Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 11:11

@daneeka wrote:
Viszont balhátvéd továbbra sincs.

Chiellini ott valóban nem jó, viszont De Ceglie tavaly korrektül kente a sérülése után. Isla játszott már balbekket (alapvetően jobb oldali játékos), Caceres szintén, és tavaly - Eszti mellett - Giakot is kipróbálta ott Conte. Egyik sem végső megoldás.

Amúgy volt arról szó, hogy Giovinco játsszon trequartistát, de inkább 3-4-1-2-ben, nem négyvédős rendszerben. Egyelőre nem avattuk fel élesben, bár a Bologna ellen úgy emlékszem, volt valami hasonló formáció, mikor Vuc és Bendtner is pályán voltak.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
pietro10
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 10:21

@DartagnanX wrote:
@daneeka wrote:
Llorente lehetne az új Iaquinta. Szerintem nem kell. Megnézném már 4-3-3-ban a csapatot. Giovinco lehetne trequartista a Q-Matri kettős mögött. Hátul Barzagli kerülne ki. Asamoah lenne Marchisio cseréje, Pogba pedig Vidalé.
Viszont balhátvéd továbbra sincs. Asamoah-nak nem ez a posztja, De Ceglie pedig 3 meccsen két gólt hozott össze az ellenfélnek eddig. Isla vajon hogy nyomná ott?

Conte 4-3-3-as felállásában nincs trequartista. 1 középcsatár és két szélső játszik általában.
Vagy rosszul tudom?

Sztem de 4-3-1-2-re gondolt daneeka. Amúgy meg 4-3-3-ban sztem így lenne optimális játszani Gio(Q)-Matri(Bendtner)-Vuci

DartagnanX
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 10:16

@daneeka wrote:
Llorente lehetne az új Iaquinta. Szerintem nem kell. Megnézném már 4-3-3-ban a csapatot. Giovinco lehetne trequartista a Q-Matri kettős mögött. Hátul Barzagli kerülne ki. Asamoah lenne Marchisio cseréje, Pogba pedig Vidalé.
Viszont balhátvéd továbbra sincs. Asamoah-nak nem ez a posztja, De Ceglie pedig 3 meccsen két gólt hozott össze az ellenfélnek eddig. Isla vajon hogy nyomná ott?

Conte 4-3-3-as felállásában nincs trequartista. 1 középcsatár és két szélső játszik általában.
Vagy rosszul tudom?

pietro10
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 10:02

@daneeka wrote:
A Pescara ellen hétvégén lehet h láthatjuk 4-3-3-ban a csapatot. Jó alkalom lenne hosszú idő után újra kipróbálni. Gio elé én inkább tenném Vuci-t, jobban megértik egymást. De ő iinkább pihenjen most. Meg amúgy is a 7végi teljesítménye alapján padon a helye.

daneeka
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 09:51

Back to top Go down
View user profile
pietro10
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 09:41

@tjunior wrote:
@_Tyler wrote:
na, ez a topic valószínűleg pörögni fog majd Smile
vitaindítóként: ha valóban igaz, hogy 6-7-8 millióért el lehet hozni Llorentét, akkor a télen hoznám, és még vennék mellé valakit, aki jó seconda puntának. Gio és Vucsinics pedig padozna, Q és Matri közül pedig az egyik mindenképp mehetne
és egy durva ötlet: Islát visszaküldeném Udinébe Armeroért cserébe
Nem hiszem hogy januárban el tudjuk hozni Llorentét, a nagy pénzt a Bilbao már nyáron elbukta, ez a pár millió már leirandó tétel, nem fogják eladni, Llorente januárban meg fog állapodni valakivel, talán egy minimális előnyben vagyunk, hogy már nyár óta udvarolunk neki, de ez tényleg minimális. Ha spanyol csapatba igazolna, élve nem jutna ki Baszkföldről, valamelyik angol csapat bekavarhat. Bár szerintem Llorente sem az a tökéletes megoldás.

Bizony Llorente tíz misi alatt mindenképp jó lenne. Csak az a baj, hogy valszeg ránk licitálnának ha tényleg elengedi télen őt a bilbao.

_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 09:23

Isla sajnos rosszabb még Lichtinél és Caceresnél is: bátortalan, gyakran alibizik, lassú a játéka. Pepe felépülésével egyáltalán nem látom a helyét a csapatban. Én örültem a leigazolásának, de még vagy fél év, amíg focista lesz belőle - ha egyáltalán az lesz. Viszont most még pénzzé tehető a korábbi teljesítménye alapján. Ha még fél évet a lelátón/kispadon ücsörög, senkinek nem fog kelleni.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-06, 08:58

@_Tyler wrote:
vitaindítóként: ha valóban igaz, hogy 6-7-8 millióért el lehet hozni Llorentét, akkor a télen hoznám, és még vennék mellé valakit, aki jó seconda puntának. Gio és Vucsinics pedig padozna, Q és Matri közül pedig az egyik mindenképp mehetne
Nem hiszem hogy januárban el tudjuk hozni Llorentét, a nagy pénzt a Bilbao már nyáron elbukta, ez a pár millió már leirandó tétel, nem fogják eladni, Llorente januárban meg fog állapodni valakivel, talán egy minimális előnyben vagyunk, hogy már nyár óta udvarolunk neki, de ez tényleg minimális. Ha spanyol csapatba igazolna, élve nem jutna ki Baszkföldről, valamelyik angol csapat bekavarhat. Bár szerintem Llorente sem az a tökéletes megoldás.
Back to top Go down
View user profile
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 21:45

@baggiofan wrote:
Suarezt akarom még mindig. Még mindig nagy király a csávó, régi nagy kedvenc név, ha valakit be kell dobni Smile
Ki kéne rántani abból az angol középcsapatból !

Szerintem még bele is menne!
Angliába már nem fog feljebb menni a botrányai miatt, Spanyolba a Reálnak meg a Barszának csaknemkell a többi csapatot onnan meg lelicitáljuk azért.

Back to top Go down
View user profile
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 21:40

Suarezt akarom még mindig. Még mindig nagy király a csávó, régi nagy kedvenc név, ha valakit be kell dobni Smile
Ki kéne rántani abból az angol középcsapatból !
Back to top Go down
View user profile
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 21:35

Szerintem ha Lichti meg Asamoa tartósan beáll a tegnapi szintre akkor a legégetőbb kérdés januárban egy szélső lesz.
És Vargas azért szerintem már régen nem Juve szint pedig egy időbe szivesen láttam volna itt.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 21:12

Szerintem a télen nem fogunk nagyon költekezni (bár már abban is megrendült a hitem, hogy Marrotta egyszer is 20 milla fölé menne Very Happy)
Torrente (ha tényleg nagyker áron megszerezhető) akkor jöhetne, bár nem egy klasszis, de a levegőben sokat erősödnénk vele (meg amúgy is kurva jól nézne ki Giovinco mellett Smile)
Villa nekem is kacsának tűnik.
Nyáron viszont az asztalra kellene csapni egy igazi klasszisért akár 40-50 millát is, mivel a keretünk összességében elég jó máshová nem igazán kell klasszis igazolás (bár a bal szélre tényleg jó lenne valaki).
Szóval én azt se bánnám ha nyárom csak egyetlen igazolásunk lenne, de az legyen fasza! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
AndreasMatri
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 20:57

Na,hogy akkor értelmes hozzászólásom is legyen.
A csatárgondok egyértelmüek.De szerintem a játékrendszer variálásával a meglévö játékosok is sem lennének rosszak.
Az érkezö lehetöségek sajnos elég szükösek.
Tény,mindenki szeretne egy Falcaot látni,de nagyon kevés a realitásalapja...
Villa és/vagy Llorente megoldás lenne pár idényre szerintem.
Back to top Go down
View user profile
AndreasMatri
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 20:41

Sziasztok!
Végre rátaláltam az Indexen a Juventus fórumra,erre... :-(
Na de ide regisztráltam,igyekszem felvenni a ritmust:-)
A nevemmel tudom nem leszek népszerü,de a Capitano után én azért titkon csipem Mártit! :-)
Szóval Forza Juventus!

Üdv
András
Back to top Go down
View user profile
juve 1974
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 20:33

LLorente megoldás lehet,de szívem szerint igazolnék még egy Silva vagy egy Mata szintű karmestert előre is.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 20:24

@_Tyler wrote:
Immobile eddig két gólt lőtt, nem ő lesz a megoldás a bajainkra - legalábbis nem most.
Armeroval kapcsolatban nekem is vannak kétségeim, de én Islától akarnék megszabadulni, és így lenne a legegyszerűbb Smile

Sajnálom szerencsétlen Immobilét, hogy Delnerivel hozta össze a sors. Egyébként jó helyen van, szoknia kell a Serie A légkörét, méghozzá minél több játéklehetőség mellett. Mióta elment tőlünk, szemmel látható a fejlődése. Indexen az már a többségnek lejött, mennyire kedvelem a srácot, én bízom benne, hogy jó lehet.

Islát miért küldenéd el? Tény, hogy sokat nem mutatott még, de eléggé sokat hagyott ki a térde miatt. Időt kell adni neki. Forrest és Cáceres helyett nyugodtan lehet most játszatni, kétlem, hogy rosszabb lenne.
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 20:10

Immobile eddig két gólt lőtt, nem ő lesz a megoldás a bajainkra - legalábbis nem most.
Armeroval kapcsolatban nekem is vannak kétségeim, de én Islától akarnék megszabadulni, és így lenne a legegyszerűbb Smile
Back to top Go down
View user profile
Arnijuve

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 20:00

kemény kérdés ez. kiért adnánk ki pénzt és legfőképpen mennyit? szerintem nincs olyan mozgósítható támadó jelenleg a piacon aki elérhető árú számunkra és persze megfelelő minőségű/korú/posztú(mert nekünk egy ragadozó kell nem előkészítő).

Immobile kit győzött meg ??? engem még nem igazán...küzd annyira mint gio de egyenlőre nemsok köze van a top támadóhoz....

Cavani elérhetetlen számunkra...az észak afrikai banda nem adná el nekünk még 80 millióért sem szerintem. túl büszke népségek élnek ott afrikában...

Llorente olcsóbb lesz januárban mint volt nyáron...de nem vagyok benne biztos hogy megoldaná a gondjainkat....

Villa nem igazi opció ...szerintem kacsa.....de ha mégse akkor nesze neked öregedő "sztár" csatár....aki koránt sem biztos hogy jó olaszhonba

el_ceRebr0
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 19:08

@_Tyler wrote:

Aremro ugyanúgy nem válna be, mint Isla, Amauri, Pazienza, Martinez, Melo, vagy anno Miccoli, és még sorolhatnám... sőt, a jelenlegi legerősebb keretben is vannak olyanok, akiket lassan ide sorolnék szívem szerint, de egyenlőre még nem teszem. Középszerű csapatok, középszerű játékosai, akik 1-2 meccsen tudnak kiemelkedőt nyújtani, a többi meg alibi, nem kell nekünk ilyen. Az olasz bajnokságba Sneijderen kívül, nem igazán tudok olyan játékosról, akivel előrébb lenne a csapat, igaz nem tudom ebbe a rendszerbe, hova lehetne beilleszteni, de szerintem megérné megkersni a helyét. Tudom hogy az izéből nem szép igazolni, de egyszerűen annyira leszűkült az a réteg, akik hosszútávon képesek jó teljesítményt nyújtani, és meccseket eldönteni, hogy én rámondanám az áment. Esetleg még Klose lehetne előre megoldás 1-2 szezonra, de más klasszis nincs Olaszországban, akiért tűzbe tenném a kezem.
Back to top Go down
View user profile
daneeka
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 16:58

@laac wrote:
@daneeka wrote:
Szerintem kéne a padra Zeman!!4!! Vele biztosan megoldódnának a csatárgondok, és emberileg is nagyra tartom.
Te most viccelsz,ugye!!!!!!!??

Dehogyis. Mindig olyan szépeket nyilatkozik a Juventusról.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 16:50

@_benito wrote:
armero fasza csávó, de tavaly már jobbára értékelhetetlen volt, és idén sincs nagy szezonja.
vargasban én még mindig látok fantáziát, bár most már gyakorlatilag egyáltalán nem játszik. de conte helyre tudná pofozni

Mikor Conte jött, folyamatosan napirenden volt Vargas neve. Végül azt lehetett olvasni, a fegyelmezetlensége/balhés természete miatt nem szerette volna Conte.
Back to top Go down
View user profile
andree10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 16:41

Nem kell vízözön. Alapvetően továbbra is jó a csapat attól függetlenül, hogy 50 meccs után kikapott. Isla szerintem rendben lesz, és kell is egy ilyen sokoldalú játékos. Llorente diszkontáron pont jó lesz a télen. Elsősorban a taktikai sokszínűséget kéne visszahozni. Görcsösen maradunk a 3 védős rendszernél, pedig a 433-at elő lehetne kapni a kalapból néha. Nagy előnye hogy azzal csak egy fogalmatlan csatárunk lenne a pályán egyszerre. Vucinic és Gio is jobb lenne abban a rendszerben szélen.(Közben elolvastam Benito értékelőjét, szóval kb +1-eltem) Jövő nyáron szépen össze kell csomagolni Matrit és Q-t, és a helyükre hozni valami igazán pengés arcot.

Last edited by andree10 on 2012-11-05, 17:27; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Juve=scudetto
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:56

@daneeka wrote:
Szerintem kéne a padra Zeman!!4!! Vele biztosan megoldódnának a csatárgondok, és emberileg is nagyra tartom.

lol!
Back to top Go down
View user profile
_benito
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:54

@_Tyler wrote:

armero fasza csávó, de tavaly már jobbára értékelhetetlen volt, és idén sincs nagy szezonja.
vargasban én még mindig látok fantáziát, bár most már gyakorlatilag egyáltalán nem játszik. de conte helyre tudná pofozni
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:49

@daneeka wrote:
Szerintem kéne a padra Zeman!!4!! Vele biztTe most viccelszosan megoldódnának a csatárgondok, és emberileg is nagyra tartom.
Te most viccelsz,ugye!!!!!!!??
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:48

Pedig valamennyire már most is az!izé ellen is sokkal jobban hajtott a pályán mint Vuc!!És átlagban is nagyon hajt a törpe,persze ez nem mindig hoz eredményt én tudom,de kitartás az van!!Emellett technikás,gyors...stb!Én adok még neki időt a bizonyításra,nem úgy mint marti akit eladtam volna már nyáron!!Vuc a hétvégén nem tudom mit csinált a semmin kivül,de azt nagyon királyul tette!Ezzel a mentalitással húzhat a szarba!
Back to top Go down
View user profile
daneeka
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:47

Back to top Go down
View user profile
DartagnanX
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:33

@laac wrote:
@_Tyler wrote:
Gio-nak maradnia kell,ellenben Marti,Q,Vuc mehet!!Kiégtek vagy mi,nem vagyok biztos,h valaha bebizonyítják nekünk a képességeiket!

Tudom, hogy ezzel hatalmas vitát indítok be, de fel kell vállalnom a véleményem:
szerintem Gio sosem lesz nálunk meghatározó ember.
Bármikor elcserélném Szalaira. Very Happy
Back to top Go down
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:28

@_Tyler wrote:
Gio-nak maradnia kell,ellenben Marti,Q,Vuc mehet!!Kiégtek vagy mi,nem vagyok biztos,h valaha bebizonyítják nekünk a képességeiket!
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:25

Back to top Go down
View user profile
DartagnanX
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2012-11-05, 15:24

Szalai olcsón elhozható lenne a Mainzból, és még a BL-ben is játszhatna (amennyiben tavasszal is ott leszünk).
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
View previous topic View next topic Back to top 
Page 33 of 34Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next