Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-24, 11:56

_Tyler írta:
[...] én kezdek megbarátkozni Guardiolával, szerintem tényleg ő lesz az edzőnk. amúgy sokakkal együtt valószínűnek tartom, hogy egy Inzaghi kedvéért Agnelli nem rúgta volna ki Allegrit, szóval kifejezetten nagy névre számíthatunk
Imádom  ha _Tylert nyugodt, az engem is mindig megnyugtat.
Ha _Tyler szerint rossz irányba mennek a dolgaink, akkor pedig szoktam keresni valaki mást, akit imádhatok, és aki szerint a legjobb úton haladunk. Smile
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-24, 05:22

zetterberg40 írta:
Momblano reggel azt írta, valamiféle cáfolatot vár a City irányából napközben Guardiola ügyben, ami meg is érkezett Alberto Galassitól (City board member). Ettől még szerinte minden fix, Pep lesz az új edző. A hivatalos bejelentéssel pedig azért kell megvárni a júniust (bl-döntőt), mert Pochettino megy a Cityhez Pep helyére.

állítólag Galassi nem valami jelentős figura a ManCitynél, és nem véletlen, hogy fajsúlyosabb cáfolat még nem hangzott el. én kezdek megbarátkozni Guardiolával, szerintem tényleg ő lesz az edzőnk. amúgy sokakkal együtt valószínűnek tartom, hogy egy Inzaghi kedvéért Agnelli nem rúgta volna ki Allegrit, szóval kifejezetten nagy névre számíthatunk
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 20:36

Momblano reggel azt írta, valamiféle cáfolatot vár a City irányából napközben Guardiola ügyben, ami meg is érkezett Alberto Galassitól (City board member). Ettől még szerinte minden fix, Pep lesz az új edző. A hivatalos bejelentéssel pedig azért kell megvárni a júniust (bl-döntőt), mert Pochettino megy a Cityhez Pep helyére.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 15:16

s4tch írta:
2 méter, csúnya is lenne, ha kecsesen mozogna Shocked rendeer nekem tetszik a csávó, határozott, mint egy pörölycápa.

közben a mercatós szerencsekerék ezt dobta: gyön pep, meg akarja tartani a pjanic, cancelo, szandi hármast, és melléjük kéri a kulabá, icardi, pogba triót cyclops imádom ezeket a tök random dolgokat.
Dybala: "rossz hírek, jövőre esélyem se lesz a kispad környékére se kerülni, nem is tudom, meddig akarják így fizetni ezért nekem a millókat évente"

Khedira: "rossz hírek, jövőre esélyem se lesz a kispad környékére se kerülni, nem is tudom, meddig akarják így ezért fizetni nekem a millókat évente"

bombahoppa: "rossz hírek, jövőre esélyem se lesz a kispad környékére se kerülni, nem is tudom, meddig akarok így milliárdokat fizetni ezért a vezetőségnek, elszórom inkább tagdíjra"

alien

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 14:27

s4tch írta:
2 méter, csúnya is lenne, ha kecsesen mozogna Shocked rendeer nekem tetszik a csávó, határozott, mint egy pörölycápa.

közben a mercatós szerencsekerék ezt dobta: gyön pep, meg akarja tartani a pjanic, cancelo, szandi hármast, és melléjük kéri a kulabá, icardi, pogba triót cyclops imádom ezeket a tök random dolgokat.

Azt látom, hogy gyorsan berobbant a Sasolba: januárban szerződött oda és 15-ből 13 meccset végigjátszott. Ja és állítólag Paraticiék együttműködésével tudta leigazolni a Sass a törököktől.

Kulabulát simán látom Pep kívánságnak. Ő Bonuccit is sunázza.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 14:13

2 méter, csúnya is lenne, ha kecsesen mozogna Shocked rendeer nekem tetszik a csávó, határozott, mint egy pörölycápa.

közben a mercatós szerencsekerék ezt dobta: gyön pep, meg akarja tartani a pjanic, cancelo, szandi hármast, és melléjük kéri a kulabá, icardi, pogba triót cyclops imádom ezeket a tök random dolgokat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 13:54

s4tch írta:
van ez a török belső védő gyerek a sassuolóban. kibaszott jó, és állítólag 15 milláért a miénk. örülök neki.

Szemre nem túl szép látvány a mozgása, mint valami robot. Mondhatnám suta, olyan Csellósan suta  Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 12:30

van ez a török belső védő gyerek a sassuolóban. kibaszott jó, és állítólag 15 milláért a miénk. örülök neki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 08:44

zetterberg40 írta:


Majd a polipot Laughing na jó, azt már én sem hiszem el.

Pirlo? Ugye ő is jön!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 08:24

Krisz írta:
Vidal visszatér? Csak mert a klub tegnap kicsit túltolta a szülinapi megemlékezést a social mediaban.

Majd a polipot Laughing na jó, azt már én sem hiszem el.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-23, 07:34

Vidal visszatér? Csak mert a klub tegnap kicsit túltolta a szülinapi megemlékezést a social mediaban.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 23:12

Krisz írta:


Edzőt cserélünk, Agnelli la masia modellt akar, szerintem ez is bőven benne van a pakliban. Ha Guardiola lesz az edző akkor meg tényleg lehet számítani rá, hogy a fiatalok lehetőséget kapnak.

Én korábban is azt mondtam, hogy a fiatalokat erőltetni kell, már kényszerűségből is, de tény, hogy ráférne a keretre is ez a fajta impulzus. De egyfelől ne vegyük garanciának Guardiolat, simán lehet akár Sarri vagy Pochettino is. Másfelől azért ez a fiatalok beépítése: oké, Pep tényleg többet foglalkozik ezzel, mint az elitedzők nagy átlagban nézve, de kit is épített be a Bayernbe és a Citybe? Phil Fodent tudnám megemlíteni, ő tényleg neki köszönheti az ismertté válását, illetve a Bayernben Coman hozható fel, mert először ő számított rá, esetleg Zinchenko. Az olyanokat, akik tízmilliókért keltek el, ne említsük. De mondom, én nagyon is a fiatalítás mellett vagyok, csak kissé szkeptikus lettem ezzel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 18:56

Krisz írta:

Edzőt cserélünk, Agnelli la masia modellt akar, szerintem ez is bőven benne van a pakliban. Ha Guardiola lesz az edző akkor meg tényleg lehet számítani rá, hogy a fiatalok lehetőséget kapnak.

Érdekes Agnelli kinyilatkozásait visszanézve, hogy mindig kristálytisztán beszél. X év múlva itt fogunk tartani és X év múlva valóban ott szoktunk.

Most néztem vissza több régi Agnelli interjút ahol a célokról beszélt. Megdöbbentő.

A többi elnökkel összevetve méginkább. MAgam részéről totál nyugodt vagyok, amíg Andrea a Juve elnöke. Valamilyen szinten ahogy lejön lehet itt 3 vezetőről besézlni, de Pavel, Paratici csak operatív vezetők Agnelli egy határozott vezető, aki rajta tartja a kezét minden stratégiailag fontos momentumon.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 17:10

Tankcsapda írta:


Cuadradoval kapcsolatban maximálisan egyetértek, ő Cancelo posztriválisaként még jó lehet, de elől a keretből senkivel nem veszi fel a versenyt. Orsolinivel kapcsolatban meg inkább reális próbálok maradni. Szeretném, ha a fiatalabb olaszok elkezdenék belepni a keretet, de a realitás nem az, hogy Orsolinivel nyitjuk meg a sort. Mandzukic nem posztrivális, Dybala szintén nem az, és lassan Ronaldo sem lesz az, mert szerintem be fogja tolni középre a következő edzőnk. De Costa és Bernardeschi is bőven a szintje fölött áll, oké, cserének még jó is lenne, csak eddig soha nem az volt a tendencia, hogy a fiatalokat a keretben tartjuk (most éppen Bentancur és Kean ott van, de ők azért a posztjukon magasabb szintet képviselnek). Plusz három hónapnyi minőségi játék még nem elég. Remélem, kapnak lehetőséget fiatalabbak, és azt sem bánnám, ha Orsolini is, csak a tendencia nem ezt mutatja.

Edzőt cserélünk, Agnelli la masia modellt akar, szerintem ez is bőven benne van a pakliban. Ha Guardiola lesz az edző akkor meg tényleg lehet számítani rá, hogy a fiatalok lehetőséget kapnak.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 16:55

Krisz írta:


Miért akarod minden áron eladni Orsolinit? Az idei szezonja után legalább a lehetőseget megérdemli a bizonyításra. Cuadradot megnézném jobb bunkóban, ha az nem téma, akkor elpasszolnám. Na őt rossz volt nézni idén. Koszta megy vagy marad? Dybala ha marad akkor szélen kínlódunk vele tovább? Mandzukic továbbra is hibrid poszton fog játszani? Csak azt akarom mondani hogy lenne helye.

Cuadradoval kapcsolatban maximálisan egyetértek, ő Cancelo posztriválisaként még jó lehet, de elől a keretből senkivel nem veszi fel a versenyt. Orsolinivel kapcsolatban meg inkább reális próbálok maradni. Szeretném, ha a fiatalabb olaszok elkezdenék belepni a keretet, de a realitás nem az, hogy Orsolinivel nyitjuk meg a sort. Mandzukic nem posztrivális, Dybala szintén nem az, és lassan Ronaldo sem lesz az, mert szerintem be fogja tolni középre a következő edzőnk. De Costa és Bernardeschi is bőven a szintje fölött áll, oké, cserének még jó is lenne, csak eddig soha nem az volt a tendencia, hogy a fiatalokat a keretben tartjuk (most éppen Bentancur és Kean ott van, de ők azért a posztjukon magasabb szintet képviselnek). Plusz három hónapnyi minőségi játék még nem elég. Remélem, kapnak lehetőséget fiatalabbak, és azt sem bánnám, ha Orsolini is, csak a tendencia nem ezt mutatja.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 15:17

Krisz írta:



Nagyon könnyelmű vagyok a bal herémmel, sokan akarják behajtani.

Add oda Bonuccsicsikának. Ő a sajátjait elhagyta Silányó és Torino között. Legalább egy lenne szerencsétlennek. Vidallal együtt meg darabra is meglennénk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 12:36

Petike007 írta:


Krisz a bal heréjét Vidallal együtt fogja felajánlani, vagy az külön sztori lesz?

Magam részéről Pep soha nem volt a szívem csücske. Biztos vásárolni ment Silányóba. Kellenek az új szürke pulcsik. PAratici-nek meg pont van Gucci pontgyűjtőkártyája nem kell ezt túlkombinálni.

Nagyon könnyelmű vagyok a bal herémmel, sokan akarják behajtani.

Ha Peppel megyünk tovább akkor tényleg 'demán' jelleggel le kell zsírozni, mert kelleni fog neki rengeteg idő amíg a stílusát átveszik a játékosok. Egyébként Bonuccinak jót tenne az biztos, mert Pep pont az olyan védőkre veri, mint ő, Giorgio meg... hát, ő pont az akit minden ellenfél hagy szaladgálni meg passzolni, mert ez nem az erőssége.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 12:10

Tankcsapda írta:
Orsolini szép szezonhajrát produkált, az ára biztosan feljebb ment, reméljük, a Bolognanak nem sikerült 14 milliót félretennie a végleges megszerzésére, mert 20-ért legalább el tudjuk passzolni. Azt kötve hiszem, hogy az A-csapatban megkapná nálunk a lehetőséget, de egy Laziot simán el tudnék neki képzelni, mondjuk bevonhatnánk az ismét szóba került Milinkovic-Savic leigazolásába. Nem mintha a Pep-Sarri vonalhoz nagyon passzolna a szerb, viszont egy fizikálisabb játékkal operáló edzőnél nagyon is hasznos lehet... legfeljebb 80 millióért.

Ziyechnek meg valószínűleg megvan az új klubja, csak még nem hivatalos, vagy az utolsó akadályokat hárítják el. A Bayernt pletykálták korábban, de lehet, hogy vár egy kupadöntőre, szezon végére, stb. Na például Guardiolaval simán el tudnám képzelni, hogy Ziyech hozzánk kerül, nagyon feküdne neki a katalán játékrendszere, de kétlem, hogy hozzánk igazolna.

Miért akarod minden áron eladni Orsolinit? Az idei szezonja után legalább a lehetőseget megérdemli a bizonyításra. Cuadradot megnézném jobb bunkóban, ha az nem téma, akkor elpasszolnám. Na őt rossz volt nézni idén. Koszta megy vagy marad? Dybala ha marad akkor szélen kínlódunk vele tovább? Mandzukic továbbra is hibrid poszton fog játszani? Csak azt akarom mondani hogy lenne helye.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 11:49

bombahoppa írta:

Vicces hendikep körvonalazódik, van akinek hiányozni fog a bal heréje(Krisz),  van aki beszarni készül (Zett), vak is vagyon p(Malloy), én totál hülye vagyok, és lassan részeg, de ki itt a buzi?

jocolor

Krisz a bal heréjét Vidallal együtt fogja felajánlani, vagy az külön sztori lesz?

Magam részéről Pep soha nem volt a szívem csücske. Biztos vásárolni ment Silányóba. Kellenek az új szürke pulcsik. PAratici-nek meg pont van Gucci pontgyűjtőkártyája nem kell ezt túlkombinálni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-22, 08:33

Még egy kis olaj a tűzre: Guardiola a VS guruk szerint done deal. Június 14-re előre egész napra lezárva a stadiontúra. Akkor lehet a hivatalos bemutatása, a bejelentés pedig június elején. 20-25 milliós fizu  Shocked
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 23:19

Orsolini szép szezonhajrát produkált, az ára biztosan feljebb ment, reméljük, a Bolognanak nem sikerült 14 milliót félretennie a végleges megszerzésére, mert 20-ért legalább el tudjuk passzolni. Azt kötve hiszem, hogy az A-csapatban megkapná nálunk a lehetőséget, de egy Laziot simán el tudnék neki képzelni, mondjuk bevonhatnánk az ismét szóba került Milinkovic-Savic leigazolásába. Nem mintha a Pep-Sarri vonalhoz nagyon passzolna a szerb, viszont egy fizikálisabb játékkal operáló edzőnél nagyon is hasznos lehet... legfeljebb 80 millióért.

Ziyechnek meg valószínűleg megvan az új klubja, csak még nem hivatalos, vagy az utolsó akadályokat hárítják el. A Bayernt pletykálták korábban, de lehet, hogy vár egy kupadöntőre, szezon végére, stb. Na például Guardiolaval simán el tudnám képzelni, hogy Ziyech hozzánk kerül, nagyon feküdne neki a katalán játékrendszere, de kétlem, hogy hozzánk igazolna.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 20:15

9 - Riccardo Orsolini is the second youngest player to have scored 9+ goals in the Top-5 European leagues since the start of March, after only Kylian Mbappé. Albatross.

Egyébként Ziyech kivásárlási ára 25 millió ojró. Csodálom, hogy még senki nem igazolta le ennyiért.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 19:42

Malloy írta:
Azért a Pep témához tegyük hozzá, hogy Kassai vastagon benne van, hogy nem játszott a Bayernel döntőt... 

Az egészről meg az a véleményem, hogy vakon bízok az elmúlt 8 év után Agnelliben.
Vicces hendikep körvonalazódik, van akinek hiányozni fog a bal heréje(Krisz),  van aki beszarni készül (Zett), vak is vagyon p(Malloy), én totál hülye vagyok, és lassan részeg, de ki itt a buzi?

jocolor

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 19:22

Petike007 írta:


...Most meg mindenki sír. Visszanéztem a blogon mi volt amikor Conte elment és jött Allegri. CSAJOK! Ami itt ment sírás lófasz ahhoz képest, ami a GoT miatt van.
Eltelt öt év. Láttál Te már csajt öt év után nem sírva szakítani?! 

Jó tanács, sose nézz vissza!  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 19:11

Csecsnyi szerint Ramsey már a szerződtetésekor elkezdett olaszul tanulni. Ez már önmagában szimpatikus. Összességében jó srácnak tűnik, remélem meglátjuk, hogy milyen is ha hosszabb távon egészséges tud maradni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 19:09

Cristian Romero 30 millió € ellenében a Juventus játékosa lesz, ezt maga a klub is megerősítette. Ha ez igaz, megvan benne jócskán Sztuáni vételára.

Magam részéről:

Pjancsi: Semmi bajom vele, azon kívül, hogy látványosan nem találjuk a helyét idén. ÉS önmagához képest atomgyenge teljesítményt hozott. Zseniális szervezőnek tartom, de előre lassú, hátra meg fizikáisan kevés. Kapott két verőlegényt MAtyika és Can személyében maga köré, de lényegi javulás nem történt. Ha jön egy új edző, aki ki tudja belőle hozni a képességei maximumát nagoyn boldog leszek, ha nem, akkor jó áron el tudjuk adni (ami nem nagy erősségünk de hátha)

Vezetőség: Allegri kirúgása, akarom mondani közös megegyezéssel való elküldése nem volt semmiből jövő. Ha nem lett volna akkor már lezsírozva egy alternatíva. Agnelli vérprofi. Olyan szinten szarik az emóciókra, hogy az valami féle világrekord. Pragmatikus vezető, csak az eredmények érdeklik. Ő nem az, aki úgy dönt, hogy bocs max mi lenne ha elmennél, majd jön helyetted valaki. Pep itt van a City-t valószínű kizárják. Ebből lehet valami.

Edző: Új impulzus kell a csapatnak. A Hal-ban ennyi volt. 2 éve nincs játékunk, eredmények vannak, de egy kiöregedő keret mellett jelenleg hosszú távon nem előre megyünk. Hogy ki lesz Pep, vagy Conte nem tudom. Minden esetben bízom a vezetőségben, és az új edzőben. AMikor Allegri jött napokig dünnyögtem, hogy ezt a szart. Most meg azt modnom, az egyik legjobb edzőnk volt valaha. MEgadom a lehetőséget az új embernek bárki is legyen az. Nem fogok előre nyávogni.

Játékosok: Adná az ég, hogy elmenjen Kebab, és Higany se maradjon a nyakunkon. A többit meglátjuk

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 18:30

Krisz írta:


Persze nincs garancia, de most akkor miért kellett leváltani Allegrit? Egyedül a BL teljesítményre lehet panasz, és hiába döntögeti Guardiola a rekordokat a PLben, az csak Egyiptomban egyenlő a BLlel. Szóval egy olyan edzővel akarnánk BLt nyerni aki kiváltságos helyzetben se volt képes BL döntőbe jutni amióta elhagyta azt a csapatot amivel egyedül egyezik a stílusa?

Itt egyébként csak azt akartam hangsúlyozni, hogy ha mondjuk hozunk egy Ancelottit, akkor azzal nagyot nem bukhatunk, valszeg meglenne a bajnokság, a többit meg ki tudja, Ranierivel egy takaros 442 meg a második hely, de egy Inzaghival vagy Carreraval akármi lehet, a dobogóról is lecsúszhatunk. Más a kockázat. Ilyen helyzetben én tuti nem erőltetném a váltást hacsak nem lennék biztos benne, hogy tudok hozni egy nagy formátumú edzőt. Ezért is gondolom, hogy nem 1 hete kapkodunk edző után, hanem háttérben már régóta megy a taktikázás meg esetleg a tárgyalások.

Szerintem csak Conte nem lenne lehetséges bukás, a többieknél azért felmerül a rizikó, hogy a bajnokságot elbukjuk. Pepnél nem, de ha nem szerezzük meg, akkor ő másik olasz klubhoz nem megy. Conte meg menne a Zinterbe, ha nem ő jönne, és ő azért ellenfél a bajnokságban. Ancelotti a Napolival nem tudja azt hozni, amit Sarri, a legutóbbi szezonhoz képest minimum 10 ponttal kevesebbjük lesz most. Igazából bárki rizikós vállalkozás, felkavarják az állóvizet, ez jól és rosszul egyaránt elsülhet.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 18:27

Krisz írta:

Itt egyébként csak azt akartam hangsúlyozni, hogy ha mondjuk hozunk egy Ancelottit, akkor azzal nagyot nem bukhatunk, valszeg meglenne a bajnokság, a többit meg ki tudja, Ranierivel egy takaros 442 meg a második hely, de egy Inzaghival vagy Carreraval akármi lehet, a dobogóról is lecsúszhatunk. Más a kockázat. Ilyen helyzetben én tuti nem erőltetném a váltást hacsak nem lennék biztos benne, hogy tudok hozni egy nagy formátumú edzőt. Ezért is gondolom, hogy nem 1 hete kapkodunk edző után, hanem háttérben már régóta megy a taktikázás meg esetleg a tárgyalások.

Sajnos én simán el tudom képzelni hogy nekiálltunk kapkodni... de ne legyen igazam!  Wink
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 17:57

Krisz írta:


Persze nincs garancia, de most akkor miért kellett leváltani Allegrit? Egyedül a BL teljesítményre lehet panasz, és hiába döntögeti Guardiola a rekordokat a PLben, az csak Egyiptomban egyenlő a BLlel. Szóval egy olyan edzővel akarnánk BLt nyerni aki kiváltságos helyzetben se volt képes BL döntőbe jutni amióta elhagyta azt a csapatot amivel egyedül egyezik a stílusa?

Itt egyébként csak azt akartam hangsúlyozni, hogy ha mondjuk hozunk egy Ancelottit, akkor azzal nagyot nem bukhatunk, valszeg meglenne a bajnokság, a többit meg ki tudja, Ranierivel egy takaros 442 meg a második hely, de egy Inzaghival vagy Carreraval akármi lehet, a dobogóról is lecsúszhatunk. Más a kockázat. Ilyen helyzetben én tuti nem erőltetném a váltást hacsak nem lennék biztos benne, hogy tudok hozni egy nagy formátumú edzőt. Ezért is gondolom, hogy nem 1 hete kapkodunk edző után, hanem háttérben már régóta megy a taktikázás meg esetleg a tárgyalások.

1) Szerintem azért a váltás, mert megfáradtnak gondolta a kapcsolatot (motivációs probléma) Allegri és Agnelliék egyaránt. Allegri utalt is ilyesmire az Atalanta elleni meccs utáni nyilatkozatában:

“I spoke to the President after Ajax and we had the plans to continue, but over the last six weeks or so we all came together and reached the same conclusion,” Allegri told Sky Sport Italia.


“We never got to contracts or anything like that, but I realised that for the good of Juventus, it was right to move on and change. Otherwise we’d run the risk of reaching September or October next season and hit problems, so it was best to leave on a high.


2) Én sem hiszem, hogy most kapkodna edző után a vezetőség. Szerintem ez nagyjából le van zsírozva már a háttérben. Van olyan pletyka, hogy Guardiolat már tavaly megkeresték Agnelliék, akkor még nemleges választ adott, erre a szezonra megváltozott a szitu.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 17:51

Én valahogy nem tartom reálisnak, hogy Guardiolat el tudjuk hozni. Túl magas a fizetése, viszont az, hogy a Citynél egy keretre valót elköltöttek már az érkezése óta, az a klub sara, a Bayernnél azért ilyen jólétben nem élhetett. 2013-ban Götze és Thiago 62 millióért érkezett, de az eladásokból 40 milliót összehoztak. 2014-ben kevesebb, mint 5 milliós deficittel zártak, 2015-ben volt az egyetlen komolyabb költekezés, ami kimerült 89 millióban, ebből 33 millió megtérült az eladásokból. Ami igaz, hogy neki minimum az igazolandó játékosok stílusában volt hozzászólása, akár a Bayernt, akár a Cityt nézzük, ez esetenként jól sült el (Costa), néha viszont azért nem volt a legtökéletesebb (Bernat).
Pro:

  1. előtérbe kerül a támadó foci (Ronaldo jó eséllyel sokkal több gólt lőne, ami a csapatnak is nagy előny)
  2. szerethetőbb lesz a csapat mások szemében is
  3. Pep nagy tiszteletnek örvend a szakmában
  4. népszerűbb lesz a klub, így a legjobb és legtehetségesebb játékosok leigazolására nagyobb esély nyílik
  5. egyes játékosok (Bonucci, Ronaldo, Costa, Cancelo pl., Dybala?) jobban tudnának idomulni a Pep-féle játékrendszerhez
  6. Khedira lelépne Very Happy (már-már sajnálom amúgy Samit, de ha nem érdemes megtartani)
  7. a fiatalokat bátrabban veti be (Kean felkészül... és Bentancur is)


Kontra:

  1. Mandzukic out
  2. nem a Pjanic-féle klasszikusabb szervező játékosokat szereti Pep, neki fontosabb a pressing alapú, folyamatos nyomásgyakorlásra irányuló játék, ehhez viszont talán nem a bosnyák a legalkalmasabb (neki Sarri lenne tökéletes edző, meglenne a Jorginhoja)
  3. túlzottan a saját képére akarja formálni a keretet (lásd Bernat pl. vagy Mahrez)
  4. elvesznének a játékosok a posztjaikban (ez most lehetett volna a másik halmazban is, mert Pep sokakban látja a sokoldalúságot, de azért vannak melléfogásai, lásd Kimmich és Alaba középhátvédként szerepeltetése)
  5. nem illik a Serie A-ba (ezzel kapcsolatban 1: ezt akár ki is vehetnénk, mert valakihez úgyis menne a vélhető ötbajnokságos terve miatt, és az a csapat marha nagy rivális lenne, 2: a Bayernhez sem passzolt, mégsem esett akkorát a bajorok szintje a Heynckes-féle űrfoci után)


Hozzátenném, kezdek fantáziát látni Sarriban, mivel nála Pjanic pl. biztosan kulcsszerepet kapna, és anyagilag kevésbé is lenne megterhelő, engem leginkább a személye zavar, de ha a Napolival ilyen szezonokat produkált, akkor velünk még jobb is lehetne.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2019-05-21, 17:15

Tankcsapda írta:


Ancelotti volt a Bayern edzője a Real-Bayernen 2017-ben.

És tényleg. Kösz a javítást! Akkor kapja be Pep!  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: