. Szélsővédő klasszis, vagy klasszis matéria ritka mint a fehér holló.

Dybusz vagy Higany is pótolható, de Sándor nem. Szar ügy, ez van. Ha eladjuk minőségi visszalépés jön újra, mint minden évben
Azért Szandi és Stuani között elég sok opció van még. Az biztos, hogy Szandi ebben az állapotban csak névlegesen klasszis, ha elégedetté tudjuk tenni egy Dybala fizetéssel akkor rendben van, ha nem akkor inkább elnézegetek ott egy Darmiant küzdeni (de amúgy vegyünk már egy bal lábas balbunkót...), mint egy lézengős "klasszist" - teljesítményben aligha van különbség Szandi javára:

Gyorsan ránéztem a whoscoredra, Serie A filter és Crosses order. Az első védő a listában a Papu Gomez utáni 2. helyezett, Biraghi.
https://www.whoscored.com/Players/93935/Show/Cristiano-Biraghi
Védekezésben jobb statjai vannak mint Marcelonak, még a crossesban is jobb. Az offensive statokban picit gyengébb, illetve a passzpontosságon van mit javítani és a dribble elég alacsony. Statok alapján egy régi vágású iparos balbunkó. Összehasonlítottam a tavalyi Szandival, ugyanez nagyjából.
Tudom hogy a moneyballt nem lehet fullkreténben nyomni, de én komolyan inkább őt nézném a bal oldalon mint az idei Szandit.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 12:55

Azért csak ránéznék Marottáék helyében Hysaj szerződésére. Di Marzio 2017-es bejegyzése szerint 1,4 millió eurót keres, 50 milliós kivásárlási árral, ami csak külföldi kluboknak érvényes. Nálunk simán megkaphatná a 3-4 milliót, Olaszországban több mint bevált játékosról beszélünk, ha őt meggyőzzük akkor csak mozdítható 30-40 millió körül. Inkább érte perkáljunk, mint Bellerin félékért. 

Sandit én nem marasztalnám. Bassza meg, az idei nem volt egy túl profi hozzáállás. Értem én, hogy így is jobb mint a legtöbb lehetőség, meg elég meredek ha az 5 szélsővédő opcióból 4 távozik, de nekünk erre a szarunk bele hozzáállásra semmi szükségünk. Idén bebizonyította, hogy Marottáék filozófiája nem teljesen baromság. Darmian 13 milliójával a padra tökéletes választás lenne.

Első opciónak pedig lehetne rizikózni valami ügyeslábú brazillal:
Wendell (24, Bayer), Alex "AzInterbenmármegbukott" Telles (25, Porto), Jorge (22, Monaco). De átmeneti megoldásnak ott lehet Filipe Luis is. Vagy a Benfica Barca nevelt spanyolja, Grimaldo (22).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 12:08

Tegnap futólag olvastam a sahtaros törpegyőzikéről (Ismaily) LB-be. Nem a legfiatalabb (28), de mondjuk Bernat és Digne hiába az, bennük meg fantáziát sokat nem látok.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 11:52

CsT írta:
A Bellerin vonal elég gyorsan elhalt (bár azt valahogy mindig is komolytalannak tartottam), az RB pozíció még megoldható DS-el és Pulival (+ oda azért lennének elérhető megoldások szerintem, pl csak portugálból tudnék oda kettőt: Cedric Soares v Ricardo Perreira, Cancelót szerintem úgyis megbizniszeli az inda szóval ő nálam nem komoly célpont. LB-re viszont lövésem sem nagyon van...
Nekem is szimpi a DS-Pumukli duó RBben. Ezt már írtam itt, akkor sem vagyunk előrébb, mert akkor mert Bernát marad egyedül RW. Lichtit (vagy inkább Dani Alvest) pótolni kell így vagy úgy egy új emberrel. Szandi meg állítólag 5 milliás fizut utasított vissza, ha ez egyszer igazuk van a firkászoknak, szóval nehéz itt tartani.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 11:47

CsT írta:
...LB-re viszont lövésem sem nagyon van...

chiellini? jocolor
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 11:26

A Bellerin vonal elég gyorsan elhalt (bár azt valahogy mindig is komolytalannak tartottam), az RB pozíció még megoldható DS-el és Pulival (+ oda azért lennének elérhető megoldások szerintem, pl csak portugálból tudnék oda kettőt: Cedric Soares v Ricardo Perreira, Cancelót szerintem úgyis megbizniszeli az inda szóval ő nálam nem komoly célpont. LB-re viszont lövésem sem nagyon van...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 11:17

Krisz írta:


Ezt konstatáltam én is a statokat elnézve, de én még is úgy vagyok vele, hogy inkább Darmiant nézem küzdeni, mint a lelketlen játék. Persze ha meg lehet győzni egy fizetésemeléssel, akkor felőlem kereshet a legjobban a csapatban. Az biztos hogy inkább neki adnám a +2.5 millát mint Perinnek a padra.

Az a baj, ha lelkesedést akar az ember nézni, arra ott van Stuani. Lelkes de sír a labda a közelében annyira rossz játékos.

Sándor az a játékos, akit nem fogunk tudni pótolni. Szélsővédő klasszis, vagy klasszis matéria ritka mint a fehér holló.

Dybusz vagy Higany is pótolható, de Sándor nem. Szar ügy, ez van. Ha eladjuk minőségi visszalépés jön újra, mint minden évben
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 11:00

Petike007 írta:
Mandzsu-- Besiktas

ja, igen, őt ki is felejtettem a szélső védőink közül
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 10:27

EsztéNégy írta:
 (még szar formában is többet ér, mint a balhátvédek 99%-a).

Ezt konstatáltam én is a statokat elnézve, de én még is úgy vagyok vele, hogy inkább Darmiant nézem küzdeni, mint a lelketlen játék. Persze ha meg lehet győzni egy fizetésemeléssel, akkor felőlem kereshet a legjobban a csapatban. Az biztos hogy inkább neki adnám a +2.5 millát mint Perinnek a padra.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 10:11

s4tch írta:
szélső védő poszton baszott szarul állunk.

- licht lép
- asa lép
- szandi menni akar
- ds nem épp klasszis, de legalább sérülékeny
- spinazzola szalagja gatya

szandinak ajánlani kell 6 millát a következő két szezonra. ennél többet csak kínában kapna. darmiant meg csak akkor szabad megvenni, ha nem a kezdőbe hozzuk.

Mandzsu-- Besiktas
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 09:56

szélső védő poszton baszott szarul állunk.

- licht lép
- asa lép
- szandi menni akar
- ds nem épp klasszis, de legalább sérülékeny
- spinazzola szalagja gatya

szandinak ajánlani kell 6 millát a következő két szezonra. ennél többet csak kínában kapna. darmiant meg csak akkor szabad megvenni, ha nem a kezdőbe hozzuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 09:20

Én abszolút megértem, Milánó még mindig ezerszer jobb hely mint Törökország vagy a távol-kelet. Amúgy is abban bízom, hogy mindkét balbunkónkat nem engedjük el egy nyár alatt, én még mindig látok fantáziát Sandroban (még szar formában is többet ér, mint a balhátvédek 99%-a).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 08:05

s4tch írta:
asamoah az instán jelentette be, hogy lelép, és hogy szar lesz neki a juve ellen játszani, de a döntést a családja érdekében hozta meg.

szóval tényleg a merda játékosa lesz. "fiatal voltam, kellett a pénz."
Tőlem írhat bármilyen szép levelet, a szavak hiába szépek ha a tettek nem. Én továbbra is fenntartom, aki a Juve után felhúzza a merda mezét az menjen a picsába. Engem a "családom miatt" kártyával sem vesz meg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-18, 06:35

asamoah az instán jelentette be, hogy lelép, és hogy szar lesz neki a juve ellen játszani, de a döntést a családja érdekében hozta meg.

szóval tényleg a merda játékosa lesz. "fiatal voltam, kellett a pénz."
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 21:08

Buffon a lelki szemeim előtt mindig a 2003as Buffonként jelenik meg. A földönkívüli aki olyanokat fog meg amit nem értesz, akinek ha meglátod a nevét a kezdőben egyfajta biztonságérzet tölt el, aki van Hooijdonk 3szor újrarugatott szabadrúgása után őrjöng (mellesleg ez a Buffon védett idén Madridban is). Az biztos, hogy mint játékos és klubikon sokáig nem lesz utódja, ahogy Del Piero utódját se sikerült még megtalálnunk. Valahogy ezért is vágyom Donnára, aki tehetségben felér hozzá (bajnokot meg majd mi faragunk belőle). 

Minden mást már elmondtak az előttem szólók. #UN1CO
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 20:13

Az is elképesztő hogy valaki 17 évig tud folyamatosan a csúcson lenni a sportban nemhogy egyetlen csapatban. Igazából ha egy laikusnak be kellene mutatnom, hogy milyen egy igazi sportember azonnal Gigit tenném elé. Nagyon fog hiányozni, remélem a pályán kívüli munkát vállalja el.

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 19:44

Psg lehet belőle két évre? Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 16:53

Itt van a lelki szemem előtt az a nemzetisportos cikk amiben azt taglalták, hogy a Juventus örült mód elkezdte költeni a pénz, megvette Thuramot, Buffont és napokon belül leigazolja Nedvedet. Mindez azt jelenti, hogy valószínűleg eladják Zidanet a Madridnak. Aztán az is hogy először TELETEXTen olvastam, hogy a Juve leigazolta Gianluigi Buffont, aki így a világ legdrágább kapusa lett. Mintha 100 éve lett volna.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 16:15

Másrészt igen, nagyon fog hiányozni.

Cselló és Marcsi az utolsó két mohikán. Velük fog kihalni a Juve-klubhűség:(((
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 16:12

Csak nekem van olyan érzésem, hogy valós opció lehet egy neves klub valamelyik topbajnokságból? El tudom képzelni a Poolt vagy ilyesmi. Nagy fogás lenne már csak a neve miatt is. Szerintem Gigi komolyan mérlegel, amit nem önzőségből, de piszkosul bánnék. Juve szempontból kétségkívül ez volt e legjobb döntés, hogy jövőre már Csecsé a kapu és Gigi cserének nem marad.

Agresti: a bl döntő után lesz hivatalos bejelentés Emre Can leigazolásáról. 5 éves szerződés, 5 millió+bónuszok fizuval évente.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 16:07

belegondolni is durva, hogy 17 éve buffon az első számú kapusunk. általában egy játékos olyan 3-4 szezont tölt egy csapatnál, aztán lelép egy vaskosabb fizetésért, kiöregszik, belefásul a helybe, vesz a posztjára jobbat a klub, ilyesmi. 17 év felfoghatatlanul sok egy csapatnál, az jóval hosszabb idő, mint egy átlagos karrier.

2001-ben diplomáztam, akkor kezdtem el dolgozni, egy trabanttal jártam, egy szem gitárom és nulla vagyonom volt. sosem akartam gyereket, azt hittem, hogy lemmy halhatatlan, hogy a korrupció kiirtható magyarországról, hogy előbb-utóbb befogadja a buzikat a társadalom, és hogy zidane távozásával vége a juventusnak. kibaszott sokat változott azóta minden, beleértve engem is. buffon meg végig a juve kapujában állt. őrület.

nyilván eljött ennek az ideje, már az idei év is határeset volt helyenként. ettől még baszottul fog hiányozni gigi.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 14:03

tjunior írta:
Gigit a csapatnál kell tartani. Találjanak ki neki valami posztot, öltöző-manager vagy valami.
Szerintem az interjúban is elmondta, hogy többek között Agnellitől is kapott már ajánlatot. Valószínűsítem, hogy ezt is fogja majd elfogadni. A Liverpool, Boca Juniors, MLS pletykák szerintem totálisan nagy csubakkák. A Pármába talán lenne értelme levezetnie, régen még a Genoát is emlegette mint számára fontos csapat, de valójában ezekben sem lenne túl sok ráció. Ha komolyan gondolja, hogy futball vezető szeretne lenni, akkor most kell lépnie. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a Juventus szurkolókban is lenne hiányérzet, ha még más csapatban pályára lépne, majd úgy térne vissza a menedzsmentbe. Ilyen szempontból szerintem nem túl szerencsés, hogy szombaton csak búcsúztatás lesz, stratégiailag jobb lett volna ha ma a visszavonulását jelentette volna be. Persze nem kell mindig logikus döntéseket hozni, Buffon hallgathat a szívére is, megteheti.  
Érdekes volt az egész interjú, mert Agnelli Alex búcsújánál sem volt ennyire érzelmes, pedig ők ketten gyakorlatilag együtt nőttek fel.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 13:17

Gigit a csapatnál kell tartani. Találjanak ki neki valami posztot, öltöző-manager vagy valami.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 13:06

zetterberg40 írta:
Akkor tehát vége. Én azért bízom benne, befejezi a pályafutását. Szerintem úgy lenne kerek.

Én is remélem,hogy nem kezd el olyan csapatokhoz menni mint Alex, inkább zárja le most kvázi a csúcson.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-17, 12:02

Akkor tehát vége. Én azért bízom benne, befejezi a pályafutását. Szerintem úgy lenne kerek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2018-05-16, 18:14

A szélsővédő kérdést tovább bonyolítja, hogy Spina térdét a legújabb hírek szerint műteni kell. Nemcsak meniscus, hanem valszeg elülső keresztszalag is (mint nekem), ami kb fél év. Valószínűleg De Sciglio marad egyedüliként mint nem újonc.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: