Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 09:49

CsT írta:
...Azért az elég durva, hogy a malac és a milan közötti fizetési szakadékot végül mi fizetjük ki az első évben....

higuain egy teljes évi fizetést kért lelépési pénz gyanánt. ezt alkudta le marotta 1 millára. hogy a milannál mennyit keres, az szerintem számunkra már mindegy.

amúgy a milanos fizetése bónuszokkal 10 guriga lesz. ennyi az ára annak, hogy a juventus helyett a milanban kell játszania.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 09:04

s4tch írta:
középpályás fronton még nem biztos, hogy készen vagyunk: állítólag él a pogba és az sms szál is. csak annyi vele a gond, hogy bármelyikért be kell áldozni pjanicot.

részemről egy kurvanagy NEM pjanic eladására. pedig aztán nála robbanna a plusvalenza.
Ennek nem sok értelmét látnám, egyikük sem jobb Pjancsinál és valszeg mindkettő drágább is lenne.

Viszont pár napja él egy Modric-inda pletyka (ezen nyár után már semmire sem merem azt mondani, hogy faszság), és elég sanszos, hogyha a horvát elmegy akkor Jancsira menne rá a madrid.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 08:57

tjunior írta:

Azért a Milan is megszívta ezzel. 8.5 milliós fizetés a jelenlegi helyzetükben...meg kell fizetniük azt hogy Higu kvázi lemond a címekről a kedvükért. 
A mi részünkről meg nem sok jót jelent a költségvetést tekintve, hogy ilyen komoly az eladási kényszer. Főleg úgy, hogy van még pár játékos akit el tudunk adni, Favilli, Kean, Pjaca, Sturaro.
Majd eladják jövőre Kínába. Azért az elég durva, hogy a malac és a milan közötti fizetési szakadékot végül mi fizetjük ki az első évben....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 08:57

középpályás fronton még nem biztos, hogy készen vagyunk: állítólag él a pogba és az sms szál is. csak annyi vele a gond, hogy bármelyikért be kell áldozni pjanicot.

részemről egy kurvanagy NEM pjanic eladására. pedig aztán nála robbanna a plusvalenza.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 08:35

CsT írta:
Epekedve várom a csicska nyilatkozatát, hogy miért ment el és jött most vissza.....Gondolom a marketingeseink is vakarják a fejüket, hogy mit mondjon...okádék ez az egész transzfer mind anyagi mind morális oldalról. pale

Higuain deal numbers:
18m to Juventus for the loan & 36m after 12 months to make the move permanent.
9.5m/year salary in the first year: 8.5m from Milan & 1m from Juventus (golden handshake) then the salary increases to 10m/year in the 2nd year, paid by Milan.

Leonardo a cida után még a szánkba is spriccelt...
Azért a Milan is megszívta ezzel. 8.5 milliós fizetés a jelenlegi helyzetükben...meg kell fizetniük azt hogy Higu kvázi lemond a címekről a kedvükért. 
A mi részünkről meg nem sok jót jelent a költségvetést tekintve, hogy ilyen komoly az eladási kényszer. Főleg úgy, hogy van még pár játékos akit el tudunk adni, Favilli, Kean, Pjaca, Sturaro.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 07:13

Epekedve várom a csicska nyilatkozatát, hogy miért ment el és jött most vissza.....Gondolom a marketingeseink is vakarják a fejüket, hogy mit mondjon...okádék ez az egész transzfer mind anyagi mind morális oldalról. pale

Higuain deal numbers:
18m to Juventus for the loan & 36m after 12 months to make the move permanent.
9.5m/year salary in the first year: 8.5m from Milan & 1m from Juventus (golden handshake) then the salary increases to 10m/year in the 2nd year, paid by Milan.

Leonardo a cida után még a szánkba is spriccelt...
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 01:14

Szóval most már semmi sem ment meg minket ettől szétcseszett üzlettől. Volt mikor még hittem,hogy a csicska uno di noi,de aztán ki tudja miért a Milanban kötött ki. Sosem gondoltam,hogy ezek után visszahozzuk, erre holnap már megint ott fog pózolni Juventusban...De nem is igazán emiatt fáj ez az üzlet,hanem Caldara miatt...én hittem benne,nagyon vártam és borzalmas rossz üzenet kifele,hogy bemutatjuk,mezszámot kap és 2 hét múlva meg byebye...Persze tudom,kényszer,meg az ügynöke,stb. Azt sejtettem,hogy Piguból szarul fogunk kiszállni már mikor leigazoltuk,de hogy ennyire...Nyilván sosem tudjuk meg,hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás. A másik dolog ami miatt fáj,hogy a csicskát tavaly áron alul odaadtuk a milánynak,erre egy olyan szezon után,ahol önmaga paródiája volt még az első Juvés éveihez képest is visszavesszük "papíron" 35 millióért. Vicc...komolyan nem is tudok aludni ettől,annyira rosszul esik ez a sztori...túl romantikus vagyok én ehhez a bizniszhez.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-02, 00:17

akkor már csak az a kérdés hogy ki lesz a másik sztárigazolásunk (ha csak nem leo az Laughing)
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 23:56

Ennyi volt. Higany megérkezett Milánóba, Caldara valamikor éppen most száll fel usankából, Bonuccit már itteni idő szerint délután gépre rakták. Bonu várhatóan már holnap Torinóban lesz, még a héten meglesz az orvosija is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 23:00

ezt az egészet qrva könnyű megmagyarázni: cr7 happened. remélem, nem szopjuk meg, és roni terhelhető lesz legalább 2 évig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 22:12

exchaby írta:


https://www.football-italia.net/125579/higuain-caldara-bonucci-finances

...Juventus stand to make a profit of €41.5m on this year’s accounts if Mattia Caldara and Gonzalo Higuain leave...

...The total impact on the balance sheet is positive for €41.5m as long as Milan do buy Higuain outright, otherwise it falls to €23.2m...
Ja, viszont kapunk cserébe egy évi 20 millióba kerülő játékos, Caldara a felébe sem lett volna.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 21:06

tjunior írta:

Pont ez az, ezzel a konstrukcióval (18+36) nagyon nem vagyunk előrébb mert finoman szólva is bizonytalan az opció, persze várjuk ki a végét. A nagy igazolás már megvolt most takarítunk.

https://www.football-italia.net/125579/higuain-caldara-bonucci-finances

...Juventus stand to make a profit of €41.5m on this year’s accounts if Mattia Caldara and Gonzalo Higuain leave...

...The total impact on the balance sheet is positive for €41.5m as long as Milan do buy Higuain outright, otherwise it falls to €23.2m...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 19:14

jackie_d írta:

malac deal?
Malac-Bonu-Caldara
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 18:52

jackie_d írta:

pedig úgy tűnik hogy van, a football fair trade (vagymiafaszom) szabályok miatt val’szeg bevételt is kell generálni ha még egy nagy igazolást akarunk
(a számokat mondjuk nem tudom, de hát s4tchy cica majd úgyis kioktat ha hülyeséget írtam pirat)
financial fair PLAY  farao 

Pont ez az, ezzel a konstrukcióval (18+36) nagyon nem vagyunk előrébb mert finoman szólva is bizonytalan az opció, persze várjuk ki a végét. A nagy igazolás már megvolt most takarítunk.


A hozzászólást tjunior összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-01, 19:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 18:31

_DREAM_ írta:
Egyre több helyen írják hogy meg van a deal. Legalább annyira hihetetlen számomra mint CR7. Shocked
malac deal?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 18:31

s4tch írta:
azt egyébként még most is alig hiszem, hogy higuain nem kellett senki másnak.
öreg, drága és sokat keres, mi kell még (a piacképtelenséghez)?
szerintem nekünk is csak azért érte meg, mert a nápoly-tól hoztuk el
nem hiszem hogy külföldről ugyanígy leigazoltuk volna
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 18:26

tjunior írta:

Ha nem lenne eladási kényszer 55-60 millió, így 18+36 opció de akkora kényszer ne legyen már hogy még plusz szívességeket is teszünk.
pedig úgy tűnik hogy van, a football fair trade (vagymiafaszom) szabályok miatt val’szeg bevételt is kell generálni ha még egy nagy igazolást akarunk
(a számokat mondjuk nem tudom, de hát s4tchy cica majd úgyis kioktat ha hülyeséget írtam pirat)
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 18:24

Egyre több helyen írják hogy meg van a deal. Legalább annyira hihetetlen számomra mint CR7. Shocked
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 17:24

jackie_d írta:

szerintem ők is tudják, csak épp eladási kényszer alatt vannak
Ha nem lenne eladási kényszer 55-60 millió, így 18+36 opció de akkora kényszer ne legyen már hogy még plusz szívességeket is teszünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 16:51

EsztéNégy írta:
Es mire mentek a hollandok azzal, hogy batran nyulnak a fiataljaikhoz? A klubfutballjuk nem tenyezo tobbe, a valogatott sorra marad le a vilagversenyekrol. Ha nincs megfelelo alapanyag, nem tudod kinevelni a kovetkezo Robbent vagy van Persiet, hiaba legendasan jo az utanpotlas kepzesed.

Ugyanott vannak, szóval miért lenne rosszabb az egyik szemlélet mint a másik?

Verrattit lehet fikázni a mostani generáció (értsd ecsetfej és skinny jeans) minden okádékságával, de azt nem varrnám a nyakába, hogy nem tudta kirángatni a minden szempontból elbaszott válogatottat a szarból. Kb mint ahogy az egyiptomiak Salahtól várták a megváltást. Ha körülötted a többség retardált akkor a klasszisod a hajadra kenheted.

Itt az én bajom az, hogy sokkal hamarabb a Gagliardiniknek kéne játszani, mint megvárni, hogy a De Rossik totál kimenjenek. Van az a pont amikor van még pár csepp klasszis a játékosban a többnyire hulladék mellett és az olasz edzők jellemzően megpróbálják ezt 100%ig kifacsarni. Pl Barza ugyanez, ha Rugani nem is szimpi itt a többségnek, akkor azt mondom, hogy tavaly nyár elején meg lehetett volna azt csinálni, hogy Caldara visszajön és nem hosszabbítunk Barzaval. A válogatottban Donna már bőven válthatta volna Buffont, de akár Perin is, stb stb.
Ehhez meg szükség van az edzők bizalmára és türelmére. Először is merni élesben kipróbálni, majd újra favorizálni a stabilabb/tapasztaltabb kárára,még ha alul is teljesített, nem lehet mindenkinek akkora pofája meg egoja mint Zlatannak van akinek az önbizalmát is fel kell építeni. Ha meg valaki nem üti meg a szintet az viszonylag hamar lejön, pl Sturaronak az ominózus Hamesz mentéses meccsen kívül volt értékelhető teljesítménye?

A Petike által említett tehetség és munka mellett van egy pszichológiai tényező is, ahogy az edzésen a szart is ki kell hajtani a játékosból, a lelkét ugyanúgy kezelni kell. Mert nem mindenki Zlatan. Én azt nem tudom elfogadni, hogy a klasszis matériának ezt minden ellenszél ellenére át kell ugrani.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 16:13

Nem örülök a Caldara-Bonucci cserének, de ne mondjuk már, hogy egy szinten van a két játékos. Bonucci egy világklasszis védő, akinek volt most egy gyengébb szezonja, Caldara pedig egy tehetséges játékos, aki eddig csak egy olasz középcsapatban bizonyított. Ennek ellenére, ahogy mondtam én sem örülök, mert meg kellett volna adni a lehetőséget a srácnak.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 16:03

EsztéNégy írta:
Ne mar, ez az uzlet Higanyert teljesen rendben van. A konyveinkben kb. 55 millio euro az erteke, amit meg is kapunk a Milantol erte. Mocskosul tularazva vettuk, ket evvel idosebb es semmivel sem lett jobb, az is csoda, hogy ennyiert kell valakinek.

nekem az nem tetszik, hogy teljesen lemondunk caldaráról. meg persze visszahozunk egy patkányt, aki semmivel sem jobb, mint benatia, legfeljebb másban gyenge.

azt egyébként még most is alig hiszem, hogy higuain nem kellett senki másnak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 16:03

tjunior írta:

18+36 Higuanért jutányos ár, mi teszünk ezzel szívességet a Milannak, ezt kb mindenki tudja. Kivéve a vezetőséget mert ők pont fordítva gondolják.
szerintem ők is tudják, csak épp eladási kényszer alatt vannak
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 15:48

Es mire mentek a hollandok azzal, hogy batran nyulnak a fiataljaikhoz? A klubfutballjuk nem tenyezo tobbe, a valogatott sorra marad le a vilagversenyekrol. Ha nincs megfelelo alapanyag, nem tudod kinevelni a kovetkezo Robbent vagy van Persiet, hiaba legendasan jo az utanpotlas kepzesed.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 15:40

EsztéNégy írta:
Valogatottnal nyilvan nem a 20 evesekre fognak epitkezni, ott semmi nem indokolja a kiserletezest, a leheto legjobb keretet/kezdot kell osszeallitani. A svedek elleni eges azt ragyogoan megmutatta, hogy ez az olasz generacio sajnos elegge harmatos (meg a papiron huzoemberek is, mint Insigne vagy Verratti). Az olasz utanpotlas borzaszto helyzetben van, de ez nagyjabol egesz europara igaz a franciak (vagy inkabb "franciak") kivetelevel. Amig nincsenek olyan igeretes fiatalok az olaszoknal, mint Pogba, Dybala, Mbappe, addig felesleges azt varni, hogy olaszokkal el lehet jutni a futballvilag csucsara.

Ez rendben van egészen addig, amíg olyan posztokon ahol azért voltak opciók a kiégett, hulladék formás öregek játszottak, a mostani selejtezős lebőgés csak a jéghegy csúcsa. Bőven tetten érhető az előző világversenyeken is ez a tendencia. Amúgy pl a holland utánpótlás se az mint régen még ha nem is annyira gyászos mint az olasz, ott mégis bátran nyúlnak az újakhoz/fiatalokhoz.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 15:38

Ne mar, ez az uzlet Higanyert teljesen rendben van. A konyveinkben kb. 55 millio euro az erteke, amit meg is kapunk a Milantol erte. Mocskosul tularazva vettuk, ket evvel idosebb es semmivel sem lett jobb, az is csoda, hogy ennyiert kell valakinek.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 15:20

jackie_d írta:
a híreket olvasva úgy tűnik még a végén igazam lesz és leo-t lehet hogy a piggy transzfer részeként próbálják ránk sózni...
18+36 Higuanért jutányos ár, mi teszünk ezzel szívességet a Milannak, ezt kb mindenki tudja. Kivéve a vezetőséget mert ők pont fordítva gondolják.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 15:13

Pedig az utánpótlás anyag nem rossz, lásd az 1 hete véget ért U19 EB-n szerzett ezüstérmet, de ha jól rémlik tavaly Mandragoraék is a négyben végeztek. A gond az, hogy primavera és az első csapat között kurva nagy szakadék van, ráadásul a kölcsönadások nagy része kieső csapatba vagy ami még rosszabb serie B-be történik, a Serie A meg tele van külföldivel meg 34+ -os olaszokkal. Mi is pl 24 éves korukig "neveltettük" Caldarát meg Spinazzolát, aztán lehet előbbi a lehetőséget sem kapja meg....

Talán a második csapatok megjelenése vihet egy kis rendszert ebbe. Szerintem is van "olasz" rasszizmus, itt van pl Mandragora, ugyanannyi idős mint Bentancur, mégis őt adjuk másodszor is kölcsön, az uru meg egyből first squados lett, vagy anno Coman ha olasz lett volna tuti ment volna bekkelni az Avellinóba.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 15:03

EsztéNégy írta:
Valogatottnal nyilvan nem a 20 evesekre fognak epitkezni, ott semmi nem indokolja a kiserletezest, a leheto legjobb keretet/kezdot kell osszeallitani. A svedek elleni eges azt ragyogoan megmutatta, hogy ez az olasz generacio sajnos elegge harmatos (meg a papiron huzoemberek is, mint Insigne vagy Verratti). Az olasz utanpotlas borzaszto helyzetben van, de ez nagyjabol egesz europara igaz a franciak (vagy inkabb "franciak") kivetelevel. Amig nincsenek olyan igeretes fiatalok az olaszoknal, mint Pogba, Dybala, Mbappe, addig felesleges azt varni, hogy olaszokkal el lehet jutni a futballvilag csucsara.

Adom amit írsz. 

A Juve magját az olasz játékosok adták mindig. 

Viszont jelenleg amit láthatunk, hogy az olasz fiatalok technikailag és taktikailag sem számítanak kiemelkedőnek. Mentálisan pedig nagy nulla az összes. Aki húzó név lehetne, nagy meccsen vagy beszarik, vagy rászarik, de fos mindegyik. (Erre Verka nagyszerű példa)

Namármost, nálunk ugye a győzelem nem lényeg, hanem az egyetlen dolgog ami számít, így ebbe nem lehet belerakni a nem odavaló embereket. Aki a mai olasz kismókusoknak utat mutathat, az Cselló. A bazilikakilincs orrú bekkünk, nem a legtehetségesebb, de úgy akar, és hal meg a pályán, hogy az oktatófilmbe illő.

Amíg ezt az akarást vagy grintát nem látom, addig sokkal jobban kijön a technikai hátrány. Ha Caldara azt gondolja, hogy bélelt kezdő helye van, akkor tényleg a Silány a legjobb választás neki. Ruganynak is hasonló jókat kíávnok, amennyiben természetesen így van.

Attól, hogy ők a legtehetségesebb olasz védők még nem jelent semmit, nem tettek le itt még semmit az asztalra. A tehetség, hogy mennyit ér, kiválóan beárazta már sok játékos. Munka nélkül kb lófaszt sem. Emlékszem még Quaresma anno 1000X nagyobb tehetségnek számított, mint Ronci, ma mégsem mondanám, hogy befutott volna. És sok ilyen volt.

Munka, akarat, és lemondás nélkül nincs eredmény. Aki ezt nem érti, annak nem a győzelem ami kell, hanem az Intagram buziskodás, meg a hülye hajak. Na ez nem való hozzánk.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 14:49

Valogatottnal nyilvan nem a 20 evesekre fognak epitkezni, ott semmi nem indokolja a kiserletezest, a leheto legjobb keretet/kezdot kell osszeallitani. A svedek elleni eges azt ragyogoan megmutatta, hogy ez az olasz generacio sajnos elegge harmatos (meg a papiron huzoemberek is, mint Insigne vagy Verratti). Az olasz utanpotlas borzaszto helyzetben van, de ez nagyjabol egesz europara igaz a franciak (vagy inkabb "franciak") kivetelevel. Amig nincsenek olyan igeretes fiatalok az olaszoknal, mint Pogba, Dybala, Mbappe, addig felesleges azt varni, hogy olaszokkal el lehet jutni a futballvilag csucsara.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2018-08-01, 14:46

a híreket olvasva úgy tűnik még a végén igazam lesz és leo-t lehet hogy a piggy transzfer részeként próbálják ránk sózni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: