Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
sneco7
simoon
Petike007
_Tyler
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
exchaby
tjunior
Tankcsapda
s4tch
Téjlor89
_DREAM_
zetterberg40
LeRoi10
EsztéNégy
CsT
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
simoon
Segédedző
Segédedző



Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 15:06

lehet, hogy hatalmas eredményeket hoz
de szeretni nem fogom, akkora jellemfejlődés nincs
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 15:04

Na hivatalos...ahshjdkdkanahsjdnsjdjdjdjdjdjskdkfnhagzaidjd...bocs csak a fejemet a billentyűzetbe ütögettem...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 14:53

Tankcsapda írta:


Nedved nemrég kihangsúlyozta, hogy mennyire nehéz erősíteni a kereten. Ha három játékos is érkezne egyszerre, azzal kvázi beismernék az ő tévedését. Nem mintha ez lenne az elsődleges szempont, de kétlem, hogy egyszerre három játékos is érkezne a középpályára, az meg egyenesen csodaszámba menne, ha három Bosmanesről lenne szó. Ha Ramsey mellett még Rabiot jön, én már nagyon elégedett leszek. Én Matuidit megtartanám cserének. Az ezen a szinten korlátozott képességei arra elegendők, hogy a nem rizikós meccseken nyugodtan lehessen őt játszatni, plusz pressingben erős, box-to-box középpályásunk pedig amúgy sem nagyon van rajta kívül. Teszem hozzá, abban a reményben élek, hogy a "kis túlélő" Khedira valahogy elpályázik a rivalizálás láttán, vagy még jobb, a leendő edzőnk kérésére eladják őt. Pénzt szerintem nem kapunk érte, de ez legyen a legkevesebb. Herrera nem lenne rossz, de korábban mondtam, hogy szerintem miért ne jöjjön, illetve ami fontosabb, egyszer nem hozták szóba velünk.

Most őszintén, kit érdekel Nedved tévedése? Az biztosan nem fog minket visszatartani, hogy Nedved azt nyilatkozta hogy nehéz erősíteni ezen a kereten. Amúgy meg ez egy betanult semmitmondó PR szöveg, ha mégis igazolunk valakit akkor meg: nehéz volt de sikerült.
Agnelli és Allegri is lenyilatkozta a BL kiesés után, hog nem lesz edzőváltás, erre most itt vagyunk edző nélkül. Nem a média irányítja a csapatot.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 14:30

Krisz írta:


Matuidit és Khedirat eladjuk? Most nem mintha bánnám, ha megszabadulnánk tőlük, de aligha tudjuk őket eladni olyan csapatba ahova el is mennének (gondolom Kína kizárva, az MLS is kérdéses). Ha meg hozzácsapod őket a fenti sorhoz akkor szerintem az meg is válaszolja a kérdést. 5 kpval én nem mennék neki megint a szezonnak, viszont egy Pjanic, Ramsey, Rabiot, Can, Bentancur, Ander Herrera sorral már kiegyeznék.

Nedved nemrég kihangsúlyozta, hogy mennyire nehéz erősíteni a kereten. Ha három játékos is érkezne egyszerre, azzal kvázi beismernék az ő tévedését. Nem mintha ez lenne az elsődleges szempont, de kétlem, hogy egyszerre három játékos is érkezne a középpályára, az meg egyenesen csodaszámba menne, ha három Bosmanesről lenne szó. Ha Ramsey mellett még Rabiot jön, én már nagyon elégedett leszek. Én Matuidit megtartanám cserének. Az ezen a szinten korlátozott képességei arra elegendők, hogy a nem rizikós meccseken nyugodtan lehessen őt játszatni, plusz pressingben erős, box-to-box középpályásunk pedig amúgy sem nagyon van rajta kívül. Teszem hozzá, abban a reményben élek, hogy a "kis túlélő" Khedira valahogy elpályázik a rivalizálás láttán, vagy még jobb, a leendő edzőnk kérésére eladják őt. Pénzt szerintem nem kapunk érte, de ez legyen a legkevesebb. Herrera nem lenne rossz, de korábban mondtam, hogy szerintem miért ne jöjjön, illetve ami fontosabb, egyszer nem hozták szóba velünk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 14:00

Téjlor89 írta:
Szerintem ha hozzuk Rabiot-t, akkor csak abban az esetben lesz további nagy kaliberű érkező, ha Pjanic megy. Rabiot, Ramsey és Pjanics közül senkit sem a padra szánnánk. Ahhoz túl sokat keresnének.

ezt gondoltuk bernardeschiről és costáról is... bérköltséget is figyelembe véve costa konkrétan a 2. legdrágább játékosunk volt higuain, majd ronaldo mögött, valamivel többe kerül még dybalánál is. szóval csak azért, mert valaki drága, a mai juventusban nem fog automatikusan a kezdőbe kerülni.

egyébként nekem is van egy olyan érzésem, hogy ha rabiot jön, akkor azzal letudjuk a középpályát. kicsit sajnálnám, ndombélét nem bánnám.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 12:55

Krisz írta:

Matuidit és Khedirat eladjuk? Most nem mintha bánnám, ha megszabadulnánk tőlük, de aligha tudjuk őket eladni olyan csapatba ahova el is mennének (gondolom Kína kizárva, az MLS is kérdéses). Ha meg hozzácsapod őket a fenti sorhoz akkor szerintem az meg is válaszolja a kérdést. 5 kpval én nem mennék neki megint a szezonnak, viszont egy Pjanic, Ramsey, Rabiot, Can, Bentancur, Ander Herrera sorral már kiegyeznék.

Matuidi felőlem maradhat 6. embernek. De Khedirát ingyen is elengedném bárhova. Az 5 kevés, igaz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 12:37

Malloy írta:
Rabiot elég komolyan felmerült lehetőségként. Szerintetek ha elhozzuk őt is "ingyen", akkor fogunk még a középpályára költeni? 
Azért a Pjanic, Ramsey, Rabiot, Can, Bentancur, már nem hangzik annyira szarul.

Matuidit és Khedirat eladjuk? Most nem mintha bánnám, ha megszabadulnánk tőlük, de aligha tudjuk őket eladni olyan csapatba ahova el is mennének (gondolom Kína kizárva, az MLS is kérdéses). Ha meg hozzácsapod őket a fenti sorhoz akkor szerintem az meg is válaszolja a kérdést. 5 kpval én nem mennék neki megint a szezonnak, viszont egy Pjanic, Ramsey, Rabiot, Can, Bentancur, Ander Herrera sorral már kiegyeznék.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 12:35

Szerintem ha hozzuk Rabiot-t, akkor csak abban az esetben lesz további nagy kaliberű érkező, ha Pjanic megy. Rabiot, Ramsey és Pjanics közül senkit sem a padra szánnánk. Ahhoz túl sokat keresnének.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 12:28

Rabiot elég komolyan felmerült lehetőségként. Szerintetek ha elhozzuk őt is "ingyen", akkor fogunk még a középpályára költeni? 
Azért a Pjanic, Ramsey, Rabiot, Can, Bentancur, már nem hangzik annyira szarul.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 11:43

EsztéNégy írta:
S4tch: lenne észrevételem, ha nem egy fanfiction lenne ez az egész sztori. Blikk színvonalú szennylapok számomra hiteltelenek, és azt hittem, hogy ezzel te is így vagy a korábbi kommentjeid alapján. Én nem szoktam szelektíven forráskritikát alkalmazni (azaz hogy az én véleményemet alátámasztó cikk mindegy, honnan származik), de nem vagyunk egyformák, nincs ezzel gond.

a forráskritikát ne keverjük azzal, hogy bizonyos forrásokkal elvből nem foglalkozunk. pl. a tuttosport átigazolási pletykákban nem túl megbízható, de interjút még tudtommal nem hamisítottak, ezért csacskaság lenne egyáltalán nem foglalkozni velük. a linkelt írásban közölt infóknak viszont egyesével utána lehet járni, a nagy részét már korábban olvastam én is. ezért is kérdeztem rá, hogy elolvastad-e az írást, illetve a tartalmával kapcsolatban van-e észrevételed. a személyemet ne keverd ide, én sem foglalkozom a tiéddel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 08:20

Krisz írta:
Ziyech ára elvileg 35 milla
Nyilván a forrás kérdéses, de amúgy alapvetően alacsonyabb árkategóriában mozgott akármikor írtak róla. Ennyiért nem sokat gondolkodnék rajta...
Tuti valami gáz van a sráccal az ilyeneket egyből leszokták vadászni a PL csapatok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-16, 08:09

EsztéNégy írta:
Hahó, gyakorlatilag évek óta ugyanazt a játékot nyomja a Real meg a Barca szupersikeresen! A Pool sohasem vált formációt, a Bayernre szintén nem jellemző. Amúgy meg az utóbbi egy évben a Halra sem volt jellemző ez a nagy variálás, az ATMA ellen meghúzta kényszerből és be is jött (bár ott sem ért volna lófaszt sem Ronci nélkül). Engem nem zavar, ha egy felállást tud a csapat, de azt nagyon jól, szerintem a hosszú távú sikerességhez hozzájárul némi állandóság.
Persze, de Klopp a saját stílusára formálta a Poolt, célzott igazolásokkal, erre Allegrinek nem volt lehetősége, a Barca is kifejezetten a stílusához illő játékosokat vesz csak (kivéve buzividalt) és nem számít a pénz (Coutinho, De Jong) ráadásul ott van komoly utánpótlás képzés is, ahol beléjük verik a tikitakát. Ehhez képest mi bárkit leigazolunk aki akciós, ha szükség van, ha nincs, aztán majd ez edző oldja meg.

A BL győztes Real kerete meg brutál jó volt, gyakorlatilag a 11 posztból 8-9-en top 3-as játékosuk volt sőt azokból néhány a legjobb volt a posztján a világban és még a padukra is jutott egy Isco vagy Asensio.
Egyébként Zidanenak is két fajta játéka attól függően, hogy Bale v Isco játszott-e, de a legfontosabb különbség, hogy ezeknek a csapatoknak nagyon kevés fontos távozója volt, nekünk meg évente kb 3.
A pótlásuk meg elég érdekesen lett megoldva mert pl Vidal helyett Kebab jött, Pogba árából meg Piggy és hasonlók, a keretünk nem nagyon volt optimális soha...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 21:52

Ziyech ára elvileg 35 milla
Nyilván a forrás kérdéses, de amúgy alapvetően alacsonyabb árkategóriában mozgott akármikor írtak róla. Ennyiért nem sokat gondolkodnék rajta...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 21:34

EsztéNégy írta:
Hahó, gyakorlatilag évek óta ugyanazt a játékot nyomja a Real meg a Barca szupersikeresen! A Pool sohasem vált formációt, a Bayernre szintén nem jellemző. Amúgy meg az utóbbi egy évben a Halra sem volt jellemző ez a nagy variálás, az ATMA ellen meghúzta kényszerből és be is jött (bár ott sem ért volna lófaszt sem Ronci nélkül). Engem nem zavar, ha egy felállást tud a csapat, de azt nagyon jól, szerintem a hosszú távú sikerességhez hozzájárul némi állandóság.

Ezzel csak az a baj, hogy a Barca meg a Real kerete egy fokkal jobb, ha bespoke taktikával nem tudunk versenyelőnyt generálni, akkor sanszosan bukásra vagyunk ítélve. De amúgy pl már egy papíron gyengébb Ajaxhoz is taktikai rugalmasságra van szükség, Allegri egyedül a fárasztást tudta használni, ebben az esetben a sérülések miatt. Az már személyes preferencia, hogy én külön élveztem ezt a rugalmas hozzáálládt, ami Allegrire volt jellemző (az idei persze nem sikerült, hiába kísérletezett egész szezonban).


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-06-15, 21:47-kor.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 21:18

EsztéNégy írta:
Hahó, gyakorlatilag évek óta ugyanazt a játékot nyomja a Real meg a Barca szupersikeresen! A Pool sohasem vált formációt, a Bayernre szintén nem jellemző. Amúgy meg az utóbbi egy évben a Halra sem volt jellemző ez a nagy variálás, az ATMA ellen meghúzta kényszerből és be is jött (bár ott sem ért volna lófaszt sem Ronci nélkül). Engem nem zavar, ha egy felállást tud a csapat, de azt nagyon jól, szerintem a hosszú távú sikerességhez hozzájárul némi állandóság.
Akkor ezt beszéld meg Agnelliékkel is. Az állandósághoz, a keret állandósága is szükséges lenne.  Amiről te beszélsz az jelenleg még fikció, az átigazolási politikánk teljese fordulatára lenne szükség.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 21:13

Hahó, gyakorlatilag évek óta ugyanazt a játékot nyomja a Real meg a Barca szupersikeresen! A Pool sohasem vált formációt, a Bayernre szintén nem jellemző. Amúgy meg az utóbbi egy évben a Halra sem volt jellemző ez a nagy variálás, az ATMA ellen meghúzta kényszerből és be is jött (bár ott sem ért volna lófaszt sem Ronci nélkül). Engem nem zavar, ha egy felállást tud a csapat, de azt nagyon jól, szerintem a hosszú távú sikerességhez hozzájárul némi állandóság.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 20:42

EsztéNégy írta:


CsT: a tudatos játék kifejezéssel nem értem, mi a probléma. Nézd meg két évvel ezelőttről a Monaco elleni játékunkat, Jupp Bayernjét vagy Klopp Poolját. Ezekhez a csapatokhoz képest mi idén esetlen focit nyomtunk, egyedül a védekezésünk volt hellyel-közzel magas színvonalú, a támadójátékunkba nem szorult semmilyen tudatosság. A nem Juve szintű játékos tényleg hülye megfogalmazás, én inkább azt mondom egyik-másik játékosra, hogy erősítést jelent-e a jelenlegi keretben vagy sem.

Nekem az ATMA elleni fordítás vagy a Napoli ledominálása is tudatos játéknak tűnt. Nekem ezek jobban megdobogtatják a szívemet mintha rúgnánk 4-5 gólokat az Empolinak meg a Chievonak.

Sőt bármennyire is nem látványos sokszor az ellenfél fárasztását vagy a championship-es erőfocit is láthatóan direkt csináltuk (építve Ronci/Mandzu fejjátékára) ellensúlyozván, hogy elég fos középpályánk van.
Az az igazság, hogy szerintem olyan heterogén a keretünk, hogy az egyfajta játékra hosszútávon alkalmatlan mert ha 2-3 embert pótolni kell akkor teljesen más stílusú ember kerül a helyére és nyilván mást érdemes játszani ha pl Dybala CF mint amikor pl Manzsu vagy nyilván máshogy működik egy Pjanic-Matuidi-Kebab kp mint egy Beni-Pjanic-Can hármas. Allegri szerintem pont ebben volt zseniális, ahogy az esetek 90%-ban meg tudta találni a nyerő formációt és, hogy kiket illesszen bele.

Pont ezért fosok attól, hogyha hozunk egy ilyen egydimenziós edzőt mint Sarri az nem nagyon tud majd mit kezdeni ezzel a szituval vagy lebutítjuk a keretet úgy, hogy mindenkinek legyen egy hasonló stílusú váltótársa. De nem hiszem, hogy igazán lenne esélyünk a BL-ben ha folyamatosan ugyanabban a formációban játszanánk ugyanazt a játékot.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 18:35

CsT írta:

Úgy emlékszem egyszer valami cselszi játékos is nyilatkozott hasonlót. De nem baj, majd jön Sarri és a TUDATOS JÁTÉK (imádom ezt a kifejezést, ennél jobban csak azt, hogy NEM JUVE SZINTŰ)! Smile Smile

A sok "cardiff óta nincs játékunk" rajongó most majd pirosra tapsolhatja a tenyerét ha tényleg a bagós lesz az edző, bár még mindig bízom Agnelliben, hogy nem lehet ekkora fasz....

Amúgy ezt a cikket olvasgatta bedobott egy linket, ahol Galliani nyilatkozik arról, hogy soha nem nevezné ki Sarrit, mert leégetné a klubot a stílusával. Sad

S4tch: lenne észrevételem, ha nem egy fanfiction lenne ez az egész sztori. Blikk színvonalú szennylapok számomra hiteltelenek, és azt hittem, hogy ezzel te is így vagy a korábbi kommentjeid alapján. Én nem szoktam szelektíven forráskritikát alkalmazni (azaz hogy az én véleményemet alátámasztó cikk mindegy, honnan származik), de nem vagyunk egyformák, nincs ezzel gond.

CsT: a tudatos játék kifejezéssel nem értem, mi a probléma. Nézd meg két évvel ezelőttről a Monaco elleni játékunkat, Jupp Bayernjét vagy Klopp Poolját. Ezekhez a csapatokhoz képest mi idén esetlen focit nyomtunk, egyedül a védekezésünk volt hellyel-közzel magas színvonalú, a támadójátékunkba nem szorult semmilyen tudatosság. A nem Juve szintű játékos tényleg hülye megfogalmazás, én inkább azt mondom egyik-másik játékosra, hogy erősítést jelent-e a jelenlegi keretben vagy sem.

Amúgy én még mindig azt mondom, hogy nem Sarri lesz az edzőnk, de akkor sem dőlök a kardomba, ha esetleg igen. Agnelli knows, dudák!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 16:00

zetterberg40 írta:


Egyik sem. A Paratici/Claudio Chiellini duó valami fiatal Pavlovics nevű szerb játékosról tárgyalt Ramadanival. Ő a képviselője a játékosnak.
Pár éve a Fradiban játszott egy ilyen nevű belső védő, remélem róla volt szó! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 15:55

LeRoi10 írta:
Paraticit Fali Ramadanival fotózták Milánóban. Ramadani kliensei a teljesség igénye nélkül: Sarri, Kulabá, Jovic, Rebic, Kostic, Milenkovic, Marcos Alonso ÉÉÉSS Pjanic is.

Mindenki gondoljon vagy reméljen amit akar Very Happy Lehet ebből még Pep, Kulabá és Pjanic. De akár bszélgethetnek Pjanic távozásáról és Sarri érkezéséről is Very Happy

A teljes listát végigfutva Ramadani tűnik a balkán pizzásnak Very Happy

Egyik sem. A Paratici/Claudio Chiellini duó valami fiatal Pavlovics nevű szerb játékosról tárgyalt Ramadanival. Ő a képviselője a játékosnak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 14:47

s4tch írta:


elolvastad? van észrevételed a lényegi megállapításokkal kapcsolatban?
Úgy emlékszem egyszer valami cselszi játékos is nyilatkozott hasonlót. De nem baj, majd jön Sarri és a TUDATOS JÁTÉK (imádom ezt a kifejezést, ennél jobban csak azt, hogy NEM JUVE SZINTŰ)! Smile Smile

A sok "cardiff óta nincs játékunk" rajongó most majd pirosra tapsolhatja a tenyerét ha tényleg a bagós lesz az edző, bár még mindig bízom Agnelliben, hogy nem lehet ekkora fasz....

Amúgy ezt a cikket olvasgatta bedobott egy linket, ahol Galliani nyilatkozik arról, hogy soha nem nevezné ki Sarrit, mert leégetné a klubot a stílusával. Sad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 14:03

EsztéNégy írta:


S4tchy, most tényleg te fogsz dailymailes cikkeket linkelgetni, amikor pár napja még a forráskritikusság mellett érveltél? Rolling Eyes

elolvastad? van észrevételed a lényegi megállapításokkal kapcsolatban?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 14:01

A Samp hivatalosan is elengedte Giampaolot, és várhatóan hétfőn bemutatják a Milannál.  A nagyok közül már csak nálunk üres a pad.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 12:30

Dybalából most lehet még plusvalenzával kiszállni, ha tol még egy ilyen szezont akkor majd lehet tologatni jobbra-balra mint a malacot. Ha nem Icardira cseréljük már jól jártunk, aztán puffogjon máshol ha lecserélik a 70. percben úgy, hogy értelmes megmozdulása nem volt.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 11:49

s4tch írta:
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7143447/A-doomed-marriage-went-wrong-Chelsea-Maurizio-Sarri.html

sarriboyok figyelmébe.

S4tchy, most tényleg te fogsz dailymailes cikkeket linkelgetni, amikor pár napja még a forráskritikusság mellett érveltél? Rolling Eyes

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 09:38

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7143447/A-doomed-marriage-went-wrong-Chelsea-Maurizio-Sarri.html

sarriboyok figyelmébe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-15, 00:36

https://www.whoscored.com/Teams/87/Archive/Italy-Juventus?stageId=15404

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-14, 22:45

EsztéNégy írta:


Az idei szezonban valóban mindenhol szar volt, de ne felejtsük már el, hogy az azelőttiben meg mindenhol a legjobb játékosunk volt mondjuk Costával és Pjaniccsal karöltve. Allegrivel szerintem idén majdnem mindenki a tudása alatt játszott, ezért kell az új edző is, még ha ez Sarri is lesz (nem lesz).

Nekem a legfőbb elvárásom az új edzővel szemben, hogy tudatos legyen a játék (Cardiff előtti szezonban például eléggé horzsolt a csapat, az már nekem bőven elég), és ne legyen fél csapatnyi sérültünk állandóan.

Az azelőttiben a legjobb volt? Igen, körülbelül októberig, utána mélyrepülés, és azóta sem találja meg a legjobbját. Voltak jó meccsei azután is, és tény, relatíve sok gólt lőtt a bajnokságban, de ez annak köszönhető elsősorban, hogy a szezon elejét űrformában kezdte. Ha ezt nem is egész szezonban, de mondjuk a kétharmadában tartotta volna, Ronaldot nem igazoljuk le, és most nemcsak a gólokra gondolok. Dybala mentálisan is kevésnek tűnik, akárhonnan nézzük, és Ronaldo személye őt inkább bénítja, mint erősíti. Sarri rendszerében egyedül egy "false nine" szerepkört tudnék elképzelni, de Ronaldo 34 éves, már nem olyan gyors, mint pár éve, és bármennyire is kőkemény munkával tartja formában magát, a sebessége tovább fog kopni, így jó esély van rá, hogy be kell őt tolni középre, ergo Dybalanak semmi helye nem marad. Szinte minden amellett szól, hogy adjuk el ezen a nyáron, és fektessük bele egy top középpályásba vagy de Ligt leigazolásába az érte kapott összeget.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-14, 22:05

biztos körbevitték az összes juventuscampos kölyköt

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-14, 21:21

Írtak valamit a megmondóemberek, hogy miért zárták be a múzeumot mára, vagy még várjuk az edző bejelentését?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2019-06-14, 21:07

EsztéNégy írta:


Az idei szezonban valóban mindenhol szar volt, de ne felejtsük már el, hogy az azelőttiben meg mindenhol a legjobb játékosunk volt mondjuk Costával és Pjaniccsal karöltve. Allegrivel szerintem idén majdnem mindenki a tudása alatt játszott, ezért kell az új edző is, még ha ez Sarri is lesz (nem lesz).

Nekem a legfőbb elvárásom az új edzővel szemben, hogy tudatos legyen a játék (Cardiff előtti szezonban például eléggé horzsolt a csapat, az már nekem bőven elég), és ne legyen fél csapatnyi sérültünk állandóan.

Dybala akkor működött jól, amikor a támadó részlegünk minősége a mostaninál jóval alcsonyabb volt. A CR, Mandzukic, Ken, Bernát, Costa, Dybala, Cuadrado sorból 442ben, 433ban is Dybalat hagynám ki és ha cserelni kéne se ő lenne az első sorban. A trequartista az a poszt ami elméletben tökjó lenne neki (az összekötő játéka szerintem idén is kiemelkedő volt, és így a kapuhoz is közel lenne), viszont ehhez 4231 kellene, amihez meg masszív kp, illetve kérdéses, hogy elég-e ehhez a gyorsasága, na meg hogy korábban nem ment neki, akkor most menne-e. Illetve ha nem tévedek akkor Ramsey jött erre a posztra.

Nekem valahogy ez a Dybala sikeres integráció projekt ezer sebből vérzik, én inkább kiszállnék belőle jó pénzért még ha esetleg van is megoldás. Mondjuk úgy, hogy Dybalaból előbb szálltam volna ki, mint Allegriből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: