Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 11:22

Mihálylovics kinevezése azért felérne egy erősebb gyomrossal.

Reggel még nem szerettem volna Contét, de elkezdtek olyan nevek röpködni, hogy már kiegyeznék vele. Sad

Last edited by CsT on 2019-05-09, 12:02; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile Online
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 11:15

@s4tch wrote:
stampa, gds: mihajlovic, simone inzaghi.

ne olvassatok sajtót, én is befejeztem.
legyen Pirlo és Alex
intézzétek el
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
_Tyler
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 11:15

@s4tch wrote:

az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen. mert ha a mostani esetleg csak alaptalan pletyka is, de 2014-ben már majdnem az edzőnk lett
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 10:57

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 10:42

majd augusztusban, a mercato után Very Happy

simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 10:21

mikor sorsolják ki az új edzőnket?
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 09:25

Szerintem azért lenne jó, mert:
1.) Én személy szerint szívesebben néznék egy kiélezett és izgalmas bajnokságot.
2.) Szerintem az olasz focinak jót tesz, ha egynél több jó csapat van benne. Anyagilag is és presztízs szempontjából is. Ha nő a atorta, akkor a mi szeletünk is többet fog érni. Persze jó lenne, ha a kihívás nem az intertől jönne, hanem a Milantól, vagy a Romatól, de sajnos a merda szerintem egy jó edzőnyire van attól, hogy korrekt csapatuk legyen.

Abban egyetértek, hogy arra nincs konkrét recept, hogy milyen bajnoki háttér kell ahhoz, hogy valaki sikeres legyen a BL-ben.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 08:59

Jó lenne ha ennek a P$G,Juve,inda Allegri, Conte edzőkeringőnek az lenne a vége, hogy egyik sem köt ki a csürhéhél Very Happy
Back to top Go down
View user profile Online
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 08:36

@Téjlor89 wrote:

Legalább lehet, hogy lesz egy kihívónk végre a bajnoki címért. Gatyába rázná ő szerintem rendesen azt a csürhét.

Persze borzasztó lenne egy volt Juve CSK-t az Ellenség padján látni. A Romaba, vagy a Milanba simán elengedném Smile
Ez érdekes kérdés, én mindig azt kérdezem, hogy miért lenne jó ha valamelyik riválisunk (főleg az inda) megerősödne? Szerintem a bajnokságnak nem sok köze van a BL-hez...lásd az Ajax a bűn gyenge eredivisieből is el tudott eddig jutni meg az angolok is a brutál erős PL-ből, az elmúlt években a Real úgy nyerte a BL-eket, hogy (talán egy kivétellel) a bajnokságában esélye sem volt. Vagy a sokat emlegetett Heynckess féle Bayern amely 20 ponttal nyert bajnokságot mégis totál élesek maradtak és szarrá vertek mindenkit a BL-ben. De tavaly például komoly rivális volt a Napoli (még a hotelszoba el nem vette tőlük a scudettot) mi még sem nyertünk BL-t.

A BL teljesen más sorozat lebonyolítás szempontjából is, ha van 1 szar meccsed már el is buktad, néha vissza lehet hozni a sírból mint az ATMA ellen, néha meg nem mint az Ajax ellen. A bajnokság teljesen más, igazságos, mindenki játszik mindenkivel, tudod előre a sorsolást, be tudod osztani, hogy mikor lehet majd pihentetni...stb.

Ami nekünk igazi hátrány szerintem, az a saját és a többi olasz csapat felfogása, nekünk elég 1-0-ás győzelem, nekik meg elfogadható az 1-0-ás vereség. Valahogy ezen kellene változtatni, hogy még 3-0-nál se tegyük magunkat takarékra hanem akarjunk negyedik gólt, a kis csapatok pedig győzni jöjjenek Torinoba (ahogy PL, meg spanyol csapatok a saját bajnokságukban) ne pedig egy vállalható vereségért. 20+ éve vagyok Juve szurkoló tudom jól, hogy ez kurvára nem a mi stílusunk de valahogy muszáj lenne ebbe az irányba elmozdulni, mert jelenleg ezzel a focival/hozzáállással lehetne több esélyünk a BL-ben, utoljára szerintem pont a csürhe tudott nyerni taktikus/védekező focival.
Back to top Go down
View user profile Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 00:07

@s4tch wrote:
https://www.goal.com/it/notizie/niente-juventus-bis-per-conte-trattativa-in-corso-tra-lex/1mpsnn4qmi06v13fbbgtrac78i
https://www.sportface.it/calciomercato/sky-conte-verso-Ellenség-non-andra-juventus/738161

a sky és a goal/agresti szerint conte az izéhez áll közelebb. az azért övön aluli lenne, nem érdemlik meg azok a retkek contét.

Legalább lehet, hogy lesz egy kihívónk végre a bajnoki címért. Gatyába rázná ő szerintem rendesen azt a csürhét.

Persze borzasztó lenne egy volt Juve CSK-t az Ellenség padján látni. A Romaba, vagy a Milanba simán elengedném Smile
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 00:04

@Krisz wrote:

Nekem hatalmas facepalm lenne, ismerjük a korlátait, azt hiszem az ő szintjén már túl léptünk. Jól motivál, de taktikailag kevés, erőből meg aligha verünk le bárkit is.

Mindamellett, hogy én Allegri távozását szeretném, én sem Contét tartom az ideális megoldásnak. Nekem az elsődleges problémáim az elválás körülményei, illetve a BL-ben való általános sikertelensége.

Viszont sajnos én úgy látom, hogy azok a csapatok a nyerők Európában, akik hatalmas tempót tudnak diktálni, hiába gyengébbek adott esetben akár az ellenfélnél technikailag vagy taktikailag. Ez szerintem egy hosszú távú trend, aminek alapból nagyon nem örülök, mert szerintem az eleganciát és a kreativitást szorítja mindez háttérbe, ami számomra sokkal szimpatikusabb a játékban. Tehát akár az is lehet az irány, hogy erőből nyomunk le ellenfeleket, ha sikeresek akarunk lenni Európában is.

De ehhez az úthoz sem Conte a legjobb opció.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-09, 00:04

https://www.goal.com/it/notizie/niente-juventus-bis-per-conte-trattativa-in-corso-tra-lex/1mpsnn4qmi06v13fbbgtrac78i
https://www.sportface.it/calciomercato/sky-conte-verso-Ellenség-non-andra-juventus/738161

a sky és a goal/agresti szerint conte az izéhez áll közelebb. az azért övön aluli lenne, nem érdemlik meg azok a retkek contét.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 23:33

@_DREAM_ wrote:
According to SportMediaset Allegri is close to sign for PSG and consequently Antonio Conte is one step away from returning to Juventus. Nedved is the big supporter for the return of Conte. Antonio will probably sign a 3-year contract. (Sportmediaset) @Khaledalnouss2

Nekem hatalmas facepalm lenne, ismerjük a korlátait, azt hiszem az ő szintjén már túl léptünk. Jól motivál, de taktikailag kevés, erőből meg aligha verünk le bárkit is.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 22:46

According to SportMediaset Allegri is close to sign for PSG and consequently Antonio Conte is one step away from returning to Juventus. Nedved is the big supporter for the return of Conte. Antonio will probably sign a 3-year contract. (Sportmediaset) @Khaledalnouss2
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 21:57

több esti hír szerint allegri pár napon belül bejelenti, hogy távozik, és conte lesz az utód

mondjuk ezért értelmetlenek a játékosokkal kapcsolatos pletykák: amíg nincs edző, értelmetlen spekulálni

lukaku amúgy rettenetes döntés lenne, annyira gyenge technikailag
Back to top Go down
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 21:08

@CsT wrote:

Nálam ő az kategória aki ingyen sem kellene....tipikus "nagydögnéger", kevés ésszel és iszonyú nagy fizikummal (Cselló az ilyeneket szokta úgy faszra húzni, hogy a nevét se halljuk a meccs alatt, a MU ellen is így volt). Szerintem komolyabb csapatoknál nincsenek ilyen típusú prima punták, gondolom ez sem véletlen.  Akkor már inkább hozzuk vissza a malacot vagy csináljunk Roniból centert.
Chiellini megenné, de Rugani aranyom izzadtan pattanna a Jeepbe, mert még a zuhanyzót is kerülné Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 20:07

@Téjlor89 wrote:
Ha mindenképp prima puntát akarunk igazolni, Lukakuhoz mit szólnátok egyébként? Icardi helyett bárkit. Alapvetően nem nyúlnék a támadó posztokhoz, jó lenne az jövőre Mandzu/Kean leosztásban. Viszont Lukaku szerintem egy jó kis spíler: erős, használható összjátékban is, befejezni is jól tud és nagyon kelleti magát a Serie A csapatok felé.
Nálam ő az kategória aki ingyen sem kellene....tipikus "nagydögnéger", kevés ésszel és iszonyú nagy fizikummal (Cselló az ilyeneket szokta úgy faszra húzni, hogy a nevét se halljuk a meccs alatt, a MU ellen is így volt). Szerintem komolyabb csapatoknál nincsenek ilyen típusú prima punták, gondolom ez sem véletlen.  Akkor már inkább hozzuk vissza a malacot vagy csináljunk Roniból centert.
Back to top Go down
View user profile Online
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 19:59

@Téjlor89 wrote:
Ha mindenképp prima puntát akarunk igazolni, Lukakuhoz mit szólnátok egyébként? Icardi helyett bárkit. Alapvetően nem nyúlnék a támadó posztokhoz, jó lenne az jövőre Mandzu/Kean leosztásban. Viszont Lukaku szerintem egy jó kis spíler: erős, használható összjátékban is, befejezni is jól tud és nagyon kelleti magát a Serie A csapatok felé.
Meg is válaszoltad a kérdésed. Igazából mindegy Lukaku milyen jó vagy rossz, nem kell, felesleges.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 15:59

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 15:50

@Téjlor89 wrote:

Érdekes!

A következő hírek viszont megmondom, miről fognak szólni: Allegri - Tüchel csere.

Akkor már sokkal inkább Tüchel, mint Pochettino, bár a közeg neki is totál idegen lenne...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 14:47

@s4tch wrote:
vannak olyan hírek, melyek szerint allegri elfogadja a psg 15 millás ajánlatát, és az utódja nem conte lesz.
A múltkori Conte interjúból nekem az jött lett, hogy ő jönne, de Agnelli nem kell, ezért megy milánóba...

Remélem nem akarunk olyat robbantani Pep-pel mint Ronaldoval....
Back to top Go down
View user profile Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 14:08

@s4tch wrote:
vannak olyan hírek, melyek szerint allegri elfogadja a psg 15 millás ajánlatát, és az utódja nem conte lesz.

Érdekes!

A következő hírek viszont megmondom, miről fognak szólni: Allegri - Tüchel csere.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 14:02

Back to top Go down
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 13:13

@Krisz wrote:

Zaniolo anyja mindent cáfolt

Más: Így is lehet kezelni a bajkeverőket
Én mondjuk ebben a kinek milyen pizsamája volt dologban kevésbé hiszek, de ha ebből indulunk ki akkor Tonalinal semmi esélyünk mivel elmondta, hogy az apja Milan, az anyja Ellenség szurkoló (Mekkora egy beteg geci család már ez...) és ő maga is a Milanért rajongott fiatal korában, valamint Gattuso volt a példaképe.
Back to top Go down
View user profile Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 10:21

Az már volt, hogy a calciomercato szerint Rabiot anyja 10 millás fizut akar a kisfiának?

Ezeknek a kreténeknek nem volt elég, hogy kibaszták őket a Barcától, mint macskát szarni pont emiatt? Remélem Paratici is elhajtja őket. 

Amúgy nagyon el kéne kerülni az ilyen Rabiot, Icardi féle bomlasztó patkányokat. Továbbá ez az anyuka/barátnő, mint ügynök téma nagyon nem működik.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-08, 01:36

@Téjlor89 wrote:
Zaniolo lenyilatkozta, hogy ugyan ki ne akarna már a Juventusba szerződni? Smile Ritka a klubhoz lojális játékos manapság és ha ő tényleg akkora Juve drukker, mint amekkorának kinéz, akkor nem kéne elszalasztani. Aztán reméljük, hogy a pályán is úgy folytatja, ahogy elkezdte.

Zaniolo anyja mindent cáfolt

Más: Így is lehet kezelni a bajkeverőket
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 16:32

Zaniolo lenyilatkozta, hogy ugyan ki ne akarna már a Juventusba szerződni? Smile Ritka a klubhoz lojális játékos manapság és ha ő tényleg akkora Juve drukker, mint amekkorának kinéz, akkor nem kéne elszalasztani. Aztán reméljük, hogy a pályán is úgy folytatja, ahogy elkezdte.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 14:35

@zetterberg40 wrote:

Mást is ír Agresti:

- Dybala a piacon van, a klub és Allegri részéről is
- Allegrinek megvannak a saját feltételei a maradása esetén a szakmai stábját illetően, továbbá ha marad, akkor 1 évvel hosszabbítják meg a szerződését
- szerinte Pjanics távozik (a csapat háza tájáról Balzarininek is ugyanez a megérzése), azért is, mert vaskos profitot jelentene az eladása
- tiszta a képlet: amennyiben Allegri marad, úgy Conte az izé edzője lesz; ha Allegri távozik, akkor Conte váltja, és komoly esélyt lát az Allegri-izé házasságra
- De Ligt megszerzésén két éve dolgozik a klub, de így is esélytelen az egész, a holland a Barca játékosa lesz
- Manolas nem konkrét opció a védelembe

Van egy Conte interjú a Gazzettaban. Antonio szavaiból ugyanaz jön le, amit Agresti ír. Ő elsősorban Agnelli hívó szavára vár, ha ez nem lehetséges, akkor Milánó lehet a következő desztináció számára.

Kezdem azt hinni, hogy a strategikus asztrológusok blue oceant láttak a foci megmondóember piacon és átcímkézték magukat. Kb olyanok ezek a jóslatok mint a horoszkóp...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 14:33

@zetterberg40 wrote:

Ezt én sem kétlem, de ennek nem hiszem, hogy Verratti profilja a probléma (én nem azt a Nainggolan kategóriát látom benne - onnantól lefelé egészen Balotelliig van a probléma profizmust, intelligenciát és viselkedést tekintve), hanem mert a PSG nem fogja eladni, nekünk meg nincs/nem lenne pénzünk rá.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 13:57

Pjancsika nem biztos,hogy annyira menni akarna,ha rajta múlik...
Bevásárlóközpont - Page 6 60224011
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 13:35

@LeRoi10 wrote:
Agresti szerint Mandzukic könnyen távozhat a nyáron. Óó a faszomat, egyre rosszabb irányba mennek a pletykák már megint....

Mást is ír Agresti:

- Dybala a piacon van, a klub és Allegri részéről is
- Allegrinek megvannak a saját feltételei a maradása esetén a szakmai stábját illetően, továbbá ha marad, akkor 1 évvel hosszabbítják meg a szerződését
- szerinte Pjanics távozik (a csapat háza tájáról Balzarininek is ugyanez a megérzése), azért is, mert vaskos profitot jelentene az eladása
- tiszta a képlet: amennyiben Allegri marad, úgy Conte az izé edzője lesz; ha Allegri távozik, akkor Conte váltja, és komoly esélyt lát az Allegri-izé házasságra
- De Ligt megszerzésén két éve dolgozik a klub, de így is esélytelen az egész, a holland a Barca játékosa lesz
- Manolas nem konkrét opció a védelembe

Van egy Conte interjú a Gazzettaban. Antonio szavaiból ugyanaz jön le, amit Agresti ír. Ő elsősorban Agnelli hívó szavára vár, ha ez nem lehetséges, akkor Milánó lehet a következő desztináció számára.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 6 of 28Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next