Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-09, 18:01

Maxi identity-je szerintem a balance, amit ő is sokszor emleget. Szeretné ha a védekezésre és a támadásra kb ugyanannyit fordítana a csapat és szerintem pont ezért van, hogy legtöbbször eredmény van, játék, szépség nincs. Persze a támadójáték tudatosságát én is sokszor hiányolom (főleg pl a kontrákét) de őszintén szólva nagyon vegyes a keretünk ami egyrészt jó mert taktikailag baromi széles a repertoár viszont rossz is, hiszen ha X helyett Y játszik akkor máshogy kell szabni a taktikát, mert pl Ronaldo,Costa,Berni és Puli is bevethető a szélen, de mind a 4-nek totális más a stílusa, mások a good/bad skillek.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-09, 16:38

@Tankcsapda wrote:

Biztos eszedbe juthatott, elég a formációváltásokra gondolni. Nincs egy általánosan bevett hadrend, nincs egy általánosan alkalmazott játékstílus (az ilyen defenzív foci is csak időszakos), Allegri ezért zseniális. Neki nem identitás kellett az eredményekhez, hanem hogy szállítsa az eredményeket. Olyat soha nem olvastam, hogy az Allegri-féle ... játékstílus. Ő kicsit inkább Mourinho szerepét vette át az elitedzők között, mert igazából Mou sem igazi identitással győzedelmeskedett korábban, ahogyan Ancelotti sem. Maxi mindig is alkalmazkodott a játékosállományhoz, és nem pofozgatta a saját elképzeléseihez őket.

Pepnek ott a tiki-taka (bár annál azért szebb játékstílussal operál Guardiola), Kloppnak a gegenpressing, Simeone pedig a sikerorientált, mindent ennek alászentelő védekező focija, na ők identitást adnak a csapataiknak. Allegri ettől nagyon messze van, persze ez nem az edzői képességeivel kapcsolatos minősítés, csak ő soha nem volt ilyen típusú edző.

Az feltűnt, hogy nincs identitásunk a pályán, azt viszont kevésbé raktam össze fejben, hogy a keret erősödésével talán inkább erre lenne szükség és ez az, amit Max nem lépett talán meg. Több állandóságra és nem a konstans improvizációra. Plusz az, hogy ezen a ponton az a dolog, ami annyira repítette előre a csapatot Allegrivel, ugyanaz fogja most vissza.

Nem tudom, hogy tényleg ez a helyzet, vagy sem, de érdekes felvetés.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-09, 10:56

@Téjlor89 wrote:
https://www.football-italia.net/135559/allegris-juventus-has-no-identity

Szerintem nagyon érdekes nézőpont, nekem ez még sosem jutott eszembe.

Biztos eszedbe juthatott, elég a formációváltásokra gondolni. Nincs egy általánosan bevett hadrend, nincs egy általánosan alkalmazott játékstílus (az ilyen defenzív foci is csak időszakos), Allegri ezért zseniális. Neki nem identitás kellett az eredményekhez, hanem hogy szállítsa az eredményeket. Olyat soha nem olvastam, hogy az Allegri-féle ... játékstílus. Ő kicsit inkább Mourinho szerepét vette át az elitedzők között, mert igazából Mou sem igazi identitással győzedelmeskedett korábban, ahogyan Ancelotti sem. Maxi mindig is alkalmazkodott a játékosállományhoz, és nem pofozgatta a saját elképzeléseihez őket.

Pepnek ott a tiki-taka (bár annál azért szebb játékstílussal operál Guardiola), Kloppnak a gegenpressing, Simeone pedig a sikerorientált, mindent ennek alászentelő védekező focija, na ők identitást adnak a csapataiknak. Allegri ettől nagyon messze van, persze ez nem az edzői képességeivel kapcsolatos minősítés, csak ő soha nem volt ilyen típusú edző.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-09, 10:23

https://www.football-italia.net/135559/allegris-juventus-has-no-identity

Szerintem nagyon érdekes nézőpont, nekem ez még sosem jutott eszembe.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-06, 14:05

@bombahoppa wrote:
mindenki nyugodjon le  bounce

a terv: Vinovóban új stadion, +támogató bevonásával (pl Adidas, mint a Fiat a CR7 biznicben), 2023-as céldátum

ha jól értettem a cikket, akkor a jelenlegi stadion az utánpótlásé, a csajoké és stb. lenne

alien
Legalább nem az indának adjuk! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-06, 13:50

@bombahoppa wrote:

a terv: Vinovóban új stadion, +támogató bevonásával (pl Adidas, mint a Fiat a CR7 biznicben), 2023-as céldátum

ha jól értettem a cikket, akkor a jelenlegi stadion az utánpótlásé, a csajoké és stb. lenne

alien

A Hal nem újította meg a pecója bérleti szerződését. Egyre inkább úgy tűnik, hogy neki lefőtt a kávé. Egyik oldalon sajnálom, másik oldalon, meg ha lőre tudunk lépni akkor legyen. Az utóbbi 2 évben nem láttam, hogy fejlődne a csapat. 

Ettől függetlenül sokat köszönhetünk a kappanhangú Misternek.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-04, 19:21

alien

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-04, 12:06

@CsT wrote:

Egyébként új stadionról van szó vagy a jelenlegi bővítéséről? Alacsonyabb jegyárak most is lehetnének, elvégre a költségvetésünk nagyon kis %-át teszi ki a jegybevétel.

A mostani stadiont garantáltan nem lehet bővíteni - egy bővítés a mostani stadionon kb egyforma volumenű project mint egy újat építeni. Én kötve hiszem, hogy ennek a hírnek lenne valóság tartalma.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-04, 08:15

elvileg új stadion lenne, de bevallom, nem olvastam el alaposan a cikket.

pirlo lehet az u23 csapat új edzője:
https://www.vecchiasignora.com/topic/334612-corsera-andrea-pirlo-allenatore-della-juve-under23%C2%A0-la-trattativa-è-stata-avviata-si-lavora-per-un-accordo-definitivo-anche-in-panchina-il-maestro-non-sarà-mai-uno-qualunque/
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-03, 21:34

@s4tch wrote:

39e fölött van az átlag nézőszám. ha ehhez hozzáveszed, hogy a vendégjegyek (is) sokkal drágábbak, mint a korábbi években, akkor pláne nincs miért szégyenkezni.

viszont egy nagyobb stadiont alacsonyabb jegyárakkal is gazdaságos lenne üzemeltetni, ráadásul bl-döntőt és hasonló volumenű eseményeket is lehetne benne rendezni.
Egyébként új stadionról van szó vagy a jelenlegi bővítéséről? Alacsonyabb jegyárak most is lehetnének, elvégre a költségvetésünk nagyon kis %-át teszi ki a jegybevétel.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-03, 20:42

@CsT wrote:
A mostani is kong... Sad

39e fölött van az átlag nézőszám. ha ehhez hozzáveszed, hogy a vendégjegyek (is) sokkal drágábbak, mint a korábbi években, akkor pláne nincs miért szégyenkezni.

viszont egy nagyobb stadiont alacsonyabb jegyárakkal is gazdaságos lenne üzemeltetni, ráadásul bl-döntőt és hasonló volumenű eseményeket is lehetne benne rendezni.
Back to top Go down
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-03, 19:57

@s4tch wrote:
https://www.calciostyle.it/notizie/progetto-nuovo-stadio-juve-i-bianconeri-pensano-di-costruirne-un-altro.html

új stadion? Basketball
A mostani is kong... Sad
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-03, 18:24

https://www.calciostyle.it/notizie/progetto-nuovo-stadio-juve-i-bianconeri-pensano-di-costruirne-un-altro.html

új stadion? Basketball
Back to top Go down
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-02, 12:20

Tacskó ( wub wub wub ) a mostani helyzetről:

https://twitter.com/juvefcdotcom/status/1101792557028294658
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 19:10

@Téjlor89 wrote:
SMS árát állítólag megvágta félbe Lotito 120 milláról 60-ra. Az idei teljesítménye alapján még egyszer félbe kéne vágni ezt, hogy reális legyen. Remélem az lesz a vége, hogy valaki elviszi 15-ért és Lotito feldughatja magának - a tavaly nyári arrogáns cirkusz után megérdemelné.
Lotitóról jut eszembe Very Happy

http://www.origo.hu/sport/futball/20190223-lazi-claudio-lotito-klubelnok-papot-hivott-hogy-megaldja-a-jatekosokat-es-az-edzopalyat.html
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 13:14

SMS árát állítólag megvágta félbe Lotito 120 milláról 60-ra. Az idei teljesítménye alapján még egyszer félbe kéne vágni ezt, hogy reális legyen. Remélem az lesz a vége, hogy valaki elviszi 15-ért és Lotito feldughatja magának - a tavaly nyári arrogáns cirkusz után megérdemelné.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 12:38

Can az ingyen mellett azért kapott egy igen bőkezű aláírás pénzt és álomfizut és akárhogy nézem március van és ő 5. számú kp-nk az ötből ez nem tudom pozitív igazolásként könyvelni.

A csicska szar, sőt el sem tudjuk adni, mert külföldre nem megy itáliában meg nincs hova mert a milanban már beégett az inda meg hozza Godint.

Kebabért, Matyiért max aprót kapunk (mindkettő elég húzós fizuval rendelkezik a tudása alapján).
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 11:33

1. Divatbuzik: ez szomorú sajnos, de az általuk szállított della nélkül nem lehet felzárkózni a közvetlen elithez. A bulvárral nincs mit kezdeni, kriminális ami ott folyik, de még mindig jobb, mint mondjuk a brit bulvár. Az edzőváltás emellett szerintem is megérett, de Maxival nagyon tisztességesen kell eljárni, sokat köszönhetünk neki.
2. Az edzőváltás ezt könnyen megoldhatja, nekem lojálisnak tűnik a fiúcska.
3. Eladni mindkettőt!
4. Az alsóházi csapatok ellen meg kéne húzni egy jegyárcsökkentést. Szarul néz ki valóban az üres stadion. Az ultrákat kevésbé értem sajnos, de nem túl szimpi, amit csinálnak...
5. Ez önmagában hidegen hagyna, ha nem párosult volna olyan játékkal, amilyennel. Igazából a szar játék is hidegen hagyna, ha izolált jelenség lenne, de sajnos 1.5 éve konstans (lásd: edzőváltás).
6. BL-nek idén vége. Alapból ez sem lenne hatalmas baj, de ugyanaz a helyzet, amit a kupánál leírtam. Reménytelenül, játék nélkül kaptunk kettőt Madridban úgy, hogy simán lehetett volna 4 is.
7. Na ez tényleg kurva ijesztő. Reméljük, hogy csak bulvár.
8. Can ingyen volt és akár még be is válhat egy új edző alatt, szerintem nem reménytelen a szitu. Bonucci reménytelen, de abba sajnos a Milan jó érzékkel kényszerített bele minket - az alapvető problémának továbbra is Higany 90 millás leigazolását látom. A patkánytól valahogy szabadulni kell - nem tudom, miként.
9. Ez a legnagyobb rövidtávú probléma szerintem.
10. Ha abban nyerünk BL-t, akkor tőlem lila-rózsaszín csíkos is lehet.

Szóval van egy rövidtávú problémánk, ami a szar játék, amit egy edzőváltás remélhetőleg megold. A vízválasztó az lesz, hogy jó áron el tudjuk adni azokat, akiket el kell (Costa, Szandi, Khedira, Matuidi) és minőségi fiatalokkal erősítsünk (kurvára nem kiégett Marcelo-félék csillagászati áron). Nagyon észnél kell lenni és nagyon félek ettől a mercatotól.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 11:01

@EsztéNégy wrote:
Sajnos a foci nem csak az intelligens néprétegekhez jut el, hanem a legalja csürhéhez is. Én is váltást akarok a padon amellett, hogy mindent köszönök a Halnak, elismerem a csapatért tett erőfeszítéseit, és persze minden jót kívánok neki, bárhová megy (ex izé).
Pont ez jutott eszembe a minap, hogyha kibasszuk Maxit tutira veszem, hogy a judás kobra be fog nála próbálkozni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 10:58

Eléggé káosz van a klubnál, amellett, hogy rekordöntögetős veretlen bajnoki szezonunk van sajnos:

1. Ronci ideérkezésével érkezett egy csomó divatszurkesz is akik az első komolyabb bökkenőnél már anyázzak maxit és a családját és gyakorlatilag már mindennap cikkezik a bulvár Zidaneról.

2. Nem találjuk Dybala helyét így elég valószínűnek néz ki a távozása.

3. Szandi, Koszta eddig értékelhetetlen szezont tolnak.

4. Baszakodnak az ultrák, nincs néző, nincs hangulat

5. Kupából kiestünk

6. Bl-ben kiestünk kevés az esély. Ráadásul pont azon a meccsen sültünk fel amire elvileg a legjobban készütünk

7. Ijesztő pletykák Marcelóról és Icardiról....

8. Szarul sikerült igazolások mint pl Can és bonucci 

9. Totál homály támadójáték

10. Jövőre jön(?) a dízbuzi mez

Mindezt max úgy lehetne orvosolni ha valahogy kibasznánk az Atleticot....
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 10:34

@Téjlor89 wrote:

Furcsa lenne valóban. De a pozitívum az, hogy ennél már nem lehetséges kevesebb csík, úgyhogy a 2020/2021-es idényben tuti már csak a több csík felé lehet ellépni Smile
vagy mi leszünk a Real Madrid, hogy Ronci komfortosobban érezze magát
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 10:09

@LeRoi10 wrote:

Nem egyszerűen kikezdték, hanem az ő és családjának halálát kívánták, ha minden igaz több ezren. Szégyen ez az egész . A következő szégyen, pedig az lesz, amikor bejelentik a jövő évi mezeket és nem lesz zebracsíkos.... Már több forrás is  szivárogtatta, hogy mi leszünk a fekete-fehér Blackburn Rovers.

Furcsa lenne valóban. De a pozitívum az, hogy ennél már nem lehetséges kevesebb csík, úgyhogy a 2020/2021-es idényben tuti már csak a több csík felé lehet ellépni Smile
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-03-01, 09:21

@Malloy wrote:

Állítólag csúnyán kikezdték a szurkolók. Azért ennél többet érdemelne.... mindamellett, hogy én is azt mondom ideje váltania a nyáron.
Nem egyszerűen kikezdték, hanem az ő és családjának halálát kívánták, ha minden igaz több ezren. Szégyen ez az egész . A következő szégyen, pedig az lesz, amikor bejelentik a jövő évi mezeket és nem lesz zebracsíkos.... Már több forrás is  szivárogtatta, hogy mi leszünk a fekete-fehér Blackburn Rovers.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 22:43

Sajnos a foci nem csak az intelligens néprétegekhez jut el, hanem a legalja csürhéhez is. Én is váltást akarok a padon amellett, hogy mindent köszönök a Halnak, elismerem a csapatért tett erőfeszítéseit, és persze minden jót kívánok neki, bárhová megy (ex izé).

Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 15:07

@zetterberg40 wrote:

Mire célzol?

Szerk: közben olvasom, hogy a fenyegető üzenetek meg az ócsárolása az oka. Eléggé szomorú, hogy ezt a Juve tábortól kapja. Pontosabban inkább szánalmas.

Állítólag csúnyán kikezdték a szurkolók. Azért ennél többet érdemelne.... mindamellett, hogy én is azt mondom ideje váltania a nyáron.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 14:19

@s4tch wrote:
https://twitter.com/OfficialAllegri
https://www.instagram.com/mrallegriofficial/

mindkettő verified account (volt), most egyik sem érhető el.

Mire célzol?

Szerk: közben olvasom, hogy a fenyegető üzenetek meg az ócsárolása az oka. Eléggé szomorú, hogy ezt a Juve tábortól kapja. Pontosabban inkább szánalmas.
Back to top Go down
View user profile
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 14:19

@s4tch wrote:

Fura. Van valami ötletünk, hogy mi lehet a háttérben? Depresszió? Gyíkemberek? Perez?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 13:10

Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 09:37

@_Tyler wrote:

igen, látszik, hogy élnek-halnak a csapatért
Most éppen mi a bajuk? Kevesebbet szakítanak a jegyeken? Aki egy sordöntő meccsen nem szurkol az nem ultra, akkor inkább jöjjönek a kínai túristák.
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-28, 09:08

@LeRoi10 wrote:
Azt olvasni hogy az ultrák csendben lesznek az atlético ellen is. Csak gratulálni tudok!

igen, látszik, hogy élnek-halnak a csapatért
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime2019-02-27, 12:02

Azt olvasni hogy az ultrák csendben lesznek az atlético ellen is. Csak gratulálni tudok!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down

Mindenféle pletykák, hírek
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next