Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-10, 18:29

_benito írta:
juve 1974 írta:
Hát Vincenzo jó móka lenne. Very Happy Immobile tehetséges,de még idő kell neki.

látod, ez a baj az olasz focival.

angliában ha valaki tényleg tehetséges, ennyi idősen már alapembernek kell lennie, cirót meg ide-oda baszogatják.
igaz, hogy abban a korban van, amikor játszania kell, de ha tényleg olyan tehetséges, akkor muszáj lenne jó csapatba játszatni, mert egy közepesben nem tud fejlődni. nem lehet így csatárt nevelni.

amúgy ha már öreg csatár, én berbatovnak örültem volna. pont most lőtt gólt az arsenalnak.
de ha neki jó volt ez a semmilyen kiscsapat az olasz bajnok helyett, akkor tényleg egyen szart.
Nem kell nekünk az a bolgárkertész. Cool Abban egyetértünk,hogy nem a kalmároknál kéne cirot világsztárrá kupálni.
Vissza az elejére Go down
_benito

_benito


Posts : 11
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-10, 16:42

juve 1974 írta:
Hát Vincenzo jó móka lenne. Very Happy Immobile tehetséges,de még idő kell neki.

látod, ez a baj az olasz focival.

angliában ha valaki tényleg tehetséges, ennyi idősen már alapembernek kell lennie, cirót meg ide-oda baszogatják.
igaz, hogy abban a korban van, amikor játszania kell, de ha tényleg olyan tehetséges, akkor muszáj lenne jó csapatba játszatni, mert egy közepesben nem tud fejlődni. nem lehet így csatárt nevelni.

amúgy ha már öreg csatár, én berbatovnak örültem volna. pont most lőtt gólt az arsenalnak.
de ha neki jó volt ez a semmilyen kiscsapat az olasz bajnok helyett, akkor tényleg egyen szart.
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-10, 16:20

FB-fórumról:

Diario Vasco: Llorente már megállapodott a Juventussal.
Llorente 5,5 milliós fizetést akart, a Bilbao megállt 4,5 milliónál a Juventus pedig 5 millió plusz bónuszokat ajánlott a csatárnak.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-10, 14:14

Leandro Damiao-val nemtudjátok mi lett ?
egy időben állandóan emlegetve volt mint lehetséges csatár opció, mondjuk főleg még a nyár elött pletyka szinten.
nagyon birom a srácot és a brazilokhoz szokatlan, igazi hagyományos centert játszik a válogatottba.
csak sajnos az olimpián kijött belőle amit tud és tuti hogy legalább 30 milláig felverte az árát....

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-10, 13:00

el_ceRebr0 írta:
Nem tudom mennyire követitek a Holland bajnokságot, de én nagyon kinéztem onnan nekünk egy tökéletes erőcsatárt. A neve Wilfried Bony, a Vitesse-ben játszik, 23 éves Elefántcsontparti támadó (lehetne saját Drogbánk Razz). Idén 11 meccsen 12 gólt lőtt, 20 millióért szerintem egyből mozdítható lenne. Elől olyan játékra képes mint egy csúcsformában lévő Matri, Asamoah erejével, és Cavani technikájával. Ismeri valaki? Vélemény?

Itt egy kis összefoglaló róla: https://www.youtube.com/watch?v=MKWodin3QOk

Footbal Managerbe ajánlom mindenkinek, szarja a gólokat észnélkül Very Happy

Elegáns megoldásai vannak, az tény.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 37

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-10, 10:28

Nem tudom mennyire követitek a Holland bajnokságot, de én nagyon kinéztem onnan nekünk egy tökéletes erőcsatárt. A neve Wilfried Bony, a Vitesse-ben játszik, 23 éves Elefántcsontparti támadó (lehetne saját Drogbánk Razz). Idén 11 meccsen 12 gólt lőtt, 20 millióért szerintem egyből mozdítható lenne. Elől olyan játékra képes mint egy csúcsformában lévő Matri, Asamoah erejével, és Cavani technikájával. Ismeri valaki? Vélemény?

Itt egy kis összefoglaló róla: https://www.youtube.com/watch?v=MKWodin3QOk

Footbal Managerbe ajánlom mindenkinek, szarja a gólokat észnélkül Very Happy
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 21:49

Hát Vincenzo jó móka lenne. Very Happy Immobile tehetséges,de még idő kell neki.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 21:45

Jaki az utolsó hónapokban, amikor Delneri alatt még játszogatott, gyönyörűen bemutatta, mi az, amit nem szeretne senki a Juventusban látni. Utána a fél éves cesenai kirándulása sem volt egy sikersztori. Ő jelenleg egy mérges pattanás a klub költségvetésén, nem egy futballista. Egyébként csíptem a fejét, amíg hajtott, drukkoltam neki, de néhány havi motiválatlan, szar játékkal, hisztivel, reklamálással nem nehéz kiakasztani a szurkolókat. Emellett lehetett arról hallani, hogy visszautasított jónéhány ajánlatot olyan csapatoktól, ahol játszhatott volna, de kevesebb pénzért: most a Juve egyik legjobban fizetett játékosa, hasonló összeget sehol nem kaphatna, ami a pályafutása ezen szakaszába (=végén) azért neki nagyobb prioritás, minthogy játsszon. Persze az ügynöke meg játssza a mártírt a sajtóban...Az is beszédes, hogy Conte két emberben nem bízott egy percig sem: benne és Zieglerben. Még a svájci is több sanszot kapott.

tl/dr: Jakiról szó sem lehet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
enzogigi

enzogigi


Posts : 68
Join date : 2012. Nov. 07.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 21:30

Lehet megköveztek de 3milláért itt van még Iaquinta ,amit Matri kihagy ő berugja...persze ez csak fikció mert Conte már rég lemondott róla.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 18:57

DartagnanX írta:
2. Feltűnt volna Conténak vagy stábtagjainak, ha lenne egy hihetetlen ígéretes tehetség az ifiben.

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Nyilván szemmel látható, ha valaki tehetséges, de ez igazán állandó játéklehetőség és bizalom mellett jön ki. Cavani sem lenne ma a Serie A legjobb csatára, ha anno nem kapta volna meg a lehetőséget, s nem tartottak volna ki mellette egy-két gyengébb meccs után Palermoban. Nápolyban meg aztán szintet lépett.

Azt gondolom, Immobile, Gabbiadini, Boakye személyében vannak tehetségeink. Kérdés, mit tudunk kihozni belőlük.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 18:42

.bb. írta:
Llorente mindenképpen 25 millió alatt lenne (ha nyáron jönne, akkor főleg), a kérdés csak az, hogy ő beleszámít-e az általad említett 1es kategóriába...

Llorente szerintem nem rossz, legalábbis abból a néhány alkalomból nekem ez jött le. Amíg nincs itt, addig nehéz megítélni, több-e, mint a jelenlegi támadóink.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 18:29

2. Feltűnt volna Conténak vagy stábtagjainak, ha lenne egy hihetetlen ígéretes tehetség az ifiben.

Én bízom benne, hogy Immobile jó lesz.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 17:33

juve 1974 írta:
DartagnanX írta:


1. Tény, varázslatos lenne, ha nem 5 közepes csatárunk lenne, hanem 7, 8 vagy akár 10!!!!!!

2. Feltűnt volna Conténak vagy stábtagjainak, ha lenne egy hihetetlen ígéretes tehetség az ifiben.
Kalapozzunk Matrinak pszihológusra. Very Happy

Inkább jöjjön akkor tényleg Trezegól és Drogba. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 17:27

DartagnanX írta:
zetterberg40 írta:
Marotta ismét kihangsúlyozta, nincs 25-30 milliónk egy klasszis csatárra. Ebből kifolyólag két lehetőség marad számunkra:
1) a jelenlegi csatáraink és a hozzájuk hasonló szintűek
2) lehetőséget adunk a fiataloknak, s bízunk benne, hogy kinevelünk magunknak egy klasszist

1. Tény, varázslatos lenne, ha nem 5 közepes csatárunk lenne, hanem 7, 8 vagy akár 10!!!!!!

2. Feltűnt volna Conténak vagy stábtagjainak, ha lenne egy hihetetlen ígéretes tehetség az ifiben.
Kalapozzunk Matrinak pszihológusra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 17:24

zetterberg40 írta:
Marotta ismét kihangsúlyozta, nincs 25-30 milliónk egy klasszis csatárra. Ebből kifolyólag két lehetőség marad számunkra:
1) a jelenlegi csatáraink és a hozzájuk hasonló szintűek
2) lehetőséget adunk a fiataloknak, s bízunk benne, hogy kinevelünk magunknak egy klasszist

1. Tény, varázslatos lenne, ha nem 5 közepes csatárunk lenne, hanem 7, 8 vagy akár 10!!!!!!

2. Feltűnt volna Conténak vagy stábtagjainak, ha lenne egy hihetetlen ígéretes tehetség az ifiben.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 17:04

zetterberg40 írta:
Marotta ismét kihangsúlyozta, nincs 25-30 milliónk egy klasszis csatárra. Ebből kifolyólag két lehetőség marad számunkra:
1) a jelenlegi csatáraink és a hozzájuk hasonló szintűek
2) lehetőséget adunk a fiataloknak, s bízunk benne, hogy kinevelünk magunknak egy klasszist

Llorente mindenképpen 25 millió alatt lenne (ha nyáron jönne, akkor főleg), a kérdés csak az, hogy ő beleszámít-e az általad említett 1es kategóriába...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-09, 16:12

Marotta ismét kihangsúlyozta, nincs 25-30 milliónk egy klasszis csatárra. Ebből kifolyólag két lehetőség marad számunkra:
1) a jelenlegi csatáraink és a hozzájuk hasonló szintűek
2) lehetőséget adunk a fiataloknak, s bízunk benne, hogy kinevelünk magunknak egy klasszist
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-08, 13:12

Hát igen ő tényleg nagy kérdőjel.Talán egy kevésbé statikus,robbanékony csatárral jobban járnánk.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-08, 13:07

juve 1974 írta:
Csak az a baj ezzel,hogy kéne még 30 M előre a támadósorba is, ugye az már 60,és Marotta nem egy Harry Potter,meg aztán az átigazolás politikánk sem olyan,hogy csak úgy lőjük a 30 milkákat a játékosokra.A TUTTO egyébként fantasztikusan bulvár,de egy védő sem ártana ha már ezt írják. Very Happy

Ha Llorente jön, akkor nagyon olcsón megúszhatjuk a támadósor erősítését. a kérdés csak az, hogy tényleg erősítés lenne-e. Smile
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-08, 08:50

Csak az a baj ezzel,hogy kéne még 30 M előre a támadósorba is, ugye az már 60,és Marotta nem egy Harry Potter,meg aztán az átigazolás politikánk sem olyan,hogy csak úgy lőjük a 30 milkákat a játékosokra.A TUTTO egyébként fantasztikusan bulvár,de egy védő sem ártana ha már ezt írják. Very Happy
Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 37

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 22:54

Kösz s4atchi ezt nem tudtam, de szerinted, nem érne meg annyit? Főleg egy olyan pozícióba (Pirlóé) ahonnan előbb utóbb kihal az emberünk? Nem tudok hirtelen jobb alternatívát, és az a 30-40 körüli összeg még indokolt is lenne, egy centet sem sajnánék belőle.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 22:49

Idén nyáron Williant majdnem elvitte a Chelsea, Lucescu szerint már mindent megbeszéltek, mikor a Chelsea Oscart vette meg. Így jártunk, ellenünk mindkettő kurvajól játszott. Szóval elvileg mozdítható, de 30 fölött lenne, annyit meg senkiért nem fogunk adni, pláne nem a középpályára.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 37

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 22:45

balazs91 írta:
el_ceRebr0 írta:
Egyébként nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de nekem már a múltkori meccs után egyértelmű volt, hogy a Willian nevű brazil gyerek, valami kurva nagy fogás lenne az ukránoktól... El voltam ájulva a játékától, Prilo alternatívának szerintem elsőosztályú lenne... szerintetek??

most is kettöt vágott...

Tudom, láttam erről jutott eszembe. De amit a Juve ellen levágott, már az bőven elég lenne... Labdával lefutott mindenkit, key passokat osztott félpercenként, és még a védekezésben is hasznos volt.
Vissza az elejére Go down
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 22:36

el_ceRebr0 írta:
Egyébként nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de nekem már a múltkori meccs után egyértelmű volt, hogy a Willian nevű brazil gyerek, valami kurva nagy fogás lenne az ukránoktól... El voltam ájulva a játékától, Prilo alternatívának szerintem elsőosztályú lenne... szerintetek??

most is kettöt vágott...
Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 37

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 22:33

Egyébként nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de nekem már a múltkori meccs után egyértelmű volt, hogy a Willian nevű brazil gyerek, valami kurva nagy fogás lenne az ukránoktól... El voltam ájulva a játékától, Prilo alternatívának szerintem elsőosztályú lenne... szerintetek??
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 19:03

Valahol olvastam,hogy Matrinak azért nem megy a góllövés,mert nincs szakálla.
Ez a probléma is kezd megoldódni:
Very Happy
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530888_495339967172751_1327960875_n.jpg
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 16:58

juve 1974 írta:
Egyrészt Pogba még nem mutatta meg tartós formáját,másrészt pedig ha beválik és marad Conte egyik alapembere nem hinném,hogy eladnánk.(Bár nyilván van az a pénz,mint midig.)

Így van. Amíg Conte játszhatja, szerintem is betegesen sokat kéne ajánlaniuk érte. 20+. Annyiért meg talán el is mehet.... Talán...

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 16:57

A mai tuttosport szerint Marotta mihamarabb hozna még egy védőt. A kiszemelt Matheus Doria, a Botafogo fiatal brazilja. A tuttosportról sokan tudjátok, hogy élénk képzelőerővel megáldott szerkesztői vannak, szóval bármi, amit ők a mercatóról írnak, erősen véleményes, csak gondoltam, növelem a hozzászólásaim számát, kíváncsi vagyok, mikor és mi leszek labdaszedő után.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 15:07

Egyrészt Pogba még nem mutatta meg tartós formáját,másrészt pedig ha beválik és marad Conte egyik alapembere nem hinném,hogy eladnánk.(Bár nyilván van az a pénz,mint midig.)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 14:40

A Bayern nyáron 60 (30+30) milliót ajánlott Marcsiért és Vidalért. Pogbával ugyanez lesz, és meg fogjuk tartani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2012-11-07, 14:22

És azt se felejtsük el, hogy Conte játszatja is a srácot. És nyilván nem csak azért, mert tehetség hanem, mert megérti és meg is csinálja gondolom amit Conte kér tőle. Szóval szerintem a Mister hosszabb távon számol vele.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: