Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
AuthorMessage
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 22:38

Bevásárlóközpont - Page 33 22222210
Nocsak, itt meg mi készül?
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 18:55

Olaszhonban pünkösdölnek, de nem szabadnap a hétfő.

EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 18:32

Olasz és angol lapok is hétfőre írják Sarri bejelentését nálunk, kíváncsi leszek (amúgy ott nincs pünkösd? kötve hiszem, hogy ünnepnapon törtlnne ilyen bejelentés...).

Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 18:28

Mihajlovic hosszabbított a Bolognával. Legalább ez a hülye pletyka  már elbukott Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 13:08

@CsT wrote:

Főleg ha a morcos csikkes öregemberért basztuk ki. Sad

A malacnak szerintem azért nem volt olyan rossz szezonja, hogy ne lehetett volna reális áron eladni, csak a Ronci biznisz olyan gyorsan történt, hogy pár nap alatt lépni kellett(?) így könnyedén faszra húzott a milán ezzel malac kölcsön + Caldara csicska swap biznisszel.

Nekem nagyon komoly félelmem, hogyha Sarri lesz az edző akkor megtartjuk a malacot és Mandzsut passzoljuk pont azért mert nála lenne plusvalenza, a malacot pedig a tavalyi szezonja után tényleg sehova se kellene.

Csak azt akartam ebből kihozni, hogy azt kötve hiszem, hogy a klub pénzügyi szempontból ilyen hibát vétene (az egy sokkal kézzel foghatóbb, kalkulálható terület mint a sportszakmai rész), ezért gondolom, hogy a plusvalenza elérése nem a legmagasabb prioritás.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 11:30

@Krisz wrote:

Ha a mostani dolgok mellett x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben, akkor tényleg nagyon amatőr dolog volt kibaszni Allegrit. Én ezt az eshetőséget nem tudom elhinni.
Főleg ha a morcos csikkes öregemberért basztuk ki. Sad

A malacnak szerintem azért nem volt olyan rossz szezonja, hogy ne lehetett volna reális áron eladni, csak a Ronci biznisz olyan gyorsan történt, hogy pár nap alatt lépni kellett(?) így könnyedén faszra húzott a milán ezzel malac kölcsön + Caldara csicska swap biznisszel.

Nekem nagyon komoly félelmem, hogyha Sarri lesz az edző akkor megtartjuk a malacot és Mandzsut passzoljuk pont azért mert nála lenne plusvalenza, a malacot pedig a tavalyi szezonja után tényleg sehova se kellene.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 10:48

@tjunior wrote:
Az a baj hogy ha x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben jún30ig és kanszelóért van csak komoly érdeklődés akkor másodlagos hogy hogy pótoljuk. Eladjuk és júl1 után igazolunk valakit. Mandzut is nagyon mondják, na neki a könyv szerinti értéke kb nulla lehet, bármennyiért is adjuk el az plusz. Viszont éppen ezért a malaccal nem tudunk mit kezdeni kb 36 milla lehet az értéke ha eladjuk 20ért csak mélyebre ássuk magunkat 50 millát meg senki nem ad érte.

Ha a mostani dolgok mellett x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben, akkor tényleg nagyon amatőr dolog volt kibaszni Allegrit. Én ezt az eshetőséget nem tudom elhinni.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 10:46

Az a baj hogy ha x millió pluszt kell felmutatni a könyvekben jún30ig és kanszelóért van csak komoly érdeklődés akkor másodlagos hogy hogy pótoljuk. Eladjuk és júl1 után igazolunk valakit. Mandzut is nagyon mondják, na neki a könyv szerinti értéke kb nulla lehet, bármennyiért is adjuk el az plusz. Viszont éppen ezért a malaccal nem tudunk mit kezdeni kb 36 milla lehet az értéke ha eladjuk 20ért csak mélyebre ássuk magunkat 50 millát meg senki nem ad érte.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 10:42

@CsT wrote:

Alapból ezt én is így gondolom, a vezetőségről viszont az jön le, hogy kurvára odafigyelnek erre, lásd Ronci érkezése után pár nap alatt eltávolítottuk a malacot egy eléggé életképtelen konstrukcióban, amivel azóta is szívunk.

Egyébként én annyira nem ültem fel ennek a Cancelo pletykának, éppen azt fejtegettem, hogy a részünkről ennek nem sok értelme lenne hisz nyereségünk se lenne sok belőle, meg valamirevaló RB nélkül maradnánk (bocs a DS fanoknak Very Happy).

A malacot inkább a fizetése miatt takarítottuk el minden áron, mivel alapból feleslegessé vált, maximum squad player lehetett volna, ahhoz meg kicsit húzós a 7.5 millás fizetése. A konstrukció meg nyilván azért olyan amilyen mert a kutyának nem kell.
Odafigyelünk nagyon helyesen a plusvalenzara, de számít a kontextus is. A kalkulált mínuszok, amit egy CR deal vagy akár Guardiola jelent elfogadhatóak. Ha a plusvalenza lett volna a prioritás, akkor nem basszuk ki Allegrit, kukázunk valakit Ramzi mellé, igazolunk egy középső védőt és csókolom. Az Arsenal így szakított egy valag pénzt 20 éven keresztül Wengerrel aki stabilan hozta a BL helyet de semmit nem nyert, a klub viszont penzügyileg jól teljesített.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 10:09

@Krisz wrote:

Én ezt az egyenleget nem értem. Miért gond egymás után két mínusz főleg CR és project transition közepette? Azért vesznek foci klubokat balra jobbra, hogy (akár) az NOL mínuszokkal csökkentsék az adóalapjukat. Az FFP a gond? Ha fele annyira vagyunk tehetségesek mint a Milan, akkor az nem lehet gond. És pont a legnehezebben pótolható Cancelot áldoznánk be? Ha az edző kinevezéssel nem kell sietni, akkor a könyvek esetleges rendbetétele is ráér, legalább addig amíg jön az új edző.
Alapból ezt én is így gondolom, a vezetőségről viszont az jön le, hogy kurvára odafigyelnek erre, lásd Ronci érkezése után pár nap alatt eltávolítottuk a malacot egy eléggé életképtelen konstrukcióban, amivel azóta is szívunk.

Egyébként én annyira nem ültem fel ennek a Cancelo pletykának, éppen azt fejtegettem, hogy a részünkről ennek nem sok értelme lenne hisz nyereségünk se lenne sok belőle, meg valamirevaló RB nélkül maradnánk (bocs a DS fanoknak Very Happy).
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 09:48

@CsT wrote:

Szerintem azért mert az "egyenleg" miatt sanszos, hogy 1-2 emberkét el kell adnunk, így ennek jóval nagyobb a realitása minthogy pont mi igazoljuk le a világ legkeresettebb fiatal CB-jét Sad Nyilván edzőnk még nincs (hivatalosan), de ha volt már egyeztetés valakivel, az valószínűleg felvázolta, hogy mik a céljaik a kerettel.

Cancelo eladásával kicsit az a bajom mint a hal elengedésével. Lesz jobb helyette? Kötve hiszem, nagyon karcsú jelenleg az RB felhozatal.

Én ezt az egyenleget nem értem. Miért gond egymás után két mínusz főleg CR és project transition közepette? Azért vesznek foci klubokat balra jobbra, hogy (akár) az NOL mínuszokkal csökkentsék az adóalapjukat. Az FFP a gond? Ha fele annyira vagyunk tehetségesek mint a Milan, akkor az nem lehet gond. És pont a legnehezebben pótolható Cancelot áldoznánk be? Ha az edző kinevezéssel nem kell sietni, akkor a könyvek esetleges rendbetétele is ráér, legalább addig amíg jön az új edző.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 09:08

@Krisz wrote:

Mi okból tulajdonítunk nagyobb jelentőséget a Cancelo pletykának, mint mondjuk a de Ligt pletykának?
Nekem totál csubakka lenne az eladása egy fehér holló szélsővédőnek (aki amúgy parádés volt ősszel), úgy hogy nincs edzőnk. Olyan poszton mint a többdimenziós szélsővédő még akkor is meggondolnám az eladását, ha az új edző húzza a száját.
Szerintem azért mert az "egyenleg" miatt sanszos, hogy 1-2 emberkét el kell adnunk, így ennek jóval nagyobb a realitása minthogy pont mi igazoljuk le a világ legkeresettebb fiatal CB-jét Sad Nyilván edzőnk még nincs (hivatalosan), de ha volt már egyeztetés valakivel, az valószínűleg felvázolta, hogy mik a céljaik a kerettel.

Cancelo eladásával kicsit az a bajom mint a hal elengedésével. Lesz jobb helyette? Kötve hiszem, nagyon karcsú jelenleg az RB felhozatal.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 08:59

@s4tch wrote:

nem tudom, ki kezdte el ezt terjeszteni. mindenesetre a bajnoki címről és kompany góljáról is beszélgetnek benne, szóval túl régi nem lehet.

Twitteren láttam, és a Tuttosporttól indult, de tényleg kamu. Mint kiderült, május 19-én készült az anyag.

Sarrit egyszerűen nem akarom elhinni. Egyáltalán nem illik a képbe. Nem abba az irányba mutatna, amerre a klub tart/tartani akar. Eléggé csubakka lenne.

Guardiolat diktálja a logika, még ha lehetetlennek is mondják. Én még mindig inkább arra szavazok, hogy ő lesz.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 08:12

egyetértek, én sem adnám el. fogalmam sincs, mi folyik a klubnál. a részvények emelkednek, ez az egy utal bármiféle pozitív folyamatra. aztán majd legfeljebb bezuhan az árfolyam, ahogy esetleg tényleg kinevezi agnelli a vén bagós faszt.
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-08, 00:47

@s4tch wrote:

az "alig" tényleg relatív. nem tudjuk, miért kell adott esetben cancelót eladni (tavaly spalletti nyilvánosan nekiment a sajtó előtt, lehet, hogy nálunk is voltak vele gondok), nem tudjuk, milyen ajánlatok érkeznek, azt sem, esetleg ő hová szeretne menni. a klub likviditása és eredménye két, egymástól részben elválasztható dolog, ahogy a milan példája is mutatja.

a milan épp likvid volt, legalábbis annyira, hogy ki tudták fizetni a lengyel és paqueta árának első részletét. ezzel nagyjából előre akartak menekülni: kivágni a relatíve gyengén teljesítő, baszott drága higuaint, és a rá jutó, a költségvetésben már jelen lévő 34 millát inkább két, hasznosabb játékosra fordítani. ettől még az ffp szempontjából fontos eredményük nem lett jobb, ezért az uefa nagy eséllyel szankcionálni fogja őket.

Mi okból tulajdonítunk nagyobb jelentőséget a Cancelo pletykának, mint mondjuk a de Ligt pletykának?
Nekem totál csubakka lenne az eladása egy fehér holló szélsővédőnek (aki amúgy parádés volt ősszel), úgy hogy nincs edzőnk. Olyan poszton mint a többdimenziós szélsővédő még akkor is meggondolnám az eladását, ha az új edző húzza a száját.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 21:22

@CsT wrote:
Persze a könyveket meg a plusvalenzát értem, csak ennek így nem sok értelme van, mert alig keresünk rajta, ráadásul venni kell valakit a helyére aki kb ugyanennyibe fog fájni. Kicsit olyan ez mint amikor felveszel egy hitelt, hogy kifizesd belőle az előző hitelt! Smile

Apropó könyvek, tényleg nem vágom, hogy pl a Milan hogy a faszomba tud nuku BL és lófasz szponzori pénzekből télen 70 millát eltapsolni....kicsir megint az az érzésem, hogy ez a FFP csak ránk vonatkozik.

az "alig" tényleg relatív. nem tudjuk, miért kell adott esetben cancelót eladni (tavaly spalletti nyilvánosan nekiment a sajtó előtt, lehet, hogy nálunk is voltak vele gondok), nem tudjuk, milyen ajánlatok érkeznek, azt sem, esetleg ő hová szeretne menni. a klub likviditása és eredménye két, egymástól részben elválasztható dolog, ahogy a milan példája is mutatja.

a milan épp likvid volt, legalábbis annyira, hogy ki tudták fizetni a lengyel és paqueta árának első részletét. ezzel nagyjából előre akartak menekülni: kivágni a relatíve gyengén teljesítő, baszott drága higuaint, és a rá jutó, a költségvetésben már jelen lévő 34 millát inkább két, hasznosabb játékosra fordítani. ettől még az ffp szempontjából fontos eredményük nem lett jobb, ezért az uefa nagy eséllyel szankcionálni fogja őket.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 21:15

@zetterberg40 wrote:
Ez egy februári interjú, nem?

A jövő hét folyamán most már tényleg jöhetne a hivatalos bejelentés.
nem tudom, ki kezdte el ezt terjeszteni. mindenesetre a bajnoki címről és kompany góljáról is beszélgetnek benne, szóval túl régi nem lehet.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 20:53

@zetterberg40 wrote:

Ma töltötte fel a City a saját youtube csatornájára
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 20:51

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 20:43

Jön majd a semmiből Klopp.

Amúgy ha nagyon akarták volna, és tutibiztos, hogy Guardiola marad a Citynél, akkor ezt az interjút kezdhették volna úgy is, hogy "Hölgyeim és Uraim, én leszek a City edzője jövőre."
Ehelyett volt egy rakás utalás erre de semmi ilyen kategórikus kijelentés. Szóval nem vehetjük biztosra, viszont a házat, nyaralót nem tolnám fel rá.
A másik dolog pedig, hogy ha választani kell, hogy Sarri jövő héten vagy Guardiola augusztusban akkor én a sutyerákot választanám. Guardiolat be kell vonni a mercatonkba különben ordenáré bukta lesz a vége.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 19:35

@EsztéNégy wrote:
Az elég fura hogy ennyiszer és ennyire kategorikusan tagadja, hogy a mi edzőnk lenne jövőre. Persze a city tv-nek nem nyilatkozhat mást, de következetesen zárja be a kiskapukat folyamatosan. Még mindig inkább neki örülnék, de kezd alábbhagyni a hitem...

Pontosan.

Pep folyamatosan kategorikusan tagad. Nem a szokásos ködösítésről van szó, hanem kategorikus tagadásról.

Sarri folyamatosan mosdatja magát és az árulás fogalmáról elmélkedik.

Lehet, hogy nem Sarri lesz az edzőnk, de hogy semmi ésszerű jel nem mutat Pepre jelenleg, az tuti.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 19:19

Az elég fura hogy ennyiszer és ennyire kategorikusan tagadja, hogy a mi edzőnk lenne jövőre. Persze a city tv-nek nem nyilatkozhat mást, de következetesen zárja be a kiskapukat folyamatosan. Még mindig inkább neki örülnék, de kezd alábbhagyni a hitem...

Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 18:44

Ha Guardiola már le van zsírozva, akkor ez kicsit érdekes...
Guardiola a tegnapi City videoban beszél arról, hogy mennyire király hely Anglia és hogy Olaszország semmivel nem lenne különb környezet szempontjából, mint Spanyolország

Ezek után ha mégis nálunk köt ki, akkor úgy kell majd kimenekíteni Manchesterből...
Nyilván, talán az a sanszosabb, hogy Sarri lesz ebből.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 17:44

@s4tch wrote:
alapvetően egyetértek, de:

ez nem így működik. a haszon a könyvekben kell, hogy jelentkezzen, máshol értelmezhetetlen. cancelót 39.694 ezer eurós értéken jegyeztük be a könyvekbe, tavaly nyáron 5 éves szerződést kötött. a mostani éves jelentés még nincs kint, de vélhetően 31.755 ezer lesz a könyv szerinti értéke. a hasznot ehhez kell mérni. ha 50 milláért eladjuk, az 20 millás plusvalenza.

azzal egyetértek, hogy a cityből ki kell préselni a szart is. másra nem tudok gondolni, mint arra, hogy a 60-70 körüli piaci ár és az 50 milla közötti különbség lehet guardiola "kivásárlási ára". ha nem jön a filozófus, és eladjuk cancelót áron alul, az paratici sara lesz.
Persze a könyveket meg a plusvalenzát értem, csak ennek így nem sok értelme van, mert alig keresünk rajta, ráadásul venni kell valakit a helyére aki kb ugyanennyibe fog fájni. Kicsit olyan ez mint amikor felveszel egy hitelt, hogy kifizesd belőle az előző hitelt! Smile

Apropó könyvek, tényleg nem vágom, hogy pl a Milan hogy a faszomba tud nuku BL és lófasz szponzori pénzekből télen 70 millát eltapsolni....kicsir megint az az érzésem, hogy ez a FFP csak ránk vonatkozik.

A mai kedvenc pletykám, hogy Benácia vissza akar térni Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 10:46

@tjunior wrote:
Szerintem meg csak simán most kezdi éreztetni igazán a hatását a Ronaldo transzfer ( plusz a malac) aminek a bérköltsége és az amortizációja hazavágja a költségvetést. El kell adni valaki. A Citynél szerintettek ezzel nincsennek teljesen tisztában? A dákó rossz végén vagyunk.

A post-calciopoli éra messze legrosszabb döntése volt ez a Piggy-transzfer...

De ha Ronaldo ennyire gúzsba köti a kezünket most évekre, akkor az ő leigazolását is lehet, hogy többször át kellett volna gondolni. Én töretlenül bízok Agnelliben.

Az mondjuk kemény, hogy a Cityre épp készül lecsapni az UEFA, ők pedig 50 milláért készülnek jobbhátvédet igazolni, amikor már van a keretben egy jobbhátvéd, akiért 50+ millát fizettek Very Happy
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 10:39

Szerintem meg csak simán most kezdi éreztetni igazán a hatását a Ronaldo transzfer ( plusz a malac) aminek a bérköltsége és az amortizációja hazavágja a költségvetést. El kell adni valaki. A Citynél szerintettek ezzel nincsennek teljesen tisztában? A dákó rossz végén vagyunk.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 09:51

Azon nagyon meglepődnék ha a kezdőből bárkit is eladnánk még az edző kinevezése előtt. Játékos transzfer híreket kb felesleges addig olvasni. Nem mondom, hogy nem dolgoznak rajta Paraticiék, de az tuti hogy a média totál vakon van, semmi konkrétat nem tudnak.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 08:35

alapvetően egyetértek, de:
@CsT wrote:
...ha az 40-hez hozzácsapjuk az idei bérköltségét gyakorlatilag haszon nélkül adjuk tovább...

ez nem így működik. a haszon a könyvekben kell, hogy jelentkezzen, máshol értelmezhetetlen. cancelót 39.694 ezer eurós értéken jegyeztük be a könyvekbe, tavaly nyáron 5 éves szerződést kötött. a mostani éves jelentés még nincs kint, de vélhetően 31.755 ezer lesz a könyv szerinti értéke. a hasznot ehhez kell mérni. ha 50 milláért eladjuk, az 20 millás plusvalenza.

azzal egyetértek, hogy a cityből ki kell préselni a szart is. másra nem tudok gondolni, mint arra, hogy a 60-70 körüli piaci ár és az 50 milla közötti különbség lehet guardiola "kivásárlási ára". ha nem jön a filozófus, és eladjuk cancelót áron alul, az paratici sara lesz.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 08:06

Kanszelóba sok helyen bele lehet kötni, tavasszal hulladék volt, viselkedési problémák. Viszont ezzel folytatnánk az elmúlt évek faszságait, hogy olyat adunk el aki azért szintet képvisel és jó korban van, ráadásul igazolni kell a posztjára.

Ráadásul anyagilag se üdvözítő a dolog, ha az 40-hez hozzácsapjuk az idei bérköltségét gyakorlatilag haszon nélkül adjuk tovább egy olyan citynek aki gyengébben jegyzett játékosokért is fizetett már jóval többet.

Nekem ez az azért megy, mert Pep idejön dolog kurvára nem áll össze. A pulcsisnál nagyon fontosak a szélső védők (ha nem tévedek Walker,Mendy,Danilo is a Pep érában érkezett + Zinchenkóból is ő csinált bekket) tehát, hogy pont egy olyan menne el a leendő csapatából aki nagyon is illene a játékfelfogásához...ez egy csubakka védelem.

Az olasz sajtó sztorija a következő: Hysaj bejelentette, hogy távozni akar nápolyból mivel Ancelottinál nem igazán volt meghatározó, viszont ő Sarri nagy kedvence, akit idehozna a Juvéhoz ha ő lesz edző. (A másik ilyen sztori, hogy a malac vissza fog jönni, mert nem kell sehova így lehet, hogy Marionétól válik meg a klub)

Agyrém ez az egész, kíváncsi leszek mi lesz az edző sztori vége, de vagy a "bulvár" vagy Momblanóék hatalmas bakot fognak lőni...
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 06:41

A PFF egyenlegünk a Malac miatt van mínuszban. Pontosabban azzal számoltak a klubnál, hogy őt valaki megfogja venni a szezon végén. Ezt nem tette meg sem a Milan és a Chelsea sem fogja. Így mást kell feláldozni. Mégegyszer kösz Kancsal. Életed igazolása...
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-07, 00:28

@EsztéNégy wrote:
Ha Cancelot eladjuk, az biztos a viselkedés miatt lesz. A teljesítményére szerintem nem igazán lehet panasz, szóval az alapján óriási öngól lenne elengedni, még akkor is, ha 50 millió ojró nem kevés egy szélsővédőért.

Taktikailag borzasztó fegyelmetlen az ember. Bőven kaptunk róla kellemetlen gólokat idén sajnos. De szerintem ezt a részét rendbe lehetne tenni a játékának.

Alapvetően én is viselkedésre gondolok.

Az 50 milla amúgy meg sok pénz, csak a baj az, hogy 40 milláért vettük, tehát nem nyerünk rajta túl sokat sajnos.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 33 of 35Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next