Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Krisz
Sarri maga

Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV Empty
PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-03, 15:27

@Petike007 wrote:

Nyugodtabb vagyok a nyugger Gigi-vel is mint Cseccsel. Csecs nem irányítja jól a védelmet. Gigi rutinja aranyat érhet a hullarabló éttermesek ellen.

Elég gáz... Donnarumma kinőtte már a kölyök hibákat?
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-03, 14:18

@Petike007 wrote:

Nyugodtabb vagyok a nyugger Gigi-vel is mint Cseccsel. Csecs nem irányítja jól a védelmet. Gigi rutinja aranyat érhet a hullarabló éttermesek ellen.
Csecs jó pár gólban benne volt idén, lábbal pedig még mindig szar. Benne van a pakliban, hogy komoly meccseken Gigi lesz a kezdő?
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-03, 13:49

@CsT wrote:
Jah a gazetta szerint Gigi fog védeni. Rolling Eyes

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-03, 11:32

A Leverkusen irtózatosan gyenge volt, 0 kaput találó lövésük volt, a presszingjük is lófasz volt, kb nulla hittel játszottak,a kis olasz csapatok ellen jobban meg kell izzadni. Nem csoda, hogy az ukránok is leverték őket otthon az előtt meg a Dortmund vert nekik egy nagyon sima négyest.

Az Ellenség meccs azért lesz értékmérő, mer nekik ugyanaz a céljuk mint nekünk: a scudetto. Ott is új edző, új rendszer, új játékosok vannak, így az "előrébb tartanak", "még nem álltunk össze" kifogások mögé nem lehet majd elbújni egyik oldalnak sem.

Ráadásul itt most egy győzelem nagy lökést egy vereség nagy pofont okozhat.

Jah a gazetta szerint Gigi fog védeni. Rolling Eyes
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-03, 10:56

@Krisz wrote:

Kpn és elől aligha sérülés miatt megy a rotáció/formációváltás, egyedül Koszta sérült, amúgy Demiralt se volt muszáj játszatni. Ha meg lerongyolunk mindenkit 433ban ugyanazzal a 11gyel az miért baj?

A többivel egyetértek. Kontextusba kell helyezni az ínter bajnoki rajtját, és ez belövi majd azt is, hogy mi hol állunk.

Én valahogy a Leverkusen elleni meccset inkább tartottam előzetesen értékmérőnek. Nem olyan gyenge csapatról van szó, komoly pressinget képesek gyakorolni, magas labdabirtoklással operálnak, és ilyenkor a védekezés alaposan ki van téve egy erőpróbának. Az meg, hogy Milánóban győzünk-e, lehet szerencse/pech kérdése is, mivel egy nem sokkal gyengébb erőkből álló, de legalább olyan szervezett csapattal nézünk szembe, nüanszokon múlhat minden, míg azért a németek ellen be lehetett lőni a jelenlegi szintet, mert 90 percen keresztül kontrolláltuk a játékot. Annyiban viszont mindenképpen értékmérő a meccs, hogy a magas színvonalat tartósan tudjuk-e hozni, vagy csak egy-egy meccsre sikerül összehozni.
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 23:00

@CsT wrote:
Hogy Tarantino örök klasszikusát idézzem: "Még ne kezdjük el egymás faszát szopni"

Pontosan ezért volt a hozzászólásom utolsó mondata az, ami Smile

Szerintem az ellenfelek erejétől függetlenül azért ha odafigyel az ember, lehet látni a fejlődést és a trendeket. A koncepcióbeli különbség is látszik egyértelműen. Nem azt mondtam, hogy mindenkit megbaszunk innentől, hanem azt, hogy látom a fejlődést, aminek örülök.

Tavaly a SPAL kaliberű csapatok ellen sem voltunk hajlandóak minimális presszingre sem, nulla tervünk volt a támadásvezetésre és két passzt nem tudtunk egymás mögé tenni. Ehhez képest is látok egyértelmű különbséget.

Azt pedig nem is értem, hogy lehet megkérdőjelezni, hogy a sérülések szülte kényszerhelyzeteken kívül is rotál-e Sarri. Bernardeschi v Leverkusen? Előtte két meccsen Dybala? Rabiot? Ramsey? Demiral? De például Bekúr is kezdett már.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 22:24

@CsT wrote:
Hogy Tarantino örök klasszikusát idézzem: "Még ne kezdjük el egymás faszát szopni" - főleg ne egy hazai Spal és Leverkusen elleni meccs után.

Majd vasárnap indában kell keménynek lenni és győzni, majd ott legyen "összeállt védelem" meg "kreatív támadójáték".

A rotáláshoz/formációváltáshoz majd akkor térjünk vissza ha nem lesz sérültünk. Wink

Kpn és elől aligha sérülés miatt megy a rotáció/formációváltás, egyedül Koszta sérült, amúgy Demiralt se volt muszáj játszatni. Ha meg lerongyolunk mindenkit 433ban ugyanazzal a 11gyel az miért baj?

A többivel egyetértek. Kontextusba kell helyezni az ínter bajnoki rajtját, és ez belövi majd azt is, hogy mi hol állunk.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 22:03

Hogy Tarantino örök klasszikusát idézzem: "Még ne kezdjük el egymás faszát szopni" - főleg ne egy hazai Spal és Leverkusen elleni meccs után.

Majd vasárnap indában kell keménynek lenni és győzni, majd ott legyen "összeállt védelem" meg "kreatív támadójáték".

A rotáláshoz/formációváltáshoz majd akkor térjünk vissza ha nem lesz sérültünk. Wink
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 16:32

Azzal mindenképp egyetértek, hogy nagyon mást játszunk, mint Sarri Napolija tette. Nem rohanunk ész nélkül a falnak. Viszont úgy tűnik, hogy a védelem kezd összeállni, ami hatalmas pozitívum. Ami pedig még nagyobb pozitívum, hogy nem teljesen reaktív felfogásban megyünk fel a pályára. Egyértelműen van egy terv arra, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy nyomást gyakoroljunk az ellenfélre és egymás mögé tudunk tenni háromnál több passzt (ami nem ment sajnos az utóbbi két évben). Továbbá nem állunk le egy lőtt gólt követően, amikor lendületben vagyunk.

Amit pedig írtatok, hogy rengeteg játékosnál van jelentős formajavulás, az egyértelműen igaz. Nekem meggyőződésem, hogy ez arra vezethető vissza, hogy Allegri egyszerűen feláldozta néhány játékos kreativitását a reaktív biztonsági foci oltárán. Pjanics egy klasszissal jobb idén. Le is nyilatkozta, hogy Allegrinél annyit csinálhatott, hogy egyel oldalra tolta a labdát. Most vannak éles előrepasszai a vonalak között, meg hosszú indításai. Sandro tavaly egy cselt nem csinált meg, most pedig megint nyomja a régi időkben megszokott lendületes támadójátékát amellett, hogy kőkemény védelemben. Dybala szélsőként való erőltetéséről gondolom nem kell szót ejtenem. Bonucci szar formáját nem írnám Allegri számlájára, nekem teljes rejtély, hogy mi történt vele idén két ótvar rossz év után. Cuadradot szintén mintha kicserélték volna.

A nagy kérdés az én fejemben az, hogy ez egy köztes stádium Sarrinál és a végcél az, hogy Napoli-focit toljunk, vagy ő ezt így képzelte el, ahogy már most is kinéz. Én remélem, hogy az utóbbi a helyes válasz, mert nagyon tetszik amit csinálunk. Kicsit job helyzetkihasználás és Khedira lecserélése a kezdőben egy jó formában lévő Rabiotra vagy Ramseyre még továbbít lendíthetne ezen a csapaton. Plusz Roni ugye lendüljön formába, de nekem az is elég, ha ez tavaszra megtörténik.

Néhány sztereotípia, ami miatt sokan tartottak Sarritól, máris megdőlt:

• igenis rotál és nem csak a sérülések miatt
  • nem ragaszkodik görcsösen a 4-3-3-hoz
  • nem dobta ki egyből Allegri rendszerét és nem akarja azonal agresszívan implementálni, amit a Napolinál csinált
  • egyáltalán nem csak gyors lapos passzokkal dolgozunk, nagyon széles a támadásépítési repertoár
  • a meccsen viselt melegítőjének van gallérja 😊

Nekem eddig nagyon pozitív az összkép, maradjon is ez így. Sokszor még döcög a gépezet, de egyértelműen jó irányba haladunk. Persze várjunk még a végleges és messzemenő következtetések levonásával, mert még csak október van…
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 14:35

@EsztéNégy wrote:
Nekem most már fura, ha valaki azt mondja, hogy még mindig Allegris a játékunk. Egyrészt a pressing most már nemcsak létezik, de úgy tűnik hogy a meccs megfelelő periódusaira is tudjuk időzíteni, és eléggé meg tudjuk zavarni vele az ellenfelet. A másik óriási előrelépés, hogy sokkal több a direkt középre passz a labdatologatás meg visszafelé passzolás helyett. Erre tipikus példa a második gólunk tegnapról, tavaly szerintem eszébe nem jutott volna Cr-nek odapasszolni a labdát Higanyhoz, ment volna inkább egy visszapassz Szandihoz vagy Matyihoz. Ez ráadásul a pálya közepén is észrevehető sokszor, hogy egyből Pjanics kapja a labdát a szélső védőktől, nem kell egy extra passz Bonutól vagy Lájttól Lufifejhez. Ezzel kicsit kevesebb ideje van rendeződni az ellenfélnek, ami felgyorsítja a támadásaink ritmusát.

Nekem ebbe a csapatba és erre a posztra, amit tegnap játszott, tökéletesen illeszkedik Dybala. Középen mindenkinél jobban képes megtalálni az üres passzsávokat, a labdakezelése hibátlan, onnan már nem kell óriási sebesség (mint pl. szélről indulva), elég egy dinamikus ritmusváltás és máris lövés vagy kulcspassz van a szituációból. Szegénynek az a legnagyobb baja jelenleg, hogy Higany is iszonyú nagy formában van, ezért nem stabil kezdő, de ilyen kellemes problémánk is régen volt.

Ami engem nagyon bizakodóvá tesz, hogy több olyan játékos, akit ekéztünk a Hal utolsó két éve alatt, megtáltosodott Sarri alatt. Nem láttam az elmúlt években ilyen jól játszani se Sandrót, se Bonuccit, de a középpályás sorunkat sem. Dybala is éledezik, az újak közül De Ligt kezd tavalyi önmagára emlékeztetni, Ramsey és Rabiot még mondjuk keresik önmagukat, de nincs ezzel különösebb baj, van még idejük. Matyika és Cuadrado meg egész ihletett formában játszanak, főleg a venezuelai.

Szerintem annyira ne legyen fura, mert valahol van ebben igazság. Az előrejátékunk egyáltalán nem, azt ahogy írtad is, a gyorsabb támadásépítés már most látszódik, a pressing sokkal gyakoribb és intenzívebb, mint volt, de bizonyos szempontból Sarri nem engedte el a Maxi-rendszert. Egyrészt takarékfocit játszunk, ami egyáltalán nem baj, de Allegri felfogásában sem támadáscentrikusan domináltunk, hanem biztos védekezésen alapuló kontrollt gyakoroltunk, ez tegnap is így volt. Pjanic fontosabb lesz, mint Allegrinél volt, de a mélységi irányító szerepet Sarri sem dobta ki a kukába (mondjuk azt egyébként sem tette volna). Nem fogunk továbbra sem tonnaszámra helyzeteket kialakítani, nem fogunk meccsről meccsre szépen focizni, eredménycentrikus futball marad, csak bizonyos játékelemekben a statikusságot dinamizmus váltotta fel, ergo az alapot megtartotta Sarri, csak arra másképpen építi fel a részelemeket. Szóval vannak hasonlóságok, és nem is baj, ha a jó részeket megtartja az öreg, az meg végképp nem, hogy egyes hibákat már most orvosolt, kiemelve a kontrajátékot.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 13:34

Nekem most már fura, ha valaki azt mondja, hogy még mindig Allegris a játékunk. Egyrészt a pressing most már nemcsak létezik, de úgy tűnik hogy a meccs megfelelő periódusaira is tudjuk időzíteni, és eléggé meg tudjuk zavarni vele az ellenfelet. A másik óriási előrelépés, hogy sokkal több a direkt középre passz a labdatologatás meg visszafelé passzolás helyett. Erre tipikus példa a második gólunk tegnapról, tavaly szerintem eszébe nem jutott volna Cr-nek odapasszolni a labdát Higanyhoz, ment volna inkább egy visszapassz Szandihoz vagy Matyihoz. Ez ráadásul a pálya közepén is észrevehető sokszor, hogy egyből Pjanics kapja a labdát a szélső védőktől, nem kell egy extra passz Bonutól vagy Lájttól Lufifejhez. Ezzel kicsit kevesebb ideje van rendeződni az ellenfélnek, ami felgyorsítja a támadásaink ritmusát.

Nekem ebbe a csapatba és erre a posztra, amit tegnap játszott, tökéletesen illeszkedik Dybala. Középen mindenkinél jobban képes megtalálni az üres passzsávokat, a labdakezelése hibátlan, onnan már nem kell óriási sebesség (mint pl. szélről indulva), elég egy dinamikus ritmusváltás és máris lövés vagy kulcspassz van a szituációból. Szegénynek az a legnagyobb baja jelenleg, hogy Higany is iszonyú nagy formában van, ezért nem stabil kezdő, de ilyen kellemes problémánk is régen volt.

Ami engem nagyon bizakodóvá tesz, hogy több olyan játékos, akit ekéztünk a Hal utolsó két éve alatt, megtáltosodott Sarri alatt. Nem láttam az elmúlt években ilyen jól játszani se Sandrót, se Bonuccit, de a középpályás sorunkat sem. Dybala is éledezik, az újak közül De Ligt kezd tavalyi önmagára emlékeztetni, Ramsey és Rabiot még mondjuk keresik önmagukat, de nincs ezzel különösebb baj, van még idejük. Matyika és Cuadrado meg egész ihletett formában játszanak, főleg a venezuelai.

Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-02, 11:39

Kicsit utána jártam Higanynak. Konkrétan szembejött velem egy videó, amin az összes gólja volt. Nem volt jobb dolgom, és a minap megnéztem. 

Ami számomra megdöbbentő volt, hogy megdöbbentően magas százalékban nagyon kevés labdaérintésből veri a góljait. Pontos statot nem vezettem de 80% simán meglehet.

Tegnap is egy labdaátvétel és aztán gól. Neki ez a játéka. Mondhatni ebben kiemelkedő. 

Eddig a Sarregri hibrid működik. Ami kifejezetten tetszik, hogy Puli klasszist nyújt hátul. Ahogy mondták Barza hatalmas hatással van a csapatra. Barzamaci még edző lesz nálunk hamarosan. Imádom az ebert szobrot neki most!!!!!4444
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 23:40

Nagyon tetszett a mai teljesítmény. Nem azért, mert 3-0-ra nyertünk, hanem azért, mert távolról sem pörgött a csapat maxon. Pontosan annyit adtak ki magukból a játékosok, ami egy sima győzelemhez kellett, Ronaldo góllövetése már csak amolyan bónusz volt, ez az ő lelki világa miatt még jól jöhet. Pont róla jut eszembe, az ő közepes játékával is ilyen lett a vége. Ez egy finom erőfitogtató győzelem volt, a ténylegeset a Bayern mutatta be. De bőven elég volt arra, hogy ha összeáll a csapat, és nem fog elfáradni tavaszra, akkor tudják, számolni kell velünk. Én nem bánom, sőt, kifejezetten örülök annak, hogy egyelőre unalmas játékkal nyerünk. Az Atletico ellen 20 perc focival csak magunknak köszönhetjük a nem-győzelmet, most a siker garantált volt, kb. Piggy góljáig volt kérdéses.
Nálam Cuadrado a meccs embere, de csak azért, mert Piggy a gólja után kellett volna, hogy még egy ziccert belőjön. Na jó, ketten párban a legjobbak. Cuadrado bitang jó jobbhátvédben, Danilonak elég korán el kellene kezdeni felzárkózni, ha a kezdőbe vissza akar kerülni, a mikrofonfejű kokóföldi elképesztően komoly szezonkezdetet produkált, hihetetlen. Piggy a másik, minden labdára úgy ment, mintha az élete múlna rajta, lehidalok. Pedig én már mindkettőt eladtam volna, Cuadradot nehéz szívvel ugyan, erre tessék. De Ligt kezd belejönni, nagyon kezd, de hétvégén lesz dolga bőven, neki az lesz az igazi állapotfelmérő. Sandro előtt le a kalappal, ebben a helyzetben már az is szép, hogy pályára lépett, ráadásul jól is játszott. Bernanak jót fog tenni a gól, mert nincs ráhangolódva a szezonkezdetre, de hátha csak tavaszra tartalékol. 4-3-1-2, van legalább 3-4 poszt, ahol előreláthatólag harc lesz a kezdőért, ez tetszik. Pjanic a kulcs Sarri rendszerében, remélhetőleg a fontos meccseken nem tudják semlegesíteni.
Szegény Costa...pedig mennyire jó volt olvasni, hogy a felkészülés kezdete előtt már edzésbe állt önszorgalomból. És jó formában is kezdett, csak a sérülés, most meg a neki totál idegen formáció, ami beválni látszik, nincs irigylésre méltó helyzetben.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 23:06

Malac és Lájtika a mai meccs megosztott MVPje
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:59

Ettől a meccstől bármelyik bajnokink nehezebb lesz. Smile
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:59

@EsztéNégy wrote:
Szépen lesimáztuk ezt a meccset. In Sarri we trust! gól
Béke, virágok, együttlét. Tiszta hatvanas évek!

EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:53

Szépen lesimáztuk ezt a meccset. In Sarri we trust! gól

Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:37

@Krisz wrote:
A Malac gecijó minden aspektusban, összjátékban mint egy trequartista. Hoznám amúgy Benőt Khedira helyett, aki amúgy jól nyomta csak elfáradt.

Szerintem Sarri a kedvedben akar járni. Na most adtunk egy esélyt a Leverkusennek az egyenlítésre. Mondjuk nem tudom, miért, vagy hogyan, de Khedira lehozatalával volt már meleg a pite ebben a szezonban.

Ronaldonak ma nem megy a befejezés, viszont tanári volt, ahogy Higuaínt kiugratta. Piggy iszonyatosan jól játszik ma, nagyon komolyan bizonyít, ez rendkívül becsülendő szerintem, és teszem hozzá, Khedira is él a lehetőséggel, pedig őket akartuk a legjobban az eladási listán látni.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:33

Ronaldo iszonyat tompa, ha Cassano erre jár elvihetné egy csík kokainra.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:31

Nah jöjjön Dibcsi is, verjen ő is egyet aztán holnaptól igyunk vért vasárnapig.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:30

@Krisz wrote:
A Malac gecijó minden aspektusban, összjátékban mint egy trequartista. Hoznám amúgy Benőt Khedira helyett, aki amúgy jól nyomta csak elfáradt.
Sarri maga
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:30

@Krisz wrote:
szerencsére a Lévérkuzen is elfáradt

bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:29

@LeRoi10 wrote:
Bernicicának úgy kellett ez a gól, mint egy falat kenyér.  Nekünk meg legalább ennyire van szükségünk egy jó Bernicicára. Forza!
Mint nekem a Dreher Bak!

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:28

Puli kb harmadik meccse hoz klasszis szintet RB-ben. Very Happy

Lassan rámehetnénk a pihentetésekre.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:27

Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:22

Bernicicának úgy kellett ez a gól, mint egy falat kenyér.  Nekünk meg legalább ennyire van szükségünk egy jó Bernicicára. Forza!
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:20

crnek volt esze átlépni  gól

EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:20

Szép játék, innen nem illik pontot bukni már!

Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:19

Betti wub gól
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime2019-10-01, 22:17

Ronci sem akarja lezárni

Sponsored content

PostSubject: Re: Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV   Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV I_icon_minitime

Back to top Go down

Juventus - Bayer Leverkusen 2019.10.01 21.00 Spíler2 TV
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next