Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next
AuthorMessage
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-03, 17:57

@Malloy wrote:
Valamelyik nap megnéztem Pogba insta oldalát. Nekem nem hiányzik abszolút az a bohóckodó önimádó díszmajom az idióta táncaival. Ráadásul a világ pénzét rá kellene költeni.

Nem hiszem h reális esély lenne a leigazolására.
Back to top Go down
View user profile Online
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-03, 17:44

Buffon holnap jöhet orvosira, kurva fura ezt így leírni! Smile
Back to top Go down
View user profile
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-03, 17:10

Valamelyik nap megnéztem Pogba insta oldalát. Nekem nem hiányzik abszolút az a bohóckodó önimádó díszmajom az idióta táncaival. Ráadásul a világ pénzét rá kellene költeni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-03, 13:06

Nálam a helyzet eddig közepes, a két ingyen kp önmagában nagyon fasza, meglátjuk milyen lesz Rabiot magatartása és Remzi sérülékenysége.

Pellegrinit nem láttam, de kétlem, hogy a legnagyobb olasz tehetségről ilyen lazán mondana le egy Lóma, ahol a szépkorú Kolarov és Santon oldotta meg az LB posztot, persze a könyvek miatt szépen felsrófoltuk Luca meg Spina árát is.

A többi eladás még a Kobra maradéka, általában megállapított fix árakkal, ezekből Paraticit megítélni szerintem nem lehet. Nála az lenne a mérvadó ha mondjuk a Kebab & Matyi párosért be tudna hajtani 15-20 millát, mert az ilyenek az elődjének nem mentek.

Továbbra is azt mondom sokkal jobb lenne most eladni Dybalát 80-100M-ért mint majd jövőre 40-ért. A válogatottban ugyanúgy keresik (de nem találják) a helyét, de ott is mindenhol szar. Én akár már abba is belemennék, hogy adjuk el és maradjon itt a malac akiért szerintem nem fogunk komoly ajánlatot kapni. De amennyire nekem lejön főleg Pável szerelmes a kis brazilba.

Szerintem hatalmasat fog csalódni aki Napoli-szerű focit vár Sarritól, sokkal inkább fog ez hasonlítani a tavalyi cselzi féle szarhoz, kíváncsi leszek mi lesz ha beüt 1-2 rossz meccs, mennyire fog nyígni minden szar miatt és fog-e változtatni valamin vagy nyomatja ugyanazt a stílust és felállást továbbra is, mert az eddigi csapatainál így tette, persze miért ne változhatna meg 60 évesen! Smile

Mindenesetre sokkal minőségibb kp-t kap mint Maxi az elmúlt 2 szezonban.

Meglátjuk jön-e De Ligt és marad-e kanca, ha mindkettő az kurva nagy dobás lenne, ha csak egyik akkor maradok a közepesnél, ha egyik sem akkor nálam átfordul negatívba a mercato (Ebbe már beleveszem Manzsu távozását és a csicska maradását is). Esetleg még Demiralt várom, mást nem nagyon (Traoré szerintem felesleges, hacsak Matyi nem megy el, Sári nem fog 7 kp-t forgatni)  kivéve ha valami hülye klub tényleg ki nm csenget a hisztizősért egy irreális összeget.

Azt továbbra sem látom, hogyan tudnánk szponzorügyileg egy nagyobb lépést tenni a Real/Barca/PL csapatok felé, erre kurva jó lett volna Pep. Agnelliben vakon bízom ha üzletről van szó, de ha fociról akkor azért nem.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-03, 12:31

@Petike007 wrote:

Nem viszont korántsem biztos, hogy ide akart jönni. 

Magam részéről amivel eddig nagyon elégedett vagyok.

A középpályánk jelentősen megerősödött mindezt full ingyé. Rabiot pénzért is bőven megérős kategória lett volna, de így még szebb.
Végre jól tudtunk eladni. A hecsedliből jött 112 M
Megszereztük az egyik legtehetségesebb olasz hátvédet.
Eddig nem adtunk el egy kulcsjátékost sem. 
Demiral Traore Romero nagy valószínűség szerint érkezik.
Ha Lájtika jön és Csicska megy nagyon boldog vagyok.
Ha Khedirát és Matyikát egy marék szotyiért legalább el tudjuk adni még boldogabb leszek.

Valahogy nyugodt vagyok PAratici miatt. Szerintem kiválóan végzi a munkáját. SArrival a foci is nézhető lesz. NEkem tetszik a formálódó csapat. Ha Agnelli egy normális mezszponzor akkor nagyon is rendben leszünk. Durva , de néztem, hogy a Sassol-nak is jobb a főszponzori pénze, mint nekünk. És akkor még a nemzetközi helyzetről nem is beszéltem.

Én akkor is rendben leszek, ha Delight jön és Bonucci ránk rohad. Egy masszívabb kpval az ő satnyaságai se domborodnak annyira ki, passingban meg világelit.
Nekem azért vannak kétségeim Pellegrini kapcsán, mint "legtehetségesebb olasz hátvéd", de én is próbálok optimistán hozzáállni.
A végre jól tudunk eladni kijelentéssel én azért egy picit várnék még, egyedül Spinazzola az aki ebbe a kategóriába tartozik, a többi az még Marotta spíler mutyi projectje, ami most akkumulálódott. Nekem ebből a szempontból Malac, Matuidi, Khedira és esetleg Mandzukic sorsa lesz döntő. Illetve ha eladjuk Dybalat akkor lehúznak-e megint - a mai bullshit generator a Dybala + 60-70milla = Pogba dealt lökte ki, ez eléggé lehúzás, még ha Dybala nem is ér 100at, mert Pogba se ér 150et.

A játék szépsége nekem nem elsődleges szempont, viszont ami a csapat szerkezetét (balance a kozeppalyasok karaktere között, illetve, összhang a kp szerkezete és Sarri stílusa között) és Sarri erényeit (egyénileg kihozni a legjobbat a játekosokból) illeti én is nagyon optimista vagyok.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-03, 12:01

@Krisz wrote:
Ndombele hivatalos. 60milla - nem is kiugróan nagy összeg.

Nem viszont korántsem biztos, hogy ide akart jönni. 

Magam részéről amivel eddig nagyon elégedett vagyok.

A középpályánk jelentősen megerősödött mindezt full ingyé. Rabiot pénzért is bőven megérős kategória lett volna, de így még szebb.
Végre jól tudtunk eladni. A hecsedliből jött 112 M
Megszereztük az egyik legtehetségesebb olasz hátvédet.
Eddig nem adtunk el egy kulcsjátékost sem. 
Demiral Traore Romero nagy valószínűség szerint érkezik.
Ha Lájtika jön és Csicska megy nagyon boldog vagyok.
Ha Khedirát és Matyikát egy marék szotyiért legalább el tudjuk adni még boldogabb leszek.

Valahogy nyugodt vagyok PAratici miatt. Szerintem kiválóan végzi a munkáját. SArrival a foci is nézhető lesz. NEkem tetszik a formálódó csapat. Ha Agnelli egy normális mezszponzor akkor nagyon is rendben leszünk. Durva , de néztem, hogy a Sassol-nak is jobb a főszponzori pénze, mint nekünk. És akkor még a nemzetközi helyzetről nem is beszéltem.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-02, 22:52

@sneco7 wrote:

Ha valóban jön a belga, akkor megértem,hogy kihagytuk ezt a lehetőséget,amúgy meg nagyon sajnálom. Ha megy Kebab és Matyi, akkor is marad Pjanic,Bentancour, Rabiot,Can,Ramsey plusz Nicolussi,jöhetne még ide Marcika vissza Very Happy De szerintem a két világbajnok közül max. 1 fog távozni idén.
Hector vagy  Ander Herrera is elérhető még ingyen Very Happy
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-02, 22:40

@Krisz wrote:

Ha valóban jön a belga, akkor megértem,hogy kihagytuk ezt a lehetőséget,amúgy meg nagyon sajnálom. Ha megy Kebab és Matyi, akkor is marad Pjanic,Bentancour, Rabiot,Can,Ramsey plusz Nicolussi,jöhetne még ide Marcika vissza Very Happy De szerintem a két világbajnok közül max. 1 fog távozni idén.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-02, 20:30

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-02, 15:22

@s4tch wrote:
https://twitter.com/FrSerieA/status/1145661428021551104?s=19

a mama már a reptéren kavarta a kását. fasza lesz ez.

A mama nagyon irritáló. Előbb basznám arcon szívlapáttal, mint Raiolat, azért az nagy szó.
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-02, 14:56

@CsT wrote:
Ma sem akar ez a belga mezzel pózolni? Very Happy
Milyen mézzel?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-02, 14:13

Ma sem akar ez a belga mezzel pózolni? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 23:41

@Tankcsapda wrote:

Bár így lenne. Viszont Adrienn hivatalos. Azért jobban fest a mostani transzferkeret-kímélő középpályás erősítés, mint korábban, azért nagyon nem mindegy, hogy Khedira és Matuidi, vagy pedig Ramsey és Rabiot van a mérleg bal, illetve jobb oldalán.

Pedig mindkettő egy világbajnok csapat gerincének tagja volt, igaz egyikük 2014-ben...de a másik meg kis túlzással Rabiot helyett volt kezdő.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 21:27

https://twitter.com/FrSerieA/status/1145661428021551104?s=19

a mama már a reptéren kavarta a kását. fasza lesz ez.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 20:40

@_DREAM_ wrote:
Lemaradtam Ligt bemutatásáról? Rolling Eyes

Bár így lenne. Viszont Adrienn hivatalos. Azért jobban fest a mostani transzferkeret-kímélő középpályás erősítés, mint korábban, azért nagyon nem mindegy, hogy Khedira és Matuidi, vagy pedig Ramsey és Rabiot van a mérleg bal, illetve jobb oldalán.
Back to top Go down
View user profile
_DREAM_
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 17:27

Lemaradtam Ligt bemutatásáról? Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile Online
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 14:34

@zetterberg40 wrote:

Btw: https://twitter.com/juvefcdotcom/status/1145646993093660673
ügyes
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 12:59

@s4tch wrote:
ramsey sérülés szempontjából annyira nem gyászos. tavaly 40, előtte 32 meccset játszott, és 10-10 maradt ki neki sérülés miatt.

Tartsa meg jó szokását.

Btw: https://twitter.com/juvefcdotcom/status/1145646993093660673
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 12:51

ramsey sérülés szempontjából annyira nem gyászos. tavaly 40, előtte 32 meccset játszott, és 10-10 maradt ki neki sérülés miatt.
Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 12:29

Most már csak az kell a középpályán, hogy Ramsey nagyrészt egészséges maradjon a szezon során, Rabiot pedig tudjon viselkedni => mert Kebap minimum, de szerintem Mátyás is távozik.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 12:24

nekem azért tetszik a mostani két középpályás igazolás, mert amellett, hogy tudnak passzolni, és mindkettő viszonylag dinamikus játékos, mindkettő tud szerelni is. pjanicon kívül szerintem az összes középpályásunkhoz képest előrelépés mindkettő. faszák lesznek.

ndombélét nagyon szerettem volna, de ha úgy fér bele de ligt, hogy ingyen muszáj középpályásokat hozni, akkor azzal ki tudok békülni.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 12:03

Rabió megvillantotta a bimbót. A Pjancsi-Rabió-Ramzi trió egyszerre a pályán garantálja a villámgyors transitiont az tuti, ha pedig védekezésben is elég masszívak tudnak lenni, akkor brutál 433at lehet összerakni. Ha nem, akkor fogalmam sincs mit fogunk játszani (hogyan pakoljuk fel egyszerre a Pjancsi, Ramzi, Rabi, CR, Bernát, Dybala ha marad/Koszta vagy másik gecigyors szélső akit a helyére veszünk + Matuidi/Can/Bentancur/egyéb box to box).
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-07-01, 11:17

Hivatalos
Luca Pellegrini 22 millió in
Spina 29,5 millió out
26,6 milla nyereség a költségvetésben, ezzel már "csak" szakmai oka lehet Cancelo eladásának.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 22:56

@Krisz wrote:
Manolast kivásárolta a Nápolyi. Na most, ha a Rómát már a Nápolyi is le tudja rabolni, akkor nekünk se kellene hogy gondot okozzon Zaniolo leigazolása.

Azért az szép a Napolitól, hogy behúzta a görögöt, szerintem nagy fogás nekik. Pláne, ha Koulibalyt nem engednék el, és ők ketten alkotnák a védelem közepét. Sarrinak komoly dolga lesz már az első szezonjában, hogy Conte és egy megerősített Napoli-kerettel rendelkező Ancelotti fogja üldözni a scudettot.

A Romat most lehet, hogy szét fogják szedni. Tottit "elzavarták", De Rossival nem hosszabbítottak, elvileg Florenzi is távozna, Lorenzo Pellegrini maradása sem biztos, ilyen kvázi káosz közepette szerintem Zaniolo sem szívesen maradna, ilyen fiatalon neki a megfelelő közeg szükséges kell, hogy legyen a töretlen fejlődéséhez.

Na várjuk a holnapot a nagy bejelentésekkel. Very Happy Kettő szinte biztos lesz, de Ligtet egyelőre csak pedzegetik, hátha hozzácsapják őt is.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 21:58

@zetterberg40 wrote:

Én nehezen hiszem, hogy az alig 20 éves Pellegrini lesz Szandi alternatívája nem túl sok felnőttmezőnyben felmutatható meccsel a lábaiban. Inkább DS-re tippelnék, vagy arra, hogy a nem sokkal öregebb, de több A-ligás meccsel rendelkező Rogerio lesz visszarántva a Sasolból - már ha van még hozzá közünk. 

A Juvés insta sztori szerintem annak az ocsmány meznek a bemutatóját vetíti előre.
Rogeriot pont ma véglegesítette a Sass (meg egy másik fiatalt), úgyhogy ő nem lesz visszarántva. Lehet nekimegyünk egy Kanca (ha marad), Puli, Szandi, De Sciglio, Pellegrini sorral a szezonnak. Sarrinak szerintem nem igazán kell több szélső védő.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 21:54

@Krisz wrote:
Manolast kivásárolta a Nápolyi. Na most, ha a Rómát már a Nápolyi is le tudja rabolni, akkor nekünk se kellene hogy gondot okozzon Zaniolo leigazolása.
Szerintem tervben van, csak valahogy rájuk akarjuk sózni a malacot közben! Smile
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 21:48

@tjunior wrote:
Rabiő in da house. "ingyér" átalakítottuk a középpályát, hogy minőségben ez mit jelent az majd kiderül. De pénzügyileg nagyon kellett ez, az biztos.
Jöhet delájt meg 1-2 apró és kész.
Ki is az új átigazolási igazgatónk, Mr. Moggi?

Ronaldo, Ramsey, Rabiot, átlagosan 38-ért jöttek. Az elsőért gecijó, a többi meg majd idővel. Ha azzal jöttök, hogy a háromnak semmi köze egymáshoz, egyfelől jogos, másfelől a legelső következménye a másik kettő ára. És hogy mindegyik R betűs? LexaRom.

lol!

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 21:25

Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 20:05

Rabiő in da house. "ingyér" átalakítottuk a középpályát, hogy minőségben ez mit jelent az majd kiderül. De pénzügyileg nagyon kellett ez, az biztos.
Jöhet delájt meg 1-2 apró és kész.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 19:07

Idén se költünk a középpályára, de dinamikában így is rengeteget lépünk előre Ramseyvel meg a tékozló fiúval Surprised

zetterberg40
Allegri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2019-06-30, 18:30

A bongyor tényleg megérkezett: https://twitter.com/juventusfc/status/1145365892731232257
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 6 of 22Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next