Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-04-02, 08:13

Pjacával is hosszabbítottunk 2023-ig.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-31, 14:55

@Krisz wrote:
A járvány miatti uborkaszezonban a firkászok leporolták  bullshit generátort. A következő játékosokról olvastam:
Kane vagy Icardi, Tonali 50millát kérnek érte, Ronci hosszabbítás, Pjanic P$G, Donna jövőre ingyen. Aki esetleg unatkozik vagy csak elfoglaltnak kell látszania a gép előtt mint nekem, jöhetnek a vélemények ide, a pletyirovatba.

Higanynak szerződéshosszabbítást jósolnak, de csak a könyvelés miatt, hogy aztán elpasszoljuk.

Szerintem amúgy Tonali a kulcs, ő kb. mindenáron kell, illetve nézegetve a statisztikákat, a Dortmundot le kellene rabolni Hakimivel. Mire utóbbi leírtam, látom hogy még mindig a Real tulajdona. Akkor felejtős.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-29, 22:39

@CsT wrote:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-negyhavi-fizetesukrol-mondtak-le-a-klub-jatekosai-2755131?utm_content=buffer4ef0b&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb&fbclid=IwAR01Rnz3-A6acSXqxsd-NgVeR3Z1Xv830DAMHQoedErVkw9l3gQJ21liOnc

wub
Jó nyilván mindenki talált lófejet az ágyában, de ez akkor is szép gesztus! Smile
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-28, 22:44

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-negyhavi-fizetesukrol-mondtak-le-a-klub-jatekosai-2755131?utm_content=buffer4ef0b&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb&fbclid=IwAR01Rnz3-A6acSXqxsd-NgVeR3Z1Xv830DAMHQoedErVkw9l3gQJ21liOnc

wub
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-28, 20:41

@Petike007 wrote:
Paratici lenyilatkozta, hogy olyan lesz a mercato, mintha az NBA lenne. A Dortmundtól hoznék el egy első körös draft jogot.
Bevezetjük megint a fizetési sapkát?  cheers

Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-28, 19:27

Paratici lenyilatkozta, hogy olyan lesz a mercato, mintha az NBA lenne. A Dortmundtól hoznék el egy első körös draft jogot.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-23, 10:53

@Krisz wrote:
Malacnak pedig jövőre megköszönnék mindent és elengedném levezetni a Riverbe.

Mármint a Mekibe? Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-23, 10:48

Castrovillihez mit szóltok? Én nagyon sunázom a kölyköt. Labdabuzizásban simán hozza Koszta szintjét és van sebessége is, emellett kb bárhol bevethető a középpályán és pressingben is nagyon jól használható. Aligha van annyira felszopkodva mint Chiesa és kb 5ször jobb nála. Hát nem bánnám, ha nem a férgeknél kötne ki - felőlem Koszta helyett is jöhetne. Vele meg Kulával kb meg is lenne a fiatalítás elől - a Malacnak pedig jövőre megköszönnék mindent és elengedném levezetni a Riverbe.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-21, 00:45

@CsT wrote:
Jó mondjuk ha az alibi Zsorzsinnyó jönne akkor Pjanicsot semmi pénzért nem adnám el, de talán még Khedirát se....

Jorginho és Pjanic egyaránt alaposan alulértékelt. Jorginho konkrétan a legtöbbet passzt adta a támadó harmadba a PLben, emellett ilyen 2/2 Tackle/Interceptiont is hoz védekezésben és nagyon jól tartja a labdát. Ez a labdabiztosság pl nincs meg Bentancurban, aki amúgy jól tartja a labdát, de nem Pjanic/Jorginho szintjén illetve jellemző rá 1-2 igazán kretén és veszélyes eladott labda minden meccsen. Szóval én nem bánnám Jorginhot egyáltalán, de ha Pjanic nálunk van akkor nincs rá szükség.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-20, 22:17

Jó mondjuk ha az alibi Zsorzsinnyó jönne akkor Pjanicsot semmi pénzért nem adnám el, de talán még Khedirát se....
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-20, 18:39

@CsT wrote:

Meglátjuk,de azért a Tonali, Pogba páros érkezéséhez minden bizonnyal két kp-t is el kellene adni, ez lehetne jancsi és Remzy. Jancsiért 30 évesen nem lenne rossz pénz a 60 misi.

Bár egyenlőre én nehezen látom, hogy mit hoz a jövő. Ez a korona megbassza a fodbalt sajnos. Gondolom lejjebb mennek a transzferdíjak és a fizuk is, de azok a csapatok cseszhetnek rá igazán ahol sok piacképtelen, 30-on felüli, magas fizetésű játékos van és ennek jelenleg mi vagyunk a mintapéldányai.

Egy globális recesszióval mindenkinek kevesebb pénze lesz, nem fogunk nagyobb hátrányba kerülni mint bármelyik vetélytárs. Tonalinak és Pogbanak jövőre lejár a szerződésük, tehát nyáron eladják majd őket, mert hosszabbítani tuti nem fognak. Ez itt egy lehetőség, hogy diszkont áron behúzzuk őket vagy jövőre ingyen.

Pjancsi az a játékos aki simán tolhatja 35 eves koráig magas szinten, kb mint Modric. Egyébként én Ramseyra és Bernátra gondoltam mint áldozat - hacsak addigra Sarri nem találja fel benne a világklasszis mezzalat.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-20, 13:18

@Petike007 wrote:

NE felejtsük el Agnelliék azért elég komoly Sugárdedik. 300M tőkeemeléssel most nemhogy ott lesznek, mint ahová tervezték 3-5 év múlva, hanem már a következő évben. Várjuk meg mi lesz.
Szerintem az egésszel együtt az FFP is változni fog, nyilván olyan intézkedések lesznek, hogy a ReálBarca járjon a legjobban! Wink
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-20, 12:41

Quote :

NE felejtsük el Agnelliék azért elég komoly Sugárdedik. 300M tőkeemeléssel most nemhogy ott lesznek, mint ahová tervezték 3-5 év múlva, hanem már a következő évben. Várjuk meg mi lesz.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-20, 09:49

@Krisz wrote:

Én nem szállnék ki Pjancsiból, tényleg csak valami esztelen pénzért. Viszont Ramseyból simán, még akkor is, ha innentől csak a férgek elleni teljesítményt hozná.
Tonali mellé Pogbat meg lehetne próbálni. Vicces, hogy arról írnak a firkászok, hogy a MU lejjebb adta az árát 190!!!4!!!NÉGY!!ről 85re. Jah, nem tudtak hosszabbítani vele így jövőre ingyen mehet, így dupla ár helyett csak a reális árát kérik. Nála amúgy nem számít, hogy a MUnak ki ígéri a legtöbbet, úgy is oda fog menni ahova ő akar. Kérdés hogy vágyik-e vissza, mert ha igen, akkor jó olcsón meg lehet majd venni, ha nem most nyáron ilyen 40-50ért akkor jövőre ingyen. Kb mint Eriksen.

Egy Pjancsi, Benő, Tonali, Pogba, Rabiot + Khedira, Matuidi sor elég fasza lenne Sarriballra.
Meglátjuk,de azért a Tonali, Pogba páros érkezéséhez minden bizonnyal két kp-t is el kellene adni, ez lehetne jancsi és Remzy. Jancsiért 30 évesen nem lenne rossz pénz a 60 misi.

Bár egyenlőre én nehezen látom, hogy mit hoz a jövő. Ez a korona megbassza a fodbalt sajnos. Gondolom lejjebb mennek a transzferdíjak és a fizuk is, de azok a csapatok cseszhetnek rá igazán ahol sok piacképtelen, 30-on felüli, magas fizetésű játékos van és ennek jelenleg mi vagyunk a mintapéldányai.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-19, 15:40

@CsT wrote:

Most Pjancsi távozását nyomja nagyon a sajtó, 60M-ért már írnám is alá.

Én nem szállnék ki Pjancsiból, tényleg csak valami esztelen pénzért. Viszont Ramseyból simán, még akkor is, ha innentől csak a férgek elleni teljesítményt hozná.
Tonali mellé Pogbat meg lehetne próbálni. Vicces, hogy arról írnak a firkászok, hogy a MU lejjebb adta az árát 190!!!4!!!NÉGY!!ről 85re. Jah, nem tudtak hosszabbítani vele így jövőre ingyen mehet, így dupla ár helyett csak a reális árát kérik. Nála amúgy nem számít, hogy a MUnak ki ígéri a legtöbbet, úgy is oda fog menni ahova ő akar. Kérdés hogy vágyik-e vissza, mert ha igen, akkor jó olcsón meg lehet majd venni, ha nem most nyáron ilyen 40-50ért akkor jövőre ingyen. Kb mint Eriksen.

Egy Pjancsi, Benő, Tonali, Pogba, Rabiot + Khedira, Matuidi sor elég fasza lenne Sarriballra.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-18, 09:12

@Krisz wrote:

Az tuti hogy az FFPt nem fogják tudni erőltetni emiatt. Ugyanúgy sanszos hogy kell majd egy tőke injekció, emellett lesznek távozók.
Most Pjancsi távozását nyomja nagyon a sajtó, 60M-ért már írnám is alá.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-17, 10:23

@Krisz wrote:

Az tuti hogy az FFPt nem fogják tudni erőltetni emiatt. Ugyanúgy sanszos hogy kell majd egy tőke injekció, emellett lesznek távozók.
Távozók mindenhol lesznek. A Tonali tipusú tehetségek is olcsóbbak lesznek, mert a kis csapatok forrásai is beszűkülnek.

Dekonjunktúra overload.

Olcsón vehetünk majd a Seychelle- szigeteken ingatlant.

Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-17, 07:53

@Malloy wrote:
Szerintem mire elérjük a nyarat, (törölve a bajnokság/Bl) örülni fogunk ha nem kell kényszerből játékosokat eladni a pénzügyi kiesés miatt! (Hacsak nem törlik el/ függesztik fel a PFF-t).

Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-17, 07:15

Szerintem mire elérjük a nyarat, (törölve a bajnokság/Bl) örülni fogunk ha nem kell kényszerből játékosokat eladni a pénzügyi kiesés miatt! (Hacsak nem törlik el/ függesztik fel a PFF-t).
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-03-17, 05:59

A járvány miatti uborkaszezonban a firkászok leporolták  bullshit generátort. A következő játékosokról olvastam:
Kane vagy Icardi, Tonali 50millát kérnek érte, Ronci hosszabbítás, Pjanic P$G, Donna jövőre ingyen. Aki esetleg unatkozik vagy csak elfoglaltnak kell látszania a gép előtt mint nekem, jöhetnek a vélemények ide, a pletyirovatba.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-24, 12:54

@Malloy wrote:

Sokat szidom szegényt, mert hát lássuk be, ő nem az a szint ahova tartozni szeretnénk. 
Viszont ha csak arra használnánk, hogy 2:0-nál behozzuk labdát kergetni, meg eredményt tartani, akkor nem lenne bajom ezzel a lépéssel. Csak ne ő kezdjen egy BL meccsen könyörgöm...
Ehhez a szerephez viszont oltári magas a fizuja sajnos...és Kebab is ugyanez szint/szitu.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-24, 12:28

@Tankcsapda wrote:
Matuidi plusz egy évet marad. Remélem, van ennek kifejezetten értékelhető indoka, én legalábbis ezt nem igazán tudnám mivel magyarázni.

Sokat szidom szegényt, mert hát lássuk be, ő nem az a szint ahova tartozni szeretnénk. 
Viszont ha csak arra használnánk, hogy 2:0-nál behozzuk labdát kergetni, meg eredményt tartani, akkor nem lenne bajom ezzel a lépéssel. Csak ne ő kezdjen egy BL meccsen könyörgöm...
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-24, 11:02

@Tankcsapda wrote:
Matuidi plusz egy évet marad. Remélem, van ennek kifejezetten értékelhető indoka, én legalábbis ezt nem igazán tudnám mivel magyarázni.
Gondolom jobban mutat a könyvekben az écs, szakmai oka nem hiszem, hogy lenne Sad Sad
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-24, 10:18

Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-20, 22:24

Én távolról sem vagyok benne biztos, hogy széthullik a ManCity kerete, úgyis fellebbeznek és végül megállapodnak abban, hogy kevesebb játékost nevezhetnek csak a BL-re, vagy valami ilyesmi. De még ha 1-2 évig nem is lesznek BL-résztvevők, a fizetéseiket kurva nehéz meccselni bárkinek, plusz rá tudnának menni simán egy angol triplára. Ha nagyon geci akarnék lenni, még azt is írhatnám, hogy BL-t úgyse nyernek soha, tehát elindulni is felesleges Basketball

Ha esetleg lehet tőlük embert hozni, KDB mellett én amúgy Jesust és Mahrezt hoznám. Rodrit láttam párszor játszani, és szerintem ő semmivel nem jobb Khediránál. Védelmükből nyilván senki nem kell, Ederson egy bohóc, a többiek meg vagy túlkorosak már (Agüero), vagy túl sérülékenyek (Sané).

Gyúró
Gyúró

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-20, 13:53

@Tankcsapda wrote:
A City kizárásával a keret széthullásából a pletykák szerint mi Gabriel Jesusszal vennénk ki a részünket. Megmondom őszintén, én tőlük Rodrin és Bernardo Silvan kívül csak neki örülnék (meg persze de Bruynenek, de rá így sem lenne keret), nagy tehetség a srác, Ronaldo és Dybala mellett meg klasszissá is érhetne.

Alapvetően egyetértek, nagyon jó lenne valakit diszkont áron elhozni.

Nekem viszont ez lenne a sorrend:
1.) KDB (messze-távol az első)
2.) Silva
3.) Rodri
4.) Jesus
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-20, 10:05

A City kizárásával a keret széthullásából a pletykák szerint mi Gabriel Jesusszal vennénk ki a részünket. Megmondom őszintén, én tőlük Rodrin és Bernardo Silvan kívül csak neki örülnék (meg persze de Bruynenek, de rá így sem lenne keret), nagy tehetség a srác, Ronaldo és Dybala mellett meg klasszissá is érhetne.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-19, 06:43

@Petike007 wrote:

Jaja meg felszabadult némi fizetési keret. Az mehet Pogeszra, vagy SMS-re. ÉS akkor fel is ébredtem.
Hát még ha a Matyi/Kebab párosé is felszabadulna Very Happy Mindenkinek van egy álma. Very Happy
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-18, 21:06

@LeRoi10 wrote:

12,4 millió euró.

Jaja meg felszabadult némi fizetési keret. Az mehet Pogeszra, vagy SMS-re. ÉS akkor fel is ébredtem.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2020-02-18, 20:49

@Petike007 wrote:

PLUSZVÁLENCA
12,4 millió euró.
Back to top Go down
Sponsored content

Bevásárlóközpont Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next