Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 15:43

zetterberg40 írta:
Tök jó dolgokat írtok, főleg @LeRoi10 gondolataival értek egyet.

Allegri hozzászoktatott minket szurkolókat a jóhoz (kb csak a győzelem), ezért természetesnek gondoljuk, hogy ez konstans így legyen. Nem tökéletes, de szerintem nagyon illik minden szempontból a klub profiljához. Persze lesz élet utána is, de alapvetően azt gondolom, az ekézői a későbbiekben vissza fogják sírni még őt. Én nagyon megkedveltem a palit. 

Adom, hogy előbb-utóbb Zidane itt fog kikötni, ugyanakkor óvatos lennék azzal a kijelentéssel, hogy ő aztán minden problémára megoldást jelentene.

Ami pedig a középpályás mizériát illeti: szerintem a vezetőség nem is keresi azt az összetételt karakterisztikájában, ami anno az MVPP sorban megvolt. Nem létezik, hogy ha keresné, akkor ezt ne orvosolták volna az évek során. Arra tippelek, hogy egyszerűen teljesen más az elképzelésük erről.

Marotta leginkább kukázott. Ha ránézünk a középpályára mit látunk? Oké, Pjancsiért letettük a 30 millát, az rendben is van, Pogba távozásával és Marcsi szétszakadt térde miatt kellett egy szervező, az itáliai rivális lerablása is illett a sorba, aztán jön Khedira - kukázás, Can - kukázás, Bentancur - lényegében kukázás a Tevez ügylet részeként, Matuidi - a PSG levetett ruhája. Egyszerűen nem volt olyan box-to-box aki olcsőn elérhető és nem kell az angolokkal versenyezni érte. Mi is kicsaphattuk volna a brét lóvét az asztalra Keitaért vagy Fabinhoért, stb stb, de vagy nem volt rá keret (Ronaldo egészen más deal a marketing miatt) vagy úgy volt vele, hogy hoz papíron minőségi játékosokat és Allegri majd megoldja. Matuidi lett volna az az izom akit régóta áhítunk, de ő azt már nem tudja egyenletesen, mint annak idején. Marotta nekem az a nagyon száraz beancounternek jön le, mint a nagy amcsi multik corporate dronejai - az én tapaszatalatom ezzel kapcsolatban: felsoroltam milyen tréningekre lenne szükségem, hogy a tudásbázisomat szinten tartsam, a válasz az volt, hogy ott van a céges tudásbázis, rengeteg tutoriallal meg tréninganyaggal. Kapcsolódik a témához amit akartam? Igen. Friss a tudás amit kínál? Nem. Mennyire lehet hasznos nekem? Egy picit, de amúgy közel sem az amire szükségem van. Ugyanez Matuidire: Védekező kp, box-to-box? Igen. Mennyire képvisel világszínvonalat? Nyomokban. Hasznos lehet a csapatnak? Néhány meccsen hozza amire szükségünk van, többnyire nem elég.

Egyébként a lúzer tárgyalókészséget hozza a csürhében is: Perisic megy az Arsenalba, aztán mégsem. Most ott tartanak, hogy Perisic fejben szét van cseszve, csalódott, demotivált, a szurkolók meg köpködik.

Én amúgy értem, hogy Ronci érkezésével az elvárások az egekbe szöktek (én is BL győzelmet várnék), de el kell gondolkodni rajta, hogy ez mennyire reális lyukas kp-val. Az is jogos, hogy a támadójáték egy katyvasz és hogy még mindig nem tűnik letisztultnak a csapat alapfelállása/taktikája, ez pedig Allegri feladata. Két dolgot érdemes mérlegelni: #1 nem lepődnék meg ha ki lenne adva neki, hogy Roncinak kezdenie kell minden áron és a szabikat is neki kell lőni (marketing) #2 Allegrinél a csapat sosem függött az egyéniségektől, nem egy ember köré volt építve a csapat (ez amúgy többnyire a klub identitása is), lásd a Malacot, a Nápolyiban a góllövésen/befejezésen kívül kb semmi dolga nem volt, a taktika úgy lett kitalálva hogy az egész csapat őt szolgálja ki. Na most Ronci kb ugyanez a kategória (lásd a kiválásával meg van lőve a Margit, képtelenek Benzemaval ugyanezt hozni, át kell szervezni a cspatot) viszont a csapatot köré akarjuk építeni, de ez nem olyan egyszerű és kicsit nehezen is boldogul vele Allegri az alapvetően másra hangolt keretünkkel.
Az eredmények eddig azért kimagaslóak, a sérültek lassan visszatérnek, pár hét múlva teljes lehet a keret. A következő két bajnoki szerintem sokat elmond majd hogy mennyire tudta összerántani a csapatot fejben, illetve taktikaiag is a bergamoi zakó után.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 15:41

s4tch írta:


dehát itt van matuidi, aki annyiban különbözik az említettektől, hogy gyengébb a passzjátéka, illetve a pálya bal oldalán szeret játszani. védekezni tud úgy, mint az említett két fazon, és a 16-os környékén sem veszélytelenebb náluk.

nekünk leginkább egy isco/hazard hiányzik: egy mozgékony, gyors középpályás, aki passzolni és lőni is tud, valamint rá lehet bízni a labdakihozatalt, és villámgyors a transition playben. erre próbálja allegri rávenni dybalát, de ő annyira nem robbanékony, mint a másik kettő.

illetve a realnál kroos és modric is kurvajól passzolnak, nekünk ilyenből csak pjanic van. ha matuidi úgy passzolna, mint kroos, és dybala úgy futna, mint hazard, miénk lenne a világ legjobb csapata.

Kante a krém, sokat fut és okosan helyezkedik, jól passzol és nem sír nála a labda. Casemiro nem egy észlény, de ügyes a labdával és biztosan passzol. Matuidi már bőven túl van a csúcson, nem szerel annyit mint régen, emellett nem egy okos játékos és sír nála a labda, a passzjátékot meg említetted. Tehát ezek miatt sokkal gyengébb a transitionben és nem tesz annyit hozzá a védekezéshez sem. A VBn azért volt szerintem sokkal jobb mert másfajta játékosok voltak mellette (Kante, Pogba), ezért az ő szerepe is más volt. Itt meg elérkeztünk oda amit te is írtál, hogy ha lenne egy Isconk... így is fel lehet fogni, de én nem Matuidihez igazítanám a kpt, hanem helyette vennék egy olyat aki jól védekezik és ügyesebb a labdával (meg lehetőleg fiatal(abb) ), azaz ha Pjanic-Benő mellett lenne egy Allan akkor meglenne az egyensúly és a stabilitás, labdabiztosság, gördülékenység. Isconak a mostani keretben Dybala helyett lenne hely, őt meg nem hiszem, hogy eladnánk (az ő marketingértéke a legnagyobb Ronci után). Amúgy Dybala összekötő játéka szerintem klasszis (jól veszi át/tartja meg a labdát, jól fedezi, van esze a játékhoz, + pressingben kb csak Mandzukic teljesíti túl), viszont ha a saját tizenhatosig kell visszaszaladgálnia akkor másra nincs energiája. Egy Pjanic-Dybala pólusú felállás szerintem működne, ha az eszeveszett rohanás nem Dybala dolga (a raklapnyi szélsőnk), illetve Pjanicnak nem kell box-to-box mennyiséget védekezni (egy modern box to box dolga). 
Emellett a Chievo elleni 442-ben volt fantázia, ha abba beillesztjük Pjanicot és Cancelot akkor az igen csinos lehet: Csecs - Cancelo, Bonucci/Rugani, Chiellini, Szandi - Bernát, Can, Pjanic, Matuidi - Dybala, Ronci. Vagy DS jobb bunkóban és Cancelo Bernát helyén. Itt egyedül Can a kérdőjel, ha úgy játszik mint a Chievo ellen akkor hasítunk, ha Lazio akkor bukta.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 15:24

LeRoi10 írta:

Persze, ezért is van feltételes módban, nincs olyan, hogy ha... Arra akartam csak rávilágítani, hogy Zidaneban a 3 BL cím vonzó, nem pedig az, hogy kvalitásai alapján a legalkalmasabb a mi edzői posztunkra. Mert valljuk be, mi úgy vagyunk nagy csapat, hogy közben  Dortmund-Arsenal szintű a játékospolitikánk.

Szerintem nem lesz gond tavasszal és mehetünk még nagy dolgokért, de egyre jobban kezdem megérteni Beppét.


Bocs, nem Neked szántam, hanem erre: "ha matuidi úgy passzolna, mint kroos, és dybala úgy futna, mint hazard, miénk lenne a világ legjobb csapata." 
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 15:00

Malloy írta:
Ha nagyanyámnak pöcse lenne...
Bocs! Nem tudtam kihagyni!! ❤️
Persze, ezért is van feltételes módban, nincs olyan, hogy ha... Arra akartam csak rávilágítani, hogy Zidaneban a 3 BL cím vonzó, nem pedig az, hogy kvalitásai alapján a legalkalmasabb a mi edzői posztunkra. Mert valljuk be, mi úgy vagyunk nagy csapat, hogy közben  Dortmund-Arsenal szintű a játékospolitikánk.

Szerintem nem lesz gond tavasszal és mehetünk még nagy dolgokért, de egyre jobban kezdem megérteni Beppét.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 15:00

s4tch írta:


dehát itt van matuidi, aki annyiban különbözik az említettektől, hogy gyengébb a passzjátéka, illetve a pálya bal oldalán szeret játszani. védekezni tud úgy, mint az említett két fazon, és a 16-os környékén sem veszélytelenebb náluk.

nekünk leginkább egy isco/hazard hiányzik: egy mozgékony, gyors középpályás, aki passzolni és lőni is tud, valamint rá lehet bízni a labdakihozatalt, és villámgyors a transition playben. erre próbálja allegri rávenni dybalát, de ő annyira nem robbanékony, mint a másik kettő.

illetve a realnál kroos és modric is kurvajól passzolnak, nekünk ilyenből csak pjanic van. ha matuidi úgy passzolna, mint kroos, és dybala úgy futna, mint hazard, miénk lenne a világ legjobb csapata.

Micsoda? Matuidi védekezése a közelében nincs annak, amire Casemiro vagy Kanté képes. Tény, hogy kevesebb részük van a támadásokban is, de azért a klasszis és a jó játékos közötti különbség megvan köztük és Matuidi között. Matuidi sem védekezésben, sem passzjátékban, sem támadásban nem kimagasló, hoz egy erős szintet ugyan, de ezen a szinten ez már nem elég.

Az Isco/Hazard-féle jellemzés meglenne Dybalaban (kivéve a gyorsaság), vagy ha nem ő, akkor Bernardeschi alkalmas lenne, szerintem oda nem kellene senki. Ha meg igen, akkor Eriksennél jobbat nehéz lenne találni. Inkább kellene egy középpályás nagy igazolásnak, aki nem Ramsey, és valamilyen játékelemben minimum top 5 kategória. Ez pl. Kantéra és Casemirora igaz, nálunk jelenleg csak Pjanic fér bele hasonló besorolásba.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 14:41

Ha nagyanyámnak pöcse lenne...
Bocs! Nem tudtam kihagyni!! ❤️
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 12:57

Krisz írta:
...Na most ha nekünk lenne egy Kantenk vagy akár csak egy Casemironk (mert amúgy csak az hiányzik) akkor nem itt tartanánk...

dehát itt van matuidi, aki annyiban különbözik az említettektől, hogy gyengébb a passzjátéka, illetve a pálya bal oldalán szeret játszani. védekezni tud úgy, mint az említett két fazon, és a 16-os környékén sem veszélytelenebb náluk.

nekünk leginkább egy isco/hazard hiányzik: egy mozgékony, gyors középpályás, aki passzolni és lőni is tud, valamint rá lehet bízni a labdakihozatalt, és villámgyors a transition playben. erre próbálja allegri rávenni dybalát, de ő annyira nem robbanékony, mint a másik kettő.

illetve a realnál kroos és modric is kurvajól passzolnak, nekünk ilyenből csak pjanic van. ha matuidi úgy passzolna, mint kroos, és dybala úgy futna, mint hazard, miénk lenne a világ legjobb csapata.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 12:21

Mennyivel lenne más Allegri megítélése ha a Barca elleni döntőn befújják Dani Alves faltját Pogbán, a Bayern ellen megadják Morci teljesen szabályos gólját és mondjuk nem fújják be a 11-est Madridban? Ez csak 3 pici momentum 4,5 év alatt, amikből 2 100%-ig jogos lett volna.

És mennyivel lenne más Zidane megítélése ha a kapásból megtalált (lehet volt több is, ennyi biztosan volt) 4 BL playoffban lőtt lesgóljukból csak 3-at elvettek volna a BL-ben az elmúlt 3 évben?

Értem én, hogy  a játék minőségével van baj, de ugyanakkor végeredményben mégiscsak az eredmény számít.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 12:14

zetterberg40 írta:
az ekézői a későbbiekben vissza fogják sírni még őt.
Én amikor Maxot kinevezték Conte után, depressziós voltam egy hétig és meg voltam győződve, hogy éveking fogunk Antonio után sírni. Aztán mégsem így lett, sőt. Zidane lutri, de valószínű, hogy szükséges némi kockázatvállalás, hogy elmozdoljunk a jelenlegi holtpontról (mint ahogy Conte után is elmozdultunk előrefelé, annak ellenére, hogy fantasztikus dolgokat ért el a műhajú a csapattal). Ez elsülhet rosszul, meg jól is persze. De nekem a kis Inzaghi is jó lenne.

Krisz

Én tavaly nem emlékszem a nagy feltámadásra. Ugyanilyen kilátástalan focival elkezdtük, végignyomtuk és megnyertük a Serie A-t, majd kaptunk egy hármast a Realtól Torinóban. A feltámadás a madirid meccsre korlátozódott, ami egyértelműen a túl kevés, túl későn kategóriába esett. Ez a bűnrossz, elképzeléstelen foci akkor megbocsátható, ha Max a formaidőzítés abszolút géniusza. Tavaly ezt nem bizonyította be. Abban az esetben, ha idén sem sikerül, akkor szerintem az már nem bocsánatos. Értem én, hogy nagyon hiányzik egy klasszis középpályás a csapatból, de azért ez a keret nem ilyen minőségű támadójátékjra van predesztinálva. Nem Barca féle tiki-takát és 80%-os labdabirtoklást akarok látni, csak bármiféle elképzelést a támadásépítéseknél.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 09:35

Tök jó dolgokat írtok, főleg @LeRoi10 gondolataival értek egyet.

Allegri hozzászoktatott minket szurkolókat a jóhoz (kb csak a győzelem), ezért természetesnek gondoljuk, hogy ez konstans így legyen. Nem tökéletes, de szerintem nagyon illik minden szempontból a klub profiljához. Persze lesz élet utána is, de alapvetően azt gondolom, az ekézői a későbbiekben vissza fogják sírni még őt. Én nagyon megkedveltem a palit. 

Adom, hogy előbb-utóbb Zidane itt fog kikötni, ugyanakkor óvatos lennék azzal a kijelentéssel, hogy ő aztán minden problémára megoldást jelentene.

Ami pedig a középpályás mizériát illeti: szerintem a vezetőség nem is keresi azt az összetételt karakterisztikájában, ami anno az MVPP sorban megvolt. Nem létezik, hogy ha keresné, akkor ezt ne orvosolták volna az évek során. Arra tippelek, hogy egyszerűen teljesen más az elképzelésük erről.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 08:27

Nyilván relatív az összehasonlítás , de Maxi helyzetéhez képest tényleg a tutiba ült bele Zizu. Azért egy Casemiro,Kroos,Modric hármasból nem nehéz felrakni egy középpályát, az edzők rémálmával sem kellett számolnia nem kellett évről évre Ramosokat, Marcelokat pótolnia. Valamint ne felejtsünk el egy fontos tényezőt, necces meccsen soha nem picsázta ki őket valami fals bírói ítélet. A bajnokságokat lazán elengedték (kérdés ezt pl Juve edzőnél elnéznék-e?) és igazából amikor jött az a feladat, hogy építeni kellene (Roni out) akkor ugye megpattant. Ettől még ő 3szoros Bl győztes edző, ami hatalmas eredmény, de igazából arra még nincs viszonyítási alapunk, hogy mit tud akkor felmutatni ha trében van a csapat, mert nálam pl ez az edzői szakmai talán legfontosabb tényezője. Ott van pl Mou aki ha elindul lefelé a lejtőn egy csapattal abból soha nincs kiút, ellentétben pl Maxi sokszor megoldja vagy taktikával vagy formációváltással vagy faszkorbáccsal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 04:28

EsztéNégy írta:
Sohasem értettem ezt a "Zidane beleült a tutiba" mantrát teljesen. Igen, az egy elég jó keret volt sok klasszissal, de semmivel sem volt különb az a keret, mint ami most a Barcának, Citynek, PSG-nek, vagy akár nekünk van. Lehet itt mondani, hogy csillagok szerencsés együttállása meg bármi, de Zidane azt a csapatot nagyjából minden BL-meccsre tökéletesen felkészítette (azért nagyjából, mert a visszavágót ellenünk azért elnézte, nem kicsit). Abban a csapatban helyére rakta az alkotórészeket, jól működött a védekezés, a középpályás szerepek prímán le voltak osztva, támadásban meg csak Jupp Bayernje volt tudatosabb az évtized elején. Lehet mondani, hogy könnyű jó csapatot csinálni Modriccsal, csúcsformában lévő Ronaldoval, Béllel, Marcelóval és a többiekkel, de ez valahogy se előtte, se utána nem sikerült senkinek, hogy három évig ilyen magas szinten játsszon a BL-ben. Meglátom, mennyire lesz tudatos a játékunk az Atleti ellen, a Real Zidane alatt sohasem égett akkorát, mint mi kétszer 70 percig tavaly a Spurs ellen, és sajnos megint benne van a levegőben valami ilyesmi a játék képét tekintve...

Agnelli megjelenése EGYETLEN vereség után nagyon beszédes: ő sem elégedett, mert nem látja, hogy ezzel a focival el lehet érni a szezonra kitűzött célokat. Szerintem ha nem nyerünk BL-t, az Allegri állásába fog kerülni. Nem tudom, ki veszi át a csapatot, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy rosszul fogunk járni. Nem gondolnám, hogy ne lenne olyan edző, aki többet tudna kihozni egy ilyen minőségi keretből - lásd például pont Maxit, aki a Milan után egy jobb kerettel 2x BL-döntős csapatot épített. Ki tudja, mi lenne, ha jövőre Zidane vagy Inzaghi ülne a padon?

Annyit tudok mondani, hogy az egy összetételében teljes és világklasszis keret volt, alkalmas labdabuzizós és fizikai játékra is. Illetve ahogy kivették az egyik alkotóelemét (Ronaldo) egyből összeomlott az egész. Ugyebár azt is fejtegették, hogy Zidane akkor váltotta be a zsetonokat amikor megtudta hogy Ronaldo távozik.

Baromi erős a keretünk, de attól még kurvára lyukas. Na most ha nekünk lenne egy Kantenk vagy akár csak egy Casemironk (mert amúgy csak az hiányzik) akkor nem itt tartanánk. 
Zidanenak soha nem kellett Balelel mezz'alat játszatnia, mert felugrott a padról Kovács ha dögrováson volt a kezdő kptrió, Allegrinek meg Cuadradoval vagy Bernáttal kell kínlódnia. Én nem értem, hogy miért evidens, hogy ha Allegrit hajnalban kicserélnénk sutyiban Zidanera, akkor ő pikkpakk megoldana mindent, miközben a tények a következők: Zidane még sosem oldott meg ilyen problémát, mert nem volt dolga vele, Allegri meg ezt csinálja 5 éve, sikeresen. Ez nagyon sántít, de minimum egy nagyon bizonytalan feltételezésen alapszik. 

Azt is érdemes megjegyezni, hogy minden évben volt egy kisebb gödör - lényegében ráztuk a pofonfát és végül jött egy zakó, ami után kb rögtön felpattantunk és helyre rántottuk magunkat. A kotta most is ugyanígy néz ki egyelőre. Tavaly az ínter?, idén az Atalanta adott egy nagy sallert, ami pont jókor jött - 3 héttel a szezon eddigi legfontosabb meccse előtt, illetve akkor jött amikor a sérültek száma a tetőpontra ért (Mandzukic, Cuadrado, Pjanic, Bonucci, Chiellini, Barzagli, +nem100as Kancellár). Hullámvölgy/bukkanó nélkül max FIFAban lehet végigtolni egy szezont, ez várható volt. Most lehet amiatt bánkódni hogy emiatt kizúgtunk a kupából, viszont nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem a kupa teljesen hidegen hagy az ezüst csillag óta. Egy teherrel kevesebb, a bajnokságban nem csökkent az előnyünk és marad a veretlenség, max akkor fog fájni egy kicsit ha esetleg BLt és bajnokságot nyerünk, na de azért mégis...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-02-01, 00:28

Lehet ezt így is értelmezni, de ismét felhoznám a Conte-féle örökzöldet. Zidane egy olyan kerettel dolgozott a kezdetektől, ami 100 €-s étteremre érdemes. Beleült a tutiba, mert olyan csapatot kapott a kezéhez, ami komoly célokra a keretre nézve eleve alkalmas. Allegri ezzel szemben kapott egy olyan csapatot, ami kb. 50 €-s éttermi szintű, ezt neki kellett 100-assá csinálni. Ő bejutott egy olyan kerettel a BL-döntőbe, amiben - jószívű leszek - volt 4-5 erősebb csere. Itt gondolok Pereyrara, Llorentere, Barzaglira, Cáceresre és Storarira (Llorente is csak jóindulattal), majd két évvel később átformálta a csapatot olyanná, amelyben előre nem volt Pjaca sérülése miatt normális csereember. Na ez már nem tuti. Persze hozzá kell tenni, hogy Maxi 3-5-2-ről váltott elég éleset mindkétszer, de attól még alig volt merítési lehetősége. Zidane két éve megtehette, hogy a BL-meccsek előtt a komplett csapatot pihentesse, na ez nálunk még most sincs meg. Nem volt különb a Realja? A fenét nem, és ezt nem lehet tagadni akkor sem, ha egyébként Zizou zseniálisan használta a keretét.

Azért Ancelotti annyira nem végzett rossz munkát nem sokkal előtte, egy BL-t összehozott, utána meg egy elődöntős eredmény következett. Allegri Contetól csoportkörös kieséses EL-elődöntőt követően vette át a csapatot...kicsit érezni a különbséget. Ha Zidane hozzánk jön, akkor meg fogja kapni a médiától, hogy csak nagyokat vállal, ahogy Pep is megkapta. De mondom, ha 2021-ig kitart Maxi, akkor nagyon jó eséllyel jön a katalán, legalábbis ha addig sikerül a dominanciát fenntartani.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 23:50

Sohasem értettem ezt a "Zidane beleült a tutiba" mantrát teljesen. Igen, az egy elég jó keret volt sok klasszissal, de semmivel sem volt különb az a keret, mint ami most a Barcának, Citynek, PSG-nek, vagy akár nekünk van. Lehet itt mondani, hogy csillagok szerencsés együttállása meg bármi, de Zidane azt a csapatot nagyjából minden BL-meccsre tökéletesen felkészítette (azért nagyjából, mert a visszavágót ellenünk azért elnézte, nem kicsit). Abban a csapatban helyére rakta az alkotórészeket, jól működött a védekezés, a középpályás szerepek prímán le voltak osztva, támadásban meg csak Jupp Bayernje volt tudatosabb az évtized elején. Lehet mondani, hogy könnyű jó csapatot csinálni Modriccsal, csúcsformában lévő Ronaldoval, Béllel, Marcelóval és a többiekkel, de ez valahogy se előtte, se utána nem sikerült senkinek, hogy három évig ilyen magas szinten játsszon a BL-ben. Meglátom, mennyire lesz tudatos a játékunk az Atleti ellen, a Real Zidane alatt sohasem égett akkorát, mint mi kétszer 70 percig tavaly a Spurs ellen, és sajnos megint benne van a levegőben valami ilyesmi a játék képét tekintve...

Agnelli megjelenése EGYETLEN vereség után nagyon beszédes: ő sem elégedett, mert nem látja, hogy ezzel a focival el lehet érni a szezonra kitűzött célokat. Szerintem ha nem nyerünk BL-t, az Allegri állásába fog kerülni. Nem tudom, ki veszi át a csapatot, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy rosszul fogunk járni. Nem gondolnám, hogy ne lenne olyan edző, aki többet tudna kihozni egy ilyen minőségi keretből - lásd például pont Maxit, aki a Milan után egy jobb kerettel 2x BL-döntős csapatot épített. Ki tudja, mi lenne, ha jövőre Zidane vagy Inzaghi ülne a padon?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 23:03

Az nekem is furcsa, hogy Agnelli látogatást tett a csapatnál. Ettől függetlenül nem nagyon van jele annak, hogy nincs minden rendben. Hogy a focink olykor 60 percekre nézhetetlen? Ez van, inkább jöjjenek az eredmények kevésbé látványos teljesítménnyel, minthogy szép focival elbukjunk. Allegrivel ezt a vezetőség és a játékosok vállalták. Ha meg esetleg valami Ronaldonak nem tetszik ebből (valaki ilyet írt), akkor magára vessen, tudhatta, hogy nem zsonglőrcsapathoz jön, hanem egy fegyelmezett társasághoz.

LeRoi véleményét osztom sok mindenben. főleg a Marrotta-Paratici párhuzamban. Először is, a Kobrának is voltak hibái, az leginkább az ő felelőssége, hogy idehozott 90 millióért egy olyan játékost, akinek a személye nem garancia a sikerre. Paratici kicsivel többért olyat igazolt, aki igen...mert ugye azért az valószínűsíthető, hogy Paraticinek sokkal nagyobb része volt már ebben, mint Beppenek. Szóval lehetne strigulázni az ő esetében is, de fölösleges, minden nem jöhet be, de a Piggy-biznisz rohadt nagy balfogás volt, hiába sikerült egy bajnokságot bebiztosítani miatta.

Zidane megint csak nem garancia a sikerre. Már volt szó róla, tulajdonképpen beleült a tutiba, mert kapott egy olyan keretet, amivel végig lehetett verni az európai mezőnyt többször is. És lehet mondani, hogy bíró itt, bíró ott, de amikor minket vertek el a döntőben, előtte Napoli-Bayern-Atletico, legutóbb PSG-Juve-Bayern-Liverpool, szóval kétszer nagyon nem könnyű sorsolással győztek, akárhonnan is nézzük. De a keret alig változott, a csapat gerince a három szezon során megmaradt, körülbelül Pepe helyett Varane került be a kezdőbe, de a többiek maradtak. De mit játszott a Real? Ronaldora épített, beadásokra épített, fizikális játékot alkalmaztak. Na ez most mennyivel másabb? Fizikálisan állhatnánk jobban, ez igaz, de a többi hasonló, Zidane folytatná ezt. És ne felejtsük el, hogy az utóbbi meccseken nem játszott Pjanic és Mandzukic, két pótolhatatlan alapember, akik lassan visszatérnek, és jobb lesz a csapat. De Zidane nagyon hasonló játékot alkalmazna, amit most játszunk.

Ha Allegrit megunná Agnelli, vagy 2020 utánra nem hosszabbít Maxi (simán benne van ez is), akkor jöhet a kérdés, ki lesz a pótlás. Ha nyáron csere, akkor Zidane jön jó eséllyel, de simán visszahozhatják Contet is, mert lehet, hogy erre vár, és már nem 10 €-nk van egy 100 €-s étterembe. Szóval 2019-re ez a két alternatíva játszik szerintem. Ha 2020, akkor elhozzuk Inzaghit. Előbbi kettő talán nem várna még egy szezont az új csapatára, Conte tuti nem, de szerintem Zidane is elvállalna valamit, bár valószínűleg sok lehetőséget nem tart szem előtt, kb. mint Guardiola, aki nagyon magasra tette a lécet a leendő csapatai tekintetében. Ja, és ha 2021, akkor Pep lesz. Nem egyszer, nem kétszer dicsérte már a csapatot, meg a legutóbbi is, hogy mennyire erősnek tartja a Juvet, meg a szellemiséget, hogy vert helyzetből is felállunk, stb., plusz már csak az olasz liga maradt neki hátra...meg a PSG. Nem lennék meglepve, ha egyszer őt neveznénk ki. Egy biztos, akik most panaszkodnak a mutatott játékra, azok nem tennék ebben az esetben.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 20:54

Petike007 írta:
Tények ...[...]
Szerintem nagyon nagy kár itt világvégét hirdetni:
Tények:
-Ronci leigazolását senki sem kérte, adódó lehetőség volt, lecsaptak rá a nagyok
- Ennek hozamányaként rénk sózta a Milan a 3 hónap alatt Ranocchiává züllő Bonuccit. Allegri hibája? dehogy
- Bonuccival 5 évre írtunk alá. Ismétlem, 5 évre. 35 milliós átigazolási értékre, ami azt jelenti, hogy mínusz nélkül képtelenség kiszállni belőle. Sokat keres? mint a szar. Szervezőképessége kell a BL-hez? kell hát. Ebből lett az, hogy Bonuccit fel kellett (volna) rántani. Ki mellett lehet felrántani? Egyértelműen Chiellini mellett. Sikerült? Nem. Ennek kárát lelte Benatia, meg annak, hogy Ruganit előbbre rakták a rangsorban (nagyon helyesen). Adott a két kezdő hátvéd ( szomorú, hogy részben a szerződések miatt) és dönteni kellett a Rugany/Benatia páros között. Ez egy kényszerhelyzet volt és szerintem nem döntöttek rosszul. Benatia 31 éves és mivel ismétlem, a következő 2-3 évre (Chiellinin múlik) adott két  (elvileg) top védő, nyilvánvaló, hogy a 31 évesről mondasz le, nem a 24 éves olasz top tehetségről.

Mivel jövőre is ugyanez a helyzet Paratici keze meg van kötve. Én jelenleg 2 opciót látok:
1) Rugani tavasszal bizonyít, Caceres sem lesz nulla, így mindketten maradnak. Barzamaci helyére pedig jön Romero és ennyi.
2)Rugani leég, elpasszoljuk Angliába és a helyére jön egy "top" védő, és hármas rotálásban toljuk végig az évet.
Mindegy mi történik, Benátiának jövőre se lett volna helye.

Can miért játszott töbször is registát? Hát mert nincs más. Be'kúr Nagy Ádi szintjét hozza, mondjuk legalább azt stabilan. Matuidi, Khedira teljesen reménytelen lenne. És ennyi. Igen, sikerült 5 középpályással nekivágni egy triplettás reményekkel teli évnek, amiből az egyik már tavaly is láthatatlan embert játszott. 2015 óta részben, 2016 óta teljesen eltűnt a középpályánk.



Allegri sok mindenben saras. De előre megmondta, hogy az ősz a kisérletezésé lesz. Sajnos az eredménye az lett, hogy Bonucci még mindig megbízhatatlan, Pjanicnak továbbra sincs alternatívája, a Ronaldo projekt meg ott tart, hogy a kezdetiek ellenére továbbra is önző, öncélúan biciklizget és lő, nem képes belátni, hogy nem tud szabadot lőni és ezzel az "össze-vissza" mozgásával nem képes lépést tartani a korábbiakban szigorú szerepekhez szokott brigád.



Zizou megoldja? Továbbra is azaz utolsó infó, hogy miután kiderült, hogy Ronci távozik (jóval korábban mint mi gondoltuk) Zizou már félre is lépett. Itt egy kis összeállítás Zizou első és utolsó Realos meccse között és a mi idény eleji kezdőink között (persze sérülések voltak nálunk, de úgy gondoltam így látványosabb böngészni a neveket, mintha csak listák lennének az adott idényekben legtöbbet játszók között.) Szerinted van olyan top edző, aki elviselné, hogy nulla beleszólása van az átigazolásokba és évente felforgatják a keretet? Hát nem nagyon, Conte sem bírta.  Zizou, amikor átvette a Realt, a legtöbbet játszó 15 játékosból csak  Pepe (32), és Ronci (30) volt már 30 felett. Az első Bl döntős kezdője akkor már akkor átlagosan 5,5 éve Real játékos volt, rendkívül kicsi szórással, (Nálunk is persze magas lenne ez a szám Buffon, Marci és Chiellini miatt az első években, a folyamatokat és a tendenciákat is nézzük.) És a következő 2,5 évben annyi történt, hogy a kiöregedő Pepe helyére beépült a már évek óta szisztematikus felkészített Varane és Jamest a padról lecserélték Asensiora (Isco játszatásával megtámogatva). Nem szeretném Zizou eredményet ledegradálni, de tökéletes időben lépett be egy alkalmatlan edző helyére és tökéletes időben lépett ki. Fantasztikus amit elért, de ez szerintem nem a neki való munkakör. Persze még nem láttuk így dolgozni, akár be is jöhet, de attól, amit elért a Reallal nem egyértelmű, hogy így is menne.
Bevásárlóközpont - Page 31 Zizou10


Rengeteg olyan nézőpont van, ami alapján Beppének talán igaza volt, meglettünk volna Ronci nélkül is. Elég hülyén jönne ki ha Ronci miatt szomorkodna az ember, de az biztos, hogy mindent átalakított az érkezése. Ettől mindtől még mindig Allegri a felelős a  pályán mutatott játékért, és ezért rendszerint vállalja is a felelősséget. Kíváncsian várom mi jön a folytatásban, de szerintem nagy hiban nem bízni a Misterben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 20:13

Hát akkor ennyi volt a deadline day, ha jól tudom akkor itáliában 20:00-kor zárt a piac.

A nap kérdése pedig:

Bevásárlóközpont - Page 31 51289004_2136094843145106_4068834939993325568_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fbud1-1
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 19:15

Tények:

-A játékunk dadog, hiába a csapat fejnehéz, és vannak szuper támadóink, a támadó játékunk egyéni villanásokra épül. Semmilyen formában nem csapat benyomását kelti.
-Nincs kapcsolat a középpálya és a csatársor között
-Allegri látványosan nem tud idén mit kezdeni Dybalával.
-Allegri látványosan nem tud mit kezdeni Ronaldoval.
-Gyakorlatilag Pjanics nélkül nincsen középpályánk. Nélküle rombolásra sem alkalmas.
-Elégedetlen játékosok. Formán kívüli és túlterhelt játékosok.

Kicsit mélyebben:

A csapat zsinórban 19.234.654 szorra nyerné meg a bajnokságot és a kupát. Mindezt érdemi rivális nélkül. Nem lennék Allegri helyében, mert egy ilyen társaságot mivel lehet motiválni? Kb semmivel. A Juve túlnőtte az olasz bajnokságot. Nincs meg az az ellen(ség)fél aki nagoybb erőbedobásra késztetne minket. Ezzel la langymeleg fossal is simázunk, akkor minek küzdeni?

Paratici ekézését sem értem, mindazonáltal Beppe felszopását sem. A mostani keret hibáit Paraticire fogni nem elegáns. Ezt a középpályát, nem PAratici álmodta meg, ez Beppe munkája. Nem Fabio hozta ide a passzsávok királyát, aki vállalt párharc nélkül hoz le meccseket (nem megnyert, azt már elengedte, VÁLLALT PÁRHARC). 

Nem Beppe hozta ide Matyikát, aki egy kiváló box-to-box középpályás, de önmagában fejetlen csirka, ha nincsen mellette megfelelő klasszis támadni és védekezni tudó két kismókus? Ja de ez is Beppe alatt volt.

Emre Can nem regista, soha nem is volt az. Amit ő tud, hogy megszerzi a pettyest, elindul előre , és lerakja azt, valamelyik labdafényező csodacsatárnak. Azt számon kérni tőle, hogy poszton kívül nem túl agilis nem elegáns. A halakat sem kérjük számon, hogy nem tudnak falat mászni.

Azt, hogy Benattia elment, megint csak Allegrinek lehet köszönni. Nem jutott játékperc neki, egyértleműen menni akart. Tudom hibáztatni érte? Nem. Most számon van kérve, hogy megsérült Bonu és Cselló is, hogy de mi lett volna ha nem megy el. Oké, melyik csapat készül úgy, hogy lesérül a két fix kezdő belső védő egyszerre? MEkkora keretet kellene így fenntartanunk 80-100 ember elég lenne?

Jah és rotáció. Allegri nemigazán alkalmazza, így a keret egyik része a seggén veszi a levegőt, a másiknak meg tele a puttony, hogy nem játszik. 

Ha így megy tovább Dybusz lesz a következő, aki azt fogja mondani csá gyíkok én leléptem. Szenved, nem a posztján játszik, látszik, hogy a fasza kivan.

Ronci mindig is játszik, de egyre jobban kijön a gesztusain, hogy nem erről volt szó. Lehet megunja, és menni akar. Ki tudja…

Igazság szerin, Allegri alatt a csapat úgy érzem túl van a Zeniten. Múlt évben volt egy jó meccsünk. A várt tavaszi hadjárat elmaradt. 

Az, hogy közben nyertünk meccseket inkább a looser ellenfelek miatt volt, mint a zseniális játék, vagy taktika miatt. Ne látom a játék melyik elemében lennénk jobbak, mint két évvel ezelőtt a dicsőséges tavaszi hadjárat idején.

Azt, hogy nem tud fejlődni egy vezető alatt a csapat, az akárhogy is az ő kritikája. Nem másé. Mindazonáltal a feltámadás is az ő érdeme. 

Sajnos idén ez úgy érzem elmarad. 

Agnelli mai megjelenése nagyon adja. Tökös elnök, az öreg büszke lenne rá. Nagy forradalomra nincsen szükség. Koncepcióra és egy két játékosra, meg a senkiházi passzsávkirályok elengedésére. És helyre kis csapatunk lenne/lesz.

A többit majd Zizou megoldja.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 17:31

Téjlor89 írta:


Nem is feltétlenül baj. Ideje lenne alábbhagyni a támadósor tuningolásával és inkább a középpályával foglalkozni, ami azóta a továbblépésünk legfőbb kereékkötője, hogy Pirlo és Vidal lelépett 2015 nyarán...

Ha Rugani nem ég be nagyon idén (szerintem nem fog) és így, hogy Romero elvileg megvan, szerintem a védelemmel sem kell foglalkozni. Max a padra egy balhátvédet kell hozni olcsón (Darmian?).
Ha Ramsey jön (ami sajnos 99%) csúcsfizuért akkor én nem számolok másik nagy névvel a kp-re (max megvesszük Tonalit), Kebabot elegedjük ingyen az Usába és kész. Ilyen Pogba/SMS szintű igazolásokra csak akkor számítok ha Pjancsi lelép.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 16:46

CsT írta:
Közben Martial hosszabbított a cityvel, egyik nyári ingyen célpont kilőve.

Nem is feltétlenül baj. Ideje lenne alábbhagyni a támadósor tuningolásával és inkább a középpályával foglalkozni, ami azóta a továbblépésünk legfőbb kereékkötője, hogy Pirlo és Vidal lelépett 2015 nyarán...

Ha Rugani nem ég be nagyon idén (szerintem nem fog) és így, hogy Romero elvileg megvan, szerintem a védelemmel sem kell foglalkozni. Max a padra egy balhátvédet kell hozni olcsón (Darmian?).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 15:32

CsT írta:
A footbal italia közben bedobta, hogy a Cselszkij felajánlotta nekünk Cahillt....

csak hírek lesznek, szerintem nem jön ide senki
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 14:54

Közben Martial hosszabbított a cityvel, egyik nyári ingyen célpont kilőve.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 11:20

A footbal italia közben bedobta, hogy a Cselszkij felajánlotta nekünk Cahillt....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 08:55

CsT írta:

Ha Romero le van bizniszelve, akkor a hollandra 0% esély van, én annyira nem bánom, nagyon felverték az árát az általam látom meccsen meg Müller Tamás 1vs1-ben hülyét csinált belőle.

Szerintem nem véletlen a hype, 19 évesen kevesen tudják felmutatni, amit ő. Nagyon jó az a srác. Nyilván kevés rá az esély, de hátha.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 08:53

Krisz írta:

A mercato utolsó napján nem hiszem hogy nagy mozgásterünk van. Egyébként azt lehet tudni mennyire komoly Giorgio sérülése (nem láttam a meccset)?

Talán-talán nem olyan súlyos. 15 napot írnak első körben, de pont Cselló az, akinél ezt nem lehet készpénznek venni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 08:48

EsztéNégy írta:
A Ronci biznisz akkora pofont adott a költségvetésnek, hogy tényleg ilyen nevekkel kell már barátkozni? Vagy ennyire nincs más, aki jönne fél évre?
A mercato utolsó napján nem hiszem hogy nagy mozgásterünk van. Egyébként azt lehet tudni mennyire komoly Giorgio sérülése (nem láttam a meccset)?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 07:49

zetterberg40 írta:
Bruno Alves durva lenne.
Nyáron jöjjön De Ligt. Nem tudom hogyan, de jöjjön.
Ha Romero le van bizniszelve, akkor a hollandra 0% esély van, én annyira nem bánom, nagyon felverték az árát az általam látom meccsen meg Müller Tamás 1vs1-ben hülyét csinált belőle.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-31, 07:46

EsztéNégy írta:
A Ronci biznisz akkora pofont adott a költségvetésnek, hogy tényleg ilyen nevekkel kell már barátkozni? Vagy ennyire nincs más, aki jönne fél évre?

A franc se érti már ezt, a milant pár hónapja még a kizárás fenyegette, azóta lazán eltapsoltak 70 millát...mindenesetre egész nap attól fogok rettegni, hogy meglátom Bruno Alvest a hálós trikóban. Sad
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-30, 23:56

A Ronci biznisz akkora pofont adott a költségvetésnek, hogy tényleg ilyen nevekkel kell már barátkozni? Vagy ennyire nincs más, aki jönne fél évre?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-30, 22:42

Bruno Alves durva lenne.
Nyáron jöjjön De Ligt. Nem tudom hogyan, de jöjjön.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2019-01-30, 22:33

s4tch írta:
caceres után bruno alves Very Happy beppe, gyere vissza.
A végén még Seccot is visszasírom....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: