Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-14, 17:40

Krisz írta:


Azért a Cagliarit sokkal inkább le lehet izmozni, mint egy Laziot, illetve nem Lotitoval kell tárgyalni. Én amúgy 30 millát se fizetnék érte (annyit olvastam utoljára), ha meg inkább elmegy egy West Hambe akkor nem is ide való.
Csak az a gond, hogy már nem a West Hammel kell küzdeni értene hanem pl. a Chelsea-vel, úgy meg nehéz izmozni. Amúgy szerintem Ben Húr jobb nála.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-14, 16:35

tjunior írta:

Barellát már cseszhetjük, túlhypeolták. Nyáron kellett volna valamit bóltolni a Cagliarival. Most már olyan mint SMS, ügyes meg tehetséges, de piszkosul túlárázot. 50-60 milliókat írnak róla, annyit meg nem ér. Majd elviszi valamelyik angol csapat ahol majd nem válik be.

Azért a Cagliarit sokkal inkább le lehet izmozni, mint egy Laziot, illetve nem Lotitoval kell tárgyalni. Én amúgy 30 millát se fizetnék érte (annyit olvastam utoljára), ha meg inkább elmegy egy West Hambe akkor nem is ide való.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-14, 16:07

a középpályára korlátlan keretből most rodrit választanám az atleticóból, brutális a gyerek, szét fogja szedni pjanicot, ha addig mire nem kezd magával valamit.

budget megoldás: ricardo pereira a leicesterből. tavaly még a portóban játszott, össze is hozták velünk, ráadásul új haverunk, mendes az ügynöke. igaz, elsősorban ő jobb bekk, de ha max kezelésbe veszi, felépítése, játéka alapján simán játszhatna hatost.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-14, 15:42

Krisz írta:


Igazán leránthattunk volna valami kiscsapatot egy kpval. Pl én sunázom Barellat, ezerszer inkább őt hoznám főleg ha még januárban le lehet zsírozni, mint Ramzit nyáron.
Barellát már cseszhetjük, túlhypeolták. Nyáron kellett volna valamit bóltolni a Cagliarival. Most már olyan mint SMS, ügyes meg tehetséges, de piszkosul túlárázot. 50-60 milliókat írnak róla, annyit meg nem ér. Majd elviszi valamelyik angol csapat ahol majd nem válik be.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-14, 14:15

s4tch írta:
https://twitter.com/romeoagresti/status/1084720319498194945

agresti szerint remzi done deal, és a nyáron érkezik a fiú. télen tehát nagyon úgy tűnik, nem lesz mozgás.

Igazán leránthattunk volna valami kiscsapatot egy kpval. Pl én sunázom Barellat, ezerszer inkább őt hoznám főleg ha még januárban le lehet zsírozni, mint Ramzit nyáron.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-14, 08:59

https://twitter.com/romeoagresti/status/1084720319498194945

agresti szerint remzi done deal, és a nyáron érkezik a fiú. télen tehát nagyon úgy tűnik, nem lesz mozgás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-13, 14:49

Azt olvastam hogy Ramzi ügynökének 9 millát kell tejelni. Plusz lesz egy csini 7 millás fizetése. Szóval ez nagyon nincs ingyen. Nem vágom hogy Torreira mennyit szakít egy évben bónuszokkal, de ha számolgatunk egy kicsit:

Torreira
Átigazolás díj: 30m
Ügynök: ?
Fizetés: évi 3m = netto 15m 5 evre ami mondjuk brutto 30m
Total: 60m

Ramzi
Átigazolás díj: 0m
Ügynök: 9m
Fizetés: évi 7m = netto 21m 5 evre brutto 42m
Total: 51m

Na most nem tudom, hogy Torreira ügynökének tejelt-e az Arsenal, mindenesetre tuti nem 9m nagysagrendben. A különbség a két deal között kb 12 milla ha mondjuk az ügynök Torreira éves fizetését kapta meg commissionben.
5 év múlva a 33 éves Ramzi értéke 0, a 27 éves Torreiraé sanszosan a duplája a mostaninak alsó hangon (nincs ok rá hogy ne feltételezzük hogy hozza a mostani fejlődési görbét és nem szakítja szét a térdét).
Torreira persze nem minden fán terem, de azért nem is Messi szintű tehetségről van szó. Nekem érthetetlen, hogy miért nem kukáztunk egy Torreirat a nyáron vagy miért nem egy Torreira kalibert zsírozunk le a következő szezonra egy üveglábú Ramzi helyett, akinek a játékára talán annyira nincs is szükség. Persze egy Khedira - Ramzi csere előrelépés (pusztán statisztikai alapon, mert franc se tudja hogy egy angol mennyire tudja felvenni a Serie A ritmusát illetve hogy mennyit lesz sérült) de ennél talán jobb lehetőség is lett volna...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-13, 10:21

Allegri a meccs után megerősítette, hogy Spinazzola és Ken is marad tavaszra. Ez már kifejezetten jó hír.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-13, 00:44

EsztéNégy írta:


Én is direkt néztem a második félidőt, azért vitt némi kreativitást a játékba, nem mozgott rosszul sem az ír. Engem az zavar, hogy védekezésben ő is teljesen homály, inkább Pjancsi helyén tudnám elképzelni (mint Benőt meg Kant is).
Látszott, hogy jól olvassa a játékot, meg az is, hogy kapkodja a lábát és kínosan kerüli a kontaktokat...szóval igen, ha Pjanics helyére keresnénk valakit akkor ok, de ő a védekezésünkön kb 0-át fog javítani.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-12, 23:41

https://www.football-italia.net/133179/gattuso-higuain-has-made-his-choice

még a végén piggy tényleg londongrádba költözik
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-12, 18:50

CsT írta:
Ramzy miatt belenéztem az arsenal meccsébe, jó lenne valahogy melléütni pár billentyűt és Torreirát elhozni inkább! Very Happy

Én is direkt néztem a második félidőt, azért vitt némi kreativitást a játékba, nem mozgott rosszul sem az ír. Engem az zavar, hogy védekezésben ő is teljesen homály, inkább Pjancsi helyén tudnám elképzelni (mint Benőt meg Kant is).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-12, 15:58

Ramzy miatt belenéztem az arsenal meccsébe, jó lenne valahogy melléütni pár billentyűt és Torreirát elhozni inkább! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-11, 22:22

Azért télen nagyon nem engedtünk el senkit eddig sem, csak valószínűleg jobban el tudták titkolni ezeket a "kezdeményezéseket". Benatia nyáron menni fog, ebben szinte biztosak lehetünk, és bár előző szezonban elég jól teljesített, annyira nem fogok bánkódni miatt.

Néhány hírmorzsa:

- Ramsey téli megszerzésével próbálkozunk, 18 millió fontba kerülne elvileg.
- Romero közeledik, 10-15 millió € közötti árban gondolkodnak, kérdés, a Genoa mennyit akar.
- Pogba-Costa csere...sok esély van rá.
- Iscoról továbbra sem tettünk le.

Iscoval kapcsolatban: nem tartom jó ötletnek, hogy a Real több játékosát igazoljuk le. Ronaldo külön téma, ő egyedülálló módon nyomja a mentális doppingot, nagyon nem kényelmesedik el, amíg vissza nem vonul. De sok játékosuk sorozatban három BL-t nyert, kérdés, mennyire tudnák magukat felszívni nálunk. Isco tökéletesen illene egy 4-3-1-2-be, Allegri korábban szeretett volna egy Isco típusú játékost a csapatban tudni, lehet, most is így van, de én nem gondolom, hogy nálunk beválna. Ha nagyon arra a posztra kellene valakit mondani, akkor Eriksen lenne a legmegfelelőbb szerintem. A Spursszel úgysem fog nyerni semmit, a képességei meghaladják a csapatáét, szerintem ő nyáron le fog lépni onnan. A másik pedig az, hogy nagyon úgy tűnik, hogy Dybalaban gondolkodik Maxi, és igazából még jó is lehet neki ez a poszt, csak ne tolódjon már ki a szélre, ott elég gyengusz sajnos.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-10, 20:43

zetterberg40 írta:
Én valahogy az ilyen szigetországi játékosokat sosem tudtam elképzelni a Juveban.

https://www.transfermarkt.com/aaron-ramsey/verletzungen/spieler/50057

Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy számolni lehessen vele rendesen. Állandóan visszatérő problémája a combizom sérülése. A legnagyobb baj, hogy Allegri alatt nem arról híres a csapat, hogy kevés a sérült.

Van egy elméletileg 40M EUR-t érő játékos, akit ingyen megszerzünk. Nemzetközi szintű játékos (nem klasszis, de nemzetközi szint amit képvisel). Kérdés, hogy kinek a helyére jön. Mert ekkora fizuval nem gondolnám, hogy a Barca B csapatát otthagyná, egy cserepadért.

Ami sázmomra viszont pozitív Paratici úgy rábaszta az ajtót Bencire, hogy csak na. Ha menni akar mehet a nyáron. Végre úgy viselkedünk mint egy nagycsapat.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-10, 14:54

Én valahogy az ilyen szigetországi játékosokat sosem tudtam elképzelni a Juveban.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-10, 13:42

fktgbr írta:

Szép fizetés az egy szakácsnak. Állítólag hétvégén már be is mutatja az egészségügyi kiskönyvét.
36 millió foRIntért nem ugrálnék 5 évet, de ő tudja, milyen a modern gasztrobiznisz  geek

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-10, 13:32

Tankcsapda írta:
5 évre 36 millió fontot fog kapni a hírek szerint.
Szép fizetés az egy szakácsnak. Állítólag hétvégén már be is mutatja az egészségügyi kiskönyvét.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-10, 06:49

EsztéNégy írta:

Gyakorlatilag egy kezdőt kéne igazolniuk, hogy azt mondjam, ugyanazon a színvonalon van a keretük, mint a miénk. Ez azért nem semmi...
Alsó hangon 200-250 milla, eladás és kiemelkedően nagy nevek nélkül. Plusz 10-20 milla zsebbe a svájci kopasznak, meg a sleppjének, hogy az FFP játék is menjen.

És az emelkedő bérköltség...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-10, 01:17

Valószínűleg megegyezhetett a klub Ramseyvel, elég sok oldal lehozta. 5 évre 36 millió fontot fog kapni a hírek szerint. Ez még úgy is elég sok, hogy a kezdeti tízhez képest dicséretes csökkentés. Mindenesetre jó eséllyel számolhatunk a walesivel, de 5 évre egy porcelánlábút? Reméljük, a BL-győztes csapatot fogja erősíteni, már ha egyáltalán erősíteni fogja. Persze ha hozza a legjobbját, akkor nagyon nem fog panaszra okot adni, de elég kockázatos igazolás lesz az "ára" ellenére is.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-09, 23:00

s4tch írta:
hatalmas buli lehet a skynál egy ilyen után:

Bevásárlóközpont - Page 4 Dwbb0k10

persze az egészet egyetlen dolog motiválja: icardi több pénzt akar, és egyelőre nem kíván hosszabbítani a kínaiakkal.

Ebben az a vicc, hogy a megmaradó emberek még mindig erősen korlátolják a lehetőségeket. Handa jó kapus, de vannak érthetetlen hibái amikor el se indul egy-egy lövésre, Vrsaljko és Asamoah nálunk max csak csere lenne, esetleg csere cseréje... Brozovic teljesen hit 'n miss, egy klasszis hónapjára jut egy értékelhetetlen, a Gollam öreg és problémák vannak vele, a Kobra ki is baszta a keretből, Martinez meg még kölyök. 

Gyakorlatilag egy kezdőt kéne igazolniuk, hogy azt mondjam, ugyanazon a színvonalon van a keretük, mint a miénk. Ez azért nem semmi...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-09, 18:56

s4tch írta:
hatalmas buli lehet a skynál egy ilyen után:

Bevásárlóközpont - Page 4 Dwbb0k10

persze az egészet egyetlen dolog motiválja: icardi több pénzt akar, és egyelőre nem kíván hosszabbítani a kínaiakkal.
Fikardinak nem adják meg a kért fizetést de Kroosnak, Modricnak ls Dibusznak  igen.
Röhögnék ezen az egész baromságon de, hogy őszinte legyek inkább bosszant. Hülyének kell nézni az embert, hogy ezt kitegyék.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-09, 17:35

Még annyival egészíteném ki az ábrát, hogy a kapuban Buffon lesz, a középpályán pedig Nedved!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-09, 17:27

hatalmas buli lehet a skynál egy ilyen után:

Bevásárlóközpont - Page 4 Dwbb0k10

persze az egészet egyetlen dolog motiválja: icardi több pénzt akar, és egyelőre nem kíván hosszabbítani a kínaiakkal.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-09, 16:45

A nap híre Argentínából: Icardi nem hosszabbít az Interrel, 9-10 millió eurót kérne évente, mi is követjük az eseményeket a Real és a Chelsea társaságában. Icardinak 110 milliós kivásárlási ára van, ami ha minden igaz csak külföldi csapatokra érvényes. Szóval ha bármelyik egyéb említett klub vinni akarja, akkor sok beleszólásunk nem lesz a dologba. Nem is hiányzik, hogy Wanda betegye a lábát a Juve VIP-be.

Ha már csatár, akkor én még mindig diszkontáron visszaszerezném Morcit. Bár ez is egy érdekes kérdés, hogy a két öreggel még évekig számolunk (Ronci, Mario), közben van egy 18 éves szupersztár jelöltünk, aki pont 2-3 év múlva már akár rendszeresebben is játszhatna, van egy Dybalánk, aki szélen felejtős. Nem hiszem, hogy egy középcsatár lenne a prioritás jelenleg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 22:51

romero tehetséges, erős, jól helyezkedik, baromi jó a levegőben, és még passzolni is tud. szerintem de ligt helyett megyünk rá, miután a holland állítólag irreálisan sokat kér. romero a nyáron érkezhet, ahogy szerintem mindenki más is, akiről pletykálnak. hacsak nem sikerül elcserélni khedirát ramsey-re, nem lesz mozgás a télen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 21:45

Az sajnos igaz, hogy elég komoly összegeket áldozunk igazolásokra, de talán ez kell a BL-hez. Az, hogy ésszerű-e a gazdálkodásunk, azt ebben a szezonban még nem tudni, mert most nagyon sokat költöttünk, aminek csak egy viszonylag csekély hányadát tudtuk az igazolásokból visszanyerni, ez eddig nem így volt. Remélem, hogy nem szalad el a ló a vezetőséggel, és nem mennek bele anyagilag kockázatos üzletekbe. Illetve egyéb kockázatokat is véleményesen kellene vállalni, most pont Schick miatt jutott eszembe. De Sciglio képességekben (volt) korlátolt, Schick viszont mentálisan gyenge. Ő vagy kitör a Romaban, vagy elsüllyed a középszerűségben, mert ha váltana, akkor megbukott egy nálunk gyengébb csapatnál.

Ramsey mellett az utóbbi napokban a Genoa hátvédje, Cristian Romero leigazolásán ügyködünk szinte biztosan. Nem nagyon láttam őt játszani, milyen teljesítményt nyújt?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 20:38

Petike007 írta:
Az megvan, hogy az utóbbi években mi költöttük a legtöbbet... Na ez is egy fura szám. Agnellival ki lett csapva a bré az asztalra rendesen. Még egy jó mezszponzor kellene, és akkor meg is volnánk.
Ez igaz, az elmúlt 3 év alapján 602 misivel valóban mi költöttük  a legtöbbet, de  mellette 446 millió értékben adtunk is el játékosokat. És akkor még ott van Higany, Pjaca, Audero, Sturaro, Cerri akikből nem túlzóan még akár 80-90 misit is ki tudnánk venni. Hozzávesszük, hogy CR kb 110 milliója lényegében váratlan deal volt, már teljesen más a 602 milliós kiadási oldal értelmezhetősége.
Inkább  a fizetések növekedése drasztikus, de ez a mély keret és a növekedés természetes velejárója. De a bevételi oldal is duzzad rendesen.


Sokat költünk, mert sokat is adtunk el, de még CR-rel sem vagyunk ott ameddig a takaró ér. A nagy számok ellenére ez még mindig egy észszerű gazdálkodás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 20:17

Petike007 írta:
BL Lúzerség ide vagy oda, egy dolog biztos a mercaton hosszú távon jók vagyunk.

https://index.hu/sport/futball/2019/01/08/patrik_schick_mo_szalah_as_roma/

Anno minden köcsög volt a vezetőség, hogy nem hozta most meg tessék.

Az megvan, hogy az utóbbi években mi költöttük a legtöbbet... Na ez is egy fura szám. Agnellival ki lett csapva a bré az asztalra rendesen. Még egy jó mezszponzor kellene, és akkor meg is volnánk.

Ha valóban drogos a gyerek, akkor simán befuthatja Mutu karrierjét. Amúgy szerintem a tehetsége alapján simán lehetne belőle Zlatan (aki amúgy az első Ajaxos évében nagyon nem volt topon mentálisan), az én pénzem azon van, hogy nem került volna bele ebbe a depi spirálba ha zökkenőmentesen leigazoljuk - persze erre már sosem derül fény. Ócsóért én elhoznám, Desciből is sikerült focistát faragni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 19:50

BL Lúzerség ide vagy oda, egy dolog biztos a mercaton hosszú távon jók vagyunk.

https://index.hu/sport/futball/2019/01/08/patrik_schick_mo_szalah_as_roma/

Anno minden köcsög volt a vezetőség, hogy nem hozta most meg tessék.

Az megvan, hogy az utóbbi években mi költöttük a legtöbbet... Na ez is egy fura szám. Agnellival ki lett csapva a bré az asztalra rendesen. Még egy jó mezszponzor kellene, és akkor meg is volnánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 18:01

s4tch írta:


erről azért beugrott a bl-döntős mérlegünk.

Ez nálunk inkább olyan, mint a spanyoloknál volt a válogatott. Nyertek asszem 1 EBt és annyi, miközben végig nagyon erős keretük volt. Aztán az Iniesta garnitúra megnyert mindent - átszakadt a gát. Nekünk is kb ez hiányzik.
Oké, mi lúzerek vagyunk a BL döntőben, a lúzerség az ínternél a PSV elleni utolsó pillanatos hasalást jelenti. Én ezt nem nagyon tudom egy lapon említeni a mi BL döntőinkkel, inkább azt mondanám, hogy már magával a döntővel is túlteljesített a keret. Idén viszont max a kpba lehet belekötni, de ha mondjuk elfelejtjük Khedirat és Can összekapja magát akkor azt se lehet nagyon ócsárolni. Ezért is beszélünk július óta a BL győzelemről.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-01-08, 08:09

s4tch írta:


erről azért beugrott a bl-döntős mérlegünk.
Nekem is mindig ez ugrik be, őszintén szólva a második helynél nincs rosszabb a BL-ben, szóval ha választanom kellene akkor inkább zúgjunk ki a Bilbao ellen, de másodikok ne legyünk. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: