Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+12
Tankcsapda
simoon
zetterberg40
EsztéNégy
DartagnanX
laac
Krisz
tjunior
sneco7
Téjlor89
CsT
exchaby
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2020-08-21, 22:41

zetterberg40 írta:


Ennek a sorozatnak gyarkolatilag Sevilla-liga is lehetne a neve, de szerintem valahogy be fogja mákolni a hullarabló banda.

Lukaku gólja lol!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2020-08-18, 10:33

Krisz írta:


Remélem a Sevilla hozza a formáját. Tökéletes lenne ha elbuknák a döntőt és feleslegesen tolták volna meg a szezont 3 héttel.

Ennek a sorozatnak gyarkolatilag Sevilla-liga is lehetne a neve, de szerintem valahogy be fogja mákolni a hullarabló banda.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2020-08-17, 23:00

EsztéNégy írta:
Elnézve a maradék mezőnyt, simán behúzhatja a szemétdomb az EL-t.

Remélem a Sevilla hozza a formáját. Tökéletes lenne ha elbuknák a döntőt és feleslegesen tolták volna meg a szezont 3 héttel.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2020-02-27, 23:40

Elnézve a maradék mezőnyt, simán behúzhatja a szemétdomb az EL-t.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-11-09, 20:43

Téjlor89 írta:


Ezt simán el is tudnám fogadni, de miért csak az olasz csapatok állnak így hozzá? Csak ezt szeretném megérteni.

Egy spanyol vagy angol BL-ről lecsúszó csapat már csak rutinból/dühből is behúzza: Atletico, Chelsea, ManU. Ehhez képest a Napoli, Roma vagy Ellenség gyakorlatilag bárki ellen képes kiesni.

Aztán ott vannak azok a kisebb csapatok, akik nem BL-szintűek: Lazio, Atalanta. Mégis bohózat a szereplésük évről-évre.

Az Atalanta szerintem nagyon rendben van. A BLben összeszednek majd 3-4 pontot esetleg egy EL helyet és kb ez a szintjük most. Aztán lépésről lépésre lehet majd magasabbra tenni a lécet. A Lazio nyilván egy vicc, de ilyen Lotito stílusban nem is lehet eredményt elérni.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-11-09, 19:59

DartagnanX írta:

Ráfizetés a részvétel az ekkora csapatoknak.
Nincs preztizsértéke sem igazán.

Ezt simán el is tudnám fogadni, de miért csak az olasz csapatok állnak így hozzá? Csak ezt szeretném megérteni.

Egy spanyol vagy angol BL-ről lecsúszó csapat már csak rutinból/dühből is behúzza: Atletico, Chelsea, ManU. Ehhez képest a Napoli, Roma vagy Ellenség gyakorlatilag bárki ellen képes kiesni.

Aztán ott vannak azok a kisebb csapatok, akik nem BL-szintűek: Lazio, Atalanta. Mégis bohózat a szereplésük évről-évre.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-11-09, 17:48

Téjlor89 írta:
A Lazio kiesett gyakorlatilag 4 forduló után egy nem túl erős csoportból. A Roma is nagyon szarul áll és nem lepődnék meg, ha kiesne egy szintén nem túl erős  csoportból. Valaki elmagyarázza nekem, hogy tényleg ennyire reménytelenül szarok-e az olasz csapatok, vagy csak telibeszarják az EL-t? Ha a második a helyes válasz (én erre gyanakszom, a Roma bőven BL színtű csapat) akkor miért?
Ráfizetés a részvétel az ekkora csapatoknak.
Nincs preztizsértéke sem igazán.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-11-07, 23:27

A Lazio kiesett gyakorlatilag 4 forduló után egy nem túl erős csoportból. A Roma is nagyon szarul áll és nem lepődnék meg, ha kiesne egy szintén nem túl erős csoportból. Valaki elmagyarázza nekem, hogy tényleg ennyire reménytelenül szarok-e az olasz csapatok, vagy csak telibeszarják az EL-t? Ha a második a helyes válasz (én erre gyanakszom, a Roma bőven BL színtű csapat) akkor miért?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-06-28, 14:49

Ez amúgy mi a faszom, hogy a Milan úgy "DÖNT", hogy nem indul idén az EL-ben és ezzel kiváltja a büntetést az FFP megsértése miatt?

Szóval nem indulnak ebben a bohóckodásban, ahonnan bevételük is alig lenne, folytathatják a költekezést és végig tudnak koncentrálni a bajnokságra, ahol ha elérik a BL helyet, akkor ott indulhatnak...

Ez inkább ajándéknak tűnik nem büntetésnek.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-18, 23:00

Nem túl szép év ez az olasz focinak. Elég durva, ha belegondolunk, hogy a Pool és a Spurs is csak egy hajszállal végzett a Napoli és az inda előtt a csoportban és most mindkettő elődöntőzik...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-18, 22:55

Idén sem lesz Afrikai csapat az EL elődöntőjében. Oda-Vissza! Very Happy Az a mocskos hotelszoba ezt is elvette tőlük! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 17:32

"Deschi"-n szerintem Bernátot értette.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 17:17

Téjlor89 írta:


Csak nekem a fejemben az nincs meg, hogy miként játszunk trequartistával? A trequartista pozíció egyébként gyakorlatilag meg is halt sajnos. Szerintem egyébként ő nem is az, a Benficában tegnap ő játszott legközelebb a kapuhoz gyakorlatilag. A Whoscored és a transfermarkt szerint is second striker / forward.

4-2-3-1 nem lehet, mert közel sincs két olyan középpályásunk, aki eleget tudna nyújtani ahhoz védekezésben és támadásban, hogy elbírjuk azt, hogy csak ketten vannak 3 helyett. Ha Pogba + Kanté középpályánk lenne, akkor azt mondanám, hogy oké.

Kétcsatáros játékunk nem lesz. Egyrészt az is elavult, másrészt akkor minek a keretbe a sok szélső támadó? Deschivel mi lesz? Illetve Roni is ott, szélről indulva az igazi.

Alapvetően nem gondolnám ördögtől valónak egy top tehetség leigazolását ennyiért, de nem úgy, hogy taktikailag erősen kérdéses a beillesztése, plusz van egy Mózsink. Sokkal jobban kellene mondjuk De Ligt és Ndombele.

Szerintem olyan nem létezik hogy egy felállás elavult. Nem létezik, olyan hogy "sorry most már nem rakhatsz fel 2 csatárt, mert soha többé nem fog működni".

Illetve, a 19 éves CRért ki nem áldozná be De Scigliot? Amúgy meg nem DS beáldozásáról van szó, hanem az állandóan hisztiző, egyre jobban misfit Dybalaról. A kpra mindenképp kell költeni, de alapvetően a mostani 433 is jobban működne egy olyan dinamikus játékossal mint ez a kölyök. Tipikusan Moggis mercato lenne ha eladná Dybalat, az árából meg megvenné őt meg esetleg még egy kpt, de ki lehet rakni a szélre is.
Azt nem tudom Ronci meddig fogja nyomni, illetve meddig marad nálunk, de az fix hogy amint jobban megkopik a sebessége centert fog játszani mivel ott komolyabb sebesség nélkül is világklasszis teljesítményt tud nyújtani (itt nem a Mandzukic féle Rombolót kell elképzelni, hanem a Lewandowski típust).
Mandzukic nekem már most leves, az idei teljesítménye már kezd erőlködés lenni, Costa a köpködés óta, vagy sérült vagy valami civil kreténséget csinál, ha most szimpi valakinek akkor a legjobb lehetőség kiszállni belőle.

Összefoglalva, a potenciálja szerintem a CR szint (brandingben is), hozzá hasonló egyszerre intelligens és gyors játékosunk nincs a keretben. Ez azt jelenti, hogy akár köré is építhetjük a csapatot de a mostani 433ba is könnyen lehet integrálni.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 16:32

Krisz írta:


... Egyébként ő alapvetően trequartista, szóval helye is lenne a csapatban. ...

Csak nekem a fejemben az nincs meg, hogy miként játszunk trequartistával? A trequartista pozíció egyébként gyakorlatilag meg is halt sajnos. Szerintem egyébként ő nem is az, a Benficában tegnap ő játszott legközelebb a kapuhoz gyakorlatilag. A Whoscored és a transfermarkt szerint is second striker / forward.

4-2-3-1 nem lehet, mert közel sincs két olyan középpályásunk, aki eleget tudna nyújtani ahhoz védekezésben és támadásban, hogy elbírjuk azt, hogy csak ketten vannak 3 helyett. Ha Pogba + Kanté középpályánk lenne, akkor azt mondanám, hogy oké.

Kétcsatáros játékunk nem lesz. Egyrészt az is elavult, másrészt akkor minek a keretbe a sok szélső támadó? Deschivel mi lesz? Illetve Roni is ott, szélről indulva az igazi.

Alapvetően nem gondolnám ördögtől valónak egy top tehetség leigazolását ennyiért, de nem úgy, hogy taktikailag erősen kérdéses a beillesztése, plusz van egy Mózsink. Sokkal jobban kellene mondjuk De Ligt és Ndombele.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 16:06

Téjlor89 írta:


Tényleg nagyon ügyes a srác, de azért 120 millát biztos nem adnék egy támadóért:

1.) Főleg azért, mert tömve vagyunk klasszis támadókkal és máshol sokkal nagyobb szükség lenne arra a 120 millára. 
2.)Másrészt azért, mert megvan nekünk a saját nevelésű, olasz, 19 éves szupertehetségünk.
3.)Harmadrészt pedig azért, mert szerintem egy olyan felállásban sincs helye secunda puntának, amiben értelmesen tudunk játszani ezzel a kerettel. Mi van, ha a srácnak ugyanúgy nem találjuk majd a helyét, mint Dybalanak? Egy 180-as, 40 kilós gyerekből pedig szerintem nem szeretnénk prima puntat csinálni.

Ha Benfica, akkor már Grimaldo Sandro helyére.

Én a világ minden pénzét odaadnám érte, ő a 19 éves Ronaldo akit Agnelli említett. Egyébként ő alapvetően trequartista, szóval helye is lenne a csapatban. Szemvillanás nélkül elcserélném Dybalara.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 15:46

laac írta:
Joao Felix tegnapi mester3-al,nagyot ment(a 11-nél is ő adta be a labdát),főleg,h asszem az első nemzetközi meccse volt!!!Meg kell venni,bármi áron!

Tényleg nagyon ügyes a srác, de azért 120 millát biztos nem adnék egy támadóért:

1.) Főleg azért, mert tömve vagyunk klasszis támadókkal és máshol sokkal nagyobb szükség lenne arra a 120 millára. 
2.)Másrészt azért, mert megvan nekünk a saját nevelésű, olasz, 19 éves szupertehetségünk.
3.)Harmadrészt pedig azért, mert szerintem egy olyan felállásban sincs helye secunda puntának, amiben értelmesen tudunk játszani ezzel a kerettel. Mi van, ha a srácnak ugyanúgy nem találjuk majd a helyét, mint Dybalanak? Egy 180-as, 40 kilós gyerekből pedig szerintem nem szeretnénk prima puntat csinálni.

Ha Benfica, akkor már Grimaldo Sandro helyére.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 15:15

Joao Felix tegnapi mester3-al,nagyot ment(a 11-nél is ő adta be a labdát),főleg,h asszem az első nemzetközi meccse volt!!!Meg kell venni,bármi áron!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 11:41

Krisz írta:

Azért a 2-0 idegenben aligha "beárazás", ez az Arsenal se egy verhetetlen csapat, még bármi lehet. Mi ugyanezt nyomtuk az Atletico ellen...

Nem maga a 2-0 áraz, hanem az, hogy ha Meret nem remekel, akkor kb 5-1 lett volna egy reális eredmény. Darabokra szedték a Napolit, keresnivalójuk nem volt az első félidőben. A másodikban pedig dinamikusan, hatékonyan szétkontrázták őket, csoda, hogy egy sem akadt be.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 11:13

Krisz írta:

Azért a 2-0 idegenben aligha "beárazás", ez az Arsenal se egy verhetetlen csapat, még bármi lehet. Mi ugyanezt nyomtuk az Atletico ellen...
Az Arsenal az angolok Napolija, ugyanolyan lúzer társaság! Very Happy Még az is lehet, hogy mindketten kiesnek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 10:02

Téjlor89 írta:
Jól beárazzák eddig a Napolit. Mindenki csak égeti az olasz focit rajtunk kívül...
Azért a 2-0 idegenben aligha "beárazás", ez az Arsenal se egy verhetetlen csapat, még bármi lehet. Mi ugyanezt nyomtuk az Atletico ellen...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-12, 08:35

Így azért Ancseloti első idénye egyértelmű bukás. Jó még továbbmehetnek de nem valószínű. A BLből kizúgtak a csoportkörben, EL negyeddöntő, Olasz kupa búcsú, a bajnokságban meg 13 ponttal van kevesebb mint tavaly ilyenkor.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-11, 21:26

Jól beárazzák eddig a Napolit. Mindenki csak égeti az olasz focit rajtunk kívül...
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-04-11, 21:16

Ramsey már el is kezdte tömni az afrikaiakat

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-03-15, 11:06

Remélem a Roma 1 pontot rájuk vermajd a végén a 4. Helyértfolytatott harcban. Az utolsó fordulóban egy kamutizenegyes miatt.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-03-15, 09:49

Nagyon jóSmile

Én megunhatatlanul szórakoztatónak tartom a rendszeres fogadkozást, aztán a botrányokkal tarkított összeomlást. Minden. Egyes. Évben.

Idén megint lesz egy "hatalmas" mercatojuk, megint ők lesznek a fő kihívóink, aztán örülnek, ha elcsípnek egy BL helyet.

Maradjon ez így örökké.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-03-15, 09:26

Más csapatok meccsei - Page 2 53712810_10156318271989716_1711328155723104256_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fbud1-1
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime2019-03-14, 22:53

Csungalunga Inda  lol!
 
Nem kell a kettős terhelés

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Európa Liga-
Ugrás: