Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

A világ legjobb blogja

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    Yesterday at 18:11

a listán épp téma, hogy mennyire forró sorozat ez. imádjuk.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    Yesterday at 17:59

@LeRoi10 wrote:
Én szégyellem magam helyettetek is, hogy még nem ez a blog borítóképe...

Vagy ez:

wubwub

Mint egy tamponreklám wub

El kéne kezdeni a franchise player projectet
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    Yesterday at 17:45

Én szégyellem magam helyettetek is, hogy még nem ez a blog borítóképe...

Vagy ez:

wubwub
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2018-01-02, 16:21

@s4tch wrote:
ruganit már felépítette allegri, egyszerűen a többiek jobb formában vannak, illetve (még) jobb játékosok. azért tart már idén 1100 percnél, mert allegri számít rá. más kérdés, hogy emberfogásban egyértelműen fejlődnie kell, a juventusnál nagyon kevés a jó fejjáték és pontos passzjáték. szerintem rugani itt lesz 4-5 év múlva is, és caldarával ők lesznek a kezdőink.

Na jó, de amióta összerakta a csapatot (vagyis inkább stabilizálta a csapatot, mert ez a 3 kps felállás csak ideiglenes lehet a keret összetételének tekintetében) konkrétan nem játszott. Ha a Roma ellen nem is, de nehogy már egy Bologna-Verona ellen ne férne be mondjuk a lassan visszavonuló Barza vagy a sorozatterhelés alatti Benatia kárára. Szerintem ez a tipikus olasz fiatalok szopatása faszság.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2018-01-02, 14:44

@Petike007 wrote:
...A jövőben érdekelne egy olyan cikk, hogy mi a franc zajlik, vagy éppen nem zajlik utánpótlás terén.

az rövid lenne Very Happy a juve utánpótlás-képzése utoljára a calciopoli idején, kvázi kényszerből produkált néhány olyan játékost, akik vitték is valamire. azóta kean az egyetlen érdemi tehetségünk, de egyrészt raiola őt is el fogja vinni, másrészt szerintem a fizikumán kívül nem nagy durranás a csávó.

egyébként az orsolini-féle fiatalok inkább könyvelési tételek, mint valós, juve szintű tehetségek. ott van pl. a nemrég felkapott brignoli, akit harmadszor vagy negyedszer adunk kölcsön, vagy branescu, aki még mindig csak 23 éves, de már vagy 8. klubnál jár kölcsönben. nocchi pl saját nevelés, 27 évesen nulla serie a meccsel, sok ezer óra másod- és harmadosztályú meccsrutinnal, miközben vagy 12-14 éve a juve játékosa. és ezek csak a kapusok, találomra.

jelenleg saccra olyan 50 körüli játékosunk lehet valahol szerte európában, ennek nagyjából a fele lehet u21-es, és szerintem alig néhányan vannak azon a szinten, hogy esélyük legyen bekerülni ebbe a baszott erős keretbe. most nálunk szerintem sturaro az egyetlen "utazó", a többiek, beleértve lichtit, bentancurt és kwadcsit is, simán nemzetközi élcsapat szintű játékosok. a kölcsönbe adott játékosok közül caldara nyilván be fog férni, spinazzola nagyjából a mostani második vonal szintje, mandragorában nagyon nagy lehetőséget látok, és aztán jön a resztli. lirola megrekedt a fejlődésben, keant már említettem, orsolini az atalantában sem játszik sokat, mattiello egy középcsapatban szépen el tud majd pengetni, a leali-marrone-brignoli-félék egyértelmű okból vannak a könyvekben, más meg szinte szóra sem érdemes. ha mondjuk matheus pereira vagy andrés tello befér egyszer a juve felnőtt bl-keretébe, az nagyjából statisztikai hiba lesz.

utóbbi egyébként azért szomorú, mert érdemi saját nevelésű felhozatal nélkül helyeket veszítünk a maximális, 25 fős keretlétszámból.

@Krisz wrote:
...Mi is megengedhetjük magunknak, hogy a Hellas Verona vagy neadjisten a Lazio ellen Rugani kezdjen...

ruganit már felépítette allegri, egyszerűen a többiek jobb formában vannak, illetve (még) jobb játékosok. azért tart már idén 1100 percnél, mert allegri számít rá. más kérdés, hogy emberfogásban egyértelműen fejlődnie kell, a juventusnál nagyon kevés a jó fejjáték és pontos passzjáték. szerintem rugani itt lesz 4-5 év múlva is, és caldarával ők lesznek a kezdőink.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2018-01-02, 14:25

@Petike007 wrote:

Adom, viszont a cikkben írtakkal egyetértek. Az olasz fociban kiment egy nagy generáció, és ez óhatatlanul is hoz egy nagyobb visszaesést. 

Egyszerűen nincsenek kiemelkedő olasz tehetségek. 

Kiment egy generáció, volt is egy nagy űr, többek között ezért is zúgtak ki az olaszok a Vb selejtezőről, de azóta már azért van egy új generáció. A legutóbbi keret krémje/még használható játékosai plusz az olyanok, mint Donna, Rugani, Caldara, Romagnoli, Conti, Gagliardini már bőven a küszöbön toporognak. Csak úgy

Donna - Conti/Desci, Bonucci/Rugani, Chiellini/Caldara/Romagnoli, Darmian/Spinazzola/Murru - Verratti/Jorginho, Gagliardini/Pellegrini, Bonaventura/Locatelli - Bernát/Chiesa, Belotti/Simeone/Balotelli, Insigne/Sári/Politano

Ez szerintem 70-80%-ban klasszis vagy világklasszis matéria, az hogy az a nyomorult Ventura ilyen Édereket erőltetett vagy azokkal kínlódott akiknek már talán vissza kellett volna vonulnia a válogatottól már csak a hab a tortán a taktikai felkészületlenség mellett.

Na most ebből a keretből a miénk lehetne sokkal több játékos is. Én nyáron pl simán megpróbálnám Donnát, az ínter meg lehet belemenne egy Pinsoglio - Gagliardini cserébe. A többi meg... hááát talán kicsit több lehetőséget kaphatnának a fiatalok, mondjuk Rugani ne csak akkor játszon majd mikor Benatia kifullad (remélem nem fogjuk megvárni) vagy ha Chillini ÉS Barzagli is sérült. Bernát Cuadrado, Costa ÉS Mandzukic mögött van a szélső posztokon... Szóval hozzáállás kérdése is, a Bayern is beszopott néhány meccset pár szezonon keresztül Kimmich miatt, most meg ő a liga legjobb jobb hátvéde. Mi is megengedhetjük magunknak, hogy a Hellas Verona vagy neadjisten a Lazio ellen Rugani kezdjen...
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2018-01-02, 13:41

@rakkenroll wrote:
Jó lett az iromány, főleg az utolsó pontban elhangzottakkal értek egyet. Lehet szidni, kikacagni, gúnyolni a Milant, de nekem az kifejezetten tetszik, hogy például a Fiorentina ellen is legutóbb 8 (nyolc!!!) olasszal a kezdőben álltak ki. 

Természetesen mindenkinek boldog új évet, és Kellmes Húsvéti Ünnepeket kívánok!!4!

Adom, viszont a cikkben írtakkal egyetértek. Az olasz fociban kiment egy nagy generáció, és ez óhatatlanul is hoz egy nagyobb visszaesést. 

Egyszerűen nincsenek kiemelkedő olasz tehetségek. 

A foci viszont nemzetközi lett, és mi egy nemzetközi nagy csapat lettünk. Eredménykényszer van, fejlődési kényszer van és ehhez kellenek a jó zsoldosok.

Sokkal inkább tartom problematikusnak, hogy az Agnelli éra alatt sem jutottunk el oda, hogy minőségi saját nevelésű játékosokat építsünk be az első csapat keretébe.

Legyen csak 2-3 évente egy meghatározó játékos, akit fel tudunk mutatni, azzal is spórolunk jó pár tíz millió EUR-t. 

A jövőben érdekelne egy olyan cikk, hogy mi a franc zajlik, vagy éppen nem zajlik utánpótlás terén.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2018-01-02, 12:27

Jó lett az iromány, főleg az utolsó pontban elhangzottakkal értek egyet. Lehet szidni, kikacagni, gúnyolni a Milant, de nekem az kifejezetten tetszik, hogy például a Fiorentina ellen is legutóbb 8 (nyolc!!!) olasszal a kezdőben álltak ki. 

Természetesen mindenkinek boldog új évet, és Kellmes Húsvéti Ünnepeket kívánok!!4!
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-28, 10:21

csak kíváncsiságképp (meg mert buziblog): látta valaki tegnap a lost python-t?
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 19:29

LOOOOOOL Laughing
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 18:57

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 18:26

@exchaby wrote:
screenshot vagy valami a kulfoldieknek? Razz

+1
valaki megszánna egy képpel?
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 16:20

ez dino volt? kurva nagy... Laughing
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 16:06

Bakker nekem van 2 közös ismerősöm a sráccal afro . Mindenképpen javaslom felvenni a szerkesztőségbe, lelkes.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 13:26

@kilopo wrote:
Látom tényleg mindenetek a pénz és mindent megtesztek érte. Most még egy facebook accountot is létrehoztatok/létrehozattatok, hogy szórakoztassátokat a népet, aminek az árát majd csak később hajtjátok be. Más magyarázat nincs Gábor haverunk ámokfutására.

10 lol!

Aki még nem látta volna, klikkoljon ide.

"Sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el." Sad
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 12:42

screenshot vagy valami a kulfoldieknek? Razz

simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-27, 09:01

@kilopo wrote:
Látom tényleg mindenetek a pénz és mindent megtesztek érte. Most még egy facebook accountot is létrehoztatok/létrehozattatok, hogy szórakoztassátokat a népet, aminek az árát majd csak később hajtjátok be. Más magyarázat nincs Gábor haverunk ámokfutására.

10 lol!

SÍROK afro
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-26, 23:17

dincsi <3
Back to top Go down
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2017-03-26, 22:42

10 lol!

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2016-10-30, 01:07

csak most olvastam a lyon meccs posztját, érdekes a beájulás egy jó buffon teljesítmény után
"best ever"? - uhm...

normális ember nem kérdőjelezi meg yasin elsőségét...
no nem azért mert engem is így becéztek, hanem mert konkrétan megreformálta a kapusposztot Very Happy

bármiféle provokációs szándék nélkül is gigi max top3
egy kiváló adottságokkal megáldott, világbajnok védelem mögött játszó VONALkapus, aki azért bele-belealszik 6-7 meccsbe idényenként
szeretjük meg minden, de azért a "best ever" elég húzós...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2016-01-20, 14:17

jaja, ezt a 22 évet muszáj lenne valahogy megÖnnepelni
Back to top Go down
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2016-01-20, 13:41

hejj egy Marcsikás kisherceg poszt befigyelhetne
csók
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2016-01-15, 14:56

fasza lett tyler aranylabdás cikke
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2015-03-26, 13:01

@virracocha wrote:
Örülök, hogy hozzá tudtam járulni a mai Farsopolis poszthoz (naná, hogy egy valag pénzt fizettem azért, hogy megjelenjen a nicknevem a cikkben)!

köszi még egyszer az érdemi hozzászólásokat! (ami meg a pénz átadása után történt a szerkesztőség teraszán, az esküszöm, köztünk marad.)
Back to top Go down
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2015-03-25, 22:26

Gondoltam, hogy a szorgalom es a jo szandek keves volt a bekeruleshez.
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2015-03-25, 21:50

Örülök, hogy hozzá tudtam járulni a mai Farsopolis poszthoz (naná, hogy egy valag pénzt fizettem azért, hogy megjelenjen a nicknevem a cikkben)!
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2014-11-03, 14:42

@exchaby wrote:
remélem sikerül elrontanod mégjobban Very Happy

http://bianconeriblog.hungarianforum.com/profile?mode=editprofile&page_profil=preferences

én mindenesetre visszaállitottam magamnak a cet időzónát

Köszi.

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2014-11-03, 13:58

közben sikeresen töröltem az előző hozzászólásom albino no mindegy, elvileg most jónak kéne lennie
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2014-11-03, 13:57

remélem sikerül elrontanod mégjobban Very Happy

http://bianconeriblog.hungarianforum.com/profile?mode=editprofile&page_profil=preferences

én mindenesetre visszaállitottam magamnak a cet időzónát

kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    2014-11-03, 12:06

En is jetlaget kaptam.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: A világ legjobb blogja    

Back to top Go down

A világ legjobb blogja