Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-10, 10:47

Két védekező középpályásra van egy valagnyi emberünk: Vidal, Marcsi, Pirlo, Pogba, Kwadcsi, Marrone
A 3 támadó középpályás már veszélyesebb terület. Középre talán be lehet nyomni Marcsit, esetleg Pogbát. Szélre Kwadcsit tudnám egyedül elképzelni, tekintve, hogy a 4-2-3-1-ben a két szélsőnek igenis kutya kötelessége visszalépni védekezni, és a támadni valamilyen szinten képes szélsőink közül erre csak ő képes. Ja, és Giak, meg ha felépül, Pepe.
Csatárunk van annyi, mint a rojt... Giovinco méreténél fogva alkalmatlan 1 szem centernek, hamarabb fog ő Robben-módra visszajönni védekezni a szélen, minthogy beálljon őrlődni a védők közé. Viszont Llorente, Matri, Vucs, és talán Q is tudna csatárt játszani ebben a rendszerben. Matri lenne az első számú választásom a jelenlegi állományból.

Hány ember kellene? Kettő minimum: két szélső. Nem ártana egy középső támadó kp sem, Marcsi azért nem feltétlenül ez a poszt. A bal bekk is kérdéses: vagy Pelust megtanítjuk beadni, vagy bízunk Caceresben, vagy Kwadcsit átneveljük bal hátvédnek (ami _beni felvetése, és szerintem kurvajó gondolat). Ja, és persze a Bonu, Barza, Chiello trióból ki kéne tenni valakit a kezdőből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-10, 09:05

s4tch írta:
... a 4-2-3-1-hez keres embereket...

És ehhez hány ember kéne? scratch
Tegyük fel, hogy a 4 megvan. Előtte a 2 lehet pirlo, és ki?
A 3-ba talán marcsi? Vidal hol van ebben a rendszerben?
1-re jó lesz mondjuk Llorente

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-10, 09:01

Azért kicsit Shocked lennék, ha Rooneyt sikerülne leigazolni. Embertelen jó érzés lenne Very Happy

Kár, hogy erre 0 esély van
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-10, 08:56

Az olaszoknál különösen sokan élnek abból, hogy a focival kapcsolatban megmondják a tutit. Itt is egy ilyen figura véleményét lehet olvasni:
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=139450

A cím beszédes, nincs mit fordítani. A szövegben elmondja a pali, hogy Conte szerkezetet szeretne váltani, és a 4-2-3-1-hez keres embereket(ami mondjuk az általa vélelmezett érkezők listájából is kiderül). Megnézném, hogy védekezik Nani... pig
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-09, 22:59

Na, lehetséges, hogy SAF nyugdíjazásával Wayne is eladólistára kerül, remélem elhozza Marrotta Padoin játékjogának feléért Very Happy

Murasaki: Ibrának szerintem senki sem tudna szívből örülni. Nem a múltja miatt, hanem mert nem mai gyerek már, és erősen szembe menne a csapatépítési törekvéseinkkel. További hiányposztjaink a jobb- és balszélső, Conte állítólag már korábban is szélsőket hozott volna Diego árából. Támadásban kell erősíteni a szélen, mert Asamoah és Licht is inkább a védekező feladatát tudja ellátni, támadásban súlytalanok, így középen sokszor esélytelen betuszkolni a bogyót a masszívan bekkelő csapatok ellen. Jobbra pletyka szinten Alexis Sanchez és Robben neve is felmerült, bal oldalra még hónapokkal ezelőtt felvetődött Draxler neve, de érdemi előrelépés még nem történt az ügyben.
Vissza az elejére Go down
Murasaki

Murasaki


Posts : 26
Join date : 2013. May. 08.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-09, 21:54

Vagy még inkább blanca, mert amúgy lány vagyok. Smile
Akkor az igazolások nálatok se mennek normális keretek között. A Realban Pereztől kell félni ilyen téren! Very Happy
És a Juve szurkolóknak mi a véleménye arról, hogy esetleg Ibra tér vissza a csapatba? Persze ez is csak pletyka.
És szerintetek csak csatárt kell igazolni, vagy van még hiányposztotok?
Bocs, hogy ennyit kérdezek, de érdekel, mert mostanában szeretnék több Juve meccset is nézni és amúgy is a tájékozottság magabiztossá tesz. Very Happy

Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-09, 14:09

Üdv te blanco! Cool Chicharitót én is nagyon szeretem,de szerintem neki még van hova fejlődnie.Higany kész játékos a legjobb korban,pont ideális időben igazolnánk át. Dzeko-kérdésben kérdezd az általam nagyra méltatott sportigazgatónkat Beppe Marotta-t miért baszta el,remélem nyáron nem fog bele a szokásos irdatlan mélyrepülésébe.A benzin higany párosból én is az Argentinre szavaznék,az olasz sajtónak meg el ne higgy semmit!
Vissza az elejére Go down
Murasaki

Murasaki


Posts : 26
Join date : 2013. May. 08.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-09, 09:06

Hát igen, az idei szezonja gyenge volt. Jól indult, mert az elején 10 bajnokin lőtt 7 gólt, meg ugye a szuperkupában a Barcelona ellen is, de aztán jött ez a hülye sérülés, erőnléti problémák, meg ugye azt nagyjából ti is láthattátok mi ment idén a Real körül, a bajnokságba ugye már január óta beletojik az edzőnk (ami szerintem szégyen de ezt tényleg csak zárójelben.), szóval utána sokáig egyik csatárunk sem találta a formáját.
Ha a 2-3 évvel ezelőtti, vagy akár a 2011 őszi helyzetkihasználását hozná, amikor sorozatban lőtt 3 mesterhármast, akkor nem lennénk félkarú óriások Ronaldo nélkül....És akkor levélbombát küldenék Pereznek, hogy el meri adni az argentint! Very Happy Very Happy Very Happy (Így is gondolkodom rajta!)
Na de majd meglátjuk mi lesz.
Egyébként a Bilbao meccsek alapján egy jó formában lévő Llorentével is jól fogtok járni. Szerintem ülni fog nektek egy ilyen erőcsatár elől. A fejjátéka például nagyon jó.

Nálatok egyébként Quagliarellát sajnálom, hogy így alakul a karrierje. Neutral

Ja és még annyi, hogy egy szar formában lévő Higu is képes ilyen gólt lőni:

https://www.youtube.com/watch?v=FZYKYkIvaZA

Ja és azon én is gondolkodtam, hogy miért nem igazoltátok le már tavaly Dzekot? Ennek mi volt a háttere? Próbálta a vezetőség egyáltalán? Mert tudomásom szerint Dzeko már tavaly is elég mellőzött volt.
Ó, és ha mondhatok még valamit, a helyetekben megpróbálnám elcsábítani Chicharitót a MU-tól. Ő is egy mellőzött, de nagyon jó képességű csatár. Jóformán csak csere, de így is rendre góllal hálálja meg a bizalmat.

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 20:32

Murasaki írta:
Remélem nem baj, hogy bepofátlankodok ide...

Ne viccelj, kimondottan örülünk olyan véleményeknek, mint a tiéd. Úgy értem, te mégis más szemmel nézed a Real meccseit, és az is árnyalja az álláspontod, hogy nyilvánvalóan több meccsen láttad Higanyt, mint mi. Egyébként tavaly nyáron Dzeko után talán őt szerettem volna legjobban, az idei szezonja egyáltalán nem volt meggyőző. Ha a 2-3 évvel ezelőtti helyzetkihasználását hozná Torinóban...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Murasaki

Murasaki


Posts : 26
Join date : 2013. May. 08.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 14:00

Remélem nem baj, hogy bepofátlankodok ide, de most megint téma nálatok Higany és Real drukkerként én is elmondanám róla a véleményemet, ha megengeditek.

Nekem ő az egyik nagy kedvencem csatár poszton. Nem a világ legtechnikásabb játékosa, de megoldja 1vs.1. Igazi csapatember, visszalép a labdáért ha kell. A megítélésekor ne ebből a szezonból induljatok ki, mert most őszintén szólva az egész Madrid gyenge volt, ráadásul túlságosan CR-re építünk mindent. Sajnos. Ráadásul idén két hónapig sérült is volt Higu, meg ugye hülye módon váltogatják is őt Benzemával (ami egyiküknek sem tesz jót véleményem szerint), és ehhez képest tart 13 bajnoki gólnál. Az előző szezonokban viszont rendre 20 fölött termelt, tavaly úgy lőtt sok gólt, hogy többnyire csak harmadik számú támadóként vették figyelembe.
Ziccerölőnek sem mondanám, nézzétek meg az argentin válogatottbeli teljesítményét. Aranylabdás passzokat kap, az tény, de be is lövi amit be kell, nem véletlenül vezeti a selejtezők góllövő listáját és egyébként vissza is adja Messinek azokat a passzokat. A válogatottban konkrétan jobban teljesít az általam szintén kedvelt Kun Agüeronál pedig együtt játszanak. A Realban ő a második legfiatalabb, aki eljutott 100 bajnoki gólig, az első Raúl. Ez szerintem sokatmondó. A 13. az örök ranglistán. Az sem igaz, hogy 1 méterről passzolja be a góljait, ezt megcáfolja a youtube, érdemes megnézni, milyen látványos gólokat szerzett már. A BL teljesítményéről annyit, hogy ez valóban a gyengéje. De ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy tavaly például 4 BL meccsen kezdett, ezeken lőtt 3 gólt és adott 2 gólpasszt, a többi mérkőzésen meg csereként állt be, volt, hogy 10 percet kapott mindösszesen. Idén a MU elleni visszavágónkon pedig Modric mögött ő volt a mezőny legjobbja, rengeteget futott, a pálya minden pontján feltűnt, gólt lőtt amit Ramos szabálytalansága miatt annuláltak és gólpasszt adott, amivel továbbjutottunk. Szóval én lehet, hogy kicsit elfogultan, de úgy gondolom, hogy jó formában, amikor érzi a bizalmat és a csapat támad, akkor a BL-ben is tud bizonyítani. Persze nem ártana neki egy olyan játékrendszer, ami jobban kihasználja a képességeit.
Na nem rizsázok tovább. De összességében ha valóban leigazoljátok, jól fogtok járni vele, nagy harcos a srác, és a Madrid is sokat köszönhet neki (bár vannak akik ezt nem akarják beismerni).
Az igazság az, hogy én nem akarom, hogy a Madrid eladja őt, egy másik igazi klasszisra lesz szükségünk, hogy a bajnoki góljait pótoljuk és titkon még mindig reménykedek benne, hogy ez kacsa. De a Corriere dello sport (nem tudom ez mennyire hiteles olasz lap, ezt ti tudnátok megmondani) szinte tényként kezeli, hogy átigazol hozzátok, szóval eléggé be vagyok tojva és félek, hogy most komoly a dolog.
Meglátjuk mi lesz, de remélem, ha elmegy és valóban hozzátok igazol, akkor nálatok megkapja azt a bizalmat, amit megérdemel a munkája és a tehetsége alapján.
Benzemáról azt gondolom, hogy tehetséges ő is, de nem a befejezőcsatár az igazi posztja, hanem inkább árnyékék. Ez abból is látszik, hogy sok gólpasszt ad a srác, viszont a bajnokságban például idén 8 meccsel többet játszott Higunál és 5 góllal kevesebbet rúgott. A válogatottban se talált be már vagy 1 éve, szerintem ez is azért van, mert a francia szövi se találja az igaz helyét a csapatban. Persze, ha őt jobban szeretnétek, rajtam nem múlik! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Higuaín összességében több gólt rúg Benzemánál és végül is egy csatár szempontjából én ezt tartom az elsődlegesnek.
Na, bocs, hogy ilyen bő lére eresztettem a dolgot. Ha jártok a korona mögöttre, talán már ismerhetitek is a véleményemet, de mindegy, gondoltam elmondom, hátha érdekes, vagy mondok esetleg valami újat. Smile Smile

A Seria A-ban továbbra is drukkolok a Juvénak, nagyon szimpatikus csapat. a Bianconeri blogot is szívesen olvasgatom, jó posztokat írtok. Smile
Még egyszer bocs, hogy beszemtelenkedtem ide!
Üdv. Smile

Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 12:55

Természetesen Llorente és Higany közül énis szó nélkül Dzekót választanám :DD de nem ez volt a kérdés Very Happy
az a baj hogy nem látom azt hogy a city elengedné. Balotellit is már régen ki kellett volna rakniuk az alapján ahogy játszott és ahogy bomlasztott.
valahogy ezek a pénzgyáros csapatok ilyenek, megvesznek mindenkit aki tetszik nekik, de eladni már nem szivesen valamiért. talán az is benne van hogy akkor el kéne ismerni hogy a sok milliós nagy igazolás mégse vállt be és akkor ugye meg kell magyarázni a shejknek hogy ki hozta meg a rossz döntést.
de ha vennének a nyáron még egy csatárt talán elengednék Dzekót, addig nem is érdemes róla fantáziálni szerintem, mert az esélye hogy most megszerezzük az kb 0. kivásárolni meg úgyse fogjuk.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 12:10

Úgy értem, hogy a jelenlegi 3 védő, 3 vkp, 2 wingback felállásnál minden négyvédős verzió gyengébb védekezést eredményezne. Az meg a calcio alapja. Egyértelmű, hogy semmilyen változtatás nem érdemes erőltetni, ha lazább lesz a Juve védekezése.

Caceresszel kapcsolatban igazad van, érthetetlen helyzetben van a kereten belül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 10:46

s4tch írta:
_Tyler írta:
szóval én inkább a négyvédős játékot preferálnám, és szélső támadók beépítésén/megszerzésén gondolkodnék

Szerintem ez Conte terve is, ha nem is jövőre, akkor 2 év múlva. Most még valóban luxus lenne a liga legerősebb védőtrióját megbontani csak azért, hogy 8 helyett négybe jussunk. Szintet egy mercatóval nem fogunk lépni, ez eléggé valószínű.

a válaszod egy kapcsolódó kérdést vet fel: ha van 7-8-9 jó középpályásom/védőm/csatárom, mindent betegyem a csapatba, vagy ne? szerintem nem kell félni attól, hogy egyes játékosokat kispadra ültessünk néha, és hogy rotáljuk a kezdőt. a védőknél még mondjuk elfogadható a 3 középhátvéd pályára küldése, hiszen működik (bár én úgy látom, hogy a háromvédős taktikának része van abban, hogy a széleken legfeljebb közepesek vagyunk), de a középpályán nyugodtan ki lehetett volna hagyni az egyébként is gödörben lévő Marchisiót, nem kellett volna a kiesőjelöltek ellen 3-5-1-1-ben felállni. szerintem ugyanis nem az a luxus, ha egy jó játékos időnként padozik, hanem az, ha időről-időre nem adunk pihenőt a játékosoknak (illetve hogy egy Peluso és egy Padoin Caceres elé kerül a rangsorban, mi finoman szólva is érthetetlen)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 09:09

_Tyler írta:
szóval én inkább a négyvédős játékot preferálnám, és szélső támadók beépítésén/megszerzésén gondolkodnék

Szerintem ez Conte terve is, ha nem is jövőre, akkor 2 év múlva. Most még valóban luxus lenne a liga legerősebb védőtrióját megbontani csak azért, hogy 8 helyett négybe jussunk. Szintet egy mercatóval nem fogunk lépni, ez eléggé valószínű.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-08, 08:38

Higuain szerintem elég nagy ziccerölő, és a nagy meccseken (BL) sem teljesít jól. a 25 milliót erős túlzásnak érzem érte, én is inkább Dzekoért pengetném ki azt a pénzt, de amúgy, ha eladó lenne, Benzema sem lenne rossz megoldás.
a wingback poszttal szerintem viszont bajban leszünk, mert alig van olyan játékos a világon, aki a védekezést és a támadást is jól megoldja ezen a poszton. ha jól támad, mint Bale, akkor luxus ott szerepeltetni, jól védekezőnk meg már van. szóval én inkább a négyvédős játékot preferálnám, és szélső támadók beépítésén/megszerzésén gondolkodnék
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 22:45

cortamelasombra írta:

ha van rá pénzünk, ki tudjuk fizetni és szivesen jönne akkor nem kérdés. különbenis a keretre simán ráfér 2 jó csatár érkezése.

10 millát adnék érte max...
S4tchel értek egyet. Nem rossz, de nem az az ember akivel át tudnánk lépni az árnyékunkat. Nincs különösebben kiemelkedő skillje szerintem, ahhoz képest egy kikukázott real rejectért 25 millát adni... Matri biznisz 2.0.

Dzekot én is sunázom, annak idején én is benne láttam a hiányzó láncszemünket. Heinrich tökéletesen össze is foglalta ezt az NST-n, aztán a Cityben nyújtott teljesítménye kicsit elbizonytalanított. Elsöprő robbanást vártam tőle, mint kimagasló tehetségtől, nyerőembertől, ez viszont elmaradt. Azóta sem fix a helye, persze ez sok minden eredménye is lehet, meg hát valljuk be a City is lassacskán egy szemétdombhoz konvergál. Mindenesetre a 25 millát inkább érte perkálnám, mint Higanyért.

Zlatan tökéletes lenne a posztra, pont olyan, mint ami nekünk kell, mezőnymunkája is van, bár abban nem vagyok biztos, hogy Mandzukichoz vagy Cavanihoz hasonló védekező munkára képes lenne-e. Én mindig is imádtam a játékstílusát, a játékát, viszont a calciopolihoz való viszonyulása ellenére is rettentően unszimpatikus, mint ember. Emellett vezéráldozatot nem ér az ő idehozatala.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 18:27

Most olvasom,hogy az öreg skót nagyon vinné Marcit,adna moneyt meg Nanit. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 17:49

Egyértelmű. Két éve Dzeko a titkos vágyaim tárgya. Cavani, Falcao úgysem lesz a miénk, Dzeki meg annyira jó mezőnyben, simán hozná a Mandzukic-féle védekezést és labdatartást...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 17:15

Dzeko, Edin
Csatár
27 Manchester City
Premier League Sarajevo 7.150.000.000 HUF
27.000.000 €
Szerintem jobb választás lenne.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 16:40

s4tch írta:
Na jó, Llorente 2 (kettő) bajnokit játszott végig az egész évadban. Kb. annyi játékperce van, mint De Cegliének.

Igen, és ez nagy rizikó szerintem. Akkor se lennék meglepve ha minimum fél év kéne neki Conte keze alatt hogy újra formába lendüljön. Ennyi kihagyás + új olasz közeg....
de nem az ő hibája és szimpatikus csávó, jöjjön csak nyugodtan.

Csak remélem nem ő lesz a nagybetűs megváltás a támadószekcióban....vagyis nem ezt várjuk tőle és még nincs letudva a csatárkeresés.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 16:36

Na jó, Llorente 2 (kettő) bajnokit játszott végig az egész évadban. Kb. annyi játékperce van, mint De Cegliének.

Mondjuk az se gyenge, hogy Q és Matri összesen 1 (egy) bajnokin játszottak végig: Matri fent maradt a Roma ellen. Slussz. Óbazmeg, ez de csúnya.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 16:33

Igen, Higanyról nekem is rögtön Q jut az eszembe.
Csak egy kicsit upgrade-elt, fiatalitott verziója.
Sajnálom hogy a Juve lett Q karrierjének a vége (legalábbis úgy tűnik), szerintem sokkal több volt benne amikor ideigazolt.


Az idén az egész margit szar volt, egyedül Cé vitte őket előre, szóval nehéz megitélni. Még Modric játszott elfogadhatóan. Hiagynak igy is messze jobb szezonja van mint Llorentének.
Egyébknét én őt választanám Benzema helyett. Jobb a hozzállása, csapatember, Contéval jól kijönne. A francia szerintem egy kicsit túl önző és nem tud folyamatosan jó teljesitményt nyújtani.
És hogy milyen egy formán kivüli csatár azt nem kell nekünk magyarázni mert van belőle legalább 3-4 a csapatban éppenséggel.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 13:41

Szerintem ha Q annyit játszott volna a Reálban, mint Higuain, ő is rúgott volna ennyi gólt. Az argentin fiatalabb, ennyi az előnye. Tavalyig nagyon szépeket gondoltam Higanyról, de idén még nem láttam jól játszani. Llorentével szemben a legkomolyabb előnye, hogy gyorsabb, ill. talán jobban cselez, de ő sem egy olyan típus, aki simán megoldja a védővel szemben. Viszont könnyen szerelik, és idén a helyzetkihasználása sem jó. Korábban azt gondoltam róla, hogy ő az új Milito, aki elegánsan behelyezi, ha helyzetbe kerül, de ez a szezonja nem ezt mutatja... Higany típusú játékosunk van, Q szerintem tud annyit, és a közeget is ismeri. A Reálból simán Benzemát választanám (az a faszi egy tank).

Llorente ingyen nem nagyobb zsákbamacska, mint Higany 25-ért. Épp tegnap beszélgettük a listán, hogy Higany szinte biztosan nem tudna fordulatot hozni, ezért 25 millióért kutya drága.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 13:10

s4tch írta:
Melyik a jobb?

Hát nézzük

Llorente
+ jó a fejjáték, erőcsatár, Európai tapasztalat
+ nem fizetünk érte pénzt,nem adunk neki sztárfizut
+ kűzdős tipus, megtartja a labdákat, nem lehet elnyomni
+ nem fog elmenni a válogatotthoz megsérülni

- 28 éves, (Higany 25)
- nincs formában
- a Bilbao-ban 257 meccsen 83 gól, azért az egy elég satyna 3.0 körüli gólátlag
mindezt egy erős középcsapatban, Európa messze legnagyobb gólátlagú ligájában ami
hires a fos védelmekről


Higany
+ top csatár a ligájában, Európában
+ a margitban 186 meccsen 104 gól, 1.8 körül. erre rájön hogy sérült is volt sokáig, műtötték
volt egy idő amikor nagyon nem volt formában, azóta viszont ha kell hármasával lövi őket
+ jó fejjáték, sokkal technikásabb mint Llorente, 1-1be is simán megoldja
+ sebessége, helyezkedése jobb, bárhova odaér
+ csapatember, visszalép ha kell

- ő rá is ráragadt az Elbenzemázás nevű betegség, néha kell neki három 100%os ziccer
- drága lesz elhozni
- lehet hogy lerugják a VB-n
- nem Vidal lesz jövőre a házi gólkirály (pff..)


mivel egyik sem játszott még Olaszországban, nem lehet tudni itt mire mennének de én azt mondom Higany simán megéri a több pénzt.
sokkal jobb mutatói vannak, látványos gólokat lő. Llorente, amikor még néztem a Bilbao-ba egy ilyen helyi Luca Toni volt, amivel nincs semmi baj,
de Higany a centert is meg tudná oldani és még a többit is.
lehet mondani a góljaira hogy de a margitban sokkal több jó labdát kap, megcsinálják neki a helyzetet, de ez a Juvéban is pont igy lenne.
nekünk van a legtöbb kapura lövésünk a leggyatrább helyzetkihasználással megfejelve.
egyáltalán nem érdekelne ha elbasz 3 ziccert és a 4.et beveri és csak ezt tudja hozni minden meccsen, az is fényévekkel jobb mint mondjuk Mirko vagy Gio hatékonysága.

ha van rá pénzünk, ki tudjuk fizetni és szivesen jönne akkor nem kérdés. különbenis a keretre simán ráfér 2 jó csatár érkezése.



_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 12:52

Melyik a jobb?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 12:44

kilopo írta:
Higany és Llorente nem egy poszt? scratch

De nem egy minőség azért.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 08:13

Higany és Llorente nem egy poszt? scratch
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-07, 03:04

épphogy csak fél napja posztoltam a meccs topikba hogy ébresztő, Higany eladólistán és a klub máris tette a dolgát. na ezt már szeretem :DD

(persze ebben is van uborka faktor, de attól még jó olvasni)

http://football-italia.net/33905/juve-madrid-higuain-meeting


_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-03, 21:53

Állítólag durván rámentünk Jovetics-re,ügynökeink találkoztak Fali Ramadanival, miközben a Fiorentinának már pénzt, Fabio Quagliarellát és a 23 éves Luca Marrone játékjogának felét is felajánlották Joveticsért.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-03, 07:42

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-higuainra-mar-nem-szamitanak-a-klubnal-2241075
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2013-05-02, 21:06

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:
http://football-italia.net/33720/dzeko-vucinic-out

Eladjuk Mirko-t a manu-nak, akik hajlandóak kurvasokat fizetni érte....
wait a second....

MUHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA
levegő....
MUHAHAHAHAHAHAHHMAUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHAAHHHHHHHHAHAHAHA

most rakják ki Rooney-t mert túl sok a csatár és magas a fizuja...imádom ezeket a cikekket :DD

aztán majd nehogy meglepődj... cyclops

Ja, bárcsak igaz lenne. De ez ugyanaz a szint minthogy a Kicsit tavaly a reálmargit vitte volna...hogyne...azért ennyire én se vagyok elvakult rajongó.
De egyébként Mirko-t nem szabad eladni, különben oda a kreativitás 180 centi fölött a támadó szekcióból.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: