Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
simoon
Segédedző
Segédedző



Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 20:25

zetterberg40 írta:


Ez csak saját tipp. Szerintem Dybab ha távozik, akkor Olaszországon belül marad. Icardi meg mint kiderült, ténylegesen komoly célpont volt tavaly. Simán el tudom képzelni. Ez lenne az idei nyár  Bonucci-Caldara cseréje.
ha Dybcsinek vagy az ügynökének egy pici esze is van, csak spanyolba igazolna
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 18:28

zetterberg40 írta:


Ez csak saját tipp. Szerintem Dybab ha távozik, akkor Olaszországon belül marad. Icardi meg mint kiderült, ténylegesen komoly célpont volt tavaly. Simán el tudom képzelni. Ez lenne az idei nyár  Bonucci-Caldara cseréje.

Meglepődnék, ha Olaszországon belül adnánk el..nem jellemző ránk, hogy hazai ellenfelet erősítünk (Asamoah a levetett ruhánk, nem egy top asset).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 17:22

s4tch írta:


ezt hol olvastad?

szerintem most akkora a káosz, hogy egy firkász sem tud semmit, csak dobálóznak az "infókkal", és ha valami bejön, akkor verhetik a mellüket, hogy ők aztán megmondták előre.

Ez csak saját tipp. Szerintem Dybab ha távozik, akkor Olaszországon belül marad. Icardi meg mint kiderült, ténylegesen komoly célpont volt tavaly. Simán el tudom képzelni. Ez lenne az idei nyár  Bonucci-Caldara cseréje.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 16:53

zetterberg40 írta:
Dybala-Icardi cserére felkészül... egy az egyben...

ezt hol olvastad?

szerintem most akkora a káosz, hogy egy firkász sem tud semmit, csak dobálóznak az "infókkal", és ha valami bejön, akkor verhetik a mellüket, hogy ők aztán megmondták előre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 15:12

https://twitter.com/IndianRegista/status/1126776051697192960

Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 10:44

bombahoppa írta:

Óh, bakker. Akkor nyilván oda-vissza gólt lő ellenünk.
Kebabot is ezért kellene eladni Üzbegisztánba, hogy nehogy bosszút álljon rajtunk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 10:35

zetterberg40 írta:
Dybala-Icardi cserére felkészül... egy az egyben...
Óh, bakker. Akkor nyilván oda-vissza gólt lő ellenünk.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 10:34

zetterberg40 írta:
Dybala-Icardi cserére felkészül... egy az egyben...
Mourinhoval a padon Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 09:20

Dybala-Icardi cserére felkészül... egy az egyben...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 08:56

tjunior írta:

Eddig mindig úgy volt, hogy a felek a szezon végén leültek és megbeszélték a dolgokat. De hát az újságot addig is el kell adni valamivel. Ha lesz edzőváltás, remélem nem, akkor az csak az utolsó meccs után lesz szerintem.
Én arra gondolotam, hogy előrehozták ezt a találkozót (hiszen a szezon számunkra véget ért) pl azért mert Conte tárgyal az interrel és ezért kapcsolták turbó fokozatra az újságok a bullshit generátort, de ezek szerint nem hogy lófaszt se tudnak, hanem még lófasz se történt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 08:26

CsT írta:
Elég szappanopera-szerű már az egész, most azt írják, hogy a találkozó Agnelli és Allegri között még meg sem történt tehát még azt se tudni, hogy megy-e a hal, nemhogy azt, hogy ki jön helyette..de a média már kezdi bedobálni az ócskább neveket mint Sarri és Pioli.
Eddig mindig úgy volt, hogy a felek a szezon végén leültek és megbeszélték a dolgokat. De hát az újságot addig is el kell adni valamivel. Ha lesz edzőváltás, remélem nem, akkor az csak az utolsó meccs után lesz szerintem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-10, 08:01

Elég szappanopera-szerű már az egész, most azt írják, hogy a találkozó Agnelli és Allegri között még meg sem történt tehát még azt se tudni, hogy megy-e a hal, nemhogy azt, hogy ki jön helyette..de a média már kezdi bedobálni az ócskább neveket mint Sarri és Pioli.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 15:01

CsT írta:



Dybala távozása elég valószínű, viszont engem meglepne ha tényleg 100M körül adna érte valaki, közelebb lesz az a 60-hoz. Bár ha azt elköltjük egy rendes kp-re már beljebb vagyunk mint vele.

Én a ManU-ból simán kinézem, hogy kipengetik a százat érte. Ha nem Maxi lenne jövőre az edzőnk, akkor amúgy nem feltétlenül erőltetném az ő eladását.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 14:53

s4tch írta:


elkezdtem vágni a centit queen

olvastam olyat is, hogy allegri maradása esetén dybala, khedira és mandzukic eladását szorgalmazná. ha valakit be kell áldozni, az felőlem nyugodtan lehet dybala, és khedira itteni ideje is rég kitelt, de mandzu? ezek szerint tényleg a középpályán tátongó lyukak miatt tartotta a csapatban allegri?

ha mandzu megy, van egy olyan érzésem, hogy nem ússzuk meg icardit. moratti
Mandzunál a mentalitása nehezen pótolható, nem a tavaszi teljesítménye, 33 éves, megemelt fizuval, ha befutna érte egy kínai ajánlat logikus lenne eladni, még ha sírnánk is utána. Azt más kérdés, hogy őt kurva nehéz elképzelni, hogy levezet valamelyik bohócbajnokságban. Kebabot viszont nem, ő már 2 éve itt is ezt csinálja! Very Happy De ha érte kapunk egyszer pénzt, lehet veszek egy mezt a nevével. Very Happy

Hát Szundi is azt nyilatkozta, hogy nagyon meglepné ha a Juve nem igazolna csatárt a nyáron és sajnos rohadt kevés mozdítható van így bizony célkeresztben lehet Wanda kis rohadt csicskája. Sad 
Viszont ha tényleg Conte lesz az izé edzője, és egyből azzal kedveskednek neki, hogy eladják a legjobbjukat, ő egyből ki fogja tenni a faszát a Ritz ebédlőasztalára. Very Happy

Dybala távozása elég valószínű, viszont engem meglepne ha tényleg 100M körül adna érte valaki, közelebb lesz az a 60-hoz. Bár ha azt elköltjük egy rendes kp-re már beljebb vagyunk mint vele.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 14:36

Rabiot, Bonucci, Icardi. Gyönyörű.
 
Suarez, Ramos, Diego Costa, van Bommel és Joey Barton nem elérhető?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 14:00

CsT írta:
Nyugi már csak 3 hónap és vége. Smile

elkezdtem vágni a centit queen

olvastam olyat is, hogy allegri maradása esetén dybala, khedira és mandzukic eladását szorgalmazná. ha valakit be kell áldozni, az felőlem nyugodtan lehet dybala, és khedira itteni ideje is rég kitelt, de mandzu? ezek szerint tényleg a középpályán tátongó lyukak miatt tartotta a csapatban allegri?

ha mandzu megy, van egy olyan érzésem, hogy nem ússzuk meg icardit. moratti
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 13:54

s4tch írta:
na, a sky már azt írja, hogy allegri marad, és a mediaset is visszakozott a tegnapi ámokfutás után.

nem tudnak ezek szart se. kibaszott mercato, alig várom, hogy vége legyen.
lol!
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 13:47

s4tch írta:
na, a sky már azt írja, hogy allegri marad, és a mediaset is visszakozott a tegnapi ámokfutás után.

nem tudnak ezek szart se. kibaszott mercato, alig várom, hogy vége legyen.
Nyugi már csak 3 hónap és vége. Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 13:42

na, a sky már azt írja, hogy allegri marad, és a mediaset is visszakozott a tegnapi ámokfutás után.

nem tudnak ezek szart se. kibaszott mercato, alig várom, hogy vége legyen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 13:00

_Tyler írta:

az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen.

szinte már családi szálak fűzik a klubhoz Very Happy
@virgimih

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 11:56

_Tyler írta:


az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen. mert ha a mostani esetleg csak alaptalan pletyka is, de 2014-ben már majdnem az edzőnk lett

Mihajlovics totál csubakka lenne. Amúgy pont amiatt fosok, amit írsz: egyszer tényleg közel voltunk hozzá, amiből kiindulva most is akarhatja a klub.

A kis Inzaghit megemészteném, ha Allegrit nem lehet maradásra bírni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 11:41

_Tyler írta:
az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen. mert ha a mostani esetleg csak alaptalan pletyka is, de 2014-ben már majdnem az edzőnk lett

Bevásárlóközpont - Page 11 David-Moyes-Manchester-United

nagy klubok is csinálhatnak bődületes baromságokat. más magyarázat nem jut eszembe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 11:30

A FIGC közben 3 hónapra eltiltotta a pizzást. Shocked Bár nem igazán vágom, hogy az ő esetében mit takar az eltiltás. Gondolom azt, hogy olasz csapatokkal nem bizniszelhet?!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 11:22

Mihálylovics kinevezése azért felérne egy erősebb gyomrossal.

Reggel még nem szerettem volna Contét, de elkezdtek olyan nevek röpködni, hogy már kiegyeznék vele. Sad


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-05-09, 12:02-kor.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 11:15

s4tch írta:
stampa, gds: mihajlovic, simone inzaghi.

ne olvassatok sajtót, én is befejeztem.
legyen Pirlo és Alex
intézzétek el
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 11:15

s4tch írta:
stampa, gds: mihajlovic, simone inzaghi.

ne olvassatok sajtót, én is befejeztem.

az tényleg érdekelne, hogy a Mihajlovicot mi tenné alkalmassá arra, hogy a Juve edzője legyen. mert ha a mostani esetleg csak alaptalan pletyka is, de 2014-ben már majdnem az edzőnk lett
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 10:57

stampa, gds: mihajlovic, simone inzaghi.

ne olvassatok sajtót, én is befejeztem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 10:42

majd augusztusban, a mercato után Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 10:21

mikor sorsolják ki az új edzőnket?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 09:25

Szerintem azért lenne jó, mert:
1.) Én személy szerint szívesebben néznék egy kiélezett és izgalmas bajnokságot.
2.) Szerintem az olasz focinak jót tesz, ha egynél több jó csapat van benne. Anyagilag is és presztízs szempontjából is. Ha nő a atorta, akkor a mi szeletünk is többet fog érni. Persze jó lenne, ha a kihívás nem az intertől jönne, hanem a Milantól, vagy a Romatól, de sajnos a merda szerintem egy jó edzőnyire van attól, hogy korrekt csapatuk legyen.

Abban egyetértek, hogy arra nincs konkrét recept, hogy milyen bajnoki háttér kell ahhoz, hogy valaki sikeres legyen a BL-ben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-05-09, 08:59

Jó lenne ha ennek a P$G,Juve,inda Allegri, Conte edzőkeringőnek az lenne a vége, hogy egyik sem köt ki a csürhéhél Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: