Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 21:23

LeRoi10 írta:

Be'kúr az Udinese ellen Jancsi helyén játszott és elég meggyőző volt. Természetesen ég és föld van még közte és a bosnyák között, de hosszabb távon talán lehetne belőle egy labdabiztos Busquets vagy Pirlo utáni Marcsi-féle spíler. Ahogy már többször beszéltük, a hátralévő bajnokikat a jövő évre kéne szánni. Orrba szájba játszatni Ruganit Chiellini helyett, Spinát, Bernicicát (őt azért mértékkel) a csatárok mögött, Keant Mandzu helyén, Be'kúrt Pjanic tehermentesítésére és kezdeni valamit Dybalával. Ezek alapján megtervezni a nyarat. Én egyre kevésbé hiszek a de Ligt és Ndombele féle kapós fiatalok leigazolásában.

Érdekes, hogy Pirlo a napokban azt mondta, hogy neki Zaniolo egy tökéletes Mezzala alapanyag és ő biztos, hogy ebben az irányban fejlesztené tovább. Nekem bejön a  mostani fiatal olasz generáció, biztos nem fog megvalósulni de én most tolódnék a "made in italy" irány felé, mert nem biztos, hogy a közeljövőben lesz ilyen felhozatal. Tökös belevaló srácoknak tűnnek. És nem azért, mert kiverték Lichtensteint.

Talán még Dybalát is beáldoznám, ha jönne Tonali (1 évet maradhatna még a Bresciában), Zaniolo, Barella és Chiesa. Dybalát pótolná Bernicica, Mandzu és Kean osztoznának a center poszton, DC idei játékperceit Chiesa is simán elbírná, Spina elég durván csipkedi már Sándor seggét, sosem baj ha rivalizálás van egy poszton, DS tökéletes back up Cancelo mögé, Barella a harcosságával tehermentesítheti Matyit.

Így lenne egy brutális, és fiatal olasz magunk, úgy, hogy egyáltalán nem gyengülne a keret az ideihez képest, sőt, a középpálya jóval variálhatóbb lenne:
Csecs (Perin)
Cancelo (DS), Bonucci (Rugani), Chiellini (?Romero?), Alex Sandro (Spina)

Can(Zaniolo), Pjanic (Be'kúr), Matuidi (Barella)

Bernicica (Ramsey), Mandzukic (Kean), Ronaldo (Chiesa)

Persze, ez túlzónak tűnik, de volt már arra is példa, hogy Agnelliék 5-6 új játékos beépítésére kényszerítették Allegrit, amiből 2-3 kulcsjátékos helyére érkezett. Ebben az esetben viszont az alapkezdő, lényegében nem is változna. Dybalát sajnálnám, de ennyi költőpénzt nélküle tuti nem lehetne összeszedni. A fiatal olaszok bedobása talán hozna egy kis állandóságot is a keretbe a következő évekre.

Én is sunáznám, de annyira fel lett nyomva az áruk, hogy aligha fog ez így megvalósulni. Barellaért meg Chiesaért is 50et akarnak, Zaniolot meg elképzelni se tudom.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 21:18

s4tch írta:


tegyél egy prime modric, casemiro kettőst pjanic mellé, és egy 2x olyan jó játékost kapsz, mint amilyen kroos valaha is lesz.

Ezzel nem értek egyet, szerintem nem Modric és Casemiro emelik Kroost oda ahol van. De amúgy az alap probléma nem is a tehetségevel volt, hanem a korával, motivációjával és a fizetésével.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 20:34

s4tch írta:

tegyél egy prime modric, casemiro kettőst pjanic mellé, és egy 2x olyan jó játékost kapsz, mint amilyen kroos valaha is lesz.

nekem inkább az volt a furcsa Téjlor kolléga hozzászólásában, hogy pjanic helyére ndombélét nézte ki. teljesen más típusú játékosok. ha elveszítjük pjanicot, akkor ramsey lesz az egyetlen, passzolni is tudó középpályásunk, és gyakorlatilag regista nélkül maradunk. hogy ez mennyire tragédia, azt nem tudom megmondani, mindenesetre borzasztó furcsa lenne jövőre a juventus.

Nem direkt helyettesítőként gondoltam Ndombelere. Igaz, hogy teljesen mások az erősségei, mint Pjanicsnak. Viszont a pozíciójuk hasonló, mert mindketten közvetlenül a védelem előtt középen játszanak és kulcsszerepük van a labdakihozatalokban. Sokszor éreztem úgy, hogy itt talán kicsit elvesztegetjük Pjanics tehetségét, mert túl sokat kell védekezzen. Nincs meg az az izom körülötte, mint Pirlo körül megvolt, ami tehermentesítette.



Viszont, ha a védelem előtt Ndombele személyében lenne egy brutál labdaszerzőnk, aki le is tudja osztani a labdát (lásd Casemiro a Realban, vagy Kanté a Conte-féle Chelseaben), akkor megengedhetnénk magunknak, hogy előtte ne Pogba-Vidal kaliberű izom legyen. Hanem mondjuk Ramsey meg Pjanics. Nekem ez lenne az ideális középpályám jövőre.



Ha meg menne Pjanics (innen indult ki az egész ugye), akkor kell oda még egy másik mezzala Ndombele elé, Ramsey mellé. Zaniolo? Bekúr? Vagy Can végre elfogadja, hogy ő nem vkp?



A lényeg, ha Pjanicsot elveszítjük (ami nagyon rossz lenne), azt szeretném, ha egy hosszútávú, előremutató megoldás lenne az eredménye. Ami nem Kroos.


A pénzügyi szempontokról ne is beszéljük. Kroost majdnem nullára kéne amortizálni 50 milláról mondjuk 4 év alatt. Ndombelet 70-ért sokkal nagyobb üzlet (persze, ha beválik). De a Juve fejlődésének ezen a szintjén már kockázatokat kell vállalni az ilyen kiugró fiatal tehetségekkel. A Real/Barca is ezt csinálja és működik.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 19:45

s4tch írta:


tegyél egy prime modric, casemiro kettőst pjanic mellé, és egy 2x olyan jó játékost kapsz, mint amilyen kroos valaha is lesz.

nekem inkább az volt a furcsa Téjlor kolléga hozzászólásában, hogy pjanic helyére ndombélét nézte ki. teljesen más típusú játékosok. ha elveszítjük pjanicot, akkor ramsey lesz az egyetlen, passzolni is tudó középpályásunk, és gyakorlatilag regista nélkül maradunk. hogy ez mennyire tragédia, azt nem tudom megmondani, mindenesetre borzasztó furcsa lenne jövőre a juventus.
Be'kúr az Udinese ellen Jancsi helyén játszott és elég meggyőző volt. Természetesen ég és föld van még közte és a bosnyák között, de hosszabb távon talán lehetne belőle egy labdabiztos Busquets vagy Pirlo utáni Marcsi-féle spíler. Ahogy már többször beszéltük, a hátralévő bajnokikat a jövő évre kéne szánni. Orrba szájba játszatni Ruganit Chiellini helyett, Spinát, Bernicicát (őt azért mértékkel) a csatárok mögött, Keant Mandzu helyén, Be'kúrt Pjanic tehermentesítésére és kezdeni valamit Dybalával. Ezek alapján megtervezni a nyarat. Én egyre kevésbé hiszek a de Ligt és Ndombele féle kapós fiatalok leigazolásában.

Érdekes, hogy Pirlo a napokban azt mondta, hogy neki Zaniolo egy tökéletes Mezzala alapanyag és ő biztos, hogy ebben az irányban fejlesztené tovább. Nekem bejön a  mostani fiatal olasz generáció, biztos nem fog megvalósulni de én most tolódnék a "made in italy" irány felé, mert nem biztos, hogy a közeljövőben lesz ilyen felhozatal. Tökös belevaló srácoknak tűnnek. És nem azért, mert kiverték Lichtensteint.

Talán még Dybalát is beáldoznám, ha jönne Tonali (1 évet maradhatna még a Bresciában), Zaniolo, Barella és Chiesa. Dybalát pótolná Bernicica, Mandzu és Kean osztoznának a center poszton, DC idei játékperceit Chiesa is simán elbírná, Spina elég durván csipkedi már Sándor seggét, sosem baj ha rivalizálás van egy poszton, DS tökéletes back up Cancelo mögé, Barella a harcosságával tehermentesítheti Matyit.

Így lenne egy brutális, és fiatal olasz magunk, úgy, hogy egyáltalán nem gyengülne a keret az ideihez képest, sőt, a középpálya jóval variálhatóbb lenne:
Csecs (Perin)
Cancelo (DS), Bonucci (Rugani), Chiellini (?Romero?), Alex Sandro (Spina)

Can(Zaniolo), Pjanic (Be'kúr), Matuidi (Barella)

Bernicica (Ramsey), Mandzukic (Kean), Ronaldo (Chiesa)

Persze, ez túlzónak tűnik, de volt már arra is példa, hogy Agnelliék 5-6 új játékos beépítésére kényszerítették Allegrit, amiből 2-3 kulcsjátékos helyére érkezett. Ebben az esetben viszont az alapkezdő, lényegében nem is változna. Dybalát sajnálnám, de ennyi költőpénzt nélküle tuti nem lehetne összeszedni. A fiatal olaszok bedobása talán hozna egy kis állandóságot is a keretbe a következő évekre.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 18:50

Krisz írta:
...miért a világ tragédiája ha Pjanicot lecseréljük Kroosra?...

tegyél egy prime modric, casemiro kettőst pjanic mellé, és egy 2x olyan jó játékost kapsz, mint amilyen kroos valaha is lesz.

nekem inkább az volt a furcsa Téjlor kolléga hozzászólásában, hogy pjanic helyére ndombélét nézte ki. teljesen más típusú játékosok. ha elveszítjük pjanicot, akkor ramsey lesz az egyetlen, passzolni is tudó középpályásunk, és gyakorlatilag regista nélkül maradunk. hogy ez mennyire tragédia, azt nem tudom megmondani, mindenesetre borzasztó furcsa lenne jövőre a juventus.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 17:22

Téjlor89 írta:


1.) Pjanics nálunk már bevált. Tudjuk, hogy kompatibilis az olasz közeggel, a Juventussal. Kroos esetében mindez kérdőjel.
2.) A whosored lehet, hogy azt mutatja, hogy hasonlóak, de ha Real meccseket nézel, akkor közel sem ezt látod. Gyalázatosan teljesít Kroos idén egész egyszerűen.
3.) Nekünk a meglévő egy klasszis középpályásunk mellé újakat kéne szerezni, nem őt lecserélni egy másikra, aki vagy beválik, vagy nem.
4.) Kroos világbajnok, sokszoros BL győztes. Könnyen lehet, hogy jóllakott. Pjanicsról pedig a fontos meccseken süt a motiváció.
5.) A mi nagy összegeket igénylő befektetéseink fiatalabb (25 alatti) játékosokra kellene fókuszáljanak, nem 30 körüliekre. Tehát ha Pjanics mindenképp menni akar (szerintem nem akar), akkor Ndombelet hozzuk az árából.

Elsőre ennyi, remélem így már érthetőbb, hogy mire gondoltam.

Tehát az a baj, hogy Kroos kiégett, Pjanic nem túl öreg, de ha lecseréljük akkor (hiába más típus Ndombele) fiatalabbat kell igazolni valami íratlan 30 alatti szabály miatt ami poszttól függetlenül van alkalmazva, a mértékadó statisztika (pl passz átlag és passzpontosság) pedig nem számít, mert csak.

Ezek közül egyedül a 3as ponttal értek egyet, az rendben is van, de miért a világ tragédiája ha Pjanicot lecseréljük Kroosra? Mert ez nekem kb úgy néz ki mintha levetnénk magunkról a piros inget és felvennénk egy vöröset. Mindkét játékos totál ugyanaz a poszt és hasonló stílus/karakter, elég alacsony annak a kockázata, hogy nem fog neki feküdni az olasz foci, a maradék tényező (játékos fizetése) pedig szurkolói szempontból mit számít?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 13:02

Az ATMA elleni meccs óta kicsit alábbhagytak (érdekes módon) az új edzőről szóló cikkek. Most a tuttosport újra elkezdte, most éppen Marinora hivatkozva állítják, hogy Maxi már döntött és mindenképpen megy. De akkor ki jön? Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 21 53873388_2214641415290448_4199060401402413056_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 12:12

Krisz írta:


Pjanic 3 hónappal fiatalabb Kroosnál...
Ha csinálsz egy comparisont whoscoredon akkor az jön le, hogy kb ugyanolyan típusú játékos a 2 és kb ugyanolyan skilljeik vannak. Szóval nem igazán értem a kommentet.

1.) Pjanics nálunk már bevált. Tudjuk, hogy kompatibilis az olasz közeggel, a Juventussal. Kroos esetében mindez kérdőjel.
2.) A whosored lehet, hogy azt mutatja, hogy hasonlóak, de ha Real meccseket nézel, akkor közel sem ezt látod. Gyalázatosan teljesít Kroos idén egész egyszerűen.
3.) Nekünk a meglévő egy klasszis középpályásunk mellé újakat kéne szerezni, nem őt lecserélni egy másikra, aki vagy beválik, vagy nem.
4.) Kroos világbajnok, sokszoros BL győztes. Könnyen lehet, hogy jóllakott. Pjanicsról pedig a fontos meccseken süt a motiváció.
5.) A mi nagy összegeket igénylő befektetéseink fiatalabb (25 alatti) játékosokra kellene fókuszáljanak, nem 30 körüliekre. Tehát ha Pjanics mindenképp menni akar (szerintem nem akar), akkor Ndombelet hozzuk az árából.

Elsőre ennyi, remélem így már érthetőbb, hogy mire gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 11:57

Téjlor89 írta:
Újabb formán kívüli kurva drága Real-öregfiúval boronáltak össze.

Pjanicsot vinné a Real, helyébe kapnánk Kroost és casht. Elég durva lenne az egyetlen klasszis középpályásunkat eladni a nyáron.

Őszintén nagyon remélem, hogy nem sóz ránk a Real egy harmincast sem, abból nekünk is van pont elég...

Pjanic 3 hónappal fiatalabb Kroosnál...
Ha csinálsz egy comparisont whoscoredon akkor az jön le, hogy kb ugyanolyan típusú játékos a 2 és kb ugyanolyan skilljeik vannak. Szóval nem igazán értem a kommentet.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 11:49

Továbbá úgy tűnik, hogy Mandzuval hosszabbítunk. Remélem ezzel pontot is tettünk a csatár kérdés végére pár évre. Kean mint kezdő, Mandzu, mint backup, de szép is lenne.

Reméljük, hogy Mózsi tényleg beválik, amit láttam belőle eddig, az alapján brutális potenciál van benne. Fossa a gólokat, ügyes lábbal, okosnak is tűnik, félelmetes lendület van benne, erős is. Nagyon üdítő lenne egy saját nevelésű jűtékos a kezdőben.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-27, 10:24

Újabb formán kívüli kurva drága Real-öregfiúval boronáltak össze.

Pjanicsot vinné a Real, helyébe kapnánk Kroost és casht. Elég durva lenne az egyetlen klasszis középpályásunkat eladni a nyáron.

Őszintén nagyon remélem, hogy nem sóz ránk a Real egy harmincast sem, abból nekünk is van pont elég...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-26, 15:02

Annyira mélyen van már  a (sport)újságírás, hogy én már simán kinézem belőlük, hogy maguk csinálnak egy kamuprofilt, amire aztán az "apróbetűkben" hivatkoznak a cikkükben.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-26, 14:12

CsT írta:
Közben a pizzás elkezdte kavarni a szart Kean körül, hogyha nem játszik folyamatosan akkor elviszi innen, illetve, hogy télen már mindenben megállapodtak Leonardóval, de a Juve nem engedte....remélem Agnellinek van egy felesleges lófeje...
Bevásárlóközpont - Page 21 PDQoJ203Ngm6AJIYSIoAgiJAyoP+4h1OUghJCTCYogQgghhEQkFEGEEEIIiUj+P+XhajGxVK5ZAAAAAElFTkSuQmCC

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-26, 13:37

Közben a pizzás elkezdte kavarni a szart Kean körül, hogyha nem játszik folyamatosan akkor elviszi innen, illetve, hogy télen már mindenben megállapodtak Leonardóval, de a Juve nem engedte....remélem Agnellinek van egy felesleges lófeje...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 14:20

Téjlor89 írta:
Milenkovic és Mancini elég tapasztalatlanok, tehát ők is hosszabb távon lehetnek jók, mint Romero. Azt nem tudom elképzelni, hogy ők egyből a kezdőben találják magukat. Manolas viszont kész játékos.

Ezt az egész CB kérdést nagyban bonyolítja, hogy szerintem fingunk sincs, hogy mit akarunk kezdeni Ruganival. Ha úgy döntöttünk, hogy ő vakvágány, akkor el kell adni, mert annál többet lehetne kapni érte, hogy a padon jegeljük. Ha nem, akkor mostmár tényleg meg kéne kapnia a bizalmat.

Pont most olvastam FBon egy pletykat h hosszabbitunk vele 2023ig. Marmint Rugival.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 14:20

Téjlor89 írta:
Milenkovic és Mancini elég tapasztalatlanok, tehát ők is hosszabb távon lehetnek jók, mint Romero. Azt nem tudom elképzelni, hogy ők egyből a kezdőben találják magukat. Manolas viszont kész játékos.

Ezt az egész CB kérdést nagyban bonyolítja, hogy szerintem fingunk sincs, hogy mit akarunk kezdeni Ruganival. Ha úgy döntöttünk, hogy ő vakvágány, akkor el kell adni, mert annál többet lehetne kapni érte, hogy a padon jegeljük. Ha nem, akkor mostmár tényleg meg kéne kapnia a bizalmat.
mai hír, hogy 2023-ig hosszabbítunk vele a napokban: 2 millióról 3 millióra emeljük a fizuját.
https://www.sportmediaset.mediaset.it/mercato/mercato/juve-vicino-il-rinnovo-di-rugani_1266977-201902a.shtml
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 13:58

Milenkovic és Mancini elég tapasztalatlanok, tehát ők is hosszabb távon lehetnek jók, mint Romero. Azt nem tudom elképzelni, hogy ők egyből a kezdőben találják magukat. Manolas viszont kész játékos.

Ezt az egész CB kérdést nagyban bonyolítja, hogy szerintem fingunk sincs, hogy mit akarunk kezdeni Ruganival. Ha úgy döntöttünk, hogy ő vakvágány, akkor el kell adni, mert annál többet lehetne kapni érte, hogy a padon jegeljük. Ha nem, akkor mostmár tényleg meg kéne kapnia a bizalmat.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 13:44

CsT írta:

Skriniarral több problémám is lenne, szlovák, indaista, tegnap még 1-2 magyar is beszopatta! Very Happy Meg amúgy is, az indából soha senki nem kellene. Very Happy

Én pár napja Manolast olvastam, hogy neki is van hasonló záradéka mint Pjancsinak, de őszintén szólva az utóbbi Lóma meccseken hibát hibára halmozott és elég gyakran megfutják.

Szerintem viszonylag kevés jó korban (24-26) lévő CB van jelenleg aki esetleg iderántható lenne....meg amúgy is, ahhoz előbb a csicskát kellene eladni.

Romero lesz ebből, aki egyébként ellenünk nem volt rossz.
Romero lesz ebből, de ha jól tévedek csak 2020ban. Barzapapa addig nem tart ki. 
Szóval nyáron mindenképpen kell valakit igazolni. Manolas-Milenkovic-kis Mancini jó opciók
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 12:24

Az tény, hogy a tegnapi meccse szar volt, ez teljesen igaz. De nagyon tud küzdeni, kemény és összeszedett. Inkább ő, mint Icardi Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 12:04

Téjlor89 írta:
Nekem Casemiro nagyon találna a csapatba. Jól passzol, hármat szerel átlagban meccsenként és egy valódi pitbull.

De Ligt sajnos várható volt, hogy nem ide akar majd jönni. BarcaReal über alles. Alapvetően nem tragédia, vannak még ügyes fiatal CB-k a piacon. Romagnoli, Skriniar közül pl. szépen elhozhatnánk valakit. Még olcsóbban is kijönnénk a buliból.

De Manolasnak is kifejezetten örülnék.
Skriniarral több problémám is lenne, szlovák, indaista, tegnap még 1-2 magyar is beszopatta! Very Happy Meg amúgy is, az indából soha senki nem kellene. Very Happy

Én pár napja Manolast olvastam, hogy neki is van hasonló záradéka mint Pjancsinak, de őszintén szólva az utóbbi Lóma meccseken hibát hibára halmozott és elég gyakran megfutják.

Szerintem viszonylag kevés jó korban (24-26) lévő CB van jelenleg aki esetleg iderántható lenne....meg amúgy is, ahhoz előbb a csicskát kellene eladni.

Romero lesz ebből, aki egyébként ellenünk nem volt rossz.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 10:30

Nekem Casemiro nagyon találna a csapatba. Jól passzol, hármat szerel átlagban meccsenként és egy valódi pitbull.

De Ligt sajnos várható volt, hogy nem ide akar majd jönni. BarcaReal über alles. Alapvetően nem tragédia, vannak még ügyes fiatal CB-k a piacon. Romagnoli, Skriniar közül pl. szépen elhozhatnánk valakit. Még olcsóbban is kijönnénk a buliból.

De Manolasnak is kifejezetten örülnék.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 10:10

EsztéNégy írta:
Bulvár, de Dybala-Salah cseréről cikkeznek.

Casemiro nálunk minden második meccsén pirosat kapna, de amúgy bármilyen védekező középpályásunknál jobb lenne.

Pont Dybala kellene a Poolnak hogy lassítsa a sebességen és pressingen alapuló játékukat?  scratch

Oké, a pressing rendben van, de a sebesség? Szerintem neki nem feküdne ez az állandó rohanásból álló angol foci. Mondjuk nekünk jól jönne egy ilyen csere.

Kosztát most kell eladni, főleg ha van érdeklődő is, a helyére elég fasza upgrade lenne [size=32]صلاح[/size] játékban és karakterben is (plus brand). Én Chiesat szeretném még itt látni (lehet nem egy Hazard szint, de nagy a potenciál benne).

Ami Casemirot illeti, szerintem"nem ezt a robotot keressük". Amúgy a Margit miért akarná eladni?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-22, 09:23

De Ligt viszont felszopkodta a Barcelónát, őt kihúzhatjuk szerintem a listáról.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-21, 22:41

Bulvár, de Dybala-Salah cseréről cikkeznek.

Casemiro nálunk minden második meccsén pirosat kapna, de amúgy bármilyen védekező középpályásunknál jobb lenne.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-21, 18:54

A calciomercato szerint Casemiro eladó. Ha ez igaz, akkor nagyon meg kéne fontolni a dolgot...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-19, 15:24

CsT írta:

Szerintem az biztos, hogy MOST, csak az nem hogy IDE Very Happy

Rejál lesz abból szerintem...

Talán az egyetlen dolog, ami mellettünk szólhat, az az, hogy viszonylag régóta tartja magát a pletyka, hogy a Spurs Costat akarja. Mondjuk a tavalyi párharcunk során egymaga elpusztította a teljes védelmüket, szóval érthető lenne a dolog.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-19, 14:44

LeRoi10 írta:

Jövőre jár le a szerződése és már nyár óta húzódik a hosszabbítása. Kiestek a Fakupából és a ligakupából is. Valószínűleg a City kicsapja őket  a BL-ből is és a bajnokságban jelenleg 3. helyen vannak, de a Chelsea, a MU, Arsenal trió 4 ponton belül van.

27 éves, az Ajax óta nem nyert semmit, mikor ha nem most ?!  Én megvettem ezt a pletykát.
Szerintem az biztos, hogy MOST, csak az nem hogy IDE Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-19, 14:32

CsT írta:
A firkászok most bedobták Eriksen nevét, végre egy név amire megmozdul a cerka Very Happy
Jövőre jár le a szerződése és már nyár óta húzódik a hosszabbítása. Kiestek a Fakupából és a ligakupából is. Valószínűleg a City kicsapja őket  a BL-ből is és a bajnokságban jelenleg 3. helyen vannak, de a Chelsea, a MU, Arsenal trió 4 ponton belül van.

27 éves, az Ajax óta nem nyert semmit, mikor ha nem most ?!  Én megvettem ezt a pletykát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-19, 13:39

A firkászok most bedobták Eriksen nevét, végre egy név amire megmozdul a cerka Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-16, 23:43

Dibcsit valőszínűleg mi (mármint Maxi) rontottuk el, azzal, hogy minden évben mióta itt van más a játékunk és a felállásunk és valahogy mindig ő a változó az egyenletben....mindig őt basszuk új posztra a prima/seconda puntától a trequartistán át a támadó Kp-ig...talán ezért van az, hogy mindenhol tud játszani de sehol sem klasszis szinten (a skilljeivel is kb ugyanez a szitu).

Én nem is azt mondom, hogy hiba lenne eladni (főleg 100M körül), de azért a Ronci mellett mégis ő lenne a másik marketing player, akihez lehetne már a klubot a reklámiparban kötni. Szóval én még egy évet tuti adnék neki. Először mindenképpen a kp-t (főleg a Kebab, Matyi párost) kellene frissíteni, de nem csak Ramsey-vel.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2019-03-16, 22:58

Marcelo amúgy sem hiányzik, remélem nem nálunk köt ki. Isco egészen más, én őt megnéztem volna nálunk mert szerintem sokkal több van benne, mint amit általában mutat. Zidane alatt volt pár hónapja, amikor Asensioval egyetemben megkapták a bizalmat főként sérüléseknek köszönhetően, és mindketten nagyon komoly játékot raktak ki a pályára. Ja és Dybalával ellentétben egyértelmű, hogy mi a posztja.

Nekem megmondom őszintén egyre nagyobb talány Dybusz. Mindig nagyon pozitívan nyilatkoznak róla a fejeseink, meg hogy nehéz lenne őt pótolni vagy minőségben hasonlót igazolni, de valahogy mégsem látom semmiben sem olyan klasszisnak, ami a világelitben való említésre jogosítaná. Ügyesen cselez, jó a bal lába, kifejezetten intelligensen tud játékot szervezni a középpályások és a csatárok között, de valahogy nem áll össze nálam az ő szerepe ebben a csapatban. Ahogy korábban írta már valaki, tavaly a szezon elején nagyon bekezdett, Higannyal elég jól meg is értették egymást, de idén látványosan szenved.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: