Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-30, 09:02

@Tankcsapda wrote:

Lehet, hogy Marrotta kockázatot vállalt két éve. Az, hogy gazdaságilag megvagyunk, még nem zárja ki a bukást. Egy 90 milliós igazolásnak két éve még üzenete volt, és ilyen összeg kifizetése után a játékos felé hatalmas elvárásokat kellett támasztani minden sorozatban, amit sajnos nem sikerült megugrani. Marrotta szinte biztos, hogy a fő szorgalmazója volt a transzfernek, hogy karrierje igazolása volt, stb, akár garanciát is vállalhatott. De a másik két verzió valószínűbb, hogy Ronaldo miatt volt nézeteltérés, vagy amit te is írtál, hogy ennek meg kellett történnie az előrelépés érdekében.

A BoD/higher managenentet a bottom line érdekli egyedül, az pedig azt mondja, hogy gazdaságilag sikeres transfer volt, a csapat sikeres és profitot termel. Sportszakmailag is annak mondható (úgy erősítettünk, hogy közben gyengítettük a Napolit, hozta a gólokat, több esetben fontos gólokat is, csapatjátékos lett). Innentől kezdve ez semmilyen szempontból nem bukás.

A football italias cikk azt is említi, hogy Agnelli egy sokkal business orientaltabb CEOt akar, hogy a commercial revenuet növelje. Ebben sokkal több a logika, Marotta CEO és GM volt egyben, most meg úgy néz ki hogy keresünk egy üzletembert CEOnak, Paratici feladatköre meg kibővül a GM feladatkörök egy részével (ha nem az egésszel). Az Agnelli család elég jó üzleti döntésekben, John Elkann meg aztán különösen - igazi hidegvérű profi - nincs kétségem, hogy remek CEOt fognak találni.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-30, 08:45

@Krisz wrote:

Higuainba biztosan nem, amikor leigazoltuk mindenki tisztában volt vele, hogy vagy nálunk megy nyugdíjba vagy a transferdíjának töredékéért adjuk el. Amortizációval amúgy is pénzünknél vagyunk.
Én simán el tudom képzelni, hogy Ronci leigazolásával szintet léptünk és Agnelli szerint ehhez Marotta már kevés. Csak akkor ki? Paraticinek minimum bele kellene majd nőnie a pozícióba, bár fogalmam sincs a pontos szereposztásról. 
Zidane szerintem hiba lenne akármilyen vezető pozícióban. Nyilván edzőként csúcsra ért, de a többihez se a tanulmányai se a tapasztalata nincs meg.

Lehet, hogy Marrotta kockázatot vállalt két éve. Az, hogy gazdaságilag megvagyunk, még nem zárja ki a bukást. Egy 90 milliós igazolásnak két éve még üzenete volt, és ilyen összeg kifizetése után a játékos felé hatalmas elvárásokat kellett támasztani minden sorozatban, amit sajnos nem sikerült megugrani. Marrotta szinte biztos, hogy a fő szorgalmazója volt a transzfernek, hogy karrierje igazolása volt, stb, akár garanciát is vállalhatott. De a másik két verzió valószínűbb, hogy Ronaldo miatt volt nézeteltérés, vagy amit te is írtál, hogy ennek meg kellett történnie az előrelépés érdekében.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-30, 07:57

@Tankcsapda wrote:
Zidaneról júliusban röppent fel hirtelen, hogy októbertől tanácsadó lesz a klubnál. Hogy valójában milyen szerepe lesz, jó kérdés, de valószínűleg valaki megszellőztette a hírt, nem volt pletykaszaga.
Paratici? Nagyon sokáig a háttérben tevékenykedett, mostanában viszont többet nyilatkozik, fontosabb személynek tűnik. Ha ő kerü l a kobra helyére, az már legkésőbb nyáron megfogalmazódott. Kíváncsi vagyok, mi vezetett a lelépéséhez. Pedzegetik, hogy nem akarta szerződtetni Ronaldot, ez is lehet egy ok. Viszont szerintem simán lehet az is, hogy Marrotta Higuaín leigazolásába bukott bele. 90 millióért jött, most 18 + 36 millióért távozott.
Higuainba biztosan nem, amikor leigazoltuk mindenki tisztában volt vele, hogy vagy nálunk megy nyugdíjba vagy a transferdíjának töredékéért adjuk el. Amortizációval amúgy is pénzünknél vagyunk.
Én simán el tudom képzelni, hogy Ronci leigazolásával szintet léptünk és Agnelli szerint ehhez Marotta már kevés. Csak akkor ki? Paraticinek minimum bele kellene majd nőnie a pozícióba, bár fogalmam sincs a pontos szereposztásról. 
Zidane szerintem hiba lenne akármilyen vezető pozícióban. Nyilván edzőként csúcsra ért, de a többihez se a tanulmányai se a tapasztalata nincs meg.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-30, 02:14

Zidaneról júliusban röppent fel hirtelen, hogy októbertől tanácsadó lesz a klubnál. Hogy valójában milyen szerepe lesz, jó kérdés, de valószínűleg valaki megszellőztette a hírt, nem volt pletykaszaga.
Paratici? Nagyon sokáig a háttérben tevékenykedett, mostanában viszont többet nyilatkozik, fontosabb személynek tűnik. Ha ő kerü l a kobra helyére, az már legkésőbb nyáron megfogalmazódott. Kíváncsi vagyok, mi vezetett a lelépéséhez. Pedzegetik, hogy nem akarta szerződtetni Ronaldot, ez is lehet egy ok. Viszont szerintem simán lehet az is, hogy Marrotta Higuaín leigazolásába bukott bele. 90 millióért jött, most 18 + 36 millióért távozott.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-30, 01:09

99%, hogy paratici lesz a közvetlen marotta-utód, illetve pletykálnak zidane érkezéséről is.

és tényleg úgy tűnik, agnelli paterolta ki beppét:
https://www.football-italia.net/128670/marotta-not-sync-agnelli
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-30, 00:59

Lehet tényleg elvállalja a FIGC vezetését. Kíváncsi lennék hogy pontosan milyen szerepet töltött be a vezetőségben. Első ránézésre Agnelli felelős az irányért, Paratici találja meg és értékeli spílereket, Marotta viszi az adminisztrációs dolgokat, tárgyal, Allegri meg csapatot csinál a játékosokból akiket igazolnak neki. Nedvedet nem tudom hova tenni, de bőven benne vam hogy csak mascot.
Ha ez nagyjából stimmel, akkor esetleg lehet olyat találni aki jobban tárgyal és úgy alkudozik, mimt egy egyiptomi piaci árus és egy cigányvajda szerelem gyereke. Várom hogy kit hoznak a helyére.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-29, 23:04

Fura ügy, nem mindig láttam értelmét az igazolásainak de döntő többségben nem nyúlt mellé a kobra. Agnelli nemrég nyilatkozta, hogy szépen fokozatosan a legmagasabb pozícióba akarja helyezni a Juvét, úgy látszik hogy szerinte ehhez Beppe nem elég már. Kíváncsi vagyok, mi lesz, remélem nem indulunk el a lejtőn mint a milánói szemétdombok.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-29, 22:12

@s4tch wrote:
https://www.football-italia.net/128663/marotta-hints-juve-pushed-him

mondjuk úgy, hogy ez érdekes.
Pont a múltkori meccsen merült fel bennem, hogy idén amikor mutatták a VIP páholyt mindig csak Agnellit és Pavelt láttam ott, őt nem. Picit olyan ez mint Marcsi távozása az utolsó napon...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-29, 22:06

https://www.football-italia.net/128663/marotta-hints-juve-pushed-him

mondjuk úgy, hogy ez érdekes.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-29, 21:53

Köszi mindent Beppe! Bevallom az első szezonjában a pokolba kívántam volna Del Nerivel és Martinezzel együtt, de azután....
Back to top Go down
View user profile
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-29, 21:02

@bombadiltoma wrote:
[...] szerintetek januárban vagy nyáron nem kéne bepróbálkoznia Marottáéknak [...]
Hát Marottának már nem: Október 25-én lejár a megbízása, és nem hosszabbít: link
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-28, 00:21

@bombadiltoma wrote:
Nem tudom, hogy volt-e már itt, de szerintetek januárban vagy nyáron nem kéne bepróbálkoznia Marottáéknak:
https://www.facebook.com/peetknows/photos/a.1739728659617640/2177053295885172/?type=3&theater

Röviden arról van szó, hogy nagyon úgy tűnik, Ramseyval nem hosszabbít az Arsenal, szóval januárban valszeg elég olcsón, nyáron pedig ingyen elhozható.
A fizetése gondolom elég magas, viszont nagyon jó középpályás, kicsit érthetetlen, hogy miért nem számolnak vele.

Porcelánlábú, brit, kell több? Nem mellesleg a kezdőnkbe sem férne be. Nem mondom, hogy rossz játékos, de előrébb biztos nem lennénk vele. Ha nyári ingyen igazolható játékosok, akkor van összesen 2 megfelelő jelölt, Rabiot és Martial. Szerintem ők a csapatot előrébb vihetik, különösen Rabiot, Martiallal inkább a támadósor mélyítését érnénk el, és kb. csak akkor igazoljuk le, ha Dybalat elengedjük. Ha azt vesszük, akkor így egy Pogba/SMS transzfert simán nyélbe üthetünk.
Back to top Go down
View user profile
bombadiltoma

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-27, 23:08

Nem tudom, hogy volt-e már itt, de szerintetek januárban vagy nyáron nem kéne bepróbálkoznia Marottáéknak:
https://www.facebook.com/peetknows/photos/a.1739728659617640/2177053295885172/?type=3&theater

Röviden arról van szó, hogy nagyon úgy tűnik, Ramseyval nem hosszabbít az Arsenal, szóval januárban valszeg elég olcsón, nyáron pedig ingyen elhozható.
A fizetése gondolom elég magas, viszont nagyon jó középpályás, kicsit érthetetlen, hogy miért nem számolnak vele.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 21:50

Ritkán bírok ilyen videókat végignézni, de ez bejött.  cheers

De őszintén, ki akarna Murinnnyóval kosarazni?

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 18:58

@zetterberg40 wrote:
Tényleg jó lehet a hangulat Mu-ban:

https://mobile.twitter.com/SkySportsNews/status/1044906594318929921
A hallal jobban kijött ez tény! Smile

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 17:22

Tényleg jó lehet a hangulat Mu-ban:

https://mobile.twitter.com/SkySportsNews/status/1044906594318929921
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 16:27

@s4tch wrote:

egyetértek. még mindig csak 25 éves lesz pár héten belül, jó korban van, megoldhatna 2 posztot is (jobbhátvéd + belső kp), és vele lehetne 2- vagy 3-fős középpályát is játszani. más kérdés, hogy khedirát nem fogjuk, a többieket meg nem szabad jövőre elengedni.

egyébként szerintem hétvégén elindult valami azzal, hogy cant allegri a védelem előtt játszatta, és pjanicot feljebb küldte. can nagyjából ezzel a meccsel érkezett meg a szezonba, és kifejezetten jól játszott registaként.

Fabinhoval kapcsolatban vannak kétségeim. #1 teljesen kézenfekvő lehetőség volt idén és tavaly nyáron is, mégsem merült fel a neve még pletyka szinten sem (értsd konzisztensen emlegetve, nem csak random kipörgetve a bs generatorral). #2 Jordan Henderson a Pool Khediraja, Milner se az a kifejezett szűk elit, mégsem kap kb semmi lehetőséget, jobb bunkóban meg a 18 éves takony kölyök nyomja, azért bennem felmerült hogy ő tényleg akkora spíler-e. A Monaco elég jó abban hogy felfuttasson játékosokat akik utána máshol magabiztosan hozzák a Sturaro szintet (lásd Bakayoko, aki még ebben a koldus Milanban is kínlódik).

Can szerintem überfasza lesz (nem akkora mint Kanca, de elit), viszont Pjaniccsal egyedül nem biztos hogy elég masszív lenne a védekezés - a 2 fős kphoz Pjaniccsal kellene egy Kante-Keita féle gecisokat gecigyorsan futó, pontosan passzoló szerelőgép (ez megint nem biztos hogy Fabinho). 3 fős kpnál Cannal registaban (Nainggolan) kb ott tartunk mint anno a Roma, csak bármelyik egyensúly játékosuk (nem kivénhedt De Rossi vagy egészséges térdű Strootman) sokkal aktívabb mind védekezésben mind támadásban mint a passzsávok királya.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 15:42

@CsT wrote:
...Fabinhot eddig nem nagyon használja Kopp, majd rárabolunk nyáron egy kölcsön +25M kötelező option-nal!

egyetértek. még mindig csak 25 éves lesz pár héten belül, jó korban van, megoldhatna 2 posztot is (jobbhátvéd + belső kp), és vele lehetne 2- vagy 3-fős középpályát is játszani. más kérdés, hogy khedirát nem fogjuk, a többieket meg nem szabad jövőre elengedni.

egyébként szerintem hétvégén elindult valami azzal, hogy cant allegri a védelem előtt játszatta, és pjanicot feljebb küldte. can nagyjából ezzel a meccsel érkezett meg a szezonba, és kifejezetten jól játszott registaként.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 14:45

@zetterberg40 wrote:
Szerintem a Polip nyugodtan egye most már meg a szart Manchesterben. Ő akarta.
Bennem is van egy ilyen dac, hogy aki elment más faszával játszani, az maradjon is ott. Ha veszünk egy valamirevaló kp-t akkor nekem se fog hiányozni, én mindenkinek örülök, aki eggyel lejjebb tolja Kebabot a listán. Wink

Egyébként is brutál fizuja van, ráadásul a pizzásnak is többször lenne bejárása az irodába mint eddig. Fabinhot eddig nem nagyon használja Kopp, majd rárabolunk nyáron egy kölcsön +25M kötelező option-nal!
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 14:16

Szerintem a Polip nyugodtan egye most már meg a szart Manchesterben. Ő akarta.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 13:58

perverz állatok vagytok, és ez meglehetősen imponáló.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 13:08

@CsT wrote:

Teljes alakos meztelen képet és pénzt is illik küldeni ilyenkor! Smile

A Pogab - Dybi csere értékben jó, viszont a fizujuk között brutális különbség van.
+ dick pic
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 12:59

@Téjlor89 wrote:

Sziasztok!

Új fiú vagyok, a 2003-as Real-verés óta Juve drukker. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a szokás, kell küldeni fényképes önéletrajzot, vagy van valami online beavatási buzulás/szertartás?

A Pogba-témát illetően szerintem van rá esély, hogy visszajöjjön. Valószínűleg 2 éve non-stop veri a fejét a falba, hogy otthagyta a Juvét ezért az ócska MU-ért. Lehet, hogy jelenleg egy Dybala-Pogba straight swapot alá is írnék - ezt ugye emlegeti a sajtó rendesen. De csak akkor, ha Dybcsit kipróbáljuk false 9-ként és ott sem válik be, mert amúgy ő kis cuki. Abban egyetértek, ha Mourinhot dobják, akkor jelentősen csökkennek az esélyek Pogba leigazolására.

Olyan kaliberű játékosokat, mint akik a támadószekcióban vannak, nem lehet huzamosan padoztatni. Főleg így, hogy még Berna elég erősen helyet követel magának a kezdőben. Az meg szerintem tiszta, hogy egy klasszis középpályásra, aki mindenhez ért, kurva nagy szükségünk lenne - és Pogesz az.

Egy hátravont Can, előretolt Pjanic (mint a Romaban anno), box-to-box Pogba középpálya brutális lehetne és szerintem mind a labdaszerzést, mint a kreativitást parádésan megoldaná.

Más téma: Chiesát néztem tegnap az izé-Fior meccsen (is), és zseniális a gyerek. Meg kell venni jövő nyáron mindenképp és még maradhat mondjuk 1 évet a Fiornál tovább fejlődni. Ráférne az olasz válogatottra is az értelmes támadó és a Berna / Chiesa / Insigne vonal már nem olyan borzasztó.
Teljes alakos meztelen képet és pénzt is illik küldeni ilyenkor! Smile

A Pogab - Dybi csere értékben jó, viszont a fizujuk között brutális különbség van.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 12:14

@s4tch wrote:
a tuttosport megint ráment a pogback témára a napokban. muníciót kaptak rendesen: mourinho állítólag elvette a kapitányi karszalagot pogbától, és a derby elleni ligakupa-meccsen is a lelátóra ültette pogbát.

pogba egyébként fekete-fehérben ült fel a lelátóra, és a második derby-gólt követően lefényelt:
[link]

jocolor

(egyébként szerintem mourinhót hamar ki fogják baszni, és pogba sosem fog még egyszer nálunk játszani, de ez mellékes, ettől még szép a mu vergődése.)
Sziasztok!

Új fiú vagyok, a 2003-as Real-verés óta Juve drukker. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a szokás, kell küldeni fényképes önéletrajzot, vagy van valami online beavatási buzulás/szertartás?

A Pogba-témát illetően szerintem van rá esély, hogy visszajöjjön. Valószínűleg 2 éve non-stop veri a fejét a falba, hogy otthagyta a Juvét ezért az ócska MU-ért. Lehet, hogy jelenleg egy Dybala-Pogba straight swapot alá is írnék - ezt ugye emlegeti a sajtó rendesen. De csak akkor, ha Dybcsit kipróbáljuk false 9-ként és ott sem válik be, mert amúgy ő kis cuki. Abban egyetértek, ha Mourinhot dobják, akkor jelentősen csökkennek az esélyek Pogba leigazolására.

Olyan kaliberű játékosokat, mint akik a támadószekcióban vannak, nem lehet huzamosan padoztatni. Főleg így, hogy még Berna elég erősen helyet követel magának a kezdőben. Az meg szerintem tiszta, hogy egy klasszis középpályásra, aki mindenhez ért, kurva nagy szükségünk lenne - és Pogesz az.

Egy hátravont Can, előretolt Pjanic (mint a Romaban anno), box-to-box Pogba középpálya brutális lehetne és szerintem mind a labdaszerzést, mint a kreativitást parádésan megoldaná.

Más téma: Chiesát néztem tegnap az izé-Fior meccsen (is), és zseniális a gyerek. Meg kell venni jövő nyáron mindenképp és még maradhat mondjuk 1 évet a Fiornál tovább fejlődni. Ráférne az olasz válogatottra is az értelmes támadó és a Berna / Chiesa / Insigne vonal már nem olyan borzasztó.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 10:55

@s4tch wrote:
a tuttosport megint ráment a pogback témára a napokban. muníciót kaptak rendesen: mourinho állítólag elvette a kapitányi karszalagot pogbától, és a derby elleni ligakupa-meccsen is a lelátóra ültette pogbát.

pogba egyébként fekete-fehérben ült fel a lelátóra, és a második derby-gólt követően lefényelt:
https://twitter.com/kisugugu/status/1044702566939074570

jocolor

(egyébként szerintem mourinhót hamar ki fogják baszni, és pogba sosem fog még egyszer nálunk játszani, de ez mellékes, ettől még szép a mu vergődése.)

Remélem Muringyó kihúzza még addig amíg oda-vissza elverjük őket. A MU nyilván nem akar megválni tőle és 10szer kibasszák Műringyót mielőtt Pogbat, az új edzővel meg sanszosan nem lesz bús panda ez a futballkurva. Ettől függetlenül minden Pogban múlik mert simán kibulizhatja magának Raiolaval hogy eladják.
Ami a leigazolását illeti, kurvanagyot dobna a középpályánkon, a social media followereken, viszont kicsit sok lenne nekem már ez a kurvulás. Abból a pénzből amiből mozdítani tudnánk mást is simán megvehetünk, hasonló képességekkel, alacsonyabb ribancmutatóval.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-26, 10:05

https://twitter.com/kisugugu/status/1044702566939074570

jocolor

Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-17, 16:05

Agnelli: We will plan, one after the other, the last remaining steps to become number one

Csak nekem áll fel erre?  Embarassed

És itt a cikk a Financial Timesból

Edzés után átnyálazom, addig is: pénzügyesek ne fogjátok vissza magatokat! Smile
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-12, 17:58

Kedvenc láthatatlan emberünk, a passzsávok királya hosszabbított 2021-ig.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-05, 11:02

viszont hasonlóságot vélek felfedezni az utóbbi olasz szövkapok viselkedésében, bizonyos témákban 180 fokos fordulatot vesz hirtelen a véleményük amint új funkciójukba lépnek, lásd ezt a köcsögöt, vagy pl Conte bácsit meg a válogatott szünetek - összetartások gyakoriságát.
A következetlenséget pedig halálbüntetéssel sújtanám...

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-05, 10:56

@exchaby wrote:

https://twitter.com/JuventusWAR/status/1037171592512593922

Hehe, mondjuk arról nem feltétlenül ő tehet hogy volt 3 olasz a keretben - az ínter sosem az olaszokról szólt.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-09-05, 10:40

@Krisz wrote:
ugye Mancini beszólt egy olyat, hogy az olaszok több játékpercet kellene hogy kapjanak a klubjaikban

https://twitter.com/JuventusWAR/status/1037171592512593922

Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 4 of 27Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next