Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 21:36

Ha ezen múlik, személyesen rágom le a haját a kis buksikutyus fejéről.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 21:00

s4tch írta:
Még mindig Willanra verem ki, ő viszont a bajnokságban az összes meccsünket el tudná dönteni, és ami a legszebb, egyedül. Elég lenne kitenni őt és Buffont, nem viccelek.

nemá, hogy nézne ki egy ilyen mikrofonfejű zebrában
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 16:51

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én egy 25 millás támadótól azt várnám, hogy el tudjon dönteni egy mérkőzést. Sanchez az Udinesében sem volt ilyen, bár azt aláírom, hogy Isla, Inler, Benatia, Pinzi, Armero, Kwadcsi, Di Natale közül kiemelkedett, pedig ezek sem rossz játékosok. Sanchez számomra pont az a kategória, akit teli pofával szidnánk 2 hónap után, hogy mi került ebben a csávóban ennyibe, amikor ezt a teljesítményt saccra Pepe vagy Giak is tudta volna hozni. Az mondjuk mellette szól, hogy keni-vágja a 3-5-2-t, és van olasz rutinja, de hogy a világ legerősebb támadóalakzatában kevesebb bajnoki gólt rúgott idén, mint a kb. ugyanannyit szereplő Adriano (aki ugyebár balbekk)... Hátizé. Erősítés lenne, nyilván, csak nem az a minőség, amivel szintet tudnánk lépni. Meg ráadásul 25 milláért?! Kinek kell még rajtunk kívül, hogy annyit adjunk érte, mint a Barcelona annak idején, amikor a fél Serie A őt akarta?

Még mindig Willanra verem ki, ő viszont a bajnokságban az összes meccsünket el tudná dönteni, és ami a legszebb, egyedül. Elég lenne kitenni őt és Buffont, nem viccelek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 16:28

s4tch írta:
Én is úgy tudom, hogy beleszámít a kvótába a kölcsönjátékos is. Likviditás szempontjából van jelentősége egy ilyen jellegű szerződésnek, lásd Milan-Boateng.

Amúgy Willan 30 millióba fájt az Anzsinak. Sanchez (illetve a támadó középpályások/szélsők 99%-a) hozzá képest egy nulla. 25-öt sosem adnék Sanchezért.

szerintem jó ötlet Sanchez, jó játékos nagyon csak nem jön ki neki a lépés a Barszába, előnye hogy ismeri az olasz terepet.
egyedüli megfontolandó hogy egy szélsőért tényleg sok pénz az, egy hagyományosabb, támadó játékosért akit be lehet rakni akár középre, akár szélre már nem lenne az...de amennyire ismeres Alexist ő nem ilyen :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 15:59

Én is úgy tudom, hogy beleszámít a kvótába a kölcsönjátékos is. Likviditás szempontjából van jelentősége egy ilyen jellegű szerződésnek, lásd Milan-Boateng.

Amúgy Willan 30 millióba fájt az Anzsinak. Sanchez (illetve a támadó középpályások/szélsők 99%-a) hozzá képest egy nulla. 25-öt sosem adnék Sanchezért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 14:33

kilopo írta:
Nem lehet köze ahhoz, hogy 1 évben csak 1 vagy 2 nem EU-s játékos lehet igazolni?

Ha jól tudom, akkor a kölcsönszerződés is bele számít ebbe.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 14:14

Krisz írta:
Az előbb olvastam, hogy Alexis Sanchezt kölcsönvennénk jövőre 5 milláért majd a következő évben kötelezően fizetnénk érte 20-at.
Valaki meg tudja magyarázni, hogy ez miben különbözik attól, hogy megvesszük nyáron 25 milláért amit 5 millás részletekben fizetünk ki évente?

Nem lehet köze ahhoz, hogy 1 évben csak 1 vagy 2 nem EU-s játékos lehet igazolni?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-17, 14:06

Az előbb olvastam, hogy Alexis Sanchezt kölcsönvennénk jövőre 5 milláért majd a következő évben kötelezően fizetnénk érte 20-at.
Valaki meg tudja magyarázni, hogy ez miben különbözik attól, hogy megvesszük nyáron 25 milláért amit 5 millás részletekben fizetünk ki évente?
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-13, 14:18

s4tch írta:
Általában a szezon végén kell ezeket eldönteni. Islát én sem tartanám meg, legfeljebb úgy, hogy a játékjoga maradna felesben mindkét klubnál, és egy évre kölcsönvenném. Ennél többet tud, kérdés, ki lehet-e belőle hozni.

Amúgy Kwadcsi is elég húzós szumma 18 milláért...

Marottáék abban gondolkodnak, hogy Asamoah-t megveszik, Isla közös tulajdon marad egy évig. én egyiküket sem véglegesíteném: Islát közös tulajdonban tartva kölcsönadnám, Asamoah-t pedig Torinóban tartanám, hátha igazolja a 18 milliós árat, de nem fizetnék érte még 9 milliót (amúgy kettejük közül Isla a drágább egy kicsivel)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-13, 11:01

Ahogy azt már a blog fb oldalán megtudhattuk, Vidal a napokban várhatóan hosszabbítani fog. Ezzel értelemszerűen a fizetése is magasabb lesz, 4 millióról szólnak a hírek.

Természetesen újra beindultak a pletykák Sanchezről is, akit szintén az a Felicevich képvisel, aki Vidalt is.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-13, 00:08

s4tch írta:
Általában a szezon végén kell ezeket eldönteni. Islát én sem tartanám meg, legfeljebb úgy, hogy a játékjoga maradna felesben mindkét klubnál, és egy évre kölcsönvenném. Ennél többet tud, kérdés, ki lehet-e belőle hozni.

Amúgy Kwadcsi is elég húzós szumma 18 milláért...

Asamoa valami Guradian vagy milyen lap listáján ahol top 100 még játszó focistát rendeztek sorba valami 70. hely környékén figyelt be. Néztem nagyokat.
Giggi, Giorgo, Vidal, Forrest voltak még tőlünk rajta meg talán Marcsi, de az nem 100%. De azért Asamoa-nál erősen néztem mert szezon elején tényleg úgy nézett ki hogy a csapat erőssége lesz de azóta eléggé öhm beleszürkült a zebramezbe. Jelenleg inkább Peluso-nak adnám a fizuját. 18 euróért már simán kapunk jobbat szvsz.

(még jó hogy angol lap és ők nem értenek a focizhoz, ezt többet közt Giovinco kihagyása a top10ből is igazolja. Holmi Vna Persie-k meg ilyen Ibrák meg ilyenek. pfúj. sok footballkurva Very Happy)


Isla-ban én még bizom egyébként, Udineseben jól nyomta. a 50-50 tulajdon jól hangzik szerintem.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-12, 20:33

s4tch írta:
Általában a szezon végén kell ezeket eldönteni. Islát én sem tartanám meg, legfeljebb úgy, hogy a játékjoga maradna felesben mindkét klubnál, és egy évre kölcsönvenném. Ennél többet tud, kérdés, ki lehet-e belőle hozni.

Amúgy Kwadcsi is elég húzós szumma 18 milláért...

ha már itt tartunk: pepéből lesz még ember, vagy kukázni kell helyette valakit a 4-3-3-hoz?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-12, 20:01

Általában a szezon végén kell ezeket eldönteni. Islát én sem tartanám meg, legfeljebb úgy, hogy a játékjoga maradna felesben mindkét klubnál, és egy évre kölcsönvenném. Ennél többet tud, kérdés, ki lehet-e belőle hozni.

Amúgy Kwadcsi is elég húzós szumma 18 milláért...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-12, 19:37

valaki tudja, hogy Asamoah és Isla játékjogainak másik feléről mikor kell dönteni?
Szerintem Kwadcsi mindenképp maradjon, de inkább középen erőltetném, viszont nagyon meg kell gondolni hogy Isla megér-e újabb 9 milliót
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-12, 12:33

Marotta nyilatkozott a tuttosportnak. Elmondta, hogy még 3-4 évig meg kell elégednünk azzal, hogy csak Olaszországban nyer valamit a Juve. Időbe telik újraépíteni a csapatot, és már nem az a helyzet, mint 10 éve, amikor az olasz klubok uralták a játékospiacot. Kiemelte, hogy a 3 évvel ezelőtti keretből csak Marcsi, Buffon, Chiellini és DC maradtak. (Az azóta visszatérő Giovincót és Jakit kihagyta, még ilyen hanyagságot.)

Realista szavak, szépen a fejünkbe kell vésni mindet. A hosszú veretlenség és az ezzel járó álmodozás elmúltak, most már tényleg csak egy csapat vagyunk a több tucatból, amelyik valamit mutatni akar nemzetközi porondon, és amelyik a csoportkörben ugyan átlépte a saját árnyékát, de a Bayern megmutatta, mennyit lehet még fejlődni. Bejutottunk a nyolcba, 2013. tavaszán nagyjából itt a reális helyünk, ennél messzebb csak egy szerencsésebb sorsolással juthattunk volna.

Azt is tartsuk szem előtt, hogy a BL-t milyen csapatok nyerték meg az utóbbi években. Rengeteg pénzt költöttek az összesre, és mindegyik BL-győzelmet hosszú építkezés előzte meg. A 2010-es izének és a tavalyi Chelsea-nek ráadásul kurvanagy mázlija is volt amellett, hogy piszok jó játékosokat vásároltak össze mindkettőbe a klubtulajok. Az izét már a calciopoli előtt folyamatosan pumpálta a ronda ember, a Chelsea 10 éve kapott egy terülj, terülj pénztárcámat, nálunk meg nem egészen két éve, kvázi a nulláról kezdődött el valami. Ezekre is gondoljunk, mielőtt leírjuk, hogy Conte/Marotta/Agnelli takaroggy, és vissza Del Pieróval.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-09, 18:58

Most a sérülése/balesete miatt nem tudott játszani. A Bayern elleni keretben ott van, nevezte Conte.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-09, 18:44

Azért mindannyiunk kedvenc indiánja miatt egy kicsit aggódom. Januárban ugye volt egy kis hiszti hogyha nem játszik, elmegy, akkor kezdett is a következő meccsen azóta viszont leginkább semmi már megint. Nem várhatjuk el egy olyan képességű védőtől mint ő, aki rádásul még a 'csúcson' is van fizikálisan hogy nálunk koptassa a padot amikor bármelyik Európai top ligában stabil kezdő lenne BL helyekért kűzdő csapatoknál.

Értem én hogy 2-3 hétre lesérült, de se ősszel se most tavasszal eddig nem erőltette Conte a játékát. Szerintem el fog menni a nyáron ha ez igy folytatódik.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-09, 14:03

A calciomercato összeállított egy csapatot a lehetséges távozókból, hozzátéve, hogy a csatársorból Q, Matri és Gio közül egy távozását valószínűsítik:

Bevásárlóközpont - Page 17 Cedibilijuve

Mondjuk az összeállítás elég sok ponton vitatható, kapásból: Caceres, Marrone és Giak szerintem biztosan maradnak, és Storari helye is elég biztosnak tűnik. Marrone állítólag hamarosan hosszabbítani fog, és egy jelentős fizetésemelést is kaphat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-09, 11:43

juve 1974 írta:
Cha Cha Cha nagy spíler,bírnám én is.Csak az a fránya pénz,biztos nem olcsó.

Igen jóféle. Amúgy egész pöpec csapatnyi játékos jött össze Kolumbiában: Zapata, Zuniga, Armero, Cuadrado, Guarín, Falcao, Martínez, Muriel ha kukáznának még valami szervező emberkét meg egy normális középső védőt akkor elég brutál top csapatot lehetne belőlük összerakni.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-09, 09:16

Cha Cha Cha nagy spíler,bírnám én is.Csak az a fránya pénz,biztos nem olcsó.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-04-06, 21:23

Az olasz goal.com szerint figyeljük Jackson Martínezt. Én sunáznám!
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-31, 08:22

Hát majd meglátjuk...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-27, 19:58

Szerintem meg semmiképpen nem fog elmenni a nyáron Razz cyclops
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-27, 18:09

Beszállt a Real is a licitbe,ez jó mert felviszik az árát,és rossz mert sanszosan lépni fog.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-27, 11:09

s4tch írta:
Szerintem még egyet emelünk, és jövőre megy el, a fizuját meg részben megkapja Pogba. Egyébként nagy hiba lenne 30 körül elengedni (a Bayern a hírek szerint ennyit adna), egyes posztokon a világ legjobbjai többet érnek ennél, ráadásul Vidal hiányposzton számít szűk elitnek. Ha Cavani 70, akkor Vidal 40-45 - az meg egy klasszis csatár és egy jó szélső.

a 30 tényleg kevésnek tűnik
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-27, 10:28

Szerintem még egyet emelünk, és jövőre megy el, a fizuját meg részben megkapja Pogba. Egyébként nagy hiba lenne 30 körül elengedni (a Bayern a hírek szerint ennyit adna), egyes posztokon a világ legjobbjai többet érnek ennél, ráadásul Vidal hiányposzton számít szűk elitnek. Ha Cavani 70, akkor Vidal 40-45 - az meg egy klasszis csatár és egy jó szélső.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-27, 09:59

s4tch írta:
A Stampa azt írja, Vidal 4,5 milliós fizetést kapna a Bayerntől. Egyszerűsödik a képlet: vagy emelünk, vagy elmegy.

szerintem elmegy
lassan elérkezünk oda, hogy a "csodacsapatban" megkezdődnek a komolyabb mozgások, fájó de ez van
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-27, 09:38

A Stampa azt írja, Vidal 4,5 milliós fizetést kapna a Bayerntől. Egyszerűsödik a képlet: vagy emelünk, vagy elmegy.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-23, 01:07

s4tch írta:
Kurvára irigylem a Milántól, El-Shaarawy mellett a legnagyobb értékük.

Vicces, én mindig azt hittem a Milán legnagyobb értéke Berlusconi :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-22, 19:30

s4tch írta:
laac írta:
...Csak De Sciglio volt a szélső!!!...

Ezt hogy érted? Szerintem a srác az olasz foci egyik legnagyobb tehetsége, és nem csak a saját posztjára szűkítve gondolom. Ha jól menedzselik (azaz nem úgy, mint Santont), belőle lehet az új Maldini. Szerény, nulla sztárallűr, fegyelmezett, melós, és van esze a focihoz. Kurvára irigylem a Milántól, El-Shaarawy mellett a legnagyobb értékük.
Sanszos!!A tegnapi meccsen semmi nem jött le v.kevés az Ő tehetségéből!!lehet a tétnélküliség vagy az,h 20 éves,de nekem nem jött le semmi a tehetségéből!Neymar 1 gizda pöcs úgy fedezte a labdát mellette a gólnál,ahogy egy védő mellett azt nem lehet!és még helyezni is volt ideje a labdát,inkább becsuszni,szerelni kellet volna még ha 16-on is belül voltak!!Védó,mellett ott így támadó nem vihet el labdát!Persze csak frendly volt de hát úgye mikor szerezzen tapasztalatot ha nem ilyenkor!Nekem tegnap abszolút nem jött át a játéka.Az első gólnál meg lemaradt,ha jól emlékszem!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2013-03-22, 19:18

laac írta:
...Csak De Sciglio volt a szélső!!!...

Ezt hogy érted? Szerintem a srác az olasz foci egyik legnagyobb tehetsége, és nem csak a saját posztjára szűkítve gondolom. Ha jól menedzselik (azaz nem úgy, mint Santont), belőle lehet az új Maldini. Szerény, nulla sztárallűr, fegyelmezett, melós, és van esze a focihoz. Kurvára irigylem a Milántól, El-Shaarawy mellett a legnagyobb értékük.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
17 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: