Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
DartagnanX
Admin



Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-31, 11:56

CsT írta:
s4tch írta:


ezt nem a firkászok találták ki, annál azért di marzio és agresti is óvatosabb, minthogy kamura "done deal"-t emlegessenek. raiola is eléggé kétértelműen beszélt a srác jövőjével kapcsolatban.

nekem is fáj a dolog, de azért néhány indokot fel lehet hozni egy ilyen ügy mellett: kell a pénz a klubnak, kean jövőre ingyen igazolható és túl sok pénzt kért, így nem sikerült vele megegyezni, annyira nem jó a srác, mint ahogy a statisztikák alapján tűnik. persze én is örültem volna, ha megtartjuk, de ez a hajó elment.
Pár hete szóba került a hosszabbítása, de az valahogy megrekedt. Szerintem onnan fúj a szél, vagy nem akart vagy a pizzás állt elő olyan igényekkel amit a klub nem akart. Ja az is lehet, hogy Sarri terveiben nem szerepelt. Szerintem pusztán anyagi okok miatt nem váltunk volna egy saját nevelés/olasz kártyával bíró tehetségtől.

Egyébként a 30/40 M nem rossz egy fél szezonos játékosért, aki jövőre ingyen igazolható lett volna. Ha még első vásárló opció is lesz rá akkor főleg nem katasztrófa, persze jobb lett egy fix buyback clause, de ilyet max Udinesék ellen lehet meglépni, PL csapatoknál nemigen.
Állítólag mi 2 milliós fizetést ajánlottunk neki nem is két hete, hanem már hónapokkal ezelőtt. De nem kapott az alkalmon. 11 hónap volt hátra a szerződéséből, elmehetett volna jövőre ingyen.
30-40 millát kapunk mi érte, elő(vissza)vásárlási opcióval - ő pedig fix játéklehetőséget és 3 milliót évente.
Annyira senki sem járt szarul.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-31, 11:32

Ha mindenkit eladunk akkor jövőre kiből csinálunk plusvelzát? Mert Ronaldo, De Ligt (és Lukaku) amortizációja akkor is ketyegni fog, szép képzavarral élve.
Paratici nekem per pill egy elszabadult FM buzinak tűnik. Reméljük tudja mit csinál.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-31, 09:47

Beleolvasgattam pár MU fórumba, hát ott mindenki dörzsöli a tenyerét, hogy lesz olyan hülye csapat amelyik ennyi pénzt (vagy játékost) ad a botlábúért. Sad

Dimarzio szerint Dybala holnap tér vissza és beszélget el Sarrival, bár azok után, hogy a klub nélküle kezdett el tárgyalni és az agysebész Nedved ezt még a sajtónak is lenyilatkozta elég kevés esélyt látok arra, hogy maradjon.

Persze nem az lenne baj, ha távozna és kapnánk érte 100M-át, de ha azt egy Lókakura verjük el, az kb felér a Pogba-Malac üzlettel.

A bullshit generátor mai kreálmánya szerint, ha a malac továbbra sem hajlandó Lómába menni, akkor a rókák rámennek Icardira (mivel Conte úgyis Dzekóra veri ki egy ideje), bár kérdés, hogy az argentint mennyire vonzza az eurépa liga, állítólag Nápolyba nem akar menni mert tetszik neki az a közeg (ki érti ezt? Very Happy).

Sajnos most komoly esély van arra, hogy  Dybala,Kean,Higany OUT Lukaku,Icardi IN. Ezzel gyakorlatilag tönkre is basznánk az eddig remeknek mondható mercatót.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 17:40

s4tch írta:


ezt nem a firkászok találták ki, annál azért di marzio és agresti is óvatosabb, minthogy kamura "done deal"-t emlegessenek. raiola is eléggé kétértelműen beszélt a srác jövőjével kapcsolatban.

nekem is fáj a dolog, de azért néhány indokot fel lehet hozni egy ilyen ügy mellett: kell a pénz a klubnak, kean jövőre ingyen igazolható és túl sok pénzt kért, így nem sikerült vele megegyezni, annyira nem jó a srác, mint ahogy a statisztikák alapján tűnik. persze én is örültem volna, ha megtartjuk, de ez a hajó elment.
Pár hete szóba került a hosszabbítása, de az valahogy megrekedt. Szerintem onnan fúj a szél, vagy nem akart vagy a pizzás állt elő olyan igényekkel amit a klub nem akart. Ja az is lehet, hogy Sarri terveiben nem szerepelt. Szerintem pusztán anyagi okok miatt nem váltunk volna egy saját nevelés/olasz kártyával bíró tehetségtől.

Egyébként a 30/40 M nem rossz egy fél szezonos játékosért, aki jövőre ingyen igazolható lett volna. Ha még első vásárló opció is lesz rá akkor főleg nem katasztrófa, persze jobb lett egy fix buyback clause, de ilyet max Udinesék ellen lehet meglépni, PL csapatoknál nemigen.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 17:27

Krisz írta:
Én még bízom benne, hogy ez a firkászok faszsága, mert semmi logika nincs Ken eladásában.

ezt nem a firkászok találták ki, annál azért di marzio és agresti is óvatosabb, minthogy kamura "done deal"-t emlegessenek. raiola is eléggé kétértelműen beszélt a srác jövőjével kapcsolatban.

nekem is fáj a dolog, de azért néhány indokot fel lehet hozni egy ilyen ügy mellett: kell a pénz a klubnak, kean jövőre ingyen igazolható és túl sok pénzt kért, így nem sikerült vele megegyezni, annyira nem jó a srác, mint ahogy a statisztikák alapján tűnik. persze én is örültem volna, ha megtartjuk, de ez a hajó elment.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 17:24

Krisz írta:
Én még bízom benne, hogy ez a firkászok faszsága, mert semmi logika nincs Ken eladásában.
HA nem kamu, akkor a bátyja ezt posztolta instán.

Bevásárlóközpont - Page 11 67617547_2318356934907195_8825372196516921344_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQlC8oku2IKxuA8q-gS5_qlKpkkefC1BaMWQdF4JDsPt633pcDfCAeyQY1SQ9J1dAkc&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 16:59

Én még bízom benne, hogy ez a firkászok faszsága, mert semmi logika nincs Ken eladásában.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 16:27

Aztán nehogy az legyen Kean eladásá mögött, hogy a dagadtnak a 10 milla mellé még azt is megigértük delájt kapcsán, hogy elpasszoljuk Kean-babát is, hogy onnan is jöjjön egy kis apró.
Engem inkább az zavar, hogy nem látom mi a bánatot fog játszani a csapat. A 4 védő talán adott, de onnan felfelé? 3 csatárhoz, szélső kellene, 2 csatárhoz meg középpályás, bár ha ilyen tempóban szórjuk ki a középcsatárokat, akkor Mr. Wanda is jönni fog moratti
Szóval nekem elég homány mit forgat Paratici a buksijában.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 15:51

s4tch írta:


azt azért nehéz megemészteni, miért muszáj eladni keant, ráadásul áron alul.

Komolyan agyrém. Ennyire rá lennénk pénzügyileg kényszerítve? Ez eddigi mercato alapján aligha. Vagy készülnek még egy nagy dobásra Paraticiék?

De komolyan, végre van egy saját nevelésű játékosunk, akiben megvan a klasszis potenciál és az első adandó alkalommal elsózzuk. Nem értem Sad Lehet, hogy nem akar Raiola hosszabbítani?

Bízok Paraticiben ennek ellenére, érti a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 15:39

CsT írta:


Ha ezt viccnek szántad, én jót nevettem rajta.

Nem így történt, de örülök ettől függetlenül, hogy jót nevettél rajta Smile

A jelenlegi MU közegben sokan bőven tudásuk alatt teljesítenek, ez alapján kár lenne leírni. A belga válogatottban kifejezetten jók a statjai, a VB-n is rúgott vagy négyet és a Nemzetek Ligájában is.

Chiellini pedig Ibrát is levette általában teljesen a pályáról, mégsem lett kutyaütő Ibra sem. 

Higany pedig egyértelműen képzettebb, de túlsúlyos, frusztrált és szeretet hiányos. És az ő háta mögött is egy értékelhetetlen szezon van.

Abban egyetértek, hogy drága és abban is, hogy nincs rá szükségünk. De szerintem sokkal rosszabb játékosnak van itt beállítva, mint amilyen valójában.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 15:19

s4tch írta:
az érthető, hogy szeretnénk ronaldo mellé egy benzema-szerű centert, aki helyet csinál neki, meg lekészíti a labdát. kár, hogy lukaku képtelen passzolni, szarul veszi át a bőrt, és iszonyatosan gyenge technikailag. remélem, csak azért fut a neve a sajtóban velünk kapcsolatban, hogy felbasszuk vele marottát, és srófoljuk lukaku árát.

lukakunál icardi nagyságrendekkel jobb játékos. kár, hogy őt képtelenség lenne eladni, ha leigazolnánk, és a várakozásoknak megfelelően beszopnánk vele a rőfös faszt.

azt azért nehéz megemészteni, miért muszáj eladni keant, ráadásul áron alul.
Benzema típusú csatárnak a malac is simán megfelelne. Őt legalább rá lehet venni a mezőnymelóra is, amire a kis argentín taknyot tutira nem. Lókaku tényleg vicc kategória, esetlen, zavarja a labda, összjátékban lófasz, mindehhez még irreális az ára is.

Ellenféltől függően lehetne váltogatni a hogy CF (malac) vagy false9 (Dybala) játszon-e Ronci mellett. Persze Sarri általában nem nézi az ellenfelet, hanem kitalál egy játékot és az lesz majd mindenki ellen, ehhez meg hasznosabb két azonos típusú csatár. Magyarul Sarrihoz kell butítani a keretet, hogy a 4-3-3-hoz mindenhová legyen 2 hasonló stílusú játékos.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 14:49

az érthető, hogy szeretnénk ronaldo mellé egy benzema-szerű centert, aki helyet csinál neki, meg lekészíti a labdát. kár, hogy lukaku képtelen passzolni, szarul veszi át a bőrt, és iszonyatosan gyenge technikailag. remélem, csak azért fut a neve a sajtóban velünk kapcsolatban, hogy felbasszuk vele marottát, és srófoljuk lukaku árát.

lukakunál icardi nagyságrendekkel jobb játékos. kár, hogy őt képtelenség lenne eladni, ha leigazolnánk, és a várakozásoknak megfelelően beszopnánk vele a rőfös faszt.

azt azért nehéz megemészteni, miért muszáj eladni keant, ráadásul áron alul.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 14:22

s4tch írta:


állítólag nem

higuain mehet a romához: 9m kölcsön, 27m kötelező vétel jövőre, 5m fizetés, ami a mostani fizetéséhez képest alacsonyabb. a különbözetet kifizeti a juve lelépési pénz gyanánt.

még cseréljük el dybalát lukakura, és gyönyörűen kikozmetikáztuk a könyveket, viszont nem lesz épkézláb középcsatárunk.
Nyugi jön még Icardi is Very Happy

Dzeko --> inda, Malac--> Roma, Wanda --> Juve szerelmi háromszög lesz ebből. Very Happy

Eddig tényleg 10/11-es volt a mercato, szóval most jön az, hogy lerontsuk egy 6-7-esre. Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 13:31

zetterberg40 írta:
...visszavásárlási opciónk lesz e.

állítólag nem

higuain mehet a romához: 9m kölcsön, 27m kötelező vétel jövőre, 5m fizetés, ami a mostani fizetéséhez képest alacsonyabb. a különbözetet kifizeti a juve lelépési pénz gyanánt.

még cseréljük el dybalát lukakura, és gyönyörűen kikozmetikáztuk a könyveket, viszont nem lesz épkézláb középcsatárunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 13:10

Egybehangzóan írják, hogy megegyeztek Paraticiék az Evertonnal Keanről. 32 millió eurós transzferdíj, 40-ig emelkedhet bónuszokkal. 3 millió eurós fizut kap évente. Most már csak az a kérdés, hogy visszavásárlási opciónk lesz e.

Juventus have no buy-back clause in the deal for Kean, just a first refusal transfer clause
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 10:42

Téjlor89 írta:
Szerintem Lukakunak itt a fórumon indokolatlanul negatív a megítélése. Mandzukichoz, Higanyhoz és (jelenleg) Keanhez képest minőségi javulás lenne.
Ha ezt viccnek szántad, én jót nevettem rajta. Very Happy Lukaku egy EL szintű MU-ban is gyenge (ár/érték arányban mindenképp), pedig ha van bajnokság ami fekszik a nagydögnégercsatároknak az a PL, komoly csapat (lásd Juve elleni meccs Very Happy) ellen egy épkézláb megmozdulása nem volt, Cselló úgy tette zsebre mint magyar orvos a hálapénzt. Persze kurva jó fizikuma van meg minden, de tényleg el lehet képzelni őt egy Sarri-féle rövid passzos, gyors játékban?? A malac technikailag egy klasszissal képzettebb nála, akkor maradjon ő, eladni úgysem tudjuk minusvalenza nélkül.

Jó helyen van a holland a Citybe, maradjon is ott! Smile

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 10:38

Téjlor89 írta:
Szerintem Lukakunak itt a fórumon indokolatlanul negatív a megítélése. Mandzukichoz, Higanyhoz és (jelenleg) Keanhez képest minőségi javulás lenne.

Viszont drága és azt egyáltalán nem értem, hogy miért van rá szükségünk. Sarri lenyilatkozta sokszor, hogy Dybalat hamis kilencesként szeretné játszatni. Tényleg megéri elcserélni Lukakura? Ennyire nem bízunk a kicsiben? Szerintem Dybala jobb focista Lukakunál, annak ellenére is, hogy az előző idénye fos volt.

Szóval kicsit tanácstalanul állok a pletykák előtt, de ha választani kéne Icardi és Lukaku között, akkor a hátamon vinném a belgát Torinóba Manchesterből.

Ha rajtam múlna, akkor megszabadulnék Higanytól és Mandzsutól és megtartanám Keant és Dybalat hamis kilencesnek. Mögéjük a CR, Berna, Costa, Cuadrado négyes teljesen jó lenne. Esetleg ha van rá lehetőség, Cuadradot lecserélném Chiesara.

A másik meg ugye az Eriksen vonal, ami szintén fura. Nem gondolom, hogy Pjaniccsal egy középpályán elférne ő is. Ha meg trequartistaként gondolunk rád, akkor mi lesz a sok szélsőnkkel? Szerintem nem illik a keretbe.

Ezeknek a híreknek nagy része színtiszta spekuláció.

PAratici eddig a 10-es skálán 11-es mercatot nyomott. NEm gondolnám, hogy most kezdene el fullkretén lenni.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 10:14

Szerintem Lukakunak itt a fórumon indokolatlanul negatív a megítélése. Mandzukichoz, Higanyhoz és (jelenleg) Keanhez képest minőségi javulás lenne.

Viszont drága és azt egyáltalán nem értem, hogy miért van rá szükségünk. Sarri lenyilatkozta sokszor, hogy Dybalat hamis kilencesként szeretné játszatni. Tényleg megéri elcserélni Lukakura? Ennyire nem bízunk a kicsiben? Szerintem Dybala jobb focista Lukakunál, annak ellenére is, hogy az előző idénye fos volt.

Szóval kicsit tanácstalanul állok a pletykák előtt, de ha választani kéne Icardi és Lukaku között, akkor a hátamon vinném a belgát Torinóba Manchesterből.

Ha rajtam múlna, akkor megszabadulnék Higanytól és Mandzsutól és megtartanám Keant és Dybalat hamis kilencesnek. Mögéjük a CR, Berna, Costa, Cuadrado négyes teljesen jó lenne. Esetleg ha van rá lehetőség, Cuadradot lecserélném Chiesara.

A másik meg ugye az Eriksen vonal, ami szintén fura. Nem gondolom, hogy Pjaniccsal egy középpályán elférne ő is. Ha meg trequartistaként gondolunk rád, akkor mi lesz a sok szélsőnkkel? Szerintem nem illik a keretbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 08:04

Amúgy ez totál homály, hogy van egy Dybala,Kean,Higuain,Mandzu sorunk és Lukakuról meg Icardiról álnodozik a vezetőség....az egyik egy féreg, a másik meg nem is focista! Smile Smile

Fura, hogy az elmúlt években azt hallgattuk, hogy nehéz erősíteni a keretet, most, hogy elzavartuk a halat meg lecseréljük a fél csapatot. Pedig ugye pl pont Nedved szerint a hal volt a hülye.

Tegnapi pletyi szerint már az eddig szent tehénnek számító Ruganit is eladhatjuk megfelelő ajánlat esetén. Szóval van itt minden, szar babbal. Very Happy

Én még mindig azt mondom, hogy túl szép ez a mercato ahhoz, hogy itt vége legyen, lesznek itt még nevesebb távozók és kellemetlen érkezők.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-30, 07:55

Icardi, Lukaku.. akkor inkább maradjon a dagi.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 23:48

s4tch írta:
nedved nyilatkozata alapján bye dybala

Na de Lukakura cserélni mekkora blődség lenne már, atyaég
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 21:43

nedved nyilatkozata alapján bye dybala
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 19:01

Akkor Remzit Erikszen cseréjének igazoltuk?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 16:18

s4tch írta:


lehet, de annak ki kéne derülnie. mit veszíthetünk? 20 milláért 2 év múlva is el lehetne adni. most alacsony a fizetése, saját nevelésűként az amortizáció sem rontja az eredményt, így gyakorlatilag nincs kockázata annak, ha megtartjuk.

persze ha kell a pénz mr wandára, az más. rohadtul fogom gyűlölni azt a girnyót...

MAgam részérők Mojse visszavásárlási opcióval tökéletes eladás. Anélkül viszont rettenetesen szar.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 15:30

bombahoppa írta:
illetve én eddig csendben voltam, de érzek benne egy kicsi Amaurit, lehet, hogy mi túlhájpoljuk

lehet, de annak ki kéne derülnie. mit veszíthetünk? 20 milláért 2 év múlva is el lehetne adni. most alacsony a fizetése, saját nevelésűként az amortizáció sem rontja az eredményt, így gyakorlatilag nincs kockázata annak, ha megtartjuk.

persze ha kell a pénz mr wandára, az más. rohadtul fogom gyűlölni azt a girnyót...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 15:05

sztem lehet, hogy a Pizzás miatt

illetve én eddig csendben voltam, de érzek benne egy kicsi Amaurit, lehet, hogy mi túlhájpoljuk

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 14:46

Kean eladása szerintem is a plusvalenza miatt esedékes, esetleg Sarri nem nagyon számol vele vagy nem akar hosszabbítani (esetleg olyan feltételek mellett akarna csak amit meg a klub nem akar). X-akta.

Amíg a malacot nem tudjuk értékesíteni addig szerintem védve vagyunk icarditól...de csakis addig.

Eriksen helyét nem látom egy 3 fős kp-n ahol fenn van Pjanics is. A 4-3-3-on kívül más felállást pedig Sarriban nem látok. Smile
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 14:01

zetterberg40 írta:
1) kell némi plusvalenza
2) kell a della Icardira  moratti
3) vagy Eriksenre, ha sikerül kizsuppolni Khedirát és Matuidit.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 13:33

1) kell némi plusvalenza
2) kell a della Icardira  moratti
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 13:17

azon gondolkodom, miért nem ragaszkodunk foggal-körömmel egy saját nevelésért, aki mellesleg bőven elég jó lehet a juventushoz. rengeteg olyan apróság fordulhat elő, amire a szurkolóknak, de talán még a klubnál dolgozóknak sincs feltétlenül rálátásuk. simán lehet, hogy kean angliába vágyik, ahol kellemesebb az éjszakai élet. az is lehet, hogy a klub ragaszkodik némi plusvalenzához, de már most látszik, hogy képtelenek vagyunk értelmes áron megszabadulni a khedira, higuain, mandzukic triótól. előfordulhat, hogy nem olyan a srác munkamorálja, mint amit a klub megkövetel. mindenesetre én el nem adnám keant, ha csak a pályán nyújtott teljesítményét nézzük, és hozzátesszük a korát, illetve azt, hogy saját nevelés.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2019-07-29, 12:48

Agresti szerint Kean és a Juve is elfogadná az Everton ajánlatát (40M), de Paratici szeretne egy buyback clause-t az üzletbe.

Ha lesz rá vissz. opció akkor mindenképp jó üzlet lenne, de kétlem, hogy az Everton ebbe belemenne.

40M jó pénz, főleg, hogy jövőre ingyen mehetne.

Ha eladjuk és klasszis lesz az hatalmas bukta, főleg, hogy ő azon kevesek egyike aki a primaverábóll került fel.

Remélem az angolok nem lesznek olyan patkányok mint mi és vesznek pár traktort az apjának! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: