Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 18:41

Téjlor89 írta:


Jövőre Sarri is fog nagy valószínűség szerint, ha a Juve edzője lesz.
Remélem, nem ő fogja nyerni a következő scudettót a Juventussal jövőre.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 18:40

Krisz írta:


Mert nem fognak bárkit szerződtetni, egyedül azért, hogy 14re a kispadon üljön valaki. Ergo, volt már egy elképzelés, shortlist, esetleg kontakt már jóval hamarabb is.
Egyébként pontosan ugyanígy reagáltam Allegrire annak idején mint te most Sarrira. Az más kérdés, hogy nehezen tudok elképzelni egy Sarri metamorfózist, amitől egy csettintesre gentleman lesz. A luzerséget Allegri is hamar levetkőzte (utoljára talán Muntari gólja miatt bírózott). Juve öltönyben pedig egy olyan dolog is vicces cukisággá avanzsál mint az oldalvonalnál toporzékolás és a zakó dobálás.
Szerintem se jó vagy jobb egyik jelölt sem, én adtam volna Allegrinek minimum még egy évet, de abban biztos vagyok, hogy Sarrival is felgöngyölnénk a bajnoksagot és nem basznák ki se év közben se év végén.
Ha már elküldik a Juve történetének egyik legsikeresebb edzőjét, legyen már egyértelmű kit akarnak. Már meg ne haragudj, de az elképzelés meg shortlist értéke konvergál a nullához. 14ig Inzaghival 3szor megállapodnak. Ha visszanéznéd anno a kommentjeimet Allegri érlezésekor, egyáltalán nem voltam kétségbe esve, Maxot már akkor is jó edzőnek tartottam. Akit nem a Muntari-eset (amúgy emberileg teljesen érthető reakciója) jellemezte, hanem az, hogy mindig hozzá tudod valamit tenni a Milanhoz, akkor is ha eladták alóla Ibrát, Silvát. Sarriban ennek nyoma sincs, ráadásul majd 60 évesen fog megváltozni?
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 18:18

tjunior írta:


A legfőbb különbség, hogy Allegri előtte már nyert bajnokságot a Milannal.

Jövőre Sarri is fog nagy valószínűség szerint, ha a Juve edzője lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 17:55

tjunior írta:

A 14. bejelentés miért bizonyítja, hogy tudatos volt az edzőváltás?
Sarriban egyetlen jó dolgot látok, hogy átmeneti, ha idejön kap max 1 évet, vagy év közben kivágják, jöhet jövőre Guardiola vagy Max vissza ha még szabad.

Mert nem fognak bárkit szerződtetni, egyedül azért, hogy 14re a kispadon üljön valaki. Ergo, volt már egy elképzelés, shortlist, esetleg kontakt már jóval hamarabb is.
Egyébként pontosan ugyanígy reagáltam Allegrire annak idején mint te most Sarrira. Az más kérdés, hogy nehezen tudok elképzelni egy Sarri metamorfózist, amitől egy csettintesre gentleman lesz. A luzerséget Allegri is hamar levetkőzte (utoljára talán Muntari gólja miatt bírózott). Juve öltönyben pedig egy olyan dolog is vicces cukisággá avanzsál mint az oldalvonalnál toporzékolás és a zakó dobálás.
Szerintem se jó vagy jobb egyik jelölt sem, én adtam volna Allegrinek minimum még egy évet, de abban biztos vagyok, hogy Sarrival is felgöngyölnénk a bajnoksagot és nem basznák ki se év közben se év végén.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 17:25

Téjlor89 írta:


A tavalyi Sarri által elveszített Scudetto valóban hasonló volt ahhoz, ahogy Max elbukta a Scudettot a Milan edzőjeként Conte ellen Smile A különbség annyi, hogy Sarri csapata nem vezette a tabellát a Juve előtt, a Milan meg igen anno. Tavaly a finisben végig a saját kezünkben volt a sorsunk, csak nehéz volt a sorsolás az utolsó pár fordulóra. Allegri tanult ezekből. Sarri nem teheti meg ugyanezt?

Én nem várok a Juvétól BL címet. Csak azt, hogy évről évre lássam, hogy miként kerülünk közelebb hozzá. Két éve viszont semmit nem látok, csak kínlódást.
A legfőbb különbség, hogy Allegri előtte már nyert bajnokságot a Milannal.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 17:21

Krisz írta:


Ha 14-én bejelentik az új edzőt, akkor csak ki volt találva az edzőváltás. A BL döntő (a szezon hivatalos lezárása) után szerintem fel fognak gyorsulni a dolgok (mármint ami a megbízható információkat illeti ezügyben).
A 14. bejelentés miért bizonyítja, hogy tudatos volt az edzőváltás?
Sarriban egyetlen jó dolgot látok, hogy átmeneti, ha idejön kap max 1 évet, vagy év közben kivágják, jöhet jövőre Guardiola vagy Max vissza ha még szabad.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 17:03

CsT írta:


Pjanics stat-okban azért hozta magát, kivéve a szabikban, mert ugye azt Roncinak kell rúgni, idén nem tett le klasszis teljesítmény, de azért a húgygyenge Dybalától fényévekkel jobb volt, meg persze nem durcizott. Vele két gond van, nincs alternativája regista poszton + muszáj védekeznie is mert nincs mellette komolyabb DM.

Nyilván a Napoli kerettől nem reális scudettót várni, de a Juve kerettől reális BL címet? Tavaly pole-ban voltak nem rajtunk múlott, hanem a Fiorentinán meg a hotelszobán....ott pont az a szitu volt, hogy gyengébb keretű csapattól szoptak ki, a legfontosabb meccsen, ha ebből te kihozod a győztes mentálitást az bravúros. Very Happy

A tavalyi Sarri által elveszített Scudetto valóban hasonló volt ahhoz, ahogy Max elbukta a Scudettot a Milan edzőjeként Conte ellen Smile A különbség annyi, hogy Sarri csapata nem vezette a tabellát a Juve előtt, a Milan meg igen anno. Tavaly a finisben végig a saját kezünkben volt a sorsunk, csak nehéz volt a sorsolás az utolsó pár fordulóra. Allegri tanult ezekből. Sarri nem teheti meg ugyanezt?

Én nem várok a Juvétól BL címet. Csak azt, hogy évről évre lássam, hogy miként kerülünk közelebb hozzá. Két éve viszont semmit nem látok, csak kínlódást.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 16:57

tjunior írta:
Azért az már egyértelmű, hogy nem volt itt semmi előre tervezve csak ad hoc módón lett elküldve Max. 
Pochettino nem meggyőző, kihozza a keretből ami van belőle  (mármint a Spurs keretéből kihozni, hogy Olaszországban mit tud az óriási kérdés) és ennyi, persze ez itthon scudettót érhet, de BLt reálisan nem, akkor meg miért kellett szétverni egy jól működő kapcsolatot?
Guardiolaval címlapot lehet eladni, semmi több meglátásom szerint.
Akkor inkább Inzaghi, legalább olcsó és fiatal, olyan mint 10 éve Allegri, hátha megint mákunk lesz.
Sarri meg viccnek is rossz. Új impulzus kell a csapatba, Sarri milyen új impulzust hozni? A tahóságot meg a maradiságot?

Ha 14-én bejelentik az új edzőt, akkor csak ki volt találva az edzőváltás. A BL döntő (a szezon hivatalos lezárása) után szerintem fel fognak gyorsulni a dolgok (mármint ami a megbízható információkat illeti ezügyben).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 16:38

Téjlor89 írta:

Pjanics egyébként majdnem annyira volt eltévedve idén, mint Dybala. És ugyanez vonatkozik még jó néhány játékosra (még egy indok amellett, hogy miért kellett az új impulzus).

Biztos vagyok benne, ha Sarri alá teszik majd a Juve keretet, egyből "győztes típusú edző" lesz ő is. Az elmúlt években nem volt reális elvárás, hogy a Napolival mondjuk bajnok legyen, mert ott volt a Juve...

Pochettino bírózós nyilatkozata valóban nem volt szimpatikus de Allegri is hónapokig nyomatta Muntari gólját a médiában, mielőtt idehoztuk...

Inzaghinak kellene fejlődnie. De ezt megtette a Juventusnál Conte és Allegri is. Ő miért ne tehetné?

Mondom még egyszer, nekem is a listám vége felé van Sarri. Kicsivel Mourinho és Mihajlovic előtt, de Poch, Jardim, Pep, Inzaghi és Conte mögött. De nem vagyok hajlandó előre kétségbeesni. Majd ha elbukjuk jövőre az olasz bajnoki címet, akkor megkezdem az aggódást.
Pjanics stat-okban azért hozta magát, kivéve a szabikban, mert ugye azt Roncinak kell rúgni, idén nem tett le klasszis teljesítmény, de azért a húgygyenge Dybalától fényévekkel jobb volt, meg persze nem durcizott. Vele két gond van, nincs alternativája regista poszton + muszáj védekeznie is mert nincs mellette komolyabb DM.

Nyilván a Napoli kerettől nem reális scudettót várni, de a Juve kerettől reális BL címet? Tavaly pole-ban voltak nem rajtunk múlott, hanem a Fiorentinán meg a hotelszobán....ott pont az a szitu volt, hogy gyengébb keretű csapattól szoptak ki, a legfontosabb meccsen, ha ebből te kihozod a győztes mentálitást az bravúros. Very Happy

Allegri azért jogosan puffogott Munatri gólja miatt, Pochettino meg ezt tudta felhozni arra, hogy nyerő helyzetből kizúgtak ellenünk.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 16:25

zetterberg40 írta:
Az Allegrivel való szakítás után kis Inzaghire tippeltem a korábban részletezett okoknál fogva, de a helyzet teljesen más mint Conte váratlan lelépésénél a felkészülés kezdete utáni napokban. Visszatekintve az utóbbi fajsúlyosabb változtatásokra én inkább tippelek arra, hogy az új edző már a háttérben le van zsírozva. Agnelli céljai fényében ide komoly név fog érkezni, nem a Sarri, kis Inzaghi, Mourinho, Mihajlovics kategória. Az, hogy még nincs hivatalos bejelentés az új edző személyéről, az nem azt jelenti, hogy nincs meg az utód. Várjuk meg a júniust, szerintem az első két hétben érkezik a bejelentés.

+1

Paratici is mondta, hogy vannak még folyamatban lévő kupasorozatok, tisztelettel kell lenni mindenki irányában. Poch azt mondta, hogy majd a döntő után válaszol a jövőjét illető kérdésekre. 

Szerintem a BL döntő utáni pár napban okosabbak leszünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 16:22

Az Allegrivel való szakítás után kis Inzaghire tippeltem a korábban részletezett okoknál fogva, de a helyzet teljesen más mint Conte váratlan lelépésénél a felkészülés kezdete utáni napokban. Visszatekintve az utóbbi fajsúlyosabb változtatásokra én inkább tippelek arra, hogy az új edző már a háttérben le van zsírozva. Agnelli céljai fényében ide komoly név fog érkezni, nem a Sarri, kis Inzaghi, Mourinho, Mihajlovics kategória. Az, hogy még nincs hivatalos bejelentés az új edző személyéről, az nem azt jelenti, hogy nincs meg az utód. Várjuk meg a júniust, szerintem az első két hétben érkezik a bejelentés.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 16:22

Várjuk meg azt a bejelentést, mielőtt elkönyveljük Agnellit amatőrnek szerintem. Egyelőre vakon vagyunk és csak találgatunk, mint mindenki más.

Kicsit világvége hangulat uralkodik, pedig egyelőre semmi nem történt. Valahogy nem érzem indokoltnak. 

Az új impulzusra szükség volt, azt továbbra is tartom. A keret ereje nincs összhangban azzal, amit a pályán mutatunk két éve. Conte távozásakor sem hitte senki, hogy egy Allegrivel pozitív lökést kaphatunk és mégis. Apropó, akkor is mindenki anyázta Agnellit, kb. úgy, mint most. Megrekedt a kapcsolat, kellett az újítás.

Pjanics egyébként majdnem annyira volt eltévedve idén, mint Dybala. És ugyanez vonatkozik még jó néhány játékosra (még egy indok amellett, hogy miért kellett az új impulzus).

Biztos vagyok benne, ha Sarri alá teszik majd a Juve keretet, egyből "győztes típusú edző" lesz ő is. Az elmúlt években nem volt reális elvárás, hogy a Napolival mondjuk bajnok legyen, mert ott volt a Juve...

Pochettino bírózós nyilatkozata valóban nem volt szimpatikus de Allegri is hónapokig nyomatta Muntari gólját a médiában, mielőtt idehoztuk...

Inzaghinak kellene fejlődnie. De ezt megtette a Juventusnál Conte és Allegri is. Ő miért ne tehetné?

Mondom még egyszer, nekem is a listám vége felé van Sarri. Kicsivel Mourinho és Mihajlovic előtt, de Poch, Jardim, Pep, Inzaghi és Conte mögött. De nem vagyok hajlandó előre kétségbeesni. Majd ha elbukjuk jövőre az olasz bajnoki címet, akkor megkezdem az aggódást.


A hozzászólást Téjlor89 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-05-27, 16:23-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 16:00

Hát én csalódtam Agnelliben, mert nagyon úgy tűnik, hogy Maxi kibaszása nem előre tervezett volt és lófasz megállapodás sem volt a háttérben senkivel. Ez nekem nem profi hozzáállás, ami rá kurvára nem volt jellemző eddig.

Ráadásul Maxi kicsapásával Dybala ránk rohadhat pedig ha lehetne valakiből pénzt csinálni az ő, én bíztam benne sokáig, de egyik poszton sem állja meg a helyét (a válogatottban sem, tehát valszeg nem a a hal a hibapont). Nem baj, majd megy helyette Pjancsi Sad Összességében ez a Maxi out, Dybala stay, Sarri in minden (anyagi, taktikai) szempontból kurva szar dealnek tűnik.

Az "új impulzus" dolog működik, ha egy csapat olyan eredményt ér el, amely távol áll a keret erősségétől. Szóval ha harmadikok lettünk volna a bajnokságban akkor jöhetne az új impulzus, de BL-t nem hiszem, hogy azzal lehetne nyerni.

Sarri meg....tényleg egy tuskó (ne már, hogy Lippi elegáns Cohiba szivarozását hasonlítsuk Sarri csikkezéséhez Very Happy). Nekem pl a Napoli szép játéka sem tetszett, mert attól ugyanolyan lúzerek maradtak ahogy a Chelsea is. Mindkét helyen ugyanazt a klisés 4-3-3-at nyomatta, nem tűnik egy taktikai zseninek....és főleg nem győztes típusú edzőnek.

Pocchetino nekem a begyemben van a tavalyi bírózása óta, köze nincs az olasz focihoz, szerintem iszonyú mákjuk volt a cici meg az Ajax ellen is. 

Inzaghi stílusban illene hozzánk, de tapasztalatlan, idén behúzta a kupát ami szép dolog, de az EL-ből gyorsan kizúgtak, a bajnokságban meg 8. helyen zártak, ez nálam nem jogosít fel arra, hogy egy olyan csapat edzője legyen aki BL-t akar nyerni.

Én továbbra se látom a fényt...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 15:03

Tankcsapda írta:
Sarrival a stílusán kívül alapvetően nincs gond
a feleségemmel alapvetően nincs gond, csak egy riherongy
szerintem Sarri nagyon idegenül festene Trussardiban
az az ember nem csak külsőleg paraszt, el nem tudom képzelni hogy majd megváltozik és szép beszédű, okos, művelt úr kerekedik tahó lényéből
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 14:38

tjunior írta:
Azért az már egyértelmű, hogy nem volt itt semmi előre tervezve csak ad hoc módón lett elküldve Max. 
Pochettino nem meggyőző, kihozza a keretből ami van belőle  (mármint a Spurs keretéből kihozni, hogy Olaszországban mit tud az óriási kérdés) és ennyi, persze ez itthon scudettót érhet, de BLt reálisan nem, akkor meg miért kellett szétverni egy jól működő kapcsolatot?
Guardiolaval címlapot lehet eladni, semmi több meglátásom szerint.
Akkor inkább Inzaghi, legalább olcsó és fiatal, olyan mint 10 éve Allegri, hátha megint mákunk lesz.
Sarri meg viccnek is rossz. Új impulzus kell a csapatba, Sarri milyen új impulzust hozni? A tahóságot meg a maradiságot?

Pochettino alatt óriásit fejlődött a Spurs, mind a játékosokat, mind a pályára tett koncepciót, mind az eredményeket tekintve. Most jutott épp BL döntőbe az ember, egy borzasztó vékony és lyukas kerettel. Nekem ez elég meggyőző.

Ez a Juve-Allegri kapcsolat minden volt már idén (és tavaly), csak nem jól működő. Nem csak én láttam így, hanem a döntéshozók is. Meggyőződésem, hogy a poszt-Cardiff Maxxal minimális esélyünk lenne továbbra is a BL-re.

Inzaghit én is előrébb sorolnám Sarrinál egyébként, őt kifejezetten jó ötletnek találnám, ha Poch nem működik. Vagy miért nem hozzuk el Jardimot a Milan elől? Nehogy már ne tudjon a Juve egy ilyen szintű embert elmozdítani...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 14:34

Sarriról mindig ez jut eszembe:

Bevásárlóközpont - Page 4 Dbz_vh10

büdös paraszt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 14:29

Azért az már egyértelmű, hogy nem volt itt semmi előre tervezve csak ad hoc módón lett elküldve Max. 
Pochettino nem meggyőző, kihozza a keretből ami van belőle  (mármint a Spurs keretéből kihozni, hogy Olaszországban mit tud az óriási kérdés) és ennyi, persze ez itthon scudettót érhet, de BLt reálisan nem, akkor meg miért kellett szétverni egy jól működő kapcsolatot?
Guardiolaval címlapot lehet eladni, semmi több meglátásom szerint.
Akkor inkább Inzaghi, legalább olcsó és fiatal, olyan mint 10 éve Allegri, hátha megint mákunk lesz.
Sarri meg viccnek is rossz. Új impulzus kell a csapatba, Sarri milyen új impulzust hozni? A tahóságot meg a maradiságot?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 14:23

Téjlor89 írta:
Amúgy a melegítős bagózós edzőket illetően: Lippi? Smile A stílusa meg majd idomul a klub értékeihez.

Azt hiszem te is tisztában vagy vele hogy a megjelenés és  a kisugárzás eléggé más Sarrinál és Lippinél. Nem is annyira a ruhadarabokról van szó, vagy hogy mennyire máshogy néz ki elszívni egy cigit meg egy szivart, hanem amit kifelé mutat valaki. Lippit skinny jeansben ecsethajjal is az elegancia lengené körül, Sarri pedig Brioni öltönyben is egy sutyerák lenne. Ez az igazi stílus amit nem lehet csettintésre megteremteni, nevelés kérdése illetve megfelelő hozzáállással, intelligenciával és kitartással később is tanulható.
Max a viselkedést lehet idomítani, a stílust aligha.

Még Guardiolanak is több köze van az olasz focihoz, mint Pochettinonak, szerintem nagyon rossz match lenne ez a dolog.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 13:52

Én nem hiszek idén Guardiolában. Túl sokszor és túl kategorikusan és specifikusan cáfolta a dolgot - ő szerintem nem fog segget csinálni a szájából. Egyetlen kivétel az lehet, ha gyors döntés születik a City BL kizárásának ügyében (nem fog).

Klopp szerintem kizárt. Most érik be neki a Pool projekt, ő szeretne az a menedzser lenni, aki bajnokot csinál a Poolból 3 évtized után.

Pochettino helyzete kívülről nézve egészen más. Többször is belengette a távozást és az ideinél ez a Spurs szerintem nem tud többet elérni. A Cityhez és a Poolhoz képest gyenge a PL címhez a keretük. Ott már nincs tovább és Poch már jó ideje ott van. Én  remélem, hogy teljes erőnkkel rajta dolgozunk és ez a Sarri dolog csak egy figyelem elterelésére szánt "trükk".

Ami Sarrit illeti. Szerintem nagyon nagy a konszenzus a médiában, hogy ő lesz az edzőnk, ezért én elkezdtem megbarátkozni a gondolattal. Sok minden felhoznak ellene, nekem sem ő lett volna az első választásom, de én bízok Agnelliben. Tudja a fickó, hogy mit csinál. Pánikba semmiképp nem kell esni, mert Allegri érkezésekor is mindenki temette a csapatot, aztán...

Amúgy a melegítős bagózós edzőket illetően: Lippi? Smile A stílusa meg majd idomul a klub értékeihez.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 13:05

én a játékstílus felől sem vagyok meggyőződve. idén bőven elég chelsea meccset láttam ahhoz, hogy kijelentsem, az egy dögunalmas, közepes csapat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 13:00

_DREAM_ írta:
Most komolyan, ti el tudjátok képzelni ezt a melegítős tahót ahogy bagózik a kispad mellett, mint Juve edző..?  Evil or Very Mad Evil or Very Mad  Majd vele nyerünk BL-t?

Ez az egy bajom van vele egyedül. A játékstílus is kb az ami felé kellene orientálódni, sérülésekkel, Ruganival rendben van és amúgy van agykapacitása. Csak ez a sutyerák kisugárzás... na azzal nem hiszem hogy sok mindent lehet kezdeni.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-27, 12:57

Most komolyan, ti el tudjátok képzelni ezt a melegítős tahót ahogy bagózik a kispad mellett, mint Juve edző..?  Evil or Very Mad Evil or Very Mad  Majd vele nyerünk BL-t?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-26, 16:22

Sarrival a stílusán kívül alapvetően nincs gond, egyvalamit leszámítva: megvan az esély arra, hogy Higuaínhoz ragaszkodjon. Ha ez az apróság nincs, akkor Sarri nem is lenne olyan rossz választás. Tény, valami trófeát igazán felmutathatna, de az általa preferált játékstílus az utóbbi két szezonban tapasztalt egyes hiányosságokat kiküszöbölné, a legfontosabb hiátust, a labdakihozatalt mindenképpen. A védekezés necces lehet, bár volt olyan szezon, amikor a Napoli 30 gól alatt maradt a bajnokságban, az azért már nem rossz.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-26, 11:36

Allegrinek mennie kellett hogy ne a lejtőn lefele zúgva rúgjuk ki. Kell az új impulzus, és így nyitva maradt a kapu hogy visszatérhet majd egyszer még á la Lippi.

A Sarris pletykákban egyedül az bassza fel az agyam kegyetlenül, hogy azóta pedzegetik a kirúgását a Chelseanél mióta végetért az idény közepén az a jó sorozatuk és felültek a szopórollerre. Ahhoz képest most a firkászok arról cikkeznek, zsetonok millióit akarja kifacsarni belőlünk az ukrán köcsög, kivásárlás címszó alatt.

Ez pletykának és ténynek is felháborító

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-26, 00:47

Ha olasz edzőt akarunk, akkor tényleg faszság volt elküldeni a halat, nála nem biztos, hogy van jobb mister. Szerintem le van zsírozva Guardiola, a többi névért cserébe nem lett volna beáldozva Allegri.

Ramosnak csak azért örülnék, mert kikerülne a kezdőből a Csicska (akihez amúgy ragaszkodhatna is Pep akár). Akkor már inkább hoznám Varanet vagy a bálnavadászhátút Amsterdamból, de ők nem hiszem, hogy ide jönnének.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-25, 22:59

_DREAM_ írta:
Ma Sarri volt a befutó a firkászoknál, tenyleg remélem hogy ő csak egy rossz vicc.
Én is inkább azon az oldalon vagyok, hogy Agnelliék ennél profibbak. Mindig a folyamatos fejlődést emlegették. Allegri top5-ös edző, ez nem is nagyon kérdéses. Sarri ettől messze van.

Sokat látok bele, de szerintem akár Guardiola is már jó ideje le van zsírozva. Az új meznél is folyamatosan az a szöveg meg, hogy ne hagyjuk, hogy a hagyományok visszatartsanak, stb. Ezt lehet érteni a játékfelfogásra is, meg arra, hogy utoljára az első osztályban 1974-ben volt nem olasz edzőnk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-25, 22:34

Ma Sarri volt a befutó a firkászoknál, tenyleg remélem hogy ő csak egy rossz vicc.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-25, 19:37

sergio ramos, valaki? legalább bonucci felülne a lelátóra...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-24, 22:48

zetterberg40 írta:


Szerintem igen. Mármint vagy a B csapathoz edzői posztra vagy az új edző segítőjének az elsőszámú csapathoz (ahogy Arteta ment a Cityhez Pep mellé).

Barzamackót is be kellene vonni a klub működésébe valamilyen szinten. Intelligens fazon, szerintem jó szakember lenne belőle.

Jó lenne olyanokat foglalkoztatni a másodedzői, utánpótlásedzői pozíciókban, akikből potenciális edzőjelölt válhat a későbbiekben az A-csapatban. Pirlo azért lenne alkalmas, mert mint mélységi irányító, teljességgel átlátta a csapat taktikáját, konkrétan ő szervezte a támadójátékunkat, és eléggé mélyről tette azt ahhoz, hogy a védekezést is rendszerszerűen közelről lássa. Ha Pirlo edzősködni akar, akkor igazán itt van az ideje, hogy belekezdjen, 40 évesen manapság már bőven edzősködnek a legjobbak.

Ami érdekes, hogy a védelembe ugye szinte biztosan jön Romero, illetve Demiralt mondják még a Sassuolotól. Mondjuk utóbbi szerintem jobb játékos, középhátvéd létére nem egy lassú gyerek, fizikálisan is rendben van, 15 millióról pletykálnak, az meg bőven rendben van érte. Na csak itt tényleg a fiatalítási törekvést látni, még ha rizikós vállalkozás is, hogy két rutinos klasszis és egy örök ígéret (?) Rugani mellé két lutrit vennénk. Persze ha pl. Pep jönne, akkor totál fölösleges 5 középhátvéddel startolni, Cant ő úgyis hátra fogja vonni, amennyire szeret más posztokról játékosokat betolni a védelem közepére.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-24, 14:46

Petike007 írta:


Pirlo? Ugye ő is jön!

Szerintem igen. Mármint vagy a B csapathoz edzői posztra vagy az új edző segítőjének az elsőszámú csapathoz (ahogy Arteta ment a Cityhez Pep mellé).

Barzamackót is be kellene vonni a klub működésébe valamilyen szinten. Intelligens fazon, szerintem jó szakember lenne belőle.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2019-05-24, 11:56

_Tyler írta:
[...] én kezdek megbarátkozni Guardiolával, szerintem tényleg ő lesz az edzőnk. amúgy sokakkal együtt valószínűnek tartom, hogy egy Inzaghi kedvéért Agnelli nem rúgta volna ki Allegrit, szóval kifejezetten nagy névre számíthatunk
Imádom  ha _Tylert nyugodt, az engem is mindig megnyugtat.
Ha _Tyler szerint rossz irányba mennek a dolgaink, akkor pedig szoktam keresni valaki mást, akit imádhatok, és aki szerint a legjobb úton haladunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: