Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
AuthorMessage
Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 13:36

@s4tch wrote:
"fiatal voltam, kellett a pénz" hbang

szerk: ezzel ő lett a 2. legjobban fizetett olasz focista

Bevásárlóközpont - Page 17 Italiani

Pellé legalább egy magyar goldit tart ki
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 09:43

"fiatal voltam, kellett a pénz" hbang

szerk: ezzel ő lett a 2. legjobban fizetett olasz focista

Bevásárlóközpont - Page 17 Italiani
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 09:12

@s4tch wrote:
romerót azonnal kölcsön fogjuk adni. raiola nyilatkozata után nagyjából de ligt is biztosnak tekinthető, tényleg csak idő kérdése, mikor állapodik meg a két klub. az ajax azért bekaphatja, kíváncsi vagyok, ezek után torinóban is bérelnek-e "sok szerencsét, matyi" feliratú buszt.
Azért azt nem bánnám, ha Romérót nem a komolytalan Genoa-nak adnánk vissza kölcsön, mondjuk egy Atalanta fasza lenne neki. Very Happy

Közben El Sharavy 26 évesen Kínaba igazolt....
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 08:41

romerót azonnal kölcsön fogjuk adni. raiola nyilatkozata után nagyjából de ligt is biztosnak tekinthető, tényleg csak idő kérdése, mikor állapodik meg a két klub. az ajax azért bekaphatja, kíváncsi vagyok, ezek után torinóban is bérelnek-e "sok szerencsét, matyi" feliratú buszt.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 07:05

@zetterberg40 wrote:
Kedden Romero orvosi.
Demiralé meg állítólag már valamikor júniusban megvolt sunyiban.
Kezdünk sokan lenni hátul, remélem végül nem De Ligt lesz az, ami kimarad az egyenletből.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 06:52

pont ezt akartam írni. a legszebb része a sztorinak: az ajax tavaly azt ígérte a srácnak, hogy idén 50-ért elengedik, ha tavaly marad még egy évet. erre most megérezték a pénz szagát.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-08, 06:50

Raiola: "De Ligt has an agreement with Juventus. Now we are waiting for the negotiations between the two clubs to be concluded. "
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 19:34

Kedden Romero orvosi.
Demiralé meg állítólag már valamikor júniusban megvolt sunyiban.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 13:53

@EsztéNégy wrote:
Vasárnaponként teljesen elgurul a gyógyszer a twitterhuszároknál: Icardit legszívesebben az Atletibe adná el az inda.

Pont oda illene btw.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 13:43

@EsztéNégy wrote:
Vasárnaponként teljesen elgurul a gyógyszer a twitterhuszároknál: Icardit legszívesebben az Atletibe adná el az inda.
Unatkoznak, hétvégén nincs suli.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 12:19

Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 12:16

@tjunior wrote:

Ha Mr wanda jön akkor tuti nem cserének. Crnek, mint középcsatárnak megvan a cseréje: Kean (ha nem adjuk el). 
Ilyet tudok elképzelni
Cr(ken) - dibaba/bernát
Ramsey/dibaba/zaniolo
Viszont ezzel a felállással koszta megszívta. 
Ami szerintem reális az a 

Cr(???) -dibaba, inkább ő mint... (ken) - koszta/bernát

Cr mögé kellene egy csere. Optimális megoldás az lenne ha a kukások elköltik a pénzük tudjukkire, mi meg cserébe lenyúljuk Lozanot. De még Hameszt se zárnám ki.

Lozanot akár Koszta helyett is megérné elhozni. Egyébként ha Pjacaból lesz még profi sportoló, akkor ez lehetne az ő esélye, arra az 5-6 meccsre amikor Ronci pihenne.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 12:12

@CsT wrote:
Dybusz szép gólt vert tegnap buzividaléknak! Shocked

Ja, teljesen jól nyomta.  Kíváncsi vagyok hogy a bagósnál hol fog játszani.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-07, 09:22

Dybusz szép gólt vert tegnap buzividaléknak! Shocked
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 16:26

@EsztéNégy wrote:
Én még mindig azt nem értem, hogy ha kell egy backup csatár Ronci mellé, miért nem marasztaljuk inkább Higanyt ahelyett, hogy leigazoljuk ezt a patkányt? Ha ennyire kell Zaniolo (bár amúgy őt is hova igazolnánk, a pad végére?), annyiból simán meglenne, mint Icardi.

Remélem észnél van a vezetőség, nekem ez a transzfer eléggé zsákutcának tűnik.
Ha Mr wanda jön akkor tuti nem cserének. Crnek, mint középcsatárnak megvan a cseréje: Kean (ha nem adjuk el). 
Ilyet tudok elképzelni
Cr(ken) - dibaba/bernát
Ramsey/dibaba/zaniolo
Viszont ezzel a felállással koszta megszívta. 
Ami szerintem reális az a 

Cr(???) -dibaba, inkább ő mint... (ken) - koszta/bernát

Cr mögé kellene egy csere. Optimális megoldás az lenne ha a kukások elköltik a pénzük tudjukkire, mi meg cserébe lenyúljuk Lozanot. De még Hameszt se zárnám ki.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 16:24

Ha fikardi nevével csinálnánk egy pro vs kontra listát kb 10-0-ra nyerne a kontra, morálisan hulladék, nincs szükségünk rá, ráadásul pont a leggyűlöltebb riválisnak kedveznénk, hogyha megszabadítanánk tőle...etc, etc.

Koszta 1 héttel a felkészülés kezdete előtt már Torinóban van és egyedül edz, ha ez vezeklés a köpésért, én elfogadom.

Kean nehéz ügy, nagy potenciál van benne, viszont nekem sokszor tűnik butának, az U21-ben végig ingerülten játszott, elkésett...stb. Ráadásul ott van vele a pizzás, aki mindig buziskodik valamit, meg a marék molylepke agyú apja, aki szerint a fia igazi indaista és midig is ott akart játszani, ő pedig még mindig nem kapta meg a traktort. Szóval van vele gond dögivel, hozzá mindenképpen egy pedagógiailag képzett edző kellene, első ránézésre Sarri nem ilyen...

Ha Ronci CF lesz és Dyba marad én nem látom Ken helyét és játékperceit....persze végleg ki nem szállnék belőle, de 1-2 év kölcsön (mondjuk egy Ajaxban) vagy eladás/visszavásárlási opció elfogadható lenne, persze pont a pizzás ilyenbe nem fog belemenni.

Most pedig gyújtom a grillsütőt, ahol különböző kis cuki állatok húsait fogom megsütni és leöblíteni a tegnap Szlovákiában (egy nagyobb magyar megye) vásárolt különféle sörökkel. Very Happy

Last edited by CsT on 2019-07-06, 16:27; edited 1 time in total
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 15:43

Én még mindig azt nem értem, hogy ha kell egy backup csatár Ronci mellé, miért nem marasztaljuk inkább Higanyt ahelyett, hogy leigazoljuk ezt a patkányt? Ha ennyire kell Zaniolo (bár amúgy őt is hova igazolnánk, a pad végére?), annyiból simán meglenne, mint Icardi.

Remélem észnél van a vezetőség, nekem ez a transzfer eléggé zsákutcának tűnik.

Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 15:08

ha már icardi: marotta mai nyilatkozata alapján sem ő, sem nainggolan nem része az izé terveinek. ezzel kapásból leárazta mindkettőt, egyúttal jelezte az érdeklődőknek, hogy egyik sem csapatember.

remélem, nem leszünk annyira idióták, hogy leigazoljuk icardit.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 13:32

@EsztéNégy wrote:
Mennyire örülnétek De Ligtnek, ha ezért cserébe beáldozzuk Kent?

a kettőnek szerintem nincs köze egymáshoz. én nem adnék el egy saját nevelésű, fiatal, máris a kezdő közelében lévő játékost. ha mégis megy, akkor annak oka van, pl. a srác hozzáállása, magatartása, vagy egyszerűen raiolának be van sózva a segge.

lukaku csak moggi-jellegű elterelés, vélhetően megpróbáljuk felverni az árát. nem létezik, hogy egy feltehetően elsősorban passzjátékra építő csapatba őt akarjuk. botrányos lukaku gömbérzéke, és szarabbul passzol, mint az ebben legendásan gyenge icardi.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 11:17

Mennyire örülnétek De Ligtnek, ha ezért cserébe beáldozzuk Kent? Attól vonatkoztassunk el egy pillanatra, hogy a Ken out (főleg, hogy Malac Romában fog kikötni, Mandzu meg Dortmund/Kína) egyenlő Icardi/Lukaku in (el se tudom dönteni, melyik a rosszabb, de komolyan).

Állítólag Sarri igényt tart Dybuszra és Costára is (utóbbi nem meglepő, előbbi... hát legyen neki igaza). Cuadrado elvileg mehet Kínába, Khedira szerződését felbonthatjuk.

Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 07:30

@Krisz wrote:

Pjaca is itt van megint.
Vele kapcsolatban nagy a csend, de kétlem, hogy az a térd még rendben lesz egyszer. Sad
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-06, 05:31

Bedobták a firkászok, hogy a Napoli szeretné a kis fikát évi 10 millió ojrós fizetéssel. Ez annyira gyönyörű gondolat, hogy könnybe lábadt a szemem tőle  Razz

Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 23:59

@CsT wrote:

Én kp-t már nem várok (esetleg egy Matyi out- Traoré in), Kanca maradjon, De Ligt jöjjön, Wandát pedig ússzuk meg. Ha Pulival RB-ben számolunk jobban akkor még szélre kellene egy kisebb név (nekem pl Orsolini ide simán megfelelt volna), a csapat eleje kicsit zavaros még, főleg, hogy Ronci szélen v középen ill Dybala hol lesz benne.
Pjaca is itt van megint.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 22:36

@s4tch wrote:
demiral tökéletes igazolás. kérek még egy rendes középpályást és de ligtet, aztán pjanicon kívül felőlem bárkit el is adhatunk, mindenképp erős csapatunk lesz.
Én kp-t már nem várok (esetleg egy Matyi out- Traoré in), Kanca maradjon, De Ligt jöjjön, Wandát pedig ússzuk meg. Ha Pulival RB-ben számolunk jobban akkor még szélre kellene egy kisebb név (nekem pl Orsolini ide simán megfelelt volna), a csapat eleje kicsit zavaros még, főleg, hogy Ronci szélen v középen ill Dybala hol lesz benne.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 21:45

demiral tökéletes igazolás. kérek még egy rendes középpályást és de ligtet, aztán pjanicon kívül felőlem bárkit el is adhatunk, mindenképp erős csapatunk lesz.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 19:38

@tjunior wrote:
Jó ez a sok plusvalenza csak egyre aggaztóbb hogy ennek a jó része Mr. Wanda Narara lesz elköltve.
A De Ligt pletykák meg egyre halkabbak... Demiral sincs itt még.

Demiral az előbb lett hivatalos.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 17:14

Jó ez a sok plusvalenza csak egyre aggaztóbb hogy ennek a jó része Mr. Wanda Narara lesz elköltve.
A De Ligt pletykák meg egyre halkabbak... Demiral sincs itt még.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 16:55

@CsT wrote:
Pideon is szabadon igazolható. Csak szólok. Very Happy

Kicsit olyan lenne mint a feláldozhatók. DelPiero is jól jöhetne még a csapatnak, biztos beállna egy két szabira. Robi Baggio amikor nem hazánkban vadászik és pálinkázik akkor szintén jöhetne. 

Magam részéről Gigi nyilatkozata emberileg hatalmas. (Cselló és Csecs szintén respect) A visszahozatalát sokkal inkább felfogom egy az öltözőt erősítő igazolásnak. CR és ő a focitörténelem legendái. Sokat tud mentálisan adni egy ekkora ember mint Gigi.

Magam részéről úgy gondolom, hogy 50 évesen fél kézzel a seggében is jobb kapus lesz, mint Perin valaha. Plusvalenza lesz ebből és egy jobb harmonikusabb öltöző. Ami tetszik, hogy nem az utolsó pillanatokban igazolunk.

Így sokkal inkább lesz a keretnek ideje összeállni. Nekem tényleg jó érzéseim vannak. Egy gyárkémény nápolyi már legenda lett nálunk edzőként adjuk meg Sarrinak is az esélyt.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 13:08

Pideon is szabadon igazolható. Csak szólok. Very Happy
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 12:45

Ha nem írta volna ki magát, akkor jackie_d kollega jól megvéleményezhette volna ezt a GIgi féle retúrjegyet.

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2019-07-05, 08:29

Nem hiszem, hogy Mirantéval előbbre lennénk (max a saját nevelés kártya miatt), ő is ugyanaz a középcsapatos kapus típus mint Perin, az áll jó neki ha van 7-8 nagy helyzete az ellenfélnek és abból be tud mutatni 5-6 parádés védést, itt viszont 90 perc koncentráció kell mert lehet csk 1-2 védést kell bemutatni de azokban nem lehet hibázni. Giginek ez nem lesz szokatlan, bár biztos gyomorgörcsöm lesz ha Csecs egy fontos meccs előtt lesérül. Jobban örültem volna ha "csak" a vezetőségbe jött volna vissza, de gondolom akart még 1 évet együtt játszani Roncival.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 17 of 35Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next