Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2

Go down 
+16
_Tyler
Tankcsapda
zetterberg40
Petike007
tjunior
EsztéNégy
exchaby
_DREAM_
Krisz
CsT
LeRoi10
simoon
Malloy
Téjlor89
bombahoppa
s4tch
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-17, 08:02

tjunior írta:
Ez a Real elleni döntő megismétlése volt. Az első félidő korrekt aztán a másodikra összeomlottunk. Simán kaphattunk volna 3at, nem rajtunk múlt.
Nyáron radikális változásoknak kell jönni, pár ember hónapok, évek óta csak alibizik. Gondolok itt a Dybala, Pjanic, Alex Sandro trióra. Nem érdekel különösebben miért, csúnyán nézett rájuk Allegri, túl ködös Torino és ezért depressziós, NEM ÉRDEKEL. 
Ez a keret jelenleg elégedett azzal ami van, 1-2 kivétellel (Cr, Cselló) nem akar semmit csak a fizetését felvenni és lehozni annyit ami minimálisan elég. Véget kell ennek vetni, már csak ezért is el kell adni a fenti triót. Hozzuk Tonalit, Tagliaficot, akárkit akikben van tűz és akarat.

Ez az elégedettség egyébként emberi dolog, valamilyen szinten elkerülhetetlen, nem lehet 30 Ronaldo a keretben. A Serie A mellett könnyű is elkényelmesedni. Szandi tegnap amúgy kb Csecs után a legjobb volt és alapvetően azt mondom hogy kurvajól játszott és a fél csapat helyett lapátolta a szart, amit a statok is alátámasztanak (6 tackle, 4 interception). Pjanicnak amúgy volt négy kulcspassza, statokban kb rendben is volt nagyjából.
A probléma, az hogy a komplett középpálya 5 szerelést hozott össze és nem volt kb pontos beadásunk. Széthúzták a pályát, középen és a szélen szét futottak minket, a széleket kurvajól zárták, középen meg de Ligt és Blind mindent eltakarított. Gyakorlatilag futóversenyre lettünk kényszerítve, amire Allegri visszahúzódott fárasztani. És itt a probléma, hogy más fegyvere nem volt. Egyszerűen a csapat sebessége zéró, Koszta, CR, Ken esetleg és ennyi. A kp és a védelem pusztulat lassú. Ez Ramzival nem tudom mennyit fog változni, viszont ez megint azt támasztja alá hogy szerkezetileg van elbaszva a dolog. 
Dybalat én is eladnám. Egyszerűen semmilyen aspektusban nem passzol a csapatba, formán kívül van, motiválatlan és hisztizik. Az árából fel lehetne újítani a keretet vagy esetleg kicsapni a lóvét Joao Felixre.

Azzal, hogy Chiellini nélkül összezuhan a csapat mentálisan meg nem tudom mit lehet kezdeni, nem cserélhetünk le 10 játékost egyszerre.
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-17, 07:54

Hétfőn a Notre-dame égett, kedden mi...
Nem lesz itt radikális változás szerintem. Egyre távolabb kerülünk az elittől.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-17, 07:02

Ez a Real elleni döntő megismétlése volt. Az első félidő korrekt aztán a másodikra összeomlottunk. Simán kaphattunk volna 3at, nem rajtunk múlt.
Nyáron radikális változásoknak kell jönni, pár ember hónapok, évek óta csak alibizik. Gondolok itt a Dybala, Pjanic, Alex Sandro trióra. Nem érdekel különösebben miért, csúnyán nézett rájuk Allegri, túl ködös Torino és ezért depressziós, NEM ÉRDEKEL. 
Ez a keret jelenleg elégedett azzal ami van, 1-2 kivétellel (Cr, Cselló) nem akar semmit csak a fizetését felvenni és lehozni annyit ami minimálisan elég. Véget kell ennek vetni, már csak ezért is el kell adni a fenti triót. Hozzuk Tonalit, Tagliaficot, akárkit akikben van tűz és akarat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-17, 00:37

Allegri azt nyilatkozta, hogy kaptunk egy gólt a semmiből és emiatt bemajréztak a játékosok. Na ez még nagyobb gáz mintha azt mondta volna, hogy elcseszte a taktikát. Hogy a rákba esik szét a csapat fejben otthon 1-1nél?

Ez a 8. bajnoki cím annyit se fog megmozdítani bennem, mint Geronazzo Mária, már most várom a mercato utolsó napját...

Agnelli azt mondta hogy a projekt folytatódik, csak azt nem tudom, hogy mi a következő lépés amivel előbbre lépünk. Új edző (az elvileg nem), új játékosok? Vagy csak folytatjuk ezt tovább és hátha? Az rendben van, hogy a csillagok különleges együtt állása kell a BL megnyeréséhez, de a mostani csapatnak 3 éve ugyanaz a kínja: gyenge középpálya és mentális gyengeség. Amíg ezeket nem orvosoljuk vagy legalább mérsékeljük, addig a BL győzelemhez szükséges szerencse is el fog minket kerülni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-17, 00:06

CsT írta:

Nekem már a félidőben az volt az érzésem, hogy jobb/jobban akarja/jobban irányítja az ajax a meccset. Egyszerűen nem vagyunk hozzászokva, hogy a saját stadionunkban valaki támadni/dominálni akar. Ez szerintem 1-2-nél egyből el is dőlt. Én úgy vettem ki, hogy a második félidőben a labdakihozataloknál már átálltunk 3-5-2-re, de igazából ez sem segített, egyszerűen nem volt összjáték a kp és támadósor között, és nyilván nem egy 19 éves gyereken kell elverni a port, de Kennek gyakorlatilag 7 labdaérintése volt....ezért mondtam, hogy lehet, hogy kibaszott tehetséges, de az ilyen meccsekre még baromi kevés.

Pjancsinak nem csak a pozíciójával van a gond, hanem azzal, hogy kurva technikás, mégis elpattan tőle a labda és a becsúszásaira jobban emlékszel mint a kulcspasszaira.

Ami Kent illeti játszhatott volna Suarez is a helyén (nem lett volna más az eredmény), hanem a középpályán. Támadásban nem tudtuk megtartani a labdát, védekezésben meg 3 gyors passz után már csak utánuk loholtunk. Ha úgy kezdünk 352vel, mint az Atletico ellen és megtartjuk a tempót, akkor talán lehetett volna keresnivalónk, de az nem olyan dolog, amit De Sciglioval meg lehet játszani.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:52

Nekem az az írás jutott eszembe az eredményről, amit Maxi mondott tollba a cardiffi estéről. A gondolat ott volt, hogy akkor és ott abbahagyja ezt a projektet, de a maradás mellett döntött. Lehet jobban járunk, ha akkor lemond? Az a Juve fényévekkel tudatosabb játékot játszott, mint idén. Mikor rúgunk már olyan gólokat, mint a Monaco ellen...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:50

Krisz írta:


Bernát helyett jöhetett volna Cancelo. Jobb bunkóban utólag is mindegy volt ki játszik, ha meg csak a szélsőjátékra kell koncentrálni az talán ment volna. Nekem nem gyáva nép feelingem volt, egyszerűen azt éreztem, hogy mattot kaptunk és nem tudunk semmi újat húzni akármit csinálunk. Az elején megnyugodtam, mert domináltunk, ennek az Ajaxnak meg ez az ellenszere, aztán kurva gyorsan széthúzták a pályát és lefőttünk. Emellett olyan szar gólokat kaptunk... egy 16os előtt elvesztett labda meg egy szöglet (oké azok helyett lőhettek volna 100 darab Puskás díjas akciógólt, de akkor is). Pjanics amúgy az Atletis pozícióban istencsászár lenne (ahol most Can játszik), a védelem elé meg egy intelligens, gépállatot tennék, az amszterdami Bentancur pl akár jó is lehetne.
Allegri a sablon nyilatozaton kívül aligha fogja kielemezni hogy miért szoptuk ezt be ennyire, de kíváncsi lennék ő mit gondol.
Nekem már a félidőben az volt az érzésem, hogy jobb/jobban akarja/jobban irányítja az ajax a meccset. Egyszerűen nem vagyunk hozzászokva, hogy a saját stadionunkban valaki támadni/dominálni akar. Ez szerintem 1-2-nél egyből el is dőlt. Én úgy vettem ki, hogy a második félidőben a labdakihozataloknál már átálltunk 3-5-2-re, de igazából ez sem segített, egyszerűen nem volt összjáték a kp és támadósor között, és nyilván nem egy 19 éves gyereken kell elverni a port, de Kennek gyakorlatilag 7 labdaérintése volt....ezért mondtam, hogy lehet, hogy kibaszott tehetséges, de az ilyen meccsekre még baromi kevés.

Pjancsinak nem csak a pozíciójával van a gond, hanem azzal, hogy kurva technikás, mégis elpattan tőle a labda és a becsúszásaira jobban emlékszel mint a kulcspasszaira.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:44

LeRoi10 írta:

Paratici nyilatkozatai alapján Allegri egyik nagy erőssége, hogy nem reklamál semmiért, hanem amit kap abból gazdálkodik. Nem hiszem, hogy létezik olyan ember, aki ezt a középpályát kérné a Mikulástól.

A kukázás egy dolog, de évek óta ilyen félvér kpkat igazolunk, Khedira, Can, Ramzi. Én nehezen tudom elképzelni, hogy Allegrinek annyi beleszólása sincs, hogy milyen profilú játékost hozzunk. Nagy a különbség, aközött, hogy hozzál nekem Cuadradot (Conte) vagy hogy hozz nekem egy gyors, technikás szélsőt aki védekezésben se 0 - ez utóbbira lehet nem Cuadradot kapta volna, de valakit akire illik a leírás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:39

CsT írta:

Inzaghival tuti nem.....ő egy Conte light 3 éve nyomatja a 3-5-2-t ha működik, ha nem.

Igazából a halat azért lehet elővenni, hogy semmit nem talált ki arra, hogyha Pjancsit megint eltüntetik akkor mi legyen. Az, hogy Kanca/DS vagy Dybala/Ken párosokból ki kezd a meccs alapján mindegy volt.

Bernát hulladék volt, de nem volt helyette kit behozni.

Igazából nekem megint a "gyáva népnek nincs hazája" mentalitás fájt....otthon egy esetleges 1-0-át akartunk.

Bernát helyett jöhetett volna Cancelo. Jobb bunkóban utólag is mindegy volt ki játszik, ha meg csak a szélsőjátékra kell koncentrálni az talán ment volna. Nekem nem gyáva nép feelingem volt, egyszerűen azt éreztem, hogy mattot kaptunk és nem tudunk semmi újat húzni akármit csinálunk. Az elején megnyugodtam, mert domináltunk, ennek az Ajaxnak meg ez az ellenszere, aztán kurva gyorsan széthúzták a pályát és lefőttünk. Emellett olyan szar gólokat kaptunk... egy 16os előtt elvesztett labda meg egy szöglet (oké azok helyett lőhettek volna 100 darab Puskás díjas akciógólt, de akkor is). Pjanics amúgy az Atletis pozícióban istencsászár lenne (ahol most Can játszik), a védelem elé meg egy intelligens, gépállatot tennék, az amszterdami Bentancur pl akár jó is lehetne.
Allegri a sablon nyilatozaton kívül aligha fogja kielemezni hogy miért szoptuk ezt be ennyire, de kíváncsi lennék ő mit gondol.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:26

Krisz írta:


Akár ide is jöhetnének (szerintem ha figyeltük is nem érdeklődtünk komolyan), tényleg kurvajó a srác meg bármelyik védőnknél kétszer jobb, de most is a kpn buktuk a meccset. Pjanicot megint izolálták, Can és Matuidi pedig alkalmatlan támadásépítésre. Igazság szerint Matuidi rendben is lenne, de Cantól pont azt várnánk, hogy előre is produkáljon valamit. Bernát is iszonyat súlytalan volt a csere balhátvéd cseréje ellen.

Én arra is kíváncsi lennék, hogy Allegri kéri-e ezeket a típusú kp-kat vagy ledugják a torkán. Szerintem simán strukturális probléma van a kp keretben.
Allegri nyilatkozataiból nekem az jön le, hogy nulla beleszólása van az igazolásokba, meg az is, hogy igazából fel se szólal ellenük. Amit kap azzal főz, amiben egyébként zseniális, de látható, hogy ezzel BL-t nyerni nem lehet.

Persze jöhetnének ide is, de nálunk még mindig az "INGYÉ" a divat, tavaly Can, idén Ramsey is csak azért jön mert nem kell értük fizetni, nem pedig azért mert illik/szükségünk van ilyen profilú játékosra. Ilyet azért Real/Barca/Bayern szinten nem látok...ott kinézik kire van igazán szükség és leszarják mennyibe kerül.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:22

Krisz írta:


Én arra is kíváncsi lennék, hogy Allegri kéri-e ezeket a típusú kp-kat vagy ledugják a torkán. Szerintem simán strukturális probléma van a kp keretben.
Paratici nyilatkozatai alapján Allegri egyik nagy erőssége, hogy nem reklamál semmiért, hanem amit kap abból gazdálkodik. Nem hiszem, hogy létezik olyan ember, aki ezt a középpályát kérné a Mikulástól.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:17

CsT írta:

Az a baj ugyanott tartunk mint 3-4 éve. A De Ligtek még mindig nem ide jönnek....

Akár ide is jöhetnének (szerintem ha figyeltük is nem érdeklődtünk komolyan), tényleg kurvajó a srác meg bármelyik védőnknél kétszer jobb, de most is a kpn buktuk a meccset. Pjanicot megint izolálták, Can és Matuidi pedig alkalmatlan támadásépítésre. Igazság szerint Matuidi rendben is lenne, de Cantól pont azt várnánk, hogy előre is produkáljon valamit. Bernát is iszonyat súlytalan volt a csere balhátvéd cseréje ellen.

Én arra is kíváncsi lennék, hogy Allegri kéri-e ezeket a típusú kp-kat vagy ledugják a torkán. Szerintem simán strukturális probléma van a kp keretben.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:14

Allegrit full jogosan veszik majd elő, de remélem az is elgondolkozik, aki Bonuccit 4 évre leigazolja rekord áron és a 4. legjobban fizetett játékossá teszi, majd januárban elküldi az ugyanilyen korú Benátiát ötöd áron a PSG-nek. Egyetértek az előttem szólókkal. Az egész szezont Chiellinire, Bonucci varázslatos "gyógyulására", Pjanicra és Roncira tettük fel. Ez így nem megy. Á, faszom az egészbe, ma sem alszok rendesen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:13

Krisz írta:


Emiatt a gyalázat után valószínűleg menni is fog Allegri, viszont továbbra se tudom, hogy ki lenne az aki BLt nyerne nekünk. Inzaghival behúznánk?

Én azt se értem, hogy az első 15 percben kb labdához se ért az Ajax, félidőben meg már övék volt a birtoklás. Ez hogyan?
Illetve az Atletico partita perfetta után, hogy játszhatunk ilyen tanácstalanul fosul. Bernát miért maradt a pályán a 80. percig. De Sciglio helyett nyugodtan kezdhetett volna Cancelo is, bár lehet hogy ugyanez a fos lett volna. Á hagyjuk a picsába.
Inzaghival tuti nem.....ő egy Conte light 3 éve nyomatja a 3-5-2-t ha működik, ha nem.

Igazából a halat azért lehet elővenni, hogy semmit nem talált ki arra, hogyha Pjancsit megint eltüntetik akkor mi legyen. Az, hogy Kanca/DS vagy Dybala/Ken párosokból ki kezd a meccs alapján mindegy volt.

Bernát hulladék volt, de nem volt helyette kit behozni.

Igazából nekem megint a "gyáva népnek nincs hazája" mentalitás fájt....otthon egy esetleges 1-0-át akartunk.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:12

Pjanics és Dybala óriási csalódást okoznak az idén, tőlem mind a kettő mehet, amerre lát. Pjanics idén képtelen a játék befolyásolására, Dybala meg... értem én, hogy nem szélső, meg nem is középcsatár, meg nem is második csatár, meg nem is támadó középpályás. de akkor mi, és konkrétan mitől lenne ő fontos játékosa a csapatnak? vita nincs: egyértelműen a jobb csapat jutott tovább, ha ma 3-4 góllal kapunk ki, az sem igazságtalan. talán Dybala és Bernardeschi (egyébként nálam  is csak csere, bármennyire is cukipofa, azért messze nem egy klasszis) voltak a legrosszabbak, de a második félidőben nem is voltunk a pályán, ott éles lett a fos-Oscarért folytatott verseny.
nem tudom, mitől van, hogy ilyen minősíthetetlen a játékunk, de gyakorlatilag 2, kis túlzással 3 (MU ellen idegenben, Atleti ellen otthon + esetleg a a MU ellen otthon) alkalom volt, amikor annak megfelelő játékot tettünk a pályára, ami ennyi pénz elköltése után elvárás lenne. szóval én nem látom Allegri alternatíváját, de szerintem ez kevés, ami az idei évből kihoztunk; szar játék, ciki kiesés a kupából, sima kiesés a BL-ből. csalódás, hiszen Ronaldo nem kellett volna ahhoz, hogy ezt a szégyenteljesen rossz olasz bajnokságot behúzzuk, az még Matrival is menne.
Cancelot írtátok: a kiváló ősz után most olyan szar, hogy nincsenek szavak. Cuadradót rendre megtalálja mindenki, de ő ilyen rosszul és lélektelenül nem nagyon játszott. és hát Cancelo sem tűnik semmivel sem okosabbnak Cuadradónál... DS-t hagyjuk, ő nem ide való, akárcsak Matuidi. biztos rendes gyerekek, néha ki is jön nekik a lépés (jó, DS-nek nem, de egyszer hátha), de hát konkrétan nem tudnak labdát kezelni.
ha érdekelne, azt mondanám, szegény Ronaldo, eljött a vakok közé, nem tudva, mit vállal. de hát az a helyzet, hogy leszarom az összes játékost, engem a klub érdekel. mondjuk valóban igaz: a keret egy jó része nem Ronaldo szintje - még kiszolgáló, háttérszemélyzetként sem.
az Ajax viszont nagyon kulturált, nagyon dinamikus focit játszott, kár, hogy egy rutinosabb, és kevesebb mozgássérülttel felálló csapat simán veri őket, mert messze a legszimpatikusabb csapat a BL mezőnyben
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:10

CsT írta:
Amúgy én picit ezt vártam, egész évben nem volt játékunk, persze reménykedik a fotelszurkoló paraszt, hogy egyszer csak lesz....de nem lett. Az atleti ellen odatettük magunkat, de igazából itt a két meccs alapján simán jobb csapat az Ajax, persze lehet fogni a sérültekre meg blabla...de ez a BL dolog nem nekünk való. Köszi mindent Maxi, talán a világ legfaszább edzője vagy, de itt most lefőtt a kávé.


Az Atleti elleni továbbjutást megköszönhetjük Simeone gólörömének.

A játékunk már lassan két éve nem létezik. Azt, hogy a hullagyenge olasz bajnokságot behúzzuk nem lehet felmentés. Egyébként a játékunkat, illetve annak nem létét ne igazoljuk a többiek gyengeségével. Véleményem szerint ez jelenti azt az üvegplafont, amit nem tudunk áttörni. Nem fér bele, a BL-ben, hogy lealibizzünk 10 percet is. Nemhogy félidőket. Így nem lehet nyerni, és nem is fogunk.

Cselló nélkül nincsen védelmünk. Ami figyelembe véve, hogy 35 éves lesz jövőre nem feltétlen bizakodásra ad okot. bonucci elfelejtett a silányban focizni. Rugany meg beárazta, hogy miért nem lesz soha klasszis.

Decsijjó hullagyenge. Sándornak egy ideje nincs kedve focizni.

Pjancsi egész évben hulladék volt, és egyszerűen nincsen meg a posztja, vagy a sebessége, hogy valóban szervezzen. Középpályán darabra megvagyunk, de nincsenek univerázlis játékosaink, akik támadásban és védekezében is klasszis teljesítményre képesek. Nem azt mondtam, hogy klasszisok (MVP ó de szép volt).

Elől kurvára hiányzott Costa. nélküle lassúak vagyunk. Dybuszt el kell felejteni. A Zs csapatból is cask lefele lógott ki a hétvégén. Most hiba lenne őt basztatni, mert nem ez volt a legszarabb meccse, de na...

Bernicica ma ratyi volt, előtt meg félisten. 

Van egy csapat, ami nem reaktív futballra lett öszerakva, mégis azt nyomjuk vele. Úgy, hogy nincsen meg hozzá a megfelelő keretünk. Allegri ezt nem látja, vagy nem akarja látni.

Kár volt X-elni kint. Kurvára csalódott vagyok. Fasz kivan
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:07

Chiello nélkül nulla a védelem. Pjanics nélkül pedigg nulla a középpálya. Ma egyik sem volt pályán. Tele vagyunk formán kívüli játékossal. A még nagyobb baj az, hogy Ronin es Canon kívül senki nem is hajtott. Lézengtünk, lassúak voltunk, nem is akartunk igazán. Ez igy teljesseggel védhetetlen. Pjanics, Dybala, Deschi, De Sciglio, Cancelo értékelhetetlenek voltak, nem is értem. A legnagyobb probléma továbbra is az, hogy a középpálya nem tud nyomás alatt játszani és eljuttatni a támadókhoz a labdát. Ha 120 millát adunk Felixre ilyen középpálya és védelem mellett, akkor tökön szúrom magam.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:07

Krisz írta:


Emiatt a gyalázat után valószínűleg menni is fog Allegri, viszont továbbra se tudom, hogy ki lenne az aki BLt nyerne nekünk. Inzaghival behúznánk?

Én azt se értem, hogy az első 15 percben kb labdához se ért az Ajax, félidőben meg már övék volt a birtoklás. Ez hogyan?
Illetve az Atletico partita perfetta után, hogy játszhatunk ilyen tanácstalanul fosul. Bernát miért maradt a pályán a 80. percig. De Sciglio helyett nyugodtan kezdhetett volna Cancelo is, bár lehet hogy ugyanez a fos lett volna. Á hagyjuk a picsába.

Berna miért maradt? Costa sérült, Cuadrado nincs nevezve, Dybalat már le kellett cserélni, egyszerűen nem volt senki más.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:06

zetterberg40 írta:


Valószínűleg ja, de attól még ilyesmi szintű igazolás kellene legyen a prioritás.

Na mindegy. Akkor most nyáron eladunk mindenkit is és jön vissza Conte?
Az a baj ugyanott tartunk mint 3-4 éve. A De Ligtek még mindig nem ide jönnek....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:04

EsztéNégy írta:
Nem a játékosokkal van a fő gond, hanem az edzővel! Két éve nincs olyan 90 perc egyhuzamban, hogy jól játszunk... félidőket húzunk le támadás nélkül nem a Barca, hanem a Samp meg az Atalanta ellen. A játékunk nem alkalmas rá, hogy a BL legjobb 4 (8?) csapata közé beférjünk.

Emiatt a gyalázat után valószínűleg menni is fog Allegri, viszont továbbra se tudom, hogy ki lenne az aki BLt nyerne nekünk. Inzaghival behúznánk?

Én azt se értem, hogy az első 15 percben kb labdához se ért az Ajax, félidőben meg már övék volt a birtoklás. Ez hogyan?
Illetve az Atletico partita perfetta után, hogy játszhatunk ilyen tanácstalanul fosul. Bernát miért maradt a pályán a 80. percig. De Sciglio helyett nyugodtan kezdhetett volna Cancelo is, bár lehet hogy ugyanez a fos lett volna. Á hagyjuk a picsába.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:03

Mióta Allegri az edző, nem volt olyan BL-meccs, ahol ne ismerte volna ki az ellenfelet a második összecsapásra, amikor döntőbe jutás nem is volt. Csak úgy jelzésképpen megemlítem.

Bár nem hiszem, hogy megismétlődik a '95-ös győzelmük, brutálisan erős ez az Ajax. Ten Hag zseniálisan rakta össze ezt a fiatal állományt, a továbbjutásuk teljesen megérdemelt, szurkolok nekik a továbbiakban. Nálunk meg el lehet gondolkozni a hogyan továbbon. Ramseyt már leigazoltuk, de sokkal nagyobb durranásra lesz szükség. A csapat kétharmada a nagy büdös semmit nyújtotta, és igazából Allegrit a cserék miatt nem lehet hibáztatni - más miatt viszont nagyon is, mert taktikailag nagyon komolyan alulmaradt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:02

Amúgy én picit ezt vártam, egész évben nem volt játékunk, persze reménykedik a fotelszurkoló paraszt, hogy egyszer csak lesz....de nem lett. Az atleti ellen odatettük magunkat, de igazából itt a két meccs alapján simán jobb csapat az Ajax, persze lehet fogni a sérültekre meg blabla...de ez a BL dolog nem nekünk való. Köszi mindent Maxi, talán a világ legfaszább edzője vagy, de itt most lefőtt a kávé.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:01

nincs értelmezhető középpálya
kurva bajnokságban elhittük, hogy jók vagyunk

nagyon kiváncsi vagyok ki megy és ko jön

ebből az ajaxbol min két mókust megvennék
plusz kell egy Pogba aki megteremti a lehetőséget, hogy pjanics(?)
Ramsey vagy akarki támadást szervezzen

szerintem legalább négy alapember csere lesz
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 23:00

ez ugyanaz a csapat, amelyik péppé verte az atletit. hát, ilyet is tudunk.

egyébként muszáj lenyomni a klub torkán egy szemléletváltást. a bajnokságokat a védelmek nyerik, a bl-eket viszont a támadósorok. egyszerűen muszáj agresszívabb, direktebb focit játszani, nincs mese.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:58

s4tch írta:

de ligt a barcelonába megy, szerintem teljesen fölösleges foglalkozni vele.

Valószínűleg ja, de attól még ilyesmi szintű igazolás kellene legyen a prioritás.

Na mindegy. Akkor most nyáron eladunk mindenkit is és jön vissza Conte?
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:56

Szégyen...ha lenne önkritikájuk,akkor az ez évi fizetésüket visszaadnák,mert gyakorlatilag 2 meccset leszámítva 0 volt a teljesítményünk...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:54

Nem a játékosokkal van a fő gond, hanem az edzővel! Két éve nincs olyan 90 perc egyhuzamban, hogy jól játszunk... félidőket húzunk le támadás nélkül nem a Barca, hanem a Samp meg az Atalanta ellen. A játékunk nem alkalmas rá, hogy a BL legjobb 4 (8?) csapata közé beférjünk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:53

LeRoi10 írta:
Úgy nincs esélyünk a középpályán, hogy az "izmuk" már a 13. percben besárgult. Plusz már 4 különböző játékos fordult meg a 2 meccs alatt náluk a védelem bal oldalán. Szégyenteljes, Berniben kurva nagyot csalódtam, de még fel lehetne sorolni 4-5 nevet, akikben viszont nem, mert egész évben ezt hozzák /ennyit tudnak...
Lichtsteinerben több akarás, Padoinban több tisztelet, a mackósajtban több brummogás van, mint a csapatunk nagy részében.

Legalább brummognánk.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:50

Azt se gondoltam volna hogy áprilisra Cancelo = De Sciglio. Oké már szétesett a csapat mire jött, de akkor se volt jó megmozdulása. Ősszel konstans clutch player volt.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:49

Úgy nincs esélyünk a középpályán, hogy az "izmuk" már a 13. percben besárgult. Plusz már 4 különböző játékos fordult meg a 2 meccs alatt náluk a védelem bal oldalán. Szégyenteljes, Berniben kurva nagyot csalódtam, de még fel lehetne sorolni 4-5 nevet, akikben viszont nem, mert egész évben ezt hozzák /ennyit tudnak...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime2019-04-16, 22:49

s4tch írta:


fejben és felfogásban frissebbek. most nem a kondinkkal van gond, hanem a csapat mentális állapotával.

egyébként az úgynevezett szurkolóink is leszophatnak egy kankós vízilovat.
Nyilván nincs kedv szurkolni, amikor csak fele annyit keresnek a jegyen mint amennyit szoktak...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2   Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2 - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Ajax, 2019.04.16. 21:00 Spíler2
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Leverkusen - Juventus 2019.12.11 21:00 Spíler2
» Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV
» Lokomotiv Moszkva - Juventus 2019.11.06 18:55 Spíler2
» Juventus - Atletico Madrid 2019.11.26 21:00 Spíler2
» Juventus - Barcelona 2020.10.28. 20.45 Spíler2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: