Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 22:58

Marcelo amúgy sem hiányzik, remélem nem nálunk köt ki. Isco egészen más, én őt megnéztem volna nálunk mert szerintem sokkal több van benne, mint amit általában mutat. Zidane alatt volt pár hónapja, amikor Asensioval egyetemben megkapták a bizalmat főként sérüléseknek köszönhetően, és mindketten nagyon komoly játékot raktak ki a pályára. Ja és Dybalával ellentétben egyértelmű, hogy mi a posztja.

Nekem megmondom őszintén egyre nagyobb talány Dybusz. Mindig nagyon pozitívan nyilatkoznak róla a fejeseink, meg hogy nehéz lenne őt pótolni vagy minőségben hasonlót igazolni, de valahogy mégsem látom semmiben sem olyan klasszisnak, ami a világelitben való említésre jogosítaná. Ügyesen cselez, jó a bal lába, kifejezetten intelligensen tud játékot szervezni a középpályások és a csatárok között, de valahogy nem áll össze nálam az ő szerepe ebben a csapatban. Ahogy korábban írta már valaki, tavaly a szezon elején nagyon bekezdett, Higannyal elég jól meg is értették egymást, de idén látványosan szenved.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 20:32

Valószínűleg nem voltak komoly célpontok, de Zidane visszatéréséve Marcelo és Isco is kezdett. Előbbi gólpasszt adott, utóbbi gólt lőtt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 18:23

CsT írta:
Oké adjuk el Dybalát...akkor marad a támadósorban a 34 éves Ronci, a 33 éve Manzsu (aki tavaszra valljuk be eléggé legatyásodott), a 30 éves sérülékeny Puli, az a Costa akinek idén kb értelmes megmozdulása/megnyilvánulása sem volt meglepne ha jövőre számolnánk még vele), Bernicica és Kean....

A másik kérdés ki a tökömet igazolunk helyette....Icardit? SS/CF fronton elég hiányos a felhozatal aki mozdítható és egyértelműen klasszis matéria.

Illetve az egész dologgal várnék annyit, hogy hátha Maxi egyszer kipróbálja mondjuk CF-ben Ronci és Berni között vagy ha ugye más edzőnk lesz akkor felállás/taktika minden változhat.

Jövőre Kennek ki kéne szorítania Mandzukicot. Erre amúgy mindene megvan ha megkapja a lehetőséget. Én nem hoznék csatárt semmiképp. Egy fiatal középhátvéd egy fiatal box to box, Costat lecserélni Chiesara és a lényeg kb meg is van. Zaniolo nekem kurvanagy kérdőjel, statok alapján olyannak tűnik, mint Dybala, tehetséges de valami hiányzik, játszani meg még nem láttam. Ha Paraticiék úgy látják akkor meg simán le kell rabolni a Romat.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 16:39

Igazából Dybalaból minden lehetséges posztra hiányzik valami. Seconda punta talán a legjobb neki, de nem elég robbanékony, nem elég gyors hozzá, hogy igazán kiemelkedő legyen. Szélsőnek abszolút nem jó, mert ahhoz tényleg kifejezetten lassú. Kilences pozícióban a fizikumán túl a gólérzékenysége sem tökéletes. Én Dybalat nem tudom elképzelni, mint hosszabb vagy rövidebb távra húzóembert. Kevés a maximum 25 éves játékosunk, közülük szerintem Bernardeschire, Canra, Cancelora, Bentancurra és Keanre lehet a későbbiekben alapozni (Kean esetében még elválik, de vannak biztató jelek, Cannál meg kellene még néhány, Atletico ellenihez hasonló meccs), Spinazzola és Rugani pedig minőségi csere szintet képviselhet. Közülük egyébként egyesegyedül Cancelo kapott azonnal lehetőséget a bizonyításra, és ezt Dybala is megkapta, még ha nehezen is lendült bele. És úgy tűnt az előző szezon elején, hogy képes lesz vezéregyéniséggé válni, aztán szépen lassan megdőlt ez a lehetőség, azóta is csak keresi önmagát. Meddig várjunk még vele? Majd 30 éves korára beérik? Régen az olasz játékosoknál ez volt a módi, manapság már nagyon kevés, amikor Mbappék püfölik az ajtót a klasszisokra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 16:11

Oké adjuk el Dybalát...akkor marad a támadósorban a 34 éves Ronci, a 33 éve Manzsu (aki tavaszra valljuk be eléggé legatyásodott), a 30 éves sérülékeny Puli, az a Costa akinek idén kb értelmes megmozdulása/megnyilvánulása sem volt meglepne ha jövőre számolnánk még vele), Bernicica és Kean....

A másik kérdés ki a tökömet igazolunk helyette....Icardit? SS/CF fronton elég hiányos a felhozatal aki mozdítható és egyértelműen klasszis matéria.

Illetve az egész dologgal várnék annyit, hogy hátha Maxi egyszer kipróbálja mondjuk CF-ben Ronci és Berni között vagy ha ugye más edzőnk lesz akkor felállás/taktika minden változhat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 15:57

s4tch írta:
lehet, hogy lesz pénzünk de ligtre...

emlékeztek, amikor tavasszal arról írtak, hogy dybala találkozott simeonével madridban, miután griezmann jövője bizonytalannak tűnt, és elfogadta volna az esetleges ajánlatot? állítólag szczesny ezt megerősítette lengyel firkászoknak. szintén ugyanez a lengyel forrás azt állítja, hogy dybala gyakran panaszkodik allegri védekező felfogására, és arra, hogy szeretne központi szerepet kapni. mindeközben a klub meg szeretné tartani, de állítólag dybala egy gyerekes, komolytalan fiúcska, aki nincs kész fejben hasonlóan komoly szerepre. és ez a simeone randi márciusban történt, amikor cr7 még sehol sem volt, és dybala stabilan kezdett. ezek után már az sem lenne meglepő, ha dybala és simeone együtt mennének mordorba, a hagyományos argentin fészekbe.
Ha már mordorról van szó Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-harom-reszre-szakadt-az-Ellenség-jatekoskerete-2689441
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 14:49

Nem sírna a szívem, ha Dybalát lecserélnék egy Zaniolo + De Ligt (vagy egy ígéretes középpályás) duóra. Én is bírom a búráját amúgy, ügyes srác de hiányzik belőle a sebesség ahhoz, hogy klasszis legyen. Egy nagyon jó bal láb, jó cselezőkészség, de semmire nem megy vele, ha a félpályán lerúgják vele minden egyes alkalommal.

Nekem amúgy az álmom még mindig Mbappe, nem lennék meglepve ha az idei BL-kudarc után már elvágyódna a PSG-től. Az a baj, hogy inkább tudom elképzelni, hogy Madridban köt ki Béla helyén, mint nálunk. Pedig Ronaldo-Mbappe szélekkel jövőre toronymagas BL-favoritok lennénk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 11:19

Én is azt mondom adjuk el. Szerintem is csak egy jó Recoba a srác semmi több. Ha adnak érte 100+ milliót akkor mehet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 11:14

s4tch írta:
lehet, hogy lesz pénzünk de ligtre...

emlékeztek, amikor tavasszal arról írtak, hogy dybala találkozott simeonével madridban, miután griezmann jövője bizonytalannak tűnt, és elfogadta volna az esetleges ajánlatot? állítólag szczesny ezt megerősítette lengyel firkászoknak. szintén ugyanez a lengyel forrás azt állítja, hogy dybala gyakran panaszkodik allegri védekező felfogására, és arra, hogy szeretne központi szerepet kapni. mindeközben a klub meg szeretné tartani, de állítólag dybala egy gyerekes, komolytalan fiúcska, aki nincs kész fejben hasonlóan komoly szerepre. és ez a simeone randi márciusban történt, amikor cr7 még sehol sem volt, és dybala stabilan kezdett. ezek után már az sem lenne meglepő, ha dybala és simeone együtt mennének mordorba, a hagyományos argentin fészekbe.

El kell adni. Elsőre kissé durván hangzik ilyen nyers formában, de attól még ez a lényeg. Hisztizik, ha lecserélik, hisztizik, ha nem kezd, csak azt felejti el, hogy ahhoz, hogy ez ne történjen meg, konstans minőséget kellene hoznia, ami marhára nincs meg.
Két körülményt írok az ő oldalára: Allegri valóban rettenetesen védekező stílust erőltetett, és ezt egy Ronaldoval a sorban luxusnak érzek. A másik az életkora, ami miatt alapvetően bölcsebb lenne megtartani, de igazság szerint jelen esetben ezt a tényezőt félre lehet söpörni. Én Dybalaban nem látom azt, hogy ő további éveken keresztül a csapat húzóembere lehetne, ő meg pontosan ezt a központi szerepet kérné. Két dolog ezzel kapcsolatban: egyfelől Ronaldo folyamatosan bizonyít, neki viszont kell egy fizikálisan topon lévő csatár, aki minél több védő figyelmét leköti (Mandzukic, illetve jövőre már esetleg Kean is lehet). A másik pedig az, hogy Bernardeschi nem szorulhat háttérbe Dybala miatt, nem és nem. A legkisebb ok az, hogy személyes kedvencemmé vált. Ami viszont fontosabb, hogy olasz, klasszissá érik, harcos, nem csinálja össze magát a téttől, szívvel-lélekkel küzd minden egyes alkalommal, és képes volt türelemmel kivárni a sorát. És cseréljük vissza arra a játékosra, akinek Allegri hosszú ideje nem találja a helyét a csapatban? Bár inkább úgy kellene lassan mondani, hogy a felé támasztott követelményeket nem tudja teljesíteni.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 09:39

s4tch írta:
lehet, hogy lesz pénzünk de ligtre...

emlékeztek, amikor tavasszal arról írtak, hogy dybala találkozott simeonével madridban, miután griezmann jövője bizonytalannak tűnt, és elfogadta volna az esetleges ajánlatot? állítólag szczesny ezt megerősítette lengyel firkászoknak. szintén ugyanez a lengyel forrás azt állítja, hogy dybala gyakran panaszkodik allegri védekező felfogására, és arra, hogy szeretne központi szerepet kapni. mindeközben a klub meg szeretné tartani, de állítólag dybala egy gyerekes, komolytalan fiúcska, aki nincs kész fejben hasonlóan komoly szerepre. és ez a simeone randi márciusban történt, amikor cr7 még sehol sem volt, és dybala stabilan kezdett. ezek után már az sem lenne meglepő, ha dybala és simeone együtt mennének mordorba, a hagyományos argentin fészekbe.
Mármint tavaly márciusban?
Pro: valóban gyerekes lehet, volt egy promó videó Bentancurral az odavágó előtt.
Kontra: a védekező felfogás most már talán változik, és CR7 mellett padozni nem ugyanaz, mint tavaly márciusban nyígni. Plusz a bajnokság lefutott, BL megy, több lehetőséget kap a játékra is.Vétó: Kean mellé kéne bepasszírozni. Így elgondolkozva olyan Giovinco feeling, ott van, ott van, de nem jön a stabil áttörés.

Pedig hogy szeretem a kiscsávót.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-16, 09:01

lehet, hogy lesz pénzünk de ligtre...

emlékeztek, amikor tavasszal arról írtak, hogy dybala találkozott simeonével madridban, miután griezmann jövője bizonytalannak tűnt, és elfogadta volna az esetleges ajánlatot? állítólag szczesny ezt megerősítette lengyel firkászoknak. szintén ugyanez a lengyel forrás azt állítja, hogy dybala gyakran panaszkodik allegri védekező felfogására, és arra, hogy szeretne központi szerepet kapni. mindeközben a klub meg szeretné tartani, de állítólag dybala egy gyerekes, komolytalan fiúcska, aki nincs kész fejben hasonlóan komoly szerepre. és ez a simeone randi márciusban történt, amikor cr7 még sehol sem volt, és dybala stabilan kezdett. ezek után már az sem lenne meglepő, ha dybala és simeone együtt mennének mordorba, a hagyományos argentin fészekbe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-14, 18:11

Téjlor89 írta:


De Ligtért kár és van egy olyan érzésem, h le is raktuk volna érte a 60 millát. De valószínűleg inkább vágyik a Barcaba. Reméljük Romero lesz az új Chiellini Smile

Egyébként Giorgioban van még remélhetőleg egy szezon kezdőnként. Idén egészen kiválóan teljesít. Jövőre Bonu utódja kéne nagyon gyorsan és remélhetőleg a Rugani / Romero kettős egyike alklmas lenne rá.

Ha véletlenül idén megnyernénk a BL-t, az szerintem hatalmas nyomást venne le a csapatról és kicsit szabadabban indulhatna meg a jövő Juventusának felépítése. Plusz vonzóbb célpont is lennénk talán a De Ligt féléknek.

Szerintem bőven van benne még 2 is. Lassabb ennél már nem lesz, annyi a kérdés, hogy mikor jut el oda fizikailag, ahol Barza van most volt egy szezonnal ezelőtt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-14, 15:28

s4tch írta:
jó vétel. mi is szemeztünk vele, állítólag ő lett volna az emberünk, ha de ligt nem jön össze.

szerintem de ligt megy a barcelonába, nekünk meg marad romero. és továbbra is hatalmas hiba volt benatiát elengedni.
A Lóma ellen olyan buta tizit csinált amilyet utoljára Boumsongtól láttam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-14, 15:19

s4tch írta:
jó vétel. mi is szemeztünk vele, állítólag ő lett volna az emberünk, ha de ligt nem jön össze.

szerintem de ligt megy a barcelonába, nekünk meg marad romero. és továbbra is hatalmas hiba volt benatiát elengedni.

De Ligtért kár és van egy olyan érzésem, h le is raktuk volna érte a 60 millát. De valószínűleg inkább vágyik a Barcaba. Reméljük Romero lesz az új Chiellini Smile

Egyébként Giorgioban van még remélhetőleg egy szezon kezdőnként. Idén egészen kiválóan teljesít. Jövőre Bonu utódja kéne nagyon gyorsan és remélhetőleg a Rugani / Romero kettős egyike alklmas lenne rá.

Ha véletlenül idén megnyernénk a BL-t, az szerintem hatalmas nyomást venne le a csapatról és kicsit szabadabban indulhatna meg a jövő Juventusának felépítése. Plusz vonzóbb célpont is lennénk talán a De Ligt féléknek.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-14, 14:42

jó vétel. mi is szemeztünk vele, állítólag ő lett volna az emberünk, ha de ligt nem jön össze.

szerintem de ligt megy a barcelonába, nekünk meg marad romero. és továbbra is hatalmas hiba volt benatiát elengedni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-14, 14:27

Zidane (?) első igazolása meg is van: Éder Militao a Portoból az 50 milliós kivásárlási áron.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 18:19

s4tch írta:


lefordítom: jött volna hozzánk, de az a 12 milla kibaszott nyomós érv volt. annyira nyomós, hogy ennyiért a borítékolható égést is bevállalta.
ha jött volna, akkor Agnelliék mégis mikor akartak vele bármit is aláíratni?
Szerintem nem lesz ebből sehogy sem égés. A Real kerete jobb és fiatalabb, a 3-szoros BL győztes csapatából 8-9 kulcsjátékost visszakap az elvárás még sem több mint nálunk (a triplázásnál több nem is lehetne), ráadásul ő ott szabad kezet kap és még ráadásként többet is keres. Ez így elég egyértelmű döntés.

+1: Látta, hogy itt bizony Ramsey lesz a legjobban kereső középpályás jövőre.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 18:12

LeRoi10 írta:
...több ajánlata is volt, de egyik sem gondolkodtatta el igazán, de amint Perez hívta, nem kellett gondolkoznia a válaszon. ...

lefordítom: jött volna hozzánk, de az a 12 milla kibaszott nyomós érv volt. annyira nyomós, hogy ennyiért a borítékolható égést is bevállalta.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 17:49

CsT írta:
Azért kíváncsi lennék rá, hogy volt-e egyáltalán kontakt Zizuval vagy ez is csak újságírói koholmány volt, a Real elég gyorsan lezongorázta az ügyet pár nap alatt.
Tegnap azt mondta, hogy több ajánlata is volt, de egyik sem gondolkodtatta el igazán, de amint Perez hívta, nem kellett gondolkoznia a válaszon.
Persze mindenki ezt mondaná.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 09:47

azért nem tartott sokáig a firkászoknak, mire elkezdtek ronaldo madridi visszatéréséről írni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 08:06

Azért kíváncsi lennék rá, hogy volt-e egyáltalán kontakt Zizuval vagy ez is csak újságírói koholmány volt, a Real elég gyorsan lezongorázta az ügyet pár nap alatt.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 00:35

Szerintem nem kell aggódni ezen a De Ligt témán. Nem fog ő idejönni, ha a Barca is akarja. Márpedig nagyon úgy tűnik, hogy akarja. Mondjuk, ha Kean lenne az ára, akkor nem is baj.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-12, 00:14

zetterberg40 írta:


Ha olyasmit terveznénk, hogy mondjuk 1-2 évre kizárólag kölcsönbe kerülne az Ajaxba mindenféle opciós jog nélkül, akkor szerintem az annyira nem lenne rossz ötlet.

Ez azért nem jönne létre, mert az Ajax a fiatalokat profitorientált rendszerben neveli, tehát olyanokat futtatnak fel egy-egy szezon során, akiktől busás összegekért válhatnak meg. Plusz rohadtul nem kellene elpazarolni egy olyan saját nevelést, akiből simán lehet a jövő klasszisa, ha kibontakozhat a Juve kötelékében. Tény, az Ajax az egyik, ha nem a legjobb a fiatalok terén, de Marchisio óta nem sikerült az utánpótlásunkból minőséget kihozni, és ez azért nem most történt. Eddig is lehetett hiányérzetünk az utánpótlás miatt, most az utóbbi évtized legnagyobb tehetségét pazarolnánk el.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 22:34

Malloy írta:
Az afrikai nagyobb, csak szólok...  Twisted Evil

tudom. kicsit félős vagyok...

a rai bedobta sarri nevét. vegyük meg neki icardit, és keresek egy másik klubot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 20:52

simoon írta:

ennyire nem vágom őket, csak azt gondolom, hogy a mindent nyerés után a nem mindent nyerés már buktának is kinézhet
én nem vágytam ide, ám ha velünk is villantott volna, az már nagyon magas polcra tette volna
ebben a részében teljesen egyetértek veled.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 20:43

LeRoi10 írta:

ez volt a racionális döntés. Az elvárások nagyjából  ugyanazok, de a Real kerete jóval mélyebb és kiegyensúlyozottabb. A Reálnál éppen elég pozitív szezonnak könyvelnek el  egy  BL+ bajnoki ezüst  kombót.

Ahogy lentebb is írtam nagyon nagy a potenciál a csapatban, közben az "öregek" sem túl idősek (Ramos 32, Modric 33, Benzema 31, Marcelo 30 évével a legöregebbek a keretben). Modric helyére már ott van Isco/Ceballos/Asensio/Kovacic/Brahim Diaz, Marcelo mögött Theo Hernandez/Reguilon/Odriozola is akár. Vesznek 1 csatárt (Icardi), 1 csere középhátvédet, továbbá pénzt csinálnak Bale-ből és Hámeszből, amit klasszis szélsőbe fektetnek és már kész is egy komplex, BL esélyes csapat. És mindezt úgy, hogy közben a korábbi győztes csapat magjából 8-9 embere meg is marad...

Ahogy történnek a dolgok, bízok benne, hogy PAratici nem kamuzott és Allegri sorsa tényleg nem holnap fog eldőlni. Persze a legjobb az lenne, ha továbbmennénk és lezárnánk végre ezt az edzőkérdést.
ennyire nem vágom őket, csak azt gondolom, hogy a mindent nyerés után a nem mindent nyerés már buktának is kinézhet
én nem vágytam ide, ám ha velünk is villantott volna, az már nagyon magas polcra tette volna
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 20:12

simoon írta:

szerintem buta, nagyon nagyon bejött neki az első kör
bajnokságot talán be tudja húzni, de három bl cím után mi a siker?
itt nagyobbat dobhatott volna, de nagy volt a bukás esélye is

én vagy egy jó mercato utáni Allegrit vagy DD-t szeretném
ez volt a racionális döntés. Az elvárások nagyjából  ugyanazok, de a Real kerete jóval mélyebb és kiegyensúlyozottabb. A Reálnál éppen elég pozitív szezonnak könyvelnek el  egy  BL+ bajnoki ezüst  kombót.

Ahogy lentebb is írtam nagyon nagy a potenciál a csapatban, közben az "öregek" sem túl idősek (Ramos 32, Modric 33, Benzema 31, Marcelo 30 évével a legöregebbek a keretben). Modric helyére már ott van Isco/Ceballos/Asensio/Kovacic/Brahim Diaz, Marcelo mögött Theo Hernandez/Reguilon/Odriozola is akár. Vesznek 1 csatárt (Icardi), 1 csere középhátvédet, továbbá pénzt csinálnak Bale-ből és Hámeszből, amit klasszis szélsőbe fektetnek és már kész is egy komplex, BL esélyes csapat. És mindezt úgy, hogy közben a korábbi győztes csapat magjából 8-9 embere meg is marad...

Ahogy történnek a dolgok, bízok benne, hogy PAratici nem kamuzott és Allegri sorsa tényleg nem holnap fog eldőlni. Persze a legjobb az lenne, ha továbbmennénk és lezárnánk végre ezt az edzőkérdést.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 19:59

Malloy írta:


Az afrikai nagyobb, csak szólok...  Twisted Evil
A tapír is jól el van engedve, ráadásul jóval kevesebbet eszik Very Happy Én azt ajánlom!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 19:53

Krisz írta:


Én vagyok az orákulum: holnap 3-0ra nyerünk, és Allegri marad az edző jövőre (az előbbire tettem is 15 rongyot).

Miért váltaná le Agnelli a sosem rinyáló Allegrit?
Mert sose nyer BL-t? Very Happy Én inkább úgy tippelem Maxi fog lelépni, pl a fenyegetések miatt. Ha belegondol, hogy mi lenne ha egyszer csak másodikok lennénk mondjuk márciusban a tabellán...

Ha DD sem elérhető (ami azért 90+%) akkor én is arra hajlanék, hogy Maxi veressen még egy évet egy Conte back helyett...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 19:45

tjunior írta:

Aztán CRt is vissza ne csábítsák...
Közös megegyezéssel, ingyen....
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2019-03-11, 19:43

szerintem j
bombahoppa írta:

Őszinte, tiszta, nyílt szívvel kívánunk neki sok balsikert és eredménytelenséget!  cheers
szerintem buta, nagyon nagyon bejött neki az első kör
bajnokságot talán be tudja húzni, de három bl cím után mi a siker?
itt nagyobbat dobhatott volna, de nagy volt a bukás esélye is

én vagy egy jó mercato utáni Allegrit vagy DD-t szeretném
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: