Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 18:28

Még változhat, de most ezt írja a TJ:

Csecs-Cancellár, Beduin, Cselló, Szandi-Imre, Pjancsi, Matyi-Pumukli, Dybab, Ronci
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 13:32

@CsT wrote:
Jobban tetszik az a kezdő amelyben Ruga szerepel, Bekúrnak is kijár végre a játék, ha már a legnagyobb klasszis lesérült középről! Smile

Nyögvenyelős, buzizós, megpattanó szabadrúgásgóllal megnyert szenvedős 1-0-ás győzelemre számítok! Smile
Nekem ettől a kezdőtől instant feláll.

Szerintem 6-7 góllal nyerünk.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 11:35

Jobban tetszik az a kezdő amelyben Ruga szerepel, Bekúrnak is kijár végre a játék, ha már a legnagyobb klasszis lesérült középről! Smile

Nyögvenyelős, buzizós, megpattanó szabadrúgásgóllal megnyert szenvedős 1-0-ás győzelemre számítok! Smile
Back to top Go down
View user profile Online
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 11:11

@Tankcsapda wrote:

Perin a Bologna ellen fog kezdeni Maxi elmondása szerint.

Én viszont abszolút racionálisnak érzem Berna kezdetését a szezon elején. Egyedül ő nem volt ott a támadóink közül a VB-n (+ Kean), végigcsinálta a felkészülést, szerencsére bizonyít is. Pont ezért lenne alapvetően érthetetlen Can mellőzése, de új igazolásként Allegri hónapokig dolgozik a felépítésén. Kényszerből lesz lehetősége többet bizonyítani, ahogyan Cancelo már meg is tette, biztos vagyok benne, hogy nem lenne ennyire foglalkoztatott, ha De Sciglio egészséges lenne. Ronaldo más kategória, az ő padoztatása Allegri módszerével nem magyarázható.

Pont a rotáció miatt lett volna jó még Marci. Az ilyen meccseken ő is elég lenne, és a többiek pár meccsel többet pihenhetnének. A keret minőségileg mély, mennyiségre talán megfelelő (plusz egy középpályás kellene azért), a sérülésekkel meg nem lehet mit kezdeni. Spinazzola mikor lesz hadra fogható?

A VB meg a felkészülés egy dolog, a formája és teljesítménye alapján simán a kezdőben lett volna a helye. Az elején amúgy Bernát azért nem villogott annyira, de fenn tudja tartani a valencias teljesítményt akkor nem nagyon lehet kihagyni. Mivel egy embert tudunk rotálni amiatt, hogy Cuadradonak a szélen kell tehermentesítenie, elől meg Koszta sérült/eltiltott, most igazából ez nem is releváns kérdés.

A mai Gazzetta amúgy ezt a kezdőt írja:
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 11:09

@Tankcsapda wrote:
A várható kezdő ma estére:

Szczesny - Cuadrado, Benatia, Chiellini, Cancelo - Emre Can, Pjanic, Bentancur - Bernardeschi, Ronaldo, Dybala.

Allegri nem zárja ki a háromvédős rendszer alkalmazását sem, a sérülések miatt egyébként logikus is lenne, de a lehetőségek és a rotáció alapján ez egy elég jó kezdő. Bernardeschi a szezon elején elkezdte bejátszani magát a kezdőbe, jelenleg egyértelműen alapember. Jó, hogy van esély egy újabb olasz klasszisra, mert lassan elkezd kikopni az előző hét szezon sikercsapatának olasz állománya.
Évek alatt a BBC helyett CBCC lett. További szép napot kívánok!

Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 10:56

@Krisz wrote:

Nem azt nyilatkozta hogy Perin kezd?
Amúgy a szezon elején kicsit összehúztam a szemöldököm, hogy miért nem Koszta játszik Bernát helyett, de a teljesítménye a Valencia ellen Maxit igazolja. Egyébként nyilvánvaló, hogy orrba szájba kell rotálni, egyrészt mert baromi mély (és minőségi) a keret, másrészt mert már 5 meccs után 4en ülnek a lelátón. Én azt se bánnám, ha Keant bedobnánk Mandzukic helyett, nyilvánvaló, hogy nogood alapember Maxinál, de pl egy Frosinone ellen nyugodtan lehetne pihentetni. Sajna a szélsővédőkkel kényszerpályán mozgunk, csak remélni tudom hogy Szandi és Kanca nem döglenek ki.

Perin a Bologna ellen fog kezdeni Maxi elmondása szerint.

Én viszont abszolút racionálisnak érzem Berna kezdetését a szezon elején. Egyedül ő nem volt ott a támadóink közül a VB-n (+ Kean), végigcsinálta a felkészülést, szerencsére bizonyít is. Pont ezért lenne alapvetően érthetetlen Can mellőzése, de új igazolásként Allegri hónapokig dolgozik a felépítésén. Kényszerből lesz lehetősége többet bizonyítani, ahogyan Cancelo már meg is tette, biztos vagyok benne, hogy nem lenne ennyire foglalkoztatott, ha De Sciglio egészséges lenne. Ronaldo más kategória, az ő padoztatása Allegri módszerével nem magyarázható.

Pont a rotáció miatt lett volna jó még Marci. Az ilyen meccseken ő is elég lenne, és a többiek pár meccsel többet pihenhetnének. A keret minőségileg mély, mennyiségre talán megfelelő (plusz egy középpályás kellene azért), a sérülésekkel meg nem lehet mit kezdeni. Spinazzola mikor lesz hadra fogható?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 10:27

@Tankcsapda wrote:

Szczesny - Cuadrado, Benatia, Chiellini, Cancelo - Emre Can, Pjanic, Bentancur - Bernardeschi, Ronaldo, Dybala.

Allegri nem zárja ki a háromvédős rendszer alkalmazását sem, a sérülések miatt egyébként logikus is lenne, de a lehetőségek és a rotáció alapján ez egy elég jó kezdő. Bernardeschi a szezon elején elkezdte bejátszani magát a kezdőbe, jelenleg egyértelműen alapember. Jó, hogy van esély egy újabb olasz klasszisra, mert lassan elkezd kikopni az előző hét szezon sikercsapatának olasz állománya.

Nem azt nyilatkozta hogy Perin kezd?
Amúgy a szezon elején kicsit összehúztam a szemöldököm, hogy miért nem Koszta játszik Bernát helyett, de a teljesítménye a Valencia ellen Maxit igazolja. Egyébként nyilvánvaló, hogy orrba szájba kell rotálni, egyrészt mert baromi mély (és minőségi) a keret, másrészt mert már 5 meccs után 4en ülnek a lelátón. Én azt se bánnám, ha Keant bedobnánk Mandzukic helyett, nyilvánvaló, hogy nogood alapember Maxinál, de pl egy Frosinone ellen nyugodtan lehetne pihentetni. Sajna a szélsővédőkkel kényszerpályán mozgunk, csak remélni tudom hogy Szandi és Kanca nem döglenek ki.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   2018-09-23, 09:24

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1   

Back to top Go down

Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» JCER Rating List - 01.01.2018
» Cheltenham 2018 trends DAY ONE
» DIGI XROS TICKLE WARS
» 2017-2018 World KO Engine Champs V Coming Soon!
» ARMFISH(ASMFISH) 12/01/2018 ANDROID V8