Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-11, 14:47

@LeRoi10 wrote:

Szerintem, és hangsúlyozom, hogy szerintem, ez a "jól nyúl a fiatalokhoz" szöveg totál bullshit.

1) A spursnél mindig azt hangsúlyozzák, hogy már 1,5 éve nem vesznek senkit és jól gazdálkodnak. ez igaz, de ők nem is adnak el senkit a kulcsjátékosok közül. Az elmúlt 4 évben a kezdőből Walkert és Paulinhot adták el 30 éves koruk előtt. Walkert a világ legdrágább jobbhátvédévé tették. Dembelét már levezetni adták el 32. évében. Tehát képesek megtartani a játékosokat. Míg mi: Vidal, Pogba, Tevez, Dani Alves, annó Bonucci, Morata, Llorrente, Pirlo (nem azzal van gond, hogy hagytuk visszavonulni, hanem utód nélkül engedtük el)

2) Képesek a jó korú, kiugró tehetségeket is megtartani, lásd: Eriksen, Alli, Son, Kane

3) A Spurs mennyiségre és minőségre is nagyságrendekkel többet költ fiatalokra. Ezért nem is annyira feltűnő, hogy Pochettino alatt megbukott náluk a teljesség igénye nélkül: Clinton N'Jie, N'kodou, Lewis Holtby, Nabil Bentaleb,  Stambouli, Andros Townsend, Kevin Wimmer, Vincent Janssen, DeAndre Yedlin, Ryan Mason. Közülük volt akin nem buktak, sőt, Wimmeren pénzt is kerestek, de azt nem nevezném sikeres beépítésnek, hogy 2 év után eladják a padról a Stoke Citybe 24 évesen. De éppenséggel Eric Dier története sem éppen sikersztori, ahhoz képest, ahogyan berobbant.

4) Azon felül, hogy költenek a fiatalokra, akiket aztán képesek is megtartani, Pochnak volt 4 éve, hogy csiszoljon a csapatán. Folyamatosan építették, javítgatták, foltozgatták, teljesen nyomás nélkül. Igen, a spursnek belefért, hogy 4 évig ne nyerjenek semmit és sikeresnek gondolják a projektet. És még lehet, hogy idén sem nyernek semmit....

Legalább akkora hülyeségnek gondolom a spurs-szel való összevetést, mint amikor Juve szurkolók Kloppot dicsőítik és fényévekkel jobb edzőnek gondolják mint Allegri. Teljesen más szinten vagyunk. Ha a 'poolnak erősítés kell egy posztra, akkor nem sajnálják rá a pénzt: Van Dijk, Allison, Fabinho, Keita, Salah, Firmino... Mi is tartottunk itt többször is az elmúlt 5 évben, amikor úgy éreztük, hogy már csak 1 vagy éppen 2-3 klasszis hiányzik az aktuális keret kezdőjébe és megvagyunk. Ehelyett rendre leépülés és folyamatos kompromisszumok következtek.

Nem csak szerinted, szerintem 2 lap tele van ezzel ebben a topicban. Valahogy az új dolgok mindig szebben csillognak.

Egyébként pl. Jardim szerintem jobb párhuzam, alóla is eladták szezonokon keresztül a csapatot, és párszor sikerült szarból várat építeni.

Sokkal inkább az a kérdés itt, hogy mennyit és hogyan hajlandó költeni a klub a csapatra, lehet akármilyen edzőnk, BLt nem fogunk nyerni ilyen kpval.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-11, 13:14

@Téjlor89 wrote:

Egyetértek, nekem egyértelműen ő lenne az első számú jelöltem. Taktikailag is hozza azt amit kell, nagyon jól nyúl a fiatalokhoz, és kurvára tud küzdeni is ez a Tottenham. Hatalmasat fejlődött a csapat alatta.
Szerintem, és hangsúlyozom, hogy szerintem, ez a "jól nyúl a fiatalokhoz" szöveg totál bullshit.

1) A spursnél mindig azt hangsúlyozzák, hogy már 1,5 éve nem vesznek senkit és jól gazdálkodnak. ez igaz, de ők nem is adnak el senkit a kulcsjátékosok közül. Az elmúlt 4 évben a kezdőből Walkert és Paulinhot adták el 30 éves koruk előtt. Walkert a világ legdrágább jobbhátvédévé tették. Dembelét már levezetni adták el 32. évében. Tehát képesek megtartani a játékosokat. Míg mi: Vidal, Pogba, Tevez, Dani Alves, annó Bonucci, Morata, Llorrente, Pirlo (nem azzal van gond, hogy hagytuk visszavonulni, hanem utód nélkül engedtük el)

2) Képesek a jó korú, kiugró tehetségeket is megtartani, lásd: Eriksen, Alli, Son, Kane

3) A Spurs mennyiségre és minőségre is nagyságrendekkel többet költ fiatalokra. Ezért nem is annyira feltűnő, hogy Pochettino alatt megbukott náluk a teljesség igénye nélkül: Clinton N'Jie, N'kodou, Lewis Holtby, Nabil Bentaleb,  Stambouli, Andros Townsend, Kevin Wimmer, Vincent Janssen, DeAndre Yedlin, Ryan Mason. Közülük volt akin nem buktak, sőt, Wimmeren pénzt is kerestek, de azt nem nevezném sikeres beépítésnek, hogy 2 év után eladják a padról a Stoke Citybe 24 évesen. De éppenséggel Eric Dier története sem éppen sikersztori, ahhoz képest, ahogyan berobbant.

4) Azon felül, hogy költenek a fiatalokra, akiket aztán képesek is megtartani, Pochnak volt 4 éve, hogy csiszoljon a csapatán. Folyamatosan építették, javítgatták, foltozgatták, teljesen nyomás nélkül. Igen, a spursnek belefért, hogy 4 évig ne nyerjenek semmit és sikeresnek gondolják a projektet. És még lehet, hogy idén sem nyernek semmit....

Legalább akkora hülyeségnek gondolom a spurs-szel való összevetést, mint amikor Juve szurkolók Kloppot dicsőítik és fényévekkel jobb edzőnek gondolják mint Allegri. Teljesen más szinten vagyunk. Ha a 'poolnak erősítés kell egy posztra, akkor nem sajnálják rá a pénzt: Van Dijk, Allison, Fabinho, Keita, Salah, Firmino... Mi is tartottunk itt többször is az elmúlt 5 évben, amikor úgy éreztük, hogy már csak 1 vagy éppen 2-3 klasszis hiányzik az aktuális keret kezdőjébe és megvagyunk. Ehelyett rendre leépülés és folyamatos kompromisszumok következtek.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-11, 10:11

@zetterberg40 wrote:

Követhetetlen, gyakorlatilag random módon dobálóznak a nevekkel. 

Egyébként Allegrihez hasonlóan Pochettino az, aki profil szempontjából passzolna a klubhoz.

Egyetértek, nekem egyértelműen ő lenne az első számú jelöltem. Taktikailag is hozza azt amit kell, nagyon jól nyúl a fiatalokhoz, és kurvára tud küzdeni is ez a Tottenham. Hatalmasat fejlődött a csapat alatta.

Kétszer is lenyilatkozta az elmúlt hetekben, hogy a BL döntő kimenetelétől függetlenül van rá esély, hogy távozni fog. Torinói gyökerei vannak az embernek és nekem tűnik annyira gerincesnek, hogy ne menjen el direkt riválishoz (Chelsea). A Barca szerintem amúgy Ten Hag lesz, annyira kézenfekvő választás lenne. Szerintem Poch sokkal inkább Juve edző, mint Barca edző.

A nagy kérdés az, hogy mi van Agnelli fejében? Az ő listáján fent van egyáltalán? Szerintem talpig úriember és intelligens figura, plusz nem követelőzik az átigazolások terén (ahogy te is mondtad), szóval nem lepne meg, ha rajta lenne. Remélem.

Csak ha idejön, tanítsuk meg nyilatkozni, mert néha elég nagy butaságokat tud mondani... Smile
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-11, 09:48

@Téjlor89 wrote:
Di Marzio is megszólalt. Allegri megy, Conte és Pep nem jön. Ez eddig jó Smile Bár szerintem egyik gurunak sincs fogalma se semmiről...

Követhetetlen, gyakorlatilag random módon dobálóznak a nevekkel. 

Egyébként Allegrihez hasonlóan Pochettino az, aki profil szempontjából passzolna a klubhoz. Értem ez alatt azt, hogy mindig tudott főzni abból, amit a keze alá adtak a Spurs-nél az angol nagyok árnyékában (jó, mondjuk anyagilag már lassan a Tottenham is egyre jobban elhúz tőlünk az angol pénzek miatt, ami mellé most még az új stadion is bejött). Más kérdés, hogy szerintem nem hagyja ott a Spurs-t, úgy tűnik inkább csak azért dobták be az ő nevét, mert ahova korábban pletykálták, oda új edzők kerültek Zidane és Solskjaer személyében. Ha top klub, akkor most talán csak a Chelsea és a Barca lehet opció számára, Sarri és Valverde sorsától függően.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-11, 09:39

@Krisz wrote:

Meglepődnék, ha Olaszországon belül adnánk el..nem jellemző ránk, hogy hazai ellenfelet erősítünk (Asamoah a levetett ruhánk, nem egy top asset).

Ha előveszi a "nem akarok Olaszországon kívülre igazolni" kártyát Bonuccihoz hasonlóan, akkor az izén kívül nincs más opció. De mondom, ez csak az én tippem. Amúgy szerintem is a spanyol liga lenne neki a legjobb, de a posztján megvannak a top csapatok, az angol darálóban meg nem tudom elképzelni.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-11, 09:33

Di Marzio is megszólalt. Allegri megy, Conte és Pep nem jön. Ez eddig jó Smile Bár szerintem egyik gurunak sincs fogalma se semmiről...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 21:38

@simoon wrote:

ha Dybcsinek vagy az ügynökének egy pici esze is van, csak spanyolba igazolna
De hova?

A Real megveszi Jovicot és Eriksent, a Barcába inkább gyors szélsők kellenek, esetleg az ATMA lehetne képben ha mondjuk Grízember lelép. A többi spanyolnak nincs rá pénze...

Esetleg még a Bayern lehet esélyes.

Bár szerintem ha elmegy a hal, akkor (hacsak a klub nem akarja mindenáron eladni) az is lehet, hogy maradni fog.

Sajnos én Pjancsi távozásában jobban hiszek.
Back to top Go down
View user profile Online
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 20:25

@zetterberg40 wrote:

Ez csak saját tipp. Szerintem Dybab ha távozik, akkor Olaszországon belül marad. Icardi meg mint kiderült, ténylegesen komoly célpont volt tavaly. Simán el tudom képzelni. Ez lenne az idei nyár  Bonucci-Caldara cseréje.
ha Dybcsinek vagy az ügynökének egy pici esze is van, csak spanyolba igazolna
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 18:28

@zetterberg40 wrote:

Ez csak saját tipp. Szerintem Dybab ha távozik, akkor Olaszországon belül marad. Icardi meg mint kiderült, ténylegesen komoly célpont volt tavaly. Simán el tudom képzelni. Ez lenne az idei nyár  Bonucci-Caldara cseréje.

Meglepődnék, ha Olaszországon belül adnánk el..nem jellemző ránk, hogy hazai ellenfelet erősítünk (Asamoah a levetett ruhánk, nem egy top asset).
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 17:22

@s4tch wrote:

ezt hol olvastad?

szerintem most akkora a káosz, hogy egy firkász sem tud semmit, csak dobálóznak az "infókkal", és ha valami bejön, akkor verhetik a mellüket, hogy ők aztán megmondták előre.

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 16:53

@zetterberg40 wrote:
Dybala-Icardi cserére felkészül... egy az egyben...

ezt hol olvastad?

szerintem most akkora a káosz, hogy egy firkász sem tud semmit, csak dobálóznak az "infókkal", és ha valami bejön, akkor verhetik a mellüket, hogy ők aztán megmondták előre.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 15:12

https://twitter.com/IndianRegista/status/1126776051697192960

Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 10:44

@bombahoppa wrote:

Óh, bakker. Akkor nyilván oda-vissza gólt lő ellenünk.
Kebabot is ezért kellene eladni Üzbegisztánba, hogy nehogy bosszút álljon rajtunk! Very Happy
Back to top Go down
View user profile Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 10:35

@zetterberg40 wrote:
Óh, bakker. Akkor nyilván oda-vissza gólt lő ellenünk.

CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 10:34

@zetterberg40 wrote:
Mourinhoval a padon Very Happy
Back to top Go down
View user profile Online
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 09:20

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 08:56

@tjunior wrote:

Eddig mindig úgy volt, hogy a felek a szezon végén leültek és megbeszélték a dolgokat. De hát az újságot addig is el kell adni valamivel. Ha lesz edzőváltás, remélem nem, akkor az csak az utolsó meccs után lesz szerintem.
Én arra gondolotam, hogy előrehozták ezt a találkozót (hiszen a szezon számunkra véget ért) pl azért mert Conte tárgyal az interrel és ezért kapcsolták turbó fokozatra az újságok a bullshit generátort, de ezek szerint nem hogy lófaszt se tudnak, hanem még lófasz se történt. Very Happy
Back to top Go down
View user profile Online
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 08:26

@CsT wrote:
Elég szappanopera-szerű már az egész, most azt írják, hogy a találkozó Agnelli és Allegri között még meg sem történt tehát még azt se tudni, hogy megy-e a hal, nemhogy azt, hogy ki jön helyette..de a média már kezdi bedobálni az ócskább neveket mint Sarri és Pioli.
Eddig mindig úgy volt, hogy a felek a szezon végén leültek és megbeszélték a dolgokat. De hát az újságot addig is el kell adni valamivel. Ha lesz edzőváltás, remélem nem, akkor az csak az utolsó meccs után lesz szerintem.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-10, 08:01

Elég szappanopera-szerű már az egész, most azt írják, hogy a találkozó Agnelli és Allegri között még meg sem történt tehát még azt se tudni, hogy megy-e a hal, nemhogy azt, hogy ki jön helyette..de a média már kezdi bedobálni az ócskább neveket mint Sarri és Pioli.
Back to top Go down
View user profile Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 15:01

@CsT wrote:

Dybala távozása elég valószínű, viszont engem meglepne ha tényleg 100M körül adna érte valaki, közelebb lesz az a 60-hoz. Bár ha azt elköltjük egy rendes kp-re már beljebb vagyunk mint vele.

Én a ManU-ból simán kinézem, hogy kipengetik a százat érte. Ha nem Maxi lenne jövőre az edzőnk, akkor amúgy nem feltétlenül erőltetném az ő eladását.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 14:53

@s4tch wrote:

elkezdtem vágni a centit queen

olvastam olyat is, hogy allegri maradása esetén dybala, khedira és mandzukic eladását szorgalmazná. ha valakit be kell áldozni, az felőlem nyugodtan lehet dybala, és khedira itteni ideje is rég kitelt, de mandzu? ezek szerint tényleg a középpályán tátongó lyukak miatt tartotta a csapatban allegri?

ha mandzu megy, van egy olyan érzésem, hogy nem ússzuk meg icardit. moratti
Mandzunál a mentalitása nehezen pótolható, nem a tavaszi teljesítménye, 33 éves, megemelt fizuval, ha befutna érte egy kínai ajánlat logikus lenne eladni, még ha sírnánk is utána. Azt más kérdés, hogy őt kurva nehéz elképzelni, hogy levezet valamelyik bohócbajnokságban. Kebabot viszont nem, ő már 2 éve itt is ezt csinálja! Very Happy De ha érte kapunk egyszer pénzt, lehet veszek egy mezt a nevével. Very Happy

Hát Szundi is azt nyilatkozta, hogy nagyon meglepné ha a Juve nem igazolna csatárt a nyáron és sajnos rohadt kevés mozdítható van így bizony célkeresztben lehet Wanda kis rohadt csicskája. Sad 
Viszont ha tényleg Conte lesz az izé edzője, és egyből azzal kedveskednek neki, hogy eladják a legjobbjukat, ő egyből ki fogja tenni a faszát a Ritz ebédlőasztalára. Very Happy

Dybala távozása elég valószínű, viszont engem meglepne ha tényleg 100M körül adna érte valaki, közelebb lesz az a 60-hoz. Bár ha azt elköltjük egy rendes kp-re már beljebb vagyunk mint vele.
Back to top Go down
View user profile Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 14:36

Rabiot, Bonucci, Icardi. Gyönyörű.

Suarez, Ramos, Diego Costa, van Bommel és Joey Barton nem elérhető?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 14:00

@CsT wrote:
Nyugi már csak 3 hónap és vége. Smile

elkezdtem vágni a centit queen

olvastam olyat is, hogy allegri maradása esetén dybala, khedira és mandzukic eladását szorgalmazná. ha valakit be kell áldozni, az felőlem nyugodtan lehet dybala, és khedira itteni ideje is rég kitelt, de mandzu? ezek szerint tényleg a középpályán tátongó lyukak miatt tartotta a csapatban allegri?

ha mandzu megy, van egy olyan érzésem, hogy nem ússzuk meg icardit. moratti
Back to top Go down
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 13:54

@s4tch wrote:
na, a sky már azt írja, hogy allegri marad, és a mediaset is visszakozott a tegnapi ámokfutás után.

nem tudnak ezek szart se. kibaszott mercato, alig várom, hogy vége legyen.
lol!
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 13:47

@s4tch wrote:
na, a sky már azt írja, hogy allegri marad, és a mediaset is visszakozott a tegnapi ámokfutás után.

Nyugi már csak 3 hónap és vége. Smile
Back to top Go down
View user profile Online
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 13:42

Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 13:00

@_Tyler wrote:

az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen.

szinte már családi szálak fűzik a klubhoz Very Happy
@virgimih

zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 11:56

@_Tyler wrote:

az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen. mert ha a mostani esetleg csak alaptalan pletyka is, de 2014-ben már majdnem az edzőnk lett

Mihajlovics totál csubakka lenne. Amúgy pont amiatt fosok, amit írsz: egyszer tényleg közel voltunk hozzá, amiből kiindulva most is akarhatja a klub.

A kis Inzaghit megemészteném, ha Allegrit nem lehet maradásra bírni.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 11:41

@_Tyler wrote:
az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen. mert ha a mostani esetleg csak alaptalan pletyka is, de 2014-ben már majdnem az edzőnk lett

Bevásárlóközpont - Page 5 David-Moyes-Manchester-United

nagy klubok is csinálhatnak bődületes baromságokat. más magyarázat nem jut eszembe.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 11:30

A FIGC közben 3 hónapra eltiltotta a pizzást. Shocked Bár nem igazán vágom, hogy az ő esetében mit takar az eltiltás. Gondolom azt, hogy olasz csapatokkal nem bizniszelhet?!
Back to top Go down
View user profile Online
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 11:22

Mihálylovics kinevezése azért felérne egy erősebb gyomrossal.

Reggel még nem szerettem volna Contét, de elkezdtek olyan nevek röpködni, hogy már kiegyeznék vele. Sad

Last edited by CsT on 2019-05-09, 12:02; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile Online
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 5 of 28Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next