Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
AuthorMessage
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-05, 17:14

Jó ez a sok plusvalenza csak egyre aggaztóbb hogy ennek a jó része Mr. Wanda Narara lesz elköltve.
A De Ligt pletykák meg egyre halkabbak... Demiral sincs itt még.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-05, 16:55

@CsT wrote:
Pideon is szabadon igazolható. Csak szólok. Very Happy

Kicsit olyan lenne mint a feláldozhatók. DelPiero is jól jöhetne még a csapatnak, biztos beállna egy két szabira. Robi Baggio amikor nem hazánkban vadászik és pálinkázik akkor szintén jöhetne. 

Magam részéről Gigi nyilatkozata emberileg hatalmas. (Cselló és Csecs szintén respect) A visszahozatalát sokkal inkább felfogom egy az öltözőt erősítő igazolásnak. CR és ő a focitörténelem legendái. Sokat tud mentálisan adni egy ekkora ember mint Gigi.

Magam részéről úgy gondolom, hogy 50 évesen fél kézzel a seggében is jobb kapus lesz, mint Perin valaha. Plusvalenza lesz ebből és egy jobb harmonikusabb öltöző. Ami tetszik, hogy nem az utolsó pillanatokban igazolunk.

Így sokkal inkább lesz a keretnek ideje összeállni. Nekem tényleg jó érzéseim vannak. Egy gyárkémény nápolyi már legenda lett nálunk edzőként adjuk meg Sarrinak is az esélyt.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-05, 13:08

Pideon is szabadon igazolható. Csak szólok. Very Happy
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-05, 12:45

Ha nem írta volna ki magát, akkor jackie_d kollega jól megvéleményezhette volna ezt a GIgi féle retúrjegyet.

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-05, 08:29

Nem hiszem, hogy Mirantéval előbbre lennénk (max a saját nevelés kártya miatt), ő is ugyanaz a középcsapatos kapus típus mint Perin, az áll jó neki ha van 7-8 nagy helyzete az ellenfélnek és abból be tud mutatni 5-6 parádés védést, itt viszont 90 perc koncentráció kell mert lehet csk 1-2 védést kell bemutatni de azokban nem lehet hibázni. Giginek ez nem lesz szokatlan, bár biztos gyomorgörcsöm lesz ha Csecs egy fontos meccs előtt lesérül. Jobban örültem volna ha "csak" a vezetőségbe jött volna vissza, de gondolom akart még 1 évet együtt játszani Roncival.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 22:56

emlékeztek?

https://www.instagram.com/p/BurmH5pngPb/
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 22:39

A goal.com szerint (nem Agresti) szerint már 2020-on dolgozunk és puhítjuk Eriksent és Sessegnont, hogy ne hosszabbítsanak (ami ugye full szabálytalan). Így jövőre ingyen jöhetnének. Firkászok...
ilyen sztorikat én is össze tudnék rakni
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 22:35

határeset, egyiknek sem kéne a juventusban védeni, dehát ez van, valamiért a tökéletes cserekapus (mirante) nem kell nekünk.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 22:32

Szerintem a 41 éves Buffon is jobb mint a tavalyi Perin.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 22:31

durva, hogy a legkomolyabb érv buffon mellett az, hogy olcsó. perinből kijön pár milla plusvalenza, buffon lejátssza a 8-10 meccsét, mindenki boldog.

csak szczesny meg ne sérüljön... affraid
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 22:14

nem merte behúzni a 88-ast.... Very Happy
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 20:42

@bombahoppa wrote:
Ha jól látom a bal felső sarokban, akkor most vette a shopban! 

Mennyibe kerül a plusz felirat?

juve
Szerintetek megkérdezték, hogy mit írjunk rá? Very Happy
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 20:21

Ha jól látom a bal felső sarokban, akkor most vette a shopban! 

Mennyibe kerül a plusz felirat?

juve

Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 19:15

Bevásárlóközpont - Page 18 B2b62410
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 15:46

@CsT wrote:

Remélem összejön neki végre a BL győzelem! Smile
Na az epic lenne a cserepadról
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 13:00

@Krisz wrote:
Gigi megvillantotta a bimbót.
Remélem összejön neki végre a BL győzelem! Smile
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 11:43

Gigi megvillantotta a bimbót.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 10:18

@Krisz wrote:

A pizzás fellebbezett, amit jóváhagytak, így nincs eltiltva. A firkászok tuti vakon vannak, ez egy triviális dolog, viszont ez a klubbal megegyezünk téma szerintem már rég nem így működik a gyakorlatban. Megy közben whatsappon a bazár az ügynökök és a sportigazgatók között, majd ha megvan a deal leadják a drótot a firkászoknak, azok tele okádják a sajtót a transzferről, így indirekt módon nyomás alatt van a klub hogy eladják a játékost és hivatalosan nincs megszegve a szabály.

Attól függ mit akar játszani Sarri. 433ban Dybala halott, max false 9nal lehet próbálkozni, ha meg Ronci lesz a center akkor az kiesett. Egy két csatáros játéknál elférne Dybala és Ken is.
Meglepne ha nem 4-3-3 lenne, 2 csatáros játék nem jellemző Sarrira (talán az Empolinál volt néha ilyen) de a 2 kp-s rendszerhez höz szerintem nem alkalmas a kp Pjancsi miatt, 4-3-1-2-höz meg nem illik a keret, mert Bernátot még át lehet képezni AM-nek, de pl abban meg Kosztának nincs hely. A 3 védős rendszer szerintem kizárt. 4-3-3 lesz ez, Roncival Cf-ben vagy Roncival a szélen és Dybalával F9-ben. Esetleg Ken is kikerülhet a szélre mint a válogatottban?? Sok még a kérdés! Smile
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 10:04

@CsT wrote:

Mandzu tutira off, főleg ha Roncit tényleg középre tervezi az öreg, sőt ha Dybala marad nekem még Ken helye is kérdéses ráadásul még ott van a malac is.

Remélem Paratici csak kúrja Wandát és nem tárgyal vele.

A DeLigt ügy aggályos, tuti vakon van a sajtó, mert addig vele meg sem egyezhetünk amíg az Ajaxxal nem...bár a fasz tudja, a pizzás hivatalosan nem is az ügynöke, el is van tiltva, mindenesetre a transfer market már nyitva 4 napja, jó lenne ha lassan ideérne.

A pizzás fellebbezett, amit jóváhagytak, így nincs eltiltva. A firkászok tuti vakon vannak, ez egy triviális dolog, viszont ez a klubbal megegyezünk téma szerintem már rég nem így működik a gyakorlatban. Megy közben whatsappon a bazár az ügynökök és a sportigazgatók között, majd ha megvan a deal leadják a drótot a firkászoknak, azok tele okádják a sajtót a transzferről, így indirekt módon nyomás alatt van a klub hogy eladják a játékost és hivatalosan nincs megszegve a szabály.

Attól függ mit akar játszani Sarri. 433ban Dybala halott, max false 9nal lehet próbálkozni, ha meg Ronci lesz a center akkor az kiesett. Egy két csatáros játéknál elférne Dybala és Ken is.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 09:20

@_DREAM_ wrote:

Ne is mondd bazz, most olvastam én is... Mandzu meg off?
Mandzu tutira off, főleg ha Roncit tényleg középre tervezi az öreg, sőt ha Dybala marad nekem még Ken helye is kérdéses ráadásul még ott van a malac is.

Remélem Paratici csak kúrja Wandát és nem tárgyal vele.

A DeLigt ügy aggályos, tuti vakon van a sajtó, mert addig vele meg sem egyezhetünk amíg az Ajaxxal nem...bár a fasz tudja, a pizzás hivatalosan nem is az ügynöke, el is van tiltva, mindenesetre a transfer market már nyitva 4 napja, jó lenne ha lassan ideérne.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 09:20

@tjunior wrote:

Ami ugye teljesen szabálytalan.

Közben Gigi megérkezett az orvosira.

Remélem beválik az új kapus, a padra jó lesz.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 09:09

@Krisz wrote:

"Megegyeztünk a játékossal"
Amúgy Grízmant még Delight előtt bejelentették, eközben még mindig az Atleticonál van. Én optimista vagyok.
Ami ugye teljesen szabálytalan.

Közben Gigi megérkezett az orvosira.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 08:27

@tjunior wrote:

Egyáltalán csinálunk valamit? Ugyanazok a fírkászok akik 2-3 hete folyamatosan írják, hogy holnapra megállapodás lesz delájtal kapcsoaltban, ma szemrebbenés nélkül írják, hogy megtettük a első ajánlatot 55+10
A mercato veteránok láttak már pár ilyen hetekig mesterségsen fenntartott kamut. Pl. Iturbe. Delájtal meg remekül lehet címlapot eladni. Remélem itt nem erről van szó, de igazából semmi objektív bizonyítéka nincs a transzfernek csak a firkászok kitalálmányai.

"Megegyeztünk a játékossal"
Amúgy Grízmant még Delight előtt bejelentették, eközben még mindig az Atleticonál van. Én optimista vagyok.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 08:16

@_DREAM_ wrote:
Addig fogunk PEPecselni DeLigtel amíg róla is lemaradunk (mindig holnap mutatják be).
Egyáltalán csinálunk valamit? Ugyanazok a fírkászok akik 2-3 hete folyamatosan írják, hogy holnapra megállapodás lesz delájtal kapcsoaltban, ma szemrebbenés nélkül írják, hogy megtettük a első ajánlatot 55+10
A mercato veteránok láttak már pár ilyen hetekig mesterségsen fenntartott kamut. Pl. Iturbe. Delájtal meg remekül lehet címlapot eladni. Remélem itt nem erről van szó, de igazából semmi objektív bizonyítéka nincs a transzfernek csak a firkászok kitalálmányai.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 08:11

@CsT wrote:

De legalább Paratici és Wanda ugyanabban a hotelban szálltak meg Ibizán pale

Ne is mondd bazz, most olvastam én is... Mandzu meg off?
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 08:04

@_DREAM_ wrote:
Addig fogunk PEPecselni DeLigtel amíg róla is lemaradunk (mindig holnap mutatják be).
De legalább Paratici és Wanda ugyanabban a hotelban szálltak meg Ibizán pale
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-04, 07:06

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-03, 21:56

@Tankcsapda wrote:

Egyik legtehetségesebb balhátvéd. Így jól is hangzik, meg a gyenge olasz balhátvéd felhozatal miatt nem is, és reálisabb. Mindenesetre én remélem, hogy nem fogjuk kölcsönadni, mert ha a Realnak is elég volt a cserepadra néhány ígéretes fiatal játékos, akikből lehet, hogy nem lesz nagy játékos, akkor nekünk miért ne? Szerintem Pellegrini tökéletesen megfelel majd a kívánalmaknak Sandro alternatívájaként.
Szerintem maradjunk a tényeknél. Ő egy fiatal olasz balhátvéd, akit egy Pezzella, Dimarco kettős (mindkettő egy kis csapat peremembere) kiszorított az U21-es válogatottból.

Valószínűleg a Lóma bejelentkezett Spináért, aztán megegyeztünk, hogy ők is adnak helyette valakit, szépen felsrófoljuk az árukat így mindkét csapat tapsolhat a plusvalenzának, de itt nem arról van szó, hogy elcsatliztunk egy hatalmas tehetséget akit fél itália szeretett volna. Very Happy  Persze ettől függetlenül beválhat a srác, de az is benne van, hogy leadjuk Leccébe és a bal oldalt a Szandi,DS páros oldja meg, a jobbat pedig Kanca és Puli. Sarrira amúgy sem jellemző, hogy sokat forgatná a szélső hátvédjeit.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-03, 21:25

@_Tyler wrote:
Pellegrini mint az egyik legtehetségesebb olasz hátvéd? emelje már fel a kezét, aki egyáltalán tudott a létezéséről mondjuk 3 hónappal ezelőtt.

Egyik legtehetségesebb balhátvéd. Így jól is hangzik, meg a gyenge olasz balhátvéd felhozatal miatt nem is, és reálisabb. Mindenesetre én remélem, hogy nem fogjuk kölcsönadni, mert ha a Realnak is elég volt a cserepadra néhány ígéretes fiatal játékos, akikből lehet, hogy nem lesz nagy játékos, akkor nekünk miért ne? Szerintem Pellegrini tökéletesen megfelel majd a kívánalmaknak Sandro alternatívájaként.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-03, 20:52

@CsT wrote:

Hektorra közben lecsapott az ATMA.
Én Andert sunázom
Back to top Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2019-07-03, 20:19

Pellegrini mint az egyik legtehetségesebb olasz hátvéd? emelje már fel a kezét, aki egyáltalán tudott a létezéséről mondjuk 3 hónappal ezelőtt.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 18 of 35Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next