Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AuthorMessage
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeToday at 14:35

Bonuccit, Dybuszt plusz a sallangért (malac, kebab, mandzu) kapott lóvét elküldjük Párizsba és jön a futballkurva.

Ilyen dealeket a Fifa karrier módjában csinál az ember...

Aztán eszedbe jut, hogy Momblano szerint delájt után nagyvad jön...

(Aztán valahogy mégsem Pep az edzőnk, ugye?)

Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeToday at 13:58

@CsT wrote:
Nelymár is jön! lol!

Mindenki IS!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeToday at 13:44

Nelymár is jön! lol!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeToday at 08:33

Mivel szentimentális vagyok én simán belelátom azt, hogy nyomott a lattba, hogy Ronci mondta neki, hogy igazoljon ide. Anno ha Ronci nem ollózza be és nem kap standing ovationt a büdös életbe nem tudtuk volna leigazolni, profizmus ide vagy oda.

Eddig nagyon tuti a mercato, ne csesszük el azzal, hogy idehozunk egy roncsot az ellentől.

Ha nem lesz komoly távozó , a keret szerintem teljes, sokkal erősebb és mélyebb mint az elmúlt években. Most már csak az kell, hogy a sokak által felszopkodott Sarri tudjon belőlük csapatot csinálni.

A sallangot ki kell szórni, Kebab mehet vissza az igazi hazájába, a malac csatolja fel a Lóma karszalagját.

Mivel Traoré a Sass játékosa lett így szerintem Mátyás marad (kell is 6 kp, nem bohóckodni 5-el mint tavaly)

Elnézve az edzésvideókat, Mandzsu még onnan is kitűnik, hogy mennyire pörög, nagyon fájni fog a szívem ha elengedjük még ha talán ez is lenne az észszerű döntés.

Vasárnap jöhet az első meccs, bevallom várom már. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeToday at 08:06

@zetterberg40 wrote:

Azt mondják:

75 millió bónuszokkal együtt
7,5 milliós alapfizu, ami bónuszokkal 12-ig emelkedhet
150 milliós kivásárlási ár, ami a 2. szezonja után aktiválható először, és onnantól minden szezon után emelkedik az ár

Ez zseniális.

https://twitter.com/Roberto_10_18/status/1151227798117216256

Paratici azért megérdemel egy hatalmas vállveregetést.

Amikor attól fostunk, mi lesz, hogy Beppe elmegy, látszik nem volt valós remek közösségünk féleleme. Beppe egy szuper Sampdoriát csinált a Juvéból. Nagyobb költségvetésből, de azt csinálta, amit egy középcsapatnál kell az eredmény miatt.

Fabio ezzel szemben varázsolt egy olyan mercatot, hogy:

-Rabiot és Remzi ingyen
-világ legtehetségesebb védője, akit tényleg mindenki akart ma bimbót villant
-Gigi ingyé az öltözőnek 
-Demiral és Romero (jegyezzük meg mindkettő piszok jó játékos, és anno Demiral leigazolása a Sasson keresztül szinétn PAratici érdeme volt, mára az egyik legjobb KH a Calcioban)

Ergo mind minőségben, mind életkorban hatalmasat léptünk előre, és eleddig vezéráldozat sem volt. Anyagilag is kb nullás lesz az egész történet. Ha emellé elmegy Higany, Kebab, Csicska és pl még Matyika, akkor leszarom, ha Icardi jön még hozzá, az így is parádés.

Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy a többiek mekkora csicskagyász lúzerek. Nem járták meg a B-t és mégis ott tartanak, hogy sehol. Nálunk a legnagyobb dolog AA kérlelhetetlen profizmusa. MEglehet valakinek nem tetszik, de kurvára őt igazolják az eredmények.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 23:30

@s4tch wrote:
hát ez óriási igazolás, akkor is, ha raiola 2-3 év múlva keres egy csapatot, amelyik simán leteszi a kivásárlási árát.

Azt mondják:

75 millió bónuszokkal együtt
7,5 milliós alapfizu, ami bónuszokkal 12-ig emelkedhet
150 milliós kivásárlási ár, ami a 2. szezonja után aktiválható először, és onnantól minden szezon után emelkedik az ár

Ez zseniális.

https://twitter.com/Roberto_10_18/status/1151227798117216256
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:46

@simoon wrote:

Allegri szomorú gondolata vagyok
Ugyanez jutott eszembe, ilyen mercatot Maxi sosem kapott, ez túl szép eddig, szóval várom, hogy valaki fontosat eladjunk vagy befusson fikardi....
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:40

@_DREAM_ wrote:
Azt kell hogy mondjam, érik egy gecijó csapat jövőre!wub
Allegri szomorú gondolata vagyok
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:39

hát ez óriási igazolás, akkor is, ha raiola 2-3 év múlva keres egy csapatot, amelyik simán leteszi a kivásárlási árát.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:36

Azt kell hogy mondjam, érik egy gecijó csapat jövőre!wub
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:31

@_DREAM_ wrote:
DeLajt landolt Torinoban!!4

Állitolag...jocolor
be is köszönt gyorsan: “Hello Bianconeri, this is @mdeligt_... I’m really happy to be here!” ⚪⚫
juve fb
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:28

Leszállt végre de Ligt gépe Torinóban. 2 hete jön, ideje volt...
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:28

a sas leszállt
Back to top Go down
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 22:27

DeLajt landolt Torinoban!!4

Állitolag...jocolor
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 21:59

Én egy dolgot nézek. Most bennem van már 3 Bors Tuck Barát és egy Árpád Prémium Kajszi és hazafele a vonaton (irány Dunakanyar) benyalok egy dobozos Krusovice Cernét. Mindenkit soxeretettel köszöntök!

Előre is köszönöm az elnézést az off miatt.

juve

sneco7
Gyúró
Gyúró

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 21:39

Tegyük hozzá,hogy az angolok Anglián belül mindig dupla áron mennek,könszönhetően a (kicsit most a Brexitnek is) saját meg hazai nevelési kvótának Európában ill. a Premier Leauge-ben, plusz azért a MU-nál szerintem mi magasabb polcon vagyunk jelen pillanatban. Tőlünk szerintem,ha a pénzt nem nézzük csak a Real,Barca kettősbe igazolni nagyobb presztízs,de lassan már oda sem és nemcsak Ronci miatt. Bayernt tenném még talán egy polcra magunkkal, az angolok,meg a PSG szerintem jelenleg visszalépés. Persze ha a pénzt nézzük más a sorrend.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 21:29

A topklubok eléggé utálják Raiolát, pedig kurvajó spílereket futtat a csávó, ebből még lehet egy-két nagy igazolásunk. Nem érzem relevánsnak, hogy 2-3 év múlva kifizetnék a 125 millát simán, akkor miért nem most veszik meg 85-ért és költik el ezt egy botlábú angolra?

Szerintem ez a gyerek alapvetően ide akart jönni most, hogy mi lesz 2-3 év múlva, teljesen lényegtelen. Nem gondolom, hogy innen fog nyugdíjba menni, de jelenleg óriási igazolás, aminek nagyon örülök!

LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 21:09

@zetterberg40 wrote:
De Ligt megszerzése szerintem az AA-korszak legnagyobb igazolása. A legtehetségesebb fiatal bekk, más nagy klubok is akarták, óriási fogás. Az a kategória, amit Agnelli tavaly emlegetett, miszerint "a következő Ronaldot 20-25 évesen kell bezsákolnunk". Szvsz ez az a szint, csak védőben. Kíváncsi vagyok, mennyi lesz a transzferdíj, de igazából annyira nem is lényeges. Kivásárlási záradék ide vagy oda, brévillantás a javából és jó befektetés a gyerek. 

Mindeközben Trippiert az Atletihez várják orvosira 20 millió fontért (szerintem jó vásár), a United a leicesteres Maguirért fizet 60-80 millió font közötti összeget tokkal vonóval.
Ha McGyverért leteszik ezt a pénzt, akkor De Ligtért is simán lefogják tenni bármikor a 120-130 misit. De egyébként egyetértek veled, legalább akkora dolog lenne, mint Ronci leigazolása.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 20:54

De Ligt megszerzése szerintem az AA-korszak legnagyobb igazolása. A legtehetségesebb fiatal bekk, más nagy klubok is akarták, óriási fogás. Az a kategória, amit Agnelli tavaly emlegetett, miszerint "a következő Ronaldot 20-25 évesen kell bezsákolnunk". Szvsz ez az a szint, csak védőben. Kíváncsi vagyok, mennyi lesz a transzferdíj, de igazából annyira nem is lényeges. Kivásárlási záradék ide vagy oda, brévillantás a javából és jó befektetés a gyerek. 

Mindeközben Trippiert az Atletihez várják orvosira 20 millió fontért (szerintem jó vásár), a United a leicesteres Maguirért fizet 60-80 millió font közötti összeget tokkal vonóval.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 17:40

@Krisz wrote:
Ha sikerül eladni a Malacot és Perint akkor lesz kb 10 millióba a mercatonk úgy hogy igazoltunk egy de Ligtet két fiatal tehetséges középhátvédet, vagy 2 szinttel megemeltük a kpnk minőségét és nem vesztettünk el senki fontosat. Ez kb olyan sikert jelentene a mercaton mint amikor ingyér elhoztuk Pirlot, és bagóért Vidalt meg Lichtit.
ebben az esetben tuti veszünk még valakit
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 17:35

Ha sikerül eladni a Malacot és Perint akkor lesz kb 10 millióba a mercatonk úgy hogy igazoltunk egy de Ligtet két fiatal tehetséges középhátvédet, vagy 2 szinttel megemeltük a kpnk minőségét és nem vesztettünk el senki fontosat. Ez kb olyan sikert jelentene a mercaton mint amikor ingyér elhoztuk Pirlot, és bagóért Vidalt meg Lichtit.
Back to top Go down
View user profile Online
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 14:40

Ramsey a kötelező udvariaskodáson túl jól, összeszedetten beszélt. Intelligen, szimpatikus arc benyomását keltette.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 09:02

@tjunior wrote:
Állítólag a Perin üzlet részeként veszünk egy srácot, a Bennfica u19ból. Joao Ferreira 18 éves, jobbhátvéd, életemben nem hallottam róla. 12 milla.
Én se. De jöjjön! A luzitán szélső hátvédek általában kurva jók! Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 09:01

@Petike007 wrote:

150 M korántsem számít alacsonynak.

Magam réséről tartom, hogy a kövi válság ami kb fél-egy év nagyban le fogja verni az árakat.

Továbbá az arabok és oroszok kedvét is elveszi az agyatlan pénzszórástól. Így a 150 M bőven elég. Ennyit egy ember sem ér. A Juve stadion mindenestül volt 120M. A kettőt tegyük már egymás mellé.

Lájtika nagyon cukor, meg minden, de 150M-ből csapatot lehet építeni.
Én legutóbb már "csak" 120ról olvastam, persze iszonyú sok pénz, de pl ennyit a Real lazán ki fog pengetni ha pl Ramos utódját keresik majd, Pogba árából is lehetett volna csapatot építeni mi mégis elszórtuk a malacra.

Nem tudom lesz-e válság és lejjebb mennek-e az árak, de azért nagyságrendileg az Atma lazán kirakott ennyit egy fele ennyit sem bizonyított srácért.

Persze baszok én rá, csak pózoljon már a hálós trikóban. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 08:40

Állítólag a Perin üzlet részeként veszünk egy srácot, a Bennfica u19ból. Joao Ferreira 18 éves, jobbhátvéd, életemben nem hallottam róla. 12 milla.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 08:20

@CsT wrote:

Igazából nem a transzferdíj hanem az alacsony kivásárlási záradék az aggasztó.

150 M korántsem számít alacsonynak.

Magam réséről tartom, hogy a kövi válság ami kb fél-egy év nagyban le fogja verni az árakat.

Továbbá az arabok és oroszok kedvét is elveszi az agyatlan pénzszórástól. Így a 150 M bőven elég. Ennyit egy ember sem ér. A Juve stadion mindenestül volt 120M. A kettőt tegyük már egymás mellé.

Lájtika nagyon cukor, meg minden, de 150M-ből csapatot lehet építeni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitimeYesterday at 08:00

@Tankcsapda wrote:
Szerda lesz az orvosi időpontja legnagyobb valószínűség szerint, de Ligtért meg csak kifizetjük a 75 milliót.
Igazából nem a transzferdíj hanem az alacsony kivásárlási záradék az aggasztó.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2019-07-15, 23:48

Szerda lesz az orvosi időpontja legnagyobb valószínűség szerint, de Ligtért meg csak kifizetjük a 75 milliót.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2019-07-15, 17:30

@CsT wrote:
Közben megvolt Ramsey első sajt. táj.-a, a 8-as mezt kapja és egy álma vált valóra, hogy ide igazolhatott! Smile
Ezt sosem gondoltam volna!

lol!

CsT
Allegri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2019-07-15, 15:25

Közben megvolt Ramsey első sajt. táj.-a, a 8-as mezt kapja és egy álma vált valóra, hogy ide igazolhatott! Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 1 of 21Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next