Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 22:15

Morci fél órán belül landol Torinóban. Kész szappanopera.

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 21:40

Morata to Juventus for 9mln€ (loan) & a buy option (45mln€). Juventus can also loan him for the 21/22 season.


Tökéletes. Piszok izgatott vagyok. Morci tökéletesen illeszkedik ebbe a csapatba. Clutch, de elég csapatjátékos hogy beálljon Ronci mögé.  Gyere haza Morci!



Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 20:05

zetterberg40 írta:
Most azt írják, hogy 10 millióért jön kölcsönbe, ami további 10 millióért még egy évvel meghosszabbítható. Nincs szó kötelező véglegesítésről. Az első év után 45, a második után 35 milliós sima opció. 5-6 milliós fizu. Ez így korrekt lenne, ha igaz.

Suarez->Atleti.
Magyarán 2 évre 20 plusz a fizetése, kb ugyanott vagyunk mint  Dzekonál.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 19:45

Most azt írják, hogy 10 millióért jön kölcsönbe, ami további 10 millióért még egy évvel meghosszabbítható. Nincs szó kötelező véglegesítésről. Az első év után 45, a második után 35 milliós sima opció. 5-6 milliós fizu. Ez így korrekt lenne, ha igaz.

Suarez->Atleti.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 19:25

tjunior írta:

Elkezdhetnénk már mi is cigánykodni, kölcsönvesszük, megint kölcsönvesszük, alkudozunk stb. Mert 55 millát, bármennyire kedvelem nem ér. Utolsó 6 szezon 15-12-20-15-15-16 gól, egy korrekt, megbízható csatár. Viszont biztos hogy lelkét kitenné a csapatért. Ha sima kölcsön mindenféle kötelezettség nélkül akkor nem nagyon bukhatunk rajta.

Ez most értelmezés kérdése. Mármint nem ér 55 milliót, ez világos. Viszont ha nem kötelező opció, akkor szerintem rohadt jó üzlet. Kölcsönvesszük egy évre, és egy év alatt meglátjuk, mennyire válik be, illetve majd Pirlo megmondja egy év múlva, hogy szüksége van-e rá. Moratanak szüksége van a törődésre, Pirlo láthatóan a játékosokkal való szoros kapcsolatra odafigyel, tehát szerintem azt a 20 gól körüli szezont hozhatja kellő játékmennyiség mellett. És ami fontosabb, hogy ha visszaemlékezünk az itteni két szezonjára, elég sok döntő gólt szerzett, lásd a BL-menetelést például. És igen, kitenné a lelkét a csapatért, harcos típus, igazi csapatjátékos. Ha nem kötelező opció, akkor baromi jó üzlet.
Ha belegondolunk, hogy Danilo és Ramsey hogyan játszottak tegnap, az kapásból jó előjel, Morataból is simán kihozhatja ugyanazt az impactot. Jó arra, hogy Ronaldot tehermentesítse, de arra is, hogy együtt játsszon vele (és Dybalaval), és szabad teret biztosítson neki. Van olyan jó, mint Dzeko, viszont annyival drágább, mint amennyivel a kora miatt többe kell kerüljön.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 18:42

Morata elvben holnap orvosin, ez megint gyorsan ment.
Úgy tűnik berágtunk ADL baromságaira. Menjen harcoljon meg minden eurocentért Milikkel, hogy jövöre ingyen távozzon a lengyel. Zseniális.

Krisz, Petike007, LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 17:08

Krisz írta:


Az elég sanszos, hogy Morata nem lenne magasabb fizetésen, mint Dzeko 7.5lel, én 1 év kölcsönt olvastam, az opció részleteiről nem volt szó. Morataból biztosan lehet majd még pénzt csinálni, bár mivel most 27 éves így azért sok nem folyna be egy potenciális 2023as transzfer esetén - mondjuk jó esetben az 55 milla fele.
A másik pedig, hogy Ronci-Dybala mögé szánnánk, abból a szempontból, hogy milyen jó impact spíler volt nálunk szvsz tökéletes lenne erre a szerepre, azt viszont nem tudom, mennyire nyávogna a pad miatt.
Elkezdhetnénk már mi is cigánykodni, kölcsönvesszük, megint kölcsönvesszük, alkudozunk stb. Mert 55 millát, bármennyire kedvelem nem ér. Utolsó 6 szezon 15-12-20-15-15-16 gól, egy korrekt, megbízható csatár. Viszont biztos hogy lelkét kitenné a csapatért. Ha sima kölcsön mindenféle kötelezettség nélkül akkor nem nagyon bukhatunk rajta.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 16:50

zetterberg40 írta:
Morcit szerintem mindannyian imádjuk, de én nem hoznám vissza. Nem lett kiegyensúlyozottabb az évek során és nagyon az a fajta, akinek ápolgatni kell a lelkét. Sima kölcsönben még elmenne, de annyi pénzt nem fektetnék a leigazolásába, ami a véglésítésével járna.

Ha azt nézzük, hogy elsősorban a padra jönne akkor húzós az ára, viszont még így se drágább, mint Dzeko lenne. Viszont mi az alternatíva? Ken ha egyáltalán passzol a képbe még nagyobb kérdőjel sok szempontból, hirtelen meg mást nem tudok mondani. Ha ki is fizetünk 55öt végül érte és nem szakítja szét a térdét még viszonylag kulturáltan ki tudunk szállni belőle 2 év múlva ha arról van szó. Egyébként meg az Atleticonak kb annyira sürgős a transfer, mint nekünk, nem nagyon tapossák egymást a kérők, simán nekiállhatunk pofátlanul alkudozni, főleg úgy, hogy Dzeko is kb ott van talonban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 16:01

Morcit szerintem mindannyian imádjuk, de én nem hoznám vissza. Nem lett kiegyensúlyozottabb az évek során és nagyon az a fajta, akinek ápolgatni kell a lelkét. Sima kölcsönben még elmenne, de annyi pénzt nem fektetnék a leigazolásába, ami a véglésítésével járna.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 15:28

CsT írta:
Mivel valószínűleg cserecsatárt keresünk, ezért Morci ennyiért drága lenne, ráadásul mióta innen elment sehol sem tudott kiegyensúlyozottan jó teljesítményt nyújtani. Dzekonak meg a fizuja nagyon húzós + ha DS nem az üzlet része akkor még plusvalenzázni se tudunk.

Ha Pirlo nem feltétlen ragaszkodik erőcsatárhoz, akkor jöjjön Ken vissza kölcsönben! Very Happy

Szvsz Ken csak akkor lehet opció, ha Dzekot (és Moratat) már kimerítettük. 

Ami az árakat illeti Morata 10+45ért egy mondjuk 5 millás fizuval 5 évre nagyjából ugyanaz, mint Dzeko 15ért 7.5es fizuval két évre, szóval ezen felesleges fennakadni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 14:02

Mivel valószínűleg cserecsatárt keresünk, ezért Morci ennyiért drága lenne, ráadásul mióta innen elment sehol sem tudott kiegyensúlyozottan jó teljesítményt nyújtani. Dzekonak meg a fizuja nagyon húzós + ha DS nem az üzlet része akkor még plusvalenzázni se tudunk.

Ha Pirlo nem feltétlen ragaszkodik erőcsatárhoz, akkor jöjjön Ken vissza kölcsönben! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 13:55

tjunior írta:

Fogós kérdés. Több info kellene. Fizetés? 1év vagy kettő a kölcsön? Kötelező-e az opció? Milyen feltéltelek teljesülése után válhat kötelezővé az opció?
A bosnyák arra a szerepkörre amire Pirló valószínűleg szánja, jobb, viszont Morata sokoldalóbb, fiatalabb. még esetleg némi pénzt is láthatnánk belőle, bár az is igaz, hogy egy örök ígéret.

Az elég sanszos, hogy Morata nem lenne magasabb fizetésen, mint Dzeko 7.5lel, én 1 év kölcsönt olvastam, az opció részleteiről nem volt szó. Morataból biztosan lehet majd még pénzt csinálni, bár mivel most 27 éves így azért sok nem folyna be egy potenciális 2023as transzfer esetén - mondjuk jó esetben az 55 milla fele.
A másik pedig, hogy Ronci-Dybala mögé szánnánk, abból a szempontból, hogy milyen jó impact spíler volt nálunk szvsz tökéletes lenne erre a szerepre, azt viszont nem tudom, mennyire nyávogna a pad miatt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 13:35

Krisz írta:
Morata 10+45 kölcsön+opcióval, vagy Dzeko 15 ért?
Fogós kérdés. Több info kellene. Fizetés? 1év vagy kettő a kölcsön? Kötelező-e az opció? Milyen feltéltelek teljesülése után válhat kötelezővé az opció?
A bosnyák arra a szerepkörre amire Pirló valószínűleg szánja, jobb, viszont Morata sokoldalóbb, fiatalabb. még esetleg némi pénzt is láthatnánk belőle, bár az is igaz, hogy egy örök ígéret.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 13:34

Krisz írta:
Morata 10+45 kölcsön+opcióval, vagy Dzeko 15 ért?
Olyat nem lehet, hogy Morata 15-ért? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-21, 13:28

Morata 10+45 kölcsön+opcióval, vagy Dzeko 15 ért?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 20:18

Kosztát vinné a Wolverhampton Diogo Jota helyére, akit eladtak Liverpoolba. Jó lenne valakit már pénzért is eladni, főleg hogy az angolokat túlságosan nem roppantotta meg anyagiakban a Covid. Most veszik meg Semedot Barcelonaból 38 millióért.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 19:00

Remelem ma kezd ez a nyomorék DS. Úgysem bír egy meccset lejátszani sérülés nélkül...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 18:43

LeRoi10 írta:

nem értem. Pellegrini fizetése az elérhető források szerint 1 millió ojró. Ennyit nem ért meg?

Holnap kölcsönadjuk a genoának, kedden DS összeszed egy izomsérülést és már meg is jöttünk.

Eddig védtem Paraticit. De ha ez összejön akkor ki kell be baszni. Eladni senkit nem tudtunk. Ez így kurvagáz
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 18:23

tjunior írta:
Azért az megvan, hogy ha Pelle tényleg megy a Genoaba akkor ugyanazokkal és ugyanannyi szélsővédővel megyünk neki a szezonnak mint akikkel az előzőt befezejeztük. Briliáns mercato,  Pirlo megkapta akiket kért.
nem értem. Pellegrini fizetése az elérhető források szerint 1 millió ojró. Ennyit nem ért meg?

Holnap kölcsönadjuk a genoának, kedden DS összeszed egy izomsérülést és már meg is jöttünk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 18:17

Azért az megvan, hogy ha Pelle tényleg megy a Genoaba akkor ugyanazokkal és ugyanannyi szélsővédővel megyünk neki a szezonnak mint akikkel az előzőt befezejeztük. Briliáns mercato, Pirlo megkapta akiket kért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 14:36

Közben Pellegrinit kibasztuk a meccskeretből....wtf? Ezek szerint DS marad? Tabzs Tabzs...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 14:25

Egyelőre áll a Milik-Dzeko üzlet. Bár a bolgár átment az orvosin a Lóma másféle fizetési feltételt szeretne (gondolom olyat, hogy csak bizonyos pályára lépési szám után fizessék ki az árát). Valaki szólhatna Paraticinek, hogy ő a legnagyobb olasz klub sportigazgatója, szóval csapja már ki a brét, mert ma indul a szezonunk, jövő héten már rangadót játszunk, centerünk pedig nincs.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-20, 08:44

Krisz írta:


Thiago lehet hogy sérülékeny, de melóban abszolút top. Az impresszív támadó statok mellett simán hoz egy 2+/2+ tackle/interception átlagot amit a rohamnégerek zöme is megirigyel. Simán illik a Poolba és kb akármelyik mostani kp komplett feladatkörét képes ellátni. Az egyetlen kérdés, hogy mennyire kerülik majd el a sérülések 30 után, különösen egy olyan intenzív ligában, mint a PL. Ennyi pénzért viszont egy base case scenariot feltételezve kiváló biznisz.

Szerintem top 5 középpályás egyike, a Barca óriási hibát vétett azzal, hogy anno elengedte. Én valahogy mégis kétkedve fogadtam ezt a váltást két okból. Az egyiket te is írtad, a sérülésveszély. A másik pedig az, hogy ő túl kreatív játékos a Poolba. Persze lehet, hogy Klopp pont ezt hiányolja, és kell neki egy ilyen játékos, aki hozza a szintet az ő játékrendszerében, és még hozzáadja azt a pluszt is, amivel kreatívabbá teheti a csapatát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-19, 17:08

Tankcsapda írta:


Mondjuk az nincs előttem, hogy neki a Klopp-féle gegenpressingben mennyire lesz helye, persze valószínűleg ezt a vételt is alaposan körbejárták. Eddig a Poolban olyanok voltak a középpályán, akik tempót diktáltak, fizikálisabb játékstílust képviseltek, és kevésbé kreatívak. Ettől függetlenül ha nem is válik be, 30 milla áron aluli összeg. Tegyük hozzá, jelenleg a Poolba szívesebben mennek a játékosok, valószínűleg sok esélyünk nem lett volna rá.

Thiago lehet hogy sérülékeny, de melóban abszolút top. Az impresszív támadó statok mellett simán hoz egy 2+/2+ tackle/interception átlagot amit a rohamnégerek zöme is megirigyel. Simán illik a Poolba és kb akármelyik mostani kp komplett feladatkörét képes ellátni. Az egyetlen kérdés, hogy mennyire kerülik majd el a sérülések 30 után, különösen egy olyan intenzív ligában, mint a PL. Ennyi pénzért viszont egy base case scenariot feltételezve kiváló biznisz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-19, 17:01

Tankcsapda írta:


Mondjuk az nincs előttem, hogy neki a Klopp-féle gegenpressingben mennyire lesz helye, persze valószínűleg ezt a vételt is alaposan körbejárták. Eddig a Poolban olyanok voltak a középpályán, akik tempót diktáltak, fizikálisabb játékstílust képviseltek, és kevésbé kreatívak. Ettől függetlenül ha nem is válik be, 30 milla áron aluli összeg. Tegyük hozzá, jelenleg a Poolba szívesebben mennek a játékosok, valószínűleg sok esélyünk nem lett volna rá.
Szerintem ő az a játékos aki mindenféle focira alkalmas, akár a Klopposra akár a Guardiolásra. Very Happy

Krisz and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-19, 16:54

CsT írta:
Thiago --> Pool, 30 milla, na ez az üzlet bazmeg....

Mondjuk az nincs előttem, hogy neki a Klopp-féle gegenpressingben mennyire lesz helye, persze valószínűleg ezt a vételt is alaposan körbejárták. Eddig a Poolban olyanok voltak a középpályán, akik tempót diktáltak, fizikálisabb játékstílust képviseltek, és kevésbé kreatívak. Ettől függetlenül ha nem is válik be, 30 milla áron aluli összeg. Tegyük hozzá, jelenleg a Poolba szívesebben mennek a játékosok, valószínűleg sok esélyünk nem lett volna rá.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-19, 13:51

Joe111 írta:
Fullos lesz ez a dzeko gyerek

Nevezve van a verona ellen ma letolja a bucsumeccset  holnap meg mar kezd nalunk a samp ellen.

Azert ez a mercato h egy nappal a kezdes elott nincs center...

Akkor lesz a második meccsre. Egyébként ha Suárez leigazolása elől a legfőbb akadály elhárult, akkor szerintem Dzekot is parkolópályára tettük. Engem az jobban zavarna, ha Chiesat úgy akarjuk megszerezni, hogy Pellegrinit bevonjuk az üzletbe, miközben meccsekre nincs más alternatíva a bal oldalunkra. Chiesa ráadásul fölösleges, Bernardeschi, Costa és Kulusevski is a posztján játszik.

Tudhattuk, hogy elég kemény lesz ez a mercato, mert több ballaszttól is meg kell(ett) szabadulni, plusz láthatóan anyagilag nincs eleresztve a klub, szóval nagyon meg kell válogatni, hogy kiket igazolunk le. Én bőven beérném azzal, ha sikerülne Suárezt/Keant/Dzekot elhozni, plusz még a középpályára Locatellit megszereznénk, és Khedira vagy Ramsey távozna. Többre ne is számítsunk szerintem, Pirlonak egyébként is csak egy csatár kell.
Vissza az elejére Go down
Joe111
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 161
Join date : 2017. Dec. 09.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-19, 08:42

Fullos lesz ez a dzeko gyerek

Nevezve van a verona ellen ma letolja a bucsumeccset holnap meg mar kezd nalunk a samp ellen.

Azert ez a mercato h egy nappal a kezdes elott nincs center...

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-18, 18:02

Thiago --> Pool, 30 milla, na ez az üzlet bazmeg....

Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-18, 14:58

Krisz írta:

Ez azt jelenti, hogy mi is olcsóbban tudunk venni.

Ránk valahogy ez sosem igaz  Laughing
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2020-09-18, 14:38

Petike007 írta:
Nálunk amitől fázok, hogy a 70 millás mínuszt csak piacképes játékos eladásával lehetne fedezni. Jelenleg egy ilyet látok, és az pedig Dybcsi lenne.
Az a 70 már 90 a hivalos jelentés ott a honlapon Higu lelépése után.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: