Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 18:43

Arra szerintetek lehet esély, hogy Marotta trollkodik idén nyáron a Napolival? Van olyan pletyka, hogy ígéretet kaptak a kulcsjátékosaik, hogy mehetnek, amennyiben idén sem nyernek semmit. Erre rátehet még egy lapáttal Sarri esetleges távozása is. 

Koulibalyra pl. rákattant a TS (ami mondjuk nem mérvadó és nem CB poszton vagyunk a legvékonyabbak), de Hysaj vagy valamelyik középpályásuk elférne itt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 18:18

zetterberg40 írta:


Lukaku kb két kategóriával Piggy alatt van szerintem.

Amúgy Lukaku két héttel ezelőtt kibaszta Raiolát, aki ugye eddig az ügyeit intézte.  Smile
Lukakuval nekem csak az a bajom, hogy nem tud focizni Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 17:22

sneco7 írta:

Mondjuk ha már Lukaku,akkor őt elnéztem volna a malac helyett,nem hiszem,hogy drágább lett volna az Evertonból.

Bár persze ki tudja,hogy egyáltalán reális célpontok lennének-e nekünk ezek a játékosok.

Lukaku kb két kategóriával Piggy alatt van szerintem.

Amúgy Lukaku két héttel ezelőtt kibaszta Raiolát, aki ugye eddig az ügyeit intézte.  Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 17:19

s4tch írta:
khedira kilenc bajnoki gólt szerzett idén.

insigne nyolcat.

10

9 gól mellé odatett 7 gólpasszt is, ezzel karrierévet fut. Allegri knows,  monkey rulez!!!  Laughing

Amúgy a nap híre:

It's been confirmed! Starting from next season (18/19), Serie A teams will be allowed to register a reserve/second team. The teams will start from Lega Pro (Serie C) & can be promoted to Serie B, but are not allowed to compete in a league in which their first team plays. 
Szerk: Serie A clubs can choose to have a reserve team that will play in the Lega Pro. They will replace the clubs that won't be able to join the league. Reserve teams will also made up entirely of under 21 players, except for the possibility to play two under 23s. They will need to have a minimum number of players eligible for the Italian national team: the exact number is yet to be decided. They can get promoted or relegated but they will never be able to play in the same division as their respective first teams"

Ezt már korábban meg kellett volna lépni, de mindenképpen jó, hogy végre léptek ez ügyben.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-05-09, 17:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 15:04

sneco7 írta:


Mert eddig 200 millió volt a kivásárlási ára,de amikor kizárták az Atletit az igazolásokból, akkor új szerződést írt alá jófejségből. Ugye szinte már kész tény volt, hogy a  MU-ba igazolt volna tavaly nyáron (140-160 millió körül,ha jól emlékszem),de hogy ne szívassa meg őket maradt a matracosoknál. Cserébe ők belementek,hogy idén július 1-vel 100 millióra csökkenjen a kivásárlási ára. Ugye a MU kiesett,mert időközben megvették Lukakut (85-ért) ,így már a francia nem kell(?) nekik.

Mondjuk ha már Lukaku,akkor őt elnéztem volna a malac helyett,nem hiszem,hogy drágább lett volna az Evertonból.

Bár persze ki tudja,hogy egyáltalán reális célpontok lennének-e nekünk ezek a játékosok.

Hmm, ez kimerítő válasz volt, visszavonom Marotta faszkorbácsát.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 14:57

Krisz írta:
Most olvasom, hogy a Barca aktiválja Griezmann 100millás kivásárlási opcióját. Felteszem a kérdést. Ha Griezmannak volt egy 100 millás opciója, akkor mi mi a rákért a Malacot vettük meg?

Mert eddig 200 millió volt a kivásárlási ára,de amikor kizárták az Atletit az igazolásokból, akkor új szerződést írt alá jófejségből. Ugye szinte már kész tény volt, hogy a  MU-ba igazolt volna tavaly nyáron (140-160 millió körül,ha jól emlékszem),de hogy ne szívassa meg őket maradt a matracosoknál. Cserébe ők belementek,hogy idén július 1-vel 100 millióra csökkenjen a kivásárlási ára. Ugye a MU kiesett,mert időközben megvették Lukakut (85-ért) ,így már a francia nem kell(?) nekik.

Mondjuk ha már Lukaku,akkor őt elnéztem volna a malac helyett,nem hiszem,hogy drágább lett volna az Evertonból.

Bár persze ki tudja,hogy egyáltalán reális célpontok lennének-e nekünk ezek a játékosok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-09, 12:27

Most olvasom, hogy a Barca aktiválja Griezmann 100millás kivásárlási opcióját. Felteszem a kérdést. Ha Griezmannak volt egy 100 millás opciója, akkor mi mi a rákért a Malacot vettük meg?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 22:41

LeRoi10 írta:
Most olvastam egy igazán ránk illő pletykát, szóval még igaz is lehet. Kloppnak bejön Khedira, ezért az is könnyen előfordulhat, hogy az amúgy ingyen elérhető Csán Imréért cserébe, mi felmondjuk Khedirával a szerződését, hogy ingyen meheseen a 'Poolba. Beszarok Very Happy Nem lenne gond ha Khedira távozna, de azért nna! Csak kéne  a zsozsó még 2 középpályásra. Persze ezen a kereten már nagyon nehéz fejleszteni, ezt már tudjuk.

15-20 millióért mehet, de azért ez már igazán nevetséges lenne. Llorentet elengedtük a Sevillahoz, cserébe nem kaptunk semmilyen pozitív "visszajelzést", gondolok itt elsősorban N'Zonzira, a minimum az lett volna, hogy némi engedménnyel adják el nekünk. A PSG-nek elengedtük a brazil Flatleyt, cserébe ugyan megkaptuk Matuidit, de 20 millióért szereztük meg, de őt sem áron alul szereztük meg, ami talán járt volna nekünk. Tévezt aprópénzért engedtük el, cserébe el tudtuk hozni Bentancurt, de ha jól tudom, rendkívül rossz kondíciókkal jött létre a transzfer. Bonuccit áron alul engedtük el a Milanhoz, Raiolanak vaskos ügynöki díjat fizettünk a Pogba-transzfer farvizén.

Szóval ha most azért, mert a lejáró szerződésű Cant idehozzuk, cserébe hagyjuk, hogy 15-20 millió helyett Khedira ingyen menjen, nevetséges. Én sem szeretem, hogy ennyire kirobbanthatatlan a kezdőből, és nem bánnám, ha távozna, de van egy határ. Nagyon szeretünk mi jófiúk lenni, de a tököm tele van már azzal, hogy ennyire szarok vagyunk az eladások terén. Borzalmas feltételekkel engedjük el a játékosokat, elég ebből. Nem az a legfőbb probléma, hogy elengedünk a kulcsembereink közül, mert azért tartunk így is egy masszív színvonalat. De ezzel csak a klub hírnevén esik csorba, hogy szeretetszolgálatot játszunk minden mertacon. Majd Mandzukicot is elengedjük ingyen - amire mondjuk látok is esélyt. Nem elég, hogy Buffon, Lichti és Asamoah ingyen távozik? Az ő pótlásukra is gondolni kell.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 22:03

khedira kilenc bajnoki gólt szerzett idén.

insigne nyolcat.

10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 22:01

LeRoi10 írta:
Most olvastam egy igazán ránk illő pletykát, szóval még igaz is lehet. Kloppnak bejön Khedira, ezért az is könnyen előfordulhat, hogy az amúgy ingyen elérhető Csán Imréért cserébe, mi felmondjuk Khedirával a szerződését, hogy ingyen meheseen a 'Poolba. Beszarok Very Happy Nem lenne gond ha Khedira távozna, de azért nna! Csak kéne  a zsozsó még 2 középpályásra. Persze ezen a kereten már nagyon nehéz fejleszteni, ezt már tudjuk.

Ha ezen múlik hát legyen Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 21:14

Most olvastam egy igazán ránk illő pletykát, szóval még igaz is lehet. Kloppnak bejön Khedira, ezért az is könnyen előfordulhat, hogy az amúgy ingyen elérhető Csán Imréért cserébe, mi felmondjuk Khedirával a szerződését, hogy ingyen meheseen a 'Poolba. Beszarok Very Happy Nem lenne gond ha Khedira távozna, de azért nna! Csak kéne  a zsozsó még 2 középpályásra. Persze ezen a kereten már nagyon nehéz fejleszteni, ezt már tudjuk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 20:58

@CsT állítólag 5 millát ajánlott neki marotta, és kevés lett. kapzsi néger (de legalább feszes a teste)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 20:57

Petike007 írta:


Na az tényleg elég para lenne.

Végiggondolva Maxi 4-2-3-1 es felállása azért lehetett sikeres, mert hiába nem volt középpályánk, annyira kemények voltunk szélen, hogy ez nem tűnt fel. Mandzu és Pumi jól szedték a pettyest közben mögöttük a csúcsformában játszó Sándor és a zenebohóc voltak.

Jelenleg nem érzem az egyensúlyt, sem az egyensúlyra való törekvést a csapatban.

Ezért tud minket beszorítani egy CRotone, vagy bárki aki szembe jön. Nemcsak a kp gyenge, de szélen sincs meg a stabilitás. Ha Pumi hátvéd lesz, akkor sem vagyok boldog, hogy Decsijjó és az ikertestvére Darmian lesz jövőre. Spina sérülékeny, és igazából nem hátvéd cserébe lesz két középszerű szélső védőnk aki egy Torinoba elmenne, vagy egy Sampba, de egy BL aspiráns(?) csapatba édes kevés.

Többet értünk volna ha meghagyjuk Asát. De nem látjuk, hogy mi történik belül, lehet menni akart stb.

Ahogy látom a szélső védők szerepe nagyon felértékelődött a mai labdarúgásban. Nem elég, hogy védekezzenek a támadásokat is aktívan kell segíteni. Ezt se Darmian se Decsijjó nem képes hatékonyan végrehajtani.

Ha nem jön komolyabb név, és Can az egyedüli érkező a kp-ra jövőre még nehezebb lesz minden. A csoportkör is nagyon izzadós lehet.
Amúgy nem vágom mit esznek az angolok az olasz szélső hátvédeken, Darmian, Zappacosta, Emerson Palmieri mind egy vagyon volt és mind a padon rohad! Smile Persze ott könnyű hisz van pénz lóvéra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 20:53

s4tch írta:
ezt tényleg a tuttosport készítette, de nagyjából egybecsengenek az infók a többi pletykával.

én azért remélem, hogy szandit valahogy sikerül motiválni. előző szezonban baszott jó volt, olyan szélső védőt nem nagyon lehet találni.
Valahogy dec-jan környékén terítéken volt a szerződéshosszabbítása, amiből (ha jól tudom) nem lett semmi, gondolom azzal lehetne motiválni! Wink
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 20:33

ezt tényleg a tuttosport készítette, de nagyjából egybecsengenek az infók a többi pletykával.

én azért remélem, hogy szandit valahogy sikerül motiválni. előző szezonban baszott jó volt, olyan szélső védőt nem nagyon lehet találni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 18:28

Krisz írta:


Elég Tuttosport szaga van ennek, nem tudom milyen parciális integrálással sikerült ezeket a százalékokat kiszámolni Smile

Mondjuk Khedira 30%a tetszik, hátha lejjebb lehet nyomni a VBn! Razz
Max akkor, ha kihagyja! Wink

Nyilván valami unatkozó hülye csinálta, kb az lehetett a főszál, hogy kiről mennyi cikket lehetett olvasni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 18:06

CsT írta:
Lehet szemezgetni Smile

Elég Tuttosport szaga van ennek, nem tudom milyen parciális integrálással sikerült ezeket a százalékokat kiszámolni Smile

Mondjuk Khedira 30%a tetszik, hátha lejjebb lehet nyomni a VBn! Razz
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 14:58

CsT írta:

Belelestem az idei statjába 7 PL és 3 CL meccs, 0 gól és gólpassz, ha egy MU reject-el képzeljük el a kezdőt akkor nagy szarban vagyunk.

Na az tényleg elég para lenne.

Végiggondolva Maxi 4-2-3-1 es felállása azért lehetett sikeres, mert hiába nem volt középpályánk, annyira kemények voltunk szélen, hogy ez nem tűnt fel. Mandzu és Pumi jól szedték a pettyest közben mögöttük a csúcsformában játszó Sándor és a zenebohóc voltak.

Jelenleg nem érzem az egyensúlyt, sem az egyensúlyra való törekvést a csapatban.

Ezért tud minket beszorítani egy CRotone, vagy bárki aki szembe jön. Nemcsak a kp gyenge, de szélen sincs meg a stabilitás. Ha Pumi hátvéd lesz, akkor sem vagyok boldog, hogy Decsijjó és az ikertestvére Darmian lesz jövőre. Spina sérülékeny, és igazából nem hátvéd cserébe lesz két középszerű szélső védőnk aki egy Torinoba elmenne, vagy egy Sampba, de egy BL aspiráns(?) csapatba édes kevés.

Többet értünk volna ha meghagyjuk Asát. De nem látjuk, hogy mi történik belül, lehet menni akart stb.

Ahogy látom a szélső védők szerepe nagyon felértékelődött a mai labdarúgásban. Nem elég, hogy védekezzenek a támadásokat is aktívan kell segíteni. Ezt se Darmian se Decsijjó nem képes hatékonyan végrehajtani.

Ha nem jön komolyabb név, és Can az egyedüli érkező a kp-ra jövőre még nehezebb lesz minden. A csoportkör is nagyon izzadós lehet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 14:46

s4tch írta:
ami siralmas: sandro 5%, darmian 90%

ez kb egy olyan downgrade, mintha pjanicot sturaróra cserélnénk
Belelestem az idei statjába 7 PL és 3 CL meccs, 0 gól és gólpassz, ha egy MU reject-el képzeljük el a kezdőt akkor nagy szarban vagyunk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 14:14

ami siralmas: sandro 5%, darmian 90%

ez kb egy olyan downgrade, mintha pjanicot sturaróra cserélnénk
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 14:08

Lehet szemezgetni Smile

Bevásárlóközpont - Page 24 31945488_1981336125233261_1126066332530376704_n
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 08:32

Krisz írta:
Bevásárlóközpont - Page 24 _2018011

Nem kell agyalni Allegrin, Moggi megmondta a tutit.
Moggi menjen a picsába, ősszel azt nyilatkozta, hogy szerinte az inda lesz a bajnok! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 08:24

Bevásárlóközpont - Page 24 _2018011

Nem kell agyalni Allegrin, Moggi megmondta a tutit.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-08, 07:52

Igazából nehéz belőni ezt a mercatot. Van többféle verzió:

1. Rámegyünk a BL-re: Végre kicsapjuk a mercatón is a brét az asztalra , azaz nem adunk el komoly játékost, elhozzuk SMS-t, Fabinhot meg Bellerínt és nekimegyünk a világnak. Nyilván erre semmi baromi kevés esély van.

2. Nagytakarítás: Azaz kibasszuk Szandit, Dybalát, Mandzut stb és igazolunk 6-7-8 új játékost és elkezdünk felépíteni egy új csapatot, amely mondjuk 2-3 éven belül érhet BL döntő közelbe. Ez sem túl valószínű.

3. Langyos víz: Marad a mostani, konzervatív stratégia azaz megpróbálunk jó ár-értékarányú játékosokat halászni a piacról, nem feltétlenül posztspecifikusan, aki menni szeretne azt áron alul elengedjük. Ez a legvalószínűbb.

Amiről még nem esett annyi szó, az, hogy mindezt kivel kell visszük végig, hiszen Maxit 2 naponta eladja sajtó Chelsea-be, PSG-be...stb. Én úgy vélem Maxi távozásához vagy nagyon nagy siker vagy nagyon nagy bukás kell, mivel most egyik sem volt, szerintem marad. Egyébként is ha az 1 v 3 változat lesz a mercaton akkor ő a megfelelő ember, esetleg ha egy tök új csapatot kezdenénk el építeni, amely mondjuk egy 2-3 éves projekt akkor érné meg új edzővel próbálkozni, persze akkor is valami éhesebb fiatallal mint Conte v Carrera v Inzaghi és nem Ancelotti.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 22:05

Nekem jó érzésem van a következő szezonra. Meg fogjuk nyerni a BL-t. Rohadt nagy kár, hogy erre valószínűleg Buffon nélkül lesz lehetőség, de szerintem behúzzuk. A pletykák szerint 4 játékos élvez prioritást: Darmian, Can, Pellegrini, Morata. Ebből három rendben is van, Darmian helyett viszont sürgősen kerítsünk egy jobb játékost. Ha jobbra nem hozunk DS elé valakit (mert Darmian kb. DS béta verziója), akkor simán bedobhatnánk egy fiatalt mögé. Illetve nyilván a legjobb lenne, ha Cuadradoból csinálna Maxi jobbhátvédet. A rossz az, hogy Darmian akár bal oldalra is kerülhet, és Spinaval ketten...bajok lesznek. Én viszont nem hinném, hogy ennyivel beérnénk. Szerintem rendesen meg lesz erősítve a keret, és ütőképes csapatunk lesz. Khedira távozása? Ennek örülni kellene, de azért előbb Stuani helyett jöjjön egy használható középpályás. Utána viszont a német jöhetne a sorban. Liverpool állítólag már be is jelentkezett érte a PL-es nyilatkozata után, mondjuk nem tudom, Klopp rendszerében hogy lenne helye. Morata pedig jó húzás lenne, főleg, ha kölcsönben el tudnánk hozni. Azért Can ingyen, Pellegrini 25-30, Darmian 15, Morata kölcsön 15, maradjunk annyiban, nem ennyit fogunk mi költeni.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 19:57

s4tch írta:
http://www.juventuz.com/threads/43555-The-Annual-Hustini-long-post-thread-VAR-edition

baszki, azok a bonucci-féle hibák, elképesztő.

Nem gondoltam volna,hogy ennyi gól szárad a lelkén... igazi vezér! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 19:37

Hát igen kb ennyi a marketingünk.

Bevásárlóközpont - Page 24 31959848_1686988928047410_4135426384988209152_n
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 16:41

http://www.juventuz.com/threads/43555-The-Annual-Hustini-long-post-thread-VAR-edition

baszki, azok a bonucci-féle hibák, elképesztő.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 16:27

CsT írta:
Apropó cserekapus, hát ahogy Milinte kimozdult a labdára Kebab góljánál a 7végén...atyaég...!! Smile

Ja, akiről még olvastam valahol pletykaszinten, hogy jöhetne Meunier, aki szerintem egy meglehetősen alulértékelt játékos, 26 éves a belgák válogatott első számú jobb bekkje és idén pont a tőlünk igazolt táncoslábú miatt kicsit háttérbe szorult Párizsban de így is eljutott 5 gólig és 7 asszisztig.

Padot melegíteni szerintem Mirante pont jó és nem kell majd Lichtsteinert De Scigliot kirakni a keretből. De erre a célra Auderot is lehetne akár használni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 16:18

Vicces, de Meunier ráadásul hasonlóan csámpás is mint Lichti jocolor
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2018-05-07, 13:32

Apropó cserekapus, hát ahogy Milinte kimozdult a labdára Kebab góljánál a 7végén...atyaég...!! Smile

Ja, akiről még olvastam valahol pletykaszinten, hogy jöhetne Meunier, aki szerintem egy meglehetősen alulértékelt játékos, 26 éves a belgák válogatott első számú jobb bekkje és idén pont a tőlünk igazolt táncoslábú miatt kicsit háttérbe szorult Párizsban de így is eljutott 5 gólig és 7 asszisztig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: