Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Juventus U23

Go down 
AuthorMessage
CsT
Allegri maga
CsT

Juventus U23 Empty
PostSubject: Re: Juventus U23   Juventus U23 I_icon_minitime2019-08-26, 23:00

Sima vereséggel kezdtünk Novarában... Sad
Back to top Go down
View user profile
Petike007
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Juventus U23 Empty
PostSubject: Re: Juventus U23   Juventus U23 I_icon_minitime2019-08-08, 11:57

@CsT wrote:
Nem tudom érdekel-e ez rajtam kívül valakit, de úgy tűnik elkezdtünk foglalkozni a tartalékcsapattal.

15M-et költöttünk új igazolásokra és visszarántottunk pár "ismertebb" nevet kölcsönből mint Del Fabro, Clemenza vagy Beltrame (nem tudom, hogy ők maradnak-e, de az első kupameccsen játszottak ahol 2-0 nyertünk egy velünk egy osztályban lévő megjegyezhetetlen nevű csapat ellen).

A TM szerint így a Monza után a második legértékesebb keret a miénk. Ezzel talán megcélozható a feljutás, ami fontos lenne, mert egy osztállyal feljebb azért jobban fejlődhetnének a fiatalok, azt ugye nem kell ecsetelni mekkora szükség lenne rájuk hiszen a mostani keretben 0 saját nevelés van (Pinsoglion kívül).
10
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga
CsT

Juventus U23 Empty
PostSubject: Juventus U23   Juventus U23 I_icon_minitime2019-08-08, 11:54

Nem tudom érdekel-e ez rajtam kívül valakit, de úgy tűnik elkezdtünk foglalkozni a tartalékcsapattal.

15M-et költöttünk új igazolásokra és visszarántottunk pár "ismertebb" nevet kölcsönből mint Del Fabro, Clemenza vagy Beltrame (nem tudom, hogy ők maradnak-e, de az első kupameccsen játszottak ahol 2-0 nyertünk egy velünk egy osztályban lévő megjegyezhetetlen nevű csapat ellen).

A TM szerint így a Monza után a második legértékesebb keret a miénk. Ezzel talán megcélozható a feljutás, ami fontos lenne, mert egy osztállyal feljebb azért jobban fejlődhetnének a fiatalok, azt ugye nem kell ecsetelni mekkora szükség lenne rájuk hiszen a mostani keretben 0 saját nevelés van (Pinsoglion kívül).
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

Juventus U23 Empty
PostSubject: Re: Juventus U23   Juventus U23 I_icon_minitime

Back to top Go down

Juventus U23
Back to top 
Page 1 of 1