Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-03, 21:59

LeRoi10 írta:
mindig elhisszük, hogy nyomunk egy tökéletes mercatot. mindig.

Az a különbség az előző mercatokhoz képest, hogy most lett volna esély hibátlant nyomni, csak nagy valószínűséggel elbasszuk.

Minél többet gondolkodom a Lukaku-témán, annál inkább el tudom fogadni a cserét. Persze jobb lenn mondjuk Martialt hozni vagy valahogy Pogbát, de abból a ManUból mindenki lefelé lógott ki, nem csak a holland elöl. Dybusz elmúlt éve harmatgyenge volt: nem találtuk a helyét, nem volt hasznára a csapatnak, szar a hozzáállása, azon sem lepődnék meg ha rombolná a csapatszellemet a jelenléte. Ha meg akarunk tőle válni, nem hiszem, hogy röpködnének érte a 100 millás ajánlatok, sajnos tavaly beigazolódott hogy nem több egy sokadik argentin tucattehetségnél, akinek egyszerűen nincs posztja a modern futballban. Simán el tudom képzelni, hogy Lókukinak feküdne az olasz foci, max nem jön be és egy használhatatlan cserejátékos helyett jön egy másik használhatatlan cserejátékos.

Ami viszont nagyobb gond, az a Danilo-Cancelo csere. Valszeg Cancelo is olyan játékos, akitől hozzáállás miatt válnánk meg, de ez az üzlet így akkor is nagyon rosszul néz ki. Hacsak nem hozunk jobb bekkbe még egy használható embert (Hysajt hoznám, ha nem akarunk túl sokat költeni), akkor 1 szem értékelhető szélsővédővel futunk neki a szezonnak, az úgy NAGYON karcsú lesz, mert hiába rotál keveset Sarri, ha egyszer EGY értelmes opció sem lesz jobbhátvédben.

Nálam még mindig az lenne az álom, ha: Lukakut megvenné az inda, Dybalát a ManU (cserébe elhoznánk az el(vissza?)vágyódó Pogeszt), elengednénk Malacot a Romához, Mandzukic lenne a tartalék center Icardi mögött (tudom, hogy undorító vagyok, de én sunázom a fiút), Cancelot eladjuk Danilo érkezése nélkül, elsózzuk még Matyit és Khedirát, esetleg Ruganit, és igazolunk egy kezdő szintű jobbhátvédet. Kétlem, hogy ennyi pénzt elő tudunk húzni idén, még úgy is, hogy a távozók bére összeadva elég magas. Összegezve nálam így nézne ki az ideális játékosmozgás a maradék pár hétben:

- Dybala, Higuain/Mandzukic, Khedira, Matuidi, Cancelo (ha igazolunk valakit aki nem Danilo), Bonucci (de úgyis Rugany menne)
+ Icardi, Pogba, kezdő jobb bunkó

(Ha már annyiszor elhangzott a frázis, hogy Sarri nem rotálja a játékosokat, belefér ennyi minusz ember is simán.)
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 19:58

mindig elhisszük, hogy nyomunk egy tökéletes mercatot. mindig.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 18:59

cancelo = danilo + 35m

secco hivatalosan is visszatért
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 17:52

Úgy tűnik Dibcsi nem akarja a Juvéban látni Lukakut! Smile Pacsi! Smile

Bevásárlóközpont - Page 10 67515495_2439376156150305_4361638034681102336_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkj54yo5yHoAqvaFn8SrTHfeEb-3OoU0cnb5_4p1_ClcvApCnLF5fZKxXUbH11dIhA&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 16:17

Én azt mondom Dybesz maradjon(minek adtuk neki  a10est,ha nem hiszünk benne),kell Ő nekünk!Ha már könyvelés simogatás,miért nem kezdjük a felesleges játékosokkal??3-4 feláldozható ki több ki kevesebbért,és még a fizukat is lenyomjuk!Értem én a piac képes dolgot,de pont Dybesz,Kanca?????neeeee máááá!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 14:59

Petike007 írta:
A Juventus és az Everton egyességre jutottak Moise Kean átigazolásáról. Állítólag már csak a támadón múlott, hogy létrejön e a transzfer, aminek a végére szintén pont került, azaz a 19 éves olasz csatár és az angol gárda megegyeztek a szerződésének minden részletével kapcsolatban. Az angolok 36 millió eurót fizetnek a játékjogáért, plusz további bónuszokat a pályára lépéseinek számától és teljesítményétől függően. Továbbá visszavásárlási opciót is tartalmaz a kontraktus. A 19 éves játékos az elmúlt idényben mutatkozott be a Serie A-ban, ahol 13 mérkőzésen 6 gólig jutott.
Nem hivatalos sajtóinformációk szerint, a Juventus 60 millió euró ellenében vásárolhatja vissza fiatal támadóját, amíg szerződés köti az Evertonhoz.


Nálam ez így 10/10



Fú, ez bőven egy hatalmas fegyvertény így. Mi a forrás, azt megkérdezhetem?

Gyakorlatilag egy egy éven belül lejáró szerződésű ígéretért legomboltunk 36 millát, ami gondolom bónuszokkal legalább 40 lesz. Ha vissza akarjuk venni, mert tényleg klasszis lesz a srácból, akkor pedig a 60 milla aprópénz lesz, tekintve, hogy milyen infláció van a játékospiacon.

Óriási.

Ugyanaz a Paratici, aki összehozta ezt, De Ligtet, Ramseyt és Rabiot-t ingyen, meg Demiralt apróért, tényleg ide fogja hozni Lukakut? :O
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 13:26

Ez az egész nálam legalább akkor WTF mint amikor tavaly Bonuccit, egy szar szeon után nagyobb fizetéssel hoztuk vissza mint amikor eladtuk.
Oké, száljunk ki Dybalából amíg jó ára van, de cserébe idehozzuk Lukakut, akitől a 32 éves dagadt Higu is jobb, de legalább többet fog keresni a belga.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 11:37

Dybalát most kell eladni, mert jövőre már a kutyának sem kellene, és egyáltalán nem látni a helyét a csapatban. Viszont Lukakuért beáldozni... ez még Seccótól is durva lenne. A belga 30 millióért még egy viszonylag vállalható igazolás is lenne, de annyiért, amit pletykálnak, ráadásul 9 milliós fizetéssel... vicc.
Lehet, hogy hülyeséget beszélek, de szerintem Sarri edzősége alatt Higuain lenne Ronaldo ideális csatártársa.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 11:35

A Juventus és az Everton egyességre jutottak Moise Kean átigazolásáról. Állítólag már csak a támadón múlott, hogy létrejön e a transzfer, aminek a végére szintén pont került, azaz a 19 éves olasz csatár és az angol gárda megegyeztek a szerződésének minden részletével kapcsolatban. Az angolok 36 millió eurót fizetnek a játékjogáért, plusz további bónuszokat a pályára lépéseinek számától és teljesítményétől függően. Továbbá visszavásárlási opciót is tartalmaz a kontraktus. A 19 éves játékos az elmúlt idényben mutatkozott be a Serie A-ban, ahol 13 mérkőzésen 6 gólig jutott.
Nem hivatalos sajtóinformációk szerint, a Juventus 60 millió euró ellenében vásárolhatja vissza fiatal támadóját, amíg szerződés köti az Evertonhoz.


Nálam ez így 10/10


Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 11:12

Nekem Dybala eladásával nincs bajom, főleg ha tényleg ad valaki 100 millát egy közepesen lassú, totál egylábas, hisztis támadóért. (Oké technikailag kurva képzett és a bal lába is iszonyú jó).

De ezt a pénzt vagy a könyvek rendbetételére (én már elvesztettem a fonalat, hogy kb hol tartunk anyagilag) vagy egy klasszis leigazolásába kellene fektetni.

De annak nincs értelme, hogy idehozzunk ezt a botlábút 80/9 milláért...két lehetőség van:

 1. A MU nem adna pénzt csak cserébe megy bele (ekkor jöhet jogosan a miért nem Pogba kérdés)
 2. Tényleg ilyen típusú csatárt akarunk, ami Sarri játékstílusát ismerve kurva meglepő lenne, de ha igen akkor hozzuk el Duvan Zapatát, kb harmadennyi pénzből meglenne és vannak olyan skilljei mint a balgának.

Jah, MU fórumokon ilyeneket írnak: "pont egy ilyen gyors szélsőre lenne szükségünk mint Dybala" Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 10:52

Téjlor89 írta:
Egyre durvább dolgokat lehet olvasni. Dybalat nem engedjük edzeni??? 
még ha így is lenne, baromira nem látunk a színfalak mögé
Dybcsiből én az alázatot hiányolom jóideje, ott van CR tanulhatott volna, de inkább hiszti, durcafej etc
én megértem ha el akarjuk adni (mondjuk miért nem Pogbára cseréljük?)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-02, 10:38

Egyre durvább dolgokat lehet olvasni. Dybalat nem engedjük edzeni??? WTF? Volt egy szar szezonja a srácnak (nem csak neki...), meg néha hisztizik kicsi, de mindig látszott rajta, hogy hűséges a klubhoz, erre így basszuk ki? Ráadásul Lukakuért?

Miért kell nekünk mindenkinek mindig bepucsítani? ManU (Lukaku), Milan (Higuain kölcsön), City (Danilo?). Tényleg ekkora nyomás van a csapaton anyagilag, hogy fire salere kell tenni minden piacképes játékosunkat? És komolyan bevállaljuk Lukaku 80 millájának az amortizációját?

Végetelnül csalódott leszek, ha ezek a pletykák igaznak bizonyulnak. Egyelőre bízok Paraticiben, mert eddig jó munkát végzett. Jó lenne most nem elbaszni mindezt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 22:59

részemről elfogytak a szavak.

sok szerencsét sarrinak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 22:45

Malloy írta:
A Cancelo bizniszt még megúszhatjuk szerintem. A City mindenképpen beleakarja venni Danilo-t. Ennyire majdcsak nem lesz balfasz Paratici..
Dehogynem... Sad

Agrestiék szerint nem Danilo a gond, hanem a pénz amit adna mellé a cici, ott szeretnénk egy 10-essel többet. Sad

Lókaku meg 9 millás fizuért jöhet, édes istenem. Sad
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 15:33

A Cancelo bizniszt még megúszhatjuk szerintem. A City mindenképpen beleakarja venni Danilo-t. Ennyire majdcsak nem lesz balfasz Paratici..
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 10:13

Az Adidas tényleg szarul fizet, de cserébe legalább kibaszott gagyi mezeket csinál.

Paratici olyan mint amikor én leülök 5 sör után a PC elé és egy szar meccs (mert csal a gép) után lecserélem a fél keretet. Very Happy

A Lukaku dolgot szerintem nincs ember a földön aki érti....egy favágó dagadt állat, aki gyengébb bármelyik csatárunknál mégis 80 millába kerül.

A Cancelo dolog is érthetetlen lenne, mert biztos lenne egy kis plusvalenza viszont, hogy szarabb RB-t szerződtetnénk tőle az biztos. Akár Darmian, akár Hysaj jönne az visszalépés, bár az olasz lapok olyat is írtak régebben, hogy Sarri akár a DS, Puli kettőssel oldaná meg a jobb bekk posztot. Azért az karcsú lenne...

Pár napja olyat is olvastam, hogy Pellegrinit is visszaadhatjuk egy évre még Cagliariba.

Azt is nehéz megjósolni, hogy kire gyűtjük a lét ennyi eladással (már ha igaz, hogy ennyi játékosunk is a piacon van). Eriksenre? Pogbára? Nejmárra? Icardira?

Kezdem úgy érezni Fabio nem az asztalra csapja ki a brét, hanem egyenesen az arcunkba. Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 09:40

s4tch írta:


állítólag újra fogjuk tárgyalni azt is. van/lesz itt pénz, de könnyen lehet, hogy érkezik még egy drága igazolás, és azt kell megalapozni valahogy.

egyébként nekem semmi bajom nem lenne az eladásokkal, ha normális helyettesek érkeznének. egy 80-85 millás lukaku és darmian kurvára nem azok.

"csak a pénz miatt Mark, csak a pénz miatt..."

Szerintem az van hogy be kell hozni Ronci meg Lighti árát, az "ingyen" igazoltak fizuját és muszáj vezéráldozatokat hozni. Legalábbis Cancellára esetében nem tudok másra gondolni. de az hogy elcseréljük Dybcsit Lukra, az teljes wtf. akkor miért nem adjuk csak el szimplán, és megtartjuk Malacot? vagy most vele mi van? 

Elvileg Dybcsi ma beszél Sarrival, ő maradni szeretne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 09:31

Petike007 írta:
...Igazság szerint nekünk van a legszarabb mezszponzori szerződésünk...

állítólag újra fogjuk tárgyalni azt is. van/lesz itt pénz, de könnyen lehet, hogy érkezik még egy drága igazolás, és azt kell megalapozni valahogy.

egyébként nekem semmi bajom nem lenne az eladásokkal, ha normális helyettesek érkeznének. egy 80-85 millás lukaku és darmian kurvára nem azok.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 09:10

CsT írta:
A lapok szerint ha már Manchesterben jár Paratici nemcsak a Lókaku-Dibi cserét bonyolíthatja le, hanem Cancelót is eladhatja a citynek. Erős hétvége lenne...

Ezen lefagytam. ki a tökömmel akarjuk helyettesíteni? DS? Darmian?  cyclops ne hülyéskedjünk már...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 08:52

s4tch írta:
illetve áruljuk matuidit, mandzukicot, ruganit, higuaint, khedirát és perint is. (pjacáról szó sincs.)

kezdtem beleélni magam, hogy a sneciből befolyó bevétel elegendő lesz arra, hogy kozmetikázzuk a könyveket, de az csak a tavalyi pénzügyi évet rázhatta gatyába.

Igazság szerint nekünk van a legszarabb mezszponzori szerződésünk. Itt van CR van média figyelem. Mi a tökért nem lehet azon is dolgozni. Az adidos is hozzánk vágott némi aprót. Annyira szarul azért nem állhatunk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 07:36

illetve áruljuk matuidit, mandzukicot, ruganit, higuaint, khedirát és perint is. (pjacáról szó sincs.)

kezdtem beleélni magam, hogy a sneciből befolyó bevétel elegendő lesz arra, hogy kozmetikázzuk a könyveket, de az csak a tavalyi pénzügyi évet rázhatta gatyába.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-08-01, 06:51

A lapok szerint ha már Manchesterben jár Paratici nemcsak a Lókaku-Dibi cserét bonyolíthatja le, hanem Cancelót is eladhatja a citynek. Erős hétvége lenne...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 17:19

Kicsit túlzás ez a negatívum Lukakuval kapcsolatban. Az, hogy a ManU-ban nem válik be valaki, teljesen irreleváns, lásd Pogba esetét. A másik pedig az, hogy lehet, hogy nem a legképzettebb, lehet, hogy nem tudna a Sarriballal azonosulni, de ráció lenne a leigazolásában. Sarri sem mindenáron a Napoliban alkalmazott szisztémát fogja nálunk folytatni, eleve a Chelseavel úgy nyert EL-t, hogy a Lukakunál lassabb, botlábúbb Giroud lett a sorozat gólkirálya. De nem is ez az oka, amiért nem írnám le előre a belgát. Ugye van nekünk egy Ronaldonk, aki megfelelő alájátszással húzza a csapatot. A középpálya most már talán adott lesz hozzá, plusz az szerintem kiderült, hogy sokkal inkább tud együtt játszani Mandzukiccsal, mint Dybalaval. És ha vesszük a horvátot, vagy vegyük ide Benzemat is, ha van egy erőcsatár előtte, aki helyet teremt neki és csapatjátékos is, akkor Ronaldo szárnyal. Mondanám, hogy Mandzukiccsal a kezdőben sikeresek lehetünk, de nem fog bírni alapemberként egy teljes szezont, és a teljesítménye sem olyan egyenletesen magas szintű, mint 2017 tavaszán.

Én a belgában látok fantáziát, és ha érkezik, akkor remélhetőleg a Ronaldoval való kapcsolódásban rejlő lehetőségeket Sarri is felismeri.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 14:43

DartagnanX írta:
Bakker, megnéztem most egy "best of lukaku" keresőszóra előkerülő Youtube videót. Hát apám, ennek a csávónak a legjobb megmozdulásai is kicsordítják a könnyet az ember szeméből. 
Ha hozzánk jön, nagyon sokat fogunk kurvaanyázni/nevetni (téttől függően) a megmozdulásain.

Egy Mohamed Sissokóba oltott Sturaro a srác. Very Happy De legalább a malacnak lesz ellenfele az esti evőversenyeken. Very Happy
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 14:33

Bakker, megnéztem most egy "best of lukaku" keresőszóra előkerülő Youtube videót. Hát apám, ennek a csávónak a legjobb megmozdulásai is kicsordítják a könnyet az ember szeméből. 
Ha hozzánk jön, nagyon sokat fogunk kurvaanyázni/nevetni (téttől függően) a megmozdulásain.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 14:30

CsT írta:

Én úgy olvastam, hogy pont ez a lényege, hogy nincs fix dátuma a dolognak, hanem akkor aktiválódik amikor Kean távozni akar és az Everton is el akarja adni. Azért az fura lenne ha a játékosnak nem lenne beleszólása (főleg a pizzásnál) viszont ha van beleszólása akkor meg mi értelme? Very Happy

Kötjük itt a bonyolult üzleteket ahelyett, hogy vettünk volna valami lelakott kombájnt az apjának! Very Happy

Na ez az aminek nem elővásárlás a neve.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 14:08

Krisz írta:


Az elővásárlásnak csak akkor van értelme, mint koncepció, ha a játékosnak nincs beleszólása. Szóval, ha elérjük a szerződésben foglalt dátumot, a két fel leül és megbeszéli, hogy kell-e nekünk Ken, ha igen akkor kézrázás és jön vissza Torinoba, ha nem akkor megy a piacra vagy marad a seggén.
Én úgy olvastam, hogy pont ez a lényege, hogy nincs fix dátuma a dolognak, hanem akkor aktiválódik amikor Kean távozni akar és az Everton is el akarja adni. Azért az fura lenne ha a játékosnak nem lenne beleszólása (főleg a pizzásnál) viszont ha van beleszólása akkor meg mi értelme? Very Happy

Kötjük itt a bonyolult üzleteket ahelyett, hogy vettünk volna valami lelakott kombájnt az apjának! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 13:36

CsT írta:
A Kean üzlet valóban win-win (sőt win-win-win) kategória jelenleg. Bár indokolni nem tudom, de valahogy az volt az érzésem, hogy Sarrinál lófaszt se játszott volna, az Everton jó hely neki, nincsenek kiszoríthatatlan játékosok, erős a bajnokság...stb. Ha nem lesz belőle klasszis akkor jó üzletet csináltunk, ha meg az lesz akkor pedig még csinálhatunk, ha lesz rá elővásárlási opció.

Ez amúgy úgy működik, hogy pl 2 év múlva az Everton megegyezik az indával h 60M-ért övék Kean, akkor mi odamegyünk, letesszük a zsét, homlokon köpjük Marrottát és elhozzuk haza Ken babát?
(de mi van ha Ken nem akar idejönni? Akkor másnak nem adhatja el az Everton csak ha mi beleegyezünk?)

Ha Dybalát eladjuk 100M-ért azzal nincs bajom, de ha elcseréljük egy botlábú+20M-ra annak mi értelme? Lesz egy gyengébb egydimenziós játékosunk, hasonló vagy magasabb fizuval, akire gyakorlatilag nincs szükségünk, aki ha nem válik akkor ő lesz az új malac, akit lehet majd "szaré-húgyé" kölcsön+opcióval odaadogatni középcsapatoknak.

A Sarriballba nem tudom, hogy illene bele ez az erőfoci amit a belga képvisel, ezért szinte kizártnak tartom, hogy a bagós kérte volna őt. Szóval ha a könyveknek kell a bevétel akkor adjuk el Dibuszt, de ez a csere totál csubakka.

Az elővásárlásnak csak akkor van értelme, mint koncepció, ha a játékosnak nincs beleszólása. Szóval, ha elérjük a szerződésben foglalt dátumot, a két fel leül és megbeszéli, hogy kell-e nekünk Ken, ha igen akkor kézrázás és jön vissza Torinoba, ha nem akkor megy a piacra vagy marad a seggén.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 12:31

A Kean üzlet valóban win-win (sőt win-win-win) kategória jelenleg. Bár indokolni nem tudom, de valahogy az volt az érzésem, hogy Sarrinál lófaszt se játszott volna, az Everton jó hely neki, nincsenek kiszoríthatatlan játékosok, erős a bajnokság...stb. Ha nem lesz belőle klasszis akkor jó üzletet csináltunk, ha meg az lesz akkor pedig még csinálhatunk, ha lesz rá elővásárlási opció.

Ez amúgy úgy működik, hogy pl 2 év múlva az Everton megegyezik az indával h 60M-ért övék Kean, akkor mi odamegyünk, letesszük a zsét, homlokon köpjük Marrottát és elhozzuk haza Ken babát?
(de mi van ha Ken nem akar idejönni? Akkor másnak nem adhatja el az Everton csak ha mi beleegyezünk?)

Ha Dybalát eladjuk 100M-ért azzal nincs bajom, de ha elcseréljük egy botlábú+20M-ra annak mi értelme? Lesz egy gyengébb egydimenziós játékosunk, hasonló vagy magasabb fizuval, akire gyakorlatilag nincs szükségünk, aki ha nem válik akkor ő lesz az új malac, akit lehet majd "szaré-húgyé" kölcsön+opcióval odaadogatni középcsapatoknak.

A Sarriballba nem tudom, hogy illene bele ez az erőfoci amit a belga képvisel, ezért szinte kizártnak tartom, hogy a bagós kérte volna őt. Szóval ha a könyveknek kell a bevétel akkor adjuk el Dibuszt, de ez a csere totál csubakka.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 11:58

CsT írta:
Beleolvasgattam pár MU fórumba, hát ott mindenki dörzsöli a tenyerét, hogy lesz olyan hülye csapat amelyik ennyi pénzt (vagy játékost) ad a botlábúért. Sad

Dimarzio szerint Dybala holnap tér vissza és beszélget el Sarrival, bár azok után, hogy a klub nélküle kezdett el tárgyalni és az agysebész Nedved ezt még a sajtónak is lenyilatkozta elég kevés esélyt látok arra, hogy maradjon.

Persze nem az lenne baj, ha távozna és kapnánk érte 100M-át, de ha azt egy Lókakura verjük el, az kb felér a Pogba-Malac üzlettel.

A bullshit generátor mai kreálmánya szerint, ha a malac továbbra sem hajlandó Lómába menni, akkor a rókák rámennek Icardira (mivel Conte úgyis Dzekóra veri ki egy ideje), bár kérdés, hogy az argentint mennyire vonzza az eurépa liga, állítólag Nápolyba nem akar menni mert tetszik neki az a közeg (ki érti ezt? Very Happy).

Sajnos most komoly esély van arra, hogy  Dybala,Kean,Higany OUT Lukaku,Icardi IN. Ezzel gyakorlatilag tönkre is basznánk az eddig remeknek mondható mercatót.
Őszintén szólva, ha az a kérdés, hogy Lukaku vagy Icardi, akkor inkább Icardit ragadnám meg. Az legalább focizni tud. Lukaku ijesztően gecibénának tűnik. Nem csak a videós összeállítás alapján, hanem általában is. Bár szerintem Bergkamp, Del Piero, Zlatan, Henry összesített, teljes pályafutásából nem tudnánk ennyi nevetségesen fos megmozdulást összevágni, mint amit Lukaku néhány idényéből sikerült.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2019-07-31, 11:56

CsT írta:
s4tch írta:


ezt nem a firkászok találták ki, annál azért di marzio és agresti is óvatosabb, minthogy kamura "done deal"-t emlegessenek. raiola is eléggé kétértelműen beszélt a srác jövőjével kapcsolatban.

nekem is fáj a dolog, de azért néhány indokot fel lehet hozni egy ilyen ügy mellett: kell a pénz a klubnak, kean jövőre ingyen igazolható és túl sok pénzt kért, így nem sikerült vele megegyezni, annyira nem jó a srác, mint ahogy a statisztikák alapján tűnik. persze én is örültem volna, ha megtartjuk, de ez a hajó elment.
Pár hete szóba került a hosszabbítása, de az valahogy megrekedt. Szerintem onnan fúj a szél, vagy nem akart vagy a pizzás állt elő olyan igényekkel amit a klub nem akart. Ja az is lehet, hogy Sarri terveiben nem szerepelt. Szerintem pusztán anyagi okok miatt nem váltunk volna egy saját nevelés/olasz kártyával bíró tehetségtől.

Egyébként a 30/40 M nem rossz egy fél szezonos játékosért, aki jövőre ingyen igazolható lett volna. Ha még első vásárló opció is lesz rá akkor főleg nem katasztrófa, persze jobb lett egy fix buyback clause, de ilyet max Udinesék ellen lehet meglépni, PL csapatoknál nemigen.
Állítólag mi 2 milliós fizetést ajánlottunk neki nem is két hete, hanem már hónapokkal ezelőtt. De nem kapott az alkalmon. 11 hónap volt hátra a szerződéséből, elmehetett volna jövőre ingyen.
30-40 millát kapunk mi érte, elő(vissza)vásárlási opcióval - ő pedig fix játéklehetőséget és 3 milliót évente.
Annyira senki sem járt szarul.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: