Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Norbee82




Posts : 21
Join date : 2012. Nov. 08.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-06, 00:35

Úgy néz ki Jovetic beintett Laurentiisnek, nem akar oda menni, Ő a Juvéban képzeli el magát Twisted Evil 
Persze a Fio még mindig 30 millát kér érte... Sad 


Ennek hatására az afrikai kollegák rárepültek s4tch egyik kedvencére Dzeko-ra, a Cavaniból nyert pénzen akarják megvenni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-04, 19:28

Tényleg, biztos vannak itt FM-huszárok; Higuain vagy Tevez skilljei a combosabbak?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-03, 11:31

s4tch írta:
...

Matri tökéletes cseréje lenne Llorentének, a padozást is tűri, nem hisztizik
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-03, 11:25

Most nem tudom megnézni a szavazást, de amikor még én szavaztam Gio nagyon vezetett. Szerintem csak odáig tartott az igazi szavazás, mert utána csak az amatőrök, és a hozzá nem értők szavaztak, így nyerhetett Márti What a Face 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-03, 10:27

A gazzettában érdekes fejtegetést közöltek Joveticcsel kapcsolatban. Azt gondolom, olvasta mindenki, hogy Marotta tegnap elmondta, egyelőre végeztünk a bevásárlással, két minőségi játékos érkezett, elől készen van a keret. Aztán trollkodott is egyet a Kobra: bármi megtörténhet a játékospiacon, ki tudja, talán augusztus végén a Fiorentina felajánlja ingyen kölcsönbe Jo-Jót. Basketball 

Namost ez egyrészt igaz: tényleg rendben van már így is a csatársor. Másrészt viszont Conte továbbra is szeretné Joveticset, és nem is állunk olyan rosszul, mint ahogy elsőre kinéz. Ugyanis a lilák is tudják, hogy a Juve és Jo-Jo szóban már megegyeztek, a játékos itt akarja folytatni, és ha nagyon húzzák az időt Firenzében, azzal a jövő évi keret kialakítását nehezítik meg: pénzük addig nem lesz, amíg el nem adják Joveticset. A gazzetta egy tényezőt kihagyott: ha a PSG és/vagy az Arsenal érdeklődése valós, a Fiorentina a Juve nélkül is pénzhez juthat. Igaz, ezekkel szóban nem állapodott meg a játékos.

Állítólag a Zenit vinné Vucsit, 17 millát kérünk érte. Ha 15-ért (amennyiért vettük) elviszik, az bedobható Joveticsbe. Imádom Vucsit, remek csávó, egy zseni, nagy szerepe volt az elmúlt két év sikereiben, de a jövő az ifjúságé. A tavalyról itt maradt, szerződéssel rendelkező csatárok (Vucs, Matri, Q, Gio) közül állítólag csak Gio érinthetetlen, a másik háromból kettő menni fog. Ha Jovetics érkezik, Mirkót elengedném és Mártit tartanám meg. Ha nem jön Jovetics, akkor Vucs inkább maradjon.

Szavaztattunk a fb-n azzal kapcsolatban, hogy ki melyik csatárt adná el először. Matri nagy fölénnyel nyerte a szavazást. Érdekes, de én Vucsi mellett leginkább hozzá ragaszkodnék, ideális kiegészítő ember, jó mentalitással, és impresszív időarányos gólterméssel. Utálni fogom, ahogy 15 gólt rúg a Milánban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-02, 16:15

nézi még valaki rajtam kívül llorente bemutatását?

ez a faszi tisztára david hasselhoff...

Bevásárlóközpont - Page 4 David-hasselhoff-07
Bevásárlóközpont - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSLPqZbjz3UDLeuw-bycGmCPovNrQCBWpTLqPqwkordMOX6ZtYRlg
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-01, 13:13

Pirlo megérdemelné,hogy a Realból vonuljon vissza,a helyettesítése már most időszerű.Senki sem pótolhatatlan,de Marci eladása engem is szíven ütne,még ha azt a lóvét ésszerűen költenénk el akkor is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-01, 11:31

Én még egy évig biztosan megtartanám, hihetetlen rutinja van, a bajnokság jóval nehezebb lenne nélküle. Viszont a BL-ben bizonyos csapatok ellen lassú, a Sahtar és a Bayern ellen is ő volt a leggyengébb láncszem, szóval fel kell készülni a Pirlo nélküli játékra is.

Marchisióért az utolsó monacói ajánlat állítólag 36 millió, ez már lassan visszautasíthatatlan. Nyilván nem szívesen engedném el a klub talán leghitelesebb szimbólumát, de ennyiért.... Viszont ha esetleg Marcsi elmegy, akkor Marronénak nagyon fel kell kötni a gatyát, hirtelen évi 20-25 meccset játszhat a saját posztján, belső középpályásként.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-01, 11:23

simoon írta:
az csak nekem jut eszembe h eladjuk Pirlot Carlonak és jön Jojo? persze nem a helyére
inkább ez mint h Marcsit elengedjük

Pirloért ha tényleg hajlandóak fizetni, én eladnám.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-01, 10:24

az csak nekem jut eszembe h eladjuk Pirlot Carlonak és jön Jojo? persze nem a helyére
inkább ez mint h Marcsit elengedjük
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-01, 09:59

cortamelasombra írta:
...egy abszolút 'kötelező' húzás miatt miuért kell felszopkodni Marottát.

Egyrészt a Juve nincs abban a helyzetben, hogy nyakló nélkül szórja a pénzt. Ezért egy 45-50 millás kötelezettséget jelentő ügylet korántsem kötelező. Másrészt az Anzsi, Monaco, Milan hármas elől elhozni Tevezt sem teljesen természetes. Harmadrészt senki nem szopkodta, te írtad ezt:

Idézet :
egy tehetségtelen idióta, most végre egyszer összejött neki valami amiért az újságok cimlapjára kerülhet (és nem az aktuális elbaszása miatt) és ahelyett hogy szerényen meghajolna és élvezné az egyébként tényleg megérdemelt sikert ahelyett faszkodik.
mostmár végleg elegem van belőle.

Ez nagyrészt zöldség.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-07-01, 09:31

cortamelasombra írta:
azt meg megértem hogy a véleményem nem túl népszerű, mondjuk azt sem hogy egy abszolút 'kötelező' húzás miatt miuért kell felszopkodni Marottát. énis annyit mondtam hogy el kell ismerni az érdemeit, ahogy énis tettem. jól teszi a dolgát.

persze lehet hogy csak én vagyok egy ilyen szentimántális fosszilia de igenis olyan játékos aki még egy percet sem játszott a csapatba ne viselje a legfontosabb mezszámot. ennek mégiscsak van valami jelentősége. felőlem az a valaki lehetne Messi is, ha őt hozta volna ide 9 millió euróért Marotta, akkor is fel lennék háborodva. Tevez személyével semmi bajom, szerintem simán be fog vállni.
az meg hogy 'mit kért a játékos' nem érv, mert úgysem ő dönti el. vagy ez volt az idejövetelének a feltétele már Angliába, hogy ő itt egyből azatyaúristen akar lenni? egy 3 éven belül kötelező bronzszobor nincs véletlenül a szerződésben? vagy esetleg a stadion El Stadio del Apacho-ra való átnévezése? mostmár semmit sem tartok elképzelhetettlenek :DD

szerintem ne ragozd, ebből már nem jössz ki Evil or Very Mad 
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 23:37

azt meg megértem hogy a véleményem nem túl népszerű, mondjuk azt sem hogy egy abszolút 'kötelező' húzás miatt miuért kell felszopkodni Marottát. énis annyit mondtam hogy el kell ismerni az érdemeit, ahogy énis tettem. jól teszi a dolgát.

persze lehet hogy csak én vagyok egy ilyen szentimántális fosszilia de igenis olyan játékos aki még egy percet sem játszott a csapatba ne viselje a legfontosabb mezszámot. ennek mégiscsak van valami jelentősége. felőlem az a valaki lehetne Messi is, ha őt hozta volna ide 9 millió euróért Marotta, akkor is fel lennék háborodva. Tevez személyével semmi bajom, szerintem simán be fog vállni.
az meg hogy 'mit kért a játékos' nem érv, mert úgysem ő dönti el. vagy ez volt az idejövetelének a feltétele már Angliába, hogy ő itt egyből azatyaúristen akar lenni? egy 3 éven belül kötelező bronzszobor nincs véletlenül a szerződésben? vagy esetleg a stadion El Stadio del Apacho-ra való átnévezése? mostmár semmit sem tartok elképzelhetettlenek :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 22:55

EsztéNégy írta:
Baklövések voltak is és lesznek is, de mivel Marrotta nem a Te pénzed költi, ezektől nem nehéz eltekinteni.

ennyi, legalább ez a tudat boldogit :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 22:07

nem tudok mit hozzátenni, nagymama for president!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 20:17

Double Facepalm igen találó, és teljes mértékben megérdemelt. Ez a tehetségtelen idióta hozta ide fillérekért a Pirlo - Pogba - Barzagli triót, meg vette meg a világ egyik legjobb box-to-box középpályását kicsi pénzből. Baklövések voltak is és lesznek is, de mivel Marrotta nem a Te pénzed költi, ezektől nem nehéz eltekinteni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 16:28

cortamelasombra írta:
de nagyon tetszett amikor a sajtótájékoztató alapján levezették hogy ez a 10es mez odaadása, Marotta személyes és kicsinyes bosszúja.

A sajtótájékoztatót élőben néztem. Marotta azt mondta, Tevez kérte a 10-es mezt, nem ajánlották fel neki. Ezen kívül az járja, hogy mivel a 32-es (amiben eddig Tevez Európában nyomta) Márti száma, és azt Marottáék nem voltak hajlandók levenni Mártiról, ezért merült fel Tevezben a 10-es szám. Nem kell ezt felfújni.

Marotta kutyázását kurvára unom. Voltak kevésbé okos húzásai neki és a klubvezetésnek is, de ha belegondolunk, hogy 1. nincsenek horribilis fizetésű kutyaütők a keretben 2. a keret nagy része lecserélődött Secco távozása óta 3. mindemellett nyert 2 scudettót a csapat, akkor nem hiszem, hogy hatalmas bajok lennének az átigazolási politikával. Persze, lassan már túl sok a squad player, nem feltétlenül a jó emberek kapják a bizalmat (Caceres jegelésétől agyfaszt kapok), Giovinco nem feltétlenül volt egy szükséges és elkerülhetetlen igazolás, és tulajdonképp Pelus nélkül is jól meglennénk, ezek valóban kritizálható dolgok, de alapvetően egészséges szerkezetű, jó összetételű keretünk van, ami legalább annyira Marotta érdeme, mint Conte, Paratici, Nedved, Agnelli vagy akárki más dicsősége.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 10:44

Bevásárlóközpont - Page 4 JiFfM
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-30, 05:54

ma juventiknows.com-on volt egy egész jó összefoglalós cikk a Tevez ügyről, most lusta vagyok linkelni + akit tényleg érdekel a téma már úgyis olvasta.
de nagyon tetszett amikor a sajtótájékoztató alapján levezették hogy ez a 10es mez odaadása, Marotta személyes és kicsinyes bosszúja.
szerintem is igy van és ezért dugjon fel magának egy sünt.
felőlem Messit, Maradonát vagy Zico-t is idehozhatta volna, ezen az sem segitene. egy tehetségtelen idióta, most végre egyszer összejött neki valami amiért az újságok cimlapjára kerülhet (és nem az aktuális elbaszása miatt) és ahelyett hogy szerényen meghajolna és élvezné az egyébként tényleg megérdemelt sikert ahelyett faszkodik.
mostmár végleg elegem van belőle.

egyébként meg Tevezt a jelenlegi helyzetben, a semmilyen Európai háttérrel nem rendelkező, külföldiül nem beszélő nagymamám is simán leigazolta volna, de ez már másik téma.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-28, 12:26

exchaby írta:
EsztéNégy írta:
Carlos és az emberi kvalitások....

elküldte mancinit a rákba? ő a példaképem What a Face

lol! 
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-27, 23:39

a videó a tevezt bemutató sajtókonferenciáról kurva jó
annyira előember feje és mimikája van, hogy olyan az egész, mintha marotta valami állatkerti majomsimogatóból nyilatkozna Smile
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-27, 12:46

EsztéNégy írta:
Carlos és az emberi kvalitások....

elküldte mancinit a rákba? ő a példaképem What a Face

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-27, 12:31

EsztéNégy írta:
Állítólag még nem beszéltek egymással. Amúgy az rendben is van, hogy ő már Maradona után is felvette a tizest a Bocában, meg tiszteli Del Pierot és átérzi a felelősséget, Marotta szájából akkor se hangozzon már el egy mondatban Carlos és az emberi kvalitások....

Mert mit mondjon? Hogy leigazoltunk egy rinyálós pénzéhes kurvát? Szerintem teljesen rendben van ez az egész és a 10es mez kérdése is, nagy gólok fognak ehhez a mezhez kapcsolódni ebben az évben. A gond abból lett volna ha Giovincora vagy Matrira adják.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-27, 12:11

Krisz írta:
Tévez úgy ül meg beszél a sajtóértekezleten, mint egy megilletődött másodikos. Conte ráfenyített vagy mi történt? Smile

Állítólag még nem beszéltek egymással. Amúgy az rendben is van, hogy ő már Maradona után is felvette a tizest a Bocában, meg tiszteli Del Pierot és átérzi a felelősséget, Marotta szájából akkor se hangozzon már el egy mondatban Carlos és az emberi kvalitások....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-27, 11:49

Tévez úgy ül meg beszél a sajtóértekezleten, mint egy megilletődött másodikos. Conte ráfenyített vagy mi történt? Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-27, 10:03

Mi is "átmegyünk Barcába"?

A nagy érdeklődésre tekintettel 11:30-kor a Juventus Stadiumban lesz Tévez hivatalos bemutatása, amit elvileg a csapat hivatalos youtube oldalán is lehet majd nézni.

Uh.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-26, 20:52

Vissza az elejére Go down
Norbee82

Norbee82


Posts : 21
Join date : 2012. Nov. 08.
Age : 41

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-26, 20:09

Ezek szerint Ő kapja meg a 10 est...

Bevásárlóközpont - Page 4 94444010
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-26, 19:37

Nem olcsó, nem fiatal, zsoldos, de jó lehet rövid távra.
Conte legyen résen, nem egyszerű tag az argentin.

EDIT: Érdekes, hogy mekkora az őrület a szurkolók részéről.

https://www.youtube.com/watch?v=5lvQneBND_Y

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-26, 11:22

Állítólag több Agnelli és John Elkann is tag (volt), velük annyira nem ciki pacsizni branescus shortban. bounce

_beni tett a blogra tevezes posztot, lájkolom.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2013-06-26, 09:44

s4tch írta:
jackie_d írta:
más: komoly aggályaim vannak a blog olvasottságával kapcsolatban
lassan már egy hete a branescus gatyámban mászkálok a balaton partján, de még senki sem állított meg, hogy "hello jackie_d"... QuestionQuestionQuestion

Balaton?! Menj Bora-Borára, ott 5 percenként fognak szemérmetlen ajánlatokkal bombázni a gatyáért. cyclops

polinézia nem menő, a fél bildenberg csoport oda jár, én meg ugye nem szívesen keveredek a pórnép közé farao
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: