Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-05, 13:38

A Hal szerint nem lesz már több érkező. RIP Polip
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-05, 12:39

Marronet kölcsönadtuk a Hellasnak, akit 2010-ben kölcsönadtunk a Sienanak, 2013-ban eladtunk a Sassuolonak, 2014-ben visszavettük, 2015-ben kölcsönadtuk a Carpinak fél évre, majd fél évre a Hellasnak, 2016 nyarán a Zulte Waregemnek, 2017-ben a Barinak, és ugye most megint a Hellas Verona. 2010 óta hetedik alkalommal engedjük el, ebből hatszor kölcsönbe. Anno Conte próbálkozott vele a háromvédős rendszerben középen, de nem nagyon jött össze neki. Pedig ő még tipikusan abban az időben volt a csapatnál kerettag, amikor nem volt ugyan egyszerű, de be lehetett kerülni legalább a rotációba. Jó lett volna egy plusz saját nevelés a keretbe.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 21:00

még mindig király játékos vidal, csúnya lett volna, ha az izében kötött volna ki. nem túl régen műtötték a térdét, lassult is, de hajt, szerel, pontosan passzol, és a pályán nagyon fegyelmezett. khedira helyett hatalmas minőségi ugrás lett volna, még úgy is, hogy a bayernben a kapu elé nem nagyon érkezik sokat, lehet, hogy a góllövés már gondot okozna neki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 15:13

_DREAM_ írta:


Nem tudom, elsore tenyleg olcsonak tunik, de eleg sokat volt serult, sztem messze van mar a csucsformatol, nem?
Meg biztos drinkelget is rendesen! Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 14:30

EsztéNégy írta:
Szerintetek probalkoztunk Farturonal mostanaban? 20 millaert igen csak diszkont aron szerezte meg a Barca, tipikusan Beppes igazolas lett volna (mint tavaly Matyi)...

Nem tudom, elsore tenyleg olcsonak tunik, de eleg sokat volt serult, sztem messze van mar a csucsformatol, nem?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 12:52

EsztéNégy írta:
Szerintetek probalkoztunk Farturonal mostanaban? 20 millaert igen csak diszkont aron szerezte meg a Barca, tipikusan Beppes igazolas lett volna (mint tavaly Matyi)...

Annyiért vették amennyiért mi Stuanit akarjuk eladni lol!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 11:02

Szerintetek probalkoztunk Farturonal mostanaban? 20 millaert igen csak diszkont aron szerezte meg a Barca, tipikusan Beppes igazolas lett volna (mint tavaly Matyi)...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 00:52

van egy olyan érzésem, hogy can baszott jó lesz. sőt, mindenki élete meccsét fogja játszani MINDEN FORDULÓBAN.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 00:24

Kicsit sok gondolat felgyűlt bennem a mostani mercatoval kapcsolatban. Az nyilvánvaló, hogy másik sebességre kapcsoltunk, más kérdés, hogy nagyon is az eladásokra kellene koncentrálni. Én nem bánnám, ha több érkező nem lenne, kivéve persze, ha az illető Khedira helyett jönne, de ez felejtős. Viszont jó lenne eladni, akit lehet. Nem értem, mi lehet a gond Sturaro ügyével, mert még mindig nem adtuk el. Pont az ő eladásánál nem engedünk az árból? Meg a másik: elég sok játékost csak kölcsönadtunk opciós joggal. Kötelező opciók ezek? És az opciót ennek a szezonnak a végén kell érvényesíteni vagy már következő évre számolnak el vele?

Ez a Pjaca-biznisz ha igaz, akkor 3 + 22 millió, és 26 millióért visszajöhet. Ez már annyira szépen hangzik, hogy hihetetlen.

A másik: eddig nagyon úgy tűnt, hogy a Bayern koncepcióját próbáljuk a magunk módján érvényre juttatni. Higuaínt leszámítva kiugró összegű átigazolásunk nem volt, és a főprofil az olasz bajnokságból való halászás volt. A már említett Pipita, Pjanic, Dybala, Bernardeschi, (Szczesny), Caldara, illetve ugye a Bayernnel való együttműködés révén Costa és Benatia érkezett. Nyilván sokkal többen jöttek, de azért a fajsúlyosabb igazolásaink jelen, illetőleg jövő szempontjából az utóbbi pár évben ők voltak. Most megindultunk egy másik irányba. Ami azt illeti, eléggé hajaz a Realéra, és ha az átigazolási stratégiájukat nézzük, nagyon remélem, hogy folytatódik. Ők szépen csendben Ancelotti alatt elkezdték kialakítani azt, ami talán még most is folyamatban van. Kialakítottak egy 20-22 fős keretet, amit ugye Zidane alaposan kihasznált. Ez a keret nekünk is megvan, sőt, mennyiségre még többen is vagyunk, mint ők voltak tavaly. Egyedül a középpályánk az, ami gyengébb, mondjuk ez elég nagy baj. (Vidal elvileg 18 vagy 20 millióért igazolt a Barcaba, ami igazság szerint elég nagy ziccer lehetett volna.) Canon sok fog múlni, mert Pjanic egy, de Khedira és Matuidi is korlátozottan képes jól teljesíteni, és nem hiszem, hogy Allegri most fog kísérletezni Bentancurral, amikor a BL-ért megyünk. Viszont mivel ezek után kevesebbet kell majd költeni a kezdőre, több lehetőség lesz a fiatalokat felsorakoztatni a cseresorban, hogy idővel átvegyék a mostani kezdők helyét. A Realnál ez a folyamat szerintem a következő 2-3 szezonban fog végbemenni, nálunk ennek a kialakítása lehet a következő fázis.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-04, 00:24

raiola a rai szerint manchesterben van. ez saccra 3 klubot érinthet.
- barcelona: most vettek egy vidalt
- real: szerintem megtartják modricot, mindenesetre pogba már a manchesteri visszatérése előtt is kapott tőlük ajánlatot, biztos kölcsönös a vonzalom
- juve: május óta makacsul tartja magát a pletyka, hogy visszajön hozzánk. ronival a büdös életben nem játszhatna többet egy csapatban, az meg akkora lehetőség szelfizés szempontjából, ami pogbának kihagyhatatlan.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 22:00

Pjacarol buyback optiont írnak. Na az egy jó deal lehet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 21:24

Na Pogba jön vagy SMS? Smile Elnézve az edzés videókat, képeket Ronci Dybala csaja lett. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 19:26

"Elképesztő tiszteletet érzek Maurizio Sarri iránt, de szinte csak ő akarta, hogy a Chelsea F.C.-t válasszam.Itt Milánóban mindenki engem szeretett volna.Ez a motiváció és meggyőződés, amit a A.C. Milan részéről tapasztaltam, egyértelművé tette, melyik csapat mellett döntsek." - Árulta el Higuaín.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 18:55

lol, most is sikerült megszereznünk a legjobb védőjüket, miért kételkedsz benne hogy a jövőben is képesek leszünk erre? Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 18:31

Petike007 írta:


Ha üzletileg nézzük, számomra elgondolkodtató, ez az Agnelli féle gondolat, amit anno a PL kapcsán ejtett el.

A PL csapatok együtt dolgoznak azon, hogy a bajnokság legyen minél eladhatóbb, ergo először a torta méret növelésével vannak elfoglalva, majd utána osztják fel azt relatíve igazságosan. Talán ez az oka, hogy a Milánnal szemben évek óta nagoyn lojálisak vagyunk, lehet elértük azt a szintet, amikor a további növekedésünkhöz már ők is kellenének.

Ha azt vesszük az olasz fociban akkor mondhatjuk, hogy visszatért az elitbe, ha a két milánói alakulat visszatér a BL-be, és a középcsapatok komolyan veszik az EL-t.

Természetesen sok reformra szükség van még ehhez, elég csak a stadionok helyzetét figyelni, olaszban átlag 60 (!!!444!!!!!!4) évesek a stadionok. És a szövetségben is rendet kell tenni.

De a folyamat egyértelműen a Calcio felemelése felé irányul. CR leigazolását ezért üdvözölte mindenki, hogy mennyire jót tesz az olasz focinak. Persze ADL nem, de ők úgyis leigazolhatták volna, ahogy én is megdughatnám Palvin Barbit, de nem volt hozzá kedvem.

Nem azt mondom, hogy emiatt jött létre ez a különösen átláthatatlan üzlet a Milánnal, de lehet mögötte valamiféle hasonló szándék, továbbá Bonu leigazolásakor is Exor hátterű bank adott garanciát. A Silány nagy bajban volt mi segítettünk, lehet meghálálják felénk Caldara visszaadásával, cserébe ők is nyernek, és a játékos is. Legkésőbb 2 év és kiderül.

Azt nem hiszem hogy csak úgy visszadobnánk nekünk, Leonardo úgy beszélt róla mint a jövő játékosáról.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 12:46

Krisz írta:


Ez azért annyira nem rossz, ha valóban ő nyilatkozta, mert akkor valóban van rá esély hogy 1-2 éven belül visszahozzuk. Pogback Caldaritorno!
Én amúgy azt hiszem hogy 2 éven belül a Milan visszakerül minimum az olasz elitbe és azt hittem, hogy Caldara banolta a Juventust, ezért nem bíztam benne hogy valaha visszavehetjük. Ez viszont valamelyest bíztató.

Ha üzletileg nézzük, számomra elgondolkodtató, ez az Agnelli féle gondolat, amit anno a PL kapcsán ejtett el.

A PL csapatok együtt dolgoznak azon, hogy a bajnokság legyen minél eladhatóbb, ergo először a torta méret növelésével vannak elfoglalva, majd utána osztják fel azt relatíve igazságosan. Talán ez az oka, hogy a Milánnal szemben évek óta nagoyn lojálisak vagyunk, lehet elértük azt a szintet, amikor a további növekedésünkhöz már ők is kellenének.

Ha azt vesszük az olasz fociban akkor mondhatjuk, hogy visszatért az elitbe, ha a két milánói alakulat visszatér a BL-be, és a középcsapatok komolyan veszik az EL-t.

Természetesen sok reformra szükség van még ehhez, elég csak a stadionok helyzetét figyelni, olaszban átlag 60 (!!!444!!!!!!4) évesek a stadionok. És a szövetségben is rendet kell tenni.

De a folyamat egyértelműen a Calcio felemelése felé irányul. CR leigazolását ezért üdvözölte mindenki, hogy mennyire jót tesz az olasz focinak. Persze ADL nem, de ők úgyis leigazolhatták volna, ahogy én is megdughatnám Palvin Barbit, de nem volt hozzá kedvem.

Nem azt mondom, hogy emiatt jött létre ez a különösen átláthatatlan üzlet a Milánnal, de lehet mögötte valamiféle hasonló szándék, továbbá Bonu leigazolásakor is Exor hátterű bank adott garanciát. A Silány nagy bajban volt mi segítettünk, lehet meghálálják felénk Caldara visszaadásával, cserébe ők is nyernek, és a játékos is. Legkésőbb 2 év és kiderül.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 12:05

s4tch írta:


pl. pjanicot, ha tényleg be akarjuk húzni sms-t.

caldara:
Mi dispiace non avere l’opportunità di giocare con Ronaldo, speravo di avere un giorno la possibilità di essere un giocatore della Juve e invece... Ma nella vita c’è di peggio
szopó, hogy nem játszhatok roncival egy csapatban. abban bíztam, hogy egyszer juve játékos lehetek, ehhez képest... de van ennél nagyobb szopás is az életben.

Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ez azért annyira nem rossz, ha valóban ő nyilatkozta, mert akkor valóban van rá esély hogy 1-2 éven belül visszahozzuk. Pogback Caldaritorno!
Én amúgy azt hiszem hogy 2 éven belül a Milan visszakerül minimum az olasz elitbe és azt hittem, hogy Caldara banolta a Juventust, ezért nem bíztam benne hogy valaha visszavehetjük. Ez viszont valamelyest bíztató.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 11:59

s4tch írta:


dehogy veszem sértésnek, helyén kezelem a szakmámat. én is szívesebben lennék építész, marketinges vagy valami kreatív, de én kocka vagyok, a számokhoz értek. ez van.

és elbaszott vagy nem, meg lehet nézni, mi történt a két milánói koszfészekkel, akiket egy pedofil vállalkozó és egy szenilis olajszőkítő irányított. inkább marotta+agnelli, mint bárki más, még akkor is, ha azért vannak anomáliák.



én is sajnálom, de még mindig szerencsésebb így elválni, egy általa eldöntött bajnoki arannyal a nyakában (az inda elleni győztes góllal fordultunk végleg a célegyenesre), és alapvetően hálával visszagondolni az itt töltött két évére, mint bárhogy máshogy.

egyébként ha az a kérdés, hogy higuain jó igazolás volt-e, rávágom, hogy igen. ha az a kérdés, hogy higuain túl drága volt-e, arra is ugyanaz a válasz. ez a sztori jó időben ért véget. már csak az a kérdés, ronci a pályán is maradéktalanul meghálálja-e azt az évi 80-90 milliót, amit beletol a klub.

A beancounter az egy külön kategória, a totál érzelemmentes robot aki csak a pénzt számolja, ezért is írtam hogy ne vedd magadra. Alapvetően nem a számokkal van a bajom (én amúgy az a fajta építész vagyok akinek az egyik lába a földön van), hanem a totál érzelemmentes cégvezetéssel - itt most nem a döntéshozatalról van szó, de pl annál a baszott nagy amcsi multinál is ahol én dolgozom az emberek számokként vannak kezelve és a HR kimerül abban hogy #1 ha kell valami papír akkor azt kibaszott bürokratikus módon megigényelheted tőlük #2 néha amikor felbukkan valami amcsi/brit fejes a HQból akkor mellészegődik segget nyalni #3 az embert totál figyelmen kívül hagyva lebasz valamiért 100%ig a céget védve. Na most ez a fajta cégvezetés előbb utóbb el fog tűnni, mert #1 globális munkaerőhiány van és (egyelőre) a jó emberekért meg kell harcolni (idővel kb bármilyen szakemberért) #2 a corporate "robotok" (9-5, minden a munka, a cég, stb) kiszorulnak a piacról mert a kreatív gondolkodókra lesz szükség (a rutin dolgokat megcsinálja az automatizáció, AI, valódi robotok). Na most a kreatív gondolkodáshoz és munkához ez a végletekig bekorlátozott, egysíkú, érzelemmentes környezet nem fekszik. A munkavállalót nem több pénzzel lehet majd megtartani, hanem a company culturerel, környezettel, érdekes/fontos kitűzött célokkal, work-life balanceszal, stb stb.
Én hiszek benne, hogy eljön az az idő (hamarabb mint gondolnánk), hogy az a vonal, hogy játékosokat ide-oda dobálunk klubok között mint valami darab húst, a nem foglalkozunk a szurkolókkal majd megbékélnek egyszerűen nem fér majd bele. Itt most nem az olyan dolgokra gondolok, mint hogy leigazoltuk a Malacot vagy épp Allegrit (nem lehet full érzelmi alapon, a szurkolók lelkét 100%ban előtérbe helyezve döntést hozni), hanem az ilyen Caldara beáldozós dealekre. Szerintem ez a családias mentalitás nagyon jó irány volt, az idei mercato totál szembe megy ennek.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-03, 12:06-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 11:51

tjunior írta:
Persze hogy nincs vége, még rengeteg játékost el kell adni.

pl. pjanicot, ha tényleg be akarjuk húzni sms-t.

caldara:
Mi dispiace non avere l’opportunità di giocare con Ronaldo, speravo di avere un giorno la possibilità di essere un giocatore della Juve e invece... Ma nella vita c’è di peggio
szopó, hogy nem játszhatok roncival egy csapatban. abban bíztam, hogy egyszer juve játékos lehetek, ehhez képest... de van ennél nagyobb szopás is az életben.

Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 11:50

CsT írta:
Pável szerint még nincs vége a mercatónknak hanem még egy sztárigazolás érkezik.... Mi a fasz? Very Happy
Persze hogy nincs vége, még rengeteg játékost el kell adni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 10:16

Krisz írta:
Kurvára elbaszott, hogy beancounterek illetve az ő elveik irányítják a világot.
Ne vedd magadra/sértésnek, de már régóta megfogalmazódott bennem.

dehogy veszem sértésnek, helyén kezelem a szakmámat. én is szívesebben lennék építész, marketinges vagy valami kreatív, de én kocka vagyok, a számokhoz értek. ez van.

és elbaszott vagy nem, meg lehet nézni, mi történt a két milánói koszfészekkel, akiket egy pedofil vállalkozó és egy szenilis olajszőkítő irányított. inkább marotta+agnelli, mint bárki más, még akkor is, ha azért vannak anomáliák.

exchaby írta:
Higuaint sajnálom abból a szempontból, hogy tényleg nem ezt a fajta "elválást" érdemelte.

én is sajnálom, de még mindig szerencsésebb így elválni, egy általa eldöntött bajnoki arannyal a nyakában (az inda elleni győztes góllal fordultunk végleg a célegyenesre), és alapvetően hálával visszagondolni az itt töltött két évére, mint bárhogy máshogy.

egyébként ha az a kérdés, hogy higuain jó igazolás volt-e, rávágom, hogy igen. ha az a kérdés, hogy higuain túl drága volt-e, arra is ugyanaz a válasz. ez a sztori jó időben ért véget. már csak az a kérdés, ronci a pályán is maradéktalanul meghálálja-e azt az évi 80-90 milliót, amit beletol a klub.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 10:06

Krisz írta:
Most mi van ha elkönyvelünk minusz 50 millát a nyáron? Az FFP aligha basz meg minket, Ronaldo mezei már behozták azt

egyrészt az eladott mezek száma nem hivatalos tudtommal(valaki cáfolta az 500ezer mez /24 óra kalkulációt), másrészt annak csak töredéke folyik a klubkasszába.
Az hogy egy ilyen volumenű spílert mint Higuain elküldtünk a Milánba kvázi akarata ellenére(a hírhedt "csak akkor adunk el ha a játékos ha az maga  kéri" filozófia ellenére), nekem azt sugallja hogy nagyon nem volt mindegy az a -50 milla, és hiszek abban az összeesküvéselméletben hogy a klubvezetés is tisztában van vele: a Bonucci-Caldara csere voltaképpen lehúzás volt, viszont összességében járulékos veszteség a malac eladásához.

Bonuccit illetően, inkább bosszant hogy visszajött, mint hogy anno elment. Kikövettem instán egy idő után, mert baszta az agyam a HungrierThanEver. Vajon most mi jön, "legéhesebb" vagy "jóllaktambazmeg"?
Higuaint sajnálom abból a szempontból, hogy tényleg nem ezt a fajta "elválást" érdemelte.

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 10:05

CsT írta:
Pável szerint még nincs vége a mercatónknak hanem még egy sztárigazolás érkezik.... Mi a fasz? Very Happy

Visszatér Padoin!

Viccet félretéve, az FFP miatt, ha elmenne Szyuáni, Pjaca, Favilli, Kean, egyik másik visszavásárlási opcióval akkor durván egy -80-as mercatonk lenne.

Namármost, ha erre jön okosba egy kölcsön plusz kötelező opciós mutatvány, akkor -100 körül kihozhatnánk az idei költekezést. De a fentmaradó része, már nem az idei agyonterhel büdzsénket terhelné.

Ebben a tekintetben nagyobb esélyt látok egy SMS-t kapni (aztakurva de sziporkázok), mint egy Pogbacket.

SMS VB-je korántsem volt akkora, mint amekkorát várt Lotti, viszont benne van a sansz, hogy ekkora lóvét már nem fog akasztani a derék spanyolért. 

Akár mondja, akár nem pénzt kell csinálnia belőle, és jelenleg m vagyunk a legkomolyabban vehető kérő.  Ha Szergej behisztizik, akkor romlik a piaci értéke, motiválatlan lesz stb, egy tipik senki nem nyer szitu jönne létre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 09:59

Pável szerint még nincs vége a mercatónknak hanem még egy sztárigazolás érkezik.... Mi a fasz? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-03, 09:41

s4tch írta:

ezt én marottára bíznám. egyébként tavaly enyhén, valami 8-10 milla körüli deficittel veszteséges volt a klub, előző évről valami 40 milla körüli pozitív eredmény rémlik, a 3 együtt mehet el ffp szerint -30 milláig. viszont akkor jövőre kiesik a két évvel ezelőtti +40, és a két, veszteséges évet kell valahogy ellensúlyozni. (dybala+szandi csomagol, pl.) szóval ebben egy alaposan összeállított excel nélkül csak találgatok, marotta ebben él, eurómilliókat keres, és biztos tudja, mit csinál.

engem is csak szurkolóként bosszantanak egyes játékosmozgások. a rációt pénzügyesként gyakorlatilag az összes mögött látom. marotta egy kibaszott goat a sportklub-menedzserek között, évek óta - a vidal-eladáson kívül - gyakorlatilag nincs egyetlen rossz döntése sem. majd mi jobban tudjuk, peeersze.

Kurvára elbaszott, hogy beancounterek illetve az ő elveik irányítják a világot.
Ne vedd magadra/sértésnek, de már régóta megfogalmazódott bennem.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-02, 23:53

s4tch írta:
engem is csak szurkolóként bosszantanak egyes játékosmozgások. a rációt pénzügyesként gyakorlatilag az összes mögött látom. marotta egy kibaszott goat a sportklub-menedzserek között, évek óta - a vidal-eladáson kívül - gyakorlatilag nincs egyetlen rossz döntése sem. majd mi jobban tudjuk, peeersze.
Én Vidal eladását sem feltétlenül venném szar biznisznek így utólag, Beppe meg gondolom már előre látta mi jön. Vidalon akkoriban felsőhangon is  max 15-20 misit vesztettünk. Alkoholista és buta fasz volt. Cserében most van egy fasza kapcsolatunk a Bayernnel, teljesen korrekt áron hoztuk el Costát és Benatiát, Coman eladása is fasza volt ha már egyszer el akart menni. Az egy nagy lépés volt előre a nagyok világába. 

A 2015-ös Vidal buli előtt utoljára még '92-ben volt igazi bizniszünk a bajorokkal (2005-ben Kovac és 2007-ben Brazzo is ingyen, lejáróval váltott klubot), akkor a Kohler-Reuter párost vásároltuk meg tőlük. Manapság pedig elengedhetetlen, hogy jóban legyünk a szűk elittel.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-02, 23:39

CsT írta:
Bevásárlóközpont - Page 16 Rat

alakul.

Tankcsapda írta:
Viszont előretekintve, Bonucci visszahozatalával meg kell nyerni a BL-t. Nincs mese, csak ezzel lehet meggyőzni a szurkolókat.

akkor a szurkolók segghülyék. elmagyarázom.

a bl-győzelemhez rengeteg tényezőnek kell klappolni, pl. a real hiába volt a világ leggazdagabb klubja, volt, hogy 11 évig képtelenek voltak nyerni. vagy pl. a barcelona hiába számít az egyik legnagyobb esélyesnek minden évben, az elmúlt 9 szezonban mindössze egy döntőig jutottak. a manutd is folyamatosan ott van a leggazdagabbak között, az elmúlt 20 évben egyet nyertek. a city-psg duó még döntőig sem jutott, a chelsea meg akkor nyert, amikor már kurvára nem várta tőlük senki, ráadásul egy béna beugró edzővel. képtelenség kiszámítani a sorozatot. szóval ha valakit csak az győz meg, amihez hatalmas mázli is kell, az hülye.

Krisz írta:
Pont ez lett volna a hülye kérdés amit fel akartam tenni. A P$G simán megúszta a 400 millát tavaly, a totál szemétdomb Milannak csak egy fellebbezés kellett arra a vállalhatatlan faszságra amit tavaly műveltek. Most mi van ha elkönyvelünk minusz 50 millát a nyáron? Az FFP aligha basz meg minket, Ronaldo mezei már behozták azt, siman be lehetett volna vállalni mint a Ronaldo biznisz hozadéka...

ezt én marottára bíznám. egyébként tavaly enyhén, valami 8-10 milla körüli deficittel veszteséges volt a klub, előző évről valami 40 milla körüli pozitív eredmény rémlik, a 3 együtt mehet el ffp szerint -30 milláig. viszont akkor jövőre kiesik a két évvel ezelőtti +40, és a két, veszteséges évet kell valahogy ellensúlyozni. (dybala+szandi csomagol, pl.) szóval ebben egy alaposan összeállított excel nélkül csak találgatok, marotta ebben él, eurómilliókat keres, és biztos tudja, mit csinál.

engem is csak szurkolóként bosszantanak egyes játékosmozgások. a rációt pénzügyesként gyakorlatilag az összes mögött látom. marotta egy kibaszott goat a sportklub-menedzserek között, évek óta - a vidal-eladáson kívül - gyakorlatilag nincs egyetlen rossz döntése sem. majd mi jobban tudjuk, peeersze.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-02, 23:21

s4tch írta:


három oka volt caldara eladásának, ebből az egyik nagyon fontos: a juve valahogy ragaszkodott a plusvalenzához. hogy miért nem ruganit adtuk el, az inkább caldara hajlandóságán múlt: rugani inkább maradt volna, caldara meg nem bánta, hogy hívta a milan.

Pont ez lett volna a hülye kérdés amit fel akartam tenni. A P$G simán megúszta a 400 millát tavaly, a totál szemétdomb Milannak csak egy fellebbezés kellett arra a vállalhatatlan faszságra amit tavaly műveltek. Most mi van ha elkönyvelünk minusz 50 millát a nyáron? Az FFP aligha basz meg minket, Ronaldo mezei már behozták azt, siman be lehetett volna vállalni mint a Ronaldo biznisz hozadéka...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-02, 23:17

Nos, ez is megtörtént. A mostani mercato előtt az volt az érzésem, hogy a távozott játékosokat soha nem látjuk viszont Juve-mezben, erre tessék, pont az a játékos jött vissza, akire a leginkább dühösek lehettünk a távozáskor. És Caldarat beáldozni érte...nem lesz egyszerű megérteni, még ha a racionalitása is megvan a dolognak. Nem én voltam a fórumon az olaszok legnagyobb védelmezője, de azt hiszem, most kellene meghúzni a határt.

Viszont előretekintve, Bonucci visszahozatalával meg kell nyerni a BL-t. Nincs mese, csak ezzel lehet meggyőzni a szurkolókat. Ami jó, hogy a megfelelő emberekkel sikerülhet egy piszok erős kontracsapatot pályára küldeni (Khedira nélkül). Bonucci a mélységi indítások legjobbja, ez még sokat segíthet. Én úgy vagyok vele kapcsolatban, hogy nem felejtett el focizni, és amíg nálunk volt, nagyon finoman megközelítve top 10 volt a posztján (szerintem dobogós is, de ez szubjektív). Az ő beilleszkedése sokkal kevesebb időt fog igénybe venni, szerintem 1-2 hónap, és megszokja a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-02, 22:56

s4tch írta:


hát, tesó, szerintem csak egy út volt. higuain nem kellett a cselszkinek, a milan meg máshogy nem tudta átvállalni, csak ha megszabadul bonuccitól. viszont mi nem akartuk megvenni bonuccit (azt állítólag el is mondta valahol marotta, hogy bonucci csak úgy jön vissza, ha egy fillérbe nem kerül), ezért odaadtuk helyette caldarát. így higuainból kiszálltunk árában, caldara hozott egy masszív plusvalenzát, a könyvelők örülhetnek, a szurkolók meg majd megbékélnek.



vagy csináljon valaki egy rendes bonucci smileyt, és megpróbálom behegeszteni a többi közé.
Bevásárlóközpont - Page 16 Rat
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2018-08-02, 22:56

Krisz írta:
Védhetetlen, de értem a miértjét.

három oka volt caldara eladásának, ebből az egyik nagyon fontos: a juve valahogy ragaszkodott a plusvalenzához. hogy miért nem ruganit adtuk el, az inkább caldara hajlandóságán múlt: rugani inkább maradt volna, caldara meg nem bánta, hogy hívta a milan.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: