Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 18:42

s4tch írta:


hát az tényleg kurva nagy gáz lenne. eddig sem tudott mit kezdeni a felforgatott keretekkel, biztos másnak ez sokkal jobban megy.

Nekem rohadtul beleégett a retinámba az a nyilatkozata, mikor elmondta, hogy ő nem foglalkozik abszolút a támadójáték felépítésével.
Na ez meg is látszott az elmúlt 2 évben. Szerintem egy edző, aki foglalkozik a támadójáték felépítésével (főleg ilyen támadókkal), annak a védelemmel sem lett volna ennyi munkája. 
Nem lett volna ez a védelem annyira szar, ha van felépített játékunk, és nem vezetik rájuk annyiszor lendületből a labdát...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 18:07

s4tch írta:


hát az tényleg kurva nagy gáz lenne. eddig sem tudott mit kezdeni a felforgatott keretekkel, biztos másnak ez sokkal jobban megy.

Allegrin idén láttam, hogy elkezdett tele lenni a puttonya. 

Mehetne MU-PSG bármelyikébe. Ő mondaná meg kit vegyenek meg neki.

Ezzel szemben itt lófasz beleszólása nincs semmibe. Azt kap akit tudunk bizniszelni. Darabra is sokszor kevés a keret, de cserébe az elvárások hatalmasak.

Ok nem kellene attól még ezt a szarpasszírozást csinálni. DE. Valljuk be, ki tudna ezzel a kerettel és ezzel a vezetőségbeli felfogással tartóssan eredményeket elérni? Ja hogy én ilyet nem látok.

Lehet Allegrit fikázni mndenhol, de be kell látni nincsen nála jobb opció. Legalábbis jelenleg nem látom.

Inkább jobban be kellene vonni az igazolásokba, nem eladni a kulcsembereket, és cserébe lehetnének elvárások. Így nem tartom realitásnak a BL-t. Felesleges róla beszélni meglesz a 10 zsinórban olaszban de ennyi.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 17:47

Malloy írta:
Rohadtul félek ettől a nyártól. 
A legnagyobb félelmeim:
-Marad Allegri

hát az tényleg kurva nagy gáz lenne. eddig sem tudott mit kezdeni a felforgatott keretekkel, biztos másnak ez sokkal jobban megy.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 17:22

Hát gyerekek,akartam írni egy hosszabb posztot,hogyan alakítanám a keretet jövőre,de be kellett látnom,hogy ha a BL nevezést is nézzük,akkor biztosan kellenek vezéráldozatok+olaszosítás. Tekintve a szerződéshosszabításokat ez elég szűk mozgástér lesz. Ha alapvetésnek veszem,hogy nem vágunk ki olyat,akivel 1 éven belül szerződésthosszabítottunk. Na de eddig még ok is,hogy kellenek távozók,de nem sok olyat látok reális érkezőnek,aki upgrade lenne vagy legalábbis nem downgrade az elődjeihez képest.

Védelemből Barza,Indián távozik,ha Romero jön már idén,akkor is kéne valaki pluszban(Umtiti,De Ligt,Romagnoli...bárki),ha 2 ember/poszttal számolok,akkor a kapusokkal együtt már 2 ember pluszban vagyunk a nevezésnél,ergó előrébb már valakit ki kell hagynunk,hacsak nem sajátneveléseket igazolunk,ami lássuk be esélytelen.
Kp: Fix távozó nincs még,pedig Matuka és Kebab mehetne tőlem,de utóbbival ugye szeptemberben hosszabítottunk szerződést. Helyettük,ha jönnen Dombi+Ramsey akkor szerintem már upgrade,de darabra kevés,de a BL-hez meg megintcsak saját nevelés kellene. Mondjuk Nicolussiba látok fantáziát,meg volt valami Marchisio,aki ügyesnek tűnt...pedig most milyen jól jönne...Ha viszont Pjanic is megy vagy ne adj isten valamelyik falábú helyett menne,akkor végünk...Esetleg Verratti,ha fejben összeszedjük,de nem gondolnám,h eladják...na de akkor ki jönne Jancsika helyett? Nem sok alternatívát látok.
Támadók: Fix szintén nincs,ha teljesítményt nézünk,akkor Cuadrado nálam mehet illetve DC,Mandzu,Dybala is...na de megint jön az,hogy de kiket hoznánk a helyükre.
Vagy kit tartanánk meg? Mandzu ugye friss szerződéssel tuti marad. 

Nem lennék Paratici helyében...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 16:46

zetterberg40 írta:


Verratti sosem lesz a Juve játékosa. A csávó egy alkoholista, aki heti rendszerességgel hajnalig bulizik, kurvázik. Pedig én aztán imádtam, de ebből nemcsak én, hanem szerintem Agnelliék sem kérnek.

Most komolyan, mennyire alkoholista kurvapecér a srác? Én követem instan de nem ez jött le. Durvább mint Vidal?
Csak azért, mert Vidal karrierje elég jól ívelt. Juve > Bayern > Barca, az hogy néha nyom egy kis bulikát, hát bumm. Egyébként meg ahogy Suarezt megrendszabályozta a Bárca, úgy mi is megtehetjük ugyanezt.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 15:17

Rohadtul félek ettől a nyártól. 
A legnagyobb félelmeim:
-Elhozzuk a patkányt Mordorból (tök mindegy milyen konstrukcióban)
-Lecseréljük Cancelo-t Darmianra
-Marad Allegri
-Elhozzuk Pjanic helyett Verrattit
-Khedira marad
-Ide jön Rabiot az anyjával
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 13:14

zetterberg40 írta:



Verratti sosem lesz a Juve játékosa. A csávó egy alkoholista, aki heti rendszerességgel hajnalig bulizik, kurvázik. Pedig én aztán imádtam, de ebből nemcsak én, hanem szerintem Agnelliék sem kérnek.

Na ezt a részét nem tudtam, ez kimaradt. Akkor tuti off a dolog.

Szerintem Rabiot sem lesz magatartásbeli okok miatt a miénk. Nagyon bomlasztó tényezőnek tűnik a mamival együtt. Icardi is főleg ezért lepne meg.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 12:09

Téjlor89 írta:

Egyetértek. Verratti nagyon megrekedt, szerintem egy Juve-féle környezetben többet ki tudnánk belőle hozni, met hatalmas potenciál van benne. Ő már rég le kellett volna lépjen a PSG-ből. Persze ezt a két évvel ezelőtti Juvéra értem. Az elmúlt két évben nem igazán hoztuk ki a játékosainkból egyénileg, ami bennük van...

Verratti sosem lesz a Juve játékosa. A csávó egy alkoholista, aki heti rendszerességgel hajnalig bulizik, kurvázik. Pedig én aztán imádtam, de ebből nemcsak én, hanem szerintem Agnelliék sem kérnek.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 11:48

Krisz írta:


Verratti azért mérföldekkel intelligensebb mint Balotelli, Balotelli és kb mindenki között hatalmas szakadék tátong. Szerintem egyáltalán nem veszett ügy, de a Ligue 1 még a Serie A-nál is nagyobb fék a fejlődésben és még a tradíciók sincsenek meg hogy ez változzon szemben a Serie A-val. Játékban szerintem nincs gond vele, fejben meg képes lehet fejlődni. 
Rabiot nekem ez az Andres Gomes vonal - 'master of none jack of all trades nélkül' típus. Remélem nem itt köt ki. Ha már választani kell akkor Rakitic.

Egyetértek. Verratti nagyon megrekedt, szerintem egy Juve-féle környezetben többet ki tudnánk belőle hozni, met hatalmas potenciál van benne. Ő már rég le kellett volna lépjen a PSG-ből. Persze ezt a két évvel ezelőtti Juvéra értem. Az elmúlt két évben nem igazán hoztuk ki a játékosainkból egyénileg, ami bennük van...

Ha valóban menni akar Pjanic, akkor nem elvetendő ötlet, hogy Verratival pótoljuk. Azonban ez szerintem nem fog megtörténni. Kérdés, hogy kire költjük a Pjanicért kapott pénzt. Olyan arc kell a helyére, aki kreatív és okos. Erkisen sajnos Real. Rakiticért én nem fizetnék jelentős összeget, mert nem fiatal - jó lenne kicsit hosszabb távú terveket szőni. Ramseyvel pótolnánk? Akkor viszont kell egy erős B terv is, mert ő sérült lesz... Még James neve forog, de érte se fizetnék sokat.

Alapvetően szerintem egy lyuk van a középpályán, amit Ndombele betömhetne. Ramsey ugye jön. Khedira menni fog. Plusz igazolás csak akkor kell a középpályára így, ha Pjanic lelép.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 11:00

Krisz írta:


Verratti azért mérföldekkel intelligensebb mint Balotelli, Balotelli és kb mindenki között hatalmas szakadék tátong. Szerintem egyáltalán nem veszett ügy, de a Ligue 1 még a Serie A-nál is nagyobb fék a fejlődésben és még a tradíciók sincsenek meg hogy ez változzon szemben a Serie A-val. Játékban szerintem nincs gond vele, fejben meg képes lehet fejlődni. 
Rabiot nekem ez az Andres Gomes vonal - 'master of none jack of all trades nélkül' típus. Remélem nem itt köt ki. Ha már választani kell akkor Rakitic.
Nyilván nem balotelli szint, de valahogy nekem a playmaker-ek eszessége, látása hiányzik belőle, néha nagyon nem érzi, hogy mikor kell bevállalni egy hosszú indítást és mikor csak oldalra passzolni.

Néha azért lemegy Balo szintre, amikor hazafejeli a guruló labdát Very Happy meg a "hülye" sárga/pirosaiból lehetne azért egy 5-10 perces videót csinálni Very Happy 

Nem tudom mivé lesz a középpályánk, ma olvastam egy pletykát, hogy állítólag ha letesszük a 60M-t Dombilé már jöhetne is, az a baj nem láttam annyit játszani, hogy meg tudjam ítélni, de elsőre ez nekem rohadt nagy pénz, tudom ilyen jelenleg a piac, de akkor is.

A másik, hogy Kancát vinné a Cici, ami azért lenne vicces mert az elmúlt években kb 90 millát (Walker,Danilo) költött az RB posztra Pep, ez valahogy megint nem őt igazolná! Wink
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 10:22

CsT írta:

Fejben pedig pont annyival gyengébb, hogy nem lennénk vele előbbre. Impulzív kis játékos, de ahogy előttem is írták rendkívül ostoba. Nála az a fő érv, hogy olasz.

Fizuban lehet jól járna a bosnyák, viszont gyengébb bajnokságba kerülne, a BL-re meg kb ugyanannyi esélye lenne (szerintem annyi se).

Ha viszont odakerülne lehet, hogy Rabiot-ra mennénk rá (állítólag Paratici szexelne vele) vagy jönne a C terv, hogyha Rabiot Bárcába megy, akkor jönne az ott feleslegessé váló Rakitic.

Akárhogy nézem, egyik se lenne jó csere....szóval tök sok esélyt látok rá. Very Happy

Verratti azért mérföldekkel intelligensebb mint Balotelli, Balotelli és kb mindenki között hatalmas szakadék tátong. Szerintem egyáltalán nem veszett ügy, de a Ligue 1 még a Serie A-nál is nagyobb fék a fejlődésben és még a tradíciók sincsenek meg hogy ez változzon szemben a Serie A-val. Játékban szerintem nincs gond vele, fejben meg képes lehet fejlődni. 
Rabiot nekem ez az Andres Gomes vonal - 'master of none jack of all trades nélkül' típus. Remélem nem itt köt ki. Ha már választani kell akkor Rakitic.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 10:05

Krisz írta:


Verratti pont annyival jobb védekezésben Pjanicnal hogy nem kellene mellé két gépállat mint Pjancsinak. Én örülnék neki, de szerintem esélytelen, kurva vékony a PSG kpja, ők nem cserélni akarnak hanem +1 kpt.
Fejben pedig pont annyival gyengébb, hogy nem lennénk vele előbbre. Impulzív kis játékos, de ahogy előttem is írták rendkívül ostoba. Nála az a fő érv, hogy olasz.

Fizuban lehet jól járna a bosnyák, viszont gyengébb bajnokságba kerülne, a BL-re meg kb ugyanannyi esélye lenne (szerintem annyi se).

Ha viszont odakerülne lehet, hogy Rabiot-ra mennénk rá (állítólag Paratici szexelne vele) vagy jönne a C terv, hogyha Rabiot Bárcába megy, akkor jönne az ott feleslegessé váló Rakitic.

Akárhogy nézem, egyik se lenne jó csere....szóval tök sok esélyt látok rá. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 08:50

LeRoi10 írta:

Egy gondolat kísérletet azért megér, de talán többet nem, hogy mi lenne egy Pjanic-Verratti cserével. A kis dugó a legélesebb szitukban rendre leégett Párizsban, nem lenne meglepő, ha az ő helyére szánnák Jancsit. Megint ott tartanánk, hogy egy leselejtezett játékos jönne, amiért mi elengednénk a középpályánk legjobbját. Emlékeztetőül Verratti ügynöke is Raiola.

Verratti pont annyival jobb védekezésben Pjanicnal hogy nem kellene mellé két gépállat mint Pjancsinak. Én örülnék neki, de szerintem esélytelen, kurva vékony a PSG kpja, ők nem cserélni akarnak hanem +1 kpt.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 08:13

LeRoi10 írta:


Egy gondolat kísérletet azért megér, de talán többet nem, hogy mi lenne egy Pjanic-Verratti cserével. A kis dugó a legélesebb szitukban rendre leégett Párizsban, nem lenne meglepő, ha az ő helyére szánnák Jancsit. Megint ott tartanánk, hogy egy leselejtezett játékos jönne, amiért mi elengednénk a középpályánk legjobbját. Emlékeztetőül Verratti ügynöke is Raiola.

Verratti fejben még Bonuccinál is gyengébb, sőt, néha szinte Balotellit közelíti idiotizmusban, én nem örülnék, ha hozzánk kerülne, de erre valóban amúgy sincs esély
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 08:07

Sajnos nem lepne meg. A taktikánk (hiánya) elég látványosan leépítette őt (is!!!). Nem fekszik neki ez a melós, védelem előtti szerepkör. Véleményem szerint sokkal közelebb kellene játsszon a támadókhoz, ahogy azt a Romaban is tette. Ő volt ugye a Serie A gólpassz királya, mielőtt leigazoltuk. Nem gondolom, hogy ez az ötlettelen szenvedés csak nekünk, szurkolóknak frusztráló borzasztóan. Szerintem sok játékost ugyanennyire zavar. Van, aki full idióta módon kezeli (Cancelo insta, ha igaz...), van aki meg szépen csendben tovabb fog állni. Aztan majd meglátjuk mekkora játékos is Pjanic a PSG-ben, ha egy olyan rendszerbe lesz beillesztve, ami nem csapja agyon a kreativitását. Nyerni mondjuk ott sem fog BL-t, mert full lúzerek Very Happy Csak azért imádkozzunk, hogy több kulcsember ne kövesse. Bár ha mindenki lelépne, akit leépítettünk az elmúlt két évben, akkor egy fél csapatot kéne a nyáron igazolni...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-06, 06:58

EsztéNégy írta:
Ezekre a kérdésekre minden focista rutinszerűen nyomja ezt a választ. Szerintem marad Pjancsi, nem vele van a gond a középpályánkon...
Tőlünk általában nem az megy el, akivel a gond van Neutral
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 23:43

Ezekre a kérdésekre minden focista rutinszerűen nyomja ezt a választ. Szerintem marad Pjancsi, nem vele van a gond a középpályánkon...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 22:01

CsT írta:
Nah, Pjancsi már kezdi: "Everything is possible in football...." Szerintetek hol folytatja?
Friss ropogós mai videó:

   

Németül:
Pjanic: "PSG? It is one of the 8 biggest clubs in Europe, and in the Champions League they want to go further than they have been able to do so far. This is a club where all the players would like to go, because there is a sports project and there are great players there. "

Egy gondolat kísérletet azért megér, de talán többet nem, hogy mi lenne egy Pjanic-Verratti cserével. A kis dugó a legélesebb szitukban rendre leégett Párizsban, nem lenne meglepő, ha az ő helyére szánnák Jancsit. Megint ott tartanánk, hogy egy leselejtezett játékos jönne, amiért mi elengednénk a középpályánk legjobbját. Emlékeztetőül Verratti ügynöke is Raiola.

Dybalát lecserélnénk Pogbára, Ndombeléért meg leraknánk a kért 60-70 misit... Szép álom Very Happy Papíron kicserélnénk a komplett középpályát, de Pogbát tudná kezelni Maxi, Verratti beilleszkedésével nem lenne gond, Ndombelének meg ott lenne a két szerecsen honfitársa. A szezon elején a Be'kúr, Imre, Matyi trió is elhúzná a szekeret. De teljesen elképzelhetetlen, hogy 7 ilyen középpályással vágjunk bele a szezonnak, még ha a matek ki is jönne. Meg hát Khedira is maradni fog és Matyit sem fogjuk lepasszolni valószínűleg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 21:56

Nah, Pjancsi már kezdi: "Everything is possible in football...." Szerintetek hol folytatja?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 17:23

Ezennel hivatalos: A United jövőre nem szerepel a BL-ben. Ez van, akkor ha totál érzelmi alapon hirtelen felindulásból választasz edzőt. (Tudom, hogy Ole a 6. helyen vette át a brigádot, de hülyeség volt vele már április elején aláírni) Kíváncsian várom, hogy mire mennek így a piacon. Bár lehet, hogy ők már tényleg akkorák, hogy inkább erősödnek még így is .

A Chelsea pedig 1 döntetlenre van a BL-től( Ha az Arsenal ma nem nyer vagy ha jövőhéten X-elnek Leicesterben), Higany ma is betalált. Talán inkább megveszik a BL miatt, mint az EL kedvéért.
EDIT: Végül az Arsenal elintézte, így a Cselszki is tuti BL induló. Cunci elköszönt,látszik, hogy van szíve. Én nem bánom, hogy jön csak legyen egészséges és jöjjön mellé még 2 középpályás a jobb fajtából.
Bevásárlóközpont - Page 13 Ramsey10
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 14:29

LeRoi10 írta:
Mondjak jobbat? Januárban Gary Cahillt is bedobták, ő is szabadon igazolható a nyártól Very Happy

Ilyennel nem szabad viccelni, még a végén valósággá válik. Very Happy A lejáró szerződésűek közül szerintem csak Rabiot és David Luiz elfogadható vétel, érdemesebb lenne a 2020-as szerződésűekre rámenni, lenne bőven kikből válogatni. Hazard, Eriksen, Rashford, Fekir, de Gea a legjobbak szerintem, közülük mondjuk maximum Fekirre van reális esély, Meunier, Raphael Guerreiro leigazolásának szerintem lenne értelme, plusz ugye odafigyelni a sajátjainkra is, Chiellini, Kean (!), Cuadrado, Matuidi szerződései lejárnak, ha utóbbi kettő nem akar hosszabbítani, akkor el kellene adni őket.

Én is azt veszem észre, hogy az igazoláspolitikánk mögött sportszakmai koncepció nincs, vagy legalábbis a legutóbbi nyár alapján nem mondanám ezt biztosra. Gyenge a középpályánk, de ha ennyire nem akarunk oda igazolni, akkor ne azon legyen a hangsúly, vannak két középpályásos felállások is. A fiatalítás valamelyest megindult, de nem olyan látványosan, mint ahogy a keret átlagéletkora megkívánná. Igazolunk bizonyos játékosokat, elvileg négyvédős formációhoz, ehhez képest a keret jelentős része inkább a háromvédős szisztémában mozog otthonosan. Valami formációt igazán ki lehetne találni előre Allegrinek, legalább akkor Agnelliék is ahhoz igazolnának, de szerintem ez edzőváltáskor fog csak megtörténni. Ehhez viszont egy olyan edzőre lenne szükség, aki ezt konkrétan kiköti a szerződtetésekor. Gyanítom, erre jövőre kerülhet sor leghamarabb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 14:00

A kedvenc mai pletykám: MAGA Allegri fogja kérni Cancelo eladását a nyár folyamán.

Hát persze, nyilván.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 11:11

Mondjak jobbat? Januárban Gary Cahillt is bedobták, ő is szabadon igazolható a nyártól Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 10:48

CsT írta:

Szerintem tuti jön még egy védő (nagyobb összeget tennék rá, hogy Malonasz lesz az, nem azért mert pont rá van szükségünk, hanem mert az ő leigazolása a legegyszerűbb, nem hiszem, hogy ebben a tekintetben Paratici más elveket fog vallani mint az áruló senkiházi ellenséghez távozó kobra), inkább a kp-n fogunk spórolni, ahogy eddig is. Very Happy Hiszen oda már megvan a valuable transfer.

Esetleg akkor jön valaki ha Pjancsi elmegy. 

Kosztát lecseréljük a világos önmagára (Chiesa) gondolom némi ráfizetéssel.

Keant + zsák pénzt adunk az indának Icardiért.

Lesz valaki aki megbuzul és elmegy (Kancelló).

Dybalát kibasszuk, a malacot visszahozzuk (vagy felbontjuk a szerződését).

Kebab marad még egy évet. Very Happy 

Na ha ennél jobb mercatónk lesz én elégedett leszek! Very Happy

Ez annyira rossz lenne, hogy inkább megkeresem Thanos-tól a hatalom köveket.

Egyet csettintek, és nem igazoljuk le Malacot, helyette jött volna Fabinho, és Keita. Akkor még lehet maradt volna belőle egy kis fagyira való is.

Amit látok, hogy nem látok semmit.A mercatoval kapcsolatban.

A legtöbb csapat szisztematikusan építkezik van egy filozófiája, egy játékrendszere, és ahhoz keresi a tökéletesen passzoló darabokat. Aki ügyes és nem mellesleg sok pénze van, folyamatosan tudja cserélni a keretét, hogy ne öregedjenek ki egyszerre a játékosok. Vagy a kieöregedőket is jól tudja eladni a balekoknak így anyagilag sem bukik ezen. (Mi mikor tudtunk jól eladni Moggi óta? KB soha Alikát a pizzás adta el nem Beppe)

Nálunk amit látok, hogy fasz tudja, mit akarunk játszani, így a szükséges játékosokat sem lehet össze (kukázni akarom mondani) vásárolni.

Van egy presszió, hogy anyagilag nőni kell, ehhez kellett CR, de közben sortszakmailag lett egy nagy lemaradásunk. MAgam részéről Romero jön ok, de nálam akkor is kérdőjel.

Vallom, hogy nem a védelem a gyenge a látszat ellenére sem, csak nem kellene , hogy meccsenként 178234-szer lendületből vigyék rájuk a labdát, akár még az Empoli szintű nagycsapatok sem.

Így, ha a középpálya nem kerül megoldásra megvehetjük még MEssit is, akkor sem nyerünk lófaszt sem Olyrópában. 

AMit látok Dugulás menő félben, Dybusznak kiáll a rúdja, Pjanicst nem tudom értékelni. Kanca pedig nem jön ki a Hallal.

CR sem boldog 60 méterre a kaputól. NEdvedéknek nem tetszett a derby, lehet hogy edzőt váltunk?

Akkor viszont ki jön? COnte? Vele mivel vagyunk előrébb, vagy a filozófus? Aki többet költött az utóbbi években mint az adminok öklözőzsírra, mégis mit nyert?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 10:11

Tankcsapda írta:


Három lehetőség van. Vagy szerződtetünk valakit ingyen (David Luiz kézenfekvő lenne), vagy kölcsönveszünk valakit (pl. Cáceres tovább marad), vagy pedig bevállaljuk, hogy egy fiatalt felhozunk ötödik védőnek (Gozzi mondjuk). Szerintem sem fogunk többet költeni a védelem megerősítésére, ha Romero érkezik, sőt, az is lehet, hogy nem lesz plusz ember. Legalább 2-3 szezonig még el kell fogadni, hogy Bonucci alapember lesz, addig meg hátha visszatér az eligazolása előtti formájához.
Szerintem tuti jön még egy védő (nagyobb összeget tennék rá, hogy Malonasz lesz az, nem azért mert pont rá van szükségünk, hanem mert az ő leigazolása a legegyszerűbb, nem hiszem, hogy ebben a tekintetben Paratici más elveket fog vallani mint az áruló senkiházi ellenséghez távozó kobra), inkább a kp-n fogunk spórolni, ahogy eddig is. Very Happy Hiszen oda már megvan a valuable transfer.

Esetleg akkor jön valaki ha Pjancsi elmegy. 

Kosztát lecseréljük a világos önmagára (Chiesa) gondolom némi ráfizetéssel.

Keant + zsák pénzt adunk az indának Icardiért.

Lesz valaki aki megbuzul és elmegy (Kancelló).

Dybalát kibasszuk, a malacot visszahozzuk (vagy felbontjuk a szerződését).

Kebab marad még egy évet. Very Happy 

Na ha ennél jobb mercatónk lesz én elégedett leszek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-05, 09:18

LeRoi10 írta:
Preziosi lényegében megerősítette, hogy Romero nyártól nálunk folytatja.  A sajtó továbbra is 30 millióról ír, Preziosi szerint pedig Romero eladása rendbeteszi a könyveiket.

Nem hiszem, hogy még elköltenénk ekkora összeget a védelemre (Pedig 2 játékos kellene). Úgy, hogy emésszük meg, hogy Bonucci jövőre is tuti alapember.

Három lehetőség van. Vagy szerződtetünk valakit ingyen (David Luiz kézenfekvő lenne), vagy kölcsönveszünk valakit (pl. Cáceres tovább marad), vagy pedig bevállaljuk, hogy egy fiatalt felhozunk ötödik védőnek (Gozzi mondjuk). Szerintem sem fogunk többet költeni a védelem megerősítésére, ha Romero érkezik, sőt, az is lehet, hogy nem lesz plusz ember. Legalább 2-3 szezonig még el kell fogadni, hogy Bonucci alapember lesz, addig meg hátha visszatér az eligazolása előtti formájához.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-04, 21:50

Preziosi lényegében megerősítette, hogy Romero nyártól nálunk folytatja.  A sajtó továbbra is 30 millióról ír, Preziosi szerint pedig Romero eladása rendbeteszi a könyveiket.

Nem hiszem, hogy még elköltenénk ekkora összeget a védelemre (Pedig 2 játékos kellene). Úgy, hogy emésszük meg, hogy Bonucci jövőre is tuti alapember.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-03, 23:16

Krisz írta:


Az Atleticot is balra jobbra lerabolják (hamarosan Griezmann kovetkezik), most az hogy van pár klasszis játékosuk akiket meg tudtak tartani nem értem mit bizonyít. A saját nevelést már említettem, de az ilyen Juanfran, Oblak, Filipe Luis vonal tényleg nem mond semmit, ők annyira szürke local hero típusok (értsd a saját szemét dombon királyok, egy masik csapatban tucatjatekosok).
Azt kell belátni, hogy gazdaságilag nagyon nem azon a szinten vagyunk amire sportszakmailag aspirálunk. Ennek folyománya, hogy ha mi B szinten vagyunk akkor az A szintű tehetségeinket sanszosan elcsábítja egy A szintű csapat amint élérik az aktuális szintet. Megtartani ezeket csak akkor fogjuk tudni ha fellépünk A szintre. A nagyágyúk között viszonylag ritka a komolyabb játékos (nem a Juanfran vonal) lerablása.
Emellett ott a másik opció a saját neveléssel, de értelemszerűen ahhoz megint idő kell, ill. nem elég 16-17 evesen összevásárolni őket a megfelelő kötelék kialakításához, lásd Immobile, de pl pont a mai Gazzettaban volt egy cikk Kenről aki ugye kölyökként 3 évet lehúzott a Toroban, ő se az az echte Juventino, mint pl Marcsi.

Igazából korábban könnyebb lett volna megoldani a saját nevelésekkel való keretfeltöltést, most már eredménykényszer van minden fronton, persze így is sokkal jobb lenne, ha az utánpótlásunkba fektetnénk. Ez a Hernanes-Rincón féle vonal fölösleges pénzkidobás volt (és még 1-2 transzfer), helyettük lehetett volna fiatalokban gondolkodni. Az a baj, hogy a saját nevelésekre már eleve sokkal nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetni, mert itt most megy a próbálkozás kb. 1-2 éve, és tény, egy versenyképes utánpótlás kiépítése hosszú idő, de ezzel már korábban is lehetett volna közelebb kerülni gazdaságilag is a gazdagabbakhoz.

Az Atletico azzal másabb, hogy van egy erős vázuk, az Oblak-Godín-Giménez-Koke-Saúl fogatra épül a csapat. Oké, igazából csak utóbbi kettő tűnik nehezen pótolhatónak, de ez az öt játékos a legfontosabb. Griezmann ha megy, akkor a pótlásáról valószínűleg már gondoskodtak, könnyen a helyére illesztik ezt a játékost. A lényeg, hogy az Atleticonál vannak annyi időt a játékosok, hogy az esetleges motivációs problémák miatt az eladáskor már nekik is megérje az eladás nemcsak anyagilag. A lerablás meg erős túlzás. Most Lucas Hernandez oké, lehet, hogy Griezmann is megy. Viszont legutoljára a 2015-16-os szezonig kell visszamenni, amikor komoly veszteségeket kellett pótolniuk, azóta alig távozott valaki komolyabb, ha meg igen, akkor lazán pótolták. Az Atletico egy adott rendszerhez igazol, nekik ezért könnyebb, plusz nincs BL-elvárás sem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-03, 22:50

Krisz írta:


Ja persze. Most elő kell adni, hogy elkezdünk tárgyalni,  aztán a firkászoknak leadják a drótot hogy dobjanak be pár kamu érdeklődőt, aztán pikkpakk lezsírozzuk a dolgot. Nem mintha a Sturaro biznisz része lenne a dolog  Very Happy
Nyilván nyílt titok a dolog, de akkor úgy néz ki jövőre jön nem csak 2020-tól. Kíváncsi vagyok jön-e mellé másik CB. Egyre jobban fosok a mercatótól, főleg, hogy a fogas szőke ribancot mutogatták a meccsen....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-03, 21:48

CsT írta:
Preziosi ma elismerte, hogy elkezdődtek a tárgyalások Romero ügyében és minden bizonnyal nálunk folytatja.

Ja persze. Most elő kell adni, hogy elkezdünk tárgyalni,  aztán a firkászoknak leadják a drótot hogy dobjanak be pár kamu érdeklődőt, aztán pikkpakk lezsírozzuk a dolgot. Nem mintha a Sturaro biznisz része lenne a dolog  Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2019-05-03, 21:27

Preziosi ma elismerte, hogy elkezdődtek a tárgyalások Romero ügyében és minden bizonnyal nálunk folytatja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: